Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lidonis

17.05.2014. 15:45

»

Kabans

Valstij varbūt neizdevīgs, bet Latvijas iedzīvotājiem izdevīgs. Daudzi kaut kā nezina, ka pirms Ryanair lētākā biļete uz Londonu bija 300 lati vienā virzienā. Un viasas tās drošības maksas un nodokļi ir domāti lai siles rukšiem nodrošinātu algas. Parastajiem darbiniekiem tur nekāds algas paaugstinājums...


Tad jau briti ir mulki? Jo, piemeram, no mancesteras uz Oslo var aizlidot par 17Eur. Bet tur lidostas nodeva jau ir ieklauta lidojuma maksa. Diezin vai kads rietumvalstis labpratigi maksa par lidsabiedribas aeronavigacijas pakalpojumiem, lai tikai noturetu pasazieru plusmu. :D

Atbildēt

!

16.05.2014. 05:28

Valsts drošības struktūra KNAB neko nevar , bet kaut kāda šķīrējtiesa visus pierādījumus savāc ....
Nožēlojama valštele !

Atbildēt

ursula

15.05.2014. 21:24

Tāpēc jau Juta Strīķe ir jāpadzen no KNAB lai
nebūtu neviena kurš varētu to farcovščiku un
čekistu Leščinski paņemt pie rīkles.

Atbildēt

Re kā

15.05.2014. 17:28

Ka minimums Latvijai vajag Londonas karalisko tiesu, vai šķīrējtiesu, lai gaismu ieraudzītu dažādi pikantumi un detaļas par valstij neizdevīgiem līgumiem, ofsoriem un daudz ko citu, kā rezultātā valsts kasei garām aizgājuši simtiem miljonu euro. Ar vietējiem tiesu ķēkiem un to iemītniekiem de facto tālu netiksim. Atbildīgie to nevar ieradzīt, jeb negrib saredzēt? Drīzāk otrs no minētiem variantiem. Roka roku mazgā un īpaši spalvainu, kurai iespēja pasmelties savā kabtā kukuļiem, iebiedēšanai un ietekmēšanai. Izdzīvojam "tiesiskā" valstī savu izslavēto "veiksmes" stāstu/dzīvi. Un nav ko te gaudot un sūroties par notiekošo, ja paši to pieļaujam un ikdienā uzskatām korupciju par normu. Ja paši ļaujamiem kukuļiem un esam gatavi piekukuļot, tas ir valsts un sabiedrības degradācijas process. Ja tā turpināsim, zaudēsim savu tautu un valsti, kas būs tikai laika jautājums, ja nemainīsiemies paši un nemainīsim savus uzskatus.

Atbildēt

Kabans

15.05.2014. 17:15

Valstij varbūt neizdevīgs, bet Latvijas iedzīvotājiem izdevīgs. Daudzi kaut kā nezina, ka pirms Ryanair lētākā biļete uz Londonu bija 300 lati vienā virzienā. Un viasas tās drošības maksas un nodokļi ir domāti lai siles rukšiem nodrošinātu algas. Parastajiem darbiniekiem tur nekāds algas paaugstinājums nav paredzēts.

Atbildēt

e.s.Blofeld

15.05.2014. 16:57

Andris teica:
""Ryanair" ienākšna Latvijā bez šī līguma ar šādiem noteikumiem nebija iespējama."
Lūk tas nu ir apšaubāmi, jo neba jau visās Eiropas valstīs viņiem ir tik neprātīga pretimnākšana. Šlseris vienmēr sevi ir dēvējis par uzņēmēju. Diez, viņš savā biznesā, lai kāds tas arī nebūtu, slēdz sev neizdevīgus līgumus tikai, lai kaut ko noslēgtu?

Atbildēt

Sindema

15.05.2014. 16:46

»

josipa kša spalva

Nē, pirmā okupācija bija 17.06.1940, bydlo


Šis tas no "karātavu" humora "pūra lādes": pag. gs. 70-os gados tika cepti cepumi "17. jūnijs". Visi pionieri bija "vienmēr gatavi" grauzt. :(

Atbildēt

paps

15.05.2014. 14:32

»

paraksts ir domats - atbildiba

Reals fakts ir Slesera rikojuma un liguma paraksts. Ja ligums nesis miljonu zaudejumus, vainigs ir rikojuma devejs. Ja paraksts Latvijaa vairs neko nenozimee, tad kapec to pieprasa iestades


Mēģini atcerēties ka līgums ir jāpilda atbilstošajām amatpersonām ieskaitot valdi.Vainīgo nosaka Tiesa un nav vēl dzirdēts ka kādu no ministriem ,kuri savā darbības laikā paraksta simtiem rīkojumus, sodītu.Tāpēc jau ir personas kurām rīkojums ir jāpilda.Ja līgums ir nepareizs tad aizkulisēs ir amatpersonas kuras šos jautājumus risināja un līgumus sagatavoja!!!!!Šie cilvēki noslēpties nevar un jaatceras ka ministrs nes politisku atbildību tik ilgi kamēr nav pieņemts cits Likums kurš maina atbildības pakāpi

Atbildēt

edgars

15.05.2014. 14:27

Tad jau valstij regresa prasības ceļā zaudējumi būtu jāpiedzen no Šlesera!

Atbildēt

paps

15.05.2014. 14:27

»

ja?

Maldies. Visu var pierādīt, ja ir griba. Ja valsts vērš regresa prasību pret valdi, valde liecinās, uz liecību pamata var visu ko pierādīt. Ja neliecinās, paši samaksās ar cietumu. Bet ir zināms, ka šajos gadījumos gribas nav, jo buldozera noziedzīgais grupējums atrodas ciešā tīklojumā ar bijušajiem...


Pēc Jūsu domām valde ar savām liecībām var panākt ka par vainīgo atzīst pavisam citas personas!!!!
Tādus utopiskus sapņus stāsti savai sievai jo tāpēc jau ir valde lai rīkotos un par savu darbu atbildētu...un valdē nav "pārmijnieku"vai "pakalpiņu"kuri reaģēs uz nezināmas izcelsmes e-pastiem.
Ja atver muti tad nemelo un savus sapņus nepotē sabiedrībai!!!

Atbildēt

paraksts ir domats - atbildiba

15.05.2014. 14:17

»

paps

Ja jau būtu reāli fakti tad Šlesers sen būtu iesēdināts


Reals fakts ir Slesera rikojuma un liguma paraksts. Ja ligums nesis miljonu zaudejumus, vainigs ir rikojuma devejs. Ja paraksts Latvijaa vairs neko nenozimee, tad kapec to pieprasa iestades?!

Atbildēt

josipa kša spalva

15.05.2014. 12:39

»

Arājs

Pirmā okupācija bija 1941.22.06 un to izdarīja nacistiskās Vācijas vermahts


Nē, pirmā okupācija bija 17.06.1940, bydlo!

Atbildēt

Ēdelweiss

15.05.2014. 12:23

»

janka

Viss notiek nackomu terora apstākļos.Tāds izskatas terors pret tautu.Tika izstrādata tautas izsūtīšanas shema.Tas turpinasies līdz nākošajai okupācijai.Aivaram jau droši jau ir zinams datums,ja tik droši rīkojas


Šo totalitāras valstiskās noziedzības un genocīda 4.maija režīmu ar tā sucmaniski-policejiski-banditiski mafiozo valsts pārvaldi IEVEISA LR PILSOŅI , kuriem vienīgajiem ir tiesības balsojot deliģet valsts varu un pārvaldi politmafijas klaniem, un, tikai un vienīgi VISAS VALSTS PĀRVALDES AMATPOERSONAS un DEPUTĀTI IR LR PILSOŅI apveltiti ar patiesi īstenām latviskam īpasībām !!!! Tā nu iznak, ka tas politmafijas klans VL-TB/LNNK veltigi cwenšas kurināt nacionālo naidu un par šiem noziegumiem vainot krievus.... Jā sterpcitu, ja PSRS jūrnieks, atrodoties krasta atvaļinājuma , apmīztu mildu vai veikala skatlogu, uzreiz tiktu tiesāts.... Bet, tie NATO jau ir tie latviesu mīlie elki-civiliedzīvotaju slepkavas....

Atbildēt

ceļot;ajs

15.05.2014. 12:10

»

Andris_

"...uzpeldējušas detaļas, kas atklāj valstij neizdevīgā līguma tapšanas apstākļus...


Un tajā laikā daudziem izdevās lēti paceļot pa pasauli!

Atbildēt

Andris_

15.05.2014. 11:36

"...uzpeldējušas detaļas, kas atklāj valstij neizdevīgā līguma tapšanas apstākļus..."

Ar kādām tiesībām un pamatojoties uz kādiem faktiem vai aprēķiniem tiek apgalvots, ka līgums bija valstij neizdevīgs?!!!

"Ryanair" ienākšna Latvijā bez šī līguma ar šādiem noteikumiem nebija iespējama.
Savukārt "Ryanair" darbība Latvīja ir bez mazākajām šaubām izdevīga un vēlama

Ņemam kaklkulatoru un rēķinām:
1) cik reisu ar kādām biļešu cenām veicis
"Ryanair"
2) Cik maksātu šāds reisu skaits jebkura citā aviosabiedrībā, un cik peļņā paņemtu tā aviosabiedrība

Starpība arī ir Latvijas cilvēku, tātad Latvijas valsts, izdevīgums !!!

Atbildēt

janka

15.05.2014. 11:26

Viss notiek nackomu terora apstākļos.Tāds izskatas terors pret tautu.Tika izstrādata tautas izsūtīšanas shema.Tas turpinasies līdz nākošajai okupācijai.Aivaram jau droši jau ir zinams datums,ja tik droši rīkojas.

Atbildēt

ja?

15.05.2014. 10:03

»

paps

Ja jau būtu reāli fakti tad Šlesers sen būtu iesēdināts


Maldies. Visu var pierādīt, ja ir griba. Ja valsts vērš regresa prasību pret valdi, valde liecinās, uz liecību pamata var visu ko pierādīt. Ja neliecinās, paši samaksās ar cietumu. Bet ir zināms, ka šajos gadījumos gribas nav, jo buldozera noziedzīgais grupējums atrodas ciešā tīklojumā ar bijušajiem vdk onkuļiem un esošajiem "orgāniem". Pašūmēsies pirms vēlēšanām. Jo šodien cita priorirāte. Bet šim āmurgalvam, kopā ar visu bandu, bija jāsēž, jo kā zeme nes šo psihopātu, nesaprotu! Viss viņa grupējums ir noziedzīgs un tā cūka, kas tur viņa vietā tagad šiverē, ir tās pašas grupas cita atzara dalībniece.

Atbildēt

atkal depujāts?

15.05.2014. 09:54

Konfiskāciju! Nacionalizāciju! Un pakāršanu aiz olām!

Atbildēt

valdis i

15.05.2014. 09:52

Nu es gan domāju, ka Rinaira ievešana Latvijā bija viens no labākajiem Šlesera darbiem, jo raugi, cik simti tūkstoši Latvijas cilvēku tika pie pārticības, vai vismaz pie darba.

Atbildēt

Ojārs

15.05.2014. 09:14

Varu tikai atkārtoties - par uzņēmumam nodarītajiem zaudējumiem valde ir solidāri materiāli atbildīga, radītos zaudējumus sedzot no savas kabatas. Ja tā varēs pierādīt tiesā, ka tā nav no brīvas gribas slēgusi kapitālsabiedrībai acīmredzami neizdevīgus līgumus, tikai tad šie zaudējumi būs piedzenami no Šlesera.

Atbildēt

paps

15.05.2014. 09:12

Ja jau būtu reāli fakti tad Šlesers sen būtu iesēdināts!
Diemžēl rakstā nav nekādas konkrētības un nav dzirdēts ka par e-pastā esošiem materiāliem kāds būtu notiesāts!Nav pierādams kurš e-pastus ir sūtījis un sagatavojis!
NONSENS

Atbildēt

auniem lidostaa

15.05.2014. 08:29

Kaa var piekrist klaja, nepareiza un zaudejumus nesosa liguma parakstisanai ???!!! Tak jadomaa ar savu galvu, nevis japilda planpratina paveles. Vakadzeja skali blaut, presee rakstit, ka Slesers uzspiez valstij kaitigu ligumu, tad nonemtu Sleseru, bet nee, vini kaa vergi paraksta!

Atbildēt

luk, konkrets vainigais

15.05.2014. 08:26

Lai tad Slesera arii maksaaa! Kad beidzot vainigie sakas maksat valstij izdaritos miljonu zaudejumus, kad? Beidzot ir japienem likums par tiesu fizisku atbildibu miljonu zaudejumu radisanaa. Mes tak tiesajam par bulcinas nozagsanu veikalaa!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vārda brīvība

FotoKo grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām. Lai viņi netiktu vajāti (laužot sadarbības līgumus, atņemot statusu utt.) par to, ko domā un saka.
Lasīt visu...

6

Latvijas politika nav domāta amatieriem un jo vairāk laikā, kad ik dienu mirst cilvēki

Foto100% piekrītu apgalvojumam, ka Krišjānis Kariņš ir labs, godīgs, valstij lojāls un pozitīvs cilvēks - un panaivs, kā viņu raksturo Māra Zālīte.
Lasīt visu...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Pēc Vairas Vīķes-Freibergas un Egila Levita tagad es slavēšu Krišjāni Kariņu

FotoKrišjānis Kariņš! Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs atiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties (TV), kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties.
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

Visticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu...

Foto

Bet Levits lai paliek savā vietā

Man gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā –...

Foto

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

Šorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki...

Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...