Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

13 datumā tiesa?????

13.03.2017. 12:54

Uldism Skudram ir jasaprot, ka ar neīstu ģenerālpilnvaeu talu netiksi un nevajag visiem apkārt klārēt kā to ir iedevis Akbars. Uldi tu taču zini kā tie ir meli.

Atbildēt

Skudras shēmas beigas

10.03.2017. 22:17

Akbars ne tikai noliedz U.Skudras teikto bet ir prsteikts par bijuša darbinieka reiderismu.

Atbildēt

Laika ziņas

10.03.2017. 15:34

Lasot komentārus izskatās , ka U Skudram Akbara parādīšanas Kijevā ir iedragājusi nervu sistēmu , jo , ja nu vins parādās Latvijā, tad ir beigas. No izlasīta ir skaidrs , ka Akbars noliedz savu saistību U .Skudras teikto.

Atbildēt

Skudras izgāšanās

10.03.2017. 15:04

Akbars pat gribēdams nevar apstiprināt, ka vins ir Uldi kaut kur iecēlis vai pilnvarojis. Uldi Tu labi zini ka tavam pasakām nav nekādu pierādījumu, Tu vienkārši dzen zozis, pusderejot smadzenes par policija , prokuratūras un tiesas korumpētību , kam nav nekāda sakara ar lietas faktiskajiem apstākļiem. To ka Tev nedeva iespēju nozagt kompānijas aktīvus , jo Tev uz tiem nav nekādu tiesību .

Atbildēt

Akbars

10.03.2017. 14:52

Uldi Tu visu laiku lej kaut kādu ūdeni , laba aizstāvības pozīcija , bet ka UR nokļuva viltots Akbara paraksts par Tavu prokūru, ka Tu kļuvi par 966 dalībnieku un valdes locekli ? Tu taču labi zini ka pilnvaras kuru Tu vicini nav nekāda seguma . Akbars Tev to izsniegt nevarēja jo vinam nav nekāda sakara ar ārzonas uzņēmumu un tā aktīviem. Tu to labi zini.

Atbildēt

Žīgurs

10.03.2017. 01:12

Skudra ar savām krāpnieciskajām shēmām visus iegāzis,advokātu grupu (RED, kura pirmsākumos atbalstīja, sapratuši, ka esi krāpnieks pārtrauca sadarbību, notāre Ķibilde,pie kuras tu nevari vairāk rādīties, jo ielikusi tevi melnajā sarakstā.Bijušo valsts kancelejas vadību apmānot, gandrīz izraisīji starpvalstu skandālu.
Tagad, kad esi visās tiesu instancēs zaudējis un cilvēki uzzinājuši kāds krāpnieks tu esi, sāc apvainot tiesnešus, jo viņi nav noticējuši tavām pasakām. Tagād caur LTV tav sieva organizē par nodokļu maksātāju naudu bezmaksas ēteri, vainojot Latvijas tieslietu sistēmu.
Tu skaļi kliedz un vicienies ar papīriem, kurus itkā parakstījis Akbars, tu kaut vienu reizi esi ticies ar kādu no Akbara radiniekiem vai viņi tevi pilvarojuši.
Tu esi viltvārdis kurš sadrukājis kaudzi ar papīriem itkā no Akbara vārda.
Nekas pacieties nedaudz, drīz parādīsies visa patiesība, tad paskatīsimies, ka vēl sāksi Akbaru apvainot un apmelot.

Atbildēt

Uldis Skudra

09.03.2017. 23:50

Un kā tad ir patiesībā?
Parasti neiesaistos komentāru karos, bet redzu, ka Gulama Gulami komandas izmisums ir tik liels, ka ir gatavi mani publiski apmelot nesaudzējot savu fantāziju, tādējādi padarot par pēdējo nelieti. Dzīvojam mazā valstī, esmu pieklājīga uzņēmuma vadītājs, kas liek man uztraukties par savu reputāciju, tāpēc veltīšu nedaudz laika, lai uzrakstītu, kā tad ir patiesībā:
Tas tiesa, ka 2007. un 2008. gadā G.M. Gulami pierunāja uzbeku investoru iesaistīties viesnīcu biznesā, un kopīgi iegādāties 2 viesnīcas - Royal Square Hotel & Suites un Hotel Garden Palace attiecīgi. Gulami ģimenei tika uzticēta šo kopīgo uzņēmumu SIA 555 Brand Hotel un SIA 966 Freecom vadīšana, kā arī pašu iegādes darījumu noformēšana. 2009. gada pavasarī uzbeku investoram Akbaram Abdullaevam radās aizdomas, ka šo uzņēmumu pārvaldīšana nenotiek ievērojot kopīgās īpašnieku intereses, bet gan tiek sagrozīti grāmatvedības dati, un no viņa tiek slēpta peļņa. Tad arī mani uzrunāja šis uzbeku investors, un lūdza veikt pārbaudi par viesnīcu iegādes darījumiem, kā arī pārbaudīt grāmatvedības datus par saimniecisko darbību. Pārbaudes rezultāti apstiprināja, ka A. Abdullaevs ir maldināts, un ka Gulami ģimene nav ieguldījusi savu daļu viesnīcu iegādei, bet gan paņēmusi kredītu uz KOPĪGO uzņēmumu, tādējādi iegūstot savā rīcībā 50% no divām viesnīcām neieguldot savus līdzekļus. Tā pat arī bija pamatotas aizdomas par to, ka liela daļa apgrozījuma netiek fiksēta - notiek skaidrā naudā apejot kasi. A. Abdullaevs saprata, ka turpmāk nevēlas nekā kopīga ar Gulami ģimeni, jo paralēli iepriekš rakstītajam bija uzzinājis, par ne pārāk labo Gulami reputāciju, ko ir minējis savās liecībās policijai. 2009. gada jūnijā un 2010. gada februārī (ko var pārbaudīt Uzņēmuma reģistrā) A. Abdullaevs bija spiests izpirkt V. Gulami piederošās daļas šajos kopīgajos uzņēmumos, lai norēķinātos ar to kreditoriem un nezaudētu sākotnējos ieguldījumus. Viesnīcām bija nepieciešams operators, tāpēc mani palūdza ar to nodarboties, kam es piekritu un nodibināju SIA Garden Palace.
Lieki teikt, ka, par šiem maniem atklājumiem, ko biju atklājis A. Abdullaevam, G.M. Gulami nebija priecīgs, un, kad tika kārtots otrās viesnīcas izpirkšanas darījums, tad Gulami nervi neizturēja, un viņš liecinieku klātbūtnē pateica: “я убью этого …!” norādot uz mani. 2011. gadā viss ticamāk to arī vēlējās realizēt, un tikai laimīgas apstākļu sakritības rezultātā tika pamanīta aizdomīga persona pie manas mājas, kuru izdevās aizturēt. Izrādījās, ka šī persona bija nolīgta mani nogalināt. Aizdomās par slepkavības organizēšanu bez izpildītāja tika aizturētas vēl divas personas, t.sk. Gulami personīgais šoferis un vēl viena persona. Īsi pirms I. Ķuža (Valsts policijas priekšnieka) 50. dzimšanas dienas, kas tika svinēta Gulami piederošajā viesnīcā Old City Hotel, abas par starpniecību aizdomās turamās personas tika atbrīvotas, un visi statusi noņemti, lai gan lietas materiālos bija virkne pierādījumu, t.sk. poligrāfa (melu detektora) ekspertīze, kas apliecināja, ka aizturētās personas melo apgalvojot, ka nav saistītas ar notikušo. Aizturētais izpildītājs tika notiesāts, un joprojām izcieš sodu. 2012. gada pavasarī es informēju uzbeku investorus, ka nevēlos turpināt viņu viesnīcu apsaimniekošanu, un piedāvāju pārdot sev piederošo operator kompāniju, jo man nebija pieņemamas metodes, kā viņu kādreizējais partneris vēlas risināt lietas - pasūtot manu slepkavību. Manu piedāvājumu viens no investoriem arī izmantoja - Eliors Yunusovs, SIA 555 Brand Hotel īpašnieks atpirka man piederošo SIA Garden Palace. Uz 1/2 gadu iesaistījos vienā projektā ārpus Latvijas, kad 2012. gada decembrī man piezvanīja Šīna kungs, un interesējās, vai mani kādreizējie partneri nav ieinteresēti pārdot arī otru viesnīcu. Šāds jautājums mani pārsteidza, jo nebiju dzirdējis, ka kaut viena ir pārdota. Izrādījās, ka 2012. gada novembrī, uz viltotu dokumentu pamata G.M. Gulami ir nelikumīgi pārņēmis E. Yunusovam piederošo SIA 555 Brand Hotel, un attiecīgi nekavējoties pārrakstījis uzņēmumam piederošo īpašumu - viesnīcu Royal Square Hotel & Suites, Kaļķu ielā 3a, uz sev piederošu SIA Norde Finance Group - NOZADZIS viesnīcu vairāku miljonu vērtībā. Redzot, ka viņam viss tik raiti iet, un, ka patiesie īpašnieki nevar/nedrīkst atbraukt uz Latviju, lai aizsargātu savus īpašumu, tad G.M. Gulami uzsāka uzbrukumu arī otrai viesnīca - mēģināja pārņemt SIA 966 Freecom un tam piederošo viesnīcu Hotel Garden Palace. Lai Latvijā būtu kāds, kas varētu šo uzņēmumu un īpašumu aizsargāt, tad A. Abdullaevs mani iecēla par uzņēmuma prokūristu, un vēlāk arī par valdes locekli.
G.M. Gulami ar savu sievu Valentīnu Gulami (kā bijušo SIA 966 Freecom vienīgo valdes locekli) uzzīmēja dokumentu, kas G.M. Gulami ļāva prasīt no SIA 966 Freecom ~80’000 LVL. Tad G.M. Gulami darbinieks Māris Rjabiņins, viltojot pilnvaru no 966 Freecom, pāradresēja uzņēmumam adresētos pasta sūtījumus, kas ļāva izmantojot angažēto Austrumeiropas šķīrējtiesu panākt sev labvēlīgu spriedumu pret SIA 966 Freecom, par šīs naudas piedzīšanu. Nevilcinoties G.M. Gulami iesniedza pieteikumu Centra rajona tiesai, par SIA 966 Freecom maksātnespējas procesa uzsākšanu. Neticēsiet, bet lieta nonāca pie tiesneša Imanta Dzeņa, kurš arī figurēja kā kukuļa iespējamais adresāts tiesneses Bērziņas lietā. Protams, tikai sakritība! Tikai man personīgi iesaistoties netika pieļauts maksātnespējas process, un otras viesnīcas nozagšana no G.M. Gulami puses. Tika uzsākta vērienīga SIA 966 Freecom īpašnieces Stralis Investment SA dokumentu viltošana, lai varētu rīkoties - nozagt arī šim uzņēmumam piederošo viesnīcu Hotel Garden Palace! Tam tika gatavotas viltotas pilnvaras arī uz G.M. Gulami un citām personām, ko ir izdevies daļēji novērst. Policija nesteidzas šos noziegumus atklāt.
Diemžēl nesteidzīgais vai negribīgais policijas un prokuratūras darbs, kā arī tiesu izpratne par taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos ir novedusi pie tā, ka šis noziedzīgais grupējums jau vairāk kā 4 gadus prettiesiski izmanto nelikumīgi iegūtos īpašumus - divas viesnīcas Vecrīgā. Par cik lietu izskatīšanas ātrums Latvijā ir visiem labi zināms, un krimināllieta par viesnīcas nozagšanu, kurā G.M. Gulami ir apsūdzēts krāpšanā, dokumentu viltošanā un nelikumīgā svešas mantas piesavināšanā ir tiko kā nodota tiesai, un pirmās instances tiesas sēde ir nozīmēta tikai uz 2017. gada decembri (Latvijas tiesu sistēmas izpratne par saprātīgiem termiņiem), tad vēl 4-5 gadus apsūdzētā persona G.M. Gulami varēs nelikumīgi izmantot nozagtos īpašumus. Lai dzīvo tiesiskums un taisnīgums! Nekad man nav piederējusi, kā arī neesmu piesavinājies SIA 966 Freecom. Esmu pilntiesīgs šī uzņēmuma valdes loceklis, kam ar likumu ir uzdotas par pienākumu rūpēties par sabiedrības mantu kā gādīgam saimniekam. Vienīgais, kas man ir svarīgi, ir nepieļaut visatļautību un tiesiskuma ignorēšanu mūsu Latvijā, ko šobrīd, diemžēl veiksmīgi, dara G.M. Gulami vadītais noziedzīgais grupējums! Visus Gulami kunga “troļļu” apmelojumus un apgalvojumus policija ir pārbaudījusi, tāpēc, lai neizpaustu izmeklēšanas noslēpumus, tad neiztirzāšu nianses un konkrētus faktus.
Ir dīvaini, ka pret mani šo nomelnošanas kampaņu ar pietiek.com palīdzību izveic persona, kurš ir apsūdzēts par kokvilnas zādzību sevišķi lielos apmēros (vairāk kā 9 miljonu EUR apmērā). Tā pat šī persona ir apsūdzēta SIA 555 Brand Hotel un SIA Garden Palace nelikumīgā pārņemšanā, un sabiedrībai piederošā nekustamā īpašuma - viesnīcas Royal Square Hotel & Suites nozagšanā. Persona, kas ir notiesāta par vairākkārtēju kukuļa došanu tiesnesei, utt. varētu šo sarakstu turpināt. Pieļauju, ka ikvienam saprātīgi domājošam cilvēkam ir pilnīgi skaidrs, kas te notiek. Ļoti ceru, ka kādreiz mēs dzīvosim tiesiskā valstī!

Atbildēt

Tiesa

09.03.2017. 23:19

Skudra kur ir Tavi pierādījumi???

Atbildēt

GMG

09.03.2017. 20:38

Uldim nav citu argumentu , ka latviešu valodas zināšanas , it kā tie kuri runa latviski nekrāpjas .

Atbildēt

Neatkarīgas lasītājs

09.03.2017. 18:12

Lasot rakstu var izvērtēt vai Skudram ir fakti un citi pieradījumi vai nav, ja ir lai ceļ gaismā visiem . Lielāka daļa komentāru, kas sarakstīti norāda uz to ka Skudram deg zeme zem kājā.
Krita panikā un sāka rakstīt mulķības- Gulams nerunā latviski, cik ilgi raksts vēl stāvēs, tās visas ir nenopietnas bērnu spēlītes un uzvedība, kā jukušajam.

Atbildēt

Uldis viltīgais

09.03.2017. 17:13

»

?

Nu cik ilgi šis raksts tiks turēts un cik ilgi ļaus GMG algotajiem speciālistiem rakstīt muļķības


Kurš ir cietušais Uldis Skudra , kura vietā???? Tu Uldi pat nevari pierādīt ka pārstāvi kaut ko šajā lieta !!!

Atbildēt

?

09.03.2017. 15:09

Lai GMG nodemontrē, ka prot latviešu valodu :)

Atbildēt

?

09.03.2017. 15:08

Rezultātā 1989.gadā Gulams Gulami absolvēja RAI specialitātē aviācijas inženieris – mehāniķis. Savukārt draugi, ņemot vērā plašās Gulama valodu zināšanas - farsi, franču, krievu,
latviešu,
uzbeku, turku valodu – aicināja iesaistīties biznesā, attīstot kokvilnas biznesu sadarbībā ar Centrālāzijas valstīm. Tā laika gaitā veidojās partnerība ar Francijas, Šveices, Itālijas, Polijas, Čehijas, Vācijas, Beļģijas, Anglijas (UK) uzņēmējiem.

Atbildēt

?

09.03.2017. 15:06

Nu cik ilgi šis raksts tiks turēts un cik ilgi ļaus GMG algotajiem speciālistiem rakstīt muļķības?
Šķiet, ka GMG aizstāvji kriminālprocesā izvēlējušies slavināt GMG un nopelt cietušo!

Atbildēt

Jurmala

09.03.2017. 12:11

»

MS

lapsu nekukuļo. Lapsu, kā jau mauku vnk nopērk


Dabā ir tāda parādība ka lapsas ēd skudras.

Atbildēt

U.Skudras & I.Ķibildes nedarbi Latvijā

09.03.2017. 11:49

Korporacijas Stralis Investments S.A. agenta- Icaza Gonzalez Ruiz & Aleman lietvedībā nav informācijas par Uldim Skudram jebkad izdotu pilnvaru. Rodas jautājums kā Uldis ir ticis pie šādas pilnvaras uzņēmuma valdei par to nezinot???

Atbildēt

Jautājums Uldim Skudram?

09.03.2017. 11:35

Uldi, kāds šeit sakars ar Gulami kukuļiem? Gulami, izmantojot Uzbekistanas specdienstsu sniegto informāciju par to, ka no dotajām viesnīcām ir atteikušies to faktiskies īpašieki ir vienkarši piesavinājies vienu viesnīcu. Šeit iet runa par to ka tu to izdarīji tā pat kā Gulami, ne par mata tiesu ty neesi labāks. Uzzinot šo situāciju 2013 gada sakumā, tu viltojot Akbara parakstu kļūsti par prokuristu, bet vēlāk ar neīstas pilnvaras palīdzību kļūsti par dalībnieku un valdi, kā arī grozi stātūtus sev labvēlīgā redakcijā un nomaini juridisko adresi. Vai ta nav sveša uzņēmuma sagrābšana izmantojot neīstus dokumentus.

Atbildēt

Uldis esot pārbaudījis sev izdoto viltoto pilnvaru

09.03.2017. 08:55

»

Policists

Visu šo sviestu, ko te raksta par viltojumiem un kāda sēdēšanu cietumā 2013. gada pavasarī jau pārbaudījām. Gulami pasaciņas - zaglis kliedz: ķeriet zagli


Ta tev Uldi gribetos ticet, ka kāds to ir pārbaudījis, būs velreiz jāparbauda, cītīgāk.

Atbildēt

U.Skudras pazemojumi strādājot SIA 966 Freecom

09.03.2017. 08:49

"Bentley Continental Flying Spur Speed" Akbars Abdulajevs saņēma kā davanu no Borisa Raimisera un Normunda Žīgura uz savu dzimšanas dienu 2011 gadā, Uldis Skudra ļoti pārdzīvoja šādai draugu būšanai, jo Uldi gan Akbars, gan Normunds ar Borisu uztvēra kā parastu izbijušo bankas darbinieku, kuru viņi bija noalgojuši darbam SIA 966 Freecom, lai staipa papīrus. Uldim Skudram pat vasaras svelmē, kad draugi atpūtās pie jūras šortos bija jāierodās stingrā uzvalkā un jāziņo par lietu stāvokli uzņēmumā. Tu Uldi atceries šo pazemojumu, kad tu stāvēji pie galdiņa Jūrmalā nosvīdis un rādīji savus sazīmētos papīrus par naudas izlieojumu uzņēmumā.

Atbildēt

....

09.03.2017. 08:35

un jā, apsūdzētais vairākos noziegumos taču ir Gulami, bet Skudra ir cietušo pārstāvis, tāpēc neizbrīna samazgu liešana viņam virsū.

Atbildēt

Policists

09.03.2017. 08:31

Visu šo sviestu, ko te raksta par viltojumiem un kāda sēdēšanu cietumā 2013. gada pavasarī jau pārbaudījām. Gulami pasaciņas - zaglis kliedz: ķeriet zagli!

Atbildēt

Uldis Skudra kļūst par 966 Freecom prokūristu

09.03.2017. 02:52

12.03.2013. UR iesniegtajā pieteikuma par prokūras izdošanu Uldim Skudram ierakstīšanai komercreģistra Akbara Abdulajeva paraksts ir viltots. Tas ir pārvilkts ar neveiklām kustībām pec ilgāka laika paraksta trenina.

Atbildēt

Nekādas blēdības , vārdu spēle un uzņēmums kabata

09.03.2017. 02:29

Uldi pastāsti mums lūdzu, ka Panamā itka izdotu un arī jādomā parakstītu pilnvaru var apliecināt Ženēvas notārs. Viņš taču šos cilvēkus pat acīs nav redzējis, kur nu vēl pārbaudījis viņu identitātes un gribas īstumu tev Uldi Skudra uzticēt vadīt desmitiem miljonu vērtu uzņēmumu. Kādus Tu paraksta paraugus tur esi iedevis apstiprināšanai. Iemācies arī citus tā pilnvaras taisīt. Cik tas maksa?

Atbildēt

Notariāta likums

09.03.2017. 02:18

113.Apliecinot paraksta īstumu notārs pārbauda parakstītajā identitāti .114. Parakst dot vai atzīst par savu zvērinātam notāram klāt esot.115.Aplicinajumu raksta uz paša dokumenta ,atzīmējot, ka paraksts ir dots vai atzīts par savu. zvērinātam notāram klāt esot.

Atbildēt

Uldis Skudram Panamas uzņēmuma izdotās pilnvaras noariālas apliecinājums

09.03.2017. 02:05

Zemāk parakstījies, Jean- Luc DUCRET, Ženēva ( Šveice)notārs, apliecina otra pusē uzliktos Harmodio Herrera V. un Ida A.de Rodrigeuz parakstus, kas atbilst viņu parakstu paraugiem, kas iesniegti notāra birojā. Zemāk parakstījies notārs neuzņemas nekādu atbildību par šī dokumenta saturu. Ženēva, 2013 gada 27 martā. Ar šādu notariali apliecinātu faktu par paraksta paraugu līdzību citiem nezin kur un nezin kā uzliktiem parakstiem Uldim Skudram izdotajā pilnvarā var aiziet uz mazmājiņi. Bet Uldim Skudram ir azotē paziņa notārs Ilona Ķibilde, kura Latvijā notariāli apstiprina šadu pilnvarojuma īstumu pārkāpjot Notāra likumā noteikto par kārtību kādā tiek apstirināts personas paraksts privātajos dokumentos.

Atbildēt

Uldisa stāsts par pēkšņo atgriešanos pie siles no kuras tika padzīts

09.03.2017. 01:39

2011. gada vasaras sākumā tevi Uldi brīdina par darba attiecību pārtraukšanu saitībā ar uzticības zaudēšanu, pec divām nedēļām tu organizē teātri ar paša slepkavības mēģinājumu, 2013. gada februāri beidzot tevi izment arā no uzņēmuma un tu nolaistu asti velcies prom. Atbildi mūms lūdzu, kurš tevi pasauca atpakaļ un vai šis cilvēks to apstiprinās tevis liecināto?

Atbildēt

Iesniegtie dokumenti UR liecina par noziegumu

09.03.2017. 01:27

Uldis Skudra ar savas sievas strapniecbu kārtējo reizi ir pasūtjis TV 1 kanālā raidījumu "Aizliegtais paņēmiens" par tēmu vai taisnīgs sods I.Berziņai un G.Gulami. Mērķis radīt sabiedrība iespaidu, ka nabaga Uldim Skudram neizdodas tikt pie Uzbeku miljoniem, jo traucē korumpēti tiesneši un Uldi apbižo. Uldi, a tu nedomā kā noskaņo pret sevīm Ģenērālprokuratūru, jo lien lietā kur tev nav nekādas daļas, ja tu saproti protams kur tu mēģini ielist. Tu domā ka visi tic, ka esi cietušias no šīs lietas, bet neaizmirsti, ka jebkurā brīdī var nāk citi fakti ,kā piemēram tava krāpšanas shēma ar pilnvarojumu un pēcākās darbības ar notāri Ilonu Ķibildi un iesniegtajiem dokumenties UR mainot uzņēmuma valdi, statūtus un iemaksājot 100 ls kļūstot par dalībnieku. Tu taču labi apzinies, ka visas tavas darbības liecina tikai par vienu - labi izplānotu afēru.

Atbildēt

Viltota ģenerālpilnvara

09.03.2017. 01:03

Uldi atbildi , kurš tevi ir pilnvarojis Stralis Investment vārdā pārstāves uzņēmuma intereses. Uldi Tu labi zini , ka uzņēmuma aģents to ir noliedzis, ka Tev ir bijusi jebkad izsniegta ģenerālpilnvara. Atbildi , kura ir tā persona kura ir likusi Tev un tieši Tev izdot pilnvaru , turklāt to notariāli apstiprināt Ženēvā , nevis itka pilnvaras izsniegšanas vieta Panamā.

Atbildēt

Uldis 966 Freecom darbinieks

09.03.2017. 00:55

Kas ir Uldis Skudra un kādēļ viņu kādam vajadzetu vispār nogalināt ????? Ja jums ir kaut mazums loģikas, tad sapratīsiest, ka Ulda Skudras slepkavības lieta bija nepieciešama tikai un vienīgi pašam Uldim Skudram, jo tas bija pēdējais mēģinājums saglabāt jebkādu kontroli SIA 966 Freecom. Atceries Uldis,ka 2011 gada pavasarī tu biji zaudējis uzņēmuma īpašnieku uzticību, jo biji zadzis un tevi bija nolemts atbrīvot no valdes locekļā amata tā vai tā. Atceries kā tu aģitēji viesnīcas darbiniekus boikotēt viesnīcas patieso īpašnieku lēmumu tevi izmest no darba. Bet tu Uldi izdomāji paša inscionētu slepkavīb.Tu dotajā lietā esi tieši tāds pats darbinieks, kā apkopeja un ne vairā ne mazāk. Uldi beidz pūst acīs miglu.

Atbildēt

Ulda Skudras slepkavības inscinējums

09.03.2017. 00:40

2011 gadā Miliņš ar šaušanai nederīgu ieroci it kā mēģina nogalināt Uldi Skudru viņa paša mājā (uzcēlis no Akbara naudas). Uldis Skudra ar kaimiņu aiztur izdomāto slepkavu, kurš uzreiz norāda uz pasūtīju Normundu Žīguru(iedevis ieroci un maksājis naudu). Normundu aiztur RRP 1.b.1.n. darbinieki (izmeklētāja Fedoroviha), notur apcietinājumā 6 meneši, pēc kā lietu pret viņu izbeidz un palaiž vaļa pat netvainojās. Pa šo laiku Uldis Skudra ar policistu palīdzību mēģina no Akbara Abdulajeva izspiest naudu šantažējot viņu par itkā viņa un N.Žīgura pasūtīto Ulda Skudras slepkavību. Akbars Abdulajevs atsakās maksāt un liecinot noliedz jebkādu Ulda Skudras slepkavības pasūtīšanu. Pēc Normunda Žīgura atbrīvošanas no apcietinājuma Akbars Abdulajevs atbrīvio Uldis Skudru no valdes locekļa amata SIA 966 Freecom un lūdz vairāk nerādīties acīs.

Atbildēt

ES robežkontroles dati

09.03.2017. 00:27

»

To: Žīgurs

http://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=8826...


Uldi tu labi zini, ka Akbars 2013 gada Latvijā nav bijis, pēdējo reizi Akbars Latvijā bija 2012.gada sākumā, kad tevi un Raimiseru atlaida no darba SIA 966 Freecom

Atbildēt

pārrakstīt visu valstij, super!

08.03.2017. 23:15

»

muahaha

laba pamácíba! Lembergs, Skele, Godmanis uc - gaidiet


pirmā doma bija tieši tāda :) varbūt LV jāaizsūta kāds pārītis desmit drošībnieku pie uzbeku kolēģiem pieredzes apmaiņā?

Atbildēt

Tiesiskums

08.03.2017. 23:13

Laikam jau Gulami ir krietni satraucies, ka viņa noziegumiem tuvojās loģisks atrisinājums. Pietiek.com ir palikuši vienīgie, kas ir gatavi publicēt šos murgojumus, uz kuru fona Gulami troļļi var pašapmierināties rakstot par kādu, kurš uzdrošinājies cīnīties pret viņu vadoņa visatļautību. Skumji, ka virkne mūsu valsts pilsoņu ir gatavi "dziedāt slavas dziesmas" cilvēkam, kurš spriežot pēc publiski pieejamās informācijas ir sistemātiski grāvis Latvijas tiesiskumu!

Atbildēt

prokuratūra nav informēta

08.03.2017. 21:58

labi skan

Atbildēt

Uldia & advokātu organizācija

08.03.2017. 19:00

Uldis pat lidz tam ir aizgājis ka algo visādus mazpazīstamas advokātus kuri itka uz ordera pamata pārstāv Uzbekistānas pilsoņus strīda par Vecrīgas viesnīcu , bet šie uzbeki pasi to nemaz nezina .

Atbildēt

Ulada pasakas sabiedrības možuma aizmālešanai

08.03.2017. 18:36

Un Akbaram Adulajevam vai Borisam Raimišeram nav nekāda sakara ar doto ārzonas uzņemumu. Skudra beidz stastīt pasakas cerībā ka neviens jau nebaudīs?????

Atbildēt

U Skudras afēra

08.03.2017. 18:33

Ženēvas notārs ir apliecinājis paraksta paraugus, kurus pats U.Skudra vai kāds viņa uzdevumā ir viltojis. Šāds pilnvarojums pēc Latvijas notariata likuma nav spēkā un tas U.Skudram nedot nekādas tiesības rīkoties uzņēmuma vardā.

Atbildēt

Skudra tev ir jāatzīstās

08.03.2017. 18:29

»

Normunds Žīgurs

Akbars pats saviem vārdiem visu pasaka, kāda nomelnošana tu Skudra esi muļķis. Pats savos sižetos, ko organize tava sieva parādi sevi kā varoni...


Visu dokumentu kopijas adrodas pie U.Skudras notares Ilonas Ķibildes arhīva lietvedībā. U.Skudra ir pārliecinājis Ilonu Ķibildi ka neviens neuzzinās un atstiepis no Ženēvas notāra itkā pilnvarojumu pārstāves arzonas uzņēmumu.

Atbildēt

Ja

08.03.2017. 15:57

Tava plnānprātība, psihopātija, krapniecība, daunisms, krāpniecība ir patiesa tava seja.
Tapēc tu apvaino visus latvijas tiesnešus.

Atbildēt

Geto

08.03.2017. 14:29

Izskatās, ka viens blēdis ir izblēdījis lietas no otra blēža, pa vidu vēl trešais blēdis.. blēžu mafija.

Atbildēt

Žīgurs

08.03.2017. 13:16

Tavs noziegums ir tas, ka esi viltvārdis.
Akbars skaidri pasaka, ka kopš 2012 gada beigām atrodās ieslodzīts pagrabā, viņu tā mocījuši, ka neatcerās kā pašu sauc.Tu Skudra viltoji dokumentus ar viņa parakstu un Akbaru izslēdzi no 966 Freecom 2013 gada martā. Tas tavuprāt nav noziegums vai tev galīgi jumts aizbraucis? Visas tavas krapniecības reiz nāks gaisma un parādīs tavu patieso šakāļa seju.

Atbildēt

Normunds Žīgurs

08.03.2017. 12:34

Akbars pats saviem vārdiem visu pasaka, kāda nomelnošana tu Skudra esi muļķis. Pats savos sižetos, ko organize tava sieva parādi sevi kā varoni.
Tu Uldi beidz no sevīm tēlot pūkaino. Visus dokumentus, ko Akbars atstāja man tu vienkārši nozagi.Es rakstīšu iesniegumu policijā, lai tu man atgrieztu dokumentus, āksts un zaglis nevis pūkains tu esi.

Atbildēt

naivi

08.03.2017. 12:01

VarbūtTV vnk nepārredz visu spēles lauku? Tāpat jau Pietiek-am arī reizēm var piespēlēt feiko infu...

Atbildēt

Tiesa

08.03.2017. 10:13

Kriminālprocesa ietvaros šādu informāciju var pieprasīt un Pietiek būs pienākums izsniegt informāciju par IP adresēm. Tādēļ, rakstītāji, gatavojat sausiņus un gaidāt kad pie jūsu durvīm klauvēs!

Atbildēt

Uldis Skudra

08.03.2017. 09:45

Ir ļoti viegli liet samazgas un apmelot cilvēku, ja zini, ka par saviem vārdiem nebūs jāatbild, par cik Lato Lapsa nevienam neizpauž IP adreses, no kurām ir veikti godu un cieņu aizskarošu komentāri. Ja kādam ir pierādījumi par manām it kā noziedzīgām darbībām, tad, lai nekavējoties vēršas policijā! Pretējā gadījumā viss izskatās pēc noziedznieku pakaļ skrējēju "atraugām".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...