Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TIESA

23.05.2021. 06:36

Rīgas apgabaltiesa atstāj spēkā reālus cietumsodus apsūdzētajiem tā dēvētajā “Tadžikistānas kokvilnas lietā“
Rīgas apgabaltiesa 2021. gada 14. maijā, izskatot apelācijas kārtībā tā dēvēto “Tadžikistānas kokvilnas kravas pazušanas lietu”, atzina par vainīgām visas trīs apsūdzētās personas, piemērojot ar brīvības atņemšanu saistītu sodu, piedzenot no apsūdzētajiem solidāri par labu cietušajiem OÜ "Logistic-Ekspress" 9 094 238,96 EUR.
Kā iepriekš tika vēstīts, 2018. gada 6. jūlijā Rīgas rajona tiesa taisīja notiesājošu spriedumu tā dēvētajā "Tadžikistānas kokvilnas lietā", atzīstot apsūdzētos par vainīgiem noziedzīga nodarījuma, kas paredzēts Krimināllikuma 179. panta trešajā daļā un 275. panta otrajā daļā, izdarīšanā par to, ka viņi personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās piesavinājās no Tadžikistānas ievesto un SIA “W.E.E.S.A.” muitas noliktavā glabāšanā nodoto kokvilnu 9 094 238,96 EUR vērtībā, tas ir, lielā apmērā, kā arī mantkārīgā nolūkā izdarīja dokumentu, kas piešķir tiesības, viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu.
Par minētās tiesas spriedumu apsūdzēto aizstāvis iesniedza apelācijas sūdzību, kuru izskatīja Rīgas apgabaltiesa un kā galīgo sodu pēc noziedzīgu nodarījumu kopības visām trim apsūdzētajām personām noteica brīvības atņemšanu – vienai uz 6 gadiem un 4 mēnešiem, otrai uz 5 gadiem un trešajai uz 3 gadiem 2 mēnešiem.

Atbildēt

Saoda naudas smaku.

26.07.2018. 12:10

ENAP darbinieki galīgi prātā sajukuši, kā ar saviem bijušajiem kolēģiem, kuru darba stāž ir vairāk kā 40 gadi var šitā izrīkoties.
Dažam labam viņi par vecākiem varētu būt.
Jebkāda humāna rīcība izpaliek no šiem mežoņiem, tiesnese Naruška kā kilers pieņēma savu lēmumu. Viņa nav ņēmusi vērā ekspertu slēdzinu.
Šeit acīmredzami ož pēc naudas atlīdzības.
Pirmām kārtām Naruška atbaltīja pasūtītās lietas organizātorus.
Eksperti ir profesionāļi ar lielu pieredzi un bijuši par skolotājiem tiem bandītiem no ENAP.
Viņi nav pelnījuši tādu atieksmi no pseido tiesneses Naruškas un parazītiem no ENAP.
Ir tāda frāze "SKB savu dzimteni pārdošu", tāpat šie draņķi ir izdarījuši ar ekspertiem.

Atbildēt

Nav vārdu

26.07.2018. 10:42

Tiesnese Naruška neiepazinās ar lietas materiāliem un ekspertu slēdzienu. Eksperti, kuri veica ekspertīzi strādājuši tieslietu, iekšlietu sistēmā vairāk kā 30 gadus.
Naruška atbalstīja huntu, kura no paša sākuma safabricēja "Kokvilnas lietu".
Kā rakstīts virsrakstā kāpēc ENAP darbinieki spieda uz abiem ekspertiem, kuri veica ekspertīzi, lai atsakās no savām liecībām.
Trūkst vārdu, lai aprakstītu Naruškas tiesisko bezatbildību.

Atbildēt

To: Apskatnieks

26.07.2018. 09:31

»

Apskatnieks

Nepiekrītu komentātoram ar vārdu Patiesība, kārtējo reiz apstiprinās fakts, ka portāls Pietiek.com rāda savus muskuļus, atklāj jaunas shēmas, atmasko daudzus bijušos un esošos iekšlietu struktūru darbiniekus, kuriem pašiem ir tv, pseido žurnālisti, dzeltanā prese...


Pieļauju, ka PIETIEK arī bieži raksta labas lietas par tēmu, taču zinot konkrētā raksta "varoni" Gulami un ar viņu saistītās lietas, tad tur nekas nav ar baltiem diegiem tīts! Tur no viņa puses ir absolūta necieņa pret valsti, kura viņam devusi patvērumu, izglītību un iespēju dzīvot Eiropeiskā vidē, bet kuras tiesiskumu viņš pilnībā ignorē. Viņš vēlas dzīvot pēc viņam labāk pazīstamām vērtībām - kukuļošana, krāpšana/zagšana, kaut ko lasīju arī par pasūtījuma slepkavībām! Viss, kas grauj mūsu valsti kā Eiropeisku un tiesisku valsti. Lapsam vajadzētu būt arī ar kaut kādiem principiem, ja vien viņš nav šo pašu vērtību kalps, pēc kurām dzīvo Gulami.

Atbildēt

Apskatnieks

25.07.2018. 16:46

Nepiekrītu komentātoram ar vārdu Patiesība, kārtējo reiz apstiprinās fakts, ka portāls Pietiek.com rāda savus muskuļus, atklāj jaunas shēmas, atmasko daudzus bijušos un esošos iekšlietu struktūru darbiniekus, kuriem pašiem ir tv, pseido žurnālisti, dzeltanā prese.
Lapsa ir kādam ar savu portālu kā kauls kaklā.
Visi tie nelieši aizmirst par saviem noziegumiem, kad sāk darboties ar netīrām Staļinu laiku metodēm safabricējot lietas, kuras baltiem diegiem šūtas, uzpērk melīgus lieciniekus.
Normalā demokrātiskā eiropas valstī ar eiropeiskām vērtībām nevienam nav dotas tiesības apvainot, maisīt darboties tikai tāpec, ka neatbilst saviem uzskatiem.
Tā saucamajiem cīnītājiem agri vai vēlu nāksies izmest no savām galvām vecās metodes.Brīva, demokrātiska eiropeiskā valstī pastāv un valda likums un likuma priekšā visi vienlīdzīgi.
Kāpēc apvainot portālu, domāju lasītājiem nevajag būt zinātniekam, lai saprastu , kas patiesībā notiek.

Atbildēt

Demjanovs

24.07.2018. 22:09

Jurijs Rjazanskis nomelno Gulami it kā viņš esot reiders, nemaksā nodokļus, dod kukuļus, nozadzis kokvilnu.
Pastāsti par savu vietu un nodarbi Latvijā un tās sabiedrībā, ar ko tu esi noderīgs šobrīd Latvijai? Cik darba vietu esi organizējis, nodokļus nomaksājis un maksā. Tu protams saņem par katru komentāru no slavenajiem Tadžikiem, kuri nodarbojās ar narkotiku piegādi. Runājot par kukuļiem vai tad ne tu samaksāji ONAP par krimināllietas slēgšanu, kura bija ierosināta pret tavu dēlu narkomānu, kurš sanarkojies brauca un notrieca jaunu meiteni līdz pat šai dienai viņas vecāki tevi nolād un tavus pērkamo ONAP.
Nesen iznāca tavs brālis no cietuma par kukuļa došanu, būtu turējis ciet savu muti un pastāsti par cisternu reiderismu, kuras ar viltotu pilnvaras palīdzību gribēji nozagt, vēl runā par taviem noziegumiem Arēna Rīga sakarā ar Bondarika un Ivanova piedalīšanos, bet to nākamajā komentārā pastāstīsim.

Atbildēt

Saprotami

24.07.2018. 17:42

Visi tie, kas saprot, kas notiek mēdijos zin, ka Pietiek ir brīvs un neatkarīgs portāls, kurš analizē, pēta materiālus neatkarīgi no vietas, nodarbošanās vai politieskiem uzskatiem. Man liekas, ka tie kuri uzklūp portālam Pietiek, nozīmē, ka viņu uzskati un viedokļi atšķirās no portālā paustā un droši varat kliegt un ārdīties, šis portāls nav tam paredzēts.

Atbildēt

To: Pietiek

24.07.2018. 11:07

Vai nav dīvaini un pārāk uzkrītoši, ka jūsu cienījamais portāls ir vienīgais, kurš vēl raksta par Gulami kā cienījamu, un, no mūsu tiesībsargājošo iestāžu puses, apbižotu personu? Jau aklam un bez iedziļināšanās viņa darbībās personai ir skaidrs, ka nevar visi būt nostājušies pret vienu "kristāltīru" "uzņēmēju", kuru notiesāja par kukuļdošanu tiesai, notiesā par kokvilnas zādzību un apsūdz viesnīcu reiderismā! Kaut kas tur vēl par nodokļu nenomaksāšanu bija! Pietiek, beidzat izskatīties kā pasūtījumu rakstu tiražētājs, lai saglabātu cieņu lasītāju acīs!

Atbildēt

))):

24.07.2018. 10:51

Lasot visus šos komentārus un pašu rakstu var secināt, ka Naruška patiešām pārdevusies jau 2016 gadā un pieņēmusi graujošu lēmumu Gulamam neņemot vērā ekspertīzes un liecinieku sniegtās liecības.
Viņa automāiski steidzās izpildīt pasūtījumu, lai ātrāk saņemtu atlīdzību un paslēptos Ogrē, bet ne uz ilgu laiku.

Atbildēt

To alles

24.07.2018. 10:46

Tu vari kliegt lamāties, lai tavai suņa dvēselei būtu mierīgāk, likt jebkuru novērtējumu pietiek.com, bet Pietiek ir tūkstoš reižu cienijamāks un iecienītāks ar savu auditoriju, kura pārsvarā ir ierēdņi ,nekā tavi smirdīgie komentāri (juri)

Atbildēt

Uldis

24.07.2018. 10:05

Gulami savā viesnīcā dzirdīja augstas IeM amatpersonas, tāpēc vēl nesēž un, droši vien, arī nesēdēs.

Atbildēt

Pilnīgi slepeni

24.07.2018. 07:58

Neārstējami psihes traucējumi no bērnības ir Naruškai, kurus viņa slēpj no kolēģiem.
Protams viņas stulbums, neprofesionālā atieksme ja tam visam vēl pieliek korumpētību tad pasarg'dievs tikt pie viņas Ogrē. Rēķinieties ja esat tikuši pie viņas tas ir tā pat kā zem slepkavas lodēm.
Vajdzētu, lai Ogrē tiesnešu kolēģija pieprasa ārsta izziņu par viņas psihisko veselību, savādāk būs daudz sabojātu nevainīgu likteņu.

Atbildēt

alles

24.07.2018. 07:27

Pat tik cienījams paortāls kā "Pietiek" nolaidies līdz delfu līmenim, pieņemot darbā palīgskolu absolventus, kuri "taisa" rakstus

Atbildēt

Juris Ambis

24.07.2018. 05:14

Labdien,

Sakiet, lūdzu, kādēļ rakstā tiek spiests uz faktu, ka Tieslietu padome jau iepriekš pieņēmusi lēmumu par tiesneša pārcelšanu un tādēļ, lūk, nesaprotami, kādēļ tiesnese izskatīja lietu. Manuprāt, visai loģiski, jo, ja tiesnese būtu aizgājusi uz citu tiesu, tad jaunajam tiesnesim, kam lieta būtu iedalīta, būtu bijis jāsāk tās izskatīšana no jauna. To laikam Gulams labprāt gribētu. Švaks mēģinājums tagad PRēt tiesnesi par to, ka pieņēma taisnīgu spriedumu tādā jūtīgā lietā. Ne velti Rīga runā, ka Gulams uz pauzes par notikušo un nevar mājās pie sievas mierīgi aiziet. :))

Atbildēt

Piekrītu viedoklim

23.07.2018. 22:21

Patiešām līdz tam laikam kamēr tie asinsūcēji maskēsies par pseido tiesnešiem un sūks tautas asinis, mēs nekad nejutīsim, ka esam prom no asiņainā padomju terora. Spilgts piemērs ir redzams fotogrāfijā, kobra Naruška noteikti sāk savu spriedumu nolasīšanu ar vārdiem : Latvijas republikas vārdā iznīcināt Latvijas tautu.
Pārdevusies narko kurjeriem no citas republikas, malacis Naruška.

Atbildēt

Tiesam lab

23.07.2018. 18:49

Naruška tāds pats zvērs kā Vonsovič, kurš 90jos gados iedeva ļoti bargus sodus kā arī deva nāvessodus cilvēkiem itkā antibadomju elementiem pēc Latvijas neatkarības. Vonsovičs kā advokāts, Vienotības aizsegā bezkaunīgi iznīcināja un atņēma biznesu daudziem biznesmeņiem. Tādi pati padomju tiesnese šodien bargi sodīja Gulamu un viņa biznesu, kā daudzos komentāros rakstīts kamēr tie parazīti, kuri maina savu piederību atkarībā no situācijas un politiskās iekārtas valdīs Latvijā, nebūs kārtība un likumība.
Lasu komentārus, var kā straus galvu iebāzt smiltīs.Mums pilsoņiem jācīnāss ar šīm padomju slepkavām kā Naruška, Voncovič, Mežavilks un citiem, kuru rokas mirkst asinīs līdz elkonim

Atbildēt

Edgars

23.07.2018. 13:36

Ja ENAP darbinieki būtu tik pārliecināti par saviem noziedzīgajiem darbiem, tā saucamajā safabricētajā "Kokvilnas lietā", tad kāpēc vajadzēja pārmest ekspertiem, kuri norādīti rakstā ar stāžu ilgāk kā 25 gadi strādājuši tieslietu ministrijā. Priekš kam organizēt viltus liecības, acīmredzot nebija citu pierādījumu. Par lielu naudu, Mežavilka lieta, baltiem diegiem šūta ,pamatojuma nēkada nav, tad kāpēc mums par nodokļu maksātāju naudu jāuztur vesala armija ar bezatbildīgiem ierēdņiem no ģenerālprokuratūras un tādas stulbenes un trakās kā Naruška no tiesu kolēģijas. Galu galā izskatot lietas pseido tiesneši,vienmēr atbalsta prokurora viedokli (Naruška bailīga karjeriste).

Atbildēt

Tas jau normāli

23.07.2018. 08:21

Reiz bija gadījums, kad cilvēkam vienā zināmā gaļas veikalā uz Biķernieku ielas no 5 Lati izdeva dažus latus, ko cilvēks ielika principā tukšā makā (respektīvi zināja, kas tur bija un ko ielika). Pēc tam šos saņemtos latus, pēc 5 min mēģināja tērēt kaut kur netālu vai nu Rimi, vai Interpegro toreiz. Kaut kā kasiere noreaģēja un saprata, ka nauda viltota, apsardze, policija u.t.t. Pat neatcerros kā tas viss beidzās veikalā, bet atceros, ka bija jāierodas uz policiju sniegt liecību (kaut kur pretī tagadējajai Spicei). Neskatoties uz to, ka bija zināms kad, kur, cikos, kas to naudu iedeva, bija viens vienīgs lūgums, pasaki ka nezini kur tā nauda radās un izbeigsim lietu. Pamatojot ar a) tas aizņems daudz laika iet, nopratināt, u.t.t., 2) tev pašam būs jānāk uz visādām atpazīšanām, fotorobotiem, nopratināšanām. :)

Atbildēt

Lauris

23.07.2018. 07:50

Esmu kārtīgi izpētijis un apskatījis Naruškas foto un varu izdarīt secinājumus, ka ar psihi šai tiesnesei nav viss kārtībā. Apskataties ar kādām dusmām viņa sakodusi žokli un skatiens arī ļoti līdzīgs slepkavai. Varbūt jaunībā vai bērnībā viņu cilvēki abižoja, darīja pāri, tāpēc kļuva par tiesnesi, lai visiem atriebtos.Ir daudzi gadijumi, kad slaveni sportisti ir kļuvuši par tiem, kas ir tikai tāpēc, ka bērnība tikuši abižoti, bet Naruška nevarēja kļut pa sportisti, viņa kļuva par ļoti bīstamu tiesnesi vēl nežēlīgāku kā slepkava, tiem cilvēkiem, kuri tikuši pie viņas lēmuma (naža)

Atbildēt

Bēdīgi

23.07.2018. 07:38

Likumsargājošās instancēs ir sava mafija, tādi kā Sparāns, Juraš. Lasot rakstu saproti, ka kaut kāds jaunākais inspēktors Mežavilks no ENAP var mierīgi safabricēt, izdomāt, organizēt un baltiem diegiem šūt pa simts krimināllietām, visus biedēt, iznīcināt biznesu. Gadījums ar Vairāk Saules, Lemberga lieta, kuru organizēja Sparāns un Juraš, bet priekš kam ir tiesu instances? Jūs cerat uz tiesu, bet dabonat stulbu Narušku, tad tā ir patvaļa no dažiem parazītiskiem elementiem no SAB, KNAB un ENAP, kura nekad nebeigsies un tad, lai dzīvo LPSR.

Atbildēt

Ieva

23.07.2018. 01:01

Varbūt krava nozagta, lai Uzbekijas ierēdņi to
norakstītu zaudējumos

Atbildēt

s

22.07.2018. 23:44

Labdien. Lai šodien kāds sevi nosauktu par ekspertu, nepietiek ar biedrības 'Latvijas Neatkarīgo ekspertu asociācija' piederību. Jau daudzus gadus Latvijā šo jomu regulē Tiesu ekspertu likums, kas noteic, kas ir un kas nav privātie tiesu eksperti.
Varam viegli pārliecināties, par ko ir stāsts:
https://eksperti.ta.gov.lv/lv

Gan Trumma, gan Griščenkova, gan pat viltnieks Anšins var - ja vien būtu atbilstīgs likuma prasībām - kļūt par privāto tiesu ekspertu.

Ja neesi privātais tiesu eksperts, tātad neesi eksperts likuma izpratnē. Subjektīvi, protams, katrs cilvēks var sevi uzskatīt par ekspertu. Bet objektīvi ir tā, ka sabiedrība tādās valstīs, kā Latvija, kaut aptuveni zina, kādi normatīvie akti to vai citu jomu regulē. Nevis vienkārši bļaustās, ar cerību, ka izdosies bļaut skaļāk, nekā citi.

Atbildēt

Anšans eksperts

22.07.2018. 23:35

Ko Gulams grib panakt - lai sabiedribai maina viedokli par to ka vins ar sievu nav nozagusi un velak padalijusi 9 miljonus ASV dollaru. Divains ir Gulams ....

Atbildēt

Vecais

22.07.2018. 19:15

Jocīgi-nozog cottonu 9 milj. vērtībā-un neviens nav nošauts ! Mazliet zinot kokvilnas pusbandītisko biznesu nebrīnītos par kaut ko līdzīgu Bunkusa gadījumam.
Lai atceramies Eksportļona privatizāciju,kur gandrīz apšava visu priv.komisijas priekšsēdētaja ģimeni.Pec tam viņš ilgstoši slēpās GB.

Atbildēt

Iļģuciema Ginta

22.07.2018. 18:29

Labdien "tiesnese" Naruška (pirms laulībām – Kobiņeca), "prokurore" Kušakova, "prokurore" Seibute, Valsts policijas "izmeklētāja" Čuprika.
Jums visām "sveicieni" no Baložu Gintas.
20-4 16 atlikušie gadi Iļģuciema "Gulagā".
10 gadi par katru man noslepkavoto bērnu...
Varbūt sadalīsim uz galviņām?
Man nav žēl.
Ja kas, es savu daļu jau esmu saņēmusi.

Atbildēt

kur

22.07.2018. 17:00

veiktas tās ekspertīzes, kurām tiesnese uzticējusies vairāk? Vai tad pietiek galīgi vairs neprot uzrakstīt pavisam īsu raksteli, lai visiem viss būtu skaidrs?

Atbildēt

tipiski Lapsas stilā

22.07.2018. 16:38

Kaut kādas personas atstāstījumu par notikumiem, kuru laiku un iesaistītās personas viņš neatceras, bet izmanto skaļus epitetus, uzdot par faktiem.

Atbildēt

Norma

22.07.2018. 16:08

Vispār neizbrīna. ENAP pērkams kantoris.

Atbildēt

xxxx

22.07.2018. 15:26

Ekonomikas policijā vispār viss kā pasūtījumu galdā :D

Atbildēt

Jautajiens

22.07.2018. 14:35

Vai Intai Baložu Gintas lieta ļauj naktī mierīgi gulēt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...