Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andrejs Bubinduss

14.04.2017. 18:12

Kultūrvēsturiskais mantojums latvijā ir kritiskā stāvolī- lēni iet bojā unikālas būves un pieminekli. kamēr Latvijas valstī netiks izstrādāta valsts programma kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā, atsevišku pašvaldību un entuziastu centieni būs saucēja balss tuksnesī

Atbildēt

Rīdzinieks

28.03.2017. 17:18

Divos vārdos: 1. Mums ir jālepojas ar to, ka starp mums ir tāda sabiedrība, kas neļauj acu priekšā demontēt mūsu kultūrvēsturi, ko jau kopš krievu okupācijas laika sekmīgi dara iebraucēji ar pašmāju kompartejistiem; 2. Pirmo reizi sekoju līdzi šiem notikumiem, arī MK tiešraidi noskatījos. Secinājums: Kučinskis pateica to, ka sistēmai ir jāstrādā un punkts. Tātad, ja uz ielas kādu aplaupīs vai apbižos vājāku, es skaļi sacīšu: "Tas ir policijas darbs. Viņiem ir jāstrādā, jo es maksāju viņiem algas!" Apsurds, kad valdības vadītājs acu priekšā atsakās redzēt viltu, melus un savtīgu darījumu norisi.

Atbildēt

fui

28.03.2017. 15:44

fui rējējiem! Ne jūs zinat, kas tur notiek, ne paši esat gatavi brīvprātīgi veltīt savu laiku, lai sakoptu kādu kultūrvestures bagātu mantojuma stūrīti Rīgā. Jūsuprāt drosi vien labā ir visu nonest un noasfaltēt. Viss. Nebūs ne lapu, ne koku, ne darba, ne gandarījuma.

Atbildēt

Komentārs

28.03.2017. 12:41

Baznīca atzīst īpasumtiesības uz zemi, bet norobežojas no atbildības par memoriālajām būvēm. Kas notiek ar apbedījumiem, tie reāli pastāv, ir vairāk vai mazāk apzināmi radinieki. Kādā noformējumā tiks tirgotas kapa vietas?

Atbildēt

tauta

28.03.2017. 12:15

paskatieties tramvaja līnijas galapuktu banka, iespējams Aizkraukles un vel mecenātu sponsorēts muzejs, nauda dara visu!!!

Atbildēt

nutanugan

28.03.2017. 12:03

kaut nu šajā muļķu zemē siles valstī būtu likuši mieru vismaz nelaiķu pīšļiem...

Atbildēt

Vilis

28.03.2017. 11:58

Kur ir redzama Našeniece un tie "kapu draugi" ar grābekļiem rokās un strādājot!? Tā muldēšana ar pārgrieztām acīm atstāj nelīdzsvarotas personas iespaidu. Ārzemju letiņi ar VVF priekšgalā varētu sponsorēt un gabaliņus, pie reizes, sev iedalīt.

Atbildēt

Jambo

28.03.2017. 11:53

Vai kāds tic, ka valsts sakārtos šo degradēto teritoriju?

Atbildēt

kaimiņš-cits

28.03.2017. 11:49

Tas dieva dotais Gobiņš lai uzroka rokas un sāk strādāt. Šķipeli rokā un sūd.. tīrīt ārā no tām kapenēm. Un tramvaja līnija tur ir vajadzīga un būs.

Atbildēt

Transporta rūķis

28.03.2017. 10:53

Kāda velna pēc Rīgas centra daļa jāsauc par kapiem. Vai kāds apmekle un uzkopj kapavietas? Vacijas karavīru kapi tika parcelti uz Beberbeķiem.

Atbildēt

Skaivolkers

28.03.2017. 10:23

1718. gadā Latvijas Evaņģēliski luteriskajai baznīcai (LELB)
sadedzināja pēdējo raganu Rīgā.
Pēc 300 gadiem melnsvārči iztirgo kapsētas ar visiem skeletiem.

Atbildēt

Vārds

28.03.2017. 09:12

Cik var ņemties? Tie jau 70 gadus vairs nav kapi. Visa Rīga ir celta uz kauliem. Pirmais kapu loks ir Dzirnavu, Stabu ielas rajons.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft