Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Irena

23.03.2019. 15:24

Vai valstij nav jāuzņemas atbildība par šī dalītā nekustamā īpašuma izveidošanu. Valstij, pašvaldībām jau pirms īpašuma tiesību atjaunošanu uz zemi īpašniekiem, mantiniekiem pilsētās bija zināms uz kuru pieteicēju zemesgabaliem atrodas dzīvojamās mājas. Tādēļ pieteicējiem bija japiešķir vai nu līdzvērtīgs zemesgabals, vai jāizmaksa kompensacija, ko paredzēja likums, nevis privatizēto dzivokļu īrnieki japadara par ķīlniekiem. Bez tam, daudzi senču zemes atguvēji ir pārdevuši savus zemesgabalus un patreiz tie nonakuši uzpircēju rokās, kas gūst pelņu uzpirkto zemi iznomājot. Dzīvokļu privatizācijas procesā dzīojamām majām piesaitītos zemes gabalus varēja izpirkt par sertifikātiem, bet tagad jāmaksā tās kadastrālā vērtība, kas neatbilst zemesgabalu patiesai vērtībai, jo nav ierakstīti apgrūtinajumi, kas pazemina zemes vērtību. Tādēļ valstij, pasvaldībām paām jālabo savas pieļautās kļūdas un jāuzpērk zeme zem dzīvojamām majām un tad jāisina jautajums par zemes izpirkšanu.

Atbildēt

zemes īpašniekam

23.01.2019. 20:20

»

Zemes ipasnieks.

Beidziet skaust...


Vai kāds Jūs PIESPIEDA pieņemt to zemi īpašumā un vai kāds LIEDZA to vēlāk pārdod???

Atbildēt

zemei

23.01.2019. 20:17

»

Zeme

Raksta autors bijušais PSRS prokurors un Iet roku rokā ar Saskaņas biedriem un musina tautu ar saviem parazītiskajiem proletariāta rakstiem


Vai nav kauns tik atklāti melot? K.Rancans - Dolgopolova un Ločmeles politika pretinieks. Jūs katru reizi atklājat SAVU (nevis kritizēto personu) līmeni:)

Atbildēt

Zeme

08.01.2019. 22:58

Raksta autors bijušais PSRS prokurors un Iet roku rokā ar Saskaņas biedriem un musina tautu ar saviem parazītiskajiem proletariāta rakstiem!
Pretīgi lasīt šo dzīvokļu īpašnieku lobistu!
Gan jau pats savu VDK kartīti uzspēja izņemt!!!

Atbildēt

Vienotais CL968

08.01.2019. 06:41

»

kaut kāds murgs, nbe stāsts

Pat nav sakarīgi pateikts nekas, nav loģikas.tādēļ, ka melo


...lieta ir tik vienkārši atrisināma, jo pa mizu ir jādod Tieslietu ministrijai, kura iesniedz likumprojektus saeimai, jo tās pakļautībā ir valsts zemes dienests un tas pilda šos TM izstrādātos brīnumus, kad kadastrālā vērtība tiek aprēķināta itin visām ēkām un zemēm kā uz dalītiem nekustamiem būvju un zemju īpašumiem, kaut gan lielākā daļa 90% īpašumi ir vienots vesels CL968.p. izpratnē, jo pieder tikai vienai personai, tādēļ „jābrauc virsū” TM un jāpanāk tikai tas, ka visām ēkām un būvēm, kā vienotam īpašumam, tiek noteikta viena kadastrālā vērtība, nevis kā tagad, kad aiz valsts alkatības dēļ, tiek noteiktas divas atšķirīgas kadastrālās vērtības, lai vairāk iekasētu naudas un nesaprot, ka zeme un ēkas ir cieši vienots īpašums, kuram jānosaka tikai viena kadastrālā vērtība, nevis divas nevienādas vērtības. Tad problēmu nebūs !

Atbildēt

kaut kāds murgs, nbe stāsts

04.01.2019. 23:16

»

Zemes ipasnieks.

Beidziet skaust...


Pat nav sakarīgi pateikts nekas, nav loģikas.tādēļ, ka melo.

Atbildēt

Zemes ipasnieks.

04.01.2019. 16:51

Beidziet skaust.
Konkrets stasts par musu gimeni.
Musu vecvecakiem piedereja vairaki zemes gabali Riga.Pasi dzivojam Riga centra.Jus dzivoklus privatizejat.mus vienkarsi izmeta.3 berni panema kreditus un nopirka dzivoklus.30 gadi jugs uz pleciem.Vecaki .ar bernu palidzibu.nopirka dzivokli.
No Zemes nomas pelnas gada.vecakiem pat nesanak samaksat kreditu bankai gada.
Secinajums.
Sodien butu daudz laimigaki.ja dzivotu bloka majas un maksatu ,Zemes nomu gada kaut vai 100e gada.neka katru menesi 400e bankai.

Atbildēt

Nost nacionālo Saskaņu un NA

04.01.2019. 13:18

»

Cietušais

Arī mans dzīvoklis atrodas mājā, kas padomju laikā celta uz privātās zemes. Šīs zemes pārpircēji ir vairākkārt mainījušies, jo sajutuši labu peļņas avotu. Citādi šī zeme viņiem nav vajadzīga. Jautājums: ja māja uzcelta uz privātās zemes okupācijas laikā, kad zeme tika nacionalizēta, vai tad Latvijai...


Tautas vairākumu "apjāja"un tagad NA ministrs no TM sagribējis apjāt, apčakarēt tautu vēlreiz, desmito reizi.

Izlasi rakstā vienu no ļaunākajām, viltīgākajām parādībām, ko saplānojis Rasnačs ar šo likumu pret savu tautu - iemāna ar viltu vispirms nobalsot, ka PĒRK piespiedu nomas zemi, NEZINOT KO PĒRK UN PAR CIK pērk un paskot, ka "Piespiedu process uzskatāms par uzsāktu - lasi, tev vairs nav atkāpšanās -cik lielu zemi un par cik lielu summu, tu jau tieki piespiests pirkt, lasi: kad dzīvokļu īpašnieki 50+1 nobalsoja, ka izpērk izpērkamo "KAĶI MAISĀ". piespiedu process uzskatāms par uzsāktu. Tieši un viltīgi apkrāpj tevi un tu raudādams maksāsi band
ītiskas summas desmitiem gadu, ja pānems vēl bankas kredītu.

Te tev būs NA "latviskas Latvijas" vietā - verdzība vai zaudēsi dzīvokli, ja nemaksāsi, tinies ātrāk projām no valsts.

Un mēs balsojam par šo bandītisko risinājumu "tēviem" vēlēšanās.

Atbildēt

Cietušais

04.01.2019. 12:22

Arī mans dzīvoklis atrodas mājā, kas padomju laikā celta uz privātās zemes. Šīs zemes pārpircēji ir vairākkārt mainījušies, jo sajutuši labu peļņas avotu. Citādi šī zeme viņiem nav vajadzīga. Jautājums: ja māja uzcelta uz privātās zemes okupācijas laikā, kad zeme tika nacionalizēta, vai tad Latvijai atgūstot neatkarību un atjaunojot privatizācijas institūtu šis apstāklis nebija jāņem vērā? Vai tad kopš 1940.gada (pirms okupācijas laika) situācija Latvijā nav mainījusies, ja īpašniekiem īpašumi tika atjaunoti, ņemot vērā pirmsokupācijas periodu, nerēķinoties ar okupācijas faktu un tās radītajām sekām? Līdz ar to rodas jautājums - vai Latvija bija okupēta vai ne? Nu nebija pareizi atjaunot privatizācijas institūtu tādā pašā veidā, kādā īpašumi piederēja īpašniekiem līdz 1940.gadam. Valsts taču varēja ar zemju īpašniekiem vienoties par kompensācijām vai zemes ieradīšanu citur. Mākslīgi radītais piespiedu īpašums ir juridiskais absurds.

Atbildēt

vispār

03.01.2019. 19:19

»

Aldis

Kāds deputāts teica - jūs, latvieši, spīdziniet savus latviešus. Tie, kurus jūs sauciet par okupantiem, jau sen izvācās no saimnieku mājām, nopirka savus dzīvokļus vai saņēma kompensāciju, tos atstājot, bet jaunajās mājās privatizēja savus dzīvokļus un zemi zem mājas saņēma īpašumā, vismaz vairākums...


"jaunajās"mājās privatizēja zemi, haahaa,- man ir veselas 2 domājamās daļas privatizētas, kuras kopā ar pārējo iedzīvotāju daļām aizņem nelielu daļu zem mājas esošo zemi, pārējie 4 vai 5 vai 6 lielo daļu īpašnieki nav dzīvokļu īpašnieki un nav arī pirmskara īpašumu mantinieki, varam laikam 3 x minēt, kā ir tikts pie šīm zemēm,- tā kā mēs nomājam zemi, maksājam īpašuma nodokli par šīm zemēm un esam reāli ķīlnieki...blakus zemes īpašums pieder V.Kalnkaziņai - vai nav dzirdēts uzvārds?

Atbildēt

NA - balagāns, ne partia

03.01.2019. 07:18

»

Lamata

Nav saprotams, ko darīja visi šie juristu bari, ja faktiski gandrīz neviens likums neatbilst Satversmei , tās būtībai. K.Rancāns kā ar vējdzirnavām cīnas jau gandrīz 30 gadu garumā


Piemērs par kadastrālās vērtības atšķirībām mūsu dzīvojamai mājai Mālpils ielā 2A piesaistītā zemes gabala.
Zemes plānā apgrūtinājumi nav reģistrēti, zemes gabali ar kadastra nr.0100 024 0274, 0100 024 0197, kas ir īpašnieku īpašums.
Tātad dalītā īpašuma zemei zem daudzdzīvokļu mājām ir jāizstrādā reāls piesaistītās zemes robežu plāns, ar visiem apgrūtinājumiem, kas līdz šim vairākumā gadījumu zemes robežu plānā nav redzami, nav uzrādīti, zemes zemesgrāmatu nodalījumā nav reģistrēti.

Privatizācijas komisiju paviršās vai bezatbildīgās rīcības rezultātā, izstrādājot zemes robežu plānu, VZD, nosakot zemes kadastrālo vērtību zemei zem daudzdzīvokļu mājām, mūsuprāt, ir pieļāvis ļoti nopietnus kadastrālās vērtības noteikšanas kritēriju izkropļojumus, pie tam atzīstot šo zemi kā tirgus zemi, kuras pārpirkšanas fakts 100% gadījumos tika pārkāptas pirmpirkuma tiesības slēpjot pirkuma faktu vai pārpērkot pa daļām ar dažu dienu starpību, dāvinot zemi svešai personai vai tml.

Atbildēt

NE barons

03.01.2019. 07:08

»

Aldis

Kāds deputāts teica - jūs, latvieši, spīdziniet savus latviešus. Tie, kurus jūs sauciet par okupantiem, jau sen izvācās no saimnieku mājām, nopirka savus dzīvokļus vai saņēma kompensāciju, tos atstājot, bet jaunajās mājās privatizēja savus dzīvokļus un zemi zem mājas saņēma īpašumā, vismaz vairākums...


Uzprcēji - "baroni"mums iegalvo,stāsta, cik svēts ir īpašums, cik lielu kaitējumu nodarīja okupācijas režīms, kas atņēma viņiem īpašumus (šeit - zemi) un ka viņiem tagad ir tiesības saņemt kompensāciju no tiem, kuri “sagrāba” šo zemi, uzbūvēja uz tās dzīvojamās mājas un zemi lietoja bez maksas, tagad lieto, grib dzīvot uz viņu rēķina, maksāt negrib. Ārā no mūsu zemes - uzĪriju sēnes lasīt, latvieši. To organizē NA - Rasnačs ar šo likumu.

Atbildēt

Stukačs

03.01.2019. 07:04

»

ha-ha

Kā brīvības cīņu karavīra dēls esmu iecelts okupanta kārtā,bez zemes,pat augļu koki aug uz svešas zemes,bet okupācijas laikā uzceltās būves izrādās ir kļuvušas par noziedzīgu darbību objektiem arī uz svešas zemes.Toties okupantu uzticības personām visi dokumenti ir kārtībā un paši kļuvuši par superpatriotiem...


Mūsuprāt, šie "zemes baroni" parasti ir izredzētie, nezina kas notiek uz zemes, tautu viņi nedzird vai negrib saprast, ka okupācijas laikā visi Latvijas iedzīvotāji TIKA PADARĪTI VIENĀDI, PAR PROLETĀRIEŠIEM: vieniem nacionalizēja īpašumus, otriem - tagadējiem dzīvokļu īpašniekiem, 50 gadu okupācijas periodā liedza iespējas tikt pie zemes vai mājas īpašuma. Arī privatizācijas procesā dzīvokļu īpašnieki nedabūja vairāk kā šo nabaga dzīvokli, bet liela daļa – 10321 mājās (Rīgā 8219) vai 78046 dzīvokļus (Rīgā 50691) vai kopā
304 138 cilvēkiem, kuri dzīvoja denacionalizētajās mājās, arī šo nabaga dzīvokli īpašumā vai šī dzīvokļa kompensāciju nesaņēma, laikam, ka tā laika vara, uz naidu kurinošo uzsaukumu pamata atzina, ka mantinieku māju dzīvokļu īrnieki bija līdzvainīgi okupācijā un īpašumu nacionalizācijā.

Atbildēt

jaajaa

02.01.2019. 22:47

...sor, pārāk nopietni mani, lūdzu, neuztvert...šovakar...:)

Atbildēt

jaajaa

02.01.2019. 22:44

...:D...nu tik vienkāršu lietu nevar atrisināt...zemes īpašniekam jāizpērk visas ēkas, visi dzīvokļi no tagadējiem īpašniekiem...un pēc tam tad dzīvokļa īpašnieks lai pats lemj, vai atpirkt par iegūto naudu savu dzīvokli ar nu jau domājamo zemes daļu, vai arī pirkt dzīvokli citur...a kamēr zemes īpašnieks nav vienojies ar dzīvokļa īpašniekiem un visu nopircis, noteikt kaut kādu simbolisku īres maksu...pats vainīgs, kad pirka zemi zemi, zināja, ka māja virsū...a tas, ka valsts ar likumu samazinās īres maksu līdz brīdim, kamēr arī ēkas nav kļuvušas par viņa īpašumu, tiesiskās paļāvības principu neskar..:D..

Atbildēt

Aga

02.01.2019. 21:34

Vienkārši iedalīt zemi Latgalē kā kompensāciju. ne viņi to zemi pirkuši, ne 40 gadā krediti bija izmaksāti! Pasludināt visu to zemi par valsts īpašumu, bez privatizācijas tiesībām!

Atbildēt

Lamata

02.01.2019. 19:59

Nav saprotams, ko darīja visi šie juristu bari, ja faktiski gandrīz neviens likums neatbilst Satversmei , tās būtībai. K.Rancāns kā ar vējdzirnavām cīnas jau gandrīz 30 gadu garumā.

Atbildēt

Aldis

02.01.2019. 17:56

Kāds deputāts teica - jūs, latvieši, spīdziniet savus latviešus. Tie, kurus jūs sauciet par okupantiem, jau sen izvācās no saimnieku mājām, nopirka savus dzīvokļus vai saņēma kompensāciju, tos atstājot, bet jaunajās mājās privatizēja savus dzīvokļus un zemi zem mājas saņēma īpašumā, vismaz vairākums, bet latvieši palika dzīvot saimnieku mājās un jūs viņus spīdzieniet - tā apmēram bijis stāsts.

Nudien, latvieši okupantos ieskaitīja savus latviešus un dzen projām no valsts. Un vai latvieši nav tie, kas strādā NA Maksātnespējas administrācijā un izveidoja, kā te raksta, zemes ģildes un spīdzina savu tautu? Tie nav latvieši, nacionāļi?

Un tahgad gatavojiet jaunu sēriju kā savu tautu paverdzināt vēl.

Atbildēt

ha-ha

02.01.2019. 17:24

Kā brīvības cīņu karavīra dēls esmu iecelts okupanta kārtā,bez zemes,pat augļu koki aug uz svešas zemes,bet okupācijas laikā uzceltās būves izrādās ir kļuvušas par noziedzīgu darbību objektiem arī uz svešas zemes.Toties okupantu uzticības personām visi dokumenti ir kārtībā un paši kļuvuši par superpatriotiem ar tiesībām pazemot un tiesāt.

Atbildēt

Anna

02.01.2019. 17:19

L Un kā tas, ka likumprojektā nav atrisināts jautājums par PRIVATIZĒTAJĀS MĀJĀS DZĪVOJOŠO ĪRNIEKU STATUSU, viņu loma un vieta zemes izpirkuma gadījumā - vai viņiem būs jāpiedalās zemes izpirkumā vai to vietā tiks uzlikts pienākums pašvaldībai šim dzīvoklim savu daļu izpirkt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...