Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Murmulis

10.05.2022. 15:47

»

fašists skolnieciņš

Skolnieciņš izliekas par dievturi un nosoda nacismu, bet pats slavina Azov pulka fašistus. Kā tad tā


Izskatās pēc tā, ka Zaluppenfīrers patreiz kafijas biezumos cenšas izzīlēt: vai submarīnes dāvana sagraus viņa bunkuru ar pirmo piegājienu...

Atbildēt

voi

10.05.2022. 15:43

es kad balsoju par es domāju ka nato mūs aizstāvēs - bet atbalsta mūs tikai stabs

Atbildēt

jauns un neizglītots būvētājs

10.05.2022. 15:42

»

vecmamma Mildiņa

Neaiztiekam to pieminekli! Jo man kaimiņiene teica, ka, ja mēs nogāzīsim viņu, tad tas zvērs Pukins mums uzmetīšot atombumbu


domā par sevi - domā tikai par sevi.
bet ātombumbu uzmetīs jums nevis mums

Atbildēt

sit nost visus, kas neatbalsta ukrainu

10.05.2022. 15:38

»

fašists skolnieciņš

Skolnieciņš izliekas par dievturi un nosoda nacismu, bet pats slavina Azov pulka fašistus. Kā tad tā


azov ir nacionālisti ne sliktāki kā latviešu nacionālisti. bet azov nacionālisti lai mirst nost, jo redz latviešu nacionālists atbalsta ukrainu, kuru atbalsta labāk nošaujot nekā atdodot pēdējo rūpnīcu bijušaja'padomju savienībā. nemaz nerunājot par tiem latviešiem, kuri atbalsta ukrainu, vergojot eiropas kafejnīcās par traukunovācējiem, kamēr mūsu veikalos strādā no bankas atslēgti pārdevēji kuri savu atalgojumu ko pelnījuši ir spiesti saņemt skaidrā naudā, ar kādu ukrainu atbalstīt nevar, jo tur ir cita valūta, bet latvijā tādu samainīt bez bankas nevcar

Atbildēt

vecmamma Mildiņa

10.05.2022. 14:39

Neaiztiekam to pieminekli! Jo man kaimiņiene teica, ka, ja mēs nogāzīsim viņu, tad tas zvērs Pukins mums uzmetīšot atombumbu!

Atbildēt

pret uzvaru? kas tu esi?

10.05.2022. 14:01

»

Mārīte

Okupācijas pieminekļa statusu Uzvaras piemineklim piešķīra Nacionālās apvienības politiķi, cīnoties par varu pie siles...


varbūt vēl atved melnos puišus - lai pienes tev gaļu?

Atbildēt

pieprasu? pavēlu? spiežu?

10.05.2022. 13:51

»

Mārīte

Okupācijas pieminekļa statusu Uzvaras piemineklim piešķīra Nacionālās apvienības politiķi, cīnoties par varu pie siles...


kur tu to visu izlasi? ar maziem burtiņiem, kas rakstīts lasīji? par nacionālo naidu izlasīji? par kādu nacionalitātes pārākumu izlasīji?
tad mauuc uz bibliotēku kamēr vēl nav uzsprāgusi no vientulības un lasi, lasi, lasi. kamēr nogursi tik ļoti, ka pati sabruksi. tas ir tavs stabs, ka tu to gribi iznīcināt? tad uzmanies lai kāds neapdročī tavu taututērpu - būs jābrauc uz dīķi - tīrīties

Atbildēt

Mārīte

10.05.2022. 13:40

Okupācijas pieminekļa statusu Uzvaras piemineklim piešķīra Nacionālās apvienības politiķi, cīnoties par varu pie siles.
Pieminekļa celtniecība un Uzvaras parka pārbūve noritēja no 1979. līdz 1985. gadam, projekta autori bija tēlnieki Ļevs Bukovskis un Aivars Gulbis, piedaloties Leonīdam Kristovskim, mākslinieks Aleksandrs Bugajevs, arhitekti Ermens Bāliņš, Edvīns Vecumnieks un Viktors Zilgalvis.
Alegoriskā memoriālā ansambļa centrā atrodas 79 m augsts obelisks, ko veido piecas dažāda augstuma skaldnes, kuras vainago piecstaru zvaigznes. Tas simbolizē piecus kara gadus un uzvaras salūtu. Obeliska pakājē iekalti gadskaitļi 1941 • 1945, kas simbolizē Otrā pasaules kara periodu.
Bronzas skulptūras “Karavīri atbrīvotāji” autors Ļevs Bukovskis pats bija piedalījies Otrajā pasaules karā un bronzas karavīru grupa simbolizē Krievijas, Lielbritānijas un ASV savienību karā pret Hitleru. Bronzas karavīru grupa pauž prieku par uzvaru, bet sengrieķu uzvaras dievei Nīkei līdzīgā plandošā apmetnī tērptās sievietes alegorija interpretēta kā Dzimtene — māte. Būtu svarīgi tikties ar Uzvaras memoriāla autoriem un lai viņi apgaismo kādu garu, domu un simbolu tie ielika veidojot šo memoriālu. Karš, tā ir nelaime tautām, posts, iznīcība, nāve, ko izvēlas politiķi, bet karo Karavīri. Latvijas valdība nemīl savu tautu, savus karavīrus, tie labāk baro nopirktus sveštautiešus…… Sanaidotu, pretnostatītu sabiedrību vieglāk pārvaldīt, lai viņi plēšas savā starpā, tikmēr valdības vīri var netraucēti realizēt sava karteļa intereses......

Atbildēt

Valdis

10.05.2022. 13:36

Fašisms -Fašisma ideoloģiju raksturo spēcīga centrālā vara, kas nepieļauj opozīcijas izveidošanos, autoritārs vadonis un iejaukšanās pilsoņu privātajā dzīvē, militarizācija, agresīva ārpolitika, radikāls nacionālisms, represijas pret politiskajiem pretiniekiem. Vai tas ir Latvijas ceļš???? Uzvaras piemineklim 1941 • 1945 nav nekāda sakara ar karu Ukrainā. Ir nomainījusies vesela paaudze un izmainījusies ģeopolitiskā situācija pasaulē.

Atbildēt

kāpēc

10.05.2022. 12:50

kāpēc te Rīgā kāds patriots pa nakti ar buldozeru nenogāž to stabu, kā Jēkabpilī Kalve izrīkojās ar to lielgabalu!?

Atbildēt

edg

10.05.2022. 12:19

Šodienas liberāļi ir vakardienas komunistu (jeb-t.s. vispasaules revolūcijas) ideoloģijas politiskie ārlaulības bērni. Citos "iesaiņojumos", ar citādākiem saukļiem, modernā izpildījumā. Ar klasiskām liberālisma idejām šiem vairs nav nekāda sakara.

Atbildēt

Kriksis

10.05.2022. 12:16

Deputāti tagad tik sparīgi cīnās ar pieminekli, it kā tas Latvijai būtu vissvarīgākais jautājums, ko vajag tūlītēji atrisināt. Mani vairäk interesē, ko Latvija ziemā iesāks bez Krievijas gāzes, kas tiek darīts saistībā ar draudošo pārtikas krīzi un cenu paaugstināšanos, kad tiks izstrādāts kompensāciju mehānisms tiem, kuri cietuši no Covid vakcīnas blaknēm. To solīja izstrādāt līdz maijam, un maijs tagad ir. Man ir tāda sajūta, ka visa šī ņemšanās ar pieminekli ir kā dūmu aizsegs, aiz kura var paslēpt gan neko nederīšanu, gan arī daudz ko citu.

Atbildēt

Benam sile vienmēr būs pilna

10.05.2022. 11:01

»

censonim ruksim Benam

valdīkļi silē kaut ko iešļāks! Labu apetīti


jo viņš izcili labi palīdzēs pašreizējiem valdīkļiem palikt pie šo silēm!

Atbildēt

Jukums

10.05.2022. 10:57

»

bonza

un Janina Kursīte - lielā patriote arī starp tiem pielīdējiem . vai tur nav kāda kļūda


Kursītes nostāja dažkārt ir diezgan dīvaina. Viņa nekonezin par nodokļu sistēmu, viņa kaut ko nesakarīgu novervelēja par to, ka latvieši tradīcijās nav pret viendzimuma attiecībām. Un tagad atkal atturas brīdī, kad ir jārīkojas.

Atbildēt

Kauns

10.05.2022. 10:52

»

beidz kamēr nav jāsāk pierādīt

cienītie latvieši? kurā dirsā tādi ir cienītie


kursītei,pūcem un voikai sen bija jāaiziet no tā
saucamā darba,pietiek parazitēt.

Atbildēt

Jukums

10.05.2022. 10:50

AP partijas nostāja īpaši nepārsteidz. Grūti nosaukt kurā jautājumā viņu rīcību varētu atbalstīt. Praktiski nevienā.
Vienotība jau nu gan varētu būt vairāk tautas pusē. Šis gadījums rāda, ka tas tā joprojām ne tuvu nav.
Vispār jau esmu pārsteigts, ka pat šādos apstākļos, kur Krievija katru dienu izdara arvien jaunus kara noziegumus, Rīgas centrā joprojām atrodas okupantu piemineklis.

Atbildēt

es domāju ka viss jau ir izdomāts

10.05.2022. 10:43

tie kas koncertē kamēr citi slimo bet kamēr citi slimo tie tikmēr ceļo - vairs nekoncertēs un neceļos kamēr neizārstēs visus saslimušos

Atbildēt

censonim ruksim Benam

10.05.2022. 10:15

valdīkļi silē kaut ko iešļāks! Labu apetīti!

Atbildēt

tie tikai dzer

10.05.2022. 09:50

»

Tante no laukiem

Saeimā ir balsojumi, kuros nedrīkst "atturēties


kāpēc tu nedzer?
es pagaidām atturos (nav par ko)

Atbildēt

Tante no laukiem

10.05.2022. 09:43

Saeimā ir balsojumi, kuros nedrīkst "atturēties"
šodien strādājam? Kurš PAR? PRET? NESTRĀDĀ (atturas)?

Atbildēt

A.L.P.

10.05.2022. 09:14

Vēmiens nāk lasot šo sarakstu ! Un šo smirdīgo neliešu bars realitātē ir krietni lielāks ! Cienītie latvieši --- vismaz šos padibenes un neliešus pacenšaties neievēlēt nākošajā Saeimā !!!

Atbildēt

Хм

10.05.2022. 09:13

»

Skolnieciņš

Nacisms un komunisms ir divas totalitāras ideoloģijas. Abas šīs ideoloģijas ir pelnījušas publisku nosodījumu un aizmirstību. Nacisma un komunisma vieta ir vēstures mēslainē. Nacisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija visā pasaulē ir aizliegts kopš 1945. gada 8. maija. Savukārt, komunisms kā totalitāra...


Сколниециньш уже отказался от товаров из коммунистического Китая? Уже организовал протесты с требованием прекратить торговые отношения с Китаем?
И почему продолжает использовать свастику, которая для всего мира ассоциируется именно с нацизмом? Иначе почему красная звезда запрещается? Ну и что, что ее коммунисты использовали.

Atbildēt

bonza

10.05.2022. 09:12

un Janina Kursīte - lielā patriote arī starp tiem pielīdējiem . vai tur nav kāda kļūda?

Atbildēt

Skolnieciņš

10.05.2022. 08:45

Nacisms un komunisms ir divas totalitāras ideoloģijas. Abas šīs ideoloģijas ir pelnījušas publisku nosodījumu un aizmirstību. Nacisma un komunisma vieta ir vēstures mēslainē. Nacisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija visā pasaulē ir aizliegts kopš 1945. gada 8. maija. Savukārt, komunisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija vel nav pilnībā aizliegts. Ir laiks tiesāt komunismu. Ir laiks atcerēties šīs ideoloģijas noziegumus pret cilvēci un pasauli.
Un komunistiskās partijas regālijām (kompartijas varas simboliem) nav vietas Latvijā. Komunistiskās partijas regālijas ir pelnījušas kritiku, nosodījumu un aizmirstību. Pobedas kults ir destruktīvs Latvijas sabiedrībai un pasaulei kopumā. Ir laiks graut Pobedas kulta radītos mītus. Asiņainais 2022. gada 24. februāra rīts ir atvēris pasaulei acis uz Pobedas kulta patieso būtību. 2022. gada 24. februāra rītā Pobedas kults nometa savu miermīlīguma masku un parādīja savu plēsonīgo seju visai plašajai pasaulei. Pobedas kulta patiesā seja ir briesmīga, pretīga un atbaidoša. Maska ir kritusi. Pobedas kults ir atmaskojis pats sevi.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.

Atbildēt

:))

10.05.2022. 07:56

ja tu dzer - tad tā arī dari. bet ja tu nedzer, tad neaizliedz dzert visiem pārējiem arī

Atbildēt

žurkland

10.05.2022. 07:51

»

pareģotājs

Mozus savu tautu 40 gadus vadāja pa tuksnesi, lai iznīdētu verga garu. Kamēr šis okupeklis netiks iznīcināts, tikmēr latvietis būs krieva vergs. Un vēl. Vai tomēr nevajadzētu piešķirt valsts apbalvojumus tiem patriotiem, kuri šo okupantu fallu mēģināja uzspridzināt? Ja nē, tad šim okupeklim būs mūžīgi...


viņiem jau ir piemineklis - apbalvojums ir tāds - ka viņi, pārvērst savu naidu par māju vēl nav iemācījušies. bet māju pārvērst par naidu viņi māk
tik labi, ka visi vainīgi, bet neviens nezin par ko un kāpēc. un vienīgais kurš neko nevienam nav teicis, jo viņam tu esi labākais draugs, izrādās ka ir pateicis par tevi visu ko domā visiem - tikai ne tev. jo pateikt acīs viņš savam labākajam draugam nevar, jo tad draugs uzzinās, kur slēpjas un ir pazudis sliktākais draugs

Atbildēt

pareģotājs

10.05.2022. 07:34

Mozus savu tautu 40 gadus vadāja pa tuksnesi, lai iznīdētu verga garu. Kamēr šis okupeklis netiks iznīcināts, tikmēr latvietis būs krieva vergs. Un vēl. Vai tomēr nevajadzētu piešķirt valsts apbalvojumus tiem patriotiem, kuri šo okupantu fallu mēģināja uzspridzināt? Ja nē, tad šim okupeklim būs mūžīgi stāvēt Pārdaugavā kā latviešu verdzības un gļēvulības apliecinājumam.

Atbildēt

es nedotu

10.05.2022. 07:29

»

kloaka pie varas

Ja jau vairàk 30 gadus çeka no Maskavas kontrolénun bída un maksà Latvijas politikiem un ,,atslégu,, biznesoss vadosajiem ,,melno,, naudu, lai tiktu pienemti Krievijai izdevigi lemumi biznesa utt...


neviens kurš nav spējīgs uzrādīt beigtspējīgu sertifikātu pats nebeigs - nav spējīgs!
būs jāuzstāda pie parlamenta ieejas karuselis - turnikets (ļoti labs 20k eiro, bet ir to vērts). varbūt tas apturēs tos, kas paši nevar apstāties. bet ārā tiks tikai tie, kas kautko būs izdarījuši! vajag?

Atbildēt

kloaka pie varas

10.05.2022. 06:39

Ja jau vairàk 30 gadus çeka no Maskavas kontrolénun bída un maksà Latvijas politikiem un ,,atslégu,, biznesoss vadosajiem ,,melno,, naudu, lai tiktu pienemti Krievijai izdevigi lemumi biznesa utt.

Luuk jums atbilde Latvijas -17 niljardu paradiem, jaasak ar pil igu visu cekistu sarakstu publiskosanu bez cenzuras, bet tas nenotiek jau vairak ka 30 gadus jo pie varas esosie cekiati un to agenti sevi nepubliskot, vini Latviju faktiski ir iznicinajusi tikai starptautiskas tiesas un spuedieni kaut ko var panakt saja ,,tumsaja,, kloaka!!!

Atbildēt

kā tas ir atturas?

09.05.2022. 22:12

turas lai neatbalstītos?

Atbildēt

mieru,tikai mieru

09.05.2022. 20:41

»

Ja tvoja sobačij jazik ņepoņimaju

russkij okupant


Neatbildi krievam,ignorē ruski mir.

Atbildēt

otrais piegājiens

09.05.2022. 20:39

Nojaukt to pieminekli un pareizi izvadāt materiālus ir ļoti nozīmīgi,it sevišķi,kad ar CK namu iznāca kulturāls aplauziens.

Atbildēt

Skarbais

09.05.2022. 20:00

Parasti virsnieks nošaujas, bet civilists pakaras atejā!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

09.05.2022. 18:37

Es kaut kā neatceros tikpat kvēlus tekstus no "viedokļu līderiem" tad, kad ASV izvaroja Irāku un Afganistānu. Tagad, kad precīzi tas pats (mainīti vien nosaukumi) notiek Ukrainā, skraidītāju ar zilidzeltenajiem karogiem ir baru bari. Kāpēc toreiz latkovski neaģitēja pārdēvēt Vašingtona laukumu kaut kā citādi?

Atbildēt

Хм

09.05.2022. 18:04

Такое ощущение, что автор очень боится попасть в списки негромко протестующих, поэтому пытается кричать громче всех "смотрите, какой я молодец!! ""
То есть если срыть памятник, то это поможет лучше жить вместе русским и латышам?? Предлагаю следующие логичные выводы из такого вывода: запретитб русским вообще использовать русский в Латвии - это поможет жить в едином пространстве! Запретить нацональность русский, это прекратит сегрегацию по национальному признаку!

Atbildēt

.com

09.05.2022. 17:54

Tas ka Vienotības deputāti ir mīkstie – pakaļā līdēji un pašlabuma rausēji, nav nekas jauns, to zina visi. Tikai žēl, ka šitos mīkstmiešus – gļēvuļus tauta mīl un ievēl deputātos atkal un atkal. Redzēsim ka rudenī tādi ašeradeni, latkovski, kozlovski un šadursku padibenes būs Saeimā kā likts. Laikam jau neesam pelnījuši neko labāku.

Atbildēt

controlled demolition

09.05.2022. 17:27

Mjaaa... Redz, es nezinu, vai skaitos tagad gljeevulis, divkosis, nelietis vai visi kopaa.... Jo man vienkaarshi PIE PAKALJAS tas dranjkja piemineklis. Pie kam vienriz jau teicu, ka pret simboliem, lai kaadi tie arii nebuutu, karo tikai idioti. Taa ja ;-)

Atbildēt

santīsimies patriotismā

09.05.2022. 17:13

Kurš visvairāk diennakts laikā nobļausies Putin Huilo! Putin, ej nahui! Slava Ukrainai, tas saņemšot no prezidenta rokām 3 ZV medāli!

Atbildēt

lauķis

09.05.2022. 17:04

Nu nav nekādu politisko partiju vispār,ir kriminālnoziedznieku grupējumi ar savām interešu sfērām un zagšanas kvotām
Politiķis,neatkarīgi no tā kada krāsa ir to dibeni,ir cilvēka degradācijas pēdējā stadija.
Tā nav tikai Latvijas problēma,tā ir visas "civilizētās pasaules" problēma,arī Krivijā.

Atbildēt

.

09.05.2022. 16:57

Visie kam bij iekšas Sakaņiešu nelieši izsūtija vai noslepkavoja ( okupācijas režīms joprojām nav tiesāts ),

palikušas tikai lupatas un bondartantes

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....