Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Miks

08.11.2022. 15:43

LV pa lielam valda ruskii mir vērtības un tradicijas..kas mantotas no okupācijas laikiem un tuvas lielai daļai osvoboditeli...Tieši tapēc jau repatriācija vajadzīga, lai pakāpeniski atbrīvotos no ruskii mir domāšanas un uzvedības...

Atbildēt

Viedoklis

08.11.2022. 11:39

Par interaktīvo šovu piekrītu uz 100 %! Nevainīgais Andris publiski pats pirmais sāka ietekmēt sabiedrības domu. Publiski izteica savu subjektīvo viedokli kā absolūto patiesību. Sākumā pēc Andra domām neadekvātā Volvo vadītāja esot apdzinusi, tad aizskatījusies uz suņiem un bērniem, savukārt nevainīguma deklarācijā vispār pauž viedokli, ka esot aizmigusi….Bija Andrim labas veselības vēlējumi no ļoti augsti stāvošām amatpersonām. Gan veselība uzlabojās, gan process ātri atrisinājās…. Andri, vai gadījumā Tu tomēr neizlīdi ar savu jaudīgo autiņu uz kādu sekundīti Volvo priekšā? Nu un tālāk skuķis strauju manevru pa labi, tad atpakaļ joslā un sanesa….nepūt pīlītes, ka visi apkārt tādi meļi un seksisti. Bija aiz Volvo vadītājas liecinieks, kurš to visu redzēja un liecināja.

Atbildēt

Tu kļūdies.

08.11.2022. 11:34

»

Janka

Vispār jau frontālajā ātrumi nesummējas


Šajā portālā viss summējas, turklāt pēc tam vēl tiek kāpināts kubā!

Atbildēt

Aicis

07.11.2022. 17:41

Nu šosejas posms tur ir ar dažiem līkumiem, dāma ar volvo kādu apdzen kas brauc uz 70, ar saviem 95 km/h, mašīnu nav, un tad pretī uz kādiem 200 kāds lido, skaidrs, ka apdzīšanai laika nepietiek. Kurš tad vainīgāks, ja abi pārkāpuši? Viens atrodas pretējā joslā, kur pēc fizikas likumiem nevienam nav jābūt, vai tas kurš apdzen?

Atbildēt

I

07.11.2022. 17:19

Viņš nevienam nav pateicis, ka pēc divām nedēļām pēc avārijas tika nomainīts inspektors un uzreiz pēc dažām dienām viņš jau bijis ka cietušais.

Atbildēt

karrma

07.11.2022. 13:38

vissa tā dzimta ir šmaucēji un afēristi 2 pāaudzēs,katrs saņems pelnīto

Atbildēt

nomale

07.11.2022. 12:54

»

valdis

Ja policijas inspektoram ir radīta interese,tad aculieciniekus pat nenopratina aprobežojas tikai liecinieka paskaidrojumu ko neņem vērā jo tas lūk esot ieinteresēta persona pat esot svešam cilvēkam.Runājot par ātro Andri redzot to metāllūžņu kaudzi skaidra lieta,ka ne jau uz 50 km puisis nesās apdzīvotā...


Frontālā sadursmē abu avārijas dalībnieku ātrumi summējas. Ja viens brauca ar 40 bet otrs ar 50 , tad kopā sanāk kā 90 , solo avārijā pret nekustīgu šķērsli. Tas šrots var izskatīties briesmīgāk nekā pats par sevi, dēļ tā ka glābšanas dienestiem nākas atgriezt vaļā auto lai dabūtu ārā cietušos.

Atbildēt

Miets

07.11.2022. 12:54

»

Siena

Whatup grupā/s klejoja šī Evo zinātāji un galīgi nebrīnījās, par šādām sekām, jo auto esot bijis "konstruktors


Paskaties spogulī - tev ir šķībi zobi. Ģīmis asimetrisks pa vertikālo asi. Tālāk par tavu komentāru mēs spriedīsim paši.

Atbildēt

Nepiekrītu,

07.11.2022. 12:50

»

Ansis

Ļoti tendenciozs raksts par sliktu vienam no


tieši "viena tante teica", un nekas cits, šeit ir sanācis.

Atbildēt

Lūgtum turpinājumu šim seriālam!

07.11.2022. 12:47

»

Bezkompromisa beztiesiskums

Ja bāba iebrauc pretējā braukšanas joslā un tur izraisa sadursmi, tad pietiek pasūtījuma raksti par Andra bērnību un studiju gadiem, un to ietekmi uz konkrēto avāriju izskatās lēti


Tagad ar nepacietību gaidām detalizētu tās bābas dzīves aprakstu, sākot no 4 gadu vecuma (agrāk nav vērts)!
Publiski izpētīsim, vai nav rāvusi nost lellēm rokas un kājas (oligofrēnā psihoze ar personības dalīšanās elementiem), vai naktīs negriež zobus (cērmes!!!), ko par to bābu domā radi, draugi, kolēģi un paziņas (anonīma aptauja), viņas attiecībām ar viedierīcēm (nespēj atteikties no tālruņa lietošanas arī braucot pie stūres), kādu mūziku tobrīd bija ierubījusi (Viva Las Vegas?!?).
Kā arī visu pārējo, līdz šim nezin kāpēc no ieinteresētās publikas rūpīgi slēpto informāciju, kas liecinātu par viņas personu!

Atbildēt

Jurists1

07.11.2022. 12:03

Pilnīgi tukšs un bez jebkādas jēgas raksts, tāda sajūta, ka raksta autors ir bez autovadītāja tiesībām, betja ir autovadītāja tiesības, tad ir balts un pūkains cikurgailītis, kurš nekad nav pārkāpis ātrumu uz LV ceļiem, bet pats smieklīgākais, ka raksta autors ceļ augšā až 20 gadus vecus notikumus ceļu satiksmē,hi, hi, hi, tad gudriniek (autor) daru zināmu, ka saskaņā ar AAL likuma normām, 1 gada laika no pārkāpuma brīža indivīdu var uzskatīt par administratīvi nesodītu, kur nu vēl 20 gadus.

Atbildēt

Vilis

07.11.2022. 11:42

»

Zivtiņš

Kulberg, pirkstus neizlauz drukājot anonīmums komentārus. Avāriju izraisīji tu ar savu plānprātīgā braukšanas stilu


Nēesmu Kolbergs, viņu pat nepazīstu, dažreiz manīts medijos. Tā kā tevi laikam sarūgtināju.
Taču paskaidro man, kāpēc vispār tapis šis raksts? Ar kādu mērķi? Ko grib panākt? Ko tas maina?

Atbildēt

Vilis

07.11.2022. 11:19

Nesaprotu, kāds sakars cietušā pagātnei ar konkrēto satiksmes negadījumu un tajā identificēto vainīgo personu? Kāda nozīme, ar ko cietušais brauca? Kaut vai ar zirgu. Galvenais, ar braucamo drīstēja viņš braukt.Ko tas maina vainīgās nodarījumā un soda apmētrā? Laikam jau neko.
Drīzāk jautājums ir par vainīgo personu. Kā te palasīju publikācijās, neatzīstās, melo, izvairās no atildības, cietušajam neko nekompensē. Nu labi. Pusbēda. Bet ka pasūta šādus rakstus? Visticamāk, aizvainojumā ka atmaskota sodīta. Tas jau liecina par tumšu, ļaunu, samaitātu dvēseli, atriebīgu dvēselīti.

Atbildēt

Gustavs

07.11.2022. 10:57

»

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

Okupācijas laikā bija vairāk stukaču, un darbojās represīvie orgāni


Es nezinu-neesmu tieslietu speciālists, bet ar tādu apziņas līmeni, kāds ir vairumam LV tagadējo iedzīvotāju, nekas labs nav gaidāms...

Atbildēt

Gustavs

07.11.2022. 10:56

»

Visi esam tādi

postsovjeti. Gribam dzīvot tiesiskā valstī, bet mūsu uzvedība to nepieļauj. Zīmēties, iegūt varu pār otru, nebūt paškritiskiem ir pirmās pazīmes


100% taisnība..un tikai jāpiebilst, ka tās milzīgās soviets massas LV šo lietu tikai paildzina un pasliktina..

Atbildēt

Visi esam tādi

07.11.2022. 10:53

postsovjeti. Gribam dzīvot tiesiskā valstī, bet mūsu uzvedība to nepieļauj. Zīmēties, iegūt varu pār otru, nebūt paškritiskiem ir pirmās pazīmes.

Atbildēt

Parasta

07.11.2022. 10:52

»

Pēteris

Jā, to gan vēlētos zināt. Gan jau kāda papucīša blondā masāžiste


Masē savu gurķi zem sedziņas. Cietusī bija parasta sieviete, bez sakariem un papucīšiem. Cilvēks brauca mājās līdz dalbajobs kulbergs ar savu sporta miskasti izbrauca viņai priekšā.

Atbildēt

Coolberx

07.11.2022. 10:23

»

Bezkompromisa beztiesiskums

Ja bāba iebrauc pretējā braukšanas joslā un tur izraisa sadursmi, tad pietiek pasūtījuma raksti par Andra bērnību un studiju gadiem, un to ietekmi uz konkrēto avāriju izskatās lēti


Kulbergs debīlai vienkāršiz izbāzās ārā ar savu sarkano konstruktoru,reāli izraisīja avāriju un tagad māzējas. Tieši tāpat kā uzreiz pēc avārijas, punķojās un taisnojās, ka neesot vainīgs.

Atbildēt

šrota pienesums

07.11.2022. 10:07

»

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

Tātad - aculiecinieki. Pirms kāda laika, degpunktā bija par kāda krossovera sadursmi ar tramvaju Maskavas ielā. Gan tramvaja vadītāja, gan pasažieri, plus vēl kāds garāmgājējs, visi vienā balsī apgalvoja ka tramvajam bijusi zaļā gaisma bet krossoveram sarkanā, īsāk sakot viss skaidrs un kādi vairs jautājumi...


Cik uzticams patiesības avots ir liecinieki? Uz it kā cienījamu liecinieku liecību pamata arī bēdīgi slavenajā Rogaļova lietā, ja kāds atceras, tika notiesāti nevainīgi cilvēki, kuri paši par sevi nemaz tik nevainīgi nebija, bet konkrētajā lietā viņi bija nevainīgi.

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

07.11.2022. 09:54

Ja bāba iebrauc pretējā braukšanas joslā un tur izraisa sadursmi, tad pietiek pasūtījuma raksti par Andra bērnību un studiju gadiem, un to ietekmi uz konkrēto avāriju izskatās lēti.

Atbildēt

ha-ha

07.11.2022. 09:40

Mērkaķis ar granātu arī Āfrikā ir mērkaķis,bet šajā gadïjumā mērkaķis ir labi nomaskėjies ar lielu pieredzi un tāpėc sevišķi bīstams.

Atbildēt

Es

07.11.2022. 09:30

»

Kā man patīk drosminieki vārdā Pietiek Lasītājs

Tomēr dīvaini, ka tā vietā lai augsti intelektuālo Pietiek lasītāju publiku iepazīstinātu ar konkrētā CS negadījuma faktiskajiem apstākļiem, tiek pārstāstīti seni un vēl senāki notikumi...


Pietiekami intelektuāla, lai arī Jūsu augstība te ierastos vairākos komentāros paraudāt. Vairums no mums ir strādājuši un turpinās strādāt sūdus, vienīgi atšķirība ir tāda, ka tie, kam sakāpj galvā, sāk izturēties nekaunīgi visu laiku un pat vairs nepiesargājas, varbūt par to te lasītājs raksta, ko?

Atbildēt

Es

07.11.2022. 09:25

Viss skaidrs. Bet kāpēc tam liekulim nebija vieglāk pieturēt muti? Tagad šmuce maksimāla.

Atbildēt

Tad redzēs

07.11.2022. 07:49

Tiesa jau lems. Bet diez kuš ir prokuroriņš?
Vai pats nav automīlis un uz to pusi....
Papētīs pilnīgi visu.

Atbildēt

real

07.11.2022. 06:39

»

Siena

Whatup grupā/s klejoja šī Evo zinātāji un galīgi nebrīnījās, par šādām sekām, jo auto esot bijis "konstruktors


ja baba notriec uz gajeja parbrauktuves cilveku,tad vainiga neesot ,jo cilvekam esot bijis roka spiekis,mute vairaki implanti un kajas proteze !

Atbildēt

Smejies vai raudi!

07.11.2022. 06:35

»

Ansis

Ļoti tendenciozs raksts par sliktu vienam no


Raksts nav tendenciozs, raksts ir nepilnīgs, raksts nav arī balstīts uz "viena tante teica", bet gan tajā tiek zīmēts vienas no avārijā iesaistītās, kā tagad saka, personas psiholoģiskais portrets. Vai tas kā palīdz noskaidrot patiesību, katram pašam ir jālemj. Iespējams, palīdz, bet tikpat ticami, ka nepalīdz. Tomēr vedina uz pārdomām. Uz pārdomām par to, cik paškritisks ir cilvēks, kurš līdz šim, ja var ticēt rakstītajam, nav izcēlies ar spējām kritiski novērtēt sevi. Tas, ka Kulbergs ir pārmēru paštaisns, ar milzīgu arogances devu piesūcies, ir manāms reizēs, kad viņš uzstājas publiski TV. Piemēram, viņš uzņēmās apgalvot, ka labi zina, kas notika Itālijā c-19 laikā. Cik daudzi tur mira tieši no c-19?! Pēdējās ziņas, kas nāk no Somijas, piemēram, vedina domāt, ka varas iestādes ne tikai Somijā ir darbojušās, lai kabinātu klāt ne vienu vien % it kā no c-19 mirušajiem, bet tas ir noticis daudzviet pasaulē. Visticamāk, arī Latvijā. Protams, var teikt, ka Kulbergs bija izbijies un satraucies, ka tas ir cilvēcīgi, taču, ja cilvēks ir kaut nedaudz ar paškritikas devu, tad viņš labāk paklusēs, nekā tiražēs viņam pašam nepārbaudāmas ziņas, bez piebildes, ka viņam tā šķiet, bet ka viņš var kļūdīties, jo nepārzina perfekti tēmu. Tas it kā neattiecas uz avāriju, pie kuras ļoti iespējams tik tiešām Kulbergs nav vainojams, taču vienmēr, kad kāda persona, kas ir tuva varai, nonāk pretrunās, konfliktā ar cilvēku, kurš varbūt nav tuvu varai, rodas šaubas, vai varas iestādes nepiespēlēs tai personai, kam jaudīgākas sviras rokās. Bet tā ir tikai versija, viena no versijām. Savukārt publicitāti, tas ir, lai par šo tēmu runātu, tātad lai to apspriestu medijos, gribēja tieši Kulbergs. Tāpēc ja tas notiek, tad viņa vēlme ir izpildīta.

Atbildēt

Ansis

07.11.2022. 04:17

Ļoti tendenciozs raksts par sliktu vienam no
negadījuma dalībniekiem. Neviena fakta par negadījuma apstākļiem, ekspertīzi, kriminālprocesa gaitu, vai tas izbeigts un uzsākts administratīvais process, lēmumi. Te pat nesanāk “viena tante teica”.
Autoram FUI.

Atbildēt

Tikai savtīga interese ...

06.11.2022. 22:10

kāds būtu tiesas spriedums, ja otrā mašīnā būtu tāds pats "rallists" un no tās pat partijas un ar saviem atrastajiem lieciniekiem, piemēram, Liepājas Sesks!? 😉
Tikai savtīga interese ...

Atbildēt

Siena

06.11.2022. 21:33

Whatup grupā/s klejoja šī Evo zinātāji un galīgi nebrīnījās, par šādām sekām, jo auto esot bijis "konstruktors"
VIN numurs iemetināts šībi no cita auto, tālāk spriediet paši.

P.s. aplūkojot šī auto info e.csdd, tehniskās apskates bija kā zobu sāpes....

Atbildēt

Smejies vai raudi!

06.11.2022. 20:14

Tikai dažas atziņas! Diemžēl pērkami ir gan prokurori, gan citas amatpersonas. Protams, nav teikts, ka Kulbergs to ir darījis. Tāpat nav teikts, ka sieviete pie VOLVO stūres neizdarīja pārkāpumu. Tikpat labi pārkāpt CSN varēja abi vadītāji. Protams, svarīgas ir aculiecinieku liecības. Bet atkal! Nebūsim naivi, par naudu pat velns danco! Viens gan ir fakts - Kulbergs no šīs avārija, patīk tas vai nepatīk, taisa zināmu šovu. Nav saprotams, lai izdibinātu patiesību, kā pats sakās darām, vai gluži pretēji, lai pataisītu sevi baltu un pūkainu. Turklāt paralēli vēl lobējot apdrošinātājus un jauno auto tirgoņus. Nemetīsim akmeni pirmie, jo klāt nebijām, liecināt nevaram, bet tomēr, ja konkrētā raksta autors raksta patiesību, ja Kulbergs ir paspējis paspīdēt ar saviem "varoņdarbiem" publiski, tad jautājumi Kulbergam paliks. Jo jebkurā gadījumā braucot pa koplietošanas ceļiem ar ātrumu 285 km/h viņš ir apdraudējis citus satiksmes dalībniekus. Jā, līdzīgi, gan braucot ar ātrumu atļautajam pieliekot plus 20-30km/h ir rīkojušies daudzi. Diemžēl, iespējams, vairums. Daži nezinot to, cik ļoti lieki plus 10km/h palielina bremzēšanas ceļu. Par plus 20-30km/h pat nerunājot. To, ko nezina, lai gan tas daudz kur ir teikts, cilvēks parastais, nevarēja nezināt tāds ass, kā Kulbergs. Zināja, bet pārkāpa. Brauca, ja var ticēt rakstam ar 285km/h. Turklāt dižojās ar to?! Lai kā arī būtu, jāsaprot, ka nekas uz pasaules nenotiek tāpat vien. Jādomā, abiem avārijā iesaistītajiem cilvēkiem tā ir zīme, ka kaut kas ir jāpārdomā, jāpārsver!

Atbildēt

Pedālis grīdā, ragi sūnās

06.11.2022. 19:52

»

HT

Karma ir mīts, lai nozombētu cilvēkus mazvērtībā, no kuras nav izejas...


Vai esi pilnīgi pārliecināts, ka tas bija Mercedes Benz, turklāt melns?

Vai varbūt tomēr Studebekers vai Lorenss Dītrihs, turklāt zaļš?

Atbildēt

HT

06.11.2022. 19:32

»

mc

Iespējams,ka Andris patiešām nebija vainīgs.Vienkārši,jaunizceptais deputāts,nekko pirms tam nebija dzirdējis par karmu.Nedari sliktu citiem,tas viss nāk atpakaļ tev un taviem tuvajiem


Karma ir mīts, lai nozombētu cilvēkus mazvērtībā, no kuras nav izejas.

Cietušā pārgalvība CS viņam, iespējams, radīja priekšstatu, ka, ja viņš var braukt tik pārgalvīgi un nekas slikts nav noticis, tad var paļautues uz citiem satiksmes dalībniekiem. Es uz to raugos pretēji - auto kustībā ir bīstams potenciāls ietocis, pat parasts gājējs vai dzīvnieks dažu sekunžu laikā var sagraut cilvēku dzīves. Tā man mācīja kursos, kur sagatavoja vadītāja tiesībām. Es pue tā pieturos. Kad sēdies pue stūres, viss notiek pirmoreiz.

Man savulaik bija melns Nersedess Daimler Benz 1939. gada un cietušā tēvs man rakstīja vēstuli, lai stājos antīko auto klubā.

Atbildēt

Tiesnesis

06.11.2022. 19:20

Kas tur slikts, ja publiski meklē aculieciniekus? Acīmredzot notikuma brīdī nevarēja tos piefiksēt.

Atbildēt

pilsonis

06.11.2022. 19:09

Ja uzmaniigi braucot piedomaa arii par cita brauceeja varbuuteejo speeju/nespeeju kontroleet situaaciju uz celja, tad no daudzaam avaarijas situaacijaam var izvairiities. Varbuut pretii braucoshajam paliek slikti, un tas triecaas tieshi virsuu, bet cits atkal ir iedzeeris, un vinjam aciis dubultojaas... Mees uz celja neesam pasargaati neviens, taapeec veel jo vairaak, neizaiciniet likteni, un ja ir nogurums vai vaajums, labaak nebraukt pie stuures.
Vaardu sakot, vienmeer jaadomaa par otru, ko vinjsh dariis/nedariis naakoshajaa briidii!

Atbildēt

Nekad neviena vara nav atkāpusies bez slaktiņa.

06.11.2022. 18:57

»

Gustavs

Tas tiesa-un tieši disciplīna LV ir valsts vājais punkts visās jomās. Tā kā tagad brauc ar auto-tā okupācijas laikā pat neviens neiedrošinājās braukt..Bet tagad jau 35 gadi neatkarības, un kārtība uz ceļiem tikai pasliktinās. Iekšlietu ministri nāk un iet-bet lietas nekļust satiksmē labākas. Ko nu...


Te puse Latvijas ir imūni pret elementāru tiesiskumu. Okupācijas periodā "neaizskaramo biedru" loks bija daudz šaurāks, bet tad radās iespēja pārvērsties par kungiem un dāmām, okupantu izdzimteņus ieskaitot, kuriem visiem ir brāļi, māsas, brālēni, kaimiņi, šoferi un viņu dēli. Tā 30.gados no NKVD nagu maucējiem un 4.maija komunistu kliķes, izveidojās sarkano baronu slānis.

Atbildēt

Gustavs

06.11.2022. 18:20

»

paskaidroju

Kā man patīk rakstīja


Tas tiesa-un tieši disciplīna LV ir valsts vājais punkts visās jomās. Tā kā tagad brauc ar auto-tā okupācijas laikā pat neviens neiedrošinājās braukt..Bet tagad jau 35 gadi neatkarības, un kārtība uz ceļiem tikai pasliktinās. Iekšlietu ministri nāk un iet-bet lietas nekļust satiksmē labākas. Ko nu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...