Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts

09.04.2024. 08:16

Varbūt derētu beigt latviešiem muļķoties ar savu "valstiskumu"?

Atbildēt

Haralds Kalns

09.04.2024. 07:57

Jebkuras amata monetizācijas pamatā ir totālas kontroles, pār valsts pārvaldes un saimnieciskiem procesiem, NEESAMĪBA!!! Un absolūti neviens no valdošajiem varasgribjiem nevēlas "nodarīt pāri" sev un "tuviniekiem". Tie visi tēlo, ka nezin ko nozīmē ģenerālinspektora institūts visās "mūsu draugu" ASV valsts pārvaldes un administratīvos kantoros! Tāpēc, pie izdevības satiekot jebkuru klerķi, kurš saistīts ar darbu valsts pārvaldē, vaicājiet vai nav vēlēšanās pārņemt, pieņemt, uzņemt, apgūt progresīvas tehnoloģijas, kas ļautu labvēlīgi iedarboties, veicināt arī PRETKORUPCIJAS PASĀKUMUS!!!

Atbildēt

edgars

09.04.2024. 01:02

Tai kantorī milzīgi treknas algas +++ bonusi.
Zelta ādere. Tur tik savējie' parazitē.Tik atsēž labi,ja dažas stundas.

Atbildēt

Pļutkinens hehe palaidis šķidro. atkal, kā parasti

09.04.2024. 00:44

»

He he

Pļutkinens palaidis šķidro. He he


Tie, kuri kaut ko var, tie arī dara. Bet tie, kas nevar neko, tikai necilvēcīgi truli skauž un ienīst varētājus / darītājus un turpina smirdēt fōnā.

Priekš 'katra viena' galvenais ir saprast un apzināties - vai viņš ir varētājs un darītājs, vai tikai glups skauģis un fōnā smirdētājs - tāds deģenerāts "pļutkinens", par kādu tu esi sevi līdz šim publiski(!) izstādījis.

Atbildēt

viss ir vienkārši

09.04.2024. 00:39

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

patiesībā

09.04.2024. 00:38

»

Šķidrā smadzeņu izeja no

pazīstams kā neārstējams pacients: Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Mē, Rīgas Ūdens daram t';a

09.04.2024. 00:16

Savulaik Burtnieku ielā 33 devām ūdeni pirtij, ka bija iefiltrējusies dzīvojamā mājā, kur a agrāk bija kopmītne, tagad vieistabau dzīvoklīši.

Pirtniekiem devām mājas skaitītāja ūdenu i BE IZMĒRA un maksu neprasījām, Pēv gadiem sataisījām, ka pitnieki bankrotē, maksātnespēja un ko tad: ha, ha, pieprasījām mākjai ar ULTIMŠATU, maksāsiet mums jūs, dzīvokļi par pirtnieku ūdens patēriņu milzīgos aopmēros, jo tas gāja no jūsu skaitītāja, to starp arī par uzsildīšanau utt.

Nekasāsiet, atslegsim ūdeni un dzšanai vediet pudelēs no ezere paši, mazgāties jums nav onbligāti.

Un Burtnieku iela 33 maksāja gadiem ilgi, kamēr atmaksāja. Nav izslēgts, ka pirtnieki arī maksāja Rīgas Ūdens amatpersona'm, nezinu, kurii maksu sadalīja un piedzina dubultā kārtā, otru reizi no dzīvokļiem, jo redz. jūs dzūvokļu atbildīgi par savu māju.

Tā ir totāla izlaupīšana, krāpšana, cilveki sūdzējaš, bet veltīgi, policija attievca. PTAC - jūs neesiet pierādījuši, lai mēs varētu ierosināt pārbaudi. Un tauta - ejier d ... t!

Latvijas tiesiski laikam, ir slimākā valsts pasaule, kur tautu apkrāpj kā vergus.

Atbildēt

Licences un sertifikāti

08.04.2024. 21:08

»

Ribetons

Kā mani vairs neizbrīna, ka valsts vides dienesta jumtošana ar savām piesārņojošo darbību licencēm, ir izveidota un uzturēta mafioza, bandītiska sistēma


ir Latvijas ierēdņu gangsterisms - izspiešana.

LV iedeva sertifikātu Bigfarmai, lai nošpricē Latvijas cilvēkus kovidafērā, iznīcinot dabisko imunitāti. Jo pensijas visiem nepietiks.

Atbildēt

Ribetons

08.04.2024. 19:04

Kā mani vairs neizbrīna, ka valsts vides dienesta jumtošana ar savām piesārņojošo darbību licencēm, ir izveidota un uzturēta mafioza, bandītiska sistēma.

Atbildēt

students

08.04.2024. 11:02

Mumsiem Jelgavā "Jelgavas ūdens" arī ieviesa līdzīgu šepti kā Rīgā, pirms gadiem desmit gadiem.Nesaprotu kāpēc skādes apreiķināšanas formulas dažādos uzņēmumos atškiras...Cik viņas likumīgas, ja ķeras pie tiesu darbiem.Uzņēmējiem iesaku parauga ņemšanas brīdī pieprasīt daļu no parauga un tad uz sertificētu laboratoriju pārbaudīt. Bieži Rīgas ūdens testēšanas rezultāti nesakrīt ar BIOLAR u.c Izcenojumi Jelgavā reizēm ciešami.

Atbildēt

sa

08.04.2024. 09:55

»

Varētu padomāt, ka

tu esi spējīgs "sapļutkinenot labāku sūdu čupu", ja jau atļaujies noķēzīt CITUS...


vai tas uzbrauciens jāsaprot kā mājiens - netraucē rebes???

Atbildēt

zinatajs

08.04.2024. 08:28

Zinu, ka viena no uzņēmēju grupām, kuriem RŪ regulāri piestāda desmitiem tūkstošu lielus soda rēķinus, ir vairāki tirdzniecības centri. Centros ir frizētavas, skaistumkopšanas saloni, kafejnīcas un ēdnīcas. No visiem šiem nomniekiem veidojas notekūdeņi, kuru piesārņojošā norma tiek fiksēta un tiek prasīta milzīga 'soda nauda'.

Atbildēt

elementaari

08.04.2024. 07:56

Maksaajiet normaalas algas, lai nav radoshi jaakombinee "papildus piemaksas".

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

08.04.2024. 07:52

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja no

08.04.2024. 04:25

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


pazīstams kā neārstējams pacients: Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

Atbildēt

Varētu padomāt, ka

07.04.2024. 23:05

»

He he

Pļutkinena sūdu čupa klāt


tu esi spējīgs "sapļutkinenot labāku sūdu čupu", ja jau atļaujies noķēzīt CITUS?

Tādā gadījumā - nekautrējies, Pļutkinene hehe, nodemonstrē cien. publikai savu varēšanu!

Vai arī, ja nu tomēr neesi spējīgs ne uz ko tādu, par ko atļaujies apķēzīt CITUS - žāvē savus pļutkinenus savā aizkrāsnē, klusiņām mīīžot uz pastalām, un nesmirdi fōnā.

Tie, kuri kaut ko var, tie arī dara. Bet tie, kas nevar neko, tikai necilvēcīgi truli skauž un ienīst varētājus / darītājus un turpina smirdēt fōnā. Priekš 'katra viena' galvenais ir saprast un apzināties - vai viņš ir varētājs un darītājs, vai tikai glups skauģis un fōnā smirdētājs - tāds deģenerāts "pļutkinens", par kādu tu esi sevi līdz šim publiski(!) izstādījis.

Atbildēt

He he

07.04.2024. 21:11

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Pļutkinena sūdu čupa klāt!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

07.04.2024. 21:02

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: Ir sacīts: "Un – NAV nekā jauna šajā Dieva pasaulē..."

Un, arī: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

Savukārt, kā zināms: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Dēļ tam (arī): “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”." ;)

-----------

Mediju ziņa (2004. gads): Latvija tiek vērtēta kā otrā korumpētākā ES dalībvalsts. ... Latvija ir nabadzīgākā EK dalībvalsts un vienlaikus ir viena no viskorumpētākajām valstīm Eiropā.
----------------

Korupcija? Muļķu Zemē?!? Nu ko jūs, kur nu!...
( Iz “Ontūna M.© aŗChīva”, ANNO ~ 10. 2004. )

* * *
Pa(r) MU.ĻĶU Zemi klejo ziņa,
Kas dara uzmanīgu “pūli” ~
Mums skaļi vēsta plašsaziņa,
Ka - “slava” ir pa visu mūli:

Jo - konkurences cīņā skarbā,
Ir palaimējies tikt pie balvas,
Kas gūta “kompetentā” darbā ~
Par to, ka "zivs mēdz pūt no galvas".
...
Sēž “viedie”, bola blāvās acis,
Un 'funktierē', ko labu sacīs,
Ja “pūlis” viņiem uzvaicātu:
Vai korupcijā jēdz šie sātu?

“Pie rokas nepieķert jums "svētos",
Kas SILES "valstī" korumpētos ~
Mēs - “pūļa” kalpi, goda vīri,
Pēc 'rebēm' smirdoši, bet – tīri!

Nu... savu reizi... savā laikā...
Ne gluži 'skaidrucī', bet - 'tvaikā',
Varbūt ka... kaut kas... bišķi bija...
BET - ne jau 'čista' korupcija!

Šeit, "latv(ĀN)ijā", tiesu vara,
Ir perfekta: jebko tā dara,
Ko "ķēķa soģiem" 'pasūtīja' ~
Nu - kāda gan tur korupcija!

Lej trekno kom(b)anda ar smīnu,
Kā suņiem... (astē) terpentīnu,
Jums "digitālo koncepciju" ~
Pat runas NAV par korupciju!

Sēž "hūts-mēsls" (sīks) Trubai virsū,
Un rāda Dievzemītei... ('figu'),
Šim patīk “gudri” 'blamierēties' ~
Vai tāds spēj vispār korumpēties?

Mēs shēmojam (SEV) struktūrlietas,
Un 'bauri (sen) - pie vienas vietas',
Jo - fondus (MUMS) tokš’ iedalīja ~
Tā 'immer' nebūs korupcija!

Nju... šad / tad kādu zemes pleķi,
Pa lēto (pie)vācam, 'ar smeķi':
To 'vietvalži (MUMS) sabīdīja' ~
Dēļ draudzības, NE korupcijas!

Kāds 'uzbliež' halli Lielpilsētā,
Un šķoba viepli ņirgā lētā
(Kas 'nāk no iekšām', svētulīgām),
Par korupcijām “likumīgām”...

'Cērp aunus' "komnālās" shēmās,
'Slīps'... (kantoris, kur "valsts" 'ir tēmā'),
‘Pa pliko - PIRMS laiž šašlikgaļā' ~
NAV 'mafija', jo SILE -- 'daļā'!

Mums medicīnā - viss 'uz drātīm,
Un puņķiem' turas, kā uz vātīm,
Jums liekas - kāds te nopelnīja?
Nu ko jūs! Kur te korupcija?!

Njā... iegadās, ka nieka grasi,
Tu SILES 'biedram' “laipni” prasi,
Par “sīku” 'polit-protekciju'...
Bet – kas nu tā par korupciju!”
...
Ir “strādāts” sūri & "ilgtspējīgi",
Ar pilnu SULES kliķes jaudu,
Lai "garantēti" & pastāvīgi,
No KORUPCIJAS gūtu baudu.

Pār MU.ĻĶU Zemi - gods un slava,
Jo - šeit jau korupcijas NAV(a):
Vien – "klāra debess", tonī zilā,
Un "ANTI-koruptīvā" stilā!...

-----------
oŗiģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ C E N Z Ē T S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Murkšķis

07.04.2024. 19:37

Birkhāns Kaspars ar sievu arī daļā?

Atbildēt

Imanta Paeglīša darba pieredze garantē lielus %

07.04.2024. 18:30

SIA “Rīgas ūdens” dalībnieku sapulcē pieņemts lēmums ar 11. augustu par padomes locekli ar kompetenci korupcijas stratēģiju izstrādes un īstenošanas jomā ievēlēt Imantu Paeglīti.

Imanta Paeglīša darba pieredze jau vairāk nekā 15 gadus ir saistīta ar lielu uzņēmumu nesekmīgu vadīšanu. Šobrīd Imants Paeglītis pilda arī VAS “Pasažieru vilciens” padomes locekļa pienākumus, iepriekšējā darba pieredzē ir ieņēmis SIA “Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca” valdes priekšsēdētāja un VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” valdes locekļa amatus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...