Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ммм

27.03.2021. 15:46

»

zinu

Ja Lembergs butu premjers Latvijas cilveki jau sen 75 procenti butu vakcinati


Pats vakcinējies! Nevajag citus par suņiem uzskatīt.

Atbildēt

josifs

27.03.2021. 14:59

Aivar tava īstā vieta ir cietums,tas bija sagaidams.

Atbildēt

niķis

26.03.2021. 19:47

»

Es

Nevēlamus režīmam cilvēkus vienkārši noņem no trases


Ne cilvēkus,bet lieciniekus.

Atbildēt

uz

26.03.2021. 19:45

»

taisnībai jāuzvar

Lembergu par premjeru


sūda mucas.

Atbildēt

Rx

26.03.2021. 08:50

Jācer, ka Lembergs ar Bordānu drīz samainīsies ar vietām.

Atbildēt

tiešām

25.03.2021. 19:25

ja viņam interesētu bērni,tad nebūtu iesaistījis miesīgo dēlu netīrajās štellēs.Kauna nav vēl tēlot mīlošo tēvu.

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

25.03.2021. 17:15

»

PB 2. fāzes stratēģija 2026.-2028. g. ir instrukcijas valstīm, kā pretoties masu nemieriem...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Lemberg- tu esi slepkava

25.03.2021. 16:41

Lembi! Ko tu te gaudo, kā suns?!!! Ko gaudo ,kā lupata?! Tu esi noslepkavojis tūkstošiem cilvēku, bez tiem, kas arī iesaistīti valsts izzagšanā un par daudz zināja. Saki paldies, ka tev nav "piešķirts " elektriskais krēsls, ko esi godam nopelnījis. Gaudotājs par savu mīļoto sievieti un bērniņiem atradies! Ir akš viens tik nelietīgs cilvēks atradies, īsts Antikrists, ļaunuma iemiesojums, nelabā apsēsts kā par nelaimi Latvijai! Sūdos tavu galvu iemērkt un tur turēt....

Atbildēt

zinu

25.03.2021. 16:29

»

Pēteris

1. Aivars pārliecinoši vinnēs Ventspilī...


Ja Lembergs butu premjers Latvijas cilveki jau sen 75 procenti butu vakcinati!!!

Atbildēt

25.03.2021. 10:19

»

Neskatietie atpakaļ, jūs tedzat sabrukumu 30 gadu garumā

skatoties no tā brīža ekonomkas pārpilnības. Lembergs izzaga valsti, viņš bija noderīgs cionistiem...


PB 2. fāzes stratēģija 2026.-2028. g. ir instrukcijas valstīm, kā pretoties masu nemieriem.

https://t.me/n_w_order/378Rekomendācijas, kā pārvarēt kovida krīzi

The Johns Hopkins Center for Health Security, World Economic Forum, and Bill & Melinda Gates Foundation jointly propose these (Šos ieteikumus kopīgi ierosina Džona Hopkinsa veselības drošības centrs, Pasaules ekonomikas forums un Bila un Melindas Geitsu fonds.)


https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/players/

Atbildēt

Neskatietie atpakaļ, jūs tedzat sabrukumu 30 gadu garumā

25.03.2021. 10:15

»

tā gan

Žēl. Žēl, ka Lembergs nav bijis, piemēram, Auces pilsētas mērs - kāda skaista pilsēta tā būtu tapusi.Laikam gan smieklīga iedoma man


skatoties no tā brīža ekonomkas pārpilnības. Lembergs izzaga valsti, viņš bija noderīgs cionistiem.

Tagad cionisms globalizējas. Ķīnā notiek “komjauniešu krāsainā revolūcija”, gāžot varu. Kas to dara? UK slependienesti, Baidena demokrāti, Vatikāns un Mossad.

Tiek plānota globāla elektroniska koncentrācijas nometne visnederīgākajiem idiotiem kā 3A un pārējie.

Vispirms pēc Pasaules Bankas stratēģijas 2020.-2025. g. “zaļās pases” vakcinētiem par piemēru pasaulei ieviesa Izraēlā.

Sankcijas pret Krieviju izraisīja cionisti ar iebrukumu Krimā utt., lai sagatavotu “nepārvaramu varu” Krievijai un Ķīnai pakļauties Švābes un Vatikāna plāniem - globālai elektroniskai koncentrācijas nometnei. Covid-19 “pandēmija” ir liberālisma totalitārisms”, lai salauztu valstu un tautu pretošanos globālistu plāniem.

Čipu jaunās nanotehnoloģijas pieder Taivanai, tai tiek gatavots uzbrukums, lai globālisti iegūtu šīs tehnoloģijas sociālo reitingu ieviešanai globālā elektroniskajā koncentrācijas nometnē.

Sagraujot ekonomiku, tautas un valstis, PB parādnieces, ar masu nemieriem plāno nolikt “nepārvaramas varas” apstākļos, tām lūdzot izveidot pasaules valdību globālistu ieviestajā haosā ar cionistu “skaldi un valdi”.

Pasaules valdība sastāvēs no ebrejiem ebreju globālajā impērijā. Sinagogas būs zem klajas debess. Žīdiem nevajadzēs slēpties sinagogās, lai perinātu savas rebes.

Katru dienu valstīs notiek bezjēdzīga masveida testēšana, samaksu par to saņem ebreja Rotšilda radi, kurš 57 gadu vecumā inscinēja savu nāvi, lai plānam izgāžoties ar “testēšanu un pandēmiju”, nenonāktu “gāzes kamerā” cietumā, jo masveida testēšanā piemēroti Rotšilda 2015. g. patentētie un ražotie testi Covid- 19 testēšanai. Tas ir valsts noslēpums, cik LV maksā par vakcīnām un testiem.

Miljardieris ebrejs Rotšilds jau 2015. gadā iesniedza pirmpieteikumu Holandes patentu birojam par testēšanas metodi uz Covid-19, bet 2020. g. to patentēja. Masveida testēšana, tostarp Latvijā, Rotšildiem ienes noslēpumaini lielu peļņu. LV līgumi par masveida testēšanu ar Rotšilda patentētu metodi un vakcīnu ražotājkompānijām ir valsts noslēpums.

https://silview.media/2020/10/04/atomic-bombshell-rothschilds-patented-covid-19-biometric-tests-in-2015-and-2017/?fbclid

Atbildēt

Indullis Durka

25.03.2021. 06:47

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


turpina aprakstīt ēdienu, kas pienākas ieslodzītajiem. "Zupa. Kartupeļu ar kāpostiem, kāda šķipsniņa vistas. Kartupeļus neēdu, izlasu. Pārējo - opā - ir! Otrajā zirņu putra, kur zirņi izšķīduši, bet garša ir, klāt kartupeļi - neēdu, un aknas, mazliet un mazliet ēdu. Salāti. Kroņa - kāposti, pats pieliku ķiplokus, sīpolus sagriezu ar mazmazītiņām šķērītēm. Pētersīļi, jūras zāle. Olīveļļa. Pilnīgi pietika. Par cik es uz šādu ēdienkarti esmu noskaņojies, ir ok. Beigās kafija ar pienu, klāt kaltētas plūmes."

Atbildēt

Es tāpadomāju

25.03.2021. 01:21

»

MMM

Viamaz ZZS nevajadzēs melot, ka Aivars būs premjers. Premjers nevar vadīt valsti no cietuma


Bet ja tagad daudzi strādā attālināti.. kāpēc ne no cietuma, kur internets varbūt pat labāks, nekā no mājām vai bibliotēkas . Deputāts Didzis Šmits jau arī strīdss, ka Saeimu tak nevar vadīt (sanāksmes rīkot) no attāluma, ka visiem jābūt klāt, abet nekā... Būsim tad konsekventi (smaidiņš)

Atbildēt

Darbiņš ko Kārlis Ulmanis nepabeidza

25.03.2021. 00:32

»

taisnībai jāuzvar

Lembergu par premjeru


Savā kamerā vinš var droši premjeroties līdz nelabi paliek. Gan jau piebiedrosies arī pārējie biedri, varēs pagrīdes CK veidot un skrejlapas kaisīt caur restotajiem logiem.
Tas tev sarkanais draņķi par to, ka K.Ulmaņa partijas nosaukumu nozagi latviešiem un apķēzīji kā īstens komunists tikai prot.

Atbildēt

Andris

24.03.2021. 22:17

»

Žulis

Lembeergs var būt blēdis, zaglis, melis un vēl velns zina kas, taču valsts iestādei - tiesai un valstij kopumā ir jāievēro likumi. Ja tas netiek ievērots, tad tā vairs nav valsts, bet kaut kādu mafiozu aprindu varā pārņemta teritorija, kur vara nesodīti izrēķinās ar katru, kas tai nepatīk. Ja Lembergs...


Tu pats ar sevi nonāc pretrunā. Kāds sakars likumu ievērošanai, ar ietekmi,sakariem un naudu?! Lembergs taču pats bija pie visas šīs sistēmas veidošanas... Attiecība pret mani arī likumi netiek ievēroti un es domāju tas tāpēc, ka ir personāži ar sakariem un naudu. Nožēlojami savu tautu saukt par pabirām... Varbūt laika gaitā atklāsies patiesā Lemberga seja... Personas kodu gan nezinu... Nu PIETIEK nodemonstrēja, kas visu laiku ir bijis viņu "jumts", jo šis ir pirmais raksts no cietuma ,ja atmiņa neviļ... A kā tur pēc likuma ir, vai tad tie ,kuriem spriedums nav stājies spēkā drīkst sarakstīties... Vai arī šeit savu lomu atkal ir nospēlējusi nauda un sakari... Man (Lembergam) visu vajag likumīgi, bet "pabiras" ,lai kuļās beztiesiski kā māk... Kautkā tā...

Atbildēt

Žulis

24.03.2021. 20:38

»

drīzāk tā

Ja Lembergs ar visu savu ietekmi, sakariem un naudu nespēj panākt savu izņēmuma stāvokli un nesodāmību, tad laikam jau tomēr tā IR VALSTS


Es savā komentārā nerunāju par izņēmuma stāvokli un nesodāmību, bet gan par likumīgu tiesību ievērošanu.

Atbildēt

Žulis

24.03.2021. 20:31

»

ммм

Bijušajiem kompartijas mēsliem cietums ir īstā vieta


Tad nu salīdzini, cik to "bijušo kompartijas mēslu" sēž cietumā un cik no viņiem kā miljonāri dzīvo cepuri kuldami.

Atbildēt

fakts

24.03.2021. 20:17

»

protams

Jo valsts, atšķirībā no tevis, nesmird


Tu nejauc koloiju ar valsti.Kolonija LV tiešām smird.

Atbildēt

protams

24.03.2021. 20:08

»

No valsts te pat smakas nav


Jo valsts, atšķirībā no tevis, nesmird!

Atbildēt

Laimīgs tas,kam nav nekas

24.03.2021. 20:05

Sēžu saulītē,vēroju zvirbuļus un labi ,tik labi ir man!

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

24.03.2021. 18:59

"(..)līdz 7.00, kad atnes brokastis, šoreiz ar tā bija mannas putra, ar pašām mazākajām šķērītēm pusstundu griezu redīsus. Par cik brīvas bļodiņas nav, tās ir tikai divas metāla, nerūsējošā tērauda, tad redīsu salātus gatavoju te uz vietas nopirktā plastmasas krūzē. Tās nopirku divas. No rīta, tā ir vienīgā reize dienā, kad saņemu tēju. Tāpēc to lej gan metāla krūzē, gan brīvajā bļodā. Tēja saldināta, melnā. Visu dienu krūzē puse kroņa tēja, tad tējas maisiņš un vārošs ūdens, daļēji krāna, daļēji pirktais. Krāna ūdens negaršīgs, cauri sit hloru. Ar Ventspili nesalīdzināt! Nabaga rīdzinieki, viņi pat nezina, ka krāna ūdens var būt dzerams, garšīgs. Veikalā nav jāpērk."

Atbildēt

pareizi dari

24.03.2021. 17:50

»

draudzējos ar galvu

Savulaik Jūrmalgeitas Milušs arī nekur nemuka un kārtīgi nāca uz tiesas sēdēm, bet uz to kurā viņam bija paredzēts uzlikt rokudzelžus gan neatnāca. Ar Lembergu būtu tas pats


tas pats bija ar Lasmani,Vaškeviču,Stabiņu un citiem,ne tikai ar Milušu.Lembis,ja būtu palaists vaļā pēc sprieduma,aizmuktu tā,ka rūc.Viņam tak visā pasaulē īpašumi.Būtu jāķer vējš laukā.Tikai Stabiņu pilnīgi nejauši izdevās kaut kur Ēģiptē atrast.

Atbildēt

Lecinājums

24.03.2021. 16:14

»

Secinājums

Labi,varbūt ka esu aita...


Nekādā gadījumā! Tagad kārta zagt zilajiem paristiem, jaunajiem komunistiem, tiem no suņu būdas un visa veida jenotiem. Šodien jo tev līkāks deguns, jo tu mazāks augumā, jo esi lielāks Napaleons. Tas kurš bulciņa...

Atbildēt

Pēteris

24.03.2021. 16:09

1. Aivars pārliecinoši vinnēs Ventspilī
2. Kristovska-Landsmaņu banda sūkās ledu
3. Latvija zaudēs ECT Lembergam pāris ļimonus
4. Aivars to naudu ziedos labdarībai
5. Jansone aizies priekšlaicīgi. Varbūt pensijā
6. Bordāns, Jurašs un citi JKP nonāks miskastē
7. Jurašs un brīdi pielaikos škonku būrī
8. Bordāns, Pavļuts, Šuplinska, Petraviča OFF

Atbildēt

draudzējos ar galvu

24.03.2021. 16:05

Savulaik Jūrmalgeitas Milušs arī nekur nemuka un kārtīgi nāca uz tiesas sēdēm, bet uz to kurā viņam bija paredzēts uzlikt rokudzelžus gan neatnāca. Ar Lembergu būtu tas pats.

Atbildēt

biete

24.03.2021. 15:50

"...Jā, mani politiskie naidnieki un visādi sabiedrības pabiras ļoti vēlētos, lai es aizbraucu. Jau daudzus reizes esmu teicis - neceriet."


Fū, cik labi! Neesmu Lembrga politiskais naidnieks vai visāda pabira, jo nevēlos, lai viņš aizbrauc.
Gribu, lai viņš sēž cietumā. Vēlams - līdz sava mūža beigām.

Atbildēt

nu, medijiem šitie

24.03.2021. 15:11

»

aicinājums

Beidziet izplatīt Lembergiādi. Lai cilvēks mierīgi sēž


patīk
Tu taču neuzturēsi dzelteno presi, tikai par zagtu naudu

Atbildēt

nabadzīte

24.03.2021. 15:09

Tā Maija.Patiešām smags gadījums.Traģiski.

Atbildēt

Un

24.03.2021. 14:41

»

info

Loti ceru, ka Andris Skele un Ainars Slersers ari pievienosies komandejuma uz 1O gadiem vieta ar restotiem logiem


tad Lembergam būs jautrāk. Draugu lokā, gadi ātri skrien.

Atbildēt

To Aivars

24.03.2021. 14:22

Turies , palicis pusotrs gads līdz jaunam vēlešanām, tad jau šo pseido tiesiskumu tauta aizslaucīs prom.

Atbildēt

Žulis

24.03.2021. 14:16

Lembeergs var būt blēdis, zaglis, melis un vēl velns zina kas, taču valsts iestādei - tiesai un valstij kopumā ir jāievēro likumi. Ja tas netiek ievērots, tad tā vairs nav valsts, bet kaut kādu mafiozu aprindu varā pārņemta teritorija, kur vara nesodīti izrēķinās ar katru, kas tai nepatīk. Ja Lembergs ar visu savu ietekmi, sakariem un naudu nespēj panākt lai tiktu ievērotas viņa likumīgās tiesības, tad padomājiet cik bezpalīdzīgi un beztiesīgi valdošās varas priekšā esam tie, kuriem nav ne tādas naudas, ne sakaru, ne redzama stāvokļa sabiedrībā.

Atbildēt

Secinājums

24.03.2021. 14:01

»

Oki

Tu diez vai iedomājies , ka aita esi pats


Labi,varbūt ka esu aita.
Atbrīvot Lembergu,iecelt par vislatvijas balto tēvu un ļaut viņam netraucēti zagt tālāk.Diemžēl Lembergam būs garlaicīgi,tur vajadzētu būt daudziem kameras biedriem.
Visa tā padarīšana ir cirks aitām,neviens tā īsti to lembergu negrib ietupināt,bīstami.

Atbildēt

sēdi

24.03.2021. 13:46

Nu tad pasēdi valsts maizē vismaz līdz jűnijam.

Atbildēt

saskaņā ar LIKUMU

24.03.2021. 13:38

»

Janka

Kas zina šos likumus, vai Lembergam par šo ir taisnība


lembergam nav taisnība. arī par šo.

Atbildēt

aicinājums

24.03.2021. 13:37

Beidziet izplatīt Lembergiādi. Lai cilvēks mierīgi sēž.

Atbildēt

Oki

24.03.2021. 13:12

»

Secinājums

Tāpēc jau esam tur kur esam,pateicoties aitām


Tu diez vai iedomājies , ka aita esi pats ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....