Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Daudzi no mums pazīst Andri Kulbergu kā Auto asociācijas prezidentu un cilvēku, kurš īpaši pēdējā laikā diezgan bieži sniedz intervijas televīzijā par dažādām ar autotransportu saistītām tēmām. Papildus saziņai ar medijiem Andris ļoti aktīvi darbojas sociālajos tīklos, īpaši Twitter, par ko šajā tekstā vēlos pateikt dažus vārdus.

Nonācis Andra Twitter profilā, uzreiz pārliecinies, ka viņš ir dedzīgs auto entuziasts, jo konta aprakstā vārdi un attēli kliedz, ka Andris un mašīnas ir viens vesels. Auto eksperts, auto fanātiķis, Latvijas Auto asociācijas prezidents – ar šādiem vārdiem Andris sevi raksturo savā Twitter kontā.

Tiesa, padziļināti izpētot saturu, ko Andris veido, negribīgi jānonāk pie secinājuma, ka viņš automašīnām nevelta tik daudz laika, kā varētu šķist no pirmā acu uzmetiena, un tā vietā daudz vairāk laika velta patriotiskiem saukļiem, valdības kritikai un Krievijas troļļošanai.

Šeit ir neliela Andra pēdējo 5 mēnešu tvītu analīze, no kuras ar neapbruņotu aci var redzēt, ka, neskatoties uz svinīgajiem apgalvojumiem par auto ekspertu un auto fanātiķi, viņš patiesībā ir ģeopolitikas eksperts un covid fanātiķis.

Covid

27%

33

Transports un auto

23%

28

Pasīvā agresija pret Krieviju

16%

19

Politiskā demagoģija

16%

19

Par dzīvi un biznesu

10%

12

Spēcīga valdības kritika

8%

10

Interesanti, ka, kad viens no Andra sekotājiem vērsa viņa uzmanību uz to, ka Auto asociācijas prezidentam, iespējams, vairāk nekā 23% sava laika Twitter būtu jāvelta automašīnām, Andris atbildēja, ka šis konts ir nevis asociācijas, bet viņa personīgais konts, un tāpēc viņam ir tiesības tajā paust savu personīgo viedokli par jebko. Uz nākamo jautājumu, kāpēc tad pirmais, ko mēs redzam, ieejot viņa “personīgajā” kontā, ir viņa amats asociācijā un links uz asociācijas mājaslapu, Andris nolēma savam sekotājam neatbildēt.

Asociācijai tiešām ir savs konts Twitter, kurā pēdējais ieraksts veikts 2017. gadā. No kā var secināt, ka Andrim, lai savā “personīgajā” kontā nedaudz patroļļotu Krievijas vai Latvijas valdību, laiks ir vienmēr, bet, kopš viņš stājās prezidenta amatā, viņam nav bijis ne minūtes, lai attīstītu asociācijas kontu, kuras prezidents viņš ir.

Runājot par tabulā minēto Andra radošumu, daudziem var rasties jautājums, kāpēc tas vispār notiek? Kāpēc asociācijas biedra mehāniķim citreiz ir jāvelk skrūves 12 stundas dienā, kamēr asociācijas prezidents var darba laikā stundām ilgi bez sirdsapziņas pārmetumiem pļāpāt sociālajos tīklos?

Atbildot uz šo jautājumu, vēlos citēt mūsu Ministru prezidentu Kariņu: “Tāpēc, ka naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis.”

Neskatoties uz to, ka pandēmijas laikā uz bankrota sliekšņa atrodas desmitiem tūkstošu iedzīvotāju un tūkstošiem uzņēmumu, luksusa automašīnu pārdošanas apjomi aug, it kā pagalmā būtu Kalvīša treknie gadi. Vairāk par tai skaitā asociācijas biedru bezprecedentiem panākumiem:

https://www.delfi.lv/auto/zinas/sogad-latvija-pardots-divkart-vairak-luksusa-auto-neka-pern.d?id=53793139

Šeit mēs nonākam pie interesantas pretrunas. No vienas puses, redzam, kā Andris savos tvītos aktīvi iestājas par visgodīgākajiem principiem, kritizē varas iestādes un aicina tautiešus uz patriotismu. Un, no otras puses, redzam asociācijas biedrus, kas vagoniem pārdod luksusa automašīnas, par kurām līzinga maksājumus nereti veic ofšoru kompānijas un visā valstī zināmi krāpnieki, kamēr blakus visam šim stāv asociācijas prezidents Andris un aplaudē. Tāda savdabīga pieeja patriotismam, vai ne.

Diezgan dīvaini ir arī redzēt, kā Andris vairākas reizes dienā Twitter var aicināt valdību racionālāk tērēt naudu cīņai ar pandēmiju, taču viņam nekas nav pret to, ka pie Bentley salona ir rinda ar cilvēkiem, kuri nāvējošās pandēmijas vidū vēlas nomainīt savu divgadīgo Bentley pret pilnīgi jaunu.

Atgriežoties Andra Twitter un saprotot, ka viņš ir auto eksperts tikai “uz papīra” un pārsvarā ir sava veida hibrīds starp pašmāju politologu un rusofobu, man radās interese, kur Andris saviem tvītiem smeļas iedvesmu. Pavadījis burtiski piecas minūtes, papētot kādiem kontiem viņš seko, es uzreiz guvu atbildi uz vairākiem jautājumiem.

Pirmkārt, kā jūs paši saprotat, ar auto saistīto kontu, kuriem seko Andris, ir apmēram tikpat daudz, cik viņa tvītu par automašīnām.

Otrkārt, starp kontiem atradu Mihailu Hodorkovski, kurš nav tas lielākais auto eksperts pasaulē, bet kurš tika notiesāts par krāpšanos lielā apjomā, mantiskā kaitējuma nodarīšanu, izvairīšanos no nodokļu maksāšanas, ļaunprātīgu tiesas lēmuma neievērošanu un atkārtotu dokumentu viltošanu. Kā arī atradu anonīmo latviešu troļļa kontu ar lietotājvārdu “dirsā līdējs”.

Tajā pašā laikā zināt, cik no 36 asociācijas pārstāvētajiem auto zīmoliem seko Andris? Nevienam. No 322 kontiem, kuriem Andris seko, tikai diviem ir saistība ar globāliem auto zīmoliem, bet arī šī saistība ir pilnīgi netieša – “BMW Latvija”, kas nav BMW GmbH koncerna oficiālais konts, un “FORD Europe” reklāmas brošūras konts, kas arī nav „Ford Motor Company” oficiālais konts.

 Izrādās, ka piebāzt galvu ar blēņām, ko globālie auto koncerni raksta Twitter, nav Auto asociācijas prezidenta cienīga nodarbošanās. Acīmredzot apzināties, ko par dzīvi domā  “dirsā līdējs”, Auto  asociācijas prezidentam ir daudz noderīgāk nekā informācija no „Toyota” vai „Land Rover”.

Tā kā šis ir auto teksts, nebūtu slikti parunāt arī par automašīnām. Precīzāk, par vienu konkrētu auto, kas pieder Andrim - 1973.gada „Dodge Challenger” ar 7,2 litru dzinēju, kas pilsētā patērē aptuveni 30 litrus benzīna uz 100 km. Vairāk par šo krāšņo zvēru šeit:

https://www.delfi.lv/auto/zinas/video-timrots-sajusma-par-kulberga-73-gada-dodge-challenger-muskulauto.d?id=51225591

Šis Andrim piederošais rijīgais auto ir interesants pirmām kārtām tāpēc, ka gandrīz visās intervijās, kurās Andris piedalās, viņam nākas dalīties ar informāciju par absolūti pretēju tēmu - par videi draudzīgiem transportlīdzekļiem.

Viņš bieži stāsta par elektrisko mašīnu priekšrocībām un cita starpā lielu uzmanību pievērš vides draudzīguma jautājumam. Runājot par emisijām, Andris atzīmē, ka tās ir jāsamazina pēc iespējas ātrāk, un sniedz daudz padomu, kā šo samazinājumu panākt valsts mērogā. Viņš vairākkārt akcentē videi postošās sekas, ko rada īpaši piesārņojošu transportlīdzekļu izmantošana, un mudina iedzīvotājus pārslēgties uz videi draudzīgākām automašīnām.

Bet, kad kamera pārtrauc ierakstīšanu, Andris nokāpj stāvvietā pie studijas, iekāpj savā septiņlitru dodžā un ar mierīgu sirdi dodas savās darīšanās, izmetot gaisā CO2 atkritumus tikpat daudz kā aptuveni 6 „Toyota Yaris” hibrīdi.

Šeit atkal izrādās tāpat kā ar Andra patriotiskajiem saukļiem un valdības kritiku - viņš ļoti labi zina, kā ir jārīkojas citiem, bet pats savam padomam nez kāpēc sekot nesteidzas.

Esmu pilnīgi pārliecināts, ka Andrim ir ložu necaurlaidīga argumentācija, kāpēc viņam ir Dieva dotas tiesības teikt vienu un darīt tieši pretējo. Bet es vēlreiz atkārtoju, ka cilvēks, kurš lobē videi draudzīgas automašīnas un pats pa pilsētas ielām braukā ar traktora ekvivalentu, ir tas pats, ja miesnieks ar vistas asinīm notraipītā priekšautā vegāniem televīzijā reklamē sojas burgerus.

No otras puses, šī situācija, daudziem droši vien nešķitīs dīvaina. Galu galā mēs visi jau sen esam pieraduši, ka slaveni sportisti-alkoholiķi televīzijā sniedz padomus par veselīgu dzīvesveidu un trīs reizes šķirtas nimfomānes dalās pieredzē par stipras ģimenes veidošanu. Tāpēc, iespējams, ir tikai loģiski, ka saudzēt vidi mums turpmāk mācīs septiņlitru muskuļmašīnas īpašnieks.

Novērtē šo rakstu:

186
86

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....