Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vai

04.01.2018. 09:32

»

boom

Maizītis ir prasts krāpnieks. Nesen parādījās info par Borokovu kā pēdējo monstru, kurš rakstīja KGB instrukcijas. Skaidri un gaiši. Vēl lielāks kara noziedznieks kā Kononovs. Kur sekojošais arests


tik Borovkovs nebija tas, kurš Grantiņu veda uz Maskavu? Nošaut vai tiesāt? Tikai puiši paspēja nosūtīt info uz ārzemēm, kuras sacēla ļembastu un tad nāca vienošanās............Vai tik tas nav arī īstais iemesls tagad DP aktivitātēm - lai draugu Borovkovu pasargātu no iespējamas info atklāšanās? :)

Atbildēt

Valdis Kalnozols

04.01.2018. 02:05

Jāni Maizīti, nebaidieties no tautas vēlēta Saeimas deputāta, esiet stiprs vīrs, neizvairieties pārrunāt Latvijai svarīgus jautājumus!

Jūsu sargātais, no LPSR VDK pārņemtais aģentu tīkls nodrošina valsts izzagšanu un piesedz korupciju valstī, nevis Satversmes aizsardzību un iedzīvotāju drošību. VDK darbinieki ir labi apmācīti manipulēt ar cilvēkiem, viņu domām, uzskatiem, apmācīti veidot labas attiecības ar vajadzīgām personām, kā arī, ja vajag, nomelnot un graut cilvēku reputāciju, izplatīt baumas, vīt intrigas, iejaukties personiskajā dzīvē.

Latvijā ar VDK aģentu tīkla palīdzību izredzēti uzņēmumi tiek pie valsts līgumiem ar labu peļņu. Tiek apzagta Latvijas valsts un tās iedzīvotāji.
Izmantojot spējas iegūt vajadzīgo valsts darbinieku uzticību un spēju manipulēt ar cilvēkiem, tika noslēgta Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem neizdevīga vienošanās par Obligātā Iepirkuma Komponenti (OIK) gāzes koģenerācijas stacijās, kā rezultātā mums ir vieni no dārgākiem elektroenerģijas tarifiem (cena par vienu megavatstundu, ja ir 2-20 gigavatstundu patēriņš, Latvijā ir 107,2 eiro, Lietuvā - 90,3 eiro, Igaunijā - 88,8 eiro, Polijā - 75,2 eiro, Zviedrijā - 51,4 eiro.).

Glābjot «Pareks» bankas īpašniekus, tika izmantotas tās pašas VDK iemaņas, radot miljardu parādu slogu Latvijas iedzīvotajiem. To pašu var teikt par «zelta tiltiem» un daudziem citiem valsts un pašvaldības pasūtījumiem ar VDK saistītiem izredzētiem uzņēmumiem.

VDK ietekme, Maizīša kungs, NAV Latvijas valsts iedzīvotāju interesēs! Gļēvums, izvairoties tikties ar tautas velētu pārstāvi, norāda, ka amatā esat atbalstīts kā viegli manipulējama persona. Jāni Maizīti, esiet stiprs vīrs, aizsargājiet Latviju no izzagšanas un korupcijas, kuru Jūsu aizstāvētais, no LPSR VDK pārņemtais aģentu tīkls organizē un piesedz. Jūsu datoru nozaga, visdrīzāk, Jūsu paša piesegtā VDK aģentu tīkla darboņi, lai vieglāk būtu ar Jums manipulēt.

Pozitīvi uztveru pirmos soļus, lai samazinātu VDK ietekmi Latvijā, neiedodot pielaidi valsts noslēpumam pirmā Latvijas valsts premjerministra, kuru, visdrīzāk, iecēla amatā ar VDK atbalstu, sievai.

Maizīša kungs, vai neesat aizdomājušies, ka solis, kad ar Jūsu parakstu SAB neiedeva pielaidi valsts noslēpumam Latvijas patriotam, Saeimas deputātam Valdim Kalnozolam, ir apzināta rīcība, lai destabilizētu Jūsu amatu? VDK darbinieki, kuri centušies manā dzīvē iejaukties jau no 2000. gada, kad kļuvu par Rīgas domes deputātu, labi zina manu raksturu, mērķtiecību, spītību, neatlaidību, drosmi, attieksmi pret netaisnību. To, ka, kamēr nebūšu panācis taisnību, mierā nelikšos!

Jāni Maizīti, atveriet čekas maisus, pārtrauciet sadarbību ar VDK aģentiem un darbiniekiem, kā arī ar bijušo VDK darbinieku jauniesaistītiem aģentiem!

Jāni Maizīti, pārtrauciet valsts izzagšanu, tiesībsargājošo iestāžu izmantošanu savstarpējo attiecību kārtošanā, politisko partiju un mediju manipulēšanu!

Jāni Maizīti, neesiet lupata, esiet stiprs vīrs, pārtrauciet LPSR VDK ietekmi Latvijā!

Atbildēt

čura

01.01.2018. 02:36

smirdini veco čuru un kakaino māti

Atbildēt

Vēl atriebība

31.12.2017. 18:31

»

aina

Vai vienreiz,nevar tos maisus iemest kurtuvē un sadedzināt? Ko var ņemties ar atriebību... domāsim par nākotni


nav ne sākusies! Latvieši nav sliktāki un atriebe sekos. Tā nebūs apstādināma.

Atbildēt

aina

31.12.2017. 16:08

Vai vienreiz,nevar tos maisus iemest kurtuvē un sadedzināt? Ko var ņemties ar atriebību... domāsim par nākotni!

Atbildēt

ose

31.12.2017. 13:22

Pirmā izvešanas viļņa laikā ceļā uz nometinājuma vietām nomira 33 bērni vecumā līdz 5 gadiem.

Komunista Andra Guļāna bijušais iebīdītais ģenerālprokurors Jānis Maizītis - vai morālais kroplis?

Atbildēt

Edge

31.12.2017. 11:25

»

boom

Maizītis ir prasts krāpnieks. Nesen parādījās info par Borokovu kā pēdējo monstru, kurš rakstīja KGB instrukcijas. Skaidri un gaiši. Vēl lielāks kara noziedznieks kā Kononovs. Kur sekojošais arests


Katrs savā vietā, visi 4.maija režīma labā!
Neķer muļķus, organizē tautas nobalsošanu-referendumu par 4.maija deklarāciju!
"Padomju Latvijā pat tāda kuriozitāte: no 138 Augstākās Padomes deputātiem, kas 1990. gada 4. maijā nobalsoja par Latvijas valstisko neatkarību, vismaz 36 bija VDK slepenie aģenti." Greizo pamatu meistari. Laimonis Purs. (tencinusarunas.wordpress.com )

Atbildēt

boom

31.12.2017. 00:58

Maizītis ir prasts krāpnieks. Nesen parādījās info par Borokovu kā pēdējo monstru, kurš rakstīja KGB instrukcijas. Skaidri un gaiši. Vēl lielāks kara noziedznieks kā Kononovs. Kur sekojošais arests?

Atbildēt

???

30.12.2017. 21:25

Maizītis vienkārši pilda pasūtijumu. Jautājums ir kas pasūta "mūziku". Kāds uz doto brīdi ir Nacionālās drošības padomes satāvs, kas diriģē?

Atbildēt

!!!

30.12.2017. 21:17

Tiesneses ieskatā pašlaik esot secināms, ka pieminētie MK noteikumi esot pretrunā ar likumā „Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu
-----------------
Cik atceros, Likumā ir noteikts ka jāizstrāda noteikumi un noteikumi ir izstrādati. Problēmas nekādas

Atbildēt

janka

30.12.2017. 20:22

»

Karote

Spicāko kadru lietas ,protams, sen ir Maskavā, jeb izpirktas no maisiem 90. gados. Tomēr, droši ka palikušas gana daudz šodienas lielkungu, vai viņu radinieku, sadarītās cūcības. Tādēļ tā izmisīgā pretošanās. Kā arī pēc atvēršanas, loģisks nākamais jautājums- a kā tad ar komuņaku vadoņiem, kuri nomināli...


Joprojam nav saukta pie atbildības okupantu varas pilnvarotie-LKP un VĻKJS okupantu algotā nomeklatūra.Ir jāsāk izmeklēt šo aizliegto organizāciju biedru darbība neatkarības gados,sevišķi pievēršot viņu dalība ekonomiskajos noziegumos.Jāatsauc no ES struktūrām visi bijušie komunisti un komsorgi,kā aizliegto organizāciju biedri,kuru darbība okupācijas režīmā nav izmeklēta koruptīvu iemeslu dēļ.Jāsāk darīt lietas,kuras nav izdarītas padomju okupantu aktīvo aģentu-komunistu,komjauniešu,čekas un citu okupantu represīvo iestāžu slepeno un atklāto darboņu pretdarbības dēļ.Viņu ir mazāk kā domājam,bet viņu ietekme joprojam to pašu iemeslu dēļ netiek novērtēta un acimredzamā kaitniecība tiek ciniski noklusēta.

Atbildēt

Dīvaini spriedumi!

30.12.2017. 19:56

»

Valdis Kalnozols

Ja vēlamies labāku Latviju, tad jāpārtrauc, ka atjaunotais VDK aģentu tīkls manipulē ar Latvijas sabiedrisko apziņu, žurnālistiem, amatpersonām, politiķiem, uzņēmējiem, utt. Paanalizējot drošības dienestu nespēju tikt galā ar korupciju Latvijā, var izdarīt secinājumus, ka šis atjaunotais VDK aģentu ...


Kāpēc jārunā par korupciju? Un tikšanu galā ar to, ja 4. maija komunistu, čekistu, VDK bij. darb. un Krievijas FSB aģentu darbības mērķis nav korupcija. Jo viņiem nevienu nav jāprostituē, viņi prostituē citus - vnk padzen no Latvijas un uzspļauj viņu nabagu aploksnēm, jo pietiek ar savējiem un pašu bērniem.

Tādi idiņi no malas domā, ka ir korupcija. Viņiem laika aizpildīšanai jārunā par zagšanu un korupciju, jo viss tiek paņemts oficiāli varas apstākļos. Jūs Kalnozol, esat atpalicis savā saprašanā un atkārtojat citu mītus.

Atbildēt

Valdis Kalnozols

30.12.2017. 19:50

Ja vēlamies labāku Latviju, tad jāpārtrauc, ka atjaunotais VDK aģentu tīkls manipulē ar Latvijas sabiedrisko apziņu, žurnālistiem, amatpersonām, politiķiem, uzņēmējiem, utt. Paanalizējot drošības dienestu nespēju tikt galā ar korupciju Latvijā, var izdarīt secinājumus, ka šis atjaunotais VDK aģentu tīkls nodrošina koruptīvos darījumus Latvijā.

Atbildēt

Edge

30.12.2017. 17:58

»

Inese Medne

Vēl gadu papētīsim to, kā okupētāj valsts spīdzināja Latvijas tautu


"Tikai bizness - neka personīga." Bada laikos "kaunu" uz maizes nesmērēsi, nākas priekš "sviestiņa" pasvīst. Ja ir sponsors, tad būs arī pētījumi.
"Aiz šiem vārtiem vaid zeme. Salaspils nometne 1941-1944."
Autors Kangeris K., Neiburgs U.
Plaukta cena 16,99 € ( Valters un Rapa)

Atbildēt

Gaidāmas

30.12.2017. 16:51

»

Diversijas

Krievijas FSB un komunistu, un čekistu izdzimumu, pasaules sātanistu! Bots


smagas debates par to, ko LRTT izlems pret 4. maija kliķes marionetēm, neskatoties uz to, ka A. P. ir smagā reibuma pakāpē no Sātana Piebalgas alus jau divus mēnešus no vietas.

Atbildēt

Skaists novēlējums

30.12.2017. 13:18

»

AIVARAM BOROVKOVAM UN JāNIM MAIZĪTIM

Andris Pauls-Pāvuls...


šiem hazāru cionistiem, komunistu gļoām, sātanistiem! Bots.

Atbildēt

represētais

30.12.2017. 12:56

Pie tāda Jāņa Maizīša liegta pieeja represētajiem atjaunot taisnīgumu. Bet pie tādas Saeimas un valdības, kas iebīdīja Maizīti, liegta pieeja arī veselībai. Dramatiskas ziņas ņo E-veselības kaujas lauka. E-veselības portāls eveseliba.gov.lv šorīt starp 8 un 11:30 nestrādāja - ārsti nevarēja izrakstīt receptes un noslēgt darba nespējas lapas (DNL), pēc tam darbs kaut kā atsākās, taču vēl joprojām nav iespējams izrakstīt (atrast) medikamentus pēc vispārīgā nosaukuma. Ielogojoties kā pacientam un mēģinot apskatīties receptes, tiek rādīts kļūdas paziņojums 403 - Jums liegta piekļuve pieprasītajai lapai. Atgādināšu, ka šodien ir pēdējā darba diena, pirms 2018. gada 1. janvāra, kad receptes un DNL obligāti jāraksta caur E-veselību. Te nu bija NVD solījums, ka tiks atrisinātas e-veselības portāla darbības problēmas, tai skaitā, arī ar lēndarbību. To laika jāsauc par Andas Čakšas "dāvanu" ģimenes ārstiem un pārējiem.

Atbildēt

AIVARAM BOROVKOVAM UN JāNIM MAIZĪTIM

30.12.2017. 11:10

Andris Pauls-Pāvuls


Aivar Borovkovs! Novēlu Tev personīgi klusus, siltus, ģimeniskus Ziemassvētkus un, kā 4Maija režīma [manuprāt] pamatlicējam, apgaismību un sirds šķīstumu lustrācijas sākšanai 18Novembra Latvijā Latvijai100! Saņem dūšu, Aivar! Zinu, Tu to vari! Esi pirmais, godīgi Lūdzu!

Saņemies arī Tu, komunist (Maskavas raj. Tautas tiesas expriekšsēdētāj) Andri Guļān un viņa ģimenes draugs nelieti Jāni Maizīti.

Esiet nolādēti, Aivar Boirovkov, Andri Guļān un Jāni Maizīti!

Atbildēt

...

30.12.2017. 09:37

6) Ja konstatē pretrunu starp:
1) dažāda juridiska spēka tiesību normām, piemēro to tiesību normu, kurai ir augstāks juridiskais spēks;

Atbildēt

ES ATRĀDU SPIEGU

30.12.2017. 04:28

http://www.la.lv/cilveks-ar-latvisku-uzvardu/

Latvijas drošības iestāžu par Krievijas specdienesta SVR spiegu atzītais Dmitrijs Jermolajevs

Atbildēt

enigma

29.12.2017. 23:29

tas saucas - tiesiska valsts pārvalde.... kas gan šo ''tiesiskumu'' vēlas un piemēro? švakas štelles, ja nesaka vairāk.

Atbildēt

Nāve

29.12.2017. 23:04

Es drīz izšķiršu Visu un nebūs Latvijas ienaidniekiem žēlastības.

Atbildēt

Kāds

29.12.2017. 22:34

Par ko cepiens? Likumam ir lielāks spēks par MK noteikumiem, ja ir pretrunas...

Atbildēt

Ha, ha

29.12.2017. 18:56

»

hm

Kas maisos, tas ir par laika posmu pirms 30 un vairāk gadiem. Turpat ... 2 paaudzes...


Un stāv rindāvai bez rindas Kremlī saņem izstrukcijas kā organizēt hibdīdkara metodes Latvijā?

Atbildēt

Inese Medne

29.12.2017. 16:10

Vēl gadu papētīsim to, kā okupētāj valsts spīdzināja Latvijas tautu?!?!?
Jūs ko tur, galīgi kaunu esat pazaudējuši?!?

Tāpēc nav brīnums, ka tādi kā Lembergs tiek tiesāti gadiem, bet rezultāta nekāda. Korumpētā vara Latvijā dara visu, lai noziegums paliktu netiesāts.

Atbildēt

Inese Medne

29.12.2017. 16:00

»

Inese Medne

Tie visi zinātniskie pētījumi, ir atklāta ńirgāšanās par Latvijas tautu...


Ja Krievijā Putins zaudētu teikšanu, tad mēs varētu vińus lūgt atmaskot tādus super noziedzniekus kā Borovkovs un Godmanis.

Atbildēt

Inese Medne

29.12.2017. 15:56

»

Uldis

Lielāko noziedznieku, Vienotības neliešu, kas apkalpo Krievijas FSB un tās organizēto noziedzību, nemaz maisos nav. To kartiņas 1991. gada augustā izņēma Godmanis ar Borovkovu, vai tie tika savervēti un sakompromitēti pēc 1991. gada. To radi, draugi, finansētāji un pieskatītāji gan ir...


Tie visi zinātniskie pētījumi, ir atklāta ńirgāšanās par Latvijas tautu.
Sākumā informē cilvēkus par spiegiem, kaitniekiem un nodevējiem, lai tautā atgrieztu kaut kādu ticību pastāvošajai varai, un tad vari tās kartītes kaut vai apēst pusdienās.
Vara Latvijā atrodas noziedznieku rokās, kuri caur visām valsts iestādēm tautai atklāti demonstrē to, ka VARA LATVIJĀ NEPIEDER TAUTAI.
PS Un kā gan tā piederës, ja viss tika mērk'tiecīgi darīts, lai to novājinātu.
Var tikai apbrīnot łaunuma spēju būt tik vienotiem savos netīrajos darbos.

Atbildēt

Uldis

29.12.2017. 15:30

»

Inese Medne

Un kā ir ar to fizisko personu aizsardzību, kuras cieta no čekistiem un zińotājiem...


Lielāko noziedznieku, Vienotības neliešu, kas apkalpo Krievijas FSB un tās organizēto noziedzību, nemaz maisos nav. To kartiņas 1991. gada augustā izņēma Godmanis ar Borovkovu, vai tie tika savervēti un sakompromitēti pēc 1991. gada. To radi, draugi, finansētāji un pieskatītāji gan ir.

Atbildēt

Inese Medne

29.12.2017. 15:03

Kā tautas kalpi drīkst aizliegt tiem, kuri vińiem algas maksā?
Kā?
Vai tauta prasa ko netaisnu?
Vai noziedznieku slēpšana nav noziegums???

Atbildēt

Inese Medne

29.12.2017. 15:01

»

zinātāja

Bijušie čekisti neļauj publicēt, jo tie Latvijā pilns, kā blusas sunim kažokā un joprojām strādā valsts iestādēs


Neatkarības iegūšana, patiesībā, notika tik nesen. Un kur tad palika visi čekisti? Jūs domājat, ka vińi visi vienā dienā nomira?
Paskatieties kāda personība piemīt tiem, kuri valdībā. Tie ir cilvēki bez savas stingras pārliecības, -vińi ir augstprātígi tipińi, kuri nostāsies kaut vai velna pusē, lai tikai gūtu sev kaut kādu labumu.
Neatkarības nav, jo valdība nenomainījās, tajā palika tie kuri kalpoja noziedzīgajai komunistu varai.
Ir nepieciešama attīrīšanās no šiem noziedzīgajiem "elementiem", kuri lieliski zin ko vińi ir pastrādājuši.
Čekas maisu atvēršana tiek vilkta garumā, jo vińi zin to, ka tas būs vińu beigu sākums.
Tautai ir jāpieprasa šī procesa tūlītėja izpilde, jo mēs jau tā esam nolikti par izsmieklu.

Atbildēt

Inese Medne

29.12.2017. 14:23

Un kā ir ar to fizisko personu aizsardzību, kuras cieta no čekistiem un zińotājiem?
Kāpēc Latvijā tiek aizsargāti noziedznieki nu jau 27 gadu garumā?
Kāpēc Latvija ir vienīgā valsts, kura šo VDK maisu publiskošanu velk garumā?
Secinājums ir vienkāršs,- nelikumīgi pārńemtā valstī, kurā čekisti palika pie varas, valda tāda apmēra korupcija kāda sastopama tikai zemu attīstītās valstīs.
Izsaku pilnīgu neuzticību pastāvošajai valdībai.
Neies jau noziedznieks pats uz sevi norādīt ar pirkstu. Un tāpēc uzskatu, ka bez ārējās palīdzības, mūsu valsts no šiem korumpantiem nespēs atbrīvoties.
Uz cełgaliem lūgtu Amerikas palīdzību, bet, problēma tā, ka vińiem jau savu problēmu pietiek.
Neticu tam, ka visa LPSR VDK informācija atrodas mums pieejamos maisos. Domāju, ka dała jau sen aizcełojusi uz Krieviju, kurai būtu jālūdz tos nodot atklātībā.
Noziedznieki łoti labi zin to, ka tikmēr vińu vārdi tiks turēti noslēpumā, vińi var brīvi turpināt kaitēt manai valstij.

Atbildēt

agents

29.12.2017. 11:50

kantora direktors ir starp divam ugunim . NATO atlauj atvert ,bet kremlis aizliedz. NATO pasai ir sava informacija un sava nopietnaka kartoteka...

Atbildēt

es neesmu jurists

29.12.2017. 11:03

»

www.govlawyer.lv

1. Tas, ka pietiek.com ir vērsies paralēli 2 līdzīgos veidos, rāda, ka pietiek.com nav precīzu


bet Jūsu rakstītais man liek domāt, ka valsts var mani kā privātpersonu, šīs valsts iedzīvotāju, nodokļu maksātāju drāzt visādos veidos, pamatojoties uz to, ka valsts par maniem maksātajiem nodokliem var nolīgt kaudzi juristu, kas strādā nevis, lai valsts iedzīvotājiem būtu labi, bet lai aizsargātu kaut kādu mistisku ļaužu kopumu, kuri uzskata, ka tieši viņi ir valsts.
Govlayer, ja Tu esi valsts institūciju jurists, Tev būtu jāstrādā sabiedrības labā, vai ne?

Atbildēt

Karote

29.12.2017. 10:15

Spicāko kadru lietas ,protams, sen ir Maskavā, jeb izpirktas no maisiem 90. gados. Tomēr, droši ka palikušas gana daudz šodienas lielkungu, vai viņu radinieku, sadarītās cūcības. Tādēļ tā izmisīgā pretošanās. Kā arī pēc atvēršanas, loģisks nākamais jautājums- a kā tad ar komuņaku vadoņiem, kuri nomināli komandēja to čeku, deva rīkojumus,utt. Un tur nu mums paveras plašs ,skaists skats, ar veselu baru šodienas patriotu, deputātu, kuri tikpat braši blēj " Dievs ,svētī Latviju" :)

Atbildēt

Rita

29.12.2017. 08:58

»

abrakadabra

"Rādās ka pienāks laiks un sabiedrība uzzinās kas ir tie cilvēki kuriem ir velme publicēt "čekas maisus...


Kāpēc deputāts būdams tu šeit raksti komentārus?Tagad ir zināms kas tev stāv aiz muguras un kādu viedokli tu šeit paud!Varbūt ka kaimiņš sponsorē?

Atbildēt

zinātāja

29.12.2017. 05:52

Bijušie čekisti neļauj publicēt, jo tie Latvijā pilns, kā blusas sunim kažokā un joprojām strādā valsts iestādēs.

Atbildēt

Administratīvā tiesa

29.12.2017. 03:28

»

www.govlawyer.lv

1. Tas, ka pietiek.com ir vērsies paralēli 2 līdzīgos veidos, rāda, ka pietiek.com nav precīzu


faktiski vienmēr atrod kādu iespēju atrast atrunas, ja pieteikums nav precīzs. Citreiz pieņem pieteikumu un nepareizi interpretē tiesību normas APL 15. pants.

Bet pret privātpersonu LR tiesā vēršas vesels bars neliešu - prokurors, virsprokurors, ģenerālprokurors, tiesneši dažādos sastāvos, AT,. Ja tad tomēr privātpersona vēl uzvar, iesaista Satversmes tiesu, var iesaistīt pat Saeimu un valsts sekretāru sapulcē steigšus pieņemt likumprojektu un Saimā apstiprināt.. Katru gadu vairākas reizes groza viena un tā paša likuma normas kaut kam par labu vai sliktu. Un tā katru gadu mistiskā veidā.

Te viens raksta komentārā par likumu interpretāciju - jāsaprot principi, ne katrs īsā laikā tos spēj izprast. Bet diversijas ko valsts veic pret privātpersonu tiesībām, grozot likumdošanu bieži un nepamatoti, mistisku, neizprotamu mērķu dēļ, nav izprotamas. Tas viss atainots hou tube LU konferences. Valsts konsekvences tiesiskās paļāvības un tiesiskā drošuma principu nodrošināšanā.

Atbildēt

Man arī šķiet, ka

29.12.2017. 03:16

»

www.govlawyer.lv

1. Tas, ka pietiek.com ir vērsies paralēli 2 līdzīgos veidos, rāda, ka pietiek.com nav precīzu


Pietiek Administratīvajā tiesā nav jāvēršas ar lūgumu atzīt par prettiesisku SAB informācijas nesniegšanu, pamatojoties uz likumu, saskaņā ar kuru SAB jāsniedz informāciju, bet citādi..

Jāveršas ar pieteikumu, lūdzot atzīt SAB (tieši un uzreiz) faktisko rīcību par prettiesisku, jo ir neloģiski LR likumdošanu, SAB attiecināt uz LPSR laika - citas valsts LPSR personām, kas ir VDK kartotēkā utt, SAB dokumentu neizsniegšanu pamatojot ar LR likumdošanu par personu datu sensivitāti.

Pieteikumiem jābūt precīzi formulētiem, vadot tiesu pa noteiktu ceļu, tiesai nav pienākuma precizēt pieteikuma priekšmetu.

Tas nav viegls ceļš, ir jāizstēlojas sevi gan tiesneša, gan prokurora - apsūdzības virzītāja lomā. Prādā jābūt skaidrībai, kādam jābūt tiesas nolēmumam.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.12.2017. 03:03

1. Tas, ka pietiek.com ir vērsies paralēli 2 līdzīgos veidos, rāda, ka pietiek.com nav precīzu/
kvalitatīvu zināšanu par savām tiesībām.

2. Tiesības uz pieeju tiesai var tikt ierobežotas
ar likumu,
par to ir Satversmes tiesas spriedums.

Atbildēt

Kāda baiga brēka

29.12.2017. 02:43

Varbūt jāpalūdz putinam, lai nopublicē sukaču vārdus, kamēr nav apmiruši?

Kamēr sukači un viņu upuri stīvējas ap maisiem, tikmēr zagļi zog. Izdevīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...