Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aetaq

30.07.2021. 09:50

Mjā, sviests! Pat NATO saviem objektiem konkursos bieži neprasa šo sertifikātu, bet, redz, Liepājas cietumam vajagot... Tas taču skaidrs, ka tas ir speciāli izdarīts, lai ierobežotu konkurenci!

Atbildēt

Normunds Mīžviets

29.07.2021. 20:44

»

celtnieki nelemj

ne kur būvēt ne kā, pavisam jau jefiņu komenti


pieņem lēmumus par pliku algu

Atbildēt

Marsa parkā

27.07.2021. 20:07

nokaunējušies pīlēni toreiz cirta liepas, bet tagad vaigus piepūtuši būvē VDD ģenerāļiem mājas, darbam un atpūtai.

Cietums vēl kādu laiku pagaidīs.

Atbildēt

Fakts

27.07.2021. 13:27

»

Zeme ir mazliet ovala un doba

Bet būros jātup visiem lempbergiem , kuri 30 gadus nodevīgi rijuši no siles. Viņiem tās alkatīgās rīšanas laika siles "kombikorms" ir aizlipinajis acis ,ausis un ielīdis smadzeņu vietā


Vienotība rij no siles vēl no Emīla Laventa afēras ar Banka Baltija laikiem.
Sešinieki - Gailis ar Ulmani joprojām dzīvo kā nieres taukos.
Bet Repše it kā notrallinājis visu, ko Lavents samaksājis savam pakalpiņam - ta laika LB prezidentam.

Atbildēt

Ceplis

27.07.2021. 13:23

Lai tik ceļ, pienāks laiks un paši Kangari būs uz nārām.....

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

27.07.2021. 13:18

»

Būvnieku kartelis uztraucas

Noteikumi izstrādāti, lai shēmotāji un uzmetēji" netiek pie Līguma, citādi būs kā ar gudronu dīķiem Inčukalnā, ar sarunāto Taureņu pirtī ... bla, bla bla


Tas tiesa - tie būvnieki, kuri jau gadiem pieraduši ar kāju atvēt ministru durvis, ir pamatoti satraukušies.
Ir tikai loģiski, ka Liepājā būvēs Uldis Pīlēns!

Atbildēt

Būvnieku kartelis uztraucas

27.07.2021. 13:03

Noteikumi izstrādāti, lai shēmotāji un uzmetēji" netiek pie Līguma, citādi būs kā ar gudronu dīķiem Inčukalnā, ar sarunāto Taureņu pirtī ... bla, bla bla

Atbildēt

cere

27.07.2021. 10:44

Liepāja citādi nemēdz but un jāprot taču JKP vadonim sarunas vst ar sponsoriem. Vēl ir cerības, ka kaut kāds vēl balsos par JKP, pat pēc šuplinskas demaršiemun atstātās postažas

Atbildēt

Un

27.07.2021. 10:37

JKP kā jau boļševiki visu savai partijai, strādnieku šķirai utt., utt., utt....

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.07.2021. 10:33

Un kameru šajā cietumā burdāns sev un savai šaikai vēl nav laikus sarunājis? Varbūt tiesiskuma priekš sevis pārstāvjiem laiks padomāt par to?

Atbildēt

Zeme ir mazliet ovala un doba

27.07.2021. 09:39

»

Zeme ir apaĺa

Zeme ir apaļa, Lembergs iznāks, Bordāns iesēdīsies


Bet būros jātup visiem lempbergiem , kuri 30 gadus nodevīgi rijuši no siles. Viņiem tās alkatīgās rīšanas laika siles "kombikorms" ir aizlipinajis acis ,ausis un ielīdis smadzeņu vietā.

Atbildēt

Zeme ir apaĺa

27.07.2021. 09:20

»

Soģis

Bordānam, sparānam, jurašam un Martinsonam vieta jaunajā cietumā. Pārējos tauta pacels uz dakšām un sametīs Daugavā.Ir laiks.Cik ilgi vēl


Zeme ir apaļa, Lembergs iznāks, Bordāns iesēdīsies.
Sesks kontrolēs, lai Bordāns sēdētu tieši gaiļu stūrī, ko ir pelnījis. Būs glavpetuhs ar līko degunu.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

27.07.2021. 08:19

Man ir ļoti skumji dzīvot valstī, kur prioritāte Nr.1 ir mega moderna cietuma izbūve (2018.gada statistika cietumā ir ap 7000 ieslodzīto!). Prioritāte nav ne skolas, ne bērnudārzi, ne parki un skvēri un pat ne mūžam briesmīgā stāvoklī esošie ceļi, bet cietums. Kolosāli!

Atbildēt

Soģis

27.07.2021. 06:20

Bordānam, sparānam, jurašam un Martinsonam vieta jaunajā cietumā. Pārējos tauta pacels uz dakšām un sametīs Daugavā.Ir laiks.Cik ilgi vēl?

Atbildēt

tā nu tas ir

27.07.2021. 04:29

»

Vigoškins

UPB un Pillar ir vienīgie,kuru būvlaukumos kārtība ir Eiropas līmenī


par nodokļus nezog, tizlus appakšuzņēmējus zagšanai neņem, alkašus-idiotus darbā neņem

Atbildēt

jaajaa

27.07.2021. 00:40

...100 mio ?...pārāk liela nauda, lai cerētu uz to, ka var konkursa noteikumus uzrakstīt vienam pretendentam, un nebūs publicitātes...nedomāju, ka Bordāns to nesaprot (pat ja grib dabūt cauri kādu konkrētu pretendentu)...beigās izrādīsies, ka ar konkursu viss ir kārtībā (un tie, kas protestē, paši vainīgi pie savām problēmām)...un vēl..."mazajiem un vidējiem", kas būs reālā darba darītāji kā "sub" pilnīgi vienalga, vai komandē Uldis, itālis, fricis utt...lai tik dod darbu un samaksā...:)

Atbildēt

Vigoškins

26.07.2021. 22:46

UPB un Pillar ir vienīgie,kuru būvlaukumos kārtība ir Eiropas līmenī.

Atbildēt

Bez vainas vainīgie

26.07.2021. 22:01

Atkal uzkodās JĀNIS Bordāns. Vajag viņu sist, apsmiet un pazemot, jo viņš cenšas ieviest kārtību tādiem nav vietas šajā organizētās noziedzības sistēmā. Un sit putina kapeiku pelnītāji, sit savējie mafiozi, sit, kuriem tiesiskums ir ass dadzis acīs.

Šie nelgas sit un apskādē vai visas Latvijas valsts amatpersonas, kur tik var, ar vai bez motivācijas, par sīkumiem un pa tukšo, apsaukā un lamā.

Vai Latvijā valsts vara ieviesīs kaut KĀDU KĀRTīBU, LAI amatpersonu masveida, to starp, Valsts prezidenta, NOMELNOŠANU APTURĒTU?

Atbildēt

Pierādījums

26.07.2021. 21:09

Seskis pilnībā kontrolē Liepājas policijas iecirkni, Liepājas prokuratūru un Liepājas tiesu.
Taisnības labad jāatzīmē, ka Liepājas tiesas priekšsēdētāju un tās vietnieci sagādājis tieši Bordāns. Kā uzticamas, paklausīgas maksātnespējas administratoru mafijas un noziediedzīgās vides kalpones.
Šados apstākļos ir saprotams, ka Pīlēns ja paņems objektu normāli atskaldīs Seska obščakā. Kā rezultātā savu daļu dabūs Bordāns.

Citos apstākļos Bordāns paliktu bez savas daļas. Bet Seskis strīda gadījumā var zaudēt kontroli pār Liepājas tiesu, jo nomainīt tiesas priekšsēdētāju ar vietnieci ir ministra spēkos.

Tā kā šados apstākļos šis ir kompromisa projekts. Seskis kontrolē Pīlēnu, bet Bordāns Seski. Ja izturēs nervi, visi būs plusā.
P.S.: Znotiņa varētu saskaitīt Bordāna aktīvus. Patiešām būtu interesanti uzzināt, cik Bordāns šobrīd sver.

Atbildēt

nē nu skaisti nav

26.07.2021. 20:55

Pīlēns gan vienīgais līdz šim nav pieķerts zagšanā. gribat jaunu dumakovu būvi? Vai vid...vai zolitūdi

Atbildēt

jojo

26.07.2021. 20:55

Jo tai tiesu namu aģentūrā jau vairākus gadus strādā 2 savulaik no Valsts nekustamajiem īpašumiem izmesti darboņi, un tieši abi skaitās jaunā Liepājas projekta vadītāji. Bija viens- Agris B, tad pirms pāris gadiem paņēma otru Māri K. Gadiem ilgi cilvēki saņēma tūkstošus par projektu, kurš joprojām tā īsti nav iesākts. Bet Agris un Māris ir vecie VNĪ oranžie darboņi, kuriem sen roka piesista savējo konkursu organizēšanā, tā ka priekš viņiem pārsteigumu nav. Un ticēt, ka viņi nesaprata, ka UPB ir vienīgais palicis ar sertifikātu, arī nav pamata- tur viss ir konrēti izrēķināts- tam procentiņš, šitam procentiņš, kuram sertifikātiņš?!

Atbildēt

Latvanis

26.07.2021. 19:58

Rizzani gan jau ir ekvivalents sertifikats Italija, ar ko pilnigi pietiek. Tie gan ir vienigie arzemnieki, uz kuriem Bordans ta cereja, lai gan valdosais haoss Rigas centralas stacijas projekta neko labu par siem arzemniekiem neliecina. No otras puses - vismaz ir 3 pretendenti, atskriba no daziem citiem iepirkumiem, kur prasija so sertifikatu.

Atbildēt

Agris

26.07.2021. 19:57

Tagad būvnieki liek rakstus un pārdzīvo! Re kā “pēkšņi” vajag tos Drošības sertifikātus! Bet paši, kas tagad vaimanā, darīja visu, lai to zaudētu! Apsveicu t.s.lielos būvniekus:)

Atbildēt

Kaspars

26.07.2021. 19:21

Man gan liekas,ka Pīlēna kantoris gan būtu pelnījis uzbūvēt ko tādu savā pilsētā..diezgan nevainojama reputācija salīdzinot ar citiem ko tādu varošajiem kantoriem.

Atbildēt

Pētersons

26.07.2021. 19:02

Vai tiešām lielajām būvfirmām nav industriālās drošības sertifikāta? Īsti negribas ticēt!

Atbildēt

Oki

26.07.2021. 18:48

Nepiekrītu - ja drošība ir svarīga , ,tad svarīga . Pat otrādi - Jo augstāki plaukti un lelāki riski , jo drošības prasībām jābūt augstākām . Atkal citi vainīgi, ka nav sakārtoti sertifikāti laicīgi ?

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

26.07.2021. 17:52

Nu bet ja jaunos komunistus nākamajā fermā nepielaiž pie siles?! Jārij iekšā kamēr vēl abas priekškājas pa sili var vandīties.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...