Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Irena

23.03.2019. 14:24

Vai valstij nav jāuzņemas atbildība par šī dalītā nekustamā īpašuma izveidošanu. Valstij, pašvaldībām jau pirms īpašuma tiesību atjaunošanu uz zemi īpašniekiem, mantiniekiem pilsētās bija zināms uz kuru pieteicēju zemesgabaliem atrodas dzīvojamās mājas. Tādēļ pieteicējiem bija japiešķir vai nu līdzvērtīgs zemesgabals, vai jāizmaksa kompensacija, ko paredzēja likums, nevis privatizēto dzivokļu īrnieki japadara par ķīlniekiem. Bez tam, daudzi senču zemes atguvēji ir pārdevuši savus zemesgabalus un patreiz tie nonakuši uzpircēju rokās, kas gūst pelņu uzpirkto zemi iznomājot. Dzīvokļu privatizācijas procesā dzīojamām majām piesaitītos zemes gabalus varēja izpirkt par sertifikātiem, bet tagad jāmaksā tās kadastrālā vērtība, kas neatbilst zemesgabalu patiesai vērtībai, jo nav ierakstīti apgrūtinajumi, kas pazemina zemes vērtību. Tādēļ valstij, pasvaldībām paām jālabo savas pieļautās kļūdas un jāuzpērk zeme zem dzīvojamām majām un tad jāisina jautajums par zemes izpirkšanu.

Atbildēt

zemes īpašniekam

23.01.2019. 19:20

»

Zemes ipasnieks.

Beidziet skaust...


Vai kāds Jūs PIESPIEDA pieņemt to zemi īpašumā un vai kāds LIEDZA to vēlāk pārdod???

Atbildēt

zemei

23.01.2019. 19:17

»

Zeme

Raksta autors bijušais PSRS prokurors un Iet roku rokā ar Saskaņas biedriem un musina tautu ar saviem parazītiskajiem proletariāta rakstiem


Vai nav kauns tik atklāti melot? K.Rancans - Dolgopolova un Ločmeles politika pretinieks. Jūs katru reizi atklājat SAVU (nevis kritizēto personu) līmeni:)

Atbildēt

Zeme

08.01.2019. 21:58

Raksta autors bijušais PSRS prokurors un Iet roku rokā ar Saskaņas biedriem un musina tautu ar saviem parazītiskajiem proletariāta rakstiem!
Pretīgi lasīt šo dzīvokļu īpašnieku lobistu!
Gan jau pats savu VDK kartīti uzspēja izņemt!!!

Atbildēt

Vienotais CL968

08.01.2019. 05:41

»

kaut kāds murgs, nbe stāsts

Pat nav sakarīgi pateikts nekas, nav loģikas.tādēļ, ka melo


...lieta ir tik vienkārši atrisināma, jo pa mizu ir jādod Tieslietu ministrijai, kura iesniedz likumprojektus saeimai, jo tās pakļautībā ir valsts zemes dienests un tas pilda šos TM izstrādātos brīnumus, kad kadastrālā vērtība tiek aprēķināta itin visām ēkām un zemēm kā uz dalītiem nekustamiem būvju un zemju īpašumiem, kaut gan lielākā daļa 90% īpašumi ir vienots vesels CL968.p. izpratnē, jo pieder tikai vienai personai, tādēļ „jābrauc virsū” TM un jāpanāk tikai tas, ka visām ēkām un būvēm, kā vienotam īpašumam, tiek noteikta viena kadastrālā vērtība, nevis kā tagad, kad aiz valsts alkatības dēļ, tiek noteiktas divas atšķirīgas kadastrālās vērtības, lai vairāk iekasētu naudas un nesaprot, ka zeme un ēkas ir cieši vienots īpašums, kuram jānosaka tikai viena kadastrālā vērtība, nevis divas nevienādas vērtības. Tad problēmu nebūs !

Atbildēt

kaut kāds murgs, nbe stāsts

04.01.2019. 22:16

»

Zemes ipasnieks.

Beidziet skaust...


Pat nav sakarīgi pateikts nekas, nav loģikas.tādēļ, ka melo.

Atbildēt

Zemes ipasnieks.

04.01.2019. 15:51

Beidziet skaust.
Konkrets stasts par musu gimeni.
Musu vecvecakiem piedereja vairaki zemes gabali Riga.Pasi dzivojam Riga centra.Jus dzivoklus privatizejat.mus vienkarsi izmeta.3 berni panema kreditus un nopirka dzivoklus.30 gadi jugs uz pleciem.Vecaki .ar bernu palidzibu.nopirka dzivokli.
No Zemes nomas pelnas gada.vecakiem pat nesanak samaksat kreditu bankai gada.
Secinajums.
Sodien butu daudz laimigaki.ja dzivotu bloka majas un maksatu ,Zemes nomu gada kaut vai 100e gada.neka katru menesi 400e bankai.

Atbildēt

Nost nacionālo Saskaņu un NA

04.01.2019. 12:18

»

Cietušais

Arī mans dzīvoklis atrodas mājā, kas padomju laikā celta uz privātās zemes. Šīs zemes pārpircēji ir vairākkārt mainījušies, jo sajutuši labu peļņas avotu. Citādi šī zeme viņiem nav vajadzīga. Jautājums: ja māja uzcelta uz privātās zemes okupācijas laikā, kad zeme tika nacionalizēta, vai tad Latvijai...


Tautas vairākumu "apjāja"un tagad NA ministrs no TM sagribējis apjāt, apčakarēt tautu vēlreiz, desmito reizi.

Izlasi rakstā vienu no ļaunākajām, viltīgākajām parādībām, ko saplānojis Rasnačs ar šo likumu pret savu tautu - iemāna ar viltu vispirms nobalsot, ka PĒRK piespiedu nomas zemi, NEZINOT KO PĒRK UN PAR CIK pērk un paskot, ka "Piespiedu process uzskatāms par uzsāktu - lasi, tev vairs nav atkāpšanās -cik lielu zemi un par cik lielu summu, tu jau tieki piespiests pirkt, lasi: kad dzīvokļu īpašnieki 50+1 nobalsoja, ka izpērk izpērkamo "KAĶI MAISĀ". piespiedu process uzskatāms par uzsāktu. Tieši un viltīgi apkrāpj tevi un tu raudādams maksāsi band
ītiskas summas desmitiem gadu, ja pānems vēl bankas kredītu.

Te tev būs NA "latviskas Latvijas" vietā - verdzība vai zaudēsi dzīvokli, ja nemaksāsi, tinies ātrāk projām no valsts.

Un mēs balsojam par šo bandītisko risinājumu "tēviem" vēlēšanās.

Atbildēt

Cietušais

04.01.2019. 11:22

Arī mans dzīvoklis atrodas mājā, kas padomju laikā celta uz privātās zemes. Šīs zemes pārpircēji ir vairākkārt mainījušies, jo sajutuši labu peļņas avotu. Citādi šī zeme viņiem nav vajadzīga. Jautājums: ja māja uzcelta uz privātās zemes okupācijas laikā, kad zeme tika nacionalizēta, vai tad Latvijai atgūstot neatkarību un atjaunojot privatizācijas institūtu šis apstāklis nebija jāņem vērā? Vai tad kopš 1940.gada (pirms okupācijas laika) situācija Latvijā nav mainījusies, ja īpašniekiem īpašumi tika atjaunoti, ņemot vērā pirmsokupācijas periodu, nerēķinoties ar okupācijas faktu un tās radītajām sekām? Līdz ar to rodas jautājums - vai Latvija bija okupēta vai ne? Nu nebija pareizi atjaunot privatizācijas institūtu tādā pašā veidā, kādā īpašumi piederēja īpašniekiem līdz 1940.gadam. Valsts taču varēja ar zemju īpašniekiem vienoties par kompensācijām vai zemes ieradīšanu citur. Mākslīgi radītais piespiedu īpašums ir juridiskais absurds.

Atbildēt

vispār

03.01.2019. 18:19

»

Aldis

Kāds deputāts teica - jūs, latvieši, spīdziniet savus latviešus. Tie, kurus jūs sauciet par okupantiem, jau sen izvācās no saimnieku mājām, nopirka savus dzīvokļus vai saņēma kompensāciju, tos atstājot, bet jaunajās mājās privatizēja savus dzīvokļus un zemi zem mājas saņēma īpašumā, vismaz vairākums...


"jaunajās"mājās privatizēja zemi, haahaa,- man ir veselas 2 domājamās daļas privatizētas, kuras kopā ar pārējo iedzīvotāju daļām aizņem nelielu daļu zem mājas esošo zemi, pārējie 4 vai 5 vai 6 lielo daļu īpašnieki nav dzīvokļu īpašnieki un nav arī pirmskara īpašumu mantinieki, varam laikam 3 x minēt, kā ir tikts pie šīm zemēm,- tā kā mēs nomājam zemi, maksājam īpašuma nodokli par šīm zemēm un esam reāli ķīlnieki...blakus zemes īpašums pieder V.Kalnkaziņai - vai nav dzirdēts uzvārds?

Atbildēt

NA - balagāns, ne partia

03.01.2019. 06:18

»

Lamata

Nav saprotams, ko darīja visi šie juristu bari, ja faktiski gandrīz neviens likums neatbilst Satversmei , tās būtībai. K.Rancāns kā ar vējdzirnavām cīnas jau gandrīz 30 gadu garumā


Piemērs par kadastrālās vērtības atšķirībām mūsu dzīvojamai mājai Mālpils ielā 2A piesaistītā zemes gabala.
Zemes plānā apgrūtinājumi nav reģistrēti, zemes gabali ar kadastra nr.0100 024 0274, 0100 024 0197, kas ir īpašnieku īpašums.
Tātad dalītā īpašuma zemei zem daudzdzīvokļu mājām ir jāizstrādā reāls piesaistītās zemes robežu plāns, ar visiem apgrūtinājumiem, kas līdz šim vairākumā gadījumu zemes robežu plānā nav redzami, nav uzrādīti, zemes zemesgrāmatu nodalījumā nav reģistrēti.

Privatizācijas komisiju paviršās vai bezatbildīgās rīcības rezultātā, izstrādājot zemes robežu plānu, VZD, nosakot zemes kadastrālo vērtību zemei zem daudzdzīvokļu mājām, mūsuprāt, ir pieļāvis ļoti nopietnus kadastrālās vērtības noteikšanas kritēriju izkropļojumus, pie tam atzīstot šo zemi kā tirgus zemi, kuras pārpirkšanas fakts 100% gadījumos tika pārkāptas pirmpirkuma tiesības slēpjot pirkuma faktu vai pārpērkot pa daļām ar dažu dienu starpību, dāvinot zemi svešai personai vai tml.

Atbildēt

NE barons

03.01.2019. 06:08

»

Aldis

Kāds deputāts teica - jūs, latvieši, spīdziniet savus latviešus. Tie, kurus jūs sauciet par okupantiem, jau sen izvācās no saimnieku mājām, nopirka savus dzīvokļus vai saņēma kompensāciju, tos atstājot, bet jaunajās mājās privatizēja savus dzīvokļus un zemi zem mājas saņēma īpašumā, vismaz vairākums...


Uzprcēji - "baroni"mums iegalvo,stāsta, cik svēts ir īpašums, cik lielu kaitējumu nodarīja okupācijas režīms, kas atņēma viņiem īpašumus (šeit - zemi) un ka viņiem tagad ir tiesības saņemt kompensāciju no tiem, kuri “sagrāba” šo zemi, uzbūvēja uz tās dzīvojamās mājas un zemi lietoja bez maksas, tagad lieto, grib dzīvot uz viņu rēķina, maksāt negrib. Ārā no mūsu zemes - uzĪriju sēnes lasīt, latvieši. To organizē NA - Rasnačs ar šo likumu.

Atbildēt

Stukačs

03.01.2019. 06:04

»

ha-ha

Kā brīvības cīņu karavīra dēls esmu iecelts okupanta kārtā,bez zemes,pat augļu koki aug uz svešas zemes,bet okupācijas laikā uzceltās būves izrādās ir kļuvušas par noziedzīgu darbību objektiem arī uz svešas zemes.Toties okupantu uzticības personām visi dokumenti ir kārtībā un paši kļuvuši par superpatriotiem...


Mūsuprāt, šie "zemes baroni" parasti ir izredzētie, nezina kas notiek uz zemes, tautu viņi nedzird vai negrib saprast, ka okupācijas laikā visi Latvijas iedzīvotāji TIKA PADARĪTI VIENĀDI, PAR PROLETĀRIEŠIEM: vieniem nacionalizēja īpašumus, otriem - tagadējiem dzīvokļu īpašniekiem, 50 gadu okupācijas periodā liedza iespējas tikt pie zemes vai mājas īpašuma. Arī privatizācijas procesā dzīvokļu īpašnieki nedabūja vairāk kā šo nabaga dzīvokli, bet liela daļa – 10321 mājās (Rīgā 8219) vai 78046 dzīvokļus (Rīgā 50691) vai kopā
304 138 cilvēkiem, kuri dzīvoja denacionalizētajās mājās, arī šo nabaga dzīvokli īpašumā vai šī dzīvokļa kompensāciju nesaņēma, laikam, ka tā laika vara, uz naidu kurinošo uzsaukumu pamata atzina, ka mantinieku māju dzīvokļu īrnieki bija līdzvainīgi okupācijā un īpašumu nacionalizācijā.

Atbildēt

jaajaa

02.01.2019. 21:47

...sor, pārāk nopietni mani, lūdzu, neuztvert...šovakar...:)

Atbildēt

jaajaa

02.01.2019. 21:44

...:D...nu tik vienkāršu lietu nevar atrisināt...zemes īpašniekam jāizpērk visas ēkas, visi dzīvokļi no tagadējiem īpašniekiem...un pēc tam tad dzīvokļa īpašnieks lai pats lemj, vai atpirkt par iegūto naudu savu dzīvokli ar nu jau domājamo zemes daļu, vai arī pirkt dzīvokli citur...a kamēr zemes īpašnieks nav vienojies ar dzīvokļa īpašniekiem un visu nopircis, noteikt kaut kādu simbolisku īres maksu...pats vainīgs, kad pirka zemi zemi, zināja, ka māja virsū...a tas, ka valsts ar likumu samazinās īres maksu līdz brīdim, kamēr arī ēkas nav kļuvušas par viņa īpašumu, tiesiskās paļāvības principu neskar..:D..

Atbildēt

Aga

02.01.2019. 20:34

Vienkārši iedalīt zemi Latgalē kā kompensāciju. ne viņi to zemi pirkuši, ne 40 gadā krediti bija izmaksāti! Pasludināt visu to zemi par valsts īpašumu, bez privatizācijas tiesībām!

Atbildēt

Lamata

02.01.2019. 18:59

Nav saprotams, ko darīja visi šie juristu bari, ja faktiski gandrīz neviens likums neatbilst Satversmei , tās būtībai. K.Rancāns kā ar vējdzirnavām cīnas jau gandrīz 30 gadu garumā.

Atbildēt

Aldis

02.01.2019. 16:56

Kāds deputāts teica - jūs, latvieši, spīdziniet savus latviešus. Tie, kurus jūs sauciet par okupantiem, jau sen izvācās no saimnieku mājām, nopirka savus dzīvokļus vai saņēma kompensāciju, tos atstājot, bet jaunajās mājās privatizēja savus dzīvokļus un zemi zem mājas saņēma īpašumā, vismaz vairākums, bet latvieši palika dzīvot saimnieku mājās un jūs viņus spīdzieniet - tā apmēram bijis stāsts.

Nudien, latvieši okupantos ieskaitīja savus latviešus un dzen projām no valsts. Un vai latvieši nav tie, kas strādā NA Maksātnespējas administrācijā un izveidoja, kā te raksta, zemes ģildes un spīdzina savu tautu? Tie nav latvieši, nacionāļi?

Un tahgad gatavojiet jaunu sēriju kā savu tautu paverdzināt vēl.

Atbildēt

ha-ha

02.01.2019. 16:24

Kā brīvības cīņu karavīra dēls esmu iecelts okupanta kārtā,bez zemes,pat augļu koki aug uz svešas zemes,bet okupācijas laikā uzceltās būves izrādās ir kļuvušas par noziedzīgu darbību objektiem arī uz svešas zemes.Toties okupantu uzticības personām visi dokumenti ir kārtībā un paši kļuvuši par superpatriotiem ar tiesībām pazemot un tiesāt.

Atbildēt

Anna

02.01.2019. 16:19

L Un kā tas, ka likumprojektā nav atrisināts jautājums par PRIVATIZĒTAJĀS MĀJĀS DZĪVOJOŠO ĪRNIEKU STATUSU, viņu loma un vieta zemes izpirkuma gadījumā - vai viņiem būs jāpiedalās zemes izpirkumā vai to vietā tiks uzlikts pienākums pašvaldībai šim dzīvoklim savu daļu izpirkt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...