Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

neatba

22.06.2016. 23:50

neesat naivi- A/S Liepājas metalurgs ir Dombrovska "veiskmes" stāsts! Kāpēc ir jāglābja 2500 nodoklū maskātāju darba vietas? Vai tad kādu valdībā satrauc bezdarbs? pacels nodoklūs un viss kārtībā un tas nav svarīgi kur cilvēki nēms naudu!

Atbildēt

Panamas papīrs

22.06.2016. 21:46

»

Blondīne

Varbūt tiem tur ministrijās bija izdevīgi to visu "nesaprast


Viss formāla pokazuha, kādam pavidu samaksā, lai vnk process virzās.

Atbildēt

Blondīne

22.06.2016. 19:06

Varbūt tiem tur ministrijās bija izdevīgi to visu "nesaprast".

Atbildēt

Jancis Vanagacs-Vanadziņš

22.06.2016. 17:32

»

Bauskas tante

Tāpēc, ka tas ir traumēts niku zaglis. Šis nav pirmais niks, ko tas radījums ir nozadzis


Lauskas tante patiesībā nav no Bauskas revolucionāriem.

Atbildēt

Jūlijs Priežusils

22.06.2016. 17:24

»

kirovs

Kirovs un bauskas tante var sākt ar Bausku u.t.t


... un kas tev par daļu, ar ko katrs sāk?

Atbildēt

Bauskas tante

22.06.2016. 17:14

»

to papīram

Nē, jau nē! Izskatās pēc Kirila Lipmana pasūtījuma, jo Kirils ļļļļõti gribēja Metalurgu


Tāpēc, ka tas ir traumēts niku zaglis. Šis nav pirmais niks, ko tas radījums ir nozadzis.

Atbildēt

Alias

22.06.2016. 16:00

Ļoti interesanta ir šī pēkšņā intereses atdzimšana par nogrimušu (nogremdētu!) uzņēmumu...Un tagad atkal jau otro reizi ir maksātnespēja pasludināta...Vai tiešām vēl būtu kāda "atdzimšana" iespējama? Šī sāga ar Lipmanu kā Lāčplēsi un ļoti iespējamo 'metalurga' glābēju šajā portālā pirmoreiz rēgojās 2012.-2013.gadā. Nu,patiesībā jau jebkuram,kurš tur kaut ko gribēja vai varēja glābt,bija jāpieprasa tas pats,ko pieprasīja toreizējie akcionāri Zaharjins un Segals,proti,metāllūžņu eksporta ierobežošana no LR un elektrības obligātās komponentes samazināšana lielajiem ražotājiem. Bet valdība,protams,kā vienmēr un visur,izliekas par idiotiem (varbūt pat neizliekas!),kā jau tas "Divi pasaulēs" ir tipiski. Kad baltās ķiverēs bija jāgrozās kameru priekšā ar metalurga skursteņiem vai elektrokrāsnīm fonā,tad viss bija super. Ko nu tagad te vairs kaut kādus pseidoglābējus vai kukuļņēmējus meklēt:)

Atbildēt

Panamas papīrs

22.06.2016. 12:58

»

Pieredze

Ko te vēl pateikt. Valsts iestāžu oficiālais atbildes laiks (1 mēnesis) ir stipri pārspīlēts laiks, jo 21 gadsimtā ir iespējams atbildēt arī ātrāk protams ja grib strādāt. Pa mēnesi ir iespējams uzrakt dārzu, novākt pirmo ražu pasēdēt interneta vietnēs un tad vēl laiks atliku likām lai oficiāli atbildētu...


Mēnesis ir normāli. Jautājums jāizstudē tā, lai atbilde būtu teicama atrakstīšanās, kurai nevar "piesieties".

Atbilde uz iesniegumu ir iestādes faktiska rīcība, kurai jāātbild saskaņā ar 10 tēzem, kadai šai rīcībai jāatbilst. Augstakās tiesas noteiktām 10 tēzēm.

Arī privātpersonai no iestādes var pienākt jautājums (piedraudot ar atbildību, ja atbilde netiks dota), pat privātpersonai nezinot vai pret to ir ierosonāta adminisytratīvā vai kriminālā lietvedība, vai nav, ar ko pārkāptas Satversmē noteiktās tiesības, zināt savas tiesības.

Tad arī privātpersonai jaizstudē šis jautajums pietiekami dziļi, protot atrakstīties pareizi. Karstumā var sastrept ne tādu putru vien. Turklat atbildi vēlams dot pēdējā dienā.Tā daudzās iestēdēs ir tradīcija.

Ja iestāde atbildi termiņā nesniedz vispār, tad tas jau saskaņā APL skaitās privātpersonai nodarīts morālais kaitējums.

Varu parādīt dokumentu, uz kura ir bij. Valsts sekretātes Laimdotas Straujumas atbilde termiņā, kuras saturs ir šāds: "Atbilde netiks sniegta." Lieki teikt, ka Valsts policija atteica pret viņu ierosināt administratīvo lietu.

Atbildēt

Pieredze

22.06.2016. 11:30

Ko te vēl pateikt. Valsts iestāžu oficiālais atbildes laiks (1 mēnesis) ir stipri pārspīlēts laiks, jo 21 gadsimtā ir iespējams atbildēt arī ātrāk protams ja grib strādāt. Pa mēnesi ir iespējams uzrakt dārzu, novākt pirmo ražu pasēdēt interneta vietnēs un tad vēl laiks atliku likām lai oficiāli atbildētu uz cilvēka pieprasījumiem. Esmu saskāries ar situāciju esi gatavs samaksāt naudu, lai izdara ātrāk, bet valsti pārstāvošā iestāde nevar pat to, jo sistēma strādā ar pasta balodi nevis ar 21 gadsimta tehnoloģijām, kā piemēram faksa aparāts (Latvijas vēstniecība Minskā pasts 1 x 2 nedēļās). Varbūt lai mācās paņemt to ko dod nevis gaidīt lai pienes klāt? Vispār tā vēstniecība uzdzen šermuļus atceroties, samaksāju 70 eur par kancelejas izdevumiem, bet kopēt skrēju pa Minsku meklēt. Vēstniecei pašai nebija ne vainas, bet kur viņi ņem tos darbiniekus? Kāpēc šis stāsts? Tāpēc ka droši vien līdzīgi strādā visa valsts sistēma.

Atbildēt

Haris.

22.06.2016. 11:23

Izsaku pateicību "Pietiek"redakcijai par,valstij svarīgu,problēmu aktualizāciju,kas tik ļoti uztrauc blēžus,zagļus,nejēgas,kuri ieperinājušies valsts pārvaldē.Manuprāt,"Pietiek"lietderība pārspēj visus KNAB,SAB,DP un neskaitāmās citas iestādes,kuru uzdevums būtu nepieļaut valsts izzagšanu,-kopā ņemot.Ja vēl"Pietiek"spētu ierosināt tiesvedības pret šiem neliešiem...Piedodiet,aizsapņojos-apzinos mūsu justīcijas objektivitāti...

Atbildēt

kirovs

22.06.2016. 11:21

Kirovs un bauskas tante var sākt ar Bausku u.t.t.....

Atbildēt

Panamas papīrs

22.06.2016. 10:58

»

toties tagad

.. bieži dzirdams "rādio es vē hā ekonomikas eksperta Jura Pūces komentārs". Reiz es biju klāt, kad viņš kādā konferencē uzstājās no tribīnes. Nekompetence pilnīgi staroja no valsts sekretāra


Pašlaik esam iegājuši no industriālā kapitālisma kultūras kapitālismā. Valsts sekretāriem nav jābūt kompetentiem, tiem vnk jāprot pareizi komunicēt ar medijiem un pareizi jāatbild uz iesniegumiem, ja tādi gadās.

Valsts sekretāru sanāksmēs jāprot pareizi runāt par jebkuras lietas procesu, nevis būtību, atklājot savu augsto kultūras kapacitāti - loģisko spriestspēju, tekoši runāt jāvajadzības izteiksmē, vienmēr protot izskaidrot, kas būtu pareizi jādara.

Kad kārtējā sēde tuvojas beigām, visiem sēdes aktieriem nonākot pie secinājuma - ja iedalīs naudu, tad realizēsim, galvenais neizkrist no savas lomas un nepateikt kaut ko par lietas būtību, nenojaucot vadības prasmīgi režisēto spēles scenāriju un īpaši neizceļoties. Un tā no reizes uz reizi. Galvenais laikus nofiksēt īsziņu, ka alga ieskaitīta kontā.

Darba laikā pārāk atklāti nedemonstrēt savu interesi par pretējā dzimuma simpātiskajām personām. Prast apsveikt priekšniecību - īpaši no politiskās virsotnes vārdadienās un dzimšanas dienās utt.

Atbildēt

Nain

22.06.2016. 10:45

»

PP = PP

Panamas Papīrs = Putina Papīrs


sorosa papīrs.

Atbildēt

dadzis

22.06.2016. 10:39

Ir skaidrs viens, šaura profila uzņēmums ambiciozi ieķērās ostas un citos biznesa virzienos kuri sen jau sadalīti. Domājot ka valsts daļas uzņēmumā dos zināmu induliğenci, bet ne tur bija. Atliek paanalizēt latvijas hokeju, grindeks, lipajas metalurgam piespiedu kartā uzspiesto skābekļa iegādi un citas aizkulises, ko publiski nekad nelasīsim un top skaidrs uzņēmēju nedienas tikai ceļa sākumā.....

Atbildēt

toties tagad

22.06.2016. 09:43

.. bieži dzirdams "rādio es vē hā ekonomikas eksperta Jura Pūces komentārs". Reiz es biju klāt, kad viņš kādā konferencē uzstājās no tribīnes. Nekompetence pilnīgi staroja no valsts sekretāra.

Atbildēt

to papīram

22.06.2016. 07:24

Nē, jau nē! Izskatās pēc Kirila Lipmana pasūtījuma, jo Kirils ļļļļõti gribēja Metalurgu

intereses un aizvainojums ir Kirilam Lipmanam"

varbūt Jūs neievērojāt, ka Cilvēka, kuru Jūs tik labi paziniet ir nevis Kirils, bet Kirovs

Atbildēt

PP = PP

22.06.2016. 07:15

Panamas Papīrs = Putina Papīrs

Atbildēt

Panamas papīrs

22.06.2016. 07:12

»

PIETIEK

Noteikti Jums nebūs grūti tā īsi norādīt uz šajā publikācijā atrodamajiem nepatiesajiem faktiem, vai ne


Fakti var būt patiesi, tas nekas slikts. Bet intereses un aizvainojums ir Kirilam Lipmanam. Kuram gan interesētu atklāt visu tik sīki? Viņa stils.Bet arī tas nav nekas slikts, ka K.Lipmans šo pasūtītu, tas ir tikai normāli, jo atklaj patiesību!

Atbildēt

Bauskas tante

21.06.2016. 23:18

Visu šito sāgu var sadalīt divās daļās - saprašana un gribēšana. Kirovs to uzņēmumu pazina kā savu kabatu. Īpašnieks, kas kaut ko nopelnījis, nevis sazadzis, jau aptuveni zin, kādiem skaitļiem ir jābūt, lai uzņēmums pastāvētu. Ministrijās pat ar visu izglītību ir jābūt ļoti lielam talantam, lai palīstu zem ādas un no distances saprastu to pašu. Otrkārt, nebija gribēšanas. Jo es saņemu savus 2000 mēnesī un galvenais līdz pieciem tikt pa durvīm ārā. Pat ja runa ir par lielāko ražotāju valstī. Vilks vispār vienā intervijā izteicās, ka Latvija neko nezaudēs, ja LM bankrotēs. Un, lai ar to visu nebūtu gana, Vilks vēl beigās speciāli centās ieriebt Lipmanam un slēpt savu totālo nekompetenci. Tikai jautājums, priekš kam vispār tādi lien par ministriem, kas neko nesaprot un neko negrib?

Atbildēt

PIETIEK

21.06.2016. 21:44

»

Ha

Lapsiņ, cik tev Kira atkal samaksājis par šīs vecās zupas uzsildīšanu? Un cik savulaik samaksāja par grāmatiņu


Noteikti Jums nebūs grūti tā īsi norādīt uz šajā publikācijā atrodamajiem nepatiesajiem faktiem, vai ne?:)

Atbildēt

Panamas papīrs

21.06.2016. 19:58

»

Eduards Lunis

Kam gan te nav skaidrs-PIE VARAS ESOŠIE NOZIEDNIEKI IR ATBILSTOŠI SAVAI BŪTĪBAI UN SŪTĪBAI ,,PASTRĀDĀJUŠI,,!jAU SEN IR LAIKS -VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN NOZIEDZNIEKU SODĪŠANU! SEN IR LAIKS VIŅŪS NOSLĪCINĀT PAŠU S..OS


Ka tad, muļķa Lunatik, Hagas tiesu 4. maija kliķes noziedzniekiem. Haga ta nu risinās, nabaga kalpiņi un muļķīši! Haga izdarīs visu jūsu muļķu vietā!Pilnīgi idioti! Kur tādi rodas?

Atbildēt

Panamas papīrs

21.06.2016. 19:56

»

tu

Pamodās viens rižais Jenotības pīļknābis! Kaut jūs visi pavļuti, vilki, sabrauktie eži, ābolzāles un citi elles ugunīs degtu


Nē, jau nē! Izskatās pēc Kirila Lipmana pasūtījuma, jo Kirils ļļļļõti gribēja Metalurgu - tagad tas strādātu, tas tiesa. bet nezināmi spēki liedza Lipmanam šo prieku - radīt kaut ko labu.

Atbildēt

tu

21.06.2016. 19:42

»

Ha

Lapsiņ, cik tev Kira atkal samaksājis par šīs vecās zupas uzsildīšanu? Un cik savulaik samaksāja par grāmatiņu


Pamodās viens rižais Jenotības pīļknābis! Kaut jūs visi pavļuti, vilki, sabrauktie eži, ābolzāles un citi elles ugunīs degtu!

Atbildēt

Ha

21.06.2016. 18:58

Lapsiņ, cik tev Kira atkal samaksājis par šīs vecās zupas uzsildīšanu? Un cik savulaik samaksāja par grāmatiņu?

Atbildēt

Eduards Lunis

21.06.2016. 18:33

Kam gan te nav skaidrs-PIE VARAS ESOŠIE NOZIEDNIEKI IR ATBILSTOŠI SAVAI BŪTĪBAI UN SŪTĪBAI ,,PASTRĀDĀJUŠI,,!jAU SEN IR LAIKS -VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN NOZIEDZNIEKU SODĪŠANU! SEN IR LAIKS VIŅŪS NOSLĪCINĀT PAŠU S..OS...!

Atbildēt

švamme

21.06.2016. 18:01

spriežot pēc mīnusiņu skaita, tik daudz korumpantu un valsts izzagšanas locekļu ir ar šo iepazinušies. Par maz biedrīši, drīz jūs visus izvilks dienas gaismā, ar visām consequencēm.
Laikam jau tas būs ilgs process, kamēr visus iesaistītos (arī pie Parex valsts laupīšanas) saliks aiz restēm, protams ar kofiskāciju, arī uz visiem to radiem attiecinātu.

Atbildēt

Panamas papīrs

21.06.2016. 17:13

kuri tieši bija tie cilvēki, kuru dēļ uzņēmums un Latvijas valsts ir nonākuši pašreizējā traģiskajā situācijā.

--------------------------------------
Neka traģiska! Sesks un citi priecājas - Metalurgā strādāj okupanti - krievvalodīgie un viņu pēcteči.Metalurgs piesmirdināja Liepāju, piesārņoja ezeru. Tagad būs tīrāk - daudzi aizbrauks, palielināsies nabadzība, pietiek vienreiz visu piesārņot, tostarp ar krievu valodu!

LV vēl var aizņemties no SVF/PB, vēl VAS Latvenergo nav atsavināts.Vieglāk sadrukāt US dolārus un aizdot Latvijai, nekā mocīties ar ekonomikas aprēķiniem, kuri sen jau nestrādā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...