Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vards

17.02.2020. 10:17

Labs raksts.
No vienas puses, lai buve savu kasti meza, tad vares uzraudzit spiegus bez ielu slegsanas.
No otras puses, ja buvet birojus, dzivoklus uz savas zemes, tas ir ok, bet parku dodiet uz valsts zemes! Ha ha, klauni.
Ta ka stradaju jainaja teika, tad minetu, ka liels pieprasijums butu pec parking, nevis parka vai kastes spiegiem.

Atbildēt

Claudia Klein

06.02.2020. 18:22

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

vienīgais ko uzņēmējam var piesiet

03.02.2020. 11:09

nodokļu nemaksāšanu. Laikam maksā. Mūsu sarkanie jau neprot pat noriet..., viņiem, ja uzņēmējs, tad slikti, gan jau pūlis nories.

Atbildēt

Igors K.

03.02.2020. 10:09

Atbildot autoram uz pēdējo jautājumu: pirms tik lēti melot un neprasmīgi manipulēt, ieteiktu aizbraukt uz Jaunās Teikas kvartālu un pašam pārliecināties, ka tur ir gan sastādīti jauni koki, iekopti zālāji, augu kompozīcijas, gan ierīkoti plaši spēļu laukumi utt.
Ja nebūtu šie klajie meli, vēl noticētu, ka raksts ir autora viedoklis, taču tagad skaidrs ka tā ir sastāvdaļa no plašākas melu un provokāciju kampaņas.

Atbildēt

Ja VDD afēra izdotos,

03.02.2020. 05:42

tad šī raksta autori paši nopirktu sev dzīvokļus no sliktajiem lietuviešiem attīstītājiem un tad lepni soļotu uz NATO prasībām atbilstošo "darba" vietu, pa pašu slēgto satiksmei Ropažu ielu.

Atbildēt

Deokupācija

03.02.2020. 05:32

Par sadarbību ar okupācijas režīmu pienāktos sēdēt ēkā ar pavisam citu nosaukumu.

Atbildēt

domāju cīnās par savām tiesībām

03.02.2020. 00:27

un negrib dot kukuli..................

Atbildēt

Cilvēkam

02.02.2020. 21:11

»

aha

Var saņemties tad kad kāds pasaka priekšā, ka jāsaņemas un kurā virzienā jāsaņemas. Tātad jautājums - kurš to izdarīja un kāpēc


Ir brīva izvēle pieslieties VDD pozīcijai vai parka iekārtošanai.Vai ir atklāti un sodīti valsts izzadzēji austrumu robežas būvē?Vai ir noķerti un sodīti RD izzadzēji?Ir 3 iestādes,kam vajadzētu to darīt,vai ir?

Atbildēt

Kreisais

02.02.2020. 18:34

Šis rakstiņš pa gabalu ož pēc vietējo dienestu troļļu fermas produkcijas, līdzīgi kā viens nesens paziņojums presei, argumentācijas līmenis vienādi – sū.. nekāds.

Atbildēt

Jānis Ozols

02.02.2020. 16:42

»

Nu


Riteņbraucēji (arī politiski ietekmīgi) par to cīnījās 30 gadus. Nesanāca. Bet būvēt VDD ēku, kas paredz ļoti daudz ierobežojumu tuvākajai apkārtnei, t.sk. sarežģītam transporta mezglam... Tā pastulbi. VDD sāk justies kā baņķieri?

Atbildēt

P.

02.02.2020. 15:51

Ar šo netieši tiek atzīts, ka čekas ēka aiz loga samazina nekustamā īpašuma vērtību.

Atbildēt

paardomas

02.02.2020. 15:03

»

Ir naivi

iedomāties, ka kaut kas mūsdienās var būt patiesi neatkarīgs


Zeme ir visu cilvēku kopējās mājas.Neskatoties uz to ir izdomāts nodoklis par dzīvošanu uz Zemes.Kaut vai tikai tāpēc Cilvēks nevar būt neatkarīgs.Vai tas ir taisnīgi?Kur paliek Cilvēka brīva izvēle par kuru kladzina ,,demokrātijas,, sludinataji?

Atbildēt

Ir naivi

02.02.2020. 14:01

iedomāties, ka kaut kas mūsdienās var būt patiesi neatkarīgs !
Katram ir savas intereses un konkrētie lēmumi atkarīgi no ļoti daudziem apstākļiem !
Ideāla pasaule neeksistē - stāsts ir par spēju tiekties uz to!

Atbildēt

tad jau sarkanā skaudība.....

02.02.2020. 13:37

zemes nav Rīgā, vai kā, vai grib kukuli no lietuviešiem? Lai būvē zēni.
VDD vieta maskačkā. Tā teikt, tuvāk objektam...................

Atbildēt

Latvijas intereses

02.02.2020. 13:07

Kurš gan atbildēs uz pēdējo jautājumu: kas ir svarīgāks – lietuviešu uzņēmēju intereses vai Latvijas intereses?

Latvijas intereses šoreiz ir cionistu represīvo orgānu:SAB,VDD,KNAB personīgā labuma saglabāšanas un vairošanas intereses uz izmirstošās tautas rēķina.

Atbildēt

aha

02.02.2020. 13:04

»

protams

jo cilvēks parastais ir aizņemts ikdienā, lai izdzīvotu, izglītotos,audzinātu bērnus,noguris,- lai spētu palikt dzimtajā zemē un nemukt.Tādēļ tikai kritiskā brīdī var saņemties uz globālāku pasākumu


Var saņemties tad kad kāds pasaka priekšā, ka jāsaņemas un kurā virzienā jāsaņemas. Tātad jautājums - kurš to izdarīja un kāpēc?

Atbildēt

protams

02.02.2020. 12:12

»

ko tu neteiksi

Gribamais piemetās tieši brīdī kad paziņoja par būvniecību


jo cilvēks parastais ir aizņemts ikdienā, lai izdzīvotu, izglītotos,audzinātu bērnus,noguris,- lai spētu palikt dzimtajā zemē un nemukt.Tādēļ tikai kritiskā brīdī var saņemties uz globālāku pasākumu.

Atbildēt

Lai izbeigtu kašķi,

01.02.2020. 23:02

ir tikai viens risinājums: ATJAUNOT VELOTREKU!
Mums ir pat olimpiskie medaļnieki velosportā, pasaules čempioni - tātad riteņbraukšana ir valstiski svarīgs sporta veids un pelnījusi atdzimšanu!

Atbildēt

Jancis

01.02.2020. 21:55

Aiz visām šitām Vefrešām, Delnām, Ornitologu biedrībām utml vienmēr stāv liela un visai pragmātiski nauda.Tas tikai antiņiem no pirmā skata liekas, ka "zaļi" domājoši cilvēki tur rūpējas par vidi vai cilvēkiem. Tas ir tāpat kā ziedru Grēta- neba nu kājām garīgi slimais meitēns klejo pa pasauli un brēc par nozagto bērnību. Arī šeit- kas, tie 15 000 cilvēku iet katru vakaru staigāt pa to aizaugušo teritoriju??? Nē, tur iet 3-5 suņu saimnieki, jo tur aiz saviem takšiem nav kakas jāaizvāc. Tāpat es vienmēr skatos un brīnos- leiši mierīgi jau cik gadus iepērkas tiešām lētajos un labajos Lidl veikalos, bet Latvijā- nu ne pa kam- tur trīs kokiem traucē, tur četrām tantēm, tur diviem kaķiem. Ja cilvēks dzīvo Rīgā uz galvenās ielas, tad viņam jārēķinās, ka viņam var nebūt parks zem pakaļas. Gribi kokus, brauc dzīvot uz Latgali.

Atbildēt

visticamāk

01.02.2020. 20:51

»

Pomeranču Vainadziņš

"... dažus kokus un degradētu vidi


publiskajā izkārnītuvē uz sienas? :D

Atbildēt

Leo

01.02.2020. 19:57

Manis pēc, nocērtiet kokus un uzblieziet tur Rimi. Tikai neceliet kaut kādu cietoksni, kura dēļ it kā drošības dēļ slēgs ielu, benzīna staciju, aizliegs cilvēkiem tuvoties un rekvizēs apkārtējo māju dzīvokļus ar skatu uz DD. Atceros, ka okupācijas laikā kurš katrs nevarēja apmesties pretī stūra mājai- vajadzēja čekas atļauju.

Atbildēt

Oligarhs

01.02.2020. 19:53

Man pie kājas tas parks. Runa ir par ko citu- vēl viens Pentagons dzīvu ielu krustojumā pamatīgi iedragās cilvēku tiesības uz brīvu pārvietošanos un publisku telpu. Betona sēta, dzeloņdrātis, slēgta Ropažu iela, aizliegums tuvoties, novietot auto, utt. Kā VEF pils koncertu apmeklētājs prognozēju grūtāku piekļuvi Pilij un auto stāvvietu likvidēšanu. Arī populāro benzīntanku likvidēs, jo noziedznieki var uzspridzināt benzīna pievešanas cisternu pie DD ēkas.

Atbildēt

Šie Teikas iedzīvotāji, kas protestē un grib zaļo zonu,

01.02.2020. 19:09

»

vispār

nekustamā īpašuma zemes nodokli maksā visi,katru gadu, vismaz 4 reizes gadā,kamēr vien eksistē patreizējā sociālpolitiskā iekārta, tātad jau 30 gadus,- Teika,tagad Jaunā Teika, VEF, Čiekurkalns, Ziepniekkalns, dzegužkalns utt, vienalga, kādas tautības ir nekustamā īpašuma īpašnieks, valdītājs vai nomnieks...


kad nomirs, nomainīsies paaudzes. Lai sabiedrība attīstītos, jānomainās paaudzēm, nākošās paaudzes neatzīs nekādas zaļās zonas! VDD teroristus būs vieglāk atklāt, jo nevarēs vairs mērkaķi noslēpties kokos un krūmos! Es ticu Ērikam Cinkam no VDD.

Atbildēt

labrīt

01.02.2020. 19:06

»

interesanti

Gadus 30 nebija vajadzīgs, bet te pēkšņi tā ka acīs cērtas


30 gadu laikā velotreks netika lietots un tajā izauga lieli koki(30 gadu laikā lielu augstumu sasniedz - bērzi, liepas, kļavas,melnalkšņi, baltalkšņi un tie nav nekādi brikšņi) , vieta kā radītu, lai attīstītu tālāk parku.Ja nezināji, ka pa 30 gadiem daudz kas mainās - piedzimst cilvēks, un tagad viņam ir 30 gadu, viņam varbūt ir ģimene, apbūves blīvums ir pieaudzis konkrētajā vietā un cilvēki tagad grib parku.Loģiski.Stulbi ir uzdot šādus infantilus jautājumus.30 gadu laikā arī sabiedrība mainās.Pēc 10 gadiem viss vēl būs daudz savādāk.Būsiet laimīgi par katru saglabājušos koku.

Atbildēt

vispār

01.02.2020. 18:57

nekustamā īpašuma zemes nodokli maksā visi,katru gadu, vismaz 4 reizes gadā,kamēr vien eksistē patreizējā sociālpolitiskā iekārta, tātad jau 30 gadus,- Teika,tagad Jaunā Teika, VEF, Čiekurkalns, Ziepniekkalns, dzegužkalns utt, vienalga, kādas tautības ir nekustamā īpašuma īpašnieks, valdītājs vai nomnieks.Vai autors grib paziņot, ka par šo nekustamā īpašuma nodokli Teika un Jaunās Teikas iedzīvotājiem nav tiesību uz zaļo zonu, kas ir PILSĒTAS (nodokļu maksātāju)parki ?Tā ir būtībā katrā labi pārvaldītā,Rietumu civilizāciju pārstāvošā pilsētā - nevienā parki nav privātīpašumā.Tā ka nevajag te dzīt demagoģiju par lietuviešu uzņēmēju manipulācijām.

Atbildēt

Uģis

01.02.2020. 18:51

»

JL6265Q7

VDD dzīlēs tapis pasūtījuma sacerējums


Nu, ļoti jau neprofesionāli gan tapis. Īlens ar uzrakstu vdd troļļu ferma izlīdis no maisa

Atbildēt

Nemaz nav muļķīgi

01.02.2020. 18:31

»

LLL

Vai tiešām VDD ēkas vieta ir blakus iedzīvotāju namiem, augstceltnēm? Kaut kā muļķīgi


Uz ielas noķers upurus un viegli padarīs par teroristiem, lai attaisnotu savu pastāvēšanu. Stukačus ari no parasta darbinieka privātās drēbēs neatšķirs.Ja ēka būs nomaļā vietā, tad sabiedrība kontrolēs VDD, nevis VDD sabiedrību. Iekšpagalms būs slēgts, neuztraucieties, kliedzienus nedzirdēs. Krievijā jau demonstrē psihotronos ieročus masu savaldīšanai. Ļoti jauks ierocis cilvēku nogalināšanai ar milzu skaļruņiem “ceļojošo diskotēku” - frekfence vienam skaļrunim 5-6 hz otram 10 hz. Ieslēdzot 5 hz, cilvēks to nedzird, bet cilvēkus pārņem nevaldāma baiļu sajūta. Ieslēdzot vienlaikus abus skaļruņus, iestājas rezonanse, kas saplosa cilvēku iekšējos orgānus. Bez “ ceļojošām diskotēkām” ir arī īpaši auto rosgvardes vajadzībām - autonomu elektroapgādi un gaisa apgādi, dušām, tualetēm, virtuvi un .. ložmetējiem. Visi šie jauninājumi domāti teroristu savaldīšanai un iznīcināšanai, sadalot Krieviju, Krievijas dabas bagātības un īpašumus, tostarp jau privatizētos.. atbrīvojoties no tautas.

Rīgā par jauno Teikas pentagonu klīdīs šausmu teikas.

Atbildēt

LLL

01.02.2020. 17:17

Vai tiešām VDD ēkas vieta ir blakus iedzīvotāju namiem, augstceltnēm? Kaut kā muļķīgi.

Atbildēt

JL6265Q7

01.02.2020. 17:16

VDD dzīlēs tapis pasūtījuma sacerējums.

Atbildēt

absurds

01.02.2020. 17:07

Lielākais absurds ir tas, ka Burovs pirms vairāk kā 20 gadiem pats šo Marsa velotreku palīdzēja nogremdēt un sūtīja bandītus, ar ko sadarbojās, lai iebiedētu velotreka vadību, lai šie atsakās no treka. Tā kā vadība nenobijās no Burova bandītiem, tad lieta nonāca tiesā, kur Burovs organizēja kārtējo mahināciju, lai velotreku atņemtu pašvaldībai un atdotu Valsts nekustamajiem īpašumiem, kur viņam bija savi gali un lielāka varbūtība izpildīt bandītu vēlmes šo zemes pleķi iegūt. Burovs bija tieši atbildīgs Rīgas domē, lai iesniegtu tiesā dokumentus, kas neļautu Marsa velotrekam pāriet VNĪ īpašumā, bet viņš to iesniegšanu sabotēja, līdz ar to notika tas, kas notika - Rīgas dome tiešā zaudēja. Bet Burovu toreizējais Rīgas mērs izsludināja par galēji nekompetentu sliņķi un viņu sodīja un vēlāk, par koruptīviem darījumiem ar pašvaldības īpašumiem atlaida no darba . Tagad šis iznirelis bez izglītības, bet ar sakariem korupcijas un kriminālās mafijas augstākajos stāvos izliekas par labdari.

Atbildēt

Burovs - recidīvists ar kriminālu pagātni

01.02.2020. 16:58

Ne jau tikai ar pagātni, bet arī tagadni, kā redzams. Kur Burovs - tur korupcija, kur Burovs, tur intrigas, krāpšana un sabiedrības miljoni aiziet dažu cilvēku kabatās. Tagad viņš uzmeties par rīdzinieku interešu aizstāvi saudzējot dažus kokus un degradētu vidi un redzams, ka viņam ir savi cilvēki avīzēs, portālos, pat Latvijas TV un radio - viņu kā kādu dienu (saimniecisku darbinieku) intervē pa labi un kreisi, lai gan tieši viņš ir piedalījies un iniciējis līelākās Rīgas budžeta izlaupīšanas mahinācijas un kopā ar Ameriku patīrījis rīdzinieku kabatas par miljardiem.

Atbildēt

Vai vajag

01.02.2020. 16:21

»

lauķis

Mums taču esot neatkarīga valsts.Tad kas nosaka ko un kur būvēt,valsts vai kaut kādi citu valstu uzņēmēji


Maizītis aktīvi ziņojis ASV vēstniecībai, izpaudis arī izmeklēšanas noslēpumus
https://www.pietiek.com/raksti/maizitis_aktivi_zinojis_asv_vestniecibai,_izpaudis_ari_izmeklesanas_noslepumus

Domājiet visādos SAB un VDD nenotiek tāpat?

Atbildēt

interesanti

01.02.2020. 16:14

»

Jānis Ozols

Nu un tad? Kaut kas parkveidīgs šajā vietā ir vitāli nepieciešams ne tikai VEFRESH


Gadus 30 nebija vajadzīgs, bet te pēkšņi tā ka acīs cērtas?

Atbildēt

lauķis

01.02.2020. 15:29

Mums taču esot neatkarīga valsts.Tad kas nosaka ko un kur būvēt,valsts vai kaut kādi citu valstu uzņēmēji/
Kas attiecas uz jauno ,,gestapo,, ēku,lai būvē kaut kur aiz Getliņiem. Manuprāt tāds dienests vispār nav vajadzīgs.

Atbildēt

Jānis Ozols

01.02.2020. 14:07

Nu un tad? Kaut kas parkveidīgs šajā vietā ir vitāli nepieciešams ne tikai VEFRESH.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....