Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aetaq

30.07.2021. 09:50

Mjā, sviests! Pat NATO saviem objektiem konkursos bieži neprasa šo sertifikātu, bet, redz, Liepājas cietumam vajagot... Tas taču skaidrs, ka tas ir speciāli izdarīts, lai ierobežotu konkurenci!

Atbildēt

Normunds Mīžviets

29.07.2021. 20:44

»

celtnieki nelemj

ne kur būvēt ne kā, pavisam jau jefiņu komenti


pieņem lēmumus par pliku algu

Atbildēt

Marsa parkā

27.07.2021. 20:07

nokaunējušies pīlēni toreiz cirta liepas, bet tagad vaigus piepūtuši būvē VDD ģenerāļiem mājas, darbam un atpūtai.

Cietums vēl kādu laiku pagaidīs.

Atbildēt

Fakts

27.07.2021. 13:27

»

Zeme ir mazliet ovala un doba

Bet būros jātup visiem lempbergiem , kuri 30 gadus nodevīgi rijuši no siles. Viņiem tās alkatīgās rīšanas laika siles "kombikorms" ir aizlipinajis acis ,ausis un ielīdis smadzeņu vietā


Vienotība rij no siles vēl no Emīla Laventa afēras ar Banka Baltija laikiem.
Sešinieki - Gailis ar Ulmani joprojām dzīvo kā nieres taukos.
Bet Repše it kā notrallinājis visu, ko Lavents samaksājis savam pakalpiņam - ta laika LB prezidentam.

Atbildēt

Ceplis

27.07.2021. 13:23

Lai tik ceļ, pienāks laiks un paši Kangari būs uz nārām.....

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

27.07.2021. 13:18

»

Būvnieku kartelis uztraucas

Noteikumi izstrādāti, lai shēmotāji un uzmetēji" netiek pie Līguma, citādi būs kā ar gudronu dīķiem Inčukalnā, ar sarunāto Taureņu pirtī ... bla, bla bla


Tas tiesa - tie būvnieki, kuri jau gadiem pieraduši ar kāju atvēt ministru durvis, ir pamatoti satraukušies.
Ir tikai loģiski, ka Liepājā būvēs Uldis Pīlēns!

Atbildēt

Būvnieku kartelis uztraucas

27.07.2021. 13:03

Noteikumi izstrādāti, lai shēmotāji un uzmetēji" netiek pie Līguma, citādi būs kā ar gudronu dīķiem Inčukalnā, ar sarunāto Taureņu pirtī ... bla, bla bla

Atbildēt

cere

27.07.2021. 10:44

Liepāja citādi nemēdz but un jāprot taču JKP vadonim sarunas vst ar sponsoriem. Vēl ir cerības, ka kaut kāds vēl balsos par JKP, pat pēc šuplinskas demaršiemun atstātās postažas

Atbildēt

Un

27.07.2021. 10:37

JKP kā jau boļševiki visu savai partijai, strādnieku šķirai utt., utt., utt....

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.07.2021. 10:33

Un kameru šajā cietumā burdāns sev un savai šaikai vēl nav laikus sarunājis? Varbūt tiesiskuma priekš sevis pārstāvjiem laiks padomāt par to?

Atbildēt

Zeme ir mazliet ovala un doba

27.07.2021. 09:39

»

Zeme ir apaĺa

Zeme ir apaļa, Lembergs iznāks, Bordāns iesēdīsies


Bet būros jātup visiem lempbergiem , kuri 30 gadus nodevīgi rijuši no siles. Viņiem tās alkatīgās rīšanas laika siles "kombikorms" ir aizlipinajis acis ,ausis un ielīdis smadzeņu vietā.

Atbildēt

Zeme ir apaĺa

27.07.2021. 09:20

»

Soģis

Bordānam, sparānam, jurašam un Martinsonam vieta jaunajā cietumā. Pārējos tauta pacels uz dakšām un sametīs Daugavā.Ir laiks.Cik ilgi vēl


Zeme ir apaļa, Lembergs iznāks, Bordāns iesēdīsies.
Sesks kontrolēs, lai Bordāns sēdētu tieši gaiļu stūrī, ko ir pelnījis. Būs glavpetuhs ar līko degunu.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

27.07.2021. 08:19

Man ir ļoti skumji dzīvot valstī, kur prioritāte Nr.1 ir mega moderna cietuma izbūve (2018.gada statistika cietumā ir ap 7000 ieslodzīto!). Prioritāte nav ne skolas, ne bērnudārzi, ne parki un skvēri un pat ne mūžam briesmīgā stāvoklī esošie ceļi, bet cietums. Kolosāli!

Atbildēt

Soģis

27.07.2021. 06:20

Bordānam, sparānam, jurašam un Martinsonam vieta jaunajā cietumā. Pārējos tauta pacels uz dakšām un sametīs Daugavā.Ir laiks.Cik ilgi vēl?

Atbildēt

tā nu tas ir

27.07.2021. 04:29

»

Vigoškins

UPB un Pillar ir vienīgie,kuru būvlaukumos kārtība ir Eiropas līmenī


par nodokļus nezog, tizlus appakšuzņēmējus zagšanai neņem, alkašus-idiotus darbā neņem

Atbildēt

jaajaa

27.07.2021. 00:40

...100 mio ?...pārāk liela nauda, lai cerētu uz to, ka var konkursa noteikumus uzrakstīt vienam pretendentam, un nebūs publicitātes...nedomāju, ka Bordāns to nesaprot (pat ja grib dabūt cauri kādu konkrētu pretendentu)...beigās izrādīsies, ka ar konkursu viss ir kārtībā (un tie, kas protestē, paši vainīgi pie savām problēmām)...un vēl..."mazajiem un vidējiem", kas būs reālā darba darītāji kā "sub" pilnīgi vienalga, vai komandē Uldis, itālis, fricis utt...lai tik dod darbu un samaksā...:)

Atbildēt

Vigoškins

26.07.2021. 22:46

UPB un Pillar ir vienīgie,kuru būvlaukumos kārtība ir Eiropas līmenī.

Atbildēt

Bez vainas vainīgie

26.07.2021. 22:01

Atkal uzkodās JĀNIS Bordāns. Vajag viņu sist, apsmiet un pazemot, jo viņš cenšas ieviest kārtību tādiem nav vietas šajā organizētās noziedzības sistēmā. Un sit putina kapeiku pelnītāji, sit savējie mafiozi, sit, kuriem tiesiskums ir ass dadzis acīs.

Šie nelgas sit un apskādē vai visas Latvijas valsts amatpersonas, kur tik var, ar vai bez motivācijas, par sīkumiem un pa tukšo, apsaukā un lamā.

Vai Latvijā valsts vara ieviesīs kaut KĀDU KĀRTīBU, LAI amatpersonu masveida, to starp, Valsts prezidenta, NOMELNOŠANU APTURĒTU?

Atbildēt

Pierādījums

26.07.2021. 21:09

Seskis pilnībā kontrolē Liepājas policijas iecirkni, Liepājas prokuratūru un Liepājas tiesu.
Taisnības labad jāatzīmē, ka Liepājas tiesas priekšsēdētāju un tās vietnieci sagādājis tieši Bordāns. Kā uzticamas, paklausīgas maksātnespējas administratoru mafijas un noziediedzīgās vides kalpones.
Šados apstākļos ir saprotams, ka Pīlēns ja paņems objektu normāli atskaldīs Seska obščakā. Kā rezultātā savu daļu dabūs Bordāns.

Citos apstākļos Bordāns paliktu bez savas daļas. Bet Seskis strīda gadījumā var zaudēt kontroli pār Liepājas tiesu, jo nomainīt tiesas priekšsēdētāju ar vietnieci ir ministra spēkos.

Tā kā šados apstākļos šis ir kompromisa projekts. Seskis kontrolē Pīlēnu, bet Bordāns Seski. Ja izturēs nervi, visi būs plusā.
P.S.: Znotiņa varētu saskaitīt Bordāna aktīvus. Patiešām būtu interesanti uzzināt, cik Bordāns šobrīd sver.

Atbildēt

nē nu skaisti nav

26.07.2021. 20:55

Pīlēns gan vienīgais līdz šim nav pieķerts zagšanā. gribat jaunu dumakovu būvi? Vai vid...vai zolitūdi

Atbildēt

jojo

26.07.2021. 20:55

Jo tai tiesu namu aģentūrā jau vairākus gadus strādā 2 savulaik no Valsts nekustamajiem īpašumiem izmesti darboņi, un tieši abi skaitās jaunā Liepājas projekta vadītāji. Bija viens- Agris B, tad pirms pāris gadiem paņēma otru Māri K. Gadiem ilgi cilvēki saņēma tūkstošus par projektu, kurš joprojām tā īsti nav iesākts. Bet Agris un Māris ir vecie VNĪ oranžie darboņi, kuriem sen roka piesista savējo konkursu organizēšanā, tā ka priekš viņiem pārsteigumu nav. Un ticēt, ka viņi nesaprata, ka UPB ir vienīgais palicis ar sertifikātu, arī nav pamata- tur viss ir konrēti izrēķināts- tam procentiņš, šitam procentiņš, kuram sertifikātiņš?!

Atbildēt

Latvanis

26.07.2021. 19:58

Rizzani gan jau ir ekvivalents sertifikats Italija, ar ko pilnigi pietiek. Tie gan ir vienigie arzemnieki, uz kuriem Bordans ta cereja, lai gan valdosais haoss Rigas centralas stacijas projekta neko labu par siem arzemniekiem neliecina. No otras puses - vismaz ir 3 pretendenti, atskriba no daziem citiem iepirkumiem, kur prasija so sertifikatu.

Atbildēt

Agris

26.07.2021. 19:57

Tagad būvnieki liek rakstus un pārdzīvo! Re kā “pēkšņi” vajag tos Drošības sertifikātus! Bet paši, kas tagad vaimanā, darīja visu, lai to zaudētu! Apsveicu t.s.lielos būvniekus:)

Atbildēt

Kaspars

26.07.2021. 19:21

Man gan liekas,ka Pīlēna kantoris gan būtu pelnījis uzbūvēt ko tādu savā pilsētā..diezgan nevainojama reputācija salīdzinot ar citiem ko tādu varošajiem kantoriem.

Atbildēt

Pētersons

26.07.2021. 19:02

Vai tiešām lielajām būvfirmām nav industriālās drošības sertifikāta? Īsti negribas ticēt!

Atbildēt

Oki

26.07.2021. 18:48

Nepiekrītu - ja drošība ir svarīga , ,tad svarīga . Pat otrādi - Jo augstāki plaukti un lelāki riski , jo drošības prasībām jābūt augstākām . Atkal citi vainīgi, ka nav sakārtoti sertifikāti laicīgi ?

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

26.07.2021. 17:52

Nu bet ja jaunos komunistus nākamajā fermā nepielaiž pie siles?! Jārij iekšā kamēr vēl abas priekškājas pa sili var vandīties.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...