Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vards

17.02.2020. 10:17

Labs raksts.
No vienas puses, lai buve savu kasti meza, tad vares uzraudzit spiegus bez ielu slegsanas.
No otras puses, ja buvet birojus, dzivoklus uz savas zemes, tas ir ok, bet parku dodiet uz valsts zemes! Ha ha, klauni.
Ta ka stradaju jainaja teika, tad minetu, ka liels pieprasijums butu pec parking, nevis parka vai kastes spiegiem.

Atbildēt

Claudia Klein

06.02.2020. 18:22

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

vienīgais ko uzņēmējam var piesiet

03.02.2020. 11:09

nodokļu nemaksāšanu. Laikam maksā. Mūsu sarkanie jau neprot pat noriet..., viņiem, ja uzņēmējs, tad slikti, gan jau pūlis nories.

Atbildēt

Igors K.

03.02.2020. 10:09

Atbildot autoram uz pēdējo jautājumu: pirms tik lēti melot un neprasmīgi manipulēt, ieteiktu aizbraukt uz Jaunās Teikas kvartālu un pašam pārliecināties, ka tur ir gan sastādīti jauni koki, iekopti zālāji, augu kompozīcijas, gan ierīkoti plaši spēļu laukumi utt.
Ja nebūtu šie klajie meli, vēl noticētu, ka raksts ir autora viedoklis, taču tagad skaidrs ka tā ir sastāvdaļa no plašākas melu un provokāciju kampaņas.

Atbildēt

Ja VDD afēra izdotos,

03.02.2020. 05:42

tad šī raksta autori paši nopirktu sev dzīvokļus no sliktajiem lietuviešiem attīstītājiem un tad lepni soļotu uz NATO prasībām atbilstošo "darba" vietu, pa pašu slēgto satiksmei Ropažu ielu.

Atbildēt

Deokupācija

03.02.2020. 05:32

Par sadarbību ar okupācijas režīmu pienāktos sēdēt ēkā ar pavisam citu nosaukumu.

Atbildēt

domāju cīnās par savām tiesībām

03.02.2020. 00:27

un negrib dot kukuli..................

Atbildēt

Cilvēkam

02.02.2020. 21:11

»

aha

Var saņemties tad kad kāds pasaka priekšā, ka jāsaņemas un kurā virzienā jāsaņemas. Tātad jautājums - kurš to izdarīja un kāpēc


Ir brīva izvēle pieslieties VDD pozīcijai vai parka iekārtošanai.Vai ir atklāti un sodīti valsts izzadzēji austrumu robežas būvē?Vai ir noķerti un sodīti RD izzadzēji?Ir 3 iestādes,kam vajadzētu to darīt,vai ir?

Atbildēt

Kreisais

02.02.2020. 18:34

Šis rakstiņš pa gabalu ož pēc vietējo dienestu troļļu fermas produkcijas, līdzīgi kā viens nesens paziņojums presei, argumentācijas līmenis vienādi – sū.. nekāds.

Atbildēt

Jānis Ozols

02.02.2020. 16:42

»

Nu


Riteņbraucēji (arī politiski ietekmīgi) par to cīnījās 30 gadus. Nesanāca. Bet būvēt VDD ēku, kas paredz ļoti daudz ierobežojumu tuvākajai apkārtnei, t.sk. sarežģītam transporta mezglam... Tā pastulbi. VDD sāk justies kā baņķieri?

Atbildēt

P.

02.02.2020. 15:51

Ar šo netieši tiek atzīts, ka čekas ēka aiz loga samazina nekustamā īpašuma vērtību.

Atbildēt

paardomas

02.02.2020. 15:03

»

Ir naivi

iedomāties, ka kaut kas mūsdienās var būt patiesi neatkarīgs


Zeme ir visu cilvēku kopējās mājas.Neskatoties uz to ir izdomāts nodoklis par dzīvošanu uz Zemes.Kaut vai tikai tāpēc Cilvēks nevar būt neatkarīgs.Vai tas ir taisnīgi?Kur paliek Cilvēka brīva izvēle par kuru kladzina ,,demokrātijas,, sludinataji?

Atbildēt

Ir naivi

02.02.2020. 14:01

iedomāties, ka kaut kas mūsdienās var būt patiesi neatkarīgs !
Katram ir savas intereses un konkrētie lēmumi atkarīgi no ļoti daudziem apstākļiem !
Ideāla pasaule neeksistē - stāsts ir par spēju tiekties uz to!

Atbildēt

tad jau sarkanā skaudība.....

02.02.2020. 13:37

zemes nav Rīgā, vai kā, vai grib kukuli no lietuviešiem? Lai būvē zēni.
VDD vieta maskačkā. Tā teikt, tuvāk objektam...................

Atbildēt

Latvijas intereses

02.02.2020. 13:07

Kurš gan atbildēs uz pēdējo jautājumu: kas ir svarīgāks – lietuviešu uzņēmēju intereses vai Latvijas intereses?

Latvijas intereses šoreiz ir cionistu represīvo orgānu:SAB,VDD,KNAB personīgā labuma saglabāšanas un vairošanas intereses uz izmirstošās tautas rēķina.

Atbildēt

aha

02.02.2020. 13:04

»

protams

jo cilvēks parastais ir aizņemts ikdienā, lai izdzīvotu, izglītotos,audzinātu bērnus,noguris,- lai spētu palikt dzimtajā zemē un nemukt.Tādēļ tikai kritiskā brīdī var saņemties uz globālāku pasākumu


Var saņemties tad kad kāds pasaka priekšā, ka jāsaņemas un kurā virzienā jāsaņemas. Tātad jautājums - kurš to izdarīja un kāpēc?

Atbildēt

protams

02.02.2020. 12:12

»

ko tu neteiksi

Gribamais piemetās tieši brīdī kad paziņoja par būvniecību


jo cilvēks parastais ir aizņemts ikdienā, lai izdzīvotu, izglītotos,audzinātu bērnus,noguris,- lai spētu palikt dzimtajā zemē un nemukt.Tādēļ tikai kritiskā brīdī var saņemties uz globālāku pasākumu.

Atbildēt

Lai izbeigtu kašķi,

01.02.2020. 23:02

ir tikai viens risinājums: ATJAUNOT VELOTREKU!
Mums ir pat olimpiskie medaļnieki velosportā, pasaules čempioni - tātad riteņbraukšana ir valstiski svarīgs sporta veids un pelnījusi atdzimšanu!

Atbildēt

Jancis

01.02.2020. 21:55

Aiz visām šitām Vefrešām, Delnām, Ornitologu biedrībām utml vienmēr stāv liela un visai pragmātiski nauda.Tas tikai antiņiem no pirmā skata liekas, ka "zaļi" domājoši cilvēki tur rūpējas par vidi vai cilvēkiem. Tas ir tāpat kā ziedru Grēta- neba nu kājām garīgi slimais meitēns klejo pa pasauli un brēc par nozagto bērnību. Arī šeit- kas, tie 15 000 cilvēku iet katru vakaru staigāt pa to aizaugušo teritoriju??? Nē, tur iet 3-5 suņu saimnieki, jo tur aiz saviem takšiem nav kakas jāaizvāc. Tāpat es vienmēr skatos un brīnos- leiši mierīgi jau cik gadus iepērkas tiešām lētajos un labajos Lidl veikalos, bet Latvijā- nu ne pa kam- tur trīs kokiem traucē, tur četrām tantēm, tur diviem kaķiem. Ja cilvēks dzīvo Rīgā uz galvenās ielas, tad viņam jārēķinās, ka viņam var nebūt parks zem pakaļas. Gribi kokus, brauc dzīvot uz Latgali.

Atbildēt

visticamāk

01.02.2020. 20:51

»

Pomeranču Vainadziņš

"... dažus kokus un degradētu vidi


publiskajā izkārnītuvē uz sienas? :D

Atbildēt

Leo

01.02.2020. 19:57

Manis pēc, nocērtiet kokus un uzblieziet tur Rimi. Tikai neceliet kaut kādu cietoksni, kura dēļ it kā drošības dēļ slēgs ielu, benzīna staciju, aizliegs cilvēkiem tuvoties un rekvizēs apkārtējo māju dzīvokļus ar skatu uz DD. Atceros, ka okupācijas laikā kurš katrs nevarēja apmesties pretī stūra mājai- vajadzēja čekas atļauju.

Atbildēt

Oligarhs

01.02.2020. 19:53

Man pie kājas tas parks. Runa ir par ko citu- vēl viens Pentagons dzīvu ielu krustojumā pamatīgi iedragās cilvēku tiesības uz brīvu pārvietošanos un publisku telpu. Betona sēta, dzeloņdrātis, slēgta Ropažu iela, aizliegums tuvoties, novietot auto, utt. Kā VEF pils koncertu apmeklētājs prognozēju grūtāku piekļuvi Pilij un auto stāvvietu likvidēšanu. Arī populāro benzīntanku likvidēs, jo noziedznieki var uzspridzināt benzīna pievešanas cisternu pie DD ēkas.

Atbildēt

Šie Teikas iedzīvotāji, kas protestē un grib zaļo zonu,

01.02.2020. 19:09

»

vispār

nekustamā īpašuma zemes nodokli maksā visi,katru gadu, vismaz 4 reizes gadā,kamēr vien eksistē patreizējā sociālpolitiskā iekārta, tātad jau 30 gadus,- Teika,tagad Jaunā Teika, VEF, Čiekurkalns, Ziepniekkalns, dzegužkalns utt, vienalga, kādas tautības ir nekustamā īpašuma īpašnieks, valdītājs vai nomnieks...


kad nomirs, nomainīsies paaudzes. Lai sabiedrība attīstītos, jānomainās paaudzēm, nākošās paaudzes neatzīs nekādas zaļās zonas! VDD teroristus būs vieglāk atklāt, jo nevarēs vairs mērkaķi noslēpties kokos un krūmos! Es ticu Ērikam Cinkam no VDD.

Atbildēt

labrīt

01.02.2020. 19:06

»

interesanti

Gadus 30 nebija vajadzīgs, bet te pēkšņi tā ka acīs cērtas


30 gadu laikā velotreks netika lietots un tajā izauga lieli koki(30 gadu laikā lielu augstumu sasniedz - bērzi, liepas, kļavas,melnalkšņi, baltalkšņi un tie nav nekādi brikšņi) , vieta kā radītu, lai attīstītu tālāk parku.Ja nezināji, ka pa 30 gadiem daudz kas mainās - piedzimst cilvēks, un tagad viņam ir 30 gadu, viņam varbūt ir ģimene, apbūves blīvums ir pieaudzis konkrētajā vietā un cilvēki tagad grib parku.Loģiski.Stulbi ir uzdot šādus infantilus jautājumus.30 gadu laikā arī sabiedrība mainās.Pēc 10 gadiem viss vēl būs daudz savādāk.Būsiet laimīgi par katru saglabājušos koku.

Atbildēt

vispār

01.02.2020. 18:57

nekustamā īpašuma zemes nodokli maksā visi,katru gadu, vismaz 4 reizes gadā,kamēr vien eksistē patreizējā sociālpolitiskā iekārta, tātad jau 30 gadus,- Teika,tagad Jaunā Teika, VEF, Čiekurkalns, Ziepniekkalns, dzegužkalns utt, vienalga, kādas tautības ir nekustamā īpašuma īpašnieks, valdītājs vai nomnieks.Vai autors grib paziņot, ka par šo nekustamā īpašuma nodokli Teika un Jaunās Teikas iedzīvotājiem nav tiesību uz zaļo zonu, kas ir PILSĒTAS (nodokļu maksātāju)parki ?Tā ir būtībā katrā labi pārvaldītā,Rietumu civilizāciju pārstāvošā pilsētā - nevienā parki nav privātīpašumā.Tā ka nevajag te dzīt demagoģiju par lietuviešu uzņēmēju manipulācijām.

Atbildēt

Uģis

01.02.2020. 18:51

»

JL6265Q7

VDD dzīlēs tapis pasūtījuma sacerējums


Nu, ļoti jau neprofesionāli gan tapis. Īlens ar uzrakstu vdd troļļu ferma izlīdis no maisa

Atbildēt

Nemaz nav muļķīgi

01.02.2020. 18:31

»

LLL

Vai tiešām VDD ēkas vieta ir blakus iedzīvotāju namiem, augstceltnēm? Kaut kā muļķīgi


Uz ielas noķers upurus un viegli padarīs par teroristiem, lai attaisnotu savu pastāvēšanu. Stukačus ari no parasta darbinieka privātās drēbēs neatšķirs.Ja ēka būs nomaļā vietā, tad sabiedrība kontrolēs VDD, nevis VDD sabiedrību. Iekšpagalms būs slēgts, neuztraucieties, kliedzienus nedzirdēs. Krievijā jau demonstrē psihotronos ieročus masu savaldīšanai. Ļoti jauks ierocis cilvēku nogalināšanai ar milzu skaļruņiem “ceļojošo diskotēku” - frekfence vienam skaļrunim 5-6 hz otram 10 hz. Ieslēdzot 5 hz, cilvēks to nedzird, bet cilvēkus pārņem nevaldāma baiļu sajūta. Ieslēdzot vienlaikus abus skaļruņus, iestājas rezonanse, kas saplosa cilvēku iekšējos orgānus. Bez “ ceļojošām diskotēkām” ir arī īpaši auto rosgvardes vajadzībām - autonomu elektroapgādi un gaisa apgādi, dušām, tualetēm, virtuvi un .. ložmetējiem. Visi šie jauninājumi domāti teroristu savaldīšanai un iznīcināšanai, sadalot Krieviju, Krievijas dabas bagātības un īpašumus, tostarp jau privatizētos.. atbrīvojoties no tautas.

Rīgā par jauno Teikas pentagonu klīdīs šausmu teikas.

Atbildēt

LLL

01.02.2020. 17:17

Vai tiešām VDD ēkas vieta ir blakus iedzīvotāju namiem, augstceltnēm? Kaut kā muļķīgi.

Atbildēt

JL6265Q7

01.02.2020. 17:16

VDD dzīlēs tapis pasūtījuma sacerējums.

Atbildēt

absurds

01.02.2020. 17:07

Lielākais absurds ir tas, ka Burovs pirms vairāk kā 20 gadiem pats šo Marsa velotreku palīdzēja nogremdēt un sūtīja bandītus, ar ko sadarbojās, lai iebiedētu velotreka vadību, lai šie atsakās no treka. Tā kā vadība nenobijās no Burova bandītiem, tad lieta nonāca tiesā, kur Burovs organizēja kārtējo mahināciju, lai velotreku atņemtu pašvaldībai un atdotu Valsts nekustamajiem īpašumiem, kur viņam bija savi gali un lielāka varbūtība izpildīt bandītu vēlmes šo zemes pleķi iegūt. Burovs bija tieši atbildīgs Rīgas domē, lai iesniegtu tiesā dokumentus, kas neļautu Marsa velotrekam pāriet VNĪ īpašumā, bet viņš to iesniegšanu sabotēja, līdz ar to notika tas, kas notika - Rīgas dome tiešā zaudēja. Bet Burovu toreizējais Rīgas mērs izsludināja par galēji nekompetentu sliņķi un viņu sodīja un vēlāk, par koruptīviem darījumiem ar pašvaldības īpašumiem atlaida no darba . Tagad šis iznirelis bez izglītības, bet ar sakariem korupcijas un kriminālās mafijas augstākajos stāvos izliekas par labdari.

Atbildēt

Burovs - recidīvists ar kriminālu pagātni

01.02.2020. 16:58

Ne jau tikai ar pagātni, bet arī tagadni, kā redzams. Kur Burovs - tur korupcija, kur Burovs, tur intrigas, krāpšana un sabiedrības miljoni aiziet dažu cilvēku kabatās. Tagad viņš uzmeties par rīdzinieku interešu aizstāvi saudzējot dažus kokus un degradētu vidi un redzams, ka viņam ir savi cilvēki avīzēs, portālos, pat Latvijas TV un radio - viņu kā kādu dienu (saimniecisku darbinieku) intervē pa labi un kreisi, lai gan tieši viņš ir piedalījies un iniciējis līelākās Rīgas budžeta izlaupīšanas mahinācijas un kopā ar Ameriku patīrījis rīdzinieku kabatas par miljardiem.

Atbildēt

Vai vajag

01.02.2020. 16:21

»

lauķis

Mums taču esot neatkarīga valsts.Tad kas nosaka ko un kur būvēt,valsts vai kaut kādi citu valstu uzņēmēji


Maizītis aktīvi ziņojis ASV vēstniecībai, izpaudis arī izmeklēšanas noslēpumus
https://www.pietiek.com/raksti/maizitis_aktivi_zinojis_asv_vestniecibai,_izpaudis_ari_izmeklesanas_noslepumus

Domājiet visādos SAB un VDD nenotiek tāpat?

Atbildēt

interesanti

01.02.2020. 16:14

»

Jānis Ozols

Nu un tad? Kaut kas parkveidīgs šajā vietā ir vitāli nepieciešams ne tikai VEFRESH


Gadus 30 nebija vajadzīgs, bet te pēkšņi tā ka acīs cērtas?

Atbildēt

lauķis

01.02.2020. 15:29

Mums taču esot neatkarīga valsts.Tad kas nosaka ko un kur būvēt,valsts vai kaut kādi citu valstu uzņēmēji/
Kas attiecas uz jauno ,,gestapo,, ēku,lai būvē kaut kur aiz Getliņiem. Manuprāt tāds dienests vispār nav vajadzīgs.

Atbildēt

Jānis Ozols

01.02.2020. 14:07

Nu un tad? Kaut kas parkveidīgs šajā vietā ir vitāli nepieciešams ne tikai VEFRESH.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...