Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pensionāre

10.11.2019. 10:08

Viena tukša vāvuļošana-tas ir latviešu daba.Kur ir palikuši mūsu strēlnieku pēcnācēji?Vai tiešām nevar rasties Latvijas -Staļins,kas varētu ieviest šajā dieva aizmirstajā zemē vienreiz kārtību?

Atbildēt

pilsonis

16.10.2019. 06:06

Pašlaik Latviju pārvalda divi galvenie valstij naidīgie spēki - ārzemnieki, kas uz laiku ''pārlatviskojušies'' ar mērķi nokļūt valsts pārvaldes augstākajos amatos un piekļūt valsts kasei un bijušie-esošie profesionālie komunisti-čekisti, kuru tiešais pienākums ir graut valsti no iekšienes - aplaupot iedzīvotājus ar izdomātiem nodokļiem, iznīcinot nacionālos uzņēmumus, atbalstot korupciju un tādā veidā graujot iedzīvotāju uzticību Latvijas valstij.

Atbildēt

I, Mūrniece, cionistu marionete, vada Saeimas deputātus uz tukšu runu cīņām

06.10.2019. 11:01

»

Cionistu likumdevējs Saeima

Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulāciju rezultātā, ar Saeimas balsojumu panāca, ka Saeima, neiedziļinoties likumgrozījumos, steidzamības kārtā nobalsoja faktiski par demokrātijas likvidēšanu Latvijā, piešķirot piekļuvi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai. Piekļuve valsts noslēpumiem turpmāk balsis...No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Citāts no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu - ebreju nacistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Cionistu likumdevējs Saeima

06.10.2019. 08:24

»

vispār jau

nav svarīgi kā nobalso, bet gan cik "pareizi" saskaita


Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulāciju rezultātā, ar Saeimas balsojumu panāca, ka Saeima, neiedziļinoties likumgrozījumos, steidzamības kārtā nobalsoja faktiski par demokrātijas likvidēšanu Latvijā, piešķirot piekļuvi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai. Piekļuve valsts noslēpumiem turpmāk balsis vēlēšanu procesā skaitīt saskaņā ar valsts noslēpumu CVK pr-jai K. Bērziņai uzliek par pienākumu.

Atbildēt

vispār jau

05.10.2019. 23:52

»

tātad

Tātad tie "kreisie" nav aizstāvējuši darba ņēmēju intereses, jo par viņiem neviens nebalso


nav svarīgi kā nobalso, bet gan cik "pareizi" saskaita.

Atbildēt

interesanti,

05.10.2019. 23:50

»

lauķis

Vai tiešām rutks saldāks par mārrutku


kā lai to zina, ja nav nogaršots?

Atbildēt

Vienīgā iespēja -

05.10.2019. 18:30

»

Kā šo žīdu būšanu pārtraukt?

Kā izolēt tos, kas neļauj pacelties valstij un tās pilsoņiem savā zemē būt pilntiesīgiem un aizsargātiem ar likumu, strādāt un audzināt savus bērnus?Ko dara ar tādiem, kas traucē


esi gudrāks par žīdu!

Latviešiem jāorganizējas, lai pretotos. Nedrīkst iet "mutesbajāru" kā H86 L. Grantiņš pavadā. Nav jēgas pipularizēt žīdu panākumus pret latviešu tautu un vnk un tikai runāt par sekām, nenovēršot cēloņus.

Visos aspektos tā ir bioloģiskā evolūcija, kas jāapzinās - vai latviešu etnos spēs piemēroties globāliem apstākļiem, pretojoties to nelabvēlīgumam, saglabājoties citā formā. Iespējams, ka ne kolonijas, ne valsts formā, ne kibuca.. iespējams, ka pat nav zināms nosaukums, kādā formā..

Tomēr.. neizprotot Suņdzi Karamākslas deviņu zemju principu likumus, tas nav iespējams.. Suņdzi Karamākslu pielieto Ķīnas valsts un ebreju B' nai B' rith pasaules virsvadības projektos. Pret ienaidnieku jāpielieto tie paši ieroči, ar kuriem tas uzrunā un izaicina mūs.

Atbildēt

Kā šo žīdu būšanu pārtraukt?

05.10.2019. 14:50

Kā izolēt tos, kas neļauj pacelties valstij un tās pilsoņiem savā zemē būt pilntiesīgiem un aizsargātiem ar likumu, strādāt un audzināt savus bērnus?Ko dara ar tādiem, kas traucē?

Atbildēt

No laukiem

05.10.2019. 10:40

Kas notiks ar mums lauciniekiem ?

Atbildēt

Allena Dallesa doktrina strada Latvija !

05.10.2019. 09:57

»

Aga

A ko jūs gribat? Divas valsts galvenās amatpersonas ar aizdomām par sadarbību ar ASV specdienestiem! Kāda velna pēc viņiem rūpēties par Latvijas pilsoņu veselību


Pajautajiet ,kapec asv nav oficiali atcelusas Allena Dallesa 1947 gada doktrinu Austrumeiropas iznicinasanai ?

Atbildēt

Sorry!

05.10.2019. 08:26

»

!

baidas


Viss ok!

Atbildēt

Q

05.10.2019. 08:16

Kariņa valdība Latvijai ir vienkārši katastrofa! Un vēl piedevām nacionālo plānprātiņu atbalstītais žīdiņš par prezidentu ir īsta apokalipse latviešu tautai!Šo idiotu darbības sekas būs labi redzamas pēc pāris gadiem!

Atbildēt

Kas tad nu?

05.10.2019. 07:31

Komentārus nepievieno!

Atbildēt

Patiešām

05.10.2019. 07:30

»

Latvis

Ko tad var gribēt no labējām, konservatoru partijām? Mēs paši šos savēlējām, lai krievi nenāk, jeb precīzāk, sociāldemokrātiskā saskaņa netiktu pie valdīšanas. Gaidīt, ka labējie domās par nabaga tautu ir utopija. Mums ir labas privātās klīnikas kur ārstēties un valsts slimnīcās arī var tikt pie laba...


Visi valsts korporācijas kastā esošie ir nodrošināti ar labiem ienākumiem un vēl apdrošināti zelta polisēm, iznīcinot vecos cilvēkus un nederīgos, kuri nespēj sev nopelnīt, lai genocīda apstākļos, kad valsts iznīcina ekonomiku finansu instrumentiem vispārējas vergu digitalizācijas procesā, spētu sevi nodrošināt un apdrošināt, izdzīvot. Tieši tas pats notiek Krievijā. Citi to novertē kā cionistu "kosmopolītu nacistu Trešo reihu"..

Atbildēt

krams

05.10.2019. 07:19

To, ka valdība pārkāpj likumus, tas ir visiem zināms fakts! Un šeit būtu būtu jāsauc pie kriminālās atbidības!

Atbildēt

Priekulis

04.10.2019. 15:09

»

manupraat

'Loti labs un vajadziigs raksts! Un tas trulais, bezkauniigais Kari'na purns ir laba ilustraacija 'sim rakstam


Tev brāl taisniba, nav viņam mūsu laucinieku sejas vaibstu.

Atbildēt

Budzis

04.10.2019. 14:24

Veselības budžets ir caurs spainis. Nauda tur ir milzīga, bet arī tiek milzīgos daudzumos izšķērdēta. Paskatiet visas super sadārdzinātās būvniecības, med iekārtu iepirkumi par pasakainām summām. Nemaz nerunājot par padomēm ar milzu algām un vēl visādu baru ierēdņu un aģentūru, kas no šī budžeta barojas.

Atbildēt

Aizvāciet Jāni Reiru

04.10.2019. 12:22

Šo nelaimi sauc Jānis Reirs. Cinisks, zemisks nelietis, svešu ideju izmantotājs. Patiesībā - Vienotības melnās kases turētājs, starpnieks starp visvisādiem politbiznesiem un oficiālo valsti. Tāpēc arī naudas nav. Nav un viss, un nebūs. Kamēr vien būs šis morālais izdzimtenis pie varas. Kamēr viņa uzpirkto "sociālo partneru" svīta ļaus sevi izmantot, kamēr darbaļaužu vēlētājs būs tik dumjš, lai būtu par viņa vēlētāju - visai Latvijas valstij būs jācieš. Jānis Reirs ir rūdīts un viltīgs komunists, kuram īsti tiesiskā valstī ne tikai neatrastos vieta politikā, bet savas dienas vadītu aiz restota lodziņa.

Atbildēt

Latvis

04.10.2019. 10:07

»

lauķis

Nu ko,šķirosim lielajos un mazajos zagļos?Varbūt tomēr neiet un nebalsot par partijniekiem


Es tā arī daru. Šoreiz nenoturējos un aizgāju par Strīķi nobalsot, lai to zagļu midzeni pakustina, kaut vai minimāli. Kas arī notiek, bet līdz tiem lielajiem, nepieskaramajiem ir vēl ļoti tālu.

Atbildēt

Latvis

04.10.2019. 09:34

»

manupraat

Vai tie'saam veel neesi sapratis, ka Latvijaa naav ne labeejo, ne kreiso partiju?! Taas, kuras sevi sauc par kreisajaam tik pat veikli aplaupa tautu, kaa taas, kuras sevi sauc par labajaam. Nav labeejo un kreso zag'lu, blee'zu vai me'lu. Ir tikai zag'li, blee'zi un me'li


Kā tā? LSDSP zaga! Kur viņi tagad? Saskaņas 7% par trolejbusiem ir kapeikas pret 50% procentiem atkata ceļos, celtniecībā un citos valsts pasūtījumos kur šeptējas labējie. Un mēs kā muļķi balsojam par labējiem, jo citādi krievi nāks 30 gadu garumā nāk.

Atbildēt

manupraat

04.10.2019. 09:21

»

Latvis

Ko tad var gribēt no labējām, konservatoru partijām? Mēs paši šos savēlējām, lai krievi nenāk, jeb precīzāk, sociāldemokrātiskā saskaņa netiktu pie valdīšanas. Gaidīt, ka labējie domās par nabaga tautu ir utopija. Mums ir labas privātās klīnikas kur ārstēties un valsts slimnīcās arī var tikt pie laba...


Vai tie'saam veel neesi sapratis, ka Latvijaa naav ne labeejo, ne kreiso partiju?! Taas, kuras sevi sauc par kreisajaam tik pat veikli aplaupa tautu, kaa taas, kuras sevi sauc par labajaam. Nav labeejo un kreso zag'lu, blee'zu vai me'lu. Ir tikai zag'li, blee'zi un me'li.

Atbildēt

lilli

04.10.2019. 09:21

Sīkas un nevajadzīgas vaimanas, neko vairāk nepateiksi par šo, jo, lieciet ciparus un pierādiet nevajadzīgi iedalīto naudu....tad šīm vaimanām būs jēdzīgs iemesls. Tā tak ir, vai ne?

Atbildēt

Aga

04.10.2019. 08:21

A ko jūs gribat? Divas valsts galvenās amatpersonas ar aizdomām par sadarbību ar ASV specdienestiem! Kāda velna pēc viņiem rūpēties par Latvijas pilsoņu veselību?

Atbildēt

tātad

04.10.2019. 06:03

»

Latvis

Kreiso elektorāts ir darba ņēmējs, jeb nabadzīgākā tautas daļa. Ja viņi neaizstāv viņu intereses, tad nav kas par šiem balso


Tātad tie "kreisie" nav aizstāvējuši darba ņēmēju intereses, jo par viņiem neviens nebalso!

Atbildēt

Valdība ir cionistu mehanisms

03.10.2019. 20:50


Kā zināms, cionisma pamatā ir haosa radīšana, pretnostatīšana, sanaidošana un viltus vērtību ievazāšana, ko arī redzam, visās Latvijas tautsaimniecības nozarēs, izglītībā, medicīnā, attieksmē pret pensionāriem, jauniešiem, bezdarbu utt.
Tas nozīmē, ka uz valsti vara vairs neskatās kā uz vienotu veselumu, bet kā uz izjauktu pulksteni, kur katra amatpersona cenšas uzpulēt savu zobratu, bet neviens nav atbildīgs, lai pulkstenis sāktu strādāt.
Nekas nebeigsies ar to vien, ja panāksim tiesiskuma atjaunošanu un dekolonizāciju.
Vajadzīgs godprātīgu cilvēku kopums, kuri ir profesionāļi savās nozarēs un spējīgi izveidot maksimāli saprātīgu un godīgu politiku, kas vērsta uz labklājību sabiedrības vairākumam, bet tajā pat laikā neaizmirstot, ka mazākums arī vēlas cilvēkcienīgu dzīvi.

Atbildēt

We all live in America (ģeopolitiski)

03.10.2019. 20:44

Lv Valsts situācijas apraksts.Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties, nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām. LV problēma tā, ka 1990. gadā, kad Latvijai jākļūst neatkarīgai, varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org. noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously?!? Latvijas valsts ir ierobežotas grupas cilvēku ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Tas ir tas v. noslēpums! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības", bet piedot tiem, kas patiesibā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus.Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus un uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Radītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno! Tiesas nebūs tiem, kas pieņēmuši Jezu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katru no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģelijs ir saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinuši par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubese, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERALISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautājums #1! Nevajag mūs biedēt un novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax.Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā. Kauns! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas, dzīvo nabadzīgāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojiet šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Vai Dievs var svētīt Latviju!? ... Tādu, kā tagad tā ir? Knapi 1.9 miljoni saskaņā ar ANO datiem.

Atbildēt

03.10.2019. 20:40


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esam tie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?

Gudro diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru".

Atbildēt

neskatoties uz

03.10.2019. 20:04

neskatoties uz pastāvīgo zākāsanos par Saskaņu ("patriotisma" pierādījums), tikai uz Saskaņas tikšanu pie varas var saglābt LR bankrotu

Atbildēt

hmm

03.10.2019. 19:58

likumi ir parkapti ari citas sferas. daudzi. kas mums ir valdiba vai banditi? vai attiecigu personu ielikteni.

Atbildēt

varbūtība

03.10.2019. 17:59

»

manupraat

'Loti labs un vajadziigs raksts! Un tas trulais, bezkauniigais Kari'na purns ir laba ilustraacija 'sim rakstam


Par mediķu algām, šķiet ka māsiņām un cita amata zemāk atalgojuma cilvēkiem vajadzētu vairāk novirzīt finansējumu paceļot algas, bet par ārstiem vai daļai nav patiešām jau tā labas algas ... bet te lomu nospēlē dažu Eiropas valstu ārstu atalgojuma lielums un ja neceļ dodas prom no Lv .. lūk valsts kolektīvais un ik katra pilsoņa kolektīvā atbildība un patriotisms ...jo vai patiešām lv var pacelt tik augstu kā vācijā

Atbildēt

Latvis

03.10.2019. 17:57

»

jautaajums

Ja savēlētu kreisos,vai būtu savādāk


Kreiso elektorāts ir darba ņēmējs, jeb nabadzīgākā tautas daļa. Ja viņi neaizstāv viņu intereses, tad nav kas par šiem balso.

Atbildēt

:))

03.10.2019. 17:39

par šo es fanoju! :))
https://titania.saeima.lv/LIVS13/saeimalivs_lmp.nsf/0/297563E1C99CDE17C22584880023DB80?OpenDocument

Atbildēt

Latvis

03.10.2019. 17:36

Ko tad var gribēt no labējām, konservatoru partijām? Mēs paši šos savēlējām, lai krievi nenāk, jeb precīzāk, sociāldemokrātiskā saskaņa netiktu pie valdīšanas. Gaidīt, ka labējie domās par nabaga tautu ir utopija. Mums ir labas privātās klīnikas kur ārstēties un valsts slimnīcās arī var tikt pie laba ārsta par naudu. Pluss, mūsu valdošā šķira ir apdrošināta un ar tā saucamajām zelta polisēm, kas ļauj ārstēties par velti arī privātajās klīnikās. Un apdrošināti šie ir par valsts līdzekļiem. Par šito vajag rakstīt, ne 3,5% meklēt.

Atbildēt

manupraat

03.10.2019. 17:33

'Loti labs un vajadziigs raksts! Un tas trulais, bezkauniigais Kari'na purns ir laba ilustraacija 'sim rakstam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...