Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aetaq

30.07.2021. 09:50

Mjā, sviests! Pat NATO saviem objektiem konkursos bieži neprasa šo sertifikātu, bet, redz, Liepājas cietumam vajagot... Tas taču skaidrs, ka tas ir speciāli izdarīts, lai ierobežotu konkurenci!

Atbildēt

Normunds Mīžviets

29.07.2021. 20:44

»

celtnieki nelemj

ne kur būvēt ne kā, pavisam jau jefiņu komenti


pieņem lēmumus par pliku algu

Atbildēt

Marsa parkā

27.07.2021. 20:07

nokaunējušies pīlēni toreiz cirta liepas, bet tagad vaigus piepūtuši būvē VDD ģenerāļiem mājas, darbam un atpūtai.

Cietums vēl kādu laiku pagaidīs.

Atbildēt

Fakts

27.07.2021. 13:27

»

Zeme ir mazliet ovala un doba

Bet būros jātup visiem lempbergiem , kuri 30 gadus nodevīgi rijuši no siles. Viņiem tās alkatīgās rīšanas laika siles "kombikorms" ir aizlipinajis acis ,ausis un ielīdis smadzeņu vietā


Vienotība rij no siles vēl no Emīla Laventa afēras ar Banka Baltija laikiem.
Sešinieki - Gailis ar Ulmani joprojām dzīvo kā nieres taukos.
Bet Repše it kā notrallinājis visu, ko Lavents samaksājis savam pakalpiņam - ta laika LB prezidentam.

Atbildēt

Ceplis

27.07.2021. 13:23

Lai tik ceļ, pienāks laiks un paši Kangari būs uz nārām.....

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

27.07.2021. 13:18

»

Būvnieku kartelis uztraucas

Noteikumi izstrādāti, lai shēmotāji un uzmetēji" netiek pie Līguma, citādi būs kā ar gudronu dīķiem Inčukalnā, ar sarunāto Taureņu pirtī ... bla, bla bla


Tas tiesa - tie būvnieki, kuri jau gadiem pieraduši ar kāju atvēt ministru durvis, ir pamatoti satraukušies.
Ir tikai loģiski, ka Liepājā būvēs Uldis Pīlēns!

Atbildēt

Būvnieku kartelis uztraucas

27.07.2021. 13:03

Noteikumi izstrādāti, lai shēmotāji un uzmetēji" netiek pie Līguma, citādi būs kā ar gudronu dīķiem Inčukalnā, ar sarunāto Taureņu pirtī ... bla, bla bla

Atbildēt

cere

27.07.2021. 10:44

Liepāja citādi nemēdz but un jāprot taču JKP vadonim sarunas vst ar sponsoriem. Vēl ir cerības, ka kaut kāds vēl balsos par JKP, pat pēc šuplinskas demaršiemun atstātās postažas

Atbildēt

Un

27.07.2021. 10:37

JKP kā jau boļševiki visu savai partijai, strādnieku šķirai utt., utt., utt....

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.07.2021. 10:33

Un kameru šajā cietumā burdāns sev un savai šaikai vēl nav laikus sarunājis? Varbūt tiesiskuma priekš sevis pārstāvjiem laiks padomāt par to?

Atbildēt

Zeme ir mazliet ovala un doba

27.07.2021. 09:39

»

Zeme ir apaĺa

Zeme ir apaļa, Lembergs iznāks, Bordāns iesēdīsies


Bet būros jātup visiem lempbergiem , kuri 30 gadus nodevīgi rijuši no siles. Viņiem tās alkatīgās rīšanas laika siles "kombikorms" ir aizlipinajis acis ,ausis un ielīdis smadzeņu vietā.

Atbildēt

Zeme ir apaĺa

27.07.2021. 09:20

»

Soģis

Bordānam, sparānam, jurašam un Martinsonam vieta jaunajā cietumā. Pārējos tauta pacels uz dakšām un sametīs Daugavā.Ir laiks.Cik ilgi vēl


Zeme ir apaļa, Lembergs iznāks, Bordāns iesēdīsies.
Sesks kontrolēs, lai Bordāns sēdētu tieši gaiļu stūrī, ko ir pelnījis. Būs glavpetuhs ar līko degunu.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

27.07.2021. 08:19

Man ir ļoti skumji dzīvot valstī, kur prioritāte Nr.1 ir mega moderna cietuma izbūve (2018.gada statistika cietumā ir ap 7000 ieslodzīto!). Prioritāte nav ne skolas, ne bērnudārzi, ne parki un skvēri un pat ne mūžam briesmīgā stāvoklī esošie ceļi, bet cietums. Kolosāli!

Atbildēt

Soģis

27.07.2021. 06:20

Bordānam, sparānam, jurašam un Martinsonam vieta jaunajā cietumā. Pārējos tauta pacels uz dakšām un sametīs Daugavā.Ir laiks.Cik ilgi vēl?

Atbildēt

tā nu tas ir

27.07.2021. 04:29

»

Vigoškins

UPB un Pillar ir vienīgie,kuru būvlaukumos kārtība ir Eiropas līmenī


par nodokļus nezog, tizlus appakšuzņēmējus zagšanai neņem, alkašus-idiotus darbā neņem

Atbildēt

jaajaa

27.07.2021. 00:40

...100 mio ?...pārāk liela nauda, lai cerētu uz to, ka var konkursa noteikumus uzrakstīt vienam pretendentam, un nebūs publicitātes...nedomāju, ka Bordāns to nesaprot (pat ja grib dabūt cauri kādu konkrētu pretendentu)...beigās izrādīsies, ka ar konkursu viss ir kārtībā (un tie, kas protestē, paši vainīgi pie savām problēmām)...un vēl..."mazajiem un vidējiem", kas būs reālā darba darītāji kā "sub" pilnīgi vienalga, vai komandē Uldis, itālis, fricis utt...lai tik dod darbu un samaksā...:)

Atbildēt

Vigoškins

26.07.2021. 22:46

UPB un Pillar ir vienīgie,kuru būvlaukumos kārtība ir Eiropas līmenī.

Atbildēt

Bez vainas vainīgie

26.07.2021. 22:01

Atkal uzkodās JĀNIS Bordāns. Vajag viņu sist, apsmiet un pazemot, jo viņš cenšas ieviest kārtību tādiem nav vietas šajā organizētās noziedzības sistēmā. Un sit putina kapeiku pelnītāji, sit savējie mafiozi, sit, kuriem tiesiskums ir ass dadzis acīs.

Šie nelgas sit un apskādē vai visas Latvijas valsts amatpersonas, kur tik var, ar vai bez motivācijas, par sīkumiem un pa tukšo, apsaukā un lamā.

Vai Latvijā valsts vara ieviesīs kaut KĀDU KĀRTīBU, LAI amatpersonu masveida, to starp, Valsts prezidenta, NOMELNOŠANU APTURĒTU?

Atbildēt

Pierādījums

26.07.2021. 21:09

Seskis pilnībā kontrolē Liepājas policijas iecirkni, Liepājas prokuratūru un Liepājas tiesu.
Taisnības labad jāatzīmē, ka Liepājas tiesas priekšsēdētāju un tās vietnieci sagādājis tieši Bordāns. Kā uzticamas, paklausīgas maksātnespējas administratoru mafijas un noziediedzīgās vides kalpones.
Šados apstākļos ir saprotams, ka Pīlēns ja paņems objektu normāli atskaldīs Seska obščakā. Kā rezultātā savu daļu dabūs Bordāns.

Citos apstākļos Bordāns paliktu bez savas daļas. Bet Seskis strīda gadījumā var zaudēt kontroli pār Liepājas tiesu, jo nomainīt tiesas priekšsēdētāju ar vietnieci ir ministra spēkos.

Tā kā šados apstākļos šis ir kompromisa projekts. Seskis kontrolē Pīlēnu, bet Bordāns Seski. Ja izturēs nervi, visi būs plusā.
P.S.: Znotiņa varētu saskaitīt Bordāna aktīvus. Patiešām būtu interesanti uzzināt, cik Bordāns šobrīd sver.

Atbildēt

nē nu skaisti nav

26.07.2021. 20:55

Pīlēns gan vienīgais līdz šim nav pieķerts zagšanā. gribat jaunu dumakovu būvi? Vai vid...vai zolitūdi

Atbildēt

jojo

26.07.2021. 20:55

Jo tai tiesu namu aģentūrā jau vairākus gadus strādā 2 savulaik no Valsts nekustamajiem īpašumiem izmesti darboņi, un tieši abi skaitās jaunā Liepājas projekta vadītāji. Bija viens- Agris B, tad pirms pāris gadiem paņēma otru Māri K. Gadiem ilgi cilvēki saņēma tūkstošus par projektu, kurš joprojām tā īsti nav iesākts. Bet Agris un Māris ir vecie VNĪ oranžie darboņi, kuriem sen roka piesista savējo konkursu organizēšanā, tā ka priekš viņiem pārsteigumu nav. Un ticēt, ka viņi nesaprata, ka UPB ir vienīgais palicis ar sertifikātu, arī nav pamata- tur viss ir konrēti izrēķināts- tam procentiņš, šitam procentiņš, kuram sertifikātiņš?!

Atbildēt

Latvanis

26.07.2021. 19:58

Rizzani gan jau ir ekvivalents sertifikats Italija, ar ko pilnigi pietiek. Tie gan ir vienigie arzemnieki, uz kuriem Bordans ta cereja, lai gan valdosais haoss Rigas centralas stacijas projekta neko labu par siem arzemniekiem neliecina. No otras puses - vismaz ir 3 pretendenti, atskriba no daziem citiem iepirkumiem, kur prasija so sertifikatu.

Atbildēt

Agris

26.07.2021. 19:57

Tagad būvnieki liek rakstus un pārdzīvo! Re kā “pēkšņi” vajag tos Drošības sertifikātus! Bet paši, kas tagad vaimanā, darīja visu, lai to zaudētu! Apsveicu t.s.lielos būvniekus:)

Atbildēt

Kaspars

26.07.2021. 19:21

Man gan liekas,ka Pīlēna kantoris gan būtu pelnījis uzbūvēt ko tādu savā pilsētā..diezgan nevainojama reputācija salīdzinot ar citiem ko tādu varošajiem kantoriem.

Atbildēt

Pētersons

26.07.2021. 19:02

Vai tiešām lielajām būvfirmām nav industriālās drošības sertifikāta? Īsti negribas ticēt!

Atbildēt

Oki

26.07.2021. 18:48

Nepiekrītu - ja drošība ir svarīga , ,tad svarīga . Pat otrādi - Jo augstāki plaukti un lelāki riski , jo drošības prasībām jābūt augstākām . Atkal citi vainīgi, ka nav sakārtoti sertifikāti laicīgi ?

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

26.07.2021. 17:52

Nu bet ja jaunos komunistus nākamajā fermā nepielaiž pie siles?! Jārij iekšā kamēr vēl abas priekškājas pa sili var vandīties.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...