Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ome

02.07.2019. 19:29

Ja *UZ laukiem* trukst skolotaju...,tad ar latviesu valodas zinasanam ir IZCILI!!!Skaistu vakaru visiem!

Atbildēt

Ingus

26.06.2019. 11:22

Kad Šuplinskai vajadzēs, ne to vien samelos. To jau visu dzīvi dara, bīdot savas intereses.... Apsmiekls, ne ministre - labākajā gadījumā - Dagdas novada aveizes korespondentes līmenis....

Atbildēt

E

26.06.2019. 08:52

Laikam zvaniņs bija nokritis, aizgāja par tālu ganībās.

Atbildēt

TTT

26.06.2019. 08:15

Padomnieki atkal palika padeni priekšā? Nejēdz pateikt pareizo valsti? Pati jau neko no ģeogrāfijas nejēdz Somija vai Lietuva, viss vienalga. Tā ir Somija, kur maģistratūrā bez vismaz 2 vai 3 gadu darba ieredzes neiestāties.

Atbildēt

Tiesa

26.06.2019. 08:06

»

zaiga

Ļoti vāja ministre, negaidīju


visi tie JKP ministri (Bordāni, Linkaiši) ir meļi un valsts tiesiskuma iznīdēji un grāvēji

Atbildēt

Jànis Anins

26.06.2019. 06:18

»

Bļat, suka!

Krišjānis Kariņš arī ir filalogs jeb valodnieks. Specializējies latviešu valodas zilbju intonācijā


Karins ir fuflomjots ,truboljots,sbitij ljotcik .

Liberastu trubadürs.

Atbildēt

fakts

26.06.2019. 05:23

»

Bļat, suka!

Krišjānis Kariņš arī ir filalogs jeb valodnieks. Specializējies latviešu valodas zilbju intonācijā


Krišjānis Kariņš arī ir partijnieks,tātad deģenerāts.

Atbildēt

aha

25.06.2019. 21:01

Raksts no sērijas
Viens: "Ēzelim ir divas ausis"
Otrs: "Tu melo, ēzelim ir četras kājas"

Atbildēt

GHJ

25.06.2019. 20:07

»

sanija

Rīgā trūkst skolotāju, uz laukiem ta netrūkst


Uz laukiem trūkst bērnu. Tāpēc lauku skolas vajadzētu slēgt. Bet Šuplinska tam nepiekrīt - viņa grib saglabāt izmirstošās skoliņas, kur skolotājiem nesanāk pat pusslodze un nākas dzīvot at nabaga algu.

Atbildēt

sanija

25.06.2019. 20:03

Rīgā trūkst skolotāju, uz laukiem ta netrūkst

Atbildēt

viedais

25.06.2019. 19:53

»

Nepsihologam

Pirmo iespaidu par cilvēku rada tā apģērbs,matu sakārtojums un, galvenais-runas veids un attieksme pret auditoriju(skolotājiem


Nu kāds no filologa var būt politiķis? Ne viņai harizmas, ne čuja, ne ņuha, ne poņas. Ir zināšanas savā šaurajā jomā, ir pāspīlēts pašviedoklis, bet tajā pat laikā trūkst kopējās inteliģences un takta sajūtas.

Atbildēt

no Jūrmalas

25.06.2019. 19:41

Ļoti haotiska un nesakopta sieviete

Atbildēt

Z

25.06.2019. 19:37

Kāpēc viņiem pašiem nav par sevi? Kā nav kauns ieņemt amatus iestādēs, būt Saeimā, ministru krēslos,ja patiesība ir tik aprobežoti truliķi?

Atbildēt

ha-ha

25.06.2019. 18:24

Leitis 1x norādīja uz viltus ziņām vai meliem. Kaut patiesībā melots bauriem tiek regulāri un daudz biežāk kā ASV.
Tikai, ka bauri klusē vai arī pārāk nozombēti, lai atšķirtu melus no patiesības.

Atbildēt

NIKNAIS

25.06.2019. 18:05

Kad rīcības pamatojumam, - jēgai, argumenti sāk izsīkt, tad nekas cits neatliek kā tos izdomāt, vai citiem vārdiem - melot- cilvēciskais faktors :)

Atbildēt

Nepsihologam

25.06.2019. 18:04

»

psihologs

Cilvēks, kurš komentāru paraksta ar vārdu "kode" - visdrīzāk skolas gados ir piedzīvojis vardarbību, izsmiešanu un mīlestības trūkumu


Pirmo iespaidu par cilvēku rada tā apģērbs,matu sakārtojums un, galvenais-runas veids un attieksme pret auditoriju(skolotājiem).

Atbildēt

psihologs

25.06.2019. 17:56

»

kode

Šīs sievietes matu sakārtojums skaidri norāda uz pelēko šūniņu trūkumu. Skarbi, bet patiesi. Ja nenotic izskatam, tad noklausoties viņas teikto, šaubu nav


Cilvēks, kurš komentāru paraksta ar vārdu "kode" - visdrīzāk skolas gados ir piedzīvojis vardarbību, izsmiešanu un mīlestības trūkumu.
Pēc matu sakārtojuma un garuma par cilvēku nevar spriest.

Atbildēt

zaiga

25.06.2019. 17:26

Ļoti vāja ministre, negaidīju

Atbildēt

kode

25.06.2019. 16:42

Šīs sievietes matu sakārtojums skaidri norāda uz pelēko šūniņu trūkumu. Skarbi, bet patiesi. Ja nenotic izskatam, tad noklausoties viņas teikto, šaubu nav.
Skumji.

Atbildēt

Zirgensons

25.06.2019. 16:35

Tikai normāli. Tāpat kā lielākā daļa sabiedrības saklausās visādus brīnumus par "homoseksuālistu perversijām Skandināvijā" un tad gudri pļūta :)

Atbildēt

Nespējīgo Šuplinsku jānomaina ar Beitneri-La Gallu

25.06.2019. 15:07

»

A.P.

"...govju slaucējas..."??????? Ir 2019.g


Latvijā lielsaimnieki ir miljonāri. Cik daudzās fermās esi redzējis robotus, kas slauc govis un 100% izdara visu bez cilvēka palīdzības? Bez roku darba neiztikt. Ja nepatīk vārds "govju slaucēja", tad vari izmantot viedos vārdus "slaukšanas iekārtas operators". Arī zemenes, cidonijas un smiltsērkšķus nolasa ar rokām, lai gan ir 21.gs.

Atbildēt

Tā viš i

25.06.2019. 14:59

Šitā bobiņa ar veļas striķi ap kaklu un pērnā teķa drediem ir kauna pleķis visai Latvijas izglītības jomā strādājošiem, nemāk uzvesties, blefo un melo!

Atbildēt

Arnolds

25.06.2019. 14:50

Tak nemelo !Tādas ir bezkompromisu tiesiski-debīliski kaimiņnieciskās koālīcijas fantāziju koncepcijas. Ar smadzeņu darbību ir zināmas problēmas,sevišķi pirms un pēcsvētkiem un saietiem.Te arī rezultāti.Būs vēl!

Atbildēt

Pilsonis

25.06.2019. 13:43

Bauriem nav vajadzīga efektīva izglītības sistēma. Nav paredzēts arī attīstīt zinātniski ietilpīgas nozares.
Pāri visam ir svētie % ārzemju kaklakungiem par kangaru režīma organizētiem pārādiem.
Protams košana krievu kājās arī maksā milzīgus Latvijas tautas resursus.
Tāpēc, lai paildzinātu kangaru režīma agoniju, izglītības sistēmu ir maksimāli jāoptimizē.
Te der gan infrastruktūras iznīcināšana vietās kur tautas dzīve vairs nav paredzēta, gan atteikšanās no mājasdarbiem, gan šādu fikso izglītības dokumentu iegūšanas organizēšana, gan pašu pedagogu maksimāla debilizācija, protams veco paaudzi aizstājot ar progresīvo, ļoti daudz zinošo jauno paaudzi

Atbildēt

forcemajeure

25.06.2019. 13:10

neapskaužu liepiņu, kuram cītīgi jālasa un jāklausās visas ministru runas un runiņas. veselā saprāta izziņas spējas tas noteikti nesekmē. t.i, degradē uztveri, domāšanu un personību

Atbildēt

Cilvēciska kļūda ir neizdevusies valsts Latvija

25.06.2019. 13:10

»

A.P.

Vienkārši cilvēciska kļūda. Kam negadās


Cilvēciska kļūda, ka Šuplinska 15 gadu garumā Rēzeknes augstskolā sagatavoja n-tos filalogus bez pedagoģiskās izglītības. Rēzeknes filologi nedrīkst strādāt skolā par skolotājiem, jo nav studējuši pedagoģiju! Rēzekne gatavo filalogus-bezdarbniekus, jo Latgalē un Latvijā nevienam nevajag plānā galdiņa urbējus, bet vajag traktoristus, betonētājus, govju slaucējas, medmāsas, pārdevējus veikala kasēs.

Atbildēt

nav tā gluži

25.06.2019. 13:03

Nemelo jau ministre, nemelo- tam jau krociņu nepietiek. Tas jau tikai tāds pašiedvesmas vārdu plūdums un proletāriskā pārliecība Ja birojs un īpašais pāķu padomnieku dienests te kaut ko saburbulē, nu tad tas jau tiek arī apmuļāts Meli gan tie nav, vienkārša nezināšana un nekompetemce Bet sievietēm jau ir tieības uz pašizpausmi! Nevajag jau tad par to kritizēt

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....