Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tā ir

29.06.2021. 22:43

»

ROFLMAO

Latvijai vajag aicināt Ķīnu vai Taivānu pārvaldīt mūsu valsti. Paši to nespējam


Tie ātri iztīrītu Latviju no krievu un krievus mīlošiem noziedzniekiem

Atbildēt

RIEKSTS

29.06.2021. 19:14

Ko JKP piesaistīt??? investorus-smiekli nāk, ir satiksmes ministrija ar ministru zandelēs...ko viņš pa šo laiku ir izdarījis?nolaidis visu nozari pa skuju taku...Bordāns, dzīvojis mucā, tagad atguvis atmiņu par laikiem, kad bija ministrs un vērpj lietas pret politiskiem pretiniekiem...izglītibas ministrija, bēdu ieleju, skolotāja ielikta krēslā kuru groza un kuru , kad vajag meliorators ar 11 klašu izglītību un kam ir etalons ir savs lauku klubs, kurš māca citiem kā dzīvot un nezagt , bet pašam ir lieta par karteļa vienošanos...Juraš mentu vasalis-kopumā eseru jampampiņu klubs.

Atbildēt

ROFLMAO

29.06.2021. 17:54

Latvijai vajag aicināt Ķīnu vai Taivānu pārvaldīt mūsu valsti. Paši to nespējam.

Atbildēt

Ostas brālis

29.06.2021. 17:42

Interesanti kas tad šito sacerēja - nabaga Privatizācijas aģentūras kura inkarnacija kura vienkārši izmisusi grib vismaz vienu pārdošanas darījumu normāli pabeigt vai arī tomēr turki vietējo pr pie slēgusi!?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

29.06.2021. 16:25

Seskam pienākas vairākkārtējs nāvessods !-https://tautastribunals.eu/?p 60397

Atbildēt

VB

29.06.2021. 16:22

»

Pomeranču Vainadziņš

LM neiznīcināja tavējie minētie pederasti (kopā spraužaties, ja?), bet gan toreizējās LM vadības totālā nekompetence un jau minētais "priekš sevis" princips. Korektīvās darbības vajadzēja uzsākt kudī ātrāk, kgan novecojusī tehnoloģija tik un tā diez vai izvilktu konkurētspēju. Cita lieta, ka ja caur...


"...varbūt vēl kā nebūt izkultos." 100% -tīgi.
Pie mums tad jau bija SeverStaļLat (vai kā tur), kur taisni no Krievijas nāca armatūra / stiegrojums etc.
Tad ienāca vēl somi, zviedri ar savu sortimentu un celtniecībai pietika ar atliektiem galiem. Un citam jau mums i dzelžu nevajag. Ko eksportēt? Nesmīdiniet, lūdzu: pasaules mērogam tepat blakus ir krievu Novorosiskj osta, kas ar stiegrojumu un cementu mūsu valsts teritoriju var noklāt 1 m slānī, pat neizjūtot ko pašizmaksā. To saku, jo reiz nācās šo tirgu pētīt 0 tad devu šādu pat atzinumu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2021. 15:18

»

.

Kamēr tavējie pederasti: dombrovski, kariņi, nebija iznīcinājuši LM, lūžņu bija pietiekami


LM neiznīcināja tavējie minētie pederasti (kopā spraužaties, ja?), bet gan toreizējās LM vadības totālā nekompetence un jau minētais "priekš sevis" princips. Korektīvās darbības vajadzēja uzsākt kudī ātrāk, kgan novecojusī tehnoloģija tik un tā diez vai izvilktu konkurētspēju. Cita lieta, ka ja caur ofšoriem iepirkto lūžņu un citiem ofšoriem tirgotās gatavās produkcijas nosmeltais krējums paliktu uzņēmumā, varbūt vēl kā nebūt izkultos.

Sazīmētā rekonstrukcijas biznesa plāna (ar fundamentālo kļūdu - no relatīvi lētās gāzes kā energonesēja pāriet uz ar OIK aplikto elektroenerģiju - atkal jau veco āžu feils) ņemšana par pamatu valsts galvojumam - khmm ... Marsietis! Un jā, - nekā jauna - arī tad jau bija mēģinājumi piespiest Tolmetu atdot lūžņus LM par sviestmaizi.

Tālāk jau seko vemjotības korišu darbošanās, nopārdodot ukraiņu bandītiem ar attiecīgajām prognozējamām sekām.

Atbildēt

.

29.06.2021. 14:05

»

Pomeranču Vainadziņš

Lūžņus ved un pārdod tur, kur par tiem vairāk maksā, nevis dāvina par sviestmaizi tikai tāpēc, ka, redz, var pārstrādāt tepat


Kamēr tavējie pederasti: dombrovski, kariņi, nebija iznīcinājuši LM, lūžņu bija pietiekami.

Atbildēt

plānprātiņam

29.06.2021. 14:04

»

VB

+ neredzu dzelzs rūdas ievērojamu ieguvi te Latvijā... Turki, laikam redz? Tāpat noieta tirgu arī neredzu, bet ko nu es, turki, jāāā


Kad stratēģiski nozīmīgo LM cēla, tad arī Latvijā nebija dzelzs rūdas, lūžņi bija. Protams, turku smadzeņu garozā ir vairāk pelēkās vielas, nekā tavā.

Atbildēt

VB

29.06.2021. 13:47

»

Pomeranču Vainadziņš

Tieši tā - tipiski komunistiski-bandītiska domāšana...


+ neredzu dzelzs rūdas ievērojamu ieguvi te Latvijā... Turki, laikam redz? Tāpat noieta tirgu arī neredzu, bet ko nu es, turki, jāāā!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2021. 13:20

»

Par izzagtajiem mežiem arī labi maksāja ?

Tipiska komunistu-okupantu domāšana. Nevis strādāt un saimniekot pašiem priekš sevis, bet izzagt un izpārdot svešu mantu, lai dotos okupēt nākamās zemes, kurās realizēt savu "russkij mir


Tieši tā - tipiski komunistiski-bandītiska domāšana!

Vienu pusi (lūžņu savācējus) nospiedīsim uz ceļiem, lai otrai pusei (lūžņu pārstrādātājiem) būtu labi!

Starp citu - komunistiskai domāšanai te nebūtu ne vainas - ja gan lūžņi, gan pārstrādes uzņēmums piederētu pašiem; tad varētu saimniekot "priekš sevis".
Diemžēl vēsture rāda, ka arī tas nedarbojas, jo vienmēr kādam "priekš sevis" vajag vairāk.

Nav nekā jauna šajā pasaulē ...

Atbildēt

Par izzagtajiem mežiem arī labi maksāja ?

29.06.2021. 12:17

»

Pomeranču Vainadziņš

Lūžņus ved un pārdod tur, kur par tiem vairāk maksā, nevis dāvina par sviestmaizi tikai tāpēc, ka, redz, var pārstrādāt tepat


Tipiska komunistu-okupantu domāšana. Nevis strādāt un saimniekot pašiem priekš sevis, bet izzagt un izpārdot svešu mantu, lai dotos okupēt nākamās zemes, kurās realizēt savu "russkij mir"

Atbildēt

Protams!

29.06.2021. 10:59

»

Analitikis

Hmm, diezgan vājš Melnais PR. Vienkārši negrib atzīt, ka Liepāja ir moderna un skatās ilgtermiņā. Nu loģiski, ka negrib, lai atjauno vecas tehnoloģijas, kad nāk pilsēt investori un būvē modernas rūpnīcas. Atkal jāatzīst, ka Liepāja spēj skatīties tālāk, plašāk un domā par saviem pilsētniekiem un Kurzemes...


Tīrs gaiss taču ir daudz svarīgāks par ražošanu Latvijā, jo cilvēki taču var pārtikt no tīra gaisa..... Mūsu vietvalži ar lielu izcilību un aiz lielām rūpēm par tautas labklājību ir iznīdējuši visu ražošanu, visus savus uzņēmumus rūpēs par tautu un piepildījuši savas kabatas ar investoru naudu, kas mērķtiecīgi iznīcina Latvijas uzņēmējus lai tikai tautai būtu labāk un tauta var dzīvot tīrā vidē.....Ļoti tālredzīga domāšana, kad Latvijas uzņēmējiem vairs nekas pa īstam nepieder......

Atbildēt

Analitikis

29.06.2021. 09:43

Hmm, diezgan vājš Melnais PR. Vienkārši negrib atzīt, ka Liepāja ir moderna un skatās ilgtermiņā. Nu loģiski, ka negrib, lai atjauno vecas tehnoloģijas, kad nāk pilsēt investori un būvē modernas rūpnīcas. Atkal jāatzīst, ka Liepāja spēj skatīties tālāk, plašāk un domā par saviem pilsētniekiem un Kurzemes novadu.

Atbildēt

Pilsonis

29.06.2021. 09:42

»

Es dzirdēju ka

Lembergs citumā saņēmis novorosijas pasi


Lai saņemtu to novorosijas pasi, sākumā jāiet uz ASV vēstniecību lūgt atļauju. Tā ir krievu kangaru partija. Tas pats kas mums NA, V, ZZS, SC, JKP, APAR

Atbildēt

Celms

29.06.2021. 09:34

Vāji, Federa kungs, vāji. Vai jums nav ienācis prātā, ka iedzīvotāji vienkārši to smirdīgo, kūpošo konserva bundžu vairs nevēlas?

Atbildēt

saprotama lieta

29.06.2021. 09:27

»

F

Drīzāk jautājums, ko turki un kāpēc tik daudz pr tērē, lai šito dabūtu cauri


Tāds uzņēmums mūsu reģionā ir ļoti nepieciešams, lai dzelzs lūžņus nevajadzētu vest tūkstošu kilometru attālumā, tāpēc arī Vienotības pederasti pēc savu čekas kuratoru rīkojuma, to izvazāja un iznīcināja, tā vietā, lai to pārdotu atklātā starptautiskā izsolē un tas ienestu naudu valsts kasē, turpinātu strādāt un pelnītu valstij nodokļus.

Atbildēt

nu nu

29.06.2021. 09:20

»

Es dzirdēju ka

Lembergs citumā saņēmis novorosijas pasi


Novorosijas pase, tā ir kā suņa pase, kas neder pat mikrokredīta saņemšanai. Priecājies labāk par KF pasēm, kas jau sen ir izsniegtas Zatleram, Rinkēvičam, Kozlovskim, Dombrovskim, Pabrikam un citiem ienaidniekiem.

Atbildēt

F

29.06.2021. 09:14

Drīzāk jautājums, ko turki un kāpēc tik daudz pr tērē, lai šito dabūtu cauri.

Atbildēt

vecais spekulants

29.06.2021. 08:51

Autors ir visu salicis pa plauktiniem ! Riga 10 gadus notika tas pats .

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2021. 08:27

"ATKAL liek šķēršļus ..."
Atkal??
Nez, kad ta' lika pirms tam? Vai tad, kad Sesks triecās uz Rīgu pie Repšes, lai tas paraksta galvojumu LM kredītam? Vai tad, kad ieguva iesauku "tulks", būdams par starpnieku Zaharjinam un LV(aldoņiem)?

Un vai ta' Liepājas vietvara bija tā, kas uzņēmējus aplaimoja ar OIK, kas bija viens no iemesliem LM nerentabilitātei??

Vienvārdsakot klaji demagoģisks un manipulatīvs rakštelis kāda "pasūtinātāja" interesēs.

Atbildēt

Marks

29.06.2021. 08:14

Sapņot nav kaitīgi, bet Metalurga sapnis ir izsapņots! Nav mūsu reģionā tik lēta elektrība, lai tas atmaksātos, ja vien to neiepērk no baltkrievu jaunās AES. Strādnieki arī jau sen nestāv cerībās pie metalurga, bet strādā citās, mazākās, bet efektīvākās ražotnēs. Tad jau sanāk, ka būs turki jāimportē! Turki tāpat nespēs pārvarēt visas tās problēmas, kuras nepārvarēja ukraiņi.

Atbildēt

Pēteris

29.06.2021. 07:55

»

Es dzirdēju ka

Lembergs citumā saņēmis novorosijas pasi


Durkā atkal kompji brokastīs?

Atbildēt

gunars

29.06.2021. 07:31

Vai tiesam vel latviesi nav sapratusi elementaru laietu? Kamer bus speka OIK, nekadu investiciju Latvija nebus. Tie, kas ieviesa Latvija OIK, ir noziedznieki un Latvijas ekonomiskas attistibas graveji.

Atbildēt

Es dzirdēju ka

29.06.2021. 06:49

Lembergs citumā saņēmis novorosijas pasi

Atbildēt

labvēlis

29.06.2021. 06:09

Nebūtu slikti atjaunot ražošanu!Pie tam-kāda starpība,kas investē!Galvenais,lai sāk darīt!

Atbildēt

Lepājnieks

29.06.2021. 01:41

Rakstam "—" pelikt neizdevās - tāpēc rakstu šeit.
Kamēr pastāvēs OIKs tikmēr gan latviešiem, gan ukrāiņiem, gan turkiem tas pasākums būs ar mīnusu bilancē. Līdz ar to ir saprotama Seska/Vilnīša piesardzība pret visiem NjuVaJukiem un priekšrokas došana nelielim, bet ar prātu aptveramiem projektiem.

Atbildēt

mēslam

28.06.2021. 23:52

Tikai ar jums, civilizācijas atkritumu, piesārņotā Latvijā, tādi zaharjini un segali var uzdarboties

Atbildēt

Uldis

28.06.2021. 23:50

Turki gatavi Zaharjina, Dombrovska un vēlāk Krimas čekistu, kam Vienotības pederasti bija rūpnīcu atdevuši bez naudas, pamatīgi izvazātā LM, ieguldīt 200 miljonus, tātad var droši apgalvot, ka pirms komunistu cūkas Reira draudziņš, komjaunietis Rungainis, LM sameklēja "investoru", tā vērtība droši bija ap pus miljardu.
Pēc taisnības, ja par šo megaafēru visu Vienotību nokurinātu Martena krāsnī, būtu adekvāti. Es tur samestu arī viņu tuviniekus par biedinājumu zagļiem un čekas ziņotājiem, kas taisās politikā.

Atbildēt

liepāja

28.06.2021. 23:15

Ja varētu iztikt bez mošejām,tad...

Atbildēt

Amen 🙏

28.06.2021. 22:46

To lopu govzemi pie darba

Atbildēt

Turki

28.06.2021. 22:45

vienmēr visus uzmet.

Atbildēt

radi vidi pats

28.06.2021. 22:19

Nosaukums interesants, vēl interesantāk, ja pamaina burtu secību... tikai t jāaizstāj ar i.

Atbildēt

Domāju

28.06.2021. 22:12

Turki Seska "obščakā" neko nemaksās un Dzērvēns ar savas ģimenes biznesu - Liepājas mentenes "pasūtījumu galdu" neko nevarēs izdarīt.
Ja uzsāks kriminālprocesu - Turki tos divus klaunus paši nopratinās.
Tāpēc Sesks negrib sasieties, jo nebūs spējīgs kontrolēt situāciju un "obščaku".

Labāk saņemt savu daļu no Liepāhā strādājošiem latvju bāleliņiem. Mazāk, bet bez problēmām. Pie tām visi ir pieraduši. Vieni pie nelieliem izdevumiem, citi pie nelieliem, bet regulāriem un stabiliem ieņēmumiem.

Atbildēt

pasaules glābēji, jeb lienošais proletariāts

28.06.2021. 21:36

Ko sarkanie komunistu mūdži var dot latviešiem, ja nu vienīgi vēl kādu pases aizstājēju, kas identiski tiek izdalīts arī krievu okupantiem.

Atbildēt

J.V.

28.06.2021. 19:44

Nu, un ko viņi tur kausēs - purva rūdu, vai? Gaužām nerentabls pasākums.
Ka tik atkal no valsts nepieprasa kompensāciju par bezcerīga biznesa nestutēšanu!

Atbildēt

Sergejs Zaharjins un Iļja Segals

28.06.2021. 19:36

nav turki, bet latviešu smirdošo sesku un marsiešu patiesie saimnieki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....