Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

neatba

22.06.2016. 22:50

neesat naivi- A/S Liepājas metalurgs ir Dombrovska "veiskmes" stāsts! Kāpēc ir jāglābja 2500 nodoklū maskātāju darba vietas? Vai tad kādu valdībā satrauc bezdarbs? pacels nodoklūs un viss kārtībā un tas nav svarīgi kur cilvēki nēms naudu!

Atbildēt

Panamas papīrs

22.06.2016. 20:46

»

Blondīne

Varbūt tiem tur ministrijās bija izdevīgi to visu "nesaprast


Viss formāla pokazuha, kādam pavidu samaksā, lai vnk process virzās.

Atbildēt

Blondīne

22.06.2016. 18:06

Varbūt tiem tur ministrijās bija izdevīgi to visu "nesaprast".

Atbildēt

Jancis Vanagacs-Vanadziņš

22.06.2016. 16:32

»

Bauskas tante

Tāpēc, ka tas ir traumēts niku zaglis. Šis nav pirmais niks, ko tas radījums ir nozadzis


Lauskas tante patiesībā nav no Bauskas revolucionāriem.

Atbildēt

Jūlijs Priežusils

22.06.2016. 16:24

»

kirovs

Kirovs un bauskas tante var sākt ar Bausku u.t.t


... un kas tev par daļu, ar ko katrs sāk?

Atbildēt

Bauskas tante

22.06.2016. 16:14

»

to papīram

Nē, jau nē! Izskatās pēc Kirila Lipmana pasūtījuma, jo Kirils ļļļļõti gribēja Metalurgu


Tāpēc, ka tas ir traumēts niku zaglis. Šis nav pirmais niks, ko tas radījums ir nozadzis.

Atbildēt

Alias

22.06.2016. 15:00

Ļoti interesanta ir šī pēkšņā intereses atdzimšana par nogrimušu (nogremdētu!) uzņēmumu...Un tagad atkal jau otro reizi ir maksātnespēja pasludināta...Vai tiešām vēl būtu kāda "atdzimšana" iespējama? Šī sāga ar Lipmanu kā Lāčplēsi un ļoti iespējamo 'metalurga' glābēju šajā portālā pirmoreiz rēgojās 2012.-2013.gadā. Nu,patiesībā jau jebkuram,kurš tur kaut ko gribēja vai varēja glābt,bija jāpieprasa tas pats,ko pieprasīja toreizējie akcionāri Zaharjins un Segals,proti,metāllūžņu eksporta ierobežošana no LR un elektrības obligātās komponentes samazināšana lielajiem ražotājiem. Bet valdība,protams,kā vienmēr un visur,izliekas par idiotiem (varbūt pat neizliekas!),kā jau tas "Divi pasaulēs" ir tipiski. Kad baltās ķiverēs bija jāgrozās kameru priekšā ar metalurga skursteņiem vai elektrokrāsnīm fonā,tad viss bija super. Ko nu tagad te vairs kaut kādus pseidoglābējus vai kukuļņēmējus meklēt:)

Atbildēt

Panamas papīrs

22.06.2016. 11:58

»

Pieredze

Ko te vēl pateikt. Valsts iestāžu oficiālais atbildes laiks (1 mēnesis) ir stipri pārspīlēts laiks, jo 21 gadsimtā ir iespējams atbildēt arī ātrāk protams ja grib strādāt. Pa mēnesi ir iespējams uzrakt dārzu, novākt pirmo ražu pasēdēt interneta vietnēs un tad vēl laiks atliku likām lai oficiāli atbildētu...


Mēnesis ir normāli. Jautājums jāizstudē tā, lai atbilde būtu teicama atrakstīšanās, kurai nevar "piesieties".

Atbilde uz iesniegumu ir iestādes faktiska rīcība, kurai jāātbild saskaņā ar 10 tēzem, kadai šai rīcībai jāatbilst. Augstakās tiesas noteiktām 10 tēzēm.

Arī privātpersonai no iestādes var pienākt jautājums (piedraudot ar atbildību, ja atbilde netiks dota), pat privātpersonai nezinot vai pret to ir ierosonāta adminisytratīvā vai kriminālā lietvedība, vai nav, ar ko pārkāptas Satversmē noteiktās tiesības, zināt savas tiesības.

Tad arī privātpersonai jaizstudē šis jautajums pietiekami dziļi, protot atrakstīties pareizi. Karstumā var sastrept ne tādu putru vien. Turklat atbildi vēlams dot pēdējā dienā.Tā daudzās iestēdēs ir tradīcija.

Ja iestāde atbildi termiņā nesniedz vispār, tad tas jau saskaņā APL skaitās privātpersonai nodarīts morālais kaitējums.

Varu parādīt dokumentu, uz kura ir bij. Valsts sekretātes Laimdotas Straujumas atbilde termiņā, kuras saturs ir šāds: "Atbilde netiks sniegta." Lieki teikt, ka Valsts policija atteica pret viņu ierosināt administratīvo lietu.

Atbildēt

Pieredze

22.06.2016. 10:30

Ko te vēl pateikt. Valsts iestāžu oficiālais atbildes laiks (1 mēnesis) ir stipri pārspīlēts laiks, jo 21 gadsimtā ir iespējams atbildēt arī ātrāk protams ja grib strādāt. Pa mēnesi ir iespējams uzrakt dārzu, novākt pirmo ražu pasēdēt interneta vietnēs un tad vēl laiks atliku likām lai oficiāli atbildētu uz cilvēka pieprasījumiem. Esmu saskāries ar situāciju esi gatavs samaksāt naudu, lai izdara ātrāk, bet valsti pārstāvošā iestāde nevar pat to, jo sistēma strādā ar pasta balodi nevis ar 21 gadsimta tehnoloģijām, kā piemēram faksa aparāts (Latvijas vēstniecība Minskā pasts 1 x 2 nedēļās). Varbūt lai mācās paņemt to ko dod nevis gaidīt lai pienes klāt? Vispār tā vēstniecība uzdzen šermuļus atceroties, samaksāju 70 eur par kancelejas izdevumiem, bet kopēt skrēju pa Minsku meklēt. Vēstniecei pašai nebija ne vainas, bet kur viņi ņem tos darbiniekus? Kāpēc šis stāsts? Tāpēc ka droši vien līdzīgi strādā visa valsts sistēma.

Atbildēt

Haris.

22.06.2016. 10:23

Izsaku pateicību "Pietiek"redakcijai par,valstij svarīgu,problēmu aktualizāciju,kas tik ļoti uztrauc blēžus,zagļus,nejēgas,kuri ieperinājušies valsts pārvaldē.Manuprāt,"Pietiek"lietderība pārspēj visus KNAB,SAB,DP un neskaitāmās citas iestādes,kuru uzdevums būtu nepieļaut valsts izzagšanu,-kopā ņemot.Ja vēl"Pietiek"spētu ierosināt tiesvedības pret šiem neliešiem...Piedodiet,aizsapņojos-apzinos mūsu justīcijas objektivitāti...

Atbildēt

kirovs

22.06.2016. 10:21

Kirovs un bauskas tante var sākt ar Bausku u.t.t.....

Atbildēt

Panamas papīrs

22.06.2016. 09:58

»

toties tagad

.. bieži dzirdams "rādio es vē hā ekonomikas eksperta Jura Pūces komentārs". Reiz es biju klāt, kad viņš kādā konferencē uzstājās no tribīnes. Nekompetence pilnīgi staroja no valsts sekretāra


Pašlaik esam iegājuši no industriālā kapitālisma kultūras kapitālismā. Valsts sekretāriem nav jābūt kompetentiem, tiem vnk jāprot pareizi komunicēt ar medijiem un pareizi jāatbild uz iesniegumiem, ja tādi gadās.

Valsts sekretāru sanāksmēs jāprot pareizi runāt par jebkuras lietas procesu, nevis būtību, atklājot savu augsto kultūras kapacitāti - loģisko spriestspēju, tekoši runāt jāvajadzības izteiksmē, vienmēr protot izskaidrot, kas būtu pareizi jādara.

Kad kārtējā sēde tuvojas beigām, visiem sēdes aktieriem nonākot pie secinājuma - ja iedalīs naudu, tad realizēsim, galvenais neizkrist no savas lomas un nepateikt kaut ko par lietas būtību, nenojaucot vadības prasmīgi režisēto spēles scenāriju un īpaši neizceļoties. Un tā no reizes uz reizi. Galvenais laikus nofiksēt īsziņu, ka alga ieskaitīta kontā.

Darba laikā pārāk atklāti nedemonstrēt savu interesi par pretējā dzimuma simpātiskajām personām. Prast apsveikt priekšniecību - īpaši no politiskās virsotnes vārdadienās un dzimšanas dienās utt.

Atbildēt

Nain

22.06.2016. 09:45

»

PP = PP

Panamas Papīrs = Putina Papīrs


sorosa papīrs.

Atbildēt

dadzis

22.06.2016. 09:39

Ir skaidrs viens, šaura profila uzņēmums ambiciozi ieķērās ostas un citos biznesa virzienos kuri sen jau sadalīti. Domājot ka valsts daļas uzņēmumā dos zināmu induliğenci, bet ne tur bija. Atliek paanalizēt latvijas hokeju, grindeks, lipajas metalurgam piespiedu kartā uzspiesto skābekļa iegādi un citas aizkulises, ko publiski nekad nelasīsim un top skaidrs uzņēmēju nedienas tikai ceļa sākumā.....

Atbildēt

toties tagad

22.06.2016. 08:43

.. bieži dzirdams "rādio es vē hā ekonomikas eksperta Jura Pūces komentārs". Reiz es biju klāt, kad viņš kādā konferencē uzstājās no tribīnes. Nekompetence pilnīgi staroja no valsts sekretāra.

Atbildēt

to papīram

22.06.2016. 06:24

Nē, jau nē! Izskatās pēc Kirila Lipmana pasūtījuma, jo Kirils ļļļļõti gribēja Metalurgu

intereses un aizvainojums ir Kirilam Lipmanam"

varbūt Jūs neievērojāt, ka Cilvēka, kuru Jūs tik labi paziniet ir nevis Kirils, bet Kirovs

Atbildēt

PP = PP

22.06.2016. 06:15

Panamas Papīrs = Putina Papīrs

Atbildēt

Panamas papīrs

22.06.2016. 06:12

»

PIETIEK

Noteikti Jums nebūs grūti tā īsi norādīt uz šajā publikācijā atrodamajiem nepatiesajiem faktiem, vai ne


Fakti var būt patiesi, tas nekas slikts. Bet intereses un aizvainojums ir Kirilam Lipmanam. Kuram gan interesētu atklāt visu tik sīki? Viņa stils.Bet arī tas nav nekas slikts, ka K.Lipmans šo pasūtītu, tas ir tikai normāli, jo atklaj patiesību!

Atbildēt

Bauskas tante

21.06.2016. 22:18

Visu šito sāgu var sadalīt divās daļās - saprašana un gribēšana. Kirovs to uzņēmumu pazina kā savu kabatu. Īpašnieks, kas kaut ko nopelnījis, nevis sazadzis, jau aptuveni zin, kādiem skaitļiem ir jābūt, lai uzņēmums pastāvētu. Ministrijās pat ar visu izglītību ir jābūt ļoti lielam talantam, lai palīstu zem ādas un no distances saprastu to pašu. Otrkārt, nebija gribēšanas. Jo es saņemu savus 2000 mēnesī un galvenais līdz pieciem tikt pa durvīm ārā. Pat ja runa ir par lielāko ražotāju valstī. Vilks vispār vienā intervijā izteicās, ka Latvija neko nezaudēs, ja LM bankrotēs. Un, lai ar to visu nebūtu gana, Vilks vēl beigās speciāli centās ieriebt Lipmanam un slēpt savu totālo nekompetenci. Tikai jautājums, priekš kam vispār tādi lien par ministriem, kas neko nesaprot un neko negrib?

Atbildēt

PIETIEK

21.06.2016. 20:44

»

Ha

Lapsiņ, cik tev Kira atkal samaksājis par šīs vecās zupas uzsildīšanu? Un cik savulaik samaksāja par grāmatiņu


Noteikti Jums nebūs grūti tā īsi norādīt uz šajā publikācijā atrodamajiem nepatiesajiem faktiem, vai ne?:)

Atbildēt

Panamas papīrs

21.06.2016. 18:58

»

Eduards Lunis

Kam gan te nav skaidrs-PIE VARAS ESOŠIE NOZIEDNIEKI IR ATBILSTOŠI SAVAI BŪTĪBAI UN SŪTĪBAI ,,PASTRĀDĀJUŠI,,!jAU SEN IR LAIKS -VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN NOZIEDZNIEKU SODĪŠANU! SEN IR LAIKS VIŅŪS NOSLĪCINĀT PAŠU S..OS


Ka tad, muļķa Lunatik, Hagas tiesu 4. maija kliķes noziedzniekiem. Haga ta nu risinās, nabaga kalpiņi un muļķīši! Haga izdarīs visu jūsu muļķu vietā!Pilnīgi idioti! Kur tādi rodas?

Atbildēt

Panamas papīrs

21.06.2016. 18:56

»

tu

Pamodās viens rižais Jenotības pīļknābis! Kaut jūs visi pavļuti, vilki, sabrauktie eži, ābolzāles un citi elles ugunīs degtu


Nē, jau nē! Izskatās pēc Kirila Lipmana pasūtījuma, jo Kirils ļļļļõti gribēja Metalurgu - tagad tas strādātu, tas tiesa. bet nezināmi spēki liedza Lipmanam šo prieku - radīt kaut ko labu.

Atbildēt

tu

21.06.2016. 18:42

»

Ha

Lapsiņ, cik tev Kira atkal samaksājis par šīs vecās zupas uzsildīšanu? Un cik savulaik samaksāja par grāmatiņu


Pamodās viens rižais Jenotības pīļknābis! Kaut jūs visi pavļuti, vilki, sabrauktie eži, ābolzāles un citi elles ugunīs degtu!

Atbildēt

Ha

21.06.2016. 17:58

Lapsiņ, cik tev Kira atkal samaksājis par šīs vecās zupas uzsildīšanu? Un cik savulaik samaksāja par grāmatiņu?

Atbildēt

Eduards Lunis

21.06.2016. 17:33

Kam gan te nav skaidrs-PIE VARAS ESOŠIE NOZIEDNIEKI IR ATBILSTOŠI SAVAI BŪTĪBAI UN SŪTĪBAI ,,PASTRĀDĀJUŠI,,!jAU SEN IR LAIKS -VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN NOZIEDZNIEKU SODĪŠANU! SEN IR LAIKS VIŅŪS NOSLĪCINĀT PAŠU S..OS...!

Atbildēt

švamme

21.06.2016. 17:01

spriežot pēc mīnusiņu skaita, tik daudz korumpantu un valsts izzagšanas locekļu ir ar šo iepazinušies. Par maz biedrīši, drīz jūs visus izvilks dienas gaismā, ar visām consequencēm.
Laikam jau tas būs ilgs process, kamēr visus iesaistītos (arī pie Parex valsts laupīšanas) saliks aiz restēm, protams ar kofiskāciju, arī uz visiem to radiem attiecinātu.

Atbildēt

Panamas papīrs

21.06.2016. 16:13

kuri tieši bija tie cilvēki, kuru dēļ uzņēmums un Latvijas valsts ir nonākuši pašreizējā traģiskajā situācijā.

--------------------------------------
Neka traģiska! Sesks un citi priecājas - Metalurgā strādāj okupanti - krievvalodīgie un viņu pēcteči.Metalurgs piesmirdināja Liepāju, piesārņoja ezeru. Tagad būs tīrāk - daudzi aizbrauks, palielināsies nabadzība, pietiek vienreiz visu piesārņot, tostarp ar krievu valodu!

LV vēl var aizņemties no SVF/PB, vēl VAS Latvenergo nav atsavināts.Vieglāk sadrukāt US dolārus un aizdot Latvijai, nekā mocīties ar ekonomikas aprēķiniem, kuri sen jau nestrādā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...