Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vispār

24.11.2022. 23:10

»

vispār

Okupācijas laikā plaši izmantoja mantas konfiskāciju un ne tikai naudas


Okupācija nav beigusies, tikai mainījušies okupanti.

Atbildēt

Miks

24.11.2022. 17:38

»

Sarkanie parazīti

Labāk bez elektrības, apkures un interneta, nekā ar krievu okupantiem un komūnistiem pie varas


teiksim kā ir: Krievija ir blakus-tur neko mainīt nevar. Bet ar viņiem kopā nekas labāks aar nav sagaidāms.

Atbildēt

Tiesu eksperts

24.11.2022. 12:31

»

interesanti

Kur tu redzi, ka kāds būtu atzīts par vainīgu


Tieši tā, par vainīgu neatzīst, naudu atņem. Tā nevar būt. Var konfiscēt, ja pierāda, ka mantu, naudu ieguvis noziedzīgā ceļā. Kā lai cilvēks pierāda, ka viņš zem vecāku vai viņi zem savu vecāku gultas atrada naudu un nodeva nākamai paaudzei, tev?
Pat krievu laikos, ja pie tevis atrada mantu, ko nevarēja nopirkt veikalā, neatņēma, ja nebija pierādījumu, ka nozagi, no kā nozagi, ka nav pieteicies neviens, ka kādam tā manta būtu nozagta.

Pat otrādi - ja kāds tev krievu laikā atņēma nepierādītu nozagšanā mantu, to personu, amatpersonu sodīja.

Krievu laika "atkušņa periodā" tiesiskums un likumība bija 100 reizes augstāka kā tagad. Ja milicis, prokurors izdarīja nelikumību - turpat lika rokudzelžus, arestēja un viņš tika tiesāts ar brīvības atņemšanu. Apsūdz korupcijā miljonu un līdz tiesai brīvībā un attaisno (magones).

Atbildēt

Admin

24.11.2022. 12:28

Pat čeki par komunālajiem maksājumiem ir jāglabā daudz ilgāk par 3 gadiem. Lietā redzams, ka Igor nodarbojies ar naudas atmazgāšanu un nav parūpējies lai tas izskatītos likumīgi. Nelikumīgi iegūtie līdzekļi tiek konfiscēti. Labi,ka nav iespējams uzsākt kriminālprocesu...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.11.2022. 09:04

»

Turpinām

Šāda konfiskācija ir rupjš, Staļina TROIKU tipa izdarība pret tautu, lasi: Kriminālprocesa likums 19.pants. Nevainīguma prezumpcija...


Pilnīgi bezjēdzigi te kaut ko analizēt no tiesību viedokļa, jo ar tiesībām tam nav nekāda sakara. Tās ir laupītāja tiesības- vienkārši atņemu tev to, kas tev pieder.

Atbildēt

tik tiešām

24.11.2022. 03:44

200000 ero nolika, jo krievi iedeva kurmim, lai tas tos tagad laistu darbībā.

Atbildēt

Turpinām

24.11.2022. 00:00

»

Tiesu eksperts

Te ir daudz ko teikt, bet teikšu īsi - tas ir ar likumu noteikta, legalizēta nesodāma dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana. Tāpat arī Kriminālprocesa likuma 19. pantā, kuru izmanto paplašināti, kad "nevainīguma prezumpciju attiecina uz žurnālistie vai citām personām, kuras pauž nostāju vai publicē...


Šāda konfiskācija ir rupjš, Staļina TROIKU tipa izdarība pret tautu, lasi: Kriminālprocesa likums 19.pants. Nevainīguma prezumpcija

(1) Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta šajā likumā noteiktajā kārtībā.

(2) Personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību, nav jāpierāda savs nevainīgums.

(3) Visas saprātīgās šaubas par vainu, kuras nav iespējams novērst, jāvērtē par labu personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību.

Likumam par konfiskāciju nav arī atpakaļejoša spēka, kad ir spēkā minētie likuma noteikumi un kuri labvēlīgāki indivīdam. Latvijas valsts un pašvaldību iestādēs valda liela patvaļa - iestādes neatbild iesniedzējiem pēc būtības, pret indivīdiem izmantot noziedzīgu likumu - Datu aizsardzības likums, smagus u birokrātisko slogu, piekasoties, ka iesniegums nav apmaksāts (tiesai), nav pareizi noformēts utt., lai indivīds nespētu celt prasību, aizstāvēties vai paziņo - "atbildi" var pārsūdzēt ... Kurā likumā teikts, ka atbildi pārsūdz. Šādu šķēršļu ir desmitiem, vēstulē saraksta, cik pareizi strādā iestāde, bet ne vārda par iesnieguma risinājumu vai iemesliem to nerisināt ... .

Atbildēt

Tiesu eksperts

23.11.2022. 23:34

Te ir daudz ko teikt, bet teikšu īsi - tas ir ar likumu noteikta, legalizēta nesodāma dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana. Tāpat arī Kriminālprocesa likuma 19. pantā, kuru izmanto paplašināti, kad "nevainīguma prezumpciju attiecina uz žurnālistie vai citām personām, kuras pauž nostāju vai publicē aizdomas par kādas personas noziegumu, viņam liek rokudzelžus par šī panta pārkāpumu. To izmanto arī pret amatpersonām, kurām šis pat pants liedz paust viedokli, ka iestādē vai konkrētas personas rīcība ir noziedzīga. Tā bija Vairai Vīķei, valsts prezidentei, kad viņa paziņoja, ka tiesās ir korupcija. Kāds dusmu izvirdums sekoja pret viņu no tiesnešiem! Noteikt OIK nr 1 - dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana - slēpj pat parlamenta izmeklēšanas komisijas ziņas un amatpersonu vārdus - glābj mafiju, ministru ļaunprātības, kuras viņi sastrādāja. Turpiniet ... Un korupcija? Vai Latvija iztiks bez 1934. gada vai notiks kaut kāds cits politisks sprādziens". Tā nevar turpināties! Mūs krāpj ar 15 reizes gūstot pelņu energoresursu uzņēmumā, kas ir noziegums.

Atbildēt

anti idiotus

23.11.2022. 21:39

»

Anti colorados

Tad kad krievu orki slepkavoja un izlaupīja citas tautas, tad tev pretenziju nebija, bet kad okupantus plikus dzīs uz krieviju, tad tev nepatīk ko


Ņemt svešu naudu nav labi. Atnāks naudas īpašnieki un paprasīs atdot, un jāatdod tad būs kolektīvi visiem Latvijas iedzīvotājiem.

Atbildēt

bada dzegūze

23.11.2022. 21:36

»

Tālavas taurētājs

Jebkāda piekāpšanās sarkanajiem izdzimteņiem un krievu okupantiem, nozīmē mūžīgu tumsu


Painteresējies kā ir ar elektrību, apkuri, internetu un TV pašreiz Ukrainā. Gribi, lai arī pie mums tā būtu? Brauc labāk pats uz Ukrainu un tur varēsi nepiekāpties okupantiem.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

23.11.2022. 20:44

»

ASV protektorāts Latvija

Tava attieksme strauji mainīsies, kad teroristi atnāks ar tevi parunāties. Diez vai tad tēlosi varoni, kā tagad


Jebkāda piekāpšanās sarkanajiem izdzimteņiem un krievu okupantiem, nozīmē mūžīgu tumsu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2022. 20:04

»

vispār

Pilnīgi pajāt, ko domā kaut kādas teroristiskas organizācijas līdzdalībnieki


Tava attieksme strauji mainīsies, kad teroristi atnāks ar tevi parunāties. Diez vai tad tēlosi varoni, kā tagad.

Atbildēt

nu

23.11.2022. 19:58

Tā gadās, ja naudas atmazgāšanai izmanto nejēgas.

Atbildēt

Morāle

23.11.2022. 19:35

Shēmo, glabā dokumentus ilgāk.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2022. 19:34

»

kremļa zagļu protektoram

Nav iespējams uzrādīt dokumentus fiktīvām darbībām. Lūzeri vienkārši dzenāja naudu no viena fiktīva uzņēmuma konta uz citu tikpat fiktīvu un domāja, ka atmazgā sazagto naudu


Mērķis taču bija atņem visu krieviem. Tas arī reāli notiek. Varam priecāties, bet tam visam var būt arī otra puse. Kurš būs priecīgs, ka viņam atņem viņa naudu? Kurš negribēs, ja ne atgūt savu mantu, tad kā minimums smagi atriebties pāridarītājiem ? Latvijai būs dudz ienaidnieku un parasiet vidējam Krievijas iedzīvotājam, ko viņš par Latviju un latviešiem domā? Tur nebūs neviena laba vārda. Bet tāds naids var arī pāriet reālās darbībās.

Atbildēt

Oi oi oi

23.11.2022. 19:11

»

ASV protektorāts Latvija

Neceliet neslavu komunismam. Tam ar komunismu nav nekāda sakara. Mērķis ir atņemt un tam der jebkādi iegansti. Ja uzrādītu dokumentus, izdomatu kādu citu ieganstu. Tas saucas laupīšana un laupītājs šajā gadījumā ir valsts


Šitādu naudu un vēl glabāt kredītu iestādē. Vai tad biedri no kremļa nebrīdināja atvērt ārzonu kontu. Tos taču atvēra visi biedri, kas piedalījās LPSR prihvatizācijā.

Atbildēt

HT

23.11.2022. 18:16

Es nebrīnīšos, ja medijos drīz būs ziņas par šādu policijas inspektoru, prokuroru un tiesnešu bojā eju “aizdomīgos apstākļos”.

Atbildēt

Dūkumets

23.11.2022. 17:36

Dūkumets jāglabā 3 gadi, pēc jānodod arhīvā, kur tas turpina glabāties.Tā ka marš uz arhīvu pēc dūkumenta! Ja tāds ir bijis.

Atbildēt

kremļa zagļu protektoram

23.11.2022. 17:34

»

ASV protektorāts Latvija

Neceliet neslavu komunismam. Tam ar komunismu nav nekāda sakara. Mērķis ir atņemt un tam der jebkādi iegansti. Ja uzrādītu dokumentus, izdomatu kādu citu ieganstu. Tas saucas laupīšana un laupītājs šajā gadījumā ir valsts


Nav iespējams uzrādīt dokumentus fiktīvām darbībām. Lūzeri vienkārši dzenāja naudu no viena fiktīva uzņēmuma konta uz citu tikpat fiktīvu un domāja, ka atmazgā sazagto naudu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2022. 16:14

Neceliet neslavu komunismam. Tam ar komunismu nav nekāda sakara. Mērķis ir atņemt un tam der jebkādi iegansti. Ja uzrādītu dokumentus, izdomatu kādu citu ieganstu. Tas saucas laupīšana un laupītājs šajā gadījumā ir valsts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...