Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai, valstij plānojot milzīgo atbalstu metalurģijas uzņēmumam Liepājas metalurgs, tikai veikti kaut jel kādi saimnieciski aprēķini, vai arī septiņu Saeimas deputātu 2008. gada rudenī pēkšņi "piedzemdētajam" priekšlikumam par 112 miljonu latu valsts galvojuma sniegšanu vienīgais pamats bija neformāla "ieeļļošana" un "motivēšana"? Par to - šis izteiksmīgais fragments no aprīļa beigās gaidāmās grāmatas "Liepājas metalurgs": kam jāsēž, kam jālido.

Toreizējā "iesniedzēja" Jāņa Lagzdiņa (attēlā) tagadējais stāstījums ir gana skaidrs:

- Mums toreiz pārmeta, ka politiķi atbalsta tikai pirkšanu un pārdošanu, bankas un tranzītu, bet ne ražošanu. Bija sabiedrības prasība atbalstīt ražošanu. Uzskatu, ka tas bija pareizs solis. Ja mēs nepiekristu iesniegt šo grozījumu un neatbalstītu, būtu sabiedrības protesti.

Liepājas metalurgs bija piecpadsmit gadus sekmīgi strādājis, atbalstīja Liepājas kultūras un sporta dzīvi, un nebija nekādu aizdomu, ka varētu rasties problēmas.

Kā jau tādās situācijās tas parasti notiek, Liepājas metalurga īpašnieki bija griezušies pie vadošajiem politiķiem, ministriem, iespējams, arī oligarhiem, kā arī, protams, Liepājas mēra Ulda Seska, lai runātu par šo jautājumu.

- Kurš tieši vērsās pie jums ar šo lūgumu iesniegt šādu priekšlikumu budžetam?

- Kalvītis jautāja, vai es būtu gatavs parakstīties. Un man nebija ne mazāko šaubu, es arī uzskatīju, ka visiem Liepājas deputātiem ir jāparakstās. Zinu, ka toreiz bija Liepājas metalurga īpašnieka Sergeja Zaharjina prasība, lai iesniedzēju vidū ir arī Valērijs Agešins no Saskaņas centra, lai priekšlikums nāk no visiem, tajā skaitā arī opozīcijas.

- Vai redzējāt kādu Liepājas metalurga biznesa plānu, kādus aprēķinus par šo galvojumu?

- Nē, protams, ne. To pētīja Finanšu ministrija.

- Atis Slakteris kā toreizējais finanšu ministrs gan saka, ka Finanšu ministrija nepētīja, bet pārlika šo diskusiju uz Saeimu.

- Es jums paskaidrošu, kāda ir likumdošanas kārtība. Šādi nozīmīgi jautājumi, kas skar fiskālos jautājumus, vienmēr tiek izskatīti arī ministrijā. Protams, atbildība par šo priekšlikumu ir budžeta komisijai, kurai ir jāveic izpēte, uzklausot ekspertus, un galvenie eksperti ir Finanšu ministrijas augstākie ierēdņi un arī ministrs.

- Bet Slakteris saka, ka viņš nedeva nekādu rīkojumu pētīt šo jautājumu.

- Tas nav iespējams, jo kārtību es jau jums stāstīju. Tur noteikti bija visi dokumenti. Kopā ar priekšlikumu Saeimā tika iesniegti arī visi dokumenti.

- Pēc Saeimas sniegtajām ziņām, tomēr nebija tur nekādu dokumentu, tikai priekšlikums viena teikuma formā.

- Tā nevar būt.

- Kā jūs zinājāt, ka nepieciešams galvojums tieši 112 miljoni un nevis 100, 200 vai 50?

- Es uzticējos tiem, kas sagatavoja šo priekšlikumu. Es gan vairs nepateikšu, kas to sagatavoja. Bet tas ir budžeta komisijas uzdevums vērtēt priekšlikumus, es tikai pildīju sabiedrības gribu, un sabiedrības griba bija, lai mēs atbalstām arī ražošanu, nevis tikai bankas un tranzītu...

Protams, šādā situācijā nebūt nav pārsteidzoši, ka saskaņietis Valērijs Agešins teicas par kaut kādām tur Sergeja Zaharjina prasībām neko nezinot:

- Es gribu atgādināt, ka šo priekšlikumu iesniedza vairāki deputāti, kas bija ievēlēti no Kurzemes vēlēšanu apgabala.

- Jā, bet kā tieši jums ienāca prātā iesniegt šādu priekšlikumu?

- Tas bija valdošās koalīcijas priekšlikums, kuram viņi piedāvāja pievienoties. Es kā liepājnieks, zinot, cik daudz cilvēku nodarbina Liepājas metalurgs un cik daudz ģimeņu ir atkarīgas no šī uzņēmuma, nevarēju tam nepievienoties. Es lepojos, ka mums bija izdevība pirms pieciem gadiem izglābt Liepājas metalurgu?

- Kurš tieši jums ierosināja parakstīt šo priekšlikumu?

- Tautas partijas deputāts Jānis Lagzdiņš.

- Vai jūs redzējāt biznesa plānu?

- Ikvienam deputātam ir tiesības sniegt priekšlikumus. Izvērtēšana un izpēte ir ministriju, šajā gadījumā finanšu ministrijas uzdevums. Viņi arī ar to nodarbojās.

- Jā, bet vai jūs konkrēti redzējāt šo biznesa plānu?

- Nē.

- Kā jūs zinājāt, ka vajag tieši 112 miljonus un nevis kādu citu summu?

- Es jau teicu – tas bija valdošās koalīcijas priekšlikums, kuru bija izvērtējuši Finanšu ministrijas speciālisti. Es zināju, ka tas ir svarīgi Liepājas pilsētai, pretējā gadījumā es nevarētu pilsētā uz ielas parādīties.

- Vai jums bija pārliecība, ka valsts naudu nezaudēs? Uz kā balstījās šī pārliecība?

- Es jau teicu, ka tas bija valdošās koalīcijas priekšlikums un man kā liepājniekam bija pienākums to atbalstīt.

Nu, ko, jāiet vēlreiz pie Jāņa Lagzdiņa - kā tad tur īsti bija ar to Valērija Agešina pierunāšanu uz parakstīšanu un atbalstīšanu:

- Ja es pareizi saprotu, jūs tomēr bijāt tieši tas deputāts, kas runāja ar Agešina kungu.

- Nē, nē, nekādā gadījumā nē. To jau bija runājuši… Es varu precizēt, ka pirmo reizi ar mani Saeimā runāja Kalvītis, otro reizi Sesks Liepājā. Pie šīs sarunas klāt bija arī Agešins, protams. Tajās dienās tas viss risinājās.

- Bet Agešins saka, ka tieši jūs ar viņu esat runājis…

- Muļķības, muļķības (smejas), melo! Melo! Melo! Protams, viņi tagad distancējas. Tai laikā… Protams, ka viņš distancējas no Zaharjina, jo tā ir nepatīkama lieta.

- Sevišķi pietuvināts Zaharjina kungam?

- Es domāju, ka ļoti. Ļoti.

- Nekādu finanšu dokumentu nebija pirms lemšanas par galvojumu nebija?

- Nē. Protams, ka nebija. Mums bija pārliecība, ka tas ir jāatbalsta, ka beidzot mēs varam atbalstīt ražošanu, uzņēmumu, kas ir ilgi strādājis un sevi pierādījis, turklāt kuru… Vēl viens arguments, kādēļ tur tāda pieeja bija, - visiem bija skaidrs, ka bankas vērtība ir nauda, un nauda šodien ir, bet rīt nav. Bet Metalurga vērtība ir tā tehnoloģijas, ēkas, zeme, kuru nevar kā banku iztīrīt vienā dienā. Un vispār nevar iztīrīt. Tāpēc bija tāda drošības sajūta, ka mēs dodam naudu kaut kam ļoti stabilam, ko nevar izzagt, ko var ļoti maz izzagt. Ne parlamentā, ne politiķos un arī sabiedrībā nebija ne mazāko šaubu, ka tas ir jāatbalsta. Tieši otrādi teica, atbalstiet. Visi rāvās, tas pats nabaga Agešins, kurš tagad distancējas un negrib pateikt patiesību.

- Viņš jau nenoliedz, ka parakstījis, tikai saka, ka uzrunājis esat tieši jūs…

- Ļoti interesanti. Kādēļ gan es ar viņu runātu!? Man tieši otrādi bija. Es būtu laimīgs bijis, ja viņš nebūtu parakstījis, jo ar Saskaņas centru nav nekāda prieka būt vienā laivā. Arī šādā jautājumā. Mēs toreiz uzskatījām, ka tas ir bezmaz vai varoņdarbs - parakstīt šo dokumentu un atbalstīt ražošanu, to, ko sabiedrība prasa. Arī jūs, žurnālisti, taču prasāt. Toreiz bija tāda sabiedriskā doma. Un lielāko, un stiprāko, un eksportējošo… Visi bijām ļoti priecīgi un laimīgi. Tur nebija šaubu. No šodienas viedokļa, protams, vieglprātīgi, nevaram atbalstīt neko, pat šķietami visstabilāko.

Labi, dodamies atkal pie Valērija Agešina:

- Jūs teicāt, ka ar jums runāja tieši Jānis Lagzdiņš, lai jūs parakstāt šo dokumentu.

- Jā, viņš mani uzrunāja.

- Viņš saka, ka neesot ar jums runājis. Ka ar jums runājis pats Zaharjina kungs.

- Viņš mani uzrunāja. Pēc tam ar mani sazinājās Zaharjins.

- Jums ar Zaharjina kungu tādas labas attiecības?

- Līdz tam brīdim pazīstami neesam bijuši, un nevaru pateikt, ka mēs esam draugi. Katrā gadījumā viņa dzimšanas dienas kopā nesvinam kā daži citi politiķi. Jā, jūs zināt. Nekādu tādu īpašu attiecību man nav. Vienkārši toreiz es saskatīju tādu iespēju, būdams opozīcijas pārstāvis, palīdzēt tūkstošiem cilvēku, strādnieku, būdams liepājnieks. Pazīstami neesam bijuši.

- Jānis Lagzdiņš jūs Saeimā uzrunāja - kā tas notika?

- Uzrunāja Saeimā kā koalīcijas pārstāvis, ka ir šāda ideja par to, ka visi deputāti, kas ievēlēti vai nu no Liepājas vai Kurzemes vēlēšanu apgabala, varētu šo ideju iesniegt kā priekšlikumu. Un pēc apspriešanās mūsu Saeimas frakcijā man tika dots akcepts būt man vienam līdzparakstītājam šim iesniegumam. Rezultātā, šķiet, no katras frakcijas viens deputāts ir parakstījies .

- Bija tāda pārliecība, ka Liepājas metalurgs varēs šo kredītu atdot? Uz ko tas balstījās.

- Nebija nekādu šaubu, ka Liepājas metalurgs to varēs atdot, ņemot vērā, ka šis uzņēmums izdzīvoja un turpināja strādāt pat grūtākajos laikos – deviņdesmitajos gados, kas bija ekonomiski grūtāka un sarežģītāka situācija, ja mēs runājam par ekonomiku. Līdz ar to nekādu šaubu nebija un nevarēja būt. Katrā gadījumā Saeimas deputātam ir gan tiesības, gan pienākums iesniegt priekšlikumus. Pēc tam jau Finanšu un Ekonomikas ministriju speciālisti to vērtē. Vērtē visus riskus. Arī finanšu ministrs un ekonomikas ministrs.

Bet manā skatījumā problēma ir tajā, ka pēc tam, kad šis priekšlikums tika akceptēts, tikai gada laikā Finanšu ministrija šo garantiju apstiprināja un piešķīra. Interesantākais notika pēc tam un ne jau Saeimā. Finanšu ministrs Vilks un ekonomikas ministrs Pavļuts ilgstoši nepildīja likuma prasības un normas, proti, neuzraudzīja kādā veidā tiek tērēta Liepājas metalurgā iepumpētā nauda. Un tagad man nezināmu iemeslu dēļ viņi cenšas izvairīties no atbildības un neatbild uz jautājumiem pēc būtības. Neskatoties uz to, ka mūsu frakcijas 2013.gadā, sākot no janvāra, uzrakstīja gan Vilkam, gan Pavļutam, gan Dombrovskim desmitiem deputātu jautājumu tieši par Liepājas metalurgu.

Es domāju, ka galvenā problēma ir tajā, ka viņi neuzraudzīja un nekontrolēja, kas notiek ar Liepājas metalurgā iepumpēto valsts naudu. Tas, manuprāt, ir svarīgākais, galvenais. Ja jūs viņiem uzdotu šādu jautājumu, viņiem būtu ļoti neērti, un pieļauju, ka viņi pat tiktu sadusmoti un saniknoti, jo viņi nepildīja likuma prasības...

Acīmredzami viens no abiem kungiem melo. Bet kurš? Par to - vēl vienā jaunās grāmatas fragmentā jau rīt.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....