Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vards

17.02.2020. 10:17

Labs raksts.
No vienas puses, lai buve savu kasti meza, tad vares uzraudzit spiegus bez ielu slegsanas.
No otras puses, ja buvet birojus, dzivoklus uz savas zemes, tas ir ok, bet parku dodiet uz valsts zemes! Ha ha, klauni.
Ta ka stradaju jainaja teika, tad minetu, ka liels pieprasijums butu pec parking, nevis parka vai kastes spiegiem.

Atbildēt

Claudia Klein

06.02.2020. 18:22

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

vienīgais ko uzņēmējam var piesiet

03.02.2020. 11:09

nodokļu nemaksāšanu. Laikam maksā. Mūsu sarkanie jau neprot pat noriet..., viņiem, ja uzņēmējs, tad slikti, gan jau pūlis nories.

Atbildēt

Igors K.

03.02.2020. 10:09

Atbildot autoram uz pēdējo jautājumu: pirms tik lēti melot un neprasmīgi manipulēt, ieteiktu aizbraukt uz Jaunās Teikas kvartālu un pašam pārliecināties, ka tur ir gan sastādīti jauni koki, iekopti zālāji, augu kompozīcijas, gan ierīkoti plaši spēļu laukumi utt.
Ja nebūtu šie klajie meli, vēl noticētu, ka raksts ir autora viedoklis, taču tagad skaidrs ka tā ir sastāvdaļa no plašākas melu un provokāciju kampaņas.

Atbildēt

Ja VDD afēra izdotos,

03.02.2020. 05:42

tad šī raksta autori paši nopirktu sev dzīvokļus no sliktajiem lietuviešiem attīstītājiem un tad lepni soļotu uz NATO prasībām atbilstošo "darba" vietu, pa pašu slēgto satiksmei Ropažu ielu.

Atbildēt

Deokupācija

03.02.2020. 05:32

Par sadarbību ar okupācijas režīmu pienāktos sēdēt ēkā ar pavisam citu nosaukumu.

Atbildēt

domāju cīnās par savām tiesībām

03.02.2020. 00:27

un negrib dot kukuli..................

Atbildēt

Cilvēkam

02.02.2020. 21:11

»

aha

Var saņemties tad kad kāds pasaka priekšā, ka jāsaņemas un kurā virzienā jāsaņemas. Tātad jautājums - kurš to izdarīja un kāpēc


Ir brīva izvēle pieslieties VDD pozīcijai vai parka iekārtošanai.Vai ir atklāti un sodīti valsts izzadzēji austrumu robežas būvē?Vai ir noķerti un sodīti RD izzadzēji?Ir 3 iestādes,kam vajadzētu to darīt,vai ir?

Atbildēt

Kreisais

02.02.2020. 18:34

Šis rakstiņš pa gabalu ož pēc vietējo dienestu troļļu fermas produkcijas, līdzīgi kā viens nesens paziņojums presei, argumentācijas līmenis vienādi – sū.. nekāds.

Atbildēt

Jānis Ozols

02.02.2020. 16:42

»

Nu


Riteņbraucēji (arī politiski ietekmīgi) par to cīnījās 30 gadus. Nesanāca. Bet būvēt VDD ēku, kas paredz ļoti daudz ierobežojumu tuvākajai apkārtnei, t.sk. sarežģītam transporta mezglam... Tā pastulbi. VDD sāk justies kā baņķieri?

Atbildēt

P.

02.02.2020. 15:51

Ar šo netieši tiek atzīts, ka čekas ēka aiz loga samazina nekustamā īpašuma vērtību.

Atbildēt

paardomas

02.02.2020. 15:03

»

Ir naivi

iedomāties, ka kaut kas mūsdienās var būt patiesi neatkarīgs


Zeme ir visu cilvēku kopējās mājas.Neskatoties uz to ir izdomāts nodoklis par dzīvošanu uz Zemes.Kaut vai tikai tāpēc Cilvēks nevar būt neatkarīgs.Vai tas ir taisnīgi?Kur paliek Cilvēka brīva izvēle par kuru kladzina ,,demokrātijas,, sludinataji?

Atbildēt

Ir naivi

02.02.2020. 14:01

iedomāties, ka kaut kas mūsdienās var būt patiesi neatkarīgs !
Katram ir savas intereses un konkrētie lēmumi atkarīgi no ļoti daudziem apstākļiem !
Ideāla pasaule neeksistē - stāsts ir par spēju tiekties uz to!

Atbildēt

tad jau sarkanā skaudība.....

02.02.2020. 13:37

zemes nav Rīgā, vai kā, vai grib kukuli no lietuviešiem? Lai būvē zēni.
VDD vieta maskačkā. Tā teikt, tuvāk objektam...................

Atbildēt

Latvijas intereses

02.02.2020. 13:07

Kurš gan atbildēs uz pēdējo jautājumu: kas ir svarīgāks – lietuviešu uzņēmēju intereses vai Latvijas intereses?

Latvijas intereses šoreiz ir cionistu represīvo orgānu:SAB,VDD,KNAB personīgā labuma saglabāšanas un vairošanas intereses uz izmirstošās tautas rēķina.

Atbildēt

aha

02.02.2020. 13:04

»

protams

jo cilvēks parastais ir aizņemts ikdienā, lai izdzīvotu, izglītotos,audzinātu bērnus,noguris,- lai spētu palikt dzimtajā zemē un nemukt.Tādēļ tikai kritiskā brīdī var saņemties uz globālāku pasākumu


Var saņemties tad kad kāds pasaka priekšā, ka jāsaņemas un kurā virzienā jāsaņemas. Tātad jautājums - kurš to izdarīja un kāpēc?

Atbildēt

protams

02.02.2020. 12:12

»

ko tu neteiksi

Gribamais piemetās tieši brīdī kad paziņoja par būvniecību


jo cilvēks parastais ir aizņemts ikdienā, lai izdzīvotu, izglītotos,audzinātu bērnus,noguris,- lai spētu palikt dzimtajā zemē un nemukt.Tādēļ tikai kritiskā brīdī var saņemties uz globālāku pasākumu.

Atbildēt

Lai izbeigtu kašķi,

01.02.2020. 23:02

ir tikai viens risinājums: ATJAUNOT VELOTREKU!
Mums ir pat olimpiskie medaļnieki velosportā, pasaules čempioni - tātad riteņbraukšana ir valstiski svarīgs sporta veids un pelnījusi atdzimšanu!

Atbildēt

Jancis

01.02.2020. 21:55

Aiz visām šitām Vefrešām, Delnām, Ornitologu biedrībām utml vienmēr stāv liela un visai pragmātiski nauda.Tas tikai antiņiem no pirmā skata liekas, ka "zaļi" domājoši cilvēki tur rūpējas par vidi vai cilvēkiem. Tas ir tāpat kā ziedru Grēta- neba nu kājām garīgi slimais meitēns klejo pa pasauli un brēc par nozagto bērnību. Arī šeit- kas, tie 15 000 cilvēku iet katru vakaru staigāt pa to aizaugušo teritoriju??? Nē, tur iet 3-5 suņu saimnieki, jo tur aiz saviem takšiem nav kakas jāaizvāc. Tāpat es vienmēr skatos un brīnos- leiši mierīgi jau cik gadus iepērkas tiešām lētajos un labajos Lidl veikalos, bet Latvijā- nu ne pa kam- tur trīs kokiem traucē, tur četrām tantēm, tur diviem kaķiem. Ja cilvēks dzīvo Rīgā uz galvenās ielas, tad viņam jārēķinās, ka viņam var nebūt parks zem pakaļas. Gribi kokus, brauc dzīvot uz Latgali.

Atbildēt

visticamāk

01.02.2020. 20:51

»

Pomeranču Vainadziņš

"... dažus kokus un degradētu vidi


publiskajā izkārnītuvē uz sienas? :D

Atbildēt

Leo

01.02.2020. 19:57

Manis pēc, nocērtiet kokus un uzblieziet tur Rimi. Tikai neceliet kaut kādu cietoksni, kura dēļ it kā drošības dēļ slēgs ielu, benzīna staciju, aizliegs cilvēkiem tuvoties un rekvizēs apkārtējo māju dzīvokļus ar skatu uz DD. Atceros, ka okupācijas laikā kurš katrs nevarēja apmesties pretī stūra mājai- vajadzēja čekas atļauju.

Atbildēt

Oligarhs

01.02.2020. 19:53

Man pie kājas tas parks. Runa ir par ko citu- vēl viens Pentagons dzīvu ielu krustojumā pamatīgi iedragās cilvēku tiesības uz brīvu pārvietošanos un publisku telpu. Betona sēta, dzeloņdrātis, slēgta Ropažu iela, aizliegums tuvoties, novietot auto, utt. Kā VEF pils koncertu apmeklētājs prognozēju grūtāku piekļuvi Pilij un auto stāvvietu likvidēšanu. Arī populāro benzīntanku likvidēs, jo noziedznieki var uzspridzināt benzīna pievešanas cisternu pie DD ēkas.

Atbildēt

Šie Teikas iedzīvotāji, kas protestē un grib zaļo zonu,

01.02.2020. 19:09

»

vispār

nekustamā īpašuma zemes nodokli maksā visi,katru gadu, vismaz 4 reizes gadā,kamēr vien eksistē patreizējā sociālpolitiskā iekārta, tātad jau 30 gadus,- Teika,tagad Jaunā Teika, VEF, Čiekurkalns, Ziepniekkalns, dzegužkalns utt, vienalga, kādas tautības ir nekustamā īpašuma īpašnieks, valdītājs vai nomnieks...


kad nomirs, nomainīsies paaudzes. Lai sabiedrība attīstītos, jānomainās paaudzēm, nākošās paaudzes neatzīs nekādas zaļās zonas! VDD teroristus būs vieglāk atklāt, jo nevarēs vairs mērkaķi noslēpties kokos un krūmos! Es ticu Ērikam Cinkam no VDD.

Atbildēt

labrīt

01.02.2020. 19:06

»

interesanti

Gadus 30 nebija vajadzīgs, bet te pēkšņi tā ka acīs cērtas


30 gadu laikā velotreks netika lietots un tajā izauga lieli koki(30 gadu laikā lielu augstumu sasniedz - bērzi, liepas, kļavas,melnalkšņi, baltalkšņi un tie nav nekādi brikšņi) , vieta kā radītu, lai attīstītu tālāk parku.Ja nezināji, ka pa 30 gadiem daudz kas mainās - piedzimst cilvēks, un tagad viņam ir 30 gadu, viņam varbūt ir ģimene, apbūves blīvums ir pieaudzis konkrētajā vietā un cilvēki tagad grib parku.Loģiski.Stulbi ir uzdot šādus infantilus jautājumus.30 gadu laikā arī sabiedrība mainās.Pēc 10 gadiem viss vēl būs daudz savādāk.Būsiet laimīgi par katru saglabājušos koku.

Atbildēt

vispār

01.02.2020. 18:57

nekustamā īpašuma zemes nodokli maksā visi,katru gadu, vismaz 4 reizes gadā,kamēr vien eksistē patreizējā sociālpolitiskā iekārta, tātad jau 30 gadus,- Teika,tagad Jaunā Teika, VEF, Čiekurkalns, Ziepniekkalns, dzegužkalns utt, vienalga, kādas tautības ir nekustamā īpašuma īpašnieks, valdītājs vai nomnieks.Vai autors grib paziņot, ka par šo nekustamā īpašuma nodokli Teika un Jaunās Teikas iedzīvotājiem nav tiesību uz zaļo zonu, kas ir PILSĒTAS (nodokļu maksātāju)parki ?Tā ir būtībā katrā labi pārvaldītā,Rietumu civilizāciju pārstāvošā pilsētā - nevienā parki nav privātīpašumā.Tā ka nevajag te dzīt demagoģiju par lietuviešu uzņēmēju manipulācijām.

Atbildēt

Uģis

01.02.2020. 18:51

»

JL6265Q7

VDD dzīlēs tapis pasūtījuma sacerējums


Nu, ļoti jau neprofesionāli gan tapis. Īlens ar uzrakstu vdd troļļu ferma izlīdis no maisa

Atbildēt

Nemaz nav muļķīgi

01.02.2020. 18:31

»

LLL

Vai tiešām VDD ēkas vieta ir blakus iedzīvotāju namiem, augstceltnēm? Kaut kā muļķīgi


Uz ielas noķers upurus un viegli padarīs par teroristiem, lai attaisnotu savu pastāvēšanu. Stukačus ari no parasta darbinieka privātās drēbēs neatšķirs.Ja ēka būs nomaļā vietā, tad sabiedrība kontrolēs VDD, nevis VDD sabiedrību. Iekšpagalms būs slēgts, neuztraucieties, kliedzienus nedzirdēs. Krievijā jau demonstrē psihotronos ieročus masu savaldīšanai. Ļoti jauks ierocis cilvēku nogalināšanai ar milzu skaļruņiem “ceļojošo diskotēku” - frekfence vienam skaļrunim 5-6 hz otram 10 hz. Ieslēdzot 5 hz, cilvēks to nedzird, bet cilvēkus pārņem nevaldāma baiļu sajūta. Ieslēdzot vienlaikus abus skaļruņus, iestājas rezonanse, kas saplosa cilvēku iekšējos orgānus. Bez “ ceļojošām diskotēkām” ir arī īpaši auto rosgvardes vajadzībām - autonomu elektroapgādi un gaisa apgādi, dušām, tualetēm, virtuvi un .. ložmetējiem. Visi šie jauninājumi domāti teroristu savaldīšanai un iznīcināšanai, sadalot Krieviju, Krievijas dabas bagātības un īpašumus, tostarp jau privatizētos.. atbrīvojoties no tautas.

Rīgā par jauno Teikas pentagonu klīdīs šausmu teikas.

Atbildēt

LLL

01.02.2020. 17:17

Vai tiešām VDD ēkas vieta ir blakus iedzīvotāju namiem, augstceltnēm? Kaut kā muļķīgi.

Atbildēt

JL6265Q7

01.02.2020. 17:16

VDD dzīlēs tapis pasūtījuma sacerējums.

Atbildēt

absurds

01.02.2020. 17:07

Lielākais absurds ir tas, ka Burovs pirms vairāk kā 20 gadiem pats šo Marsa velotreku palīdzēja nogremdēt un sūtīja bandītus, ar ko sadarbojās, lai iebiedētu velotreka vadību, lai šie atsakās no treka. Tā kā vadība nenobijās no Burova bandītiem, tad lieta nonāca tiesā, kur Burovs organizēja kārtējo mahināciju, lai velotreku atņemtu pašvaldībai un atdotu Valsts nekustamajiem īpašumiem, kur viņam bija savi gali un lielāka varbūtība izpildīt bandītu vēlmes šo zemes pleķi iegūt. Burovs bija tieši atbildīgs Rīgas domē, lai iesniegtu tiesā dokumentus, kas neļautu Marsa velotrekam pāriet VNĪ īpašumā, bet viņš to iesniegšanu sabotēja, līdz ar to notika tas, kas notika - Rīgas dome tiešā zaudēja. Bet Burovu toreizējais Rīgas mērs izsludināja par galēji nekompetentu sliņķi un viņu sodīja un vēlāk, par koruptīviem darījumiem ar pašvaldības īpašumiem atlaida no darba . Tagad šis iznirelis bez izglītības, bet ar sakariem korupcijas un kriminālās mafijas augstākajos stāvos izliekas par labdari.

Atbildēt

Burovs - recidīvists ar kriminālu pagātni

01.02.2020. 16:58

Ne jau tikai ar pagātni, bet arī tagadni, kā redzams. Kur Burovs - tur korupcija, kur Burovs, tur intrigas, krāpšana un sabiedrības miljoni aiziet dažu cilvēku kabatās. Tagad viņš uzmeties par rīdzinieku interešu aizstāvi saudzējot dažus kokus un degradētu vidi un redzams, ka viņam ir savi cilvēki avīzēs, portālos, pat Latvijas TV un radio - viņu kā kādu dienu (saimniecisku darbinieku) intervē pa labi un kreisi, lai gan tieši viņš ir piedalījies un iniciējis līelākās Rīgas budžeta izlaupīšanas mahinācijas un kopā ar Ameriku patīrījis rīdzinieku kabatas par miljardiem.

Atbildēt

Vai vajag

01.02.2020. 16:21

»

lauķis

Mums taču esot neatkarīga valsts.Tad kas nosaka ko un kur būvēt,valsts vai kaut kādi citu valstu uzņēmēji


Maizītis aktīvi ziņojis ASV vēstniecībai, izpaudis arī izmeklēšanas noslēpumus
https://www.pietiek.com/raksti/maizitis_aktivi_zinojis_asv_vestniecibai,_izpaudis_ari_izmeklesanas_noslepumus

Domājiet visādos SAB un VDD nenotiek tāpat?

Atbildēt

interesanti

01.02.2020. 16:14

»

Jānis Ozols

Nu un tad? Kaut kas parkveidīgs šajā vietā ir vitāli nepieciešams ne tikai VEFRESH


Gadus 30 nebija vajadzīgs, bet te pēkšņi tā ka acīs cērtas?

Atbildēt

lauķis

01.02.2020. 15:29

Mums taču esot neatkarīga valsts.Tad kas nosaka ko un kur būvēt,valsts vai kaut kādi citu valstu uzņēmēji/
Kas attiecas uz jauno ,,gestapo,, ēku,lai būvē kaut kur aiz Getliņiem. Manuprāt tāds dienests vispār nav vajadzīgs.

Atbildēt

Jānis Ozols

01.02.2020. 14:07

Nu un tad? Kaut kas parkveidīgs šajā vietā ir vitāli nepieciešams ne tikai VEFRESH.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...