Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Miks

08.11.2022. 15:43

LV pa lielam valda ruskii mir vērtības un tradicijas..kas mantotas no okupācijas laikiem un tuvas lielai daļai osvoboditeli...Tieši tapēc jau repatriācija vajadzīga, lai pakāpeniski atbrīvotos no ruskii mir domāšanas un uzvedības...

Atbildēt

Viedoklis

08.11.2022. 11:39

Par interaktīvo šovu piekrītu uz 100 %! Nevainīgais Andris publiski pats pirmais sāka ietekmēt sabiedrības domu. Publiski izteica savu subjektīvo viedokli kā absolūto patiesību. Sākumā pēc Andra domām neadekvātā Volvo vadītāja esot apdzinusi, tad aizskatījusies uz suņiem un bērniem, savukārt nevainīguma deklarācijā vispār pauž viedokli, ka esot aizmigusi….Bija Andrim labas veselības vēlējumi no ļoti augsti stāvošām amatpersonām. Gan veselība uzlabojās, gan process ātri atrisinājās…. Andri, vai gadījumā Tu tomēr neizlīdi ar savu jaudīgo autiņu uz kādu sekundīti Volvo priekšā? Nu un tālāk skuķis strauju manevru pa labi, tad atpakaļ joslā un sanesa….nepūt pīlītes, ka visi apkārt tādi meļi un seksisti. Bija aiz Volvo vadītājas liecinieks, kurš to visu redzēja un liecināja.

Atbildēt

Tu kļūdies.

08.11.2022. 11:34

»

Janka

Vispār jau frontālajā ātrumi nesummējas


Šajā portālā viss summējas, turklāt pēc tam vēl tiek kāpināts kubā!

Atbildēt

Aicis

07.11.2022. 17:41

Nu šosejas posms tur ir ar dažiem līkumiem, dāma ar volvo kādu apdzen kas brauc uz 70, ar saviem 95 km/h, mašīnu nav, un tad pretī uz kādiem 200 kāds lido, skaidrs, ka apdzīšanai laika nepietiek. Kurš tad vainīgāks, ja abi pārkāpuši? Viens atrodas pretējā joslā, kur pēc fizikas likumiem nevienam nav jābūt, vai tas kurš apdzen?

Atbildēt

I

07.11.2022. 17:19

Viņš nevienam nav pateicis, ka pēc divām nedēļām pēc avārijas tika nomainīts inspektors un uzreiz pēc dažām dienām viņš jau bijis ka cietušais.

Atbildēt

karrma

07.11.2022. 13:38

vissa tā dzimta ir šmaucēji un afēristi 2 pāaudzēs,katrs saņems pelnīto

Atbildēt

nomale

07.11.2022. 12:54

»

valdis

Ja policijas inspektoram ir radīta interese,tad aculieciniekus pat nenopratina aprobežojas tikai liecinieka paskaidrojumu ko neņem vērā jo tas lūk esot ieinteresēta persona pat esot svešam cilvēkam.Runājot par ātro Andri redzot to metāllūžņu kaudzi skaidra lieta,ka ne jau uz 50 km puisis nesās apdzīvotā...


Frontālā sadursmē abu avārijas dalībnieku ātrumi summējas. Ja viens brauca ar 40 bet otrs ar 50 , tad kopā sanāk kā 90 , solo avārijā pret nekustīgu šķērsli. Tas šrots var izskatīties briesmīgāk nekā pats par sevi, dēļ tā ka glābšanas dienestiem nākas atgriezt vaļā auto lai dabūtu ārā cietušos.

Atbildēt

Miets

07.11.2022. 12:54

»

Siena

Whatup grupā/s klejoja šī Evo zinātāji un galīgi nebrīnījās, par šādām sekām, jo auto esot bijis "konstruktors


Paskaties spogulī - tev ir šķībi zobi. Ģīmis asimetrisks pa vertikālo asi. Tālāk par tavu komentāru mēs spriedīsim paši.

Atbildēt

Nepiekrītu,

07.11.2022. 12:50

»

Ansis

Ļoti tendenciozs raksts par sliktu vienam no


tieši "viena tante teica", un nekas cits, šeit ir sanācis.

Atbildēt

Lūgtum turpinājumu šim seriālam!

07.11.2022. 12:47

»

Bezkompromisa beztiesiskums

Ja bāba iebrauc pretējā braukšanas joslā un tur izraisa sadursmi, tad pietiek pasūtījuma raksti par Andra bērnību un studiju gadiem, un to ietekmi uz konkrēto avāriju izskatās lēti


Tagad ar nepacietību gaidām detalizētu tās bābas dzīves aprakstu, sākot no 4 gadu vecuma (agrāk nav vērts)!
Publiski izpētīsim, vai nav rāvusi nost lellēm rokas un kājas (oligofrēnā psihoze ar personības dalīšanās elementiem), vai naktīs negriež zobus (cērmes!!!), ko par to bābu domā radi, draugi, kolēģi un paziņas (anonīma aptauja), viņas attiecībām ar viedierīcēm (nespēj atteikties no tālruņa lietošanas arī braucot pie stūres), kādu mūziku tobrīd bija ierubījusi (Viva Las Vegas?!?).
Kā arī visu pārējo, līdz šim nezin kāpēc no ieinteresētās publikas rūpīgi slēpto informāciju, kas liecinātu par viņas personu!

Atbildēt

Jurists1

07.11.2022. 12:03

Pilnīgi tukšs un bez jebkādas jēgas raksts, tāda sajūta, ka raksta autors ir bez autovadītāja tiesībām, betja ir autovadītāja tiesības, tad ir balts un pūkains cikurgailītis, kurš nekad nav pārkāpis ātrumu uz LV ceļiem, bet pats smieklīgākais, ka raksta autors ceļ augšā až 20 gadus vecus notikumus ceļu satiksmē,hi, hi, hi, tad gudriniek (autor) daru zināmu, ka saskaņā ar AAL likuma normām, 1 gada laika no pārkāpuma brīža indivīdu var uzskatīt par administratīvi nesodītu, kur nu vēl 20 gadus.

Atbildēt

Vilis

07.11.2022. 11:42

»

Zivtiņš

Kulberg, pirkstus neizlauz drukājot anonīmums komentārus. Avāriju izraisīji tu ar savu plānprātīgā braukšanas stilu


Nēesmu Kolbergs, viņu pat nepazīstu, dažreiz manīts medijos. Tā kā tevi laikam sarūgtināju.
Taču paskaidro man, kāpēc vispār tapis šis raksts? Ar kādu mērķi? Ko grib panākt? Ko tas maina?

Atbildēt

Vilis

07.11.2022. 11:19

Nesaprotu, kāds sakars cietušā pagātnei ar konkrēto satiksmes negadījumu un tajā identificēto vainīgo personu? Kāda nozīme, ar ko cietušais brauca? Kaut vai ar zirgu. Galvenais, ar braucamo drīstēja viņš braukt.Ko tas maina vainīgās nodarījumā un soda apmētrā? Laikam jau neko.
Drīzāk jautājums ir par vainīgo personu. Kā te palasīju publikācijās, neatzīstās, melo, izvairās no atildības, cietušajam neko nekompensē. Nu labi. Pusbēda. Bet ka pasūta šādus rakstus? Visticamāk, aizvainojumā ka atmaskota sodīta. Tas jau liecina par tumšu, ļaunu, samaitātu dvēseli, atriebīgu dvēselīti.

Atbildēt

Gustavs

07.11.2022. 10:57

»

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

Okupācijas laikā bija vairāk stukaču, un darbojās represīvie orgāni


Es nezinu-neesmu tieslietu speciālists, bet ar tādu apziņas līmeni, kāds ir vairumam LV tagadējo iedzīvotāju, nekas labs nav gaidāms...

Atbildēt

Gustavs

07.11.2022. 10:56

»

Visi esam tādi

postsovjeti. Gribam dzīvot tiesiskā valstī, bet mūsu uzvedība to nepieļauj. Zīmēties, iegūt varu pār otru, nebūt paškritiskiem ir pirmās pazīmes


100% taisnība..un tikai jāpiebilst, ka tās milzīgās soviets massas LV šo lietu tikai paildzina un pasliktina..

Atbildēt

Visi esam tādi

07.11.2022. 10:53

postsovjeti. Gribam dzīvot tiesiskā valstī, bet mūsu uzvedība to nepieļauj. Zīmēties, iegūt varu pār otru, nebūt paškritiskiem ir pirmās pazīmes.

Atbildēt

Parasta

07.11.2022. 10:52

»

Pēteris

Jā, to gan vēlētos zināt. Gan jau kāda papucīša blondā masāžiste


Masē savu gurķi zem sedziņas. Cietusī bija parasta sieviete, bez sakariem un papucīšiem. Cilvēks brauca mājās līdz dalbajobs kulbergs ar savu sporta miskasti izbrauca viņai priekšā.

Atbildēt

Coolberx

07.11.2022. 10:23

»

Bezkompromisa beztiesiskums

Ja bāba iebrauc pretējā braukšanas joslā un tur izraisa sadursmi, tad pietiek pasūtījuma raksti par Andra bērnību un studiju gadiem, un to ietekmi uz konkrēto avāriju izskatās lēti


Kulbergs debīlai vienkāršiz izbāzās ārā ar savu sarkano konstruktoru,reāli izraisīja avāriju un tagad māzējas. Tieši tāpat kā uzreiz pēc avārijas, punķojās un taisnojās, ka neesot vainīgs.

Atbildēt

šrota pienesums

07.11.2022. 10:07

»

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

Tātad - aculiecinieki. Pirms kāda laika, degpunktā bija par kāda krossovera sadursmi ar tramvaju Maskavas ielā. Gan tramvaja vadītāja, gan pasažieri, plus vēl kāds garāmgājējs, visi vienā balsī apgalvoja ka tramvajam bijusi zaļā gaisma bet krossoveram sarkanā, īsāk sakot viss skaidrs un kādi vairs jautājumi...


Cik uzticams patiesības avots ir liecinieki? Uz it kā cienījamu liecinieku liecību pamata arī bēdīgi slavenajā Rogaļova lietā, ja kāds atceras, tika notiesāti nevainīgi cilvēki, kuri paši par sevi nemaz tik nevainīgi nebija, bet konkrētajā lietā viņi bija nevainīgi.

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

07.11.2022. 09:54

Ja bāba iebrauc pretējā braukšanas joslā un tur izraisa sadursmi, tad pietiek pasūtījuma raksti par Andra bērnību un studiju gadiem, un to ietekmi uz konkrēto avāriju izskatās lēti.

Atbildēt

ha-ha

07.11.2022. 09:40

Mērkaķis ar granātu arī Āfrikā ir mērkaķis,bet šajā gadïjumā mērkaķis ir labi nomaskėjies ar lielu pieredzi un tāpėc sevišķi bīstams.

Atbildēt

Es

07.11.2022. 09:30

»

Kā man patīk drosminieki vārdā Pietiek Lasītājs

Tomēr dīvaini, ka tā vietā lai augsti intelektuālo Pietiek lasītāju publiku iepazīstinātu ar konkrētā CS negadījuma faktiskajiem apstākļiem, tiek pārstāstīti seni un vēl senāki notikumi...


Pietiekami intelektuāla, lai arī Jūsu augstība te ierastos vairākos komentāros paraudāt. Vairums no mums ir strādājuši un turpinās strādāt sūdus, vienīgi atšķirība ir tāda, ka tie, kam sakāpj galvā, sāk izturēties nekaunīgi visu laiku un pat vairs nepiesargājas, varbūt par to te lasītājs raksta, ko?

Atbildēt

Es

07.11.2022. 09:25

Viss skaidrs. Bet kāpēc tam liekulim nebija vieglāk pieturēt muti? Tagad šmuce maksimāla.

Atbildēt

Tad redzēs

07.11.2022. 07:49

Tiesa jau lems. Bet diez kuš ir prokuroriņš?
Vai pats nav automīlis un uz to pusi....
Papētīs pilnīgi visu.

Atbildēt

real

07.11.2022. 06:39

»

Siena

Whatup grupā/s klejoja šī Evo zinātāji un galīgi nebrīnījās, par šādām sekām, jo auto esot bijis "konstruktors


ja baba notriec uz gajeja parbrauktuves cilveku,tad vainiga neesot ,jo cilvekam esot bijis roka spiekis,mute vairaki implanti un kajas proteze !

Atbildēt

Smejies vai raudi!

07.11.2022. 06:35

»

Ansis

Ļoti tendenciozs raksts par sliktu vienam no


Raksts nav tendenciozs, raksts ir nepilnīgs, raksts nav arī balstīts uz "viena tante teica", bet gan tajā tiek zīmēts vienas no avārijā iesaistītās, kā tagad saka, personas psiholoģiskais portrets. Vai tas kā palīdz noskaidrot patiesību, katram pašam ir jālemj. Iespējams, palīdz, bet tikpat ticami, ka nepalīdz. Tomēr vedina uz pārdomām. Uz pārdomām par to, cik paškritisks ir cilvēks, kurš līdz šim, ja var ticēt rakstītajam, nav izcēlies ar spējām kritiski novērtēt sevi. Tas, ka Kulbergs ir pārmēru paštaisns, ar milzīgu arogances devu piesūcies, ir manāms reizēs, kad viņš uzstājas publiski TV. Piemēram, viņš uzņēmās apgalvot, ka labi zina, kas notika Itālijā c-19 laikā. Cik daudzi tur mira tieši no c-19?! Pēdējās ziņas, kas nāk no Somijas, piemēram, vedina domāt, ka varas iestādes ne tikai Somijā ir darbojušās, lai kabinātu klāt ne vienu vien % it kā no c-19 mirušajiem, bet tas ir noticis daudzviet pasaulē. Visticamāk, arī Latvijā. Protams, var teikt, ka Kulbergs bija izbijies un satraucies, ka tas ir cilvēcīgi, taču, ja cilvēks ir kaut nedaudz ar paškritikas devu, tad viņš labāk paklusēs, nekā tiražēs viņam pašam nepārbaudāmas ziņas, bez piebildes, ka viņam tā šķiet, bet ka viņš var kļūdīties, jo nepārzina perfekti tēmu. Tas it kā neattiecas uz avāriju, pie kuras ļoti iespējams tik tiešām Kulbergs nav vainojams, taču vienmēr, kad kāda persona, kas ir tuva varai, nonāk pretrunās, konfliktā ar cilvēku, kurš varbūt nav tuvu varai, rodas šaubas, vai varas iestādes nepiespēlēs tai personai, kam jaudīgākas sviras rokās. Bet tā ir tikai versija, viena no versijām. Savukārt publicitāti, tas ir, lai par šo tēmu runātu, tātad lai to apspriestu medijos, gribēja tieši Kulbergs. Tāpēc ja tas notiek, tad viņa vēlme ir izpildīta.

Atbildēt

Ansis

07.11.2022. 04:17

Ļoti tendenciozs raksts par sliktu vienam no
negadījuma dalībniekiem. Neviena fakta par negadījuma apstākļiem, ekspertīzi, kriminālprocesa gaitu, vai tas izbeigts un uzsākts administratīvais process, lēmumi. Te pat nesanāk “viena tante teica”.
Autoram FUI.

Atbildēt

Tikai savtīga interese ...

06.11.2022. 22:10

kāds būtu tiesas spriedums, ja otrā mašīnā būtu tāds pats "rallists" un no tās pat partijas un ar saviem atrastajiem lieciniekiem, piemēram, Liepājas Sesks!? 😉
Tikai savtīga interese ...

Atbildēt

Siena

06.11.2022. 21:33

Whatup grupā/s klejoja šī Evo zinātāji un galīgi nebrīnījās, par šādām sekām, jo auto esot bijis "konstruktors"
VIN numurs iemetināts šībi no cita auto, tālāk spriediet paši.

P.s. aplūkojot šī auto info e.csdd, tehniskās apskates bija kā zobu sāpes....

Atbildēt

Smejies vai raudi!

06.11.2022. 20:14

Tikai dažas atziņas! Diemžēl pērkami ir gan prokurori, gan citas amatpersonas. Protams, nav teikts, ka Kulbergs to ir darījis. Tāpat nav teikts, ka sieviete pie VOLVO stūres neizdarīja pārkāpumu. Tikpat labi pārkāpt CSN varēja abi vadītāji. Protams, svarīgas ir aculiecinieku liecības. Bet atkal! Nebūsim naivi, par naudu pat velns danco! Viens gan ir fakts - Kulbergs no šīs avārija, patīk tas vai nepatīk, taisa zināmu šovu. Nav saprotams, lai izdibinātu patiesību, kā pats sakās darām, vai gluži pretēji, lai pataisītu sevi baltu un pūkainu. Turklāt paralēli vēl lobējot apdrošinātājus un jauno auto tirgoņus. Nemetīsim akmeni pirmie, jo klāt nebijām, liecināt nevaram, bet tomēr, ja konkrētā raksta autors raksta patiesību, ja Kulbergs ir paspējis paspīdēt ar saviem "varoņdarbiem" publiski, tad jautājumi Kulbergam paliks. Jo jebkurā gadījumā braucot pa koplietošanas ceļiem ar ātrumu 285 km/h viņš ir apdraudējis citus satiksmes dalībniekus. Jā, līdzīgi, gan braucot ar ātrumu atļautajam pieliekot plus 20-30km/h ir rīkojušies daudzi. Diemžēl, iespējams, vairums. Daži nezinot to, cik ļoti lieki plus 10km/h palielina bremzēšanas ceļu. Par plus 20-30km/h pat nerunājot. To, ko nezina, lai gan tas daudz kur ir teikts, cilvēks parastais, nevarēja nezināt tāds ass, kā Kulbergs. Zināja, bet pārkāpa. Brauca, ja var ticēt rakstam ar 285km/h. Turklāt dižojās ar to?! Lai kā arī būtu, jāsaprot, ka nekas uz pasaules nenotiek tāpat vien. Jādomā, abiem avārijā iesaistītajiem cilvēkiem tā ir zīme, ka kaut kas ir jāpārdomā, jāpārsver!

Atbildēt

Pedālis grīdā, ragi sūnās

06.11.2022. 19:52

»

HT

Karma ir mīts, lai nozombētu cilvēkus mazvērtībā, no kuras nav izejas...


Vai esi pilnīgi pārliecināts, ka tas bija Mercedes Benz, turklāt melns?

Vai varbūt tomēr Studebekers vai Lorenss Dītrihs, turklāt zaļš?

Atbildēt

HT

06.11.2022. 19:32

»

mc

Iespējams,ka Andris patiešām nebija vainīgs.Vienkārši,jaunizceptais deputāts,nekko pirms tam nebija dzirdējis par karmu.Nedari sliktu citiem,tas viss nāk atpakaļ tev un taviem tuvajiem


Karma ir mīts, lai nozombētu cilvēkus mazvērtībā, no kuras nav izejas.

Cietušā pārgalvība CS viņam, iespējams, radīja priekšstatu, ka, ja viņš var braukt tik pārgalvīgi un nekas slikts nav noticis, tad var paļautues uz citiem satiksmes dalībniekiem. Es uz to raugos pretēji - auto kustībā ir bīstams potenciāls ietocis, pat parasts gājējs vai dzīvnieks dažu sekunžu laikā var sagraut cilvēku dzīves. Tā man mācīja kursos, kur sagatavoja vadītāja tiesībām. Es pue tā pieturos. Kad sēdies pue stūres, viss notiek pirmoreiz.

Man savulaik bija melns Nersedess Daimler Benz 1939. gada un cietušā tēvs man rakstīja vēstuli, lai stājos antīko auto klubā.

Atbildēt

Tiesnesis

06.11.2022. 19:20

Kas tur slikts, ja publiski meklē aculieciniekus? Acīmredzot notikuma brīdī nevarēja tos piefiksēt.

Atbildēt

pilsonis

06.11.2022. 19:09

Ja uzmaniigi braucot piedomaa arii par cita brauceeja varbuuteejo speeju/nespeeju kontroleet situaaciju uz celja, tad no daudzaam avaarijas situaacijaam var izvairiities. Varbuut pretii braucoshajam paliek slikti, un tas triecaas tieshi virsuu, bet cits atkal ir iedzeeris, un vinjam aciis dubultojaas... Mees uz celja neesam pasargaati neviens, taapeec veel jo vairaak, neizaiciniet likteni, un ja ir nogurums vai vaajums, labaak nebraukt pie stuures.
Vaardu sakot, vienmeer jaadomaa par otru, ko vinjsh dariis/nedariis naakoshajaa briidii!

Atbildēt

Nekad neviena vara nav atkāpusies bez slaktiņa.

06.11.2022. 18:57

»

Gustavs

Tas tiesa-un tieši disciplīna LV ir valsts vājais punkts visās jomās. Tā kā tagad brauc ar auto-tā okupācijas laikā pat neviens neiedrošinājās braukt..Bet tagad jau 35 gadi neatkarības, un kārtība uz ceļiem tikai pasliktinās. Iekšlietu ministri nāk un iet-bet lietas nekļust satiksmē labākas. Ko nu...


Te puse Latvijas ir imūni pret elementāru tiesiskumu. Okupācijas periodā "neaizskaramo biedru" loks bija daudz šaurāks, bet tad radās iespēja pārvērsties par kungiem un dāmām, okupantu izdzimteņus ieskaitot, kuriem visiem ir brāļi, māsas, brālēni, kaimiņi, šoferi un viņu dēli. Tā 30.gados no NKVD nagu maucējiem un 4.maija komunistu kliķes, izveidojās sarkano baronu slānis.

Atbildēt

Gustavs

06.11.2022. 18:20

»

paskaidroju

Kā man patīk rakstīja


Tas tiesa-un tieši disciplīna LV ir valsts vājais punkts visās jomās. Tā kā tagad brauc ar auto-tā okupācijas laikā pat neviens neiedrošinājās braukt..Bet tagad jau 35 gadi neatkarības, un kārtība uz ceļiem tikai pasliktinās. Iekšlietu ministri nāk un iet-bet lietas nekļust satiksmē labākas. Ko nu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...