Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vai

04.01.2018. 09:32

»

boom

Maizītis ir prasts krāpnieks. Nesen parādījās info par Borokovu kā pēdējo monstru, kurš rakstīja KGB instrukcijas. Skaidri un gaiši. Vēl lielāks kara noziedznieks kā Kononovs. Kur sekojošais arests


tik Borovkovs nebija tas, kurš Grantiņu veda uz Maskavu? Nošaut vai tiesāt? Tikai puiši paspēja nosūtīt info uz ārzemēm, kuras sacēla ļembastu un tad nāca vienošanās............Vai tik tas nav arī īstais iemesls tagad DP aktivitātēm - lai draugu Borovkovu pasargātu no iespējamas info atklāšanās? :)

Atbildēt

Valdis Kalnozols

04.01.2018. 02:05

Jāni Maizīti, nebaidieties no tautas vēlēta Saeimas deputāta, esiet stiprs vīrs, neizvairieties pārrunāt Latvijai svarīgus jautājumus!

Jūsu sargātais, no LPSR VDK pārņemtais aģentu tīkls nodrošina valsts izzagšanu un piesedz korupciju valstī, nevis Satversmes aizsardzību un iedzīvotāju drošību. VDK darbinieki ir labi apmācīti manipulēt ar cilvēkiem, viņu domām, uzskatiem, apmācīti veidot labas attiecības ar vajadzīgām personām, kā arī, ja vajag, nomelnot un graut cilvēku reputāciju, izplatīt baumas, vīt intrigas, iejaukties personiskajā dzīvē.

Latvijā ar VDK aģentu tīkla palīdzību izredzēti uzņēmumi tiek pie valsts līgumiem ar labu peļņu. Tiek apzagta Latvijas valsts un tās iedzīvotāji.
Izmantojot spējas iegūt vajadzīgo valsts darbinieku uzticību un spēju manipulēt ar cilvēkiem, tika noslēgta Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem neizdevīga vienošanās par Obligātā Iepirkuma Komponenti (OIK) gāzes koģenerācijas stacijās, kā rezultātā mums ir vieni no dārgākiem elektroenerģijas tarifiem (cena par vienu megavatstundu, ja ir 2-20 gigavatstundu patēriņš, Latvijā ir 107,2 eiro, Lietuvā - 90,3 eiro, Igaunijā - 88,8 eiro, Polijā - 75,2 eiro, Zviedrijā - 51,4 eiro.).

Glābjot «Pareks» bankas īpašniekus, tika izmantotas tās pašas VDK iemaņas, radot miljardu parādu slogu Latvijas iedzīvotajiem. To pašu var teikt par «zelta tiltiem» un daudziem citiem valsts un pašvaldības pasūtījumiem ar VDK saistītiem izredzētiem uzņēmumiem.

VDK ietekme, Maizīša kungs, NAV Latvijas valsts iedzīvotāju interesēs! Gļēvums, izvairoties tikties ar tautas velētu pārstāvi, norāda, ka amatā esat atbalstīts kā viegli manipulējama persona. Jāni Maizīti, esiet stiprs vīrs, aizsargājiet Latviju no izzagšanas un korupcijas, kuru Jūsu aizstāvētais, no LPSR VDK pārņemtais aģentu tīkls organizē un piesedz. Jūsu datoru nozaga, visdrīzāk, Jūsu paša piesegtā VDK aģentu tīkla darboņi, lai vieglāk būtu ar Jums manipulēt.

Pozitīvi uztveru pirmos soļus, lai samazinātu VDK ietekmi Latvijā, neiedodot pielaidi valsts noslēpumam pirmā Latvijas valsts premjerministra, kuru, visdrīzāk, iecēla amatā ar VDK atbalstu, sievai.

Maizīša kungs, vai neesat aizdomājušies, ka solis, kad ar Jūsu parakstu SAB neiedeva pielaidi valsts noslēpumam Latvijas patriotam, Saeimas deputātam Valdim Kalnozolam, ir apzināta rīcība, lai destabilizētu Jūsu amatu? VDK darbinieki, kuri centušies manā dzīvē iejaukties jau no 2000. gada, kad kļuvu par Rīgas domes deputātu, labi zina manu raksturu, mērķtiecību, spītību, neatlaidību, drosmi, attieksmi pret netaisnību. To, ka, kamēr nebūšu panācis taisnību, mierā nelikšos!

Jāni Maizīti, atveriet čekas maisus, pārtrauciet sadarbību ar VDK aģentiem un darbiniekiem, kā arī ar bijušo VDK darbinieku jauniesaistītiem aģentiem!

Jāni Maizīti, pārtrauciet valsts izzagšanu, tiesībsargājošo iestāžu izmantošanu savstarpējo attiecību kārtošanā, politisko partiju un mediju manipulēšanu!

Jāni Maizīti, neesiet lupata, esiet stiprs vīrs, pārtrauciet LPSR VDK ietekmi Latvijā!

Atbildēt

čura

01.01.2018. 02:36

smirdini veco čuru un kakaino māti

Atbildēt

Vēl atriebība

31.12.2017. 18:31

»

aina

Vai vienreiz,nevar tos maisus iemest kurtuvē un sadedzināt? Ko var ņemties ar atriebību... domāsim par nākotni


nav ne sākusies! Latvieši nav sliktāki un atriebe sekos. Tā nebūs apstādināma.

Atbildēt

aina

31.12.2017. 16:08

Vai vienreiz,nevar tos maisus iemest kurtuvē un sadedzināt? Ko var ņemties ar atriebību... domāsim par nākotni!

Atbildēt

ose

31.12.2017. 13:22

Pirmā izvešanas viļņa laikā ceļā uz nometinājuma vietām nomira 33 bērni vecumā līdz 5 gadiem.

Komunista Andra Guļāna bijušais iebīdītais ģenerālprokurors Jānis Maizītis - vai morālais kroplis?

Atbildēt

Edge

31.12.2017. 11:25

»

boom

Maizītis ir prasts krāpnieks. Nesen parādījās info par Borokovu kā pēdējo monstru, kurš rakstīja KGB instrukcijas. Skaidri un gaiši. Vēl lielāks kara noziedznieks kā Kononovs. Kur sekojošais arests


Katrs savā vietā, visi 4.maija režīma labā!
Neķer muļķus, organizē tautas nobalsošanu-referendumu par 4.maija deklarāciju!
"Padomju Latvijā pat tāda kuriozitāte: no 138 Augstākās Padomes deputātiem, kas 1990. gada 4. maijā nobalsoja par Latvijas valstisko neatkarību, vismaz 36 bija VDK slepenie aģenti." Greizo pamatu meistari. Laimonis Purs. (tencinusarunas.wordpress.com )

Atbildēt

boom

31.12.2017. 00:58

Maizītis ir prasts krāpnieks. Nesen parādījās info par Borokovu kā pēdējo monstru, kurš rakstīja KGB instrukcijas. Skaidri un gaiši. Vēl lielāks kara noziedznieks kā Kononovs. Kur sekojošais arests?

Atbildēt

???

30.12.2017. 21:25

Maizītis vienkārši pilda pasūtijumu. Jautājums ir kas pasūta "mūziku". Kāds uz doto brīdi ir Nacionālās drošības padomes satāvs, kas diriģē?

Atbildēt

!!!

30.12.2017. 21:17

Tiesneses ieskatā pašlaik esot secināms, ka pieminētie MK noteikumi esot pretrunā ar likumā „Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu
-----------------
Cik atceros, Likumā ir noteikts ka jāizstrāda noteikumi un noteikumi ir izstrādati. Problēmas nekādas

Atbildēt

janka

30.12.2017. 20:22

»

Karote

Spicāko kadru lietas ,protams, sen ir Maskavā, jeb izpirktas no maisiem 90. gados. Tomēr, droši ka palikušas gana daudz šodienas lielkungu, vai viņu radinieku, sadarītās cūcības. Tādēļ tā izmisīgā pretošanās. Kā arī pēc atvēršanas, loģisks nākamais jautājums- a kā tad ar komuņaku vadoņiem, kuri nomināli...


Joprojam nav saukta pie atbildības okupantu varas pilnvarotie-LKP un VĻKJS okupantu algotā nomeklatūra.Ir jāsāk izmeklēt šo aizliegto organizāciju biedru darbība neatkarības gados,sevišķi pievēršot viņu dalība ekonomiskajos noziegumos.Jāatsauc no ES struktūrām visi bijušie komunisti un komsorgi,kā aizliegto organizāciju biedri,kuru darbība okupācijas režīmā nav izmeklēta koruptīvu iemeslu dēļ.Jāsāk darīt lietas,kuras nav izdarītas padomju okupantu aktīvo aģentu-komunistu,komjauniešu,čekas un citu okupantu represīvo iestāžu slepeno un atklāto darboņu pretdarbības dēļ.Viņu ir mazāk kā domājam,bet viņu ietekme joprojam to pašu iemeslu dēļ netiek novērtēta un acimredzamā kaitniecība tiek ciniski noklusēta.

Atbildēt

Dīvaini spriedumi!

30.12.2017. 19:56

»

Valdis Kalnozols

Ja vēlamies labāku Latviju, tad jāpārtrauc, ka atjaunotais VDK aģentu tīkls manipulē ar Latvijas sabiedrisko apziņu, žurnālistiem, amatpersonām, politiķiem, uzņēmējiem, utt. Paanalizējot drošības dienestu nespēju tikt galā ar korupciju Latvijā, var izdarīt secinājumus, ka šis atjaunotais VDK aģentu ...


Kāpēc jārunā par korupciju? Un tikšanu galā ar to, ja 4. maija komunistu, čekistu, VDK bij. darb. un Krievijas FSB aģentu darbības mērķis nav korupcija. Jo viņiem nevienu nav jāprostituē, viņi prostituē citus - vnk padzen no Latvijas un uzspļauj viņu nabagu aploksnēm, jo pietiek ar savējiem un pašu bērniem.

Tādi idiņi no malas domā, ka ir korupcija. Viņiem laika aizpildīšanai jārunā par zagšanu un korupciju, jo viss tiek paņemts oficiāli varas apstākļos. Jūs Kalnozol, esat atpalicis savā saprašanā un atkārtojat citu mītus.

Atbildēt

Valdis Kalnozols

30.12.2017. 19:50

Ja vēlamies labāku Latviju, tad jāpārtrauc, ka atjaunotais VDK aģentu tīkls manipulē ar Latvijas sabiedrisko apziņu, žurnālistiem, amatpersonām, politiķiem, uzņēmējiem, utt. Paanalizējot drošības dienestu nespēju tikt galā ar korupciju Latvijā, var izdarīt secinājumus, ka šis atjaunotais VDK aģentu tīkls nodrošina koruptīvos darījumus Latvijā.

Atbildēt

Edge

30.12.2017. 17:58

»

Inese Medne

Vēl gadu papētīsim to, kā okupētāj valsts spīdzināja Latvijas tautu


"Tikai bizness - neka personīga." Bada laikos "kaunu" uz maizes nesmērēsi, nākas priekš "sviestiņa" pasvīst. Ja ir sponsors, tad būs arī pētījumi.
"Aiz šiem vārtiem vaid zeme. Salaspils nometne 1941-1944."
Autors Kangeris K., Neiburgs U.
Plaukta cena 16,99 € ( Valters un Rapa)

Atbildēt

Gaidāmas

30.12.2017. 16:51

»

Diversijas

Krievijas FSB un komunistu, un čekistu izdzimumu, pasaules sātanistu! Bots


smagas debates par to, ko LRTT izlems pret 4. maija kliķes marionetēm, neskatoties uz to, ka A. P. ir smagā reibuma pakāpē no Sātana Piebalgas alus jau divus mēnešus no vietas.

Atbildēt

Skaists novēlējums

30.12.2017. 13:18

»

AIVARAM BOROVKOVAM UN JāNIM MAIZĪTIM

Andris Pauls-Pāvuls...


šiem hazāru cionistiem, komunistu gļoām, sātanistiem! Bots.

Atbildēt

represētais

30.12.2017. 12:56

Pie tāda Jāņa Maizīša liegta pieeja represētajiem atjaunot taisnīgumu. Bet pie tādas Saeimas un valdības, kas iebīdīja Maizīti, liegta pieeja arī veselībai. Dramatiskas ziņas ņo E-veselības kaujas lauka. E-veselības portāls eveseliba.gov.lv šorīt starp 8 un 11:30 nestrādāja - ārsti nevarēja izrakstīt receptes un noslēgt darba nespējas lapas (DNL), pēc tam darbs kaut kā atsākās, taču vēl joprojām nav iespējams izrakstīt (atrast) medikamentus pēc vispārīgā nosaukuma. Ielogojoties kā pacientam un mēģinot apskatīties receptes, tiek rādīts kļūdas paziņojums 403 - Jums liegta piekļuve pieprasītajai lapai. Atgādināšu, ka šodien ir pēdējā darba diena, pirms 2018. gada 1. janvāra, kad receptes un DNL obligāti jāraksta caur E-veselību. Te nu bija NVD solījums, ka tiks atrisinātas e-veselības portāla darbības problēmas, tai skaitā, arī ar lēndarbību. To laika jāsauc par Andas Čakšas "dāvanu" ģimenes ārstiem un pārējiem.

Atbildēt

AIVARAM BOROVKOVAM UN JāNIM MAIZĪTIM

30.12.2017. 11:10

Andris Pauls-Pāvuls


Aivar Borovkovs! Novēlu Tev personīgi klusus, siltus, ģimeniskus Ziemassvētkus un, kā 4Maija režīma [manuprāt] pamatlicējam, apgaismību un sirds šķīstumu lustrācijas sākšanai 18Novembra Latvijā Latvijai100! Saņem dūšu, Aivar! Zinu, Tu to vari! Esi pirmais, godīgi Lūdzu!

Saņemies arī Tu, komunist (Maskavas raj. Tautas tiesas expriekšsēdētāj) Andri Guļān un viņa ģimenes draugs nelieti Jāni Maizīti.

Esiet nolādēti, Aivar Boirovkov, Andri Guļān un Jāni Maizīti!

Atbildēt

...

30.12.2017. 09:37

6) Ja konstatē pretrunu starp:
1) dažāda juridiska spēka tiesību normām, piemēro to tiesību normu, kurai ir augstāks juridiskais spēks;

Atbildēt

ES ATRĀDU SPIEGU

30.12.2017. 04:28

http://www.la.lv/cilveks-ar-latvisku-uzvardu/

Latvijas drošības iestāžu par Krievijas specdienesta SVR spiegu atzītais Dmitrijs Jermolajevs

Atbildēt

enigma

29.12.2017. 23:29

tas saucas - tiesiska valsts pārvalde.... kas gan šo ''tiesiskumu'' vēlas un piemēro? švakas štelles, ja nesaka vairāk.

Atbildēt

Nāve

29.12.2017. 23:04

Es drīz izšķiršu Visu un nebūs Latvijas ienaidniekiem žēlastības.

Atbildēt

Kāds

29.12.2017. 22:34

Par ko cepiens? Likumam ir lielāks spēks par MK noteikumiem, ja ir pretrunas...

Atbildēt

Ha, ha

29.12.2017. 18:56

»

hm

Kas maisos, tas ir par laika posmu pirms 30 un vairāk gadiem. Turpat ... 2 paaudzes...


Un stāv rindāvai bez rindas Kremlī saņem izstrukcijas kā organizēt hibdīdkara metodes Latvijā?

Atbildēt

Inese Medne

29.12.2017. 16:10

Vēl gadu papētīsim to, kā okupētāj valsts spīdzināja Latvijas tautu?!?!?
Jūs ko tur, galīgi kaunu esat pazaudējuši?!?

Tāpēc nav brīnums, ka tādi kā Lembergs tiek tiesāti gadiem, bet rezultāta nekāda. Korumpētā vara Latvijā dara visu, lai noziegums paliktu netiesāts.

Atbildēt

Inese Medne

29.12.2017. 16:00

»

Inese Medne

Tie visi zinātniskie pētījumi, ir atklāta ńirgāšanās par Latvijas tautu...


Ja Krievijā Putins zaudētu teikšanu, tad mēs varētu vińus lūgt atmaskot tādus super noziedzniekus kā Borovkovs un Godmanis.

Atbildēt

Inese Medne

29.12.2017. 15:56

»

Uldis

Lielāko noziedznieku, Vienotības neliešu, kas apkalpo Krievijas FSB un tās organizēto noziedzību, nemaz maisos nav. To kartiņas 1991. gada augustā izņēma Godmanis ar Borovkovu, vai tie tika savervēti un sakompromitēti pēc 1991. gada. To radi, draugi, finansētāji un pieskatītāji gan ir...


Tie visi zinātniskie pētījumi, ir atklāta ńirgāšanās par Latvijas tautu.
Sākumā informē cilvēkus par spiegiem, kaitniekiem un nodevējiem, lai tautā atgrieztu kaut kādu ticību pastāvošajai varai, un tad vari tās kartītes kaut vai apēst pusdienās.
Vara Latvijā atrodas noziedznieku rokās, kuri caur visām valsts iestādēm tautai atklāti demonstrē to, ka VARA LATVIJĀ NEPIEDER TAUTAI.
PS Un kā gan tā piederës, ja viss tika mērk'tiecīgi darīts, lai to novājinātu.
Var tikai apbrīnot łaunuma spēju būt tik vienotiem savos netīrajos darbos.

Atbildēt

Uldis

29.12.2017. 15:30

»

Inese Medne

Un kā ir ar to fizisko personu aizsardzību, kuras cieta no čekistiem un zińotājiem...


Lielāko noziedznieku, Vienotības neliešu, kas apkalpo Krievijas FSB un tās organizēto noziedzību, nemaz maisos nav. To kartiņas 1991. gada augustā izņēma Godmanis ar Borovkovu, vai tie tika savervēti un sakompromitēti pēc 1991. gada. To radi, draugi, finansētāji un pieskatītāji gan ir.

Atbildēt

Inese Medne

29.12.2017. 15:03

Kā tautas kalpi drīkst aizliegt tiem, kuri vińiem algas maksā?
Kā?
Vai tauta prasa ko netaisnu?
Vai noziedznieku slēpšana nav noziegums???

Atbildēt

Inese Medne

29.12.2017. 15:01

»

zinātāja

Bijušie čekisti neļauj publicēt, jo tie Latvijā pilns, kā blusas sunim kažokā un joprojām strādā valsts iestādēs


Neatkarības iegūšana, patiesībā, notika tik nesen. Un kur tad palika visi čekisti? Jūs domājat, ka vińi visi vienā dienā nomira?
Paskatieties kāda personība piemīt tiem, kuri valdībā. Tie ir cilvēki bez savas stingras pārliecības, -vińi ir augstprātígi tipińi, kuri nostāsies kaut vai velna pusē, lai tikai gūtu sev kaut kādu labumu.
Neatkarības nav, jo valdība nenomainījās, tajā palika tie kuri kalpoja noziedzīgajai komunistu varai.
Ir nepieciešama attīrīšanās no šiem noziedzīgajiem "elementiem", kuri lieliski zin ko vińi ir pastrādājuši.
Čekas maisu atvēršana tiek vilkta garumā, jo vińi zin to, ka tas būs vińu beigu sākums.
Tautai ir jāpieprasa šī procesa tūlītėja izpilde, jo mēs jau tā esam nolikti par izsmieklu.

Atbildēt

Inese Medne

29.12.2017. 14:23

Un kā ir ar to fizisko personu aizsardzību, kuras cieta no čekistiem un zińotājiem?
Kāpēc Latvijā tiek aizsargāti noziedznieki nu jau 27 gadu garumā?
Kāpēc Latvija ir vienīgā valsts, kura šo VDK maisu publiskošanu velk garumā?
Secinājums ir vienkāršs,- nelikumīgi pārńemtā valstī, kurā čekisti palika pie varas, valda tāda apmēra korupcija kāda sastopama tikai zemu attīstītās valstīs.
Izsaku pilnīgu neuzticību pastāvošajai valdībai.
Neies jau noziedznieks pats uz sevi norādīt ar pirkstu. Un tāpēc uzskatu, ka bez ārējās palīdzības, mūsu valsts no šiem korumpantiem nespēs atbrīvoties.
Uz cełgaliem lūgtu Amerikas palīdzību, bet, problēma tā, ka vińiem jau savu problēmu pietiek.
Neticu tam, ka visa LPSR VDK informācija atrodas mums pieejamos maisos. Domāju, ka dała jau sen aizcełojusi uz Krieviju, kurai būtu jālūdz tos nodot atklātībā.
Noziedznieki łoti labi zin to, ka tikmēr vińu vārdi tiks turēti noslēpumā, vińi var brīvi turpināt kaitēt manai valstij.

Atbildēt

agents

29.12.2017. 11:50

kantora direktors ir starp divam ugunim . NATO atlauj atvert ,bet kremlis aizliedz. NATO pasai ir sava informacija un sava nopietnaka kartoteka...

Atbildēt

es neesmu jurists

29.12.2017. 11:03

»

www.govlawyer.lv

1. Tas, ka pietiek.com ir vērsies paralēli 2 līdzīgos veidos, rāda, ka pietiek.com nav precīzu


bet Jūsu rakstītais man liek domāt, ka valsts var mani kā privātpersonu, šīs valsts iedzīvotāju, nodokļu maksātāju drāzt visādos veidos, pamatojoties uz to, ka valsts par maniem maksātajiem nodokliem var nolīgt kaudzi juristu, kas strādā nevis, lai valsts iedzīvotājiem būtu labi, bet lai aizsargātu kaut kādu mistisku ļaužu kopumu, kuri uzskata, ka tieši viņi ir valsts.
Govlayer, ja Tu esi valsts institūciju jurists, Tev būtu jāstrādā sabiedrības labā, vai ne?

Atbildēt

Karote

29.12.2017. 10:15

Spicāko kadru lietas ,protams, sen ir Maskavā, jeb izpirktas no maisiem 90. gados. Tomēr, droši ka palikušas gana daudz šodienas lielkungu, vai viņu radinieku, sadarītās cūcības. Tādēļ tā izmisīgā pretošanās. Kā arī pēc atvēršanas, loģisks nākamais jautājums- a kā tad ar komuņaku vadoņiem, kuri nomināli komandēja to čeku, deva rīkojumus,utt. Un tur nu mums paveras plašs ,skaists skats, ar veselu baru šodienas patriotu, deputātu, kuri tikpat braši blēj " Dievs ,svētī Latviju" :)

Atbildēt

Rita

29.12.2017. 08:58

»

abrakadabra

"Rādās ka pienāks laiks un sabiedrība uzzinās kas ir tie cilvēki kuriem ir velme publicēt "čekas maisus...


Kāpēc deputāts būdams tu šeit raksti komentārus?Tagad ir zināms kas tev stāv aiz muguras un kādu viedokli tu šeit paud!Varbūt ka kaimiņš sponsorē?

Atbildēt

zinātāja

29.12.2017. 05:52

Bijušie čekisti neļauj publicēt, jo tie Latvijā pilns, kā blusas sunim kažokā un joprojām strādā valsts iestādēs.

Atbildēt

Administratīvā tiesa

29.12.2017. 03:28

»

www.govlawyer.lv

1. Tas, ka pietiek.com ir vērsies paralēli 2 līdzīgos veidos, rāda, ka pietiek.com nav precīzu


faktiski vienmēr atrod kādu iespēju atrast atrunas, ja pieteikums nav precīzs. Citreiz pieņem pieteikumu un nepareizi interpretē tiesību normas APL 15. pants.

Bet pret privātpersonu LR tiesā vēršas vesels bars neliešu - prokurors, virsprokurors, ģenerālprokurors, tiesneši dažādos sastāvos, AT,. Ja tad tomēr privātpersona vēl uzvar, iesaista Satversmes tiesu, var iesaistīt pat Saeimu un valsts sekretāru sapulcē steigšus pieņemt likumprojektu un Saimā apstiprināt.. Katru gadu vairākas reizes groza viena un tā paša likuma normas kaut kam par labu vai sliktu. Un tā katru gadu mistiskā veidā.

Te viens raksta komentārā par likumu interpretāciju - jāsaprot principi, ne katrs īsā laikā tos spēj izprast. Bet diversijas ko valsts veic pret privātpersonu tiesībām, grozot likumdošanu bieži un nepamatoti, mistisku, neizprotamu mērķu dēļ, nav izprotamas. Tas viss atainots hou tube LU konferences. Valsts konsekvences tiesiskās paļāvības un tiesiskā drošuma principu nodrošināšanā.

Atbildēt

Man arī šķiet, ka

29.12.2017. 03:16

»

www.govlawyer.lv

1. Tas, ka pietiek.com ir vērsies paralēli 2 līdzīgos veidos, rāda, ka pietiek.com nav precīzu


Pietiek Administratīvajā tiesā nav jāvēršas ar lūgumu atzīt par prettiesisku SAB informācijas nesniegšanu, pamatojoties uz likumu, saskaņā ar kuru SAB jāsniedz informāciju, bet citādi..

Jāveršas ar pieteikumu, lūdzot atzīt SAB (tieši un uzreiz) faktisko rīcību par prettiesisku, jo ir neloģiski LR likumdošanu, SAB attiecināt uz LPSR laika - citas valsts LPSR personām, kas ir VDK kartotēkā utt, SAB dokumentu neizsniegšanu pamatojot ar LR likumdošanu par personu datu sensivitāti.

Pieteikumiem jābūt precīzi formulētiem, vadot tiesu pa noteiktu ceļu, tiesai nav pienākuma precizēt pieteikuma priekšmetu.

Tas nav viegls ceļš, ir jāizstēlojas sevi gan tiesneša, gan prokurora - apsūdzības virzītāja lomā. Prādā jābūt skaidrībai, kādam jābūt tiesas nolēmumam.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.12.2017. 03:03

1. Tas, ka pietiek.com ir vērsies paralēli 2 līdzīgos veidos, rāda, ka pietiek.com nav precīzu/
kvalitatīvu zināšanu par savām tiesībām.

2. Tiesības uz pieeju tiesai var tikt ierobežotas
ar likumu,
par to ir Satversmes tiesas spriedums.

Atbildēt

Kāda baiga brēka

29.12.2017. 02:43

Varbūt jāpalūdz putinam, lai nopublicē sukaču vārdus, kamēr nav apmiruši?

Kamēr sukači un viņu upuri stīvējas ap maisiem, tikmēr zagļi zog. Izdevīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...