Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tante

12.11.2019. 11:58

Kāda starpība, kam pieder TV kanāli ? LTV slavina koalīcijas valdību. Tos sauc par sabiedriskajiem mēdijiem. Komerc. TV slavinās savus saimniekus. Zviedri pārdeva jeņķiem LNT. Tie pievienoja savai nopirktajai TV3 arī LNT. Jo latvieši visvairāk skatoties TV3. Saimnieks vienmēr būs tas, kurš noteiks, ko skatīties un kā pareizi domāt aborigēniem.

Atbildēt

kanālu pārslēdzējs

11.11.2019. 23:33

Pastrādājāt,un gana.Īsti profi un veiklie dibenlaižas nepazudīs.Ne Jūs vienus atlaiž.Kad mani atlaida,Jūs stāstījāt par gaišo nākotni jau tagad.

Atbildēt

jurisx

11.11.2019. 14:59

»

Ždanok

Latvānijā kvalitatīvas ziņas ir tikai iekš LTV7 un LR4 - krievu kolēģi ir lielāki profesionāļi nekā latvieši! Krievu ziņu studija pareizi atspoguļoja PSRS varoņu un viņu piemiņas vietas apgānīšanas aktu Bolderājā un krievu ziņu studija iestājas gan par Uzvaras pieminekļa saglabāšabu, gan par krievu ...


Ždanok- tu zābak labāk lasies uz savu sapņu zemi , kur ātri tava mīļa valoda būs otrajā vietā aiz ķīniešu. Tad tu varēsi brēkt par rusiš mēles saglabāšanu , bet pagaidām labāk paklusē.Un tad tavas krievu skolas būs Sibīrijā , kur varēsi pilnveidot savas vibrācijas .Un tas nav nekāds uzvaras piemineklis, savā paurī jau nu varēji vienreiz arī kaut ko iegaumēt.Mēsls tāds.

Atbildēt

jurisx

11.11.2019. 14:51

Ja ņem nopietni , tad šo smadzeņu skalošanas dienestu ir par daudz .Un nevienam nevar ticēt, jo atrodas valdošās kliķes uzraudzībā.

Atbildēt

Lois Lane

11.11.2019. 14:47

Parazīti.

Atbildēt

haralds atvere

10.11.2019. 16:10

Uzredzēšanos un pietiks vaimanāt. Nemaz neatceros kad pēdējo reizi būtu skatījis tādu LNT un ziņu dienestu.

Atbildēt

Fēlis

10.11.2019. 14:45

»

Vai nāks jauns piektais gads?

Vai nāks piektais gads...


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Q-kū

10.11.2019. 14:39

»

Q

Gaidu,kad dabīgā nāvē nosprāgs Delfi, TVnet, Apollo, Diena un pārējie prostitūtu portāli,kas ar saviem meliem un liekulību lēnām iznīcina valsti un zombē neizglītotus un viegli iespaidojamos pastalniekus


Aizmirsies pieminēt prostitūtu kanālu Nr.1 - visticamāk speckantoru savervētā "ietekmes aģenta" lapsas apsaimniekoto pietiekcomu, kas ar saviem pietiek.lapsas pasūtījumu galda ikdienišķi tiražētajiem meliem un pa lēto pērkamu padauzas liekulību strauji un neatgriezeniski iznīcina šo pašreizējo "valsti" un demonstratīvi masīvi zombē pusanalfabētiskos un viegli manipulējamos pastalnieku "titulnācijas" bio.gaļas izstrādājumus!

Atbildēt

VM

10.11.2019. 14:33

»

Brīvs laiks

Velkot paralēles ar rakstu blakus būtu jāsaka - labi pakalpojāt zirneklim, tagad neesat vajadzīgi...


Piekrītu. Iesākumā es biju naivi iedomājies, ka tur ir tikai banālas īpašnieku materiālās intereses, bet labi organizētā komentāru plūsma liecina par ko citu.
Nu ko - jūs ar šo vēstuli parādījāt, ka labi protat rakstīt arī nekrologus...
Vēlu veiksmi!

Atbildēt

v

10.11.2019. 14:12

Un kāda ir Rīta Panorāma? Smiešanās, ķiķināšana, privātu lietu runāšana. To nav iespējams skatīties.

Atbildēt

Es tev to pašu saku?

10.11.2019. 13:57

»

a411

Ja 63 gadu vecumā nestāv, tāpēc jau sievietes nav jāsit un jāzāģē kopā


Pārstāj zžņaugt un nogalināt lasītājus ar savām negatīvām ziņām, papēti Internetā kāda ir izveidota Ilgas Kreituses, vēstures viltotājas, komunistes un čekustes ikona! Nededz okupantiem un lasītājam mūžīgo melu uguni, jo ASV un UK palīdzēja PSRS puebeigt hitlerisko Vācijas armiju, kad tā bija pie Kremļa un ap Staļingradu. Betona bloks , kur pulcējas okupanti 9. maijā ir malu bastions! Cionisti no aSV mūs, latviešus, atstāja Staļina gulagiem iznīcināšanai. Atstāja cionistiem noderīgos idiotus, kuru pēcnācēji ir Saeimā, valdībā, ierēdniecībā, tiesās un prokuratūrā.

Atbildēt

a411

10.11.2019. 13:34

Kur jūs esat, žurnālisti?! Līdz 1.decembrim vēl daudz laika!

Atbildēt

a411

10.11.2019. 13:31

Vēl viena fenomenāla ziņa: Daugavpils mērs ( policijas akadēmijas absolvents) par godu padomju okupantiem iededz mūžīgo uguni...

Atbildēt

a411

10.11.2019. 13:26

»

Kad sāks slīcināt

Latvijas šodienas vēstures viltototājus, vispirms apdzirdit? I. Ronis, vēstures profesors, nav atriebts


Ja 63 gadu vecumā nestāv, tāpēc jau sievietes nav jāsit un jāzāģē kopā...

Atbildēt

Kad sāks slīcināt

10.11.2019. 12:51

»

a411

Kad ierau, tad neaizmirsti pasmaržot ar ķiploku ierīvēto krekla piedurkni


Latvijas šodienas vēstures viltototājus, vispirms apdzirdit? I. Ronis, vēstures profesors, nav atriebts!

Atbildēt

It kā tās rokas, iespējams, esot Latvijas vēstures viltotājas -

10.11.2019. 11:56

»

a411

Kas mums tagad ziņos par šo faktu: no upes izvilkts Krievijas vēstures viltotājs ar nozāģētām sieviešu rokām mugursomā


Ilgas Kreituses /Fanijas Goldas/, viņa kopā ar to profesoru pētija Francijas vēsturi .. un virtuvi. Minētais noslīkušais bijis noslīcis alkohola reibumā. Bet viņa mājās atrada sadalītu sievietes līķi.

Atbildēt

a411

10.11.2019. 11:44

Kas mums tagad ziņos par šo faktu: no upes izvilkts Krievijas vēstures viltotājs ar nozāģētām sieviešu rokām mugursomā?!

Atbildēt

Slàtavas Kencis

10.11.2019. 11:36

»

Vai nāks jauns piektais gads?

Vai nāks piektais gads...


Nàks sestais gads un tevi uznems debesis.

Atbildēt

Vai nāks jauns piektais gads?

10.11.2019. 11:32

Vai nāks piektais gads?

2019. gada 7. novembrī tūkstošiem mediķu no visām Latvijas pilsētām rīkoja streiku un protesta akcijas pie Saeimas ēkas Rīgā, Jēkaba ielā, protestējot pret to, ka ar likumu uzņemtās saistības palielināt mediķu algas MP K.Kariņa valdība nepilda. Mediķi jūtas izmisuši un apkrāpti! VP E. Levits, bijušais ET tiesnesis, kuram patīk izteikties par tiesiskiem jautājumiem, izvairās komentēt šo valdības prettiesisko rīcību.

Nepanākot vienošanos par atalgojuma garantiju izpildi, mediķi plāno turpināt protestēt un visā Latvijā rīkos akciju "Nolaid karogu, iededz sveci!", no 8.novembra līdz 13.novembrim lielākajām slimnīcām, ģimenes ārstu praksēm un citiem aizdedzot sveces, kā arī pusmastā nolaižot valsts karogu, informēja Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvji.


Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas scenāriju principiem. Kad mītiņotāji tika pārvērsti par pūli un pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, bet policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma un satracināto pūli vadīja tikai pa Jēkaba ielu gar Saeimas ēku, kur to sagaidīja gumijas ložu šaujamrīkiem bruņoti policisti, kas pret pūli atklāja uguni, vienai personai izšaujot aci. Nemieru apspiešanai policija bija nosūtījusi norakstīšanai paredzētus policijas auto. V. Zatlers iepriekšējā dienā, 2009. gada 12. janvārī aizlidoja uz Īriju "it kā tikties ar latviešiem". Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai. Aizturētās personas tiesāja pēc krimināllikuma pantiem, kas bija ārkārtīgi bargi un bija spēkā no LPSR laikiem. Aizturēto A.A. Bērziņu cietumā sita un spīdzināja, notiesāja ar tiesas spriedumu, kas bija pretrunā citam tiesas spriedumam. Satversmes tiesa, kuras pienākums ir novērst šādas situācijas, nereaģēja.


Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.

Atbildēt

Drīz Soross būs miris, jo ir vecs

10.11.2019. 11:25

»

cinas un intrigas sorosa zirneklu burka !

soross jut krizes tuvosanos ,tapec apgriez finansejumu


Ko tad vainisit? Vai nav jāvaino paši, ja nepretojamies sorosistiem un lembergistiem?

Atbildēt

a411

10.11.2019. 11:24

Un kur palikusi žurnālistu solidaritāte?!Delfi ielikuši likvidētāja interviju bez tiesībām komentēt!Un tam mēslam neviens torti mūlī nav iemetis...

Atbildēt

piekrītu

10.11.2019. 10:58

»

45

1. Uzdodiet paši sev jautājumu - kapēc jūs ver ciet? Ja es būtu jūsu TV kanāla īpašnieks, sen būtu aizklapējis...


dēļ Grigaļa vien to kanālu vajadzēja likvidēt, nebija viņš izturams. Tāpat kā degpunkta pašā sākumā Seržants ar to tuklo viszinīgo skuķi(piemirsās, kā sauc).

Atbildēt

manupraat

10.11.2019. 10:30

"Kad moris savu darbu ir padariijis, tad moris var iet!" Propagandas kvantitaate zirneklim vairs nav vajadziiga. Taapeec liekie tiek likvideeti, lai par ietaupiito naudu celtu kvalitaati atliku'sajiem zirnek'la propagandas ruporiem. Lo'giski.

Atbildēt

TV skatītājs

10.11.2019. 10:04

Slēdz kuru programmu gribi...visur vienas un tās pašas ziņas un te vairs nav svarīgi vai tās gatavo profesionāļi vai kādi citi cilvēki!
Sen bija laiks veikt skatītāju aptauju un noskaidrot vai apmierina sniegto ziņu klāsts un kuri TV portāli ir bāli un ar neko nesaista.
TĀPAT JĀIZRĪKOJAS AR REKLĀMĀM...JO VISUR VIENS UN TAS PATS

Atbildēt

Q

10.11.2019. 09:26

Gaidu,kad dabīgā nāvē nosprāgs Delfi, TVnet, Apollo, Diena un pārējie prostitūtu portāli,kas ar saviem meliem un liekulību lēnām iznīcina valsti un zombē neizglītotus un viegli iespaidojamos pastalniekus!

Atbildēt

Q

10.11.2019. 09:14

Apsveicu visus LNT darbiniekus ar atbrīvošanos no partiju kalpības un slavināšanas, ja cilvēkam vēl saglabājusies sirdsapziņa ir sevišķi grūti katru dienu melot un liekuļot pēc partiju koalīciojas un viņu saimnieku pavēles! Ceru, ka tagad uzlabosies veselība un miegs!

Atbildēt

nav zjeel

10.11.2019. 09:10

Zombijkastee viena kanaala mazaak.

Atbildēt

Atbrivotajs

10.11.2019. 09:09

LNT bija milzigi nopelni 3 oligarhu -korumpantu slavinasanai ...

Atbildēt

labi !

10.11.2019. 00:47

»

ha-ha

Par cik maksās kanāli man nav pieejami un cik redzēju,tad tur nekas maksas vērts arī nebija


Krievija 20 ciparu tv kanali bez maksas !Cerams ,ka vismaz dalu var redzet Latgale.Parejie skatas interneta !kaut vai www.chas.tv vai televizijas kanalu parraidi youtube.com

Atbildēt

Nemīz pamperos, Eggmaŗ Kakedaj,

10.11.2019. 00:07

»

Mikropisan!

Sic būdā, kad gudri onkuļi runā


izdrāz sevi zem astes kārtējo reizi, piebirst-komas plānpŗātiņ.

Atbildēt

Debilais Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids

10.11.2019. 00:06

»

Mikropisan!

Sic būdā, kad gudri onkuļi runā


pamodies no progresējošās deģenerācijas komas?

Atbildēt

ha-ha

09.11.2019. 23:46

Par cik maksās kanāli man nav pieejami un cik redzēju,tad tur nekas maksas vērts arī nebija.

Atbildēt

Aleluja

09.11.2019. 22:16

»

Mikropisan!

Sic būdā, kad gudri onkuļi runā


Pēc bildes spriežot, visumā barojums ir labs. Kad īpasnieks to baru atlaidīs, līdz jauna darba sameklēšanai būs jāsavelk jostas. Cerams, ka tā nebūs žurnalistika, bet kāda stabilāka nodarbe.

Atbildēt

Tiesnesis

09.11.2019. 21:47

Sic transit gloria mundi

Atbildēt

patiesībā

09.11.2019. 21:37

»

diletantu bars

Patiesībā viņi ir diletantu bars, kas pavirši un neprasmīgi grozījās TV ekrānos. Arī LNT programma ir bijusi šausmīga - stulbi, patiešām stulbi šovi un turku seriāli - tādu TV vai kāds vispār skatījās, izņemot idiotus? Nosaukt sevi par spēcīgu profesionāļu komandu ir ne tikai augstprātīgi, bet arī nepamatoti...


kāds pieprasījums - tāds piedāvājums, nekā ekskluzīva vai oriģināla. Tikai un vienīgi tipiska biznesa shēma un absolūti prioritārs pamatprincips muļķu zemes eurolatvānijas "titulnācijas" bio.gaļas izstrādājumu zombēšanas un lumpenpropaGANDĒŠANAS medijpisnesā.

"Kāds podiņš - tāds vāciņš", elementāri un nemainīgi aktuāli. ;)

Savukārt, attiecībā uz "lojālpatrEJotiski orientēto" masmēdītāju (t.sk. "pa skuju taku aizgājēja" LNT) līdzšinējā un arī pašreizējā "oriģinālsatura piedāvājumā" obligāto "hibrīdkara" lumpenpropagandu / piesaukšanu vietā un nevietā - ir sacīts: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

45

09.11.2019. 20:55

1. Uzdodiet paši sev jautājumu - kapēc jūs ver ciet? Ja es būtu jūsu TV kanāla īpašnieks, sen būtu aizklapējis.
2.Kapēc aiklapējis ? Jūsu saturs bija KAITINOŠS un NEPROFESIONALS. Stulba kikināšana ziņu lasīšanas laikā - tā man atgādināja kādas pamatskolas līmeņa dramatiskā pulciņa mēģinājumu...
3. Grigalis - tas ir atsevišķs stāsts....Man liekas,ka nopietnā kanālā jābūt cilvēkiem ar adekvātu uzvedību...
4. Labs bija tikai TOP 10. Lai gan arī izstiepts brīžiem...
5. Par tiem turku seriāliem ....tur vispār no komments

Atbildēt

Līga Dimitere

09.11.2019. 19:56

»

interneta fans

Jā, LNT slavināja piderus, piderasu un lezbu praidus, velkamistus, muslimu teroristus sauca par bēģļiem. Un LNT demonstrēja Krievijas seriālus - latviešu skatītājiem uzspieda krievu kultūru un krievu dzīvesveidu


LĪGA DIMITERE : VĒSTĪJUMS «NOSKUMUŠAIS PRIEKS»

Ļoti daudz cilvēki mirst. Ļoti maz cilvēki dzimst. Mūsu dzīves veids ir slims. Mūsu ģimenes ir slimas. Netiek godāts tēvs kā galvenais ģimenē. Māte kāpj pa karjeras kāpnēm. Bērni netiek nosargāti. Bērni ir lielākais brīnums ģimenei un valstij.

Uz ielām redzami tikai noskumuši cilvēki. Visiem rokās viedtālrunis - kā kompass. Cilvēki vairs neredz viens otru. Cilvēki ir noskumuši un piekusuši. Līdz nāvei. Visi turas pēdējiem spēkiem - gan VID darbinieki, gan lielveikalu darbinieki, gan ārsti un medmāsiņas, gan skolotāji, gan policisti, gan veci, gan jauni, gan ministri, gan prezidenti, gan auklītes, gan pavāri, gan sētnieki, gan apkopējas, gan šoferi, gan vectēvi, gan vecāsmātes, gan aizbraukušie, gan palikušie, gan bērni.

Tātad, diagnoze cilvēkos ir šāda - neziņa, trauksme, bailes, nemīlestība, noskumšana, neprieks un katastrofāls naudas trūkums. Mokoši. Un tā mēs visi dzīvojam - ceļamies, ejam, braucam, darām, kopjam, gatavojam, guļam - visi kā neziņā, kā komā.

Tā turpināties nedrīkst. Tas, ko es šobrīd runāju, nebija jāsaka man, bet Latvijas prezidentam, vai vismaz prezidenta sievai. Nevar tā būt, ka visi valstī tā mokoši jūtas, bet neviens nesaka STOP. Un tas, ka prezidents nesaka STOP, tas ir noziegums pret mūsu cilvēkiem – pret visiem. Rodas jautājums, kāpēc tāds prezidenta amats tad vispār ir vajadzīgs.

Laikā, kad dzimst Bērns - Kristus, un Dievs ar visiem mums, grēciniekiem, vēl paciešas, es, Līga Dimitere, jums saku: Jūs, 100 cilvēki, runājiet cilvēku valodā. Runājiet cilvēku balsī. Jūtiet cilvēku sāpi. Neesiet 100 cilvēku sekta. Tādi ārprāta likumi, kas ir pieņemti, nav domāti cilvēkiem, bet gan koncentrācijas nometnē slodzītiem. Piespriestie nodokļi, ko jūs iekasējiet no savas valsts pilsoņiem, ir rekets. Jums neinteresē, ka cilvēkiem jūsu likumi un nodevas rada strīdus, ģimeņu šķiršanās, bērnu ciešanas. Bet vecie cilvēki vien bezspēkā noraugās klusi pirms nāves.

Vai jūs, prezidenti, ministri un visi pārējie, no kā ir atkarīgas cilvēku dzīves, tiešām neredziet un nesaprotiet, ka cilvēki tā dzīvot tālāk vairs nevar. Nav spēka. Nav prieka.

Ja nebrēkšu es, tad brēks akmeņi. Un labāk pateikt STOP, pirms vēl nav beigas. Nevis tad, kad mūs visus kā pīšļus un putekļus noslauka no šīs zemes, kurā ir noskumis prieks.

2018.gada 9.decembrī
Kristus Dzimšanas Svētkus gaidot

Atbildēt

viss nostajas savas vietas !

09.11.2019. 19:34

garklava tagad vares nirgt pa visu gimi sezot Rimi vai Maximas kase !

Atbildēt

Ždanok

09.11.2019. 19:33

»

Niknais

Skumja ziņa, LNT ir vienîgās kvalitatīvās ziņas latvānijā. Tv3 histēriski lētā brēkuļošana nav klausāma, arī Panorāma kļuvusi par sistèmai paklausīgu ruporu


Latvānijā kvalitatīvas ziņas ir tikai iekš LTV7 un LR4 - krievu kolēģi ir lielāki profesionāļi nekā latvieši! Krievu ziņu studija pareizi atspoguļoja PSRS varoņu un viņu piemiņas vietas apgānīšanas aktu Bolderājā un krievu ziņu studija iestājas gan par Uzvaras pieminekļa saglabāšabu, gan par krievu skolu saglabāšanu, gan par krievu valodu kā otro valsts valodu.
Kas bija LNT? Jobannie naciķi.

Atbildēt

Partijas "Vienotība" vārdā

09.11.2019. 19:28

»

rit, pirmdien !

sodien meginiet mierigi pagulet,bet rit nu ar steigu uz trakas majas stacionaru


Uz trako māju visus, kuri uzskata, ka LNT nekalpoja latviskas Latvijas idejai un interesēm, un tos, kuri uzskata, ka LNT necīnījās hidrīdkarā pret valsts zagļiem un valsts nozadzējiem! Un tie n-tie krievu seriāli bija ar subtitriem latviski - tātad LNT prokrieviskumu nu nekādi nevar pārmest!

Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 19:28

Skumja ziņa, LNT ir vienîgās kvalitatīvās ziņas latvānijā. Tv3 histēriski lētā brēkuļošana nav klausāma, arī Panorāma kļuvusi par sistèmai paklausīgu ruporu

Atbildēt

interneta fans

09.11.2019. 19:22

»

sorositu slavinatajiem likumsakarigs gals

Nu ,ko sorositu propogandisti Irijas fermas un Anglijas lietoto drebju noliktavas jus gaida poaligstradnieku statusa,tur grigalis vares komentet laika zinas un blonda zviegt cauram dienam.Protams ir ari alternativa Rimi un Maximas kasieru kreslos.bet tur ari bus jastrada


Jā, LNT slavināja piderus, piderasu un lezbu praidus, velkamistus, muslimu teroristus sauca par bēģļiem. Un LNT demonstrēja Krievijas seriālus - latviešu skatītājiem uzspieda krievu kultūru un krievu dzīvesveidu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...