Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

protams

06.11.2022. 18:09

»

Interpegro

Tipisks Twitter demagogs - kur ir kļūda izskaidrot nevar (jo kļudas nav), bet pariet uz personībam uzskata par savu svēto pienākumu. Nožēlojami


Tā tas ir: un ne jau autovadītājam noteikt-kas tur ir: mājasds vai lauks. Ir zīme-tad ievēro to!

Atbildēt

paskaidroju

06.11.2022. 18:08

»

Kā man patīk drosminieki vārdā Pietiek Lasītājs

Tomēr dīvaini, ka tā vietā lai augsti intelektuālo Pietiek lasītāju publiku iepazīstinātu ar konkrētā CS negadījuma faktiskajiem apstākļiem, tiek pārstāstīti seni un vēl senāki notikumi...


Kā man patīk rakstīja:

ka ja vadītājs perfekti ievēro visus CSN, tas vēl nenozīmē, ka viņš ir meistarīgs šoferis....

Koplietošanas ceļi nav krosa trase kur vajadzīga meistarība. Te vispirms vajadzīga disciplīna visiem. Tad visi jutīsies droši.

Atbildēt

Interpegro

06.11.2022. 18:07

»

VNO

Nu re, dzīvs piemērs kā top "koments". Ja valdis būtu painteresējies kur notika avārija, tad muļķības par apdzīvoto vietu viņš nerakstītu


Tipisks Twitter demagogs - kur ir kļūda izskaidrot nevar (jo kļudas nav), bet pariet uz personībam uzskata par savu svēto pienākumu. Nožēlojami.

Apdzīvota vieta ir visur kur ir zīme Nr. 519 pat ja tas ir tukšs lauks.

Atbildēt

VNO

06.11.2022. 17:54

»

valdis

Ja policijas inspektoram ir radīta interese,tad aculieciniekus pat nenopratina aprobežojas tikai liecinieka paskaidrojumu ko neņem vērā jo tas lūk esot ieinteresēta persona pat esot svešam cilvēkam.Runājot par ātro Andri redzot to metāllūžņu kaudzi skaidra lieta,ka ne jau uz 50 km puisis nesās apdzīvotā...


Nu re, dzīvs piemērs kā top "koments". Ja valdis būtu painteresējies kur notika avārija, tad muļķības par apdzīvoto vietu viņš nerakstītu.
Bet tā kā valdis vadās pēc principa "lasījis neesmu, bet nosodu", tad viņš raksta to ko raksta.

Atbildēt

valdis

06.11.2022. 17:43

Ja policijas inspektoram ir radīta interese,tad aculieciniekus pat nenopratina aprobežojas tikai liecinieka paskaidrojumu ko neņem vērā jo tas lūk esot ieinteresēta persona pat esot svešam cilvēkam.Runājot par ātro Andri redzot to metāllūžņu kaudzi skaidra lieta,ka ne jau uz 50 km puisis nesās apdzīvotā vietā.

Atbildēt

😋

06.11.2022. 17:40

Tad kurš vainīgs avārijā. Tokai tam nozīme.

Atbildēt

mc

06.11.2022. 17:38

»

HT

Antīkais šrota vāģis, kam uzbrauca iemigusī, nevarēja attīstīt ievērojamu ātrumu vispār. Visticamāk, ka avārija ir brīdinājums iepriekš pārgalvīgajam Kulbergam vispār! Vai tad tā nevarētu būt, ka tagad samaksājis par iepriekšējiem pārkāpumiem


Iespējams,ka Andris patiešām nebija vainīgs.Vienkārši,jaunizceptais deputāts,nekko pirms tam nebija dzirdējis par karmu.Nedari sliktu citiem,tas viss nāk atpakaļ tev un taviem tuvajiem!

Atbildēt

Ja tiesai šķitīs, ka bija zaļā gaisma

06.11.2022. 17:17

tad tai nekādi nešķitīs, ka bija sarkanā. Tiesai vienalga, kas rakstīts pierādījumos, bet liecinieki vienmēr var melot.

Elektroniskās novērošanas algoritmu nemelos un sodi būs neizbēgami.

Atbildēt

tā viš i...

06.11.2022. 17:09

Kulbergs ir Saeimas deputāts un Satiksmes ministra kandidāts!

Atbildēt

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

06.11.2022. 16:59

Tātad - aculiecinieki. Pirms kāda laika, degpunktā bija par kāda krossovera sadursmi ar tramvaju Maskavas ielā. Gan tramvaja vadītāja, gan pasažieri, plus vēl kāds garāmgājējs, visi vienā balsī apgalvoja ka tramvajam bijusi zaļā gaisma bet krossoveram sarkanā, īsāk sakot viss skaidrs un kādi vairs jautājumi. Tomēr jau nākamajā dienā atradās videokameras ieraksts kurā redzams ka viss bijis tieši otrādi. Ko no tā secināt? "Cilvēks" - tas it kā skan lepni, bet ne vienmēr vajadzētu uz to paļauties.

Atbildēt

jaajaa

06.11.2022. 16:57

...autors pats uz visu ir arī atbildējis..."tiklīdz Andris atjēdzās pēc nesenas avārijas, viņš aktīvi sāka meklēt negadījuma aculieciniekus"...būtu vainīgs, aculieciniekus nemeklētu, ne jau visus var nopirkt, kāds teiktu taisnību...subjektīvs, protams, viedoklis...

Atbildēt

"arī jūsu viedoklis ir svarīgs"

06.11.2022. 16:45

»

!

babam autovaditaju vadisanas apliecibu izsniegsana japalielina prasibu kriteriji !par to skaidri liecina pat vinu parkosanas manieres lielveikalu autostavvietas


Beigu beigās visa diskusija nonākusi pie tiem pašiem... genderiem, tobiš kuri genderi raksturojas kā labāki autobraucēji un kuri sliktāki. Beigu beigās slikti ir visi, tikai katrs pa savam. Arī Latvijas autožurnālistikā, ja to tā var saukt, "brutālāki" un niknāki autiņi, kā likums tiek klasificēti kā "veču auto" bet mazāki un mopšveidīgāki kā "sieviešu auto". Vai Kārlis, iesēžoties šādā "sieviešu auto", pārtop par Karlīni, un otrādi? Kā sevī nepazaudēt genderus?

Atbildēt

HT

06.11.2022. 16:43

Man ir 50 gadus nepārtraukta pieredze ar autovadītāja tiesībām. Pret katru satiksmes dalībnieku izturos kā pret ptenciālo slepkavu, idiotu un narkomānu, alkoholiķi. Vai policistu, kam likumi un noteikumi neeksistē.

Atbildēt

Pēteris

06.11.2022. 16:42

»

Hmm

Melnais PR - interesanti, kas bija dāma, ar kuru saskrējās


Jā, to gan vēlētos zināt. Gan jau kāda papucīša blondā masāžiste...

Atbildēt

bla bla bla

06.11.2022. 16:41

"Es pats varu rakstīt anonīmus komentārus cik sirds vēlas, bet lasītājam vienmēr un visur jānorāda savs vārds, uzvārds un tālruņa numurs" - dirsējs no interneta parastais.

Atbildēt

Melomāns

06.11.2022. 16:38

Kur tik pagriezies,visi tik melo un melo!

Atbildēt

Hmm

06.11.2022. 16:37

Melnais PR - interesanti, kas bija dāma, ar kuru saskrējās.

Atbildēt

!

06.11.2022. 16:30

»

Kā man patīk drosminieki vārdā Pietiek Lasītājs

Tomēr dīvaini, ka tā vietā lai augsti intelektuālo Pietiek lasītāju publiku iepazīstinātu ar konkrētā CS negadījuma faktiskajiem apstākļiem, tiek pārstāstīti seni un vēl senāki notikumi...


babam autovaditaju vadisanas apliecibu izsniegsana japalielina prasibu kriteriji !par to skaidri liecina pat vinu parkosanas manieres lielveikalu autostavvietas.

Atbildēt

HT

06.11.2022. 16:22

Antīkais šrota vāģis, kam uzbrauca iemigusī, nevarēja attīstīt ievērojamu ātrumu vispār. Visticamāk, ka avārija ir brīdinājums iepriekš pārgalvīgajam Kulbergam vispār! Vai tad tā nevarētu būt, ka tagad samaksājis par iepriekšējiem pārkāpumiem?

Atbildēt

Kā man patīk drosminieki vārdā Pietiek Lasītājs

06.11.2022. 16:12

Tomēr dīvaini, ka tā vietā lai augsti intelektuālo Pietiek lasītāju publiku iepazīstinātu ar konkrētā CS negadījuma faktiskajiem apstākļiem, tiek pārstāstīti seni un vēl senāki notikumi.
Protams CS noteikumu pārkāpšana studenta gadosnav nekas slavējams, bet kāda cēloniskā sakarība tam ir ar konkrēto gadījumu.
Vienīgā morāle ko no šī gadījuma var izvilkt, ir tas, ka ja vadītājs perfekti ievēro visus CSN, tas vēl nenozīmē, ka viņš ir meistarīgs šoferis, un pat meistaram var gadīties situācijas no kurām sausā iziet nepalīdzēs nekāda meistarība.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...