Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

13 datumā tiesa?????

13.03.2017. 12:54

Uldism Skudram ir jasaprot, ka ar neīstu ģenerālpilnvaeu talu netiksi un nevajag visiem apkārt klārēt kā to ir iedevis Akbars. Uldi tu taču zini kā tie ir meli.

Atbildēt

Skudras shēmas beigas

10.03.2017. 22:17

Akbars ne tikai noliedz U.Skudras teikto bet ir prsteikts par bijuša darbinieka reiderismu.

Atbildēt

Laika ziņas

10.03.2017. 15:34

Lasot komentārus izskatās , ka U Skudram Akbara parādīšanas Kijevā ir iedragājusi nervu sistēmu , jo , ja nu vins parādās Latvijā, tad ir beigas. No izlasīta ir skaidrs , ka Akbars noliedz savu saistību U .Skudras teikto.

Atbildēt

Skudras izgāšanās

10.03.2017. 15:04

Akbars pat gribēdams nevar apstiprināt, ka vins ir Uldi kaut kur iecēlis vai pilnvarojis. Uldi Tu labi zini ka tavam pasakām nav nekādu pierādījumu, Tu vienkārši dzen zozis, pusderejot smadzenes par policija , prokuratūras un tiesas korumpētību , kam nav nekāda sakara ar lietas faktiskajiem apstākļiem. To ka Tev nedeva iespēju nozagt kompānijas aktīvus , jo Tev uz tiem nav nekādu tiesību .

Atbildēt

Akbars

10.03.2017. 14:52

Uldi Tu visu laiku lej kaut kādu ūdeni , laba aizstāvības pozīcija , bet ka UR nokļuva viltots Akbara paraksts par Tavu prokūru, ka Tu kļuvi par 966 dalībnieku un valdes locekli ? Tu taču labi zini ka pilnvaras kuru Tu vicini nav nekāda seguma . Akbars Tev to izsniegt nevarēja jo vinam nav nekāda sakara ar ārzonas uzņēmumu un tā aktīviem. Tu to labi zini.

Atbildēt

Žīgurs

10.03.2017. 01:12

Skudra ar savām krāpnieciskajām shēmām visus iegāzis,advokātu grupu (RED, kura pirmsākumos atbalstīja, sapratuši, ka esi krāpnieks pārtrauca sadarbību, notāre Ķibilde,pie kuras tu nevari vairāk rādīties, jo ielikusi tevi melnajā sarakstā.Bijušo valsts kancelejas vadību apmānot, gandrīz izraisīji starpvalstu skandālu.
Tagad, kad esi visās tiesu instancēs zaudējis un cilvēki uzzinājuši kāds krāpnieks tu esi, sāc apvainot tiesnešus, jo viņi nav noticējuši tavām pasakām. Tagād caur LTV tav sieva organizē par nodokļu maksātāju naudu bezmaksas ēteri, vainojot Latvijas tieslietu sistēmu.
Tu skaļi kliedz un vicienies ar papīriem, kurus itkā parakstījis Akbars, tu kaut vienu reizi esi ticies ar kādu no Akbara radiniekiem vai viņi tevi pilvarojuši.
Tu esi viltvārdis kurš sadrukājis kaudzi ar papīriem itkā no Akbara vārda.
Nekas pacieties nedaudz, drīz parādīsies visa patiesība, tad paskatīsimies, ka vēl sāksi Akbaru apvainot un apmelot.

Atbildēt

Uldis Skudra

09.03.2017. 23:50

Un kā tad ir patiesībā?
Parasti neiesaistos komentāru karos, bet redzu, ka Gulama Gulami komandas izmisums ir tik liels, ka ir gatavi mani publiski apmelot nesaudzējot savu fantāziju, tādējādi padarot par pēdējo nelieti. Dzīvojam mazā valstī, esmu pieklājīga uzņēmuma vadītājs, kas liek man uztraukties par savu reputāciju, tāpēc veltīšu nedaudz laika, lai uzrakstītu, kā tad ir patiesībā:
Tas tiesa, ka 2007. un 2008. gadā G.M. Gulami pierunāja uzbeku investoru iesaistīties viesnīcu biznesā, un kopīgi iegādāties 2 viesnīcas - Royal Square Hotel & Suites un Hotel Garden Palace attiecīgi. Gulami ģimenei tika uzticēta šo kopīgo uzņēmumu SIA 555 Brand Hotel un SIA 966 Freecom vadīšana, kā arī pašu iegādes darījumu noformēšana. 2009. gada pavasarī uzbeku investoram Akbaram Abdullaevam radās aizdomas, ka šo uzņēmumu pārvaldīšana nenotiek ievērojot kopīgās īpašnieku intereses, bet gan tiek sagrozīti grāmatvedības dati, un no viņa tiek slēpta peļņa. Tad arī mani uzrunāja šis uzbeku investors, un lūdza veikt pārbaudi par viesnīcu iegādes darījumiem, kā arī pārbaudīt grāmatvedības datus par saimniecisko darbību. Pārbaudes rezultāti apstiprināja, ka A. Abdullaevs ir maldināts, un ka Gulami ģimene nav ieguldījusi savu daļu viesnīcu iegādei, bet gan paņēmusi kredītu uz KOPĪGO uzņēmumu, tādējādi iegūstot savā rīcībā 50% no divām viesnīcām neieguldot savus līdzekļus. Tā pat arī bija pamatotas aizdomas par to, ka liela daļa apgrozījuma netiek fiksēta - notiek skaidrā naudā apejot kasi. A. Abdullaevs saprata, ka turpmāk nevēlas nekā kopīga ar Gulami ģimeni, jo paralēli iepriekš rakstītajam bija uzzinājis, par ne pārāk labo Gulami reputāciju, ko ir minējis savās liecībās policijai. 2009. gada jūnijā un 2010. gada februārī (ko var pārbaudīt Uzņēmuma reģistrā) A. Abdullaevs bija spiests izpirkt V. Gulami piederošās daļas šajos kopīgajos uzņēmumos, lai norēķinātos ar to kreditoriem un nezaudētu sākotnējos ieguldījumus. Viesnīcām bija nepieciešams operators, tāpēc mani palūdza ar to nodarboties, kam es piekritu un nodibināju SIA Garden Palace.
Lieki teikt, ka, par šiem maniem atklājumiem, ko biju atklājis A. Abdullaevam, G.M. Gulami nebija priecīgs, un, kad tika kārtots otrās viesnīcas izpirkšanas darījums, tad Gulami nervi neizturēja, un viņš liecinieku klātbūtnē pateica: “я убью этого …!” norādot uz mani. 2011. gadā viss ticamāk to arī vēlējās realizēt, un tikai laimīgas apstākļu sakritības rezultātā tika pamanīta aizdomīga persona pie manas mājas, kuru izdevās aizturēt. Izrādījās, ka šī persona bija nolīgta mani nogalināt. Aizdomās par slepkavības organizēšanu bez izpildītāja tika aizturētas vēl divas personas, t.sk. Gulami personīgais šoferis un vēl viena persona. Īsi pirms I. Ķuža (Valsts policijas priekšnieka) 50. dzimšanas dienas, kas tika svinēta Gulami piederošajā viesnīcā Old City Hotel, abas par starpniecību aizdomās turamās personas tika atbrīvotas, un visi statusi noņemti, lai gan lietas materiālos bija virkne pierādījumu, t.sk. poligrāfa (melu detektora) ekspertīze, kas apliecināja, ka aizturētās personas melo apgalvojot, ka nav saistītas ar notikušo. Aizturētais izpildītājs tika notiesāts, un joprojām izcieš sodu. 2012. gada pavasarī es informēju uzbeku investorus, ka nevēlos turpināt viņu viesnīcu apsaimniekošanu, un piedāvāju pārdot sev piederošo operator kompāniju, jo man nebija pieņemamas metodes, kā viņu kādreizējais partneris vēlas risināt lietas - pasūtot manu slepkavību. Manu piedāvājumu viens no investoriem arī izmantoja - Eliors Yunusovs, SIA 555 Brand Hotel īpašnieks atpirka man piederošo SIA Garden Palace. Uz 1/2 gadu iesaistījos vienā projektā ārpus Latvijas, kad 2012. gada decembrī man piezvanīja Šīna kungs, un interesējās, vai mani kādreizējie partneri nav ieinteresēti pārdot arī otru viesnīcu. Šāds jautājums mani pārsteidza, jo nebiju dzirdējis, ka kaut viena ir pārdota. Izrādījās, ka 2012. gada novembrī, uz viltotu dokumentu pamata G.M. Gulami ir nelikumīgi pārņēmis E. Yunusovam piederošo SIA 555 Brand Hotel, un attiecīgi nekavējoties pārrakstījis uzņēmumam piederošo īpašumu - viesnīcu Royal Square Hotel & Suites, Kaļķu ielā 3a, uz sev piederošu SIA Norde Finance Group - NOZADZIS viesnīcu vairāku miljonu vērtībā. Redzot, ka viņam viss tik raiti iet, un, ka patiesie īpašnieki nevar/nedrīkst atbraukt uz Latviju, lai aizsargātu savus īpašumu, tad G.M. Gulami uzsāka uzbrukumu arī otrai viesnīca - mēģināja pārņemt SIA 966 Freecom un tam piederošo viesnīcu Hotel Garden Palace. Lai Latvijā būtu kāds, kas varētu šo uzņēmumu un īpašumu aizsargāt, tad A. Abdullaevs mani iecēla par uzņēmuma prokūristu, un vēlāk arī par valdes locekli.
G.M. Gulami ar savu sievu Valentīnu Gulami (kā bijušo SIA 966 Freecom vienīgo valdes locekli) uzzīmēja dokumentu, kas G.M. Gulami ļāva prasīt no SIA 966 Freecom ~80’000 LVL. Tad G.M. Gulami darbinieks Māris Rjabiņins, viltojot pilnvaru no 966 Freecom, pāradresēja uzņēmumam adresētos pasta sūtījumus, kas ļāva izmantojot angažēto Austrumeiropas šķīrējtiesu panākt sev labvēlīgu spriedumu pret SIA 966 Freecom, par šīs naudas piedzīšanu. Nevilcinoties G.M. Gulami iesniedza pieteikumu Centra rajona tiesai, par SIA 966 Freecom maksātnespējas procesa uzsākšanu. Neticēsiet, bet lieta nonāca pie tiesneša Imanta Dzeņa, kurš arī figurēja kā kukuļa iespējamais adresāts tiesneses Bērziņas lietā. Protams, tikai sakritība! Tikai man personīgi iesaistoties netika pieļauts maksātnespējas process, un otras viesnīcas nozagšana no G.M. Gulami puses. Tika uzsākta vērienīga SIA 966 Freecom īpašnieces Stralis Investment SA dokumentu viltošana, lai varētu rīkoties - nozagt arī šim uzņēmumam piederošo viesnīcu Hotel Garden Palace! Tam tika gatavotas viltotas pilnvaras arī uz G.M. Gulami un citām personām, ko ir izdevies daļēji novērst. Policija nesteidzas šos noziegumus atklāt.
Diemžēl nesteidzīgais vai negribīgais policijas un prokuratūras darbs, kā arī tiesu izpratne par taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos ir novedusi pie tā, ka šis noziedzīgais grupējums jau vairāk kā 4 gadus prettiesiski izmanto nelikumīgi iegūtos īpašumus - divas viesnīcas Vecrīgā. Par cik lietu izskatīšanas ātrums Latvijā ir visiem labi zināms, un krimināllieta par viesnīcas nozagšanu, kurā G.M. Gulami ir apsūdzēts krāpšanā, dokumentu viltošanā un nelikumīgā svešas mantas piesavināšanā ir tiko kā nodota tiesai, un pirmās instances tiesas sēde ir nozīmēta tikai uz 2017. gada decembri (Latvijas tiesu sistēmas izpratne par saprātīgiem termiņiem), tad vēl 4-5 gadus apsūdzētā persona G.M. Gulami varēs nelikumīgi izmantot nozagtos īpašumus. Lai dzīvo tiesiskums un taisnīgums! Nekad man nav piederējusi, kā arī neesmu piesavinājies SIA 966 Freecom. Esmu pilntiesīgs šī uzņēmuma valdes loceklis, kam ar likumu ir uzdotas par pienākumu rūpēties par sabiedrības mantu kā gādīgam saimniekam. Vienīgais, kas man ir svarīgi, ir nepieļaut visatļautību un tiesiskuma ignorēšanu mūsu Latvijā, ko šobrīd, diemžēl veiksmīgi, dara G.M. Gulami vadītais noziedzīgais grupējums! Visus Gulami kunga “troļļu” apmelojumus un apgalvojumus policija ir pārbaudījusi, tāpēc, lai neizpaustu izmeklēšanas noslēpumus, tad neiztirzāšu nianses un konkrētus faktus.
Ir dīvaini, ka pret mani šo nomelnošanas kampaņu ar pietiek.com palīdzību izveic persona, kurš ir apsūdzēts par kokvilnas zādzību sevišķi lielos apmēros (vairāk kā 9 miljonu EUR apmērā). Tā pat šī persona ir apsūdzēta SIA 555 Brand Hotel un SIA Garden Palace nelikumīgā pārņemšanā, un sabiedrībai piederošā nekustamā īpašuma - viesnīcas Royal Square Hotel & Suites nozagšanā. Persona, kas ir notiesāta par vairākkārtēju kukuļa došanu tiesnesei, utt. varētu šo sarakstu turpināt. Pieļauju, ka ikvienam saprātīgi domājošam cilvēkam ir pilnīgi skaidrs, kas te notiek. Ļoti ceru, ka kādreiz mēs dzīvosim tiesiskā valstī!

Atbildēt

Tiesa

09.03.2017. 23:19

Skudra kur ir Tavi pierādījumi???

Atbildēt

GMG

09.03.2017. 20:38

Uldim nav citu argumentu , ka latviešu valodas zināšanas , it kā tie kuri runa latviski nekrāpjas .

Atbildēt

Neatkarīgas lasītājs

09.03.2017. 18:12

Lasot rakstu var izvērtēt vai Skudram ir fakti un citi pieradījumi vai nav, ja ir lai ceļ gaismā visiem . Lielāka daļa komentāru, kas sarakstīti norāda uz to ka Skudram deg zeme zem kājā.
Krita panikā un sāka rakstīt mulķības- Gulams nerunā latviski, cik ilgi raksts vēl stāvēs, tās visas ir nenopietnas bērnu spēlītes un uzvedība, kā jukušajam.

Atbildēt

Uldis viltīgais

09.03.2017. 17:13

»

?

Nu cik ilgi šis raksts tiks turēts un cik ilgi ļaus GMG algotajiem speciālistiem rakstīt muļķības


Kurš ir cietušais Uldis Skudra , kura vietā???? Tu Uldi pat nevari pierādīt ka pārstāvi kaut ko šajā lieta !!!

Atbildēt

?

09.03.2017. 15:09

Lai GMG nodemontrē, ka prot latviešu valodu :)

Atbildēt

?

09.03.2017. 15:08

Rezultātā 1989.gadā Gulams Gulami absolvēja RAI specialitātē aviācijas inženieris – mehāniķis. Savukārt draugi, ņemot vērā plašās Gulama valodu zināšanas - farsi, franču, krievu,
latviešu,
uzbeku, turku valodu – aicināja iesaistīties biznesā, attīstot kokvilnas biznesu sadarbībā ar Centrālāzijas valstīm. Tā laika gaitā veidojās partnerība ar Francijas, Šveices, Itālijas, Polijas, Čehijas, Vācijas, Beļģijas, Anglijas (UK) uzņēmējiem.

Atbildēt

?

09.03.2017. 15:06

Nu cik ilgi šis raksts tiks turēts un cik ilgi ļaus GMG algotajiem speciālistiem rakstīt muļķības?
Šķiet, ka GMG aizstāvji kriminālprocesā izvēlējušies slavināt GMG un nopelt cietušo!

Atbildēt

Jurmala

09.03.2017. 12:11

»

MS

lapsu nekukuļo. Lapsu, kā jau mauku vnk nopērk


Dabā ir tāda parādība ka lapsas ēd skudras.

Atbildēt

U.Skudras & I.Ķibildes nedarbi Latvijā

09.03.2017. 11:49

Korporacijas Stralis Investments S.A. agenta- Icaza Gonzalez Ruiz & Aleman lietvedībā nav informācijas par Uldim Skudram jebkad izdotu pilnvaru. Rodas jautājums kā Uldis ir ticis pie šādas pilnvaras uzņēmuma valdei par to nezinot???

Atbildēt

Jautājums Uldim Skudram?

09.03.2017. 11:35

Uldi, kāds šeit sakars ar Gulami kukuļiem? Gulami, izmantojot Uzbekistanas specdienstsu sniegto informāciju par to, ka no dotajām viesnīcām ir atteikušies to faktiskies īpašieki ir vienkarši piesavinājies vienu viesnīcu. Šeit iet runa par to ka tu to izdarīji tā pat kā Gulami, ne par mata tiesu ty neesi labāks. Uzzinot šo situāciju 2013 gada sakumā, tu viltojot Akbara parakstu kļūsti par prokuristu, bet vēlāk ar neīstas pilnvaras palīdzību kļūsti par dalībnieku un valdi, kā arī grozi stātūtus sev labvēlīgā redakcijā un nomaini juridisko adresi. Vai ta nav sveša uzņēmuma sagrābšana izmantojot neīstus dokumentus.

Atbildēt

Uldis esot pārbaudījis sev izdoto viltoto pilnvaru

09.03.2017. 08:55

»

Policists

Visu šo sviestu, ko te raksta par viltojumiem un kāda sēdēšanu cietumā 2013. gada pavasarī jau pārbaudījām. Gulami pasaciņas - zaglis kliedz: ķeriet zagli


Ta tev Uldi gribetos ticet, ka kāds to ir pārbaudījis, būs velreiz jāparbauda, cītīgāk.

Atbildēt

U.Skudras pazemojumi strādājot SIA 966 Freecom

09.03.2017. 08:49

"Bentley Continental Flying Spur Speed" Akbars Abdulajevs saņēma kā davanu no Borisa Raimisera un Normunda Žīgura uz savu dzimšanas dienu 2011 gadā, Uldis Skudra ļoti pārdzīvoja šādai draugu būšanai, jo Uldi gan Akbars, gan Normunds ar Borisu uztvēra kā parastu izbijušo bankas darbinieku, kuru viņi bija noalgojuši darbam SIA 966 Freecom, lai staipa papīrus. Uldim Skudram pat vasaras svelmē, kad draugi atpūtās pie jūras šortos bija jāierodās stingrā uzvalkā un jāziņo par lietu stāvokli uzņēmumā. Tu Uldi atceries šo pazemojumu, kad tu stāvēji pie galdiņa Jūrmalā nosvīdis un rādīji savus sazīmētos papīrus par naudas izlieojumu uzņēmumā.

Atbildēt

....

09.03.2017. 08:35

un jā, apsūdzētais vairākos noziegumos taču ir Gulami, bet Skudra ir cietušo pārstāvis, tāpēc neizbrīna samazgu liešana viņam virsū.

Atbildēt

Policists

09.03.2017. 08:31

Visu šo sviestu, ko te raksta par viltojumiem un kāda sēdēšanu cietumā 2013. gada pavasarī jau pārbaudījām. Gulami pasaciņas - zaglis kliedz: ķeriet zagli!

Atbildēt

Uldis Skudra kļūst par 966 Freecom prokūristu

09.03.2017. 02:52

12.03.2013. UR iesniegtajā pieteikuma par prokūras izdošanu Uldim Skudram ierakstīšanai komercreģistra Akbara Abdulajeva paraksts ir viltots. Tas ir pārvilkts ar neveiklām kustībām pec ilgāka laika paraksta trenina.

Atbildēt

Nekādas blēdības , vārdu spēle un uzņēmums kabata

09.03.2017. 02:29

Uldi pastāsti mums lūdzu, ka Panamā itka izdotu un arī jādomā parakstītu pilnvaru var apliecināt Ženēvas notārs. Viņš taču šos cilvēkus pat acīs nav redzējis, kur nu vēl pārbaudījis viņu identitātes un gribas īstumu tev Uldi Skudra uzticēt vadīt desmitiem miljonu vērtu uzņēmumu. Kādus Tu paraksta paraugus tur esi iedevis apstiprināšanai. Iemācies arī citus tā pilnvaras taisīt. Cik tas maksa?

Atbildēt

Notariāta likums

09.03.2017. 02:18

113.Apliecinot paraksta īstumu notārs pārbauda parakstītajā identitāti .114. Parakst dot vai atzīst par savu zvērinātam notāram klāt esot.115.Aplicinajumu raksta uz paša dokumenta ,atzīmējot, ka paraksts ir dots vai atzīts par savu. zvērinātam notāram klāt esot.

Atbildēt

Uldis Skudram Panamas uzņēmuma izdotās pilnvaras noariālas apliecinājums

09.03.2017. 02:05

Zemāk parakstījies, Jean- Luc DUCRET, Ženēva ( Šveice)notārs, apliecina otra pusē uzliktos Harmodio Herrera V. un Ida A.de Rodrigeuz parakstus, kas atbilst viņu parakstu paraugiem, kas iesniegti notāra birojā. Zemāk parakstījies notārs neuzņemas nekādu atbildību par šī dokumenta saturu. Ženēva, 2013 gada 27 martā. Ar šādu notariali apliecinātu faktu par paraksta paraugu līdzību citiem nezin kur un nezin kā uzliktiem parakstiem Uldim Skudram izdotajā pilnvarā var aiziet uz mazmājiņi. Bet Uldim Skudram ir azotē paziņa notārs Ilona Ķibilde, kura Latvijā notariāli apstiprina šadu pilnvarojuma īstumu pārkāpjot Notāra likumā noteikto par kārtību kādā tiek apstirināts personas paraksts privātajos dokumentos.

Atbildēt

Uldisa stāsts par pēkšņo atgriešanos pie siles no kuras tika padzīts

09.03.2017. 01:39

2011. gada vasaras sākumā tevi Uldi brīdina par darba attiecību pārtraukšanu saitībā ar uzticības zaudēšanu, pec divām nedēļām tu organizē teātri ar paša slepkavības mēģinājumu, 2013. gada februāri beidzot tevi izment arā no uzņēmuma un tu nolaistu asti velcies prom. Atbildi mūms lūdzu, kurš tevi pasauca atpakaļ un vai šis cilvēks to apstiprinās tevis liecināto?

Atbildēt

Iesniegtie dokumenti UR liecina par noziegumu

09.03.2017. 01:27

Uldis Skudra ar savas sievas strapniecbu kārtējo reizi ir pasūtjis TV 1 kanālā raidījumu "Aizliegtais paņēmiens" par tēmu vai taisnīgs sods I.Berziņai un G.Gulami. Mērķis radīt sabiedrība iespaidu, ka nabaga Uldim Skudram neizdodas tikt pie Uzbeku miljoniem, jo traucē korumpēti tiesneši un Uldi apbižo. Uldi, a tu nedomā kā noskaņo pret sevīm Ģenērālprokuratūru, jo lien lietā kur tev nav nekādas daļas, ja tu saproti protams kur tu mēģini ielist. Tu domā ka visi tic, ka esi cietušias no šīs lietas, bet neaizmirsti, ka jebkurā brīdī var nāk citi fakti ,kā piemēram tava krāpšanas shēma ar pilnvarojumu un pēcākās darbības ar notāri Ilonu Ķibildi un iesniegtajiem dokumenties UR mainot uzņēmuma valdi, statūtus un iemaksājot 100 ls kļūstot par dalībnieku. Tu taču labi apzinies, ka visas tavas darbības liecina tikai par vienu - labi izplānotu afēru.

Atbildēt

Viltota ģenerālpilnvara

09.03.2017. 01:03

Uldi atbildi , kurš tevi ir pilnvarojis Stralis Investment vārdā pārstāves uzņēmuma intereses. Uldi Tu labi zini , ka uzņēmuma aģents to ir noliedzis, ka Tev ir bijusi jebkad izsniegta ģenerālpilnvara. Atbildi , kura ir tā persona kura ir likusi Tev un tieši Tev izdot pilnvaru , turklāt to notariāli apstiprināt Ženēvā , nevis itka pilnvaras izsniegšanas vieta Panamā.

Atbildēt

Uldis 966 Freecom darbinieks

09.03.2017. 00:55

Kas ir Uldis Skudra un kādēļ viņu kādam vajadzetu vispār nogalināt ????? Ja jums ir kaut mazums loģikas, tad sapratīsiest, ka Ulda Skudras slepkavības lieta bija nepieciešama tikai un vienīgi pašam Uldim Skudram, jo tas bija pēdējais mēģinājums saglabāt jebkādu kontroli SIA 966 Freecom. Atceries Uldis,ka 2011 gada pavasarī tu biji zaudējis uzņēmuma īpašnieku uzticību, jo biji zadzis un tevi bija nolemts atbrīvot no valdes locekļā amata tā vai tā. Atceries kā tu aģitēji viesnīcas darbiniekus boikotēt viesnīcas patieso īpašnieku lēmumu tevi izmest no darba. Bet tu Uldi izdomāji paša inscionētu slepkavīb.Tu dotajā lietā esi tieši tāds pats darbinieks, kā apkopeja un ne vairā ne mazāk. Uldi beidz pūst acīs miglu.

Atbildēt

Ulda Skudras slepkavības inscinējums

09.03.2017. 00:40

2011 gadā Miliņš ar šaušanai nederīgu ieroci it kā mēģina nogalināt Uldi Skudru viņa paša mājā (uzcēlis no Akbara naudas). Uldis Skudra ar kaimiņu aiztur izdomāto slepkavu, kurš uzreiz norāda uz pasūtīju Normundu Žīguru(iedevis ieroci un maksājis naudu). Normundu aiztur RRP 1.b.1.n. darbinieki (izmeklētāja Fedoroviha), notur apcietinājumā 6 meneši, pēc kā lietu pret viņu izbeidz un palaiž vaļa pat netvainojās. Pa šo laiku Uldis Skudra ar policistu palīdzību mēģina no Akbara Abdulajeva izspiest naudu šantažējot viņu par itkā viņa un N.Žīgura pasūtīto Ulda Skudras slepkavību. Akbars Abdulajevs atsakās maksāt un liecinot noliedz jebkādu Ulda Skudras slepkavības pasūtīšanu. Pēc Normunda Žīgura atbrīvošanas no apcietinājuma Akbars Abdulajevs atbrīvio Uldis Skudru no valdes locekļa amata SIA 966 Freecom un lūdz vairāk nerādīties acīs.

Atbildēt

ES robežkontroles dati

09.03.2017. 00:27

»

To: Žīgurs

http://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=8826...


Uldi tu labi zini, ka Akbars 2013 gada Latvijā nav bijis, pēdējo reizi Akbars Latvijā bija 2012.gada sākumā, kad tevi un Raimiseru atlaida no darba SIA 966 Freecom

Atbildēt

pārrakstīt visu valstij, super!

08.03.2017. 23:15

»

muahaha

laba pamácíba! Lembergs, Skele, Godmanis uc - gaidiet


pirmā doma bija tieši tāda :) varbūt LV jāaizsūta kāds pārītis desmit drošībnieku pie uzbeku kolēģiem pieredzes apmaiņā?

Atbildēt

Tiesiskums

08.03.2017. 23:13

Laikam jau Gulami ir krietni satraucies, ka viņa noziegumiem tuvojās loģisks atrisinājums. Pietiek.com ir palikuši vienīgie, kas ir gatavi publicēt šos murgojumus, uz kuru fona Gulami troļļi var pašapmierināties rakstot par kādu, kurš uzdrošinājies cīnīties pret viņu vadoņa visatļautību. Skumji, ka virkne mūsu valsts pilsoņu ir gatavi "dziedāt slavas dziesmas" cilvēkam, kurš spriežot pēc publiski pieejamās informācijas ir sistemātiski grāvis Latvijas tiesiskumu!

Atbildēt

prokuratūra nav informēta

08.03.2017. 21:58

labi skan

Atbildēt

Uldia & advokātu organizācija

08.03.2017. 19:00

Uldis pat lidz tam ir aizgājis ka algo visādus mazpazīstamas advokātus kuri itka uz ordera pamata pārstāv Uzbekistānas pilsoņus strīda par Vecrīgas viesnīcu , bet šie uzbeki pasi to nemaz nezina .

Atbildēt

Ulada pasakas sabiedrības možuma aizmālešanai

08.03.2017. 18:36

Un Akbaram Adulajevam vai Borisam Raimišeram nav nekāda sakara ar doto ārzonas uzņemumu. Skudra beidz stastīt pasakas cerībā ka neviens jau nebaudīs?????

Atbildēt

U Skudras afēra

08.03.2017. 18:33

Ženēvas notārs ir apliecinājis paraksta paraugus, kurus pats U.Skudra vai kāds viņa uzdevumā ir viltojis. Šāds pilnvarojums pēc Latvijas notariata likuma nav spēkā un tas U.Skudram nedot nekādas tiesības rīkoties uzņēmuma vardā.

Atbildēt

Skudra tev ir jāatzīstās

08.03.2017. 18:29

»

Normunds Žīgurs

Akbars pats saviem vārdiem visu pasaka, kāda nomelnošana tu Skudra esi muļķis. Pats savos sižetos, ko organize tava sieva parādi sevi kā varoni...


Visu dokumentu kopijas adrodas pie U.Skudras notares Ilonas Ķibildes arhīva lietvedībā. U.Skudra ir pārliecinājis Ilonu Ķibildi ka neviens neuzzinās un atstiepis no Ženēvas notāra itkā pilnvarojumu pārstāves arzonas uzņēmumu.

Atbildēt

Ja

08.03.2017. 15:57

Tava plnānprātība, psihopātija, krapniecība, daunisms, krāpniecība ir patiesa tava seja.
Tapēc tu apvaino visus latvijas tiesnešus.

Atbildēt

Geto

08.03.2017. 14:29

Izskatās, ka viens blēdis ir izblēdījis lietas no otra blēža, pa vidu vēl trešais blēdis.. blēžu mafija.

Atbildēt

Žīgurs

08.03.2017. 13:16

Tavs noziegums ir tas, ka esi viltvārdis.
Akbars skaidri pasaka, ka kopš 2012 gada beigām atrodās ieslodzīts pagrabā, viņu tā mocījuši, ka neatcerās kā pašu sauc.Tu Skudra viltoji dokumentus ar viņa parakstu un Akbaru izslēdzi no 966 Freecom 2013 gada martā. Tas tavuprāt nav noziegums vai tev galīgi jumts aizbraucis? Visas tavas krapniecības reiz nāks gaisma un parādīs tavu patieso šakāļa seju.

Atbildēt

Normunds Žīgurs

08.03.2017. 12:34

Akbars pats saviem vārdiem visu pasaka, kāda nomelnošana tu Skudra esi muļķis. Pats savos sižetos, ko organize tava sieva parādi sevi kā varoni.
Tu Uldi beidz no sevīm tēlot pūkaino. Visus dokumentus, ko Akbars atstāja man tu vienkārši nozagi.Es rakstīšu iesniegumu policijā, lai tu man atgrieztu dokumentus, āksts un zaglis nevis pūkains tu esi.

Atbildēt

naivi

08.03.2017. 12:01

VarbūtTV vnk nepārredz visu spēles lauku? Tāpat jau Pietiek-am arī reizēm var piespēlēt feiko infu...

Atbildēt

Tiesa

08.03.2017. 10:13

Kriminālprocesa ietvaros šādu informāciju var pieprasīt un Pietiek būs pienākums izsniegt informāciju par IP adresēm. Tādēļ, rakstītāji, gatavojat sausiņus un gaidāt kad pie jūsu durvīm klauvēs!

Atbildēt

Uldis Skudra

08.03.2017. 09:45

Ir ļoti viegli liet samazgas un apmelot cilvēku, ja zini, ka par saviem vārdiem nebūs jāatbild, par cik Lato Lapsa nevienam neizpauž IP adreses, no kurām ir veikti godu un cieņu aizskarošu komentāri. Ja kādam ir pierādījumi par manām it kā noziedzīgām darbībām, tad, lai nekavējoties vēršas policijā! Pretējā gadījumā viss izskatās pēc noziedznieku pakaļ skrējēju "atraugām".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...