Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

L(PS)R

Leonards Inkins
14.03.2020.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

29.03.2020. 23:22

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Autoram - cirvim

20.03.2020. 19:17

Cirvi, Inkin, kalējs kaļ uz laktas, ne latas

Atbildēt

AG

18.03.2020. 19:15

»

nebaidies kropli

Krievu sūdainos daiktus sūkājot, saķert smagas zarnu infekcijas


JA TU PATS SŪKĀ, TAD NEDOMĀ, KA ARĪ ES TO DARU !!!

Atbildēt

nebaidies kropli

18.03.2020. 13:46

»

AG

KĀDU ĻAUNUMU IZVĒLĒJĀS PATS RAKSTA AUTORS, KĻŪSTOT PAR LATVIEŠU TAUTAS NODEVĒJA EDVĪNA ŠNORES PAKAĻAS LAIZĪTĀJU


Krievu sūdainos daiktus sūkājot, saķert smagas zarnu infekcijas?

Atbildēt

AG

18.03.2020. 12:23

KĀDU ĻAUNUMU IZVĒLĒJĀS PATS RAKSTA AUTORS, KĻŪSTOT PAR LATVIEŠU TAUTAS NODEVĒJA EDVĪNA ŠNORES PAKAĻAS LAIZĪTĀJU???

Atbildēt

Sirpis & àmurs

18.03.2020. 12:13

»

a411

Lai druvas atkal ziedēt sāk


...ar pimpi muté krït

Atbildēt

to pepe

16.03.2020. 17:54

»

pepe

Plānprātīgais pastalnieku grafomāns nopublicējis kārtējos suņa murgus


Vai tu, lapķiniek, maz izlasīji?

Atbildēt

Zeze

15.03.2020. 23:30

It kā jau ļoti pareizi sarakstīts. Bet ir daudzas iebildes. Vai autors nevarētu dot norādi uz kādu K.Marksa darbu, kurā viņs aicinātu izlaupīt Krieviju. Marksam pieraksta daudzas lietas, ko viņš nekad nav teicis, piemēram, komunismu, bet šo murgu es dzirdu pirmo reizi. Tad par to kopā valdīšanu -pozīciju un opozīciju. Tad jājautā, vai mūsdienās ir iespējams izveidot tik unikalu valsti, kurā apdzīvotu tikai viena tauta, vai labāk tomēr būtu radīt valsti ar stipru nāciju. Pat latviešu biedam Putinam ir opozīcija un viņš ir ceļā uz stipru Krieviju. Varbūt mūsu lielākais mīnuss ir tas, ka mums nav pašiem sava Putina. Kā jau vienreiz pamatoti norādīja komentāros, Latvijas labākie gadi ir bijuši diktatūras gadi.

Atbildēt

hm

15.03.2020. 22:11

»

Teds

Par okupācijas noliegšanu vajadzētu nekavējoties arestēt un saukt pie atbildības, bet tas būs iespējams tikai nākotnē, tiesiskā valstī ar leģitīmu varu


Par profanācijas reklamēšanu nederētu ierobežot brīvību?
Jā, tad kura Rietumu valsts uzskata, ka Latvija ir okupēta?

Atbildēt

Viedais

15.03.2020. 21:16

»

Teds

Par okupācijas noliegšanu vajadzētu nekavējoties arestēt un saukt pie atbildības, bet tas būs iespējams tikai nākotnē, tiesiskā valstī ar leģitīmu varu


Ar ko tad LV patiesības likumi atšķiras no PSRS. Ne ar ko. Uztiept patiesību, nevis to pierādīt, lūk ikvienas ideoloģijas vājums. Latvji te jau ir lūzeri, jo neko labāku, kā aizliegt vārda brīvību nespēja izdomāt. Varbūt vajadzētu aizliegt vēl domāt... Var jau latviešus izvest no Padomijas, bet Padomiju no latviešiem, kā redzu, nekādi.

Atbildēt

mums arī ir ko nosaukt

15.03.2020. 21:13

»

Tiesiskums

Krievija pirmdien nosauks 96 šāvēju šucbataljona večus,kuri vēlāk "salīda" leģiona rindās,praktiski "legalizējoties" par karavīriem kā visi!Šie kolobarantiem izdevās aizbēgt ar nacistiem un iekārtoties pie janki,kļavas lapas zemē,pie kenguriem utt.Izrādās Vanzovičš nav viens kolobarants...


tas neienāca prātiņā?????????? sadistu un teroristu valsts nosauks
pasaule zin, kur apmāca teroristus, vai tos grēks nošaut........juridiski -jā, dieva priekšā- nē
TĀ IR

Atbildēt

Viedais

15.03.2020. 21:07

»

ha-ha

Tātad kungs liekās ir nezinītis un nesaprata,kā nodod zvērestu okupantiem labprātīgi.Bijušajiem komjauniešiem vismaz tagad vajadzētu lādēt okupantus par šiem,praktiski piespiedu kārtā,nodotiem zvērēstiem.Nedrīkst aizmirst arī kā latviešiem vidusskola bija par gadu ilgāka,kā krievvalodīgajiem.Neapstrīdams...


Drīzāk es tomēr esmu zinītis, jo tolaik dzīvoju konkrētajā sistēmā. Nezinīši ir tie, kas var spriest pa konkrēto laiku no mūslaiku pasakām un propagandas. Taču mēs vēl visi neesam izmiruši un zinām kā bija. Kad stāvēju uz barikādēm protams nenojautu, ka mūsu pēcteči galīgi debilizēsies. Par Rietumu kultūras postošo ietekmi tolaik smīkņāju. Izrādās velti.

Atbildēt

Teds

15.03.2020. 20:45

»

hm

Vēlreiz - Sarkanajā Armijā kaujās piedalījās 70 000 latvieši. Kur gadījās 70 000, ka visus aizsūtīja uz Sibīriju? Neliekas dīvaina un pavirša propaganda...


Par okupācijas noliegšanu vajadzētu nekavējoties arestēt un saukt pie atbildības, bet tas būs iespējams tikai nākotnē, tiesiskā valstī ar leģitīmu varu.

Atbildēt

ha-ha

15.03.2020. 20:14

»

Viedais

Šodienas šmurguļi vienkārši nezina, ka tolaik komjaunatnē nepieņēma tikai divu tipu debīliķus - tupucīšus divniekkaraļus un prastus huligānus, idejisko šajās kategorijās nebija. Es mācījos labi un īpašus podus negāzu. Tālab nekļūt par komjaunieti man nebija pamata. Lūk, nokļūt partijā, ja neesi darba...


Tātad kungs liekās ir nezinītis un nesaprata,kā nodod zvērestu okupantiem labprātīgi.Bijušajiem komjauniešiem vismaz tagad vajadzētu lādēt okupantus par šiem,praktiski piespiedu kārtā,nodotiem zvērēstiem.Nedrīkst aizmirst arī kā latviešiem vidusskola bija par gadu ilgāka,kā krievvalodīgajiem.Neapstrīdams rusifikācijas piemērs,par ko arī tiek klusēts.Tāpat kā sūtīšana uz Černobiļu,kas ir klasisks noziegums,bet kurā aktīvu dalību ņēma ļoti zināmas personas.Principā jau kungam nebija nekādas vajadzības skriet uz barikādēm,jo komjaunatne un neatkarība ir nesavienojami jēdzieni,tātad skriešanai bija pavisam citādi,zemiski nolūki.

Atbildēt

hm

15.03.2020. 19:23

»

vispār

brīvprātīgi tajā Sarkanajā Armijā neviens nestājās.Rīgā krievu tankus bučoja jau sagatavota "tautas"masa.Arī tam, ka karš bija beidzies, cilvēkiem nozīmēja daudz.Bet parasti, krievu armijai ienākot, sievietes sēdēja pagrabos un neviens nemēģināja skriet "bučot tankus", vismaz Rīgā.(Ja tā komentētāja...


Vēlreiz - Sarkanajā Armijā kaujās piedalījās 70 000 latvieši. Kur gadījās 70 000, ka visus aizsūtīja uz Sibīriju? Neliekas dīvaina un pavirša propaganda?
Paskaidrošu - tātad ne jau visi Latvijā atbalstīja Ulmaņa režīmu un ne visi atbalstīja viņa politiku. Un tādu bija daudz, tikai par viņiem klusē it kā viņu nebūtu vispār. Bet tādi bija, sabiedrībā pastāvēja dažādi uzskati.
....
Runājot par okupāciju. Kura Rietumu valsts ir atzinusi, ka Baltijas valstis tika okupētas? Ka inkorporētas - jā, bet ne okupētas! Tātad jautājums konkrēti kura Rietumu valsts?
Nevajag lasīt Baidena politiskās interpretācijas (viņš taču nav pat vēsturnieks!), bet Jaltas vienošanās protokolus. Un ko tieši par Baltiju saka Ruzvelts.

Atbildēt

Viedais

15.03.2020. 19:22

»

ha-ha

Tad vienkāršs jautājums- vai kungs ir bijis saistīts ar kompartiju un komjaunatni


Šodienas šmurguļi vienkārši nezina, ka tolaik komjaunatnē nepieņēma tikai divu tipu debīliķus - tupucīšus divniekkaraļus un prastus huligānus, idejisko šajās kategorijās nebija. Es mācījos labi un īpašus podus negāzu. Tālab nekļūt par komjaunieti man nebija pamata. Lūk, nokļūt partijā, ja neesi darba trieciennieks jau bija pagrūti, bet struktūrās vispār rinda līdz mūža galam. Tālab partija man gāja secen. Kā saprotu latvji ir zaudējuši savas tautas vēstures zināšanas jau pirmajā neatkarības paaudzē vēl vecākiem dzīviem esam. Protams, ka viņi tagad neteiks - mēs tolaik dzīvojām, ka nieres taukos. Tā gluži nebija un šodien tā jau ir naidnieka propaganda.

Atbildēt

Viedais

15.03.2020. 19:05

»

Cyril

Урод латыш


Maidauns krieva ādā atkal klāt 🤣🤢

Atbildēt

Tālavas taurētājs

15.03.2020. 16:47

Nevaru piekrist frāzei ;
[Kad tauta atsakās no pagātnes mantojuma, tad tauta mirst,]
Nē tauta nemirst, bet notiek daudz briesmīgāki procesi, paaudzēm ejot ienaidnieka apspiestībā daļa tautas asimilējas, pārkrievojas, pieņem okupantu valodu un līdz ar valodu arī okupantu mentalitāti, manieres un tradīcijas. Kuras ir gaužām elementāras - ciniski parazitēt uz citu rēķina, melojot, zogot un tā iznīcinot visu cilvēcisko savā ceļā. Savu skaitlisko kvantitāti palielinot ar jauniem kangariem un jaunām okupētām teritorijām, uzspiežot savu kārtību un dāsni atalgojot nodevību, tie 52 gados ielīduši jau dziļi dziļi eiropā. Mums melojot par eiropas vērtībām kuru tur sen vairs nav.

Atbildēt

vispār

15.03.2020. 16:35

»

hm

Baļķis, kuru nesa Ļeņins tika nosaukts par sestdienas talku. Un lai cik dīvaini nebūtu, šodien Latvijā sestdienas talka izrādījusies ļoti populāra. Atceros, kā pats LV Prezidents Zatlers talkoja, kā piebāztie atkritumu maisi līdz rudenim mētājas ceļa malās...


brīvprātīgi tajā Sarkanajā Armijā neviens nestājās.Rīgā krievu tankus bučoja jau sagatavota "tautas"masa.Arī tam, ka karš bija beidzies, cilvēkiem nozīmēja daudz.Bet parasti, krievu armijai ienākot, sievietes sēdēja pagrabos un neviens nemēģināja skriet "bučot tankus", vismaz Rīgā.(Ja tā komentētāja priekšteči tā darīja - tā viņu sirdsapziņa) Tāpat kā "vēlēt""brīvprātīgi"gāja un citas akcijas visā PSRS pastāvēšanas gaitā.Pilsoņu karā, tāpat kā 2.pasaules karā, uzvarēja, ar sabiedroto atbalstu, milzu "lielgabalu gaļas"jeb dzīvspēka pieejamā kapacitāte.Boļševiku nākšanās pie varas, gadījumā - sauklis par zemi visiem(jeb visu resursu pieejamība tautai) un bagāto, kā šķiras likvidēšana.Nekāda tur 'taktika, izņemot asiņainu teroru.Vienmēr un visur. Nav ko gvelzt, ka okupācija ir iekšējās lietošanas termins. "Nepilnu gadu pēc nacistu un padomju pakta tikai ar dažām īsām rindkopām, kas pazīstamas kā Velsa deklarācija, Savienotās Valstis darīja zināmu, ka nav pieņēmušas un nepieņems padomju veikto Latvijas, Lietuvas un Igaunijas okupāciju.”citāts no Dž.Baidena runas.Sīkāk skatīt "Velsa deklarāciju".

Atbildēt

Hmm

15.03.2020. 16:22

»

hm

Baļķis, kuru nesa Ļeņins tika nosaukts par sestdienas talku. Un lai cik dīvaini nebūtu, šodien Latvijā sestdienas talka izrādījusies ļoti populāra. Atceros, kā pats LV Prezidents Zatlers talkoja, kā piebāztie atkritumu maisi līdz rudenim mētājas ceļa malās...


Tātad turpinam ignorēt tiesisku Latvijas valsti un tās pavalstnieku pilsoņu tiesības, par labu atompogai un okupācijas pārspēkam, kurš balstīts uz meliem un noslepenotiem arhīviem.

Atbildēt

Tiesiskums

15.03.2020. 15:34

Krievija pirmdien nosauks 96 šāvēju šucbataljona večus,kuri vēlāk "salīda" leģiona rindās,praktiski "legalizējoties" par karavīriem kā visi!Šie kolobarantiem izdevās aizbēgt ar nacistiem un iekārtoties pie janki,kļavas lapas zemē,pie kenguriem utt.Izrādās Vanzovičš nav viens kolobarants?!

Atbildēt

a411

15.03.2020. 15:26

Lai druvas atkal ziedēt sāk,
Cērt mana roka varenāk,
Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt.

Atbildēt

Fēlis

15.03.2020. 15:21

Ūdens kļūst ar vien duļķaināks. Tā pat kā ar koronovīrusu. Vieni ceļ lielu trobeli un paralizē sabiedrību, citi savukārt apgalvo ka vīruss ir pupu mizas un ažiotāža ir speciāli izraisīta. Tas pats ar Auseklīšiem un čekistiem. Ej tu saprot kur tas suns aprakts! Atliek vien pieslieties kādam no viedokļiem, vai arī nospļauties un uzlikt nikolaju. Nāk prātā anekdote. Jāj cilvēks pa ceļu. Piejāj pie krustojuma. No krūmiem izlien vīrietis un saka- pa kreisi nejāj. Tur tevi izģērbs un izdrāzīs. Labi. Jāšu pa labi. Nē, pa labi nejāj, jo tur arī tevi izģērbs un izdrāzīs. Tad kurp man jāt? Nekur nejāj. Ģērbies nost tepat.

Atbildēt

Jā, bet

15.03.2020. 11:26

»

Lāma

Šo rakstu LRTT i- vietne saņēma kā komentāru. Tas tomēr vairāk atbilst „īstam” rakstam un tāpēc tika nolemts to neapstiprināt, bet ievietot kā galveno. Šī komentāra- raksta beigās autors pieminēja Gardu un Lapinski, bet par tiem vēl nekas nav saņemts. Izlasiet šo „komentāru” un tad noslēgumā mazu piebildi...


Tātad "Latvietis Latvijā" ir bijis kaitīgs laikraksts. Laikraksts "DDD" un J.Lapinska raidījums "Gaismas pils" arī ir kaitīgi.
Vai autors var nosaukt, kuri tad būtu tie pareizie, tie derīgie? "Pravda", "SM Sevodņa", "Diena"???

Atbildēt

slikti tas, ka mēs tiem DODAM naudu, pat diplomus

15.03.2020. 09:25

cilvēks neattīstas, ja nav tādas vajadzības, pat valsts valodu jau par grūtu iemācīties

Atbildēt

laikam jau visi nav homo sapiens

15.03.2020. 09:24

homo ir sapiens nav, jo mērkaķis rodas no cilvēka.........................

Atbildēt

cyril

15.03.2020. 06:43

Viņš ir dzeltenais latvietis,pareizi raksta.....

Atbildēt

pepe

15.03.2020. 06:41

Plānprātīgais pastalnieku grafomāns nopublicējis kārtējos suņa murgus!

Atbildēt

Viedais

15.03.2020. 00:21

»

praktizējošs PIETIEK lasītājs

Onkel,ko tādu esi sadzēries,ja domā,ka tavs vēmiens mani interesēs?Neaizņem vietu jēdzīgākiem tekstiem


Kā jūs nacionālie čīkstuļi esat apriebušies. Latvju zemessargi, karavīri, puiši un meitas, kas dien dažādās struktūrās, lūk īstenie Tēvzemes sargi. Bet jūs turpiniet pļūtīt netā par pareizo Latviju. Un tie, kas Saeimas aizgaldā, lai arī turpina. Katram savs varonības laiks. Mans ir pagājis, nedod Dievs manis minētiem drosminiekiem vēl priekšā, taču šejienes dīvānu ģenerāļiem mūžam būs vien pietaisītas bikšeles.

Atbildēt

GB

14.03.2020. 23:47

»

Lāma

Šo rakstu LRTT i- vietne saņēma kā komentāru. Tas tomēr vairāk atbilst „īstam” rakstam un tāpēc tika nolemts to neapstiprināt, bet ievietot kā galveno. Šī komentāra- raksta beigās autors pieminēja Gardu un Lapinski, bet par tiem vēl nekas nav saņemts. Izlasiet šo „komentāru” un tad noslēgumā mazu piebildi...


Dzimšanas datums: 00.00.1933
Miršanas datums: 28.11.1997
Aizsargs, Mākslinieks (-e), Nozieguma upuris, Sabiedrisks darbinieks
Tautība: latvieti
Mākslinieks grimētājs, Aizsargu priekšnieks, LTF, LRP, LNNK deputātu kandidāts Pilsoņu kongresa vēlēšanās.
Ar vairākiem bises šāvieniem nogalināts Matīsa ielas 101. nama pagalmā (netālu no Aizsargu štāba).

Slepkavība nav atklāta. Pirms viņa tika nogalināti trīs Aizsargu organizācijas nodaļu komandieri. Policija līdz šim nav atraduši slepkavas nevienā no gadījumiem

Drošības policija 1998. gadā norādīja, ka „pēdas vedot“ „Pērkoņkrusta” virzienā.

6. decembrī ar sēru dievkalpojumu Rīgas Domā pēdējā gaitā izvadīja Latvijā atjaunotās Aizsargu organizācijas komandieri Jāni Rību. Aiz lūgumu noturēja prāvests Jānis Liepiņš un mācītājs Kārlis Lielzuika no ārzemēm. Gandrīz tūkstotis laužu stāvēja ciešā pulkā dievnamā ap nelaiķa zārku, par kuru liecās Aizsargu organizācijas un sarkanbaltsarkanie valsts karogi.

Aizsargu organizācijas pārstāvji no visām Latvijas malām rokās aiznesa komandiera zārku cauri visai Vecpilsētai līdz Brīvības pieminekļa pakājei. Gara, jo gara pavadītāju kolonna, sēru mūzikai skanot, vijās cauri Vecrīgas
ieliņām un saplūda lielā pulkā pie Brīvības pieminekļa. Tur viņi visi vienojās himnā „Dievs, svētī Latviju“ un pēc tam aiz katalalka autobusos devās uz Drustiem, kur ir Jāņa Rības dzimtā puse.

J. Rību nogalināja 28. novembra ar diviem šāvieniem pie Matīsa ielas 101. nama, kur atrodas aizsargu štābs. Aizsargu organizācijas par priekšnieku ievēlētais Aksels Kaimiņš sacīja, ka gan organizācijai, gan J. Rībam draudēts jau kopš organizācijas atjaunošanas 1990. gadā. J. Rības
nošaušanu aizsargu vadība vērtē kā Latvijas ārējo un iekšējo ienaidnieku
pasūtinātu politisku slepkavību. Šogad pēc sprādziena pie Uzvaras pieminekļa Pārdaugavā atrada divus bojāgājušus bijušos aizsargus. Sprādzienu sarīkoja ultraradikāls grupējums „Pērkoņkrusts“. A. Kaimiņš
atzina, ka neizslēdz iespēju par „pērkoņkrustiešu“ līdzdalību slepkavībā.

Kopš 1993. gada Latvijā ir divas aizsargu organizācijas, taču nelaiķa
J. Rības vadītie aizsargi nav reģistrējušies Tieslietu ministrijā. A. Kaimiņš paskaidroja, ka viņi ir atjaunojušies kā 1918. gada Latvijas Republikas organizācija un neuzskata par nepieciešamu reģistrēties pašreizējās institūcijās. Otrā organizācijā esot apvienojušies daudzi no J. Rības aizsargu rindām izslēgti cilvēki ar kriminālu pagātni.

GUNĀRS BIRKMANIS

Atbildēt

Valdis Freimantāls

14.03.2020. 23:42Pēc Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanas 1993. gada 18. februāra naktī, KGBisti radījuši dažādus pseido nacionālus veidojumus, lai muļķotu tautu.


Komunistiem ir nepieļaujams, ka Māmuļas durvis ir plaši atvērtas visiem!
Tādēļ viltīgie politnezāļu sakņojumi dod arvien jaunus un jaunus dzinumus!
Galvenais uzdevums čekistiem ir radīt ilūziju, ka tieši čekas “talanti” ir nenogurdināmi latviskuma aizstāvji.
Kas var būt vēl idiotiskāks par apzinātu latviešu biedrību atjaunošanas ignoranci?
Sarunā ar Leonardu Inkinu partijas “Latviešu Latvija” štābā, restorānā Šanhaja noskaidroju viņa viedokli. Uz jautājumu par viņa attieksmi latviešu biedrības iznīcināšanas jautājumā 1993. gada 18. februāra naktī – viņš pauda atbalstu pretlatviskajiem kriminālnoziedzniekiem!


Viņa pārliecība, ka Rīgas Latviešu Biedrības darbošanās pēc tās likumīgajiem 1938. gada statūtiem nav pieļaujama mani šokēja.

Atbildēt

praktizējošs PIETIEK lasītājs

14.03.2020. 23:36

Onkel,ko tādu esi sadzēries,ja domā,ka tavs vēmiens mani interesēs?Neaizņem vietu jēdzīgākiem tekstiem!

Atbildēt

Jevgenija Bogdanova

14.03.2020. 23:35

Agrāk
ieejot Inkina DRAUIGIEM.LV, mums pretim izaicinoši staroja kāškrusts, nacistu izpildījumā, ar stariem pa labi. Kāškrustam, kā tādam, jau nav nekādas vainas, tikai ja to izmanto politiķis, tad tas iegūst pavisam citu nozīmi. Šinī gadījumā tas starptautiski diskreditēja latviešu nacionālo ideju.

>DRAUGU profila bildē Inkins lepni pozēja ar krievu automātu. Kāpēc vajadzēja latvietim ņemt rokās šo krievu okupantu simbolu, ar kuru, pat iespējams, ka ir tikuši slepkavoti latvieši ?

Kāpēc ???

Atbilde atkal ir vienkārša, tāpēc, ka bija sevi jāidentificē ar tiem, kuriem kalpo.

Nekas, latviet, nav uz šīs pasaules: TĀPAT VIEN, visam ir sava nozīme un jēga, ir jāiemācās tikai to „lasīt”.

Mācies, latviet, atpazīt savas tautas bendes !!!

Atbildēt

Lāma

14.03.2020. 23:28

Šo rakstu LRTT i- vietne saņēma kā komentāru. Tas tomēr vairāk atbilst „īstam” rakstam un tāpēc tika nolemts to neapstiprināt, bet ievietot kā galveno. Šī komentāra- raksta beigās autors pieminēja Gardu un Lapinski, bet par tiem vēl nekas nav saņemts. Izlasiet šo „komentāru” un tad noslēgumā mazu piebildi par Leonardu Inkinu.


To latviešu ļaužu zināšanai – kā tās lietas darītas top!
Mēs varam tikai apbrīnot apziņas duļķošanu, jeb, kā mūsdienās to oficiāli dēvē, sabiedriskās domas veidošanas aparāta veiktos līkločus. Tā, atšķirot kādu laikrakstu “Latvietis Latvijā” numuru, ieraudzīsim fotogrāfijas, kurās redzami aizsargi. Nevis kaut kādi viltvārži, kuri pa reizei savāra kādu šmuci un ar pastieptu roku stāv veco komunistu varasvīru priekšā, lai izubagotu arī sev kādu kumosu no tā, kas atņemts latviešu tautai, bet gan īstie, 18. novembra Latvijai uzticīgie.
Dažs apstākļu pazinējs par to būs izbrīnīts. Laikraksta galvenais izdevējs Leonards Inkins taču jau Jāņa Rības laikā tika izslēgts no aizsargiem par pārāk ciešu draudzību ar Maskavas vīriem! Kāds gan viņam ar tiem vairs var būt sakars? Atbildi uz šo jautājumu atradīsim, ja sapratīsim, kā Maskavā pret latviešu tautu prot izmantot apstākļus, kas, kā šķiet, uz mums vispār nav attiecināmi.
Otrā pasaules kara pieredze dažādās pasaules tautās atstāja atšķirīgus tā laika notikumu vērtējumus. Rietumeiropas tautas nav izjutušas krievu (padomju) okupāciju, izvešanas uz Sibīriju, rusifikāciju, tās nestos ierobežojumus un pazemojumus. Tās krievus atceras kā sabiedrotos cīņā pret Hitleru. Rietumos vēl ir dzīva tā paaudze, kura Staļinu dēvēja par labo tēvoci Džo. Ebrejiem tagad Hitlera un nacionālsociālisma pieminēšana modina sašutumu. Paši vācieši vēl ir karā mantoto kompleksu varā.
Atsevišķas tautas vērtējums par spilgtākajiem vēstures notikumiem balstās vairāk uz emocijām nekā uz prāta apsvērumiem pat daudzus gadus pēc tam, kad ir izmirusi paaudze, kas šos notikumus pieredzējusi. Ne viens vien jau pēc kara dzimis indivīds glabā sevī atziņu, ka varbūt kaut kur pasaulē dzīvo kāds vectēvs, kurš kādreiz nodarījis pāri viņa paša vectēvam.
Šos apstākļus apzinādamies, Maskavas varasvīri jau tūlīt pēc 2.psaules kara daudzus, kas cīnījās par savas tautas atbrīvošanos no krievu (padomju) jūga, centās pasludināt par nacistiem. Diemžēl reizēm Maskavas pūles vainagojās panākumiem, sevišķi pēc tam, kad aukstajam karam beidzoties, rietumu politiskie līderi mainīja daudzus uz austrumiem vērstās stratēģiskās darbības principus. Liela loma ir apstāklim, ka izkārtņu nomaiņa Krievijā apslāpējusi rietumu sabiedrības modrību. Tāpēc bija iespējama, piemēram, pret aizsargiem vērstā melīgā publikācija lielākajā ASV žurnālā “Life”. Arī Krievijas dažām sarīkotajām latviešu apriešanas kampaņām pievienojas daudzi lielākie rietumu pasaules radio raidītāji.
Savulaik šeit, Latvijā, latviešu nacista tēla “mālēšanai” bija veidoti gan pērkonkrustieši, gan Māliņa nacionāldemokrāti.
Tomēr bija kaut kas, kas darīja nemierīgus Maskavas varasvīrus. Tā bija Latvijas aizsargu organizācija, kuru nebija izdevies iznīcināt vai iekļaut pēc 1990.gada 4.maija komunistu izveidotās struktūrās. Arī Jāņa Rības nogalināšana nebija devusi gaidītos tūlītējus rezultātus. Aizsargi ilgi palika uzticīgi Pilsoņu kongresa 1918. gada 18.novembrī pasludinātās Latvijas valsts atjaunošanas principiem.
Ko tādā gadījumā atlika darīt Maskavai? Neko citu, kā vien mēģināt aizsargus pasaules acīs padarīt par nacistiem. Kā gan lai citādi to varēja izdarīt, ja ne “reklamējot” tos laikrakstā, kas sludina nacionālsociālismu. Nav šaubu, ka vajadzīgā brīdī vajadzīgi cilvēki papūlēsies, lai šā laikraksta attiecīgi numuri nonāktu vajadzīgo cilvēku rokās rietumos. Krievijas aprēķins ir vienkāršs. Kārtīgam demokrātam, redzējušam šādu laikrakstu, jau nu nevajadzētu pīties ar tādiem iesīkstējušiem nacistiem.
Nevar noliegt šādu publikāciju negatīvo, maldinošo ietekmi uz daļu latviešu sabiedrības. “Piekarinātais” nacionālisms var aizbaidīt neinformētās sabiedrības inteliģentāko daļu. Nav izslēgts, ka nākotnē, kad tautā būs zudusi jebkāda ticība 4.maija valstij, dažiem kļūs pievilcīgas Inkina, Gedroica vai vēl kādā citā izdevumā (portālā) sludinātās nacisma idejas. Maskavai tad būs pilnīgs pamats pasaulei bļaut par latviešu nacistiem.
Atsevišķa sarunas tēma ir par Aivara Gardas laikraksta “DDD” un Jura Lapinska vadītā radioraidījuma “Gaismas pils” lomu.

Atbildēt

Viedais

14.03.2020. 22:34

»

ha-ha

Atskaties un aptver,kādi spēki organizēja TF,barikādes un 4.maiju,protams,ja pats ņēmi dalību šajos procesos un esi miljonārs,tad nav ko skatīties,bet jācer,kā šajā dzīvē izspruksi sveiks,vesels un bagāts


Nu par manu dalību barikādēs un neatkarības atjaunošanas procesos šaubu nav. Pietiek aiziet uz barikāžu muzeju un apskatīt mani jaunībā. Veselība man sestajā gadu desmitā paldies Dievam neklibo. Bagāts gan neesmu, biju duraks un par tautu stāvēju. Un nevajag uz mani dusmoties. Bez tādiem, kā es, jūs tagad nevarētu pat brīvi izteikties netā. Taču, kad lasu dažādus Inkinus, kas tolaik sēdēja asti iežmieguši, man vemt gribas. Es neko neesmu aizmirsis. Tiesa esošais murgojums neko ļaunu nenodarīs. Un arī labu nedos. Tik pat bezjēdzīgs, kā visi abstraktie zobentiņu vicinātāju darbi.

Atbildēt

Jā, bet

14.03.2020. 22:31

Kādi vareni gudrīši te komentāros salsījušies! Viedais - varens barikāžu dalībnieks, kas rakstu uzskata par murgiem un pamatskolas sacerējumu, jo tikai viņš vienīgais zina, kā tie baļķi uz tām barikādēm tika nesti. Protams, viņš šīs savas gudrības patur pie sevis, jo neies taču pērles bērt cūkām priekšā. Cits gudrītis izmisīgi lūdzas, lai autors raksta īsāk, jo viņam laikam skolā ar to lasīšanu ir tā grūtāk gājis. Tad vēl tāds "hm", kas sevi acīm redzot uzsakta par varenu vēsturnieku, jo skaidri zin, ka "Okupācija ir iekšējās lietošanas termins, ko neatzīst neviena Rietumu valsts." un tieši tas baļķis, ko nesa Ļeņins ir ticis nosaukts par sestdienas talku. Antiņ, pūt stabulīti, prātīņ nāc mājās. Vai šie gudrīši savas dzīves laikā vispār ir izlasījuši kaut vienu grāmatu?!

Atbildēt

hm

14.03.2020. 21:41

Baļķis, kuru nesa Ļeņins tika nosaukts par sestdienas talku. Un lai cik dīvaini nebūtu, šodien Latvijā sestdienas talka izrādījusies ļoti populāra. Atceros, kā pats LV Prezidents Zatlers talkoja, kā piebāztie atkritumu maisi līdz rudenim mētājas ceļa malās.
Bet par to visu jāpateicas Ļeņinam. Autor, nepiemirsti!
.........
Raksta vidējā daļa varētu saukties "Pilsoņu karš Krievijā". Pilsoņu karā uzvarēja labāk organizētie un motivētie - boļševiki. Autora sazvērestības teorijas un it kā vēsturiskie prātojumi - īsi sakot, muļķības.
............
Okupācija ir iekšējās lietošanas termins, ko neatzīst neviena Rietumu valsts. Otrs būtisks aspekts, ko ignorē "autors vēsturnieks" un līdzīgi vēsturnieki, ka 40. gadā un pēc kara liela daļa latviešu tajā laikā atbalstīja Krieviju. Pat nacionālisti to atzīst savdabīgā veidā, ka "bučoja krievu tankus". Bet šās latviešu daļas uzskati tiek slēpti aiz 9 atslēgām. Autor, tā nebija? Tad paskaidro, kā tā izgadījās, ka Sarkanajā Armijā karoja ap 70 000 latviešu, bet Hitleram izdevās iesaistīt armijā, policijā, palīgdienestos tikai ap 40 000 latviešu. Tad kāpēc šo valsti un pašpasludinātos vēsturniekus skar amnēzija, kad jāizsakās par tautas lielāko daļu?

Atbildēt

īsāk,rakstiet īsāk

14.03.2020. 21:38

God.Autor,palasiet A.Priedīti piektdienās,šeit pat,viņš šo muldēšanu jau izkopis daudz augstākā līmenī.Apsveriet sadarbību,abi veco laiku cilvēki.Jums pašiem jāzina,kas tiek par vecu anekdošu stāstīšanu.

Atbildēt

ha-ha

14.03.2020. 21:29

»

Viedais

Tēlains pamatskolas sacerējums, ko mēs zinām par LPSR. Censored, kam tu to stāsti. Man barikāžu dalībniekam, tiem, kas dzīvoja PSRS vai tiem, kam izlasīt tavus murgus nav lemts, jo šodien viss ir jūtūbā


Atskaties un aptver,kādi spēki organizēja TF,barikādes un 4.maiju,protams,ja pats ņēmi dalību šajos procesos un esi miljonārs,tad nav ko skatīties,bet jācer,kā šajā dzīvē izspruksi sveiks,vesels un bagāts!

Atbildēt

Viedais

14.03.2020. 21:20

Tēlains pamatskolas sacerējums, ko mēs zinām par LPSR. Censored, kam tu to stāsti. Man barikāžu dalībniekam, tiem, kas dzīvoja PSRS vai tiem, kam izlasīt tavus murgus nav lemts, jo šodien viss ir jūtūbā.

Atbildēt

pietiekcomas

14.03.2020. 20:56

trakomāja

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...