Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jibiorio

08.03.2017. 09:39

»

Uldi tu esi Patriots

Uldis ir Latvijas PATRIOTS un ar to VISS PATEIKTS


Tāpēc, ka nezog no latviešiem?

Atbildēt

Uldi tu esi zadzis???

08.03.2017. 02:58

Kā Jūs domajat cik Uldis ir nozadzis no Akbara taisot naudas obnaličku vai veicot viesnīcas remontu. Cik tu Uldi ņēmi no sava darba devēja skaidras naudas, lai itkā maksātu algas viesnīcas darbiniekiem????

Atbildēt

Uldis un Gulams

08.03.2017. 02:52

Uldis domā,ka viņš kādam stāstīs, ka viņš ir tikai centies saglābt īpašumus no Gulama Gulami reiderisma, bet diez vai kāds ticēs, jo ir neapgāžami fakti Ulda noziedzīgai rīcībai. Protams, neviens neapšauba, ka Gulams Gulami ir sagrabis ar viltotu dokumentu palīdzību viesnīcu Kaļķu iela 3, bet tas neattaisno Uldi. Gulamam vienkārši bija labi informātori no Uzbekistanās valsts drošības dienestu puses par tur notiekošo un iespējām piesavināties svešu mantu.

Atbildēt

Žēl Uldžu

08.03.2017. 02:46

Uldis Skudra 2013 gadā UR viltojot Akbara Abdulajeva parakstu kļūst par Latvijas SIA uzņēmuma prokūristu. Vēlāk tajā pašā gadā Šveicē, Ženēvā notariāli apustilizē paša uztaisītu arzonas uzņēmuma ģenerālpilnvarai, kur notārs apstiprina paraksta paraugus nevis parakstu īstumu. Ar šo pilnvaru, kuru Latvijā apstiprina viņa laba paziņa notare Ilona Ķibilde viņš veic virkni izmaiņu Latvijas uzņēmumā- ieceļ sevi valdē, nomaina juridisko adresi un statūtus, kā arī iemaksājot 100 eiro kļūst par uzņēmuma dalībnieku faktisk īpašnieku. Uldis ir pārliecināts, ka neviens šo blēdību nav pamanījis, bet Uldis kļūdās.

Atbildēt

ieteikums

07.03.2017. 22:12

"Savukārt pirms gada – 2016. gada janvāra beigās Pietiek publicēja kāda labi informēta lasītāja aprakstu par to,.... " — vai, lūdzu, nevarat ielikt linku uz rakstu, Jūsu pašu portālā taču tas atrodas, būtu ļoti ērti, paldies!

Atbildēt

mjāā

07.03.2017. 20:12

Ko tik neizdomāsi, lai tevi neizdotu tiesāšanai. Vaškevičs arī Austrijā stāstīja pasaciņas par to kā viņu Latvijā spīdzinājuši.
P.S. Akbarali Abdullajevs bija Uzbekistanas prezidenta sievas māsasdēls ar iesauku Ferganas kņazs.

Atbildēt

Tiesiskums

07.03.2017. 19:02

LATVIS savas valsts tiesai netic,a te plātās un runā par ukrbanderiešu tiesu taisnīgumu!?

Atbildēt

ID

07.03.2017. 18:54

Skudram ies gruti , ja nāks gaisma vina krāpšanās afēra ar viltotajiem dokumentiem. Nodarām arī bus daudz kas jāpaskaidro.

Atbildēt

Nezinītis

07.03.2017. 18:01

Kāds izglītots cilvēks varētu lūdzu man izskaidrot, kā cilvēks, kurš atrodas apcietinājumā var parakstīt dokumentus?

Atbildēt

:)

07.03.2017. 17:51

»

Laura

Ja tas afērists noliedz, ka būtu strādājis pie Gulama tad kā viņš tika līdz Akbaram Abdulāevam un kā kļuva par uzbeku investoru? Skudra protams ir beskaunīgs melis, lai viņš pastāsta lasītājiem kā atradis uzbekus. Par Gulamu arī viņš runā kā pa iebraucēju


kā tad, Gulami ir godīgs pilsonis, viņš tikai kukuļo policiju, tiesu un Lapsu. Bet tas taču ir ok, viņš ir godīgs Afgāņu izcelsmes uzņēmējs, kurš neprot ne vārda latviski!

Man šķiet, ka tas ir super:)

Atbildēt

Laura

07.03.2017. 17:49

Ja tas afērists noliedz, ka būtu strādājis pie Gulama tad kā viņš tika līdz Akbaram Abdulāevam un kā kļuva par uzbeku investoru? Skudra protams ir beskaunīgs melis, lai viņš pastāsta lasītājiem kā atradis uzbekus. Par Gulamu arī viņš runā kā pa iebraucēju.

Atbildēt

!!!

07.03.2017. 17:48

Nu te Gulami čaļi ar ctrl C un ctrl V palīdzibu štancē komentārus :)

Atbildēt

Analītiķis

07.03.2017. 17:45

Ja tev ir taisnība un visi sazīmētie dokumenti ir Akbara Abdulaeva vārdā, tad, kādēļ no Tevis ir novērsušies visi Latvijas advokāti, Skotijas advokāti, kuri tā arī pateica, ka esi neuzticams un negodīgs. Tevis dēļ amatu zaudēja Mēkons, tāpat „iegāzi” LTV darbiniekus. Kā Tu pats paskaidroji - esi godīgs uzņēmējs un 2006. gadā Gulama dēļ pameti labu un perspektīvu darbu Hansa banka. Visi cilvēki, kuriem bijusi darīšana ar Tevi - to atceras kā murgu, kā reālu psihiski slimo. Pirmās pazīmes jau ir Tavi smiekliņi, kā mežonim no Tvaika ielas. Iesaku visiem, kuri turpmāk ar Tevi sasiesies, pieprasīt izziņu no Tvaika ielas par tavu pieskaitāmību. Kā var redzēt - visur esi saņēmis pēc nopelniem. Tevi neietekmēja ne kaunpilna sakāve, un neiedarbojās Tavi apvainojumu sējumi, ko Tu ar saviem advokātiem esi sacerējis par Gulamu. Visi sējumi ir saglabāti un tiks nopublicēti.

Atbildēt

viedoklis

07.03.2017. 17:43

atvainojos, kazahs. Jo sadi nav afganu sejas panti.

Atbildēt

Zintis

07.03.2017. 17:42

Acīmredzama korumpēta shēma un nelegāla sagrābšana organizētā grupā (advokāti viņu līdzdalībnieki prokurora izskatā un PR speciālisti no LTV).
Pilnīga bezadbildība un nesodamība!

Atbildēt

Gulami

07.03.2017. 17:41

Akbaram nekad nav un nav bijis sakars ar dotajam viesnīcām , lasiet uzmanīgi dokumentus .

Atbildēt

viedoklis

07.03.2017. 17:41

Pirmkart, Gulami ir jaatnem Latvijas pilsoniba , jo vins meloja, ka ir no Afganistanas, bet patiesibaa ir uzbeks. Viltus iegutu pilsonibu bez valodas zinasanam ir jaanulee un sis cilveks ir jaliek cietumaa kopaa ar tiem, kas vinam so pilsonibu iedeva.

Atbildēt

Juris

07.03.2017. 17:40

Tā ir patvaļa, ar ko nodarbojās advokātu grupa M. Mežinskis un L.Zalana, kuri ir iejaukti arī vairāku dokumentu viltošanā ne tikai Skudras gadījumā, bet arī NP Food, Liepajas Metalurgs un Igauņu firmu shēmās.
Nav saprotami, kāpēc prokuratūra nav informēta, neveic analīzi un neizdara secinājumus par koruptīvajām shēmām, kurās iejaukti prokuratūras darbinieki, nesauc pie atbildības advokātus-krāpniekus, kuri drukā viltotas pilnvaras jebkuram un no jebkura, pat no cilvēkiem, kas aizgājuši aizsaulē. Pilnīga patvaļa! Beigas būs bedīgas Mežinskim un viņa korumpētajiem ierēdņiem.

Atbildēt

Notārs

07.03.2017. 17:38

Domāju tuvākā laikā šis jautājums tiks izskatīts un tad redzēsim vai Ķibilde nodos visu bandu, lai mīkstinātu sev sodu.

Atbildēt

Uzņēmumu reģistrs

07.03.2017. 17:35

Kā šis pseido uzņēmējs Skudra 2013 gada marta mēnesī uzlika Akbara parakstu anketā un aizvāca viņu no 996 freecom un iecēla sevi par prokūristu, pēc tam kļuva par valdes priekšsēdētāju vienpersoniski.
Lūk kādā veidā šis afērists ar savas sievas un viņu draudzeņu no LTV palīdzību, trīs gadus stāsta par reideriem.
Pasakiet, kur ir patiesība viņš pats ir krāpnieks, kurš vilto dokumentus un ar savu advokātu afēristu Mežinski,Zalane,Radijonova veikuši milzums viltojumu, lai Akbara vārdā sagrābtu visus īpašumus.
Pec Akbara liecībām Kijevas tiesā Skudru vajadzētu saukt pie kriminālatbildības par vairākiem noziegumiem. Akbars skaidri pateica, ka kopš 2012 gada sēž pagrabā un viņam nav nekādu iespēju ar kādu sazināties, kur nu vēl parakstīt Skudras dokumentus.

Atbildēt

Notārs apliecina velns zin ko

07.03.2017. 17:25

Skudrām palīdzēja notāre Ilona Ķibilde , bus jāņem pie dibena.

Atbildēt

Skatītājs

07.03.2017. 17:19

Puika laikam iekodies pārāk lielā kumosā, tagad aizrīsies un nosmaks vai arī būs jaatvemj atpakaļ ar visām no tā izrietošām sekām :)

Atbildēt

Kaimiņi

07.03.2017. 17:17

Mēs pazīstam to bomzi Skudru, kurš visu mūžu strādāja par pastnieku. Vienas dienas laikā sāk būvet māju, braukāt ar Bentliju un uzstaties TV un žurnālos.Sevi pozicionē kā oligarhu. Patiesībā viņa tēvs visu mūžu nostrādāja par galdnieku, bet brālis ir invalīds slims ar galvu. Viņš ar savām shemām atrada advokātu Radionovu, Mežinski, Zalāni un kopā ar Mekonu prokurori Līgu Ozoliņu(Sudakova)izveidoja reiderisma shēmu.
Tagad šie krāpnieki apvainos visus tiesnešus korupcijā.

Atbildēt

Ilona dokuments

07.03.2017. 17:14

Es vinam palīdzēju

Atbildēt

Ferganas uzņēmējs

07.03.2017. 17:12

Skudra ir zaudējis so cīņu par svešam viesnīcām

Atbildēt

knowhow

07.03.2017. 17:09

Lapsas kungs, Gulami Jums maksā vairāk nekā Vilkaste?
Tikai sakāt godīgi :)

Atbildēt

Pēteris

07.03.2017. 16:58

»

muahaha

laba pamácíba! Lembergs, Skele, Godmanis uc - gaidiet


Tikai skudru nesamin...

Atbildēt

muahaha

07.03.2017. 16:49

laba pamácíba! Lembergs, Skele, Godmanis uc - gaidiet!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...