Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mēs esam pārsteidzoša Tauta! Vairāk nekā 30 gadus mūs "drāž" vietvalži, bet katrus četrus gadus mēs ceram, ka šoreiz vēlēšanās izdarītā izvēle visu atrisinās. Ceram, ka "tie kretīni", kuri to dara gadu no gada, pēkšņi pārstās to darīt! Varbūt vienreiz sāksim domāt?

Nepietiek, ka vairāk nekā 700 000 tautiešu esam zaudējuši, iegūstot "neatkarību", - tagad viņi ķersies klāt mūsu bērniem. Visiem, bez izņēmuma. Jo "viņi" nesmādēs lielgabalu gaļai upurēt arī sievietes. Ja jau jāiznīcina TAUTA, tad uz visu banku ies. Pabriks & Co vienkārši izpilda savu saimnieku rīkojumu. Bet ko darīsim MĒS, šo bērnu vecāki?

Jūs man paskaidrojiet, kā tā var būt, ka "valstij", kuru "gatavs" aizsargāt ir teju gandrīz viss mistiskais NATO karaspēks ar savu mistisko 5. pantu un par ko Latvija ik gadu maksā milzīgas naudas no budžeta, pēkšņi un tā pavisam nevainīgi ir jāsāk cilāt runas par obligātu militāro dienestu?

Un uz ko tieši cer "valsts"? Viņi gaida, ka cilvēki, kuri ir piespiedu kārtā izdzīti ekonomiskajā trimdā... un būsim jau godīgi... jūtas Latvijas valsts nodoti... Jūs cerat, ka viņi sūtīs savus bērnus, lai aizsargātu Pavļuta & Co zilās pakaļas? Vai arī cer, ka viņi aizsargās Baltezerā esošās villas?

Vai arī šie astoņpadsmitgadīgie bērni aizsargās savu mammu, kura dzīvo Londonā, vai brāli, kurš dzīvo Norvēģijā, vai omīti, kura, dzīvojot nabadzībā Latvijā ar 189 € pensiju, nespēja nopirkt zāles un nomira priekšlaicīgi, vai tos cilvēkus, kuri Latvijā nespēj parūpēties un pieskatīt savus un līdzcilvēku bērnus peldamies Gaujā, bet varbūt cīnīsies par tiem, kuri lec Daugavā no salu tilta, vai par iespēju apmaksāt komunālos pakalpojumus?

Tieši par ko?

Pavisam nesen vadīju jubileju, pie jubilāres bija atbraukuši bērni un mazbērni no ārzemēm. Tā teikt, vismaz pirms nāves vienu reizi ieraudzīt un aprunāties ar mazbērniņiem. Taču nesanāca. Izrādās, ka neviens no astoņiem mazbērniem NERUNĀ LATVISKI!

Lūk, ko Nacionālā apvienība ir panākusi 30 gadu laikā, cīnoties par krievu valodas aizliegšanu skolās. Cik tipiski latviešiem - no vien grāvja otrā... un Jūs domājat, ka dubultpilsonim Kariņam, Levitam, Pabrikam u.c. tas rūp? Viņiem nospļauties!

Jo viņi izdomās, kā savus bērnus un mazbērnus pasargāt no obligātā militārā dienesta.

Šogad kā nevienu citu gadu politiskās "peripetijas" sit augstu vilni. Kas tik neraujas pie "siles". Es neredzu NEVIENU politisko spēku, kurš ar visu sirdi un dvēseli ietu uz vēlēšanām, krītot un stāvot par savas TAUTAS interesēm un nākotnes iespējām izdzīvot un nenonākt uz indoeiropiešu izzudušo tautu un valodu koka zara, par kuru stāstīs skolās, bet ne latviešu bērniem. Skarbi? Jūs domājat, ka tas ir skarbi? Sagaidīsim 2023. gada februāri un tad parunāsim vēlreiz...

Šobrīd ir viskretīniskākā situācija, kāda vien latviešiem var būt, bet lielākā daļa sauļojas pie jūras un zaļumballēs dejas griež... Jo būs jau labi... Jaunā Saeima atrisinās visus jautājumus, un Domburs LTV raidījumā turpinās tēlot "neatkarīgu" žurnālistu, kurš, saņēmis no Levita ordeni, vaiga sviedros rūpējas par latviešu tautu un tās nākotni.

Lai mani atkal nesāktu zākāt apmaksātā prese, karinot vienu vai otru birku, uzreiz atklāšu, ka es esmu savas TĒVZEMES sargs un mīlu savu TAUTU! Atšķirībā no tiem "superpatriotiem" kā VVF, Levits, Kariņš, Pabriks, Kalniete utt. Es visu savu mūžu esmu pavadījis Latvijā un esmu tai uzticīgs! Atšķirībā no iepriekš minētajiem "patriotiem" esmu apceļojis un pabijis visos Latvijas novados, pilsētās un gandrīz katrā pagastā. Un varu pateikt vienu - Latvijā dzīvo labākā tauta pasaulē... un tā NEŠĶIRO savas ģimenes tautībās, pilsoņos un nepilsoņos, derīgos sistēmai un norakstāmos.

Lai noņemtu vēl pāris lieku pārmetumu savā cilvēkā, vēlreiz un vēlreiz varu apliecināt, ka nepiedalīšos šajās vēlēšanās un neatbalstu un nepārstāvu nevienu politisko spēku, tādēļ arī nekalpoju nevienas partijas (bandas) interesēm!

Zinot aizkulises, varu pačukstēt, ka šīs 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā neko nemainīs! Diemžēl! Guliet mierīgi! Vēl nav pienācis tas laiks, bet ļoti ceru, ka pavisam drīz LATVIJAS TAUTAI būs iespēja iestāties par sevi.

Ja kādam vēl ir ilūzijas par Smanu, Lindenblati, Berni, Babri, Pļaviņu, Ulmi, Straumīti, Kornatovsku, Rosļikovu, Berni, Gobzemu, Tamani, Iesavu, Ģirģenu, Petraviču, Stepaņenko, Toču, Šleseru, Danilānu, Lielo, Zivtiņu, Ruku, Smiltēnu, Dombrovski utt. Vēl vienu reizi uz grābekļa varat uzkāpt, nekas traks... un es ceru, ļoti ceru, ka šis būs pēdējais puns Latvijas Tautas pierē!

Domājiet, vērtējiet, ieklausieties savās sirdīs, savā cilvēkā!

Latvija esam mēs visi kopā! Visi ir viens! Kamēr būs 20+ partijas... nemaz neuzdrošinieties cerēt!

Vienu vēlos lūgt Jums katram, kurš lasa šo teikumu! Ja Jums ir un būs iespēja... palīdziet saviem tautiešiem Latvijā! Mūs gaida ļoti, ļoti smags laiks, un, tikai atbalstot vienam otru, mēs spēsim izdzīvot kā Tauta!

Sargāsim sevi un savus bērnus!

P.S. Šis viedoklis ir sapnī nosapņots, un tam nav nekāda sakara ar realitāti!

Novērtē šo rakstu:

201
39

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...