Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mēs esam pārsteidzoša Tauta! Vairāk nekā 30 gadus mūs "drāž" vietvalži, bet katrus četrus gadus mēs ceram, ka šoreiz vēlēšanās izdarītā izvēle visu atrisinās. Ceram, ka "tie kretīni", kuri to dara gadu no gada, pēkšņi pārstās to darīt! Varbūt vienreiz sāksim domāt?

Nepietiek, ka vairāk nekā 700 000 tautiešu esam zaudējuši, iegūstot "neatkarību", - tagad viņi ķersies klāt mūsu bērniem. Visiem, bez izņēmuma. Jo "viņi" nesmādēs lielgabalu gaļai upurēt arī sievietes. Ja jau jāiznīcina TAUTA, tad uz visu banku ies. Pabriks & Co vienkārši izpilda savu saimnieku rīkojumu. Bet ko darīsim MĒS, šo bērnu vecāki?

Jūs man paskaidrojiet, kā tā var būt, ka "valstij", kuru "gatavs" aizsargāt ir teju gandrīz viss mistiskais NATO karaspēks ar savu mistisko 5. pantu un par ko Latvija ik gadu maksā milzīgas naudas no budžeta, pēkšņi un tā pavisam nevainīgi ir jāsāk cilāt runas par obligātu militāro dienestu?

Un uz ko tieši cer "valsts"? Viņi gaida, ka cilvēki, kuri ir piespiedu kārtā izdzīti ekonomiskajā trimdā... un būsim jau godīgi... jūtas Latvijas valsts nodoti... Jūs cerat, ka viņi sūtīs savus bērnus, lai aizsargātu Pavļuta & Co zilās pakaļas? Vai arī cer, ka viņi aizsargās Baltezerā esošās villas?

Vai arī šie astoņpadsmitgadīgie bērni aizsargās savu mammu, kura dzīvo Londonā, vai brāli, kurš dzīvo Norvēģijā, vai omīti, kura, dzīvojot nabadzībā Latvijā ar 189 € pensiju, nespēja nopirkt zāles un nomira priekšlaicīgi, vai tos cilvēkus, kuri Latvijā nespēj parūpēties un pieskatīt savus un līdzcilvēku bērnus peldamies Gaujā, bet varbūt cīnīsies par tiem, kuri lec Daugavā no salu tilta, vai par iespēju apmaksāt komunālos pakalpojumus?

Tieši par ko?

Pavisam nesen vadīju jubileju, pie jubilāres bija atbraukuši bērni un mazbērni no ārzemēm. Tā teikt, vismaz pirms nāves vienu reizi ieraudzīt un aprunāties ar mazbērniņiem. Taču nesanāca. Izrādās, ka neviens no astoņiem mazbērniem NERUNĀ LATVISKI!

Lūk, ko Nacionālā apvienība ir panākusi 30 gadu laikā, cīnoties par krievu valodas aizliegšanu skolās. Cik tipiski latviešiem - no vien grāvja otrā... un Jūs domājat, ka dubultpilsonim Kariņam, Levitam, Pabrikam u.c. tas rūp? Viņiem nospļauties!

Jo viņi izdomās, kā savus bērnus un mazbērnus pasargāt no obligātā militārā dienesta.

Šogad kā nevienu citu gadu politiskās "peripetijas" sit augstu vilni. Kas tik neraujas pie "siles". Es neredzu NEVIENU politisko spēku, kurš ar visu sirdi un dvēseli ietu uz vēlēšanām, krītot un stāvot par savas TAUTAS interesēm un nākotnes iespējām izdzīvot un nenonākt uz indoeiropiešu izzudušo tautu un valodu koka zara, par kuru stāstīs skolās, bet ne latviešu bērniem. Skarbi? Jūs domājat, ka tas ir skarbi? Sagaidīsim 2023. gada februāri un tad parunāsim vēlreiz...

Šobrīd ir viskretīniskākā situācija, kāda vien latviešiem var būt, bet lielākā daļa sauļojas pie jūras un zaļumballēs dejas griež... Jo būs jau labi... Jaunā Saeima atrisinās visus jautājumus, un Domburs LTV raidījumā turpinās tēlot "neatkarīgu" žurnālistu, kurš, saņēmis no Levita ordeni, vaiga sviedros rūpējas par latviešu tautu un tās nākotni.

Lai mani atkal nesāktu zākāt apmaksātā prese, karinot vienu vai otru birku, uzreiz atklāšu, ka es esmu savas TĒVZEMES sargs un mīlu savu TAUTU! Atšķirībā no tiem "superpatriotiem" kā VVF, Levits, Kariņš, Pabriks, Kalniete utt. Es visu savu mūžu esmu pavadījis Latvijā un esmu tai uzticīgs! Atšķirībā no iepriekš minētajiem "patriotiem" esmu apceļojis un pabijis visos Latvijas novados, pilsētās un gandrīz katrā pagastā. Un varu pateikt vienu - Latvijā dzīvo labākā tauta pasaulē... un tā NEŠĶIRO savas ģimenes tautībās, pilsoņos un nepilsoņos, derīgos sistēmai un norakstāmos.

Lai noņemtu vēl pāris lieku pārmetumu savā cilvēkā, vēlreiz un vēlreiz varu apliecināt, ka nepiedalīšos šajās vēlēšanās un neatbalstu un nepārstāvu nevienu politisko spēku, tādēļ arī nekalpoju nevienas partijas (bandas) interesēm!

Zinot aizkulises, varu pačukstēt, ka šīs 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā neko nemainīs! Diemžēl! Guliet mierīgi! Vēl nav pienācis tas laiks, bet ļoti ceru, ka pavisam drīz LATVIJAS TAUTAI būs iespēja iestāties par sevi.

Ja kādam vēl ir ilūzijas par Smanu, Lindenblati, Berni, Babri, Pļaviņu, Ulmi, Straumīti, Kornatovsku, Rosļikovu, Berni, Gobzemu, Tamani, Iesavu, Ģirģenu, Petraviču, Stepaņenko, Toču, Šleseru, Danilānu, Lielo, Zivtiņu, Ruku, Smiltēnu, Dombrovski utt. Vēl vienu reizi uz grābekļa varat uzkāpt, nekas traks... un es ceru, ļoti ceru, ka šis būs pēdējais puns Latvijas Tautas pierē!

Domājiet, vērtējiet, ieklausieties savās sirdīs, savā cilvēkā!

Latvija esam mēs visi kopā! Visi ir viens! Kamēr būs 20+ partijas... nemaz neuzdrošinieties cerēt!

Vienu vēlos lūgt Jums katram, kurš lasa šo teikumu! Ja Jums ir un būs iespēja... palīdziet saviem tautiešiem Latvijā! Mūs gaida ļoti, ļoti smags laiks, un, tikai atbalstot vienam otru, mēs spēsim izdzīvot kā Tauta!

Sargāsim sevi un savus bērnus!

P.S. Šis viedoklis ir sapnī nosapņots, un tam nav nekāda sakara ar realitāti!

Novērtē šo rakstu:

206
40

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...