Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Normunds Šlitke

07.11.2017. 17:19

Vairākkārt esmu paudis viedokli, ka anonīmie komentētāji nebauda nekādu cieņu un ievērību. Kuru gan interesē troļļu domas vai viņu pērkamie uzskati?
Esam nonākusi nākamajā amoralitātes stadijā - anonīmo autoru raksti ārvalstu tīmeklī... ar parakstu "PIETIEK". Nožēlojami!

Autor (skribent), iesaku iepazīsties ar Kriminālprocesa likuma 98. pantu, tostarp, pirmās daļas 1. punktu. Citādi - viena tante tirgū teica...

Atbildēt

s

06.11.2017. 13:08

Goldwings ir LIELS mocis....

Ja ne lielākais

Ja braucējs irbijis SMAGI SAVAINOTS , tad riktigi ir uzmaukusi virsū ...

Atbildēt

Novērotājs

06.11.2017. 12:30

Attiecībā uz OCTA izmaksu gadījumā, ja nav gala lēmuma kriminālprocesā, jāņem vērā gan OCTA likuma 39.panta otrā prim daļa, gad 41.panta piekto daļu, respektīvi:
Gadījumos, kad nav stājies spēkā gala nolēmums kriminālprocesā, apdrošinātājs vai Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs pieņem lēmumu par apdrošināšanas atlīdzības izmaksu un nosūta attiecīgu rakstveida informāciju apdrošināšanas atlīdzības pieprasītājam, ja: (1) nodarītie zaudējumi ir aprēķināmi; (2) ceļu satiksmes negadījuma apstākļi ir zināmi; un (3) ir iespējams izvērtēt un noteikt ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto personu atbildību par nodarītajiem zaudējumiem.
Ja apdrošinātājs vai Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs ir veicis apdrošināšanas atlīdzības izmaksu, pamatojoties uz šā likuma 39.panta 2.1 daļu, un ar spēkā stājušos gala nolēmumu kriminālprocesā ir konstatēti fakti, kas nebija zināmi, pieņemot lēmumu par apdrošināšanas atlīdzības izmaksu, tad apdrošinātājam vai Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojam ir tiesības pieprasīt, lai apdrošināšanas atlīdzības saņēmējs atmaksā viņam nepamatoti izmaksāto apdrošināšanas atlīdzību vai tās daļu.

Līdz ar to apdrošinātājam ir pienākums izmaksāt atlīdzību gadījumā, ja iesniegta visa nepieciešamā informācija. No prakses zinu teikt, ka cietušie ļoti bieži vienkārši neiesniedz nepieciešamos dokumentus un tādēļ nesaņem atlīdzību.

Visi dokumenti, kas iesniedzami, norādīti OCTA likuma 38.panta otrajā daļā un 14.12.2004. MK noteikumos Nr.1008 un 17.06.2014. MK noteikumos Nr. 340. Vērtīgu informāciju normatīvu interpretācijā sniedz Finanšu ministrija (uz iesniegumu pamata) un citas valsts iestādes.

Jāņem vērā, ka arī OCTA atlīdzībās lietās ir nianses, ko izprot tikai šajā jomā praktizējoši speciālisti (un ne visi!), tādēļ es ieteiktu pakonsultēties pie vairākiem.

Atbildēt

Gatis

06.11.2017. 11:12

Kaut kas tajā visā nav tīrs. If nu nav tas apdrošinātājs, kurš apzināti vilktu laiku un nemaksātu, domāju, man piekritīs vairums no tiem, kas ir saskārušies ar If atlīdzībām. Es teiktu, ka visticamāk nav informācijas par to, kurš tiešām šajā negadījumā ir bijis vainīgs.

Atbildēt

Omārs Khujāms

06.11.2017. 10:28

Abjebāšins...tas izskaidro visu.

Atbildēt

Tieši tā

06.11.2017. 09:36

»

s

Tač apdrošinātāji paši lemj, kurš ir vainīgs, policija tikai konstatē faktu


Raugi, arī par pirms gadiem notikušu Rīgas pils ugunsgrēku apdrošinātāji taču joprojām nav izmaksājuši atlīdzību. Kamēr nav jurididiski dokumentāli atzīts konkrēts vainīgais, nav atlīdzības. Bet šo zīmīgo niansi, slēdzot apdrošināšanas polisi, jau potenciālajam klientam īpaši neakcentē.
Tā kā motociklista kgam, ticamākais, jābruņojas ar gadiem ilgu pacietību un cerību uz veiksmīgu tiesvedību.

Atbildēt

s

06.11.2017. 09:08

Tač apdrošinātāji paši lemj, kurš ir vainīgs, policija tikai konstatē faktu.

Atbildēt

Neatkarîgu liecinieku

05.11.2017. 22:19

»

?

Kādu "šādu" notikumu? Vai varbūt Pietiek rīcībā ir arī reālais negadījuma apraksts vai neatkarīgu aculiecinieku liecības


ilgstośa meklèśana ir policijas atrunas, vai ar likumu nav noteikts termiñś tàdu meklèśanai, kas veicina policijas korupciju un patvału.

Atbildēt

18.novembra Latvija

05.11.2017. 21:14

»

slimnieks

VSAA direktore Inese Šmitiņa - padomju atrauga, kā roka un cimds ar komjaunieti Reiru. Šitā Šmitiņa par klerku strādāja vēl PSKP laikos. Kad būs lustrācija


Lustrācija? Uz šo jautājumu vislabāk atbildēs vecie komunisti no NA un ZZS un Vienotības. Īpaši Dzintars Rasnačs. Tāds pats jautājums, kad būs tā saukto čekas maisu atvēršana? Taču nekad. Drīz būs kārtējās vēlēšanas un kārtējo reizi politisko grupējumu bandītiskie purni blenzīs uz mums no visām malām, kāri lūdzot, normālā darba tirgū integrēties nespējīgiem indivīdiem, iespēju padzīvot no mūsu naudas vēl četrus gadus. Tik tālu viss vēl būtu pieņemami, ja vien starp viņiem nebūtu tādu parazītu kā Jānis Reirs, kuri mūsu dzīvi cenšas padarīt aizvien neciešamāku uz fona, kad latvieši izmirst, aizbrauc un nedzimst.

Atbildēt

to

05.11.2017. 20:03

vaņas abāšina kantori droši var klapēt ciet vai nomainīt tā imitāciju

Atbildēt

Ojārs

05.11.2017. 19:21

»

PIETIEK

Raksts ir par situāciju. Un par to, ka lieliskā policija šādu bezgala sarežģītu notikumu "izmeklē" mēnešu mēnešiem


Ja jau runa ir par policiju, tad kāds tam visam sakars ar LTAB un J.Abāšinu?! Arī abi negadījuma dalībnieki noskaidroti - uz LTAB tas attiecas ne vairāk kā uz ANO, Latvijas olimpisko komiteju, Daugavpils suņu audzētāju biedrību vai miljonu citu organizāciju.
Šoreiz galīgi garām...

Atbildēt

?

05.11.2017. 18:50

»

PIETIEK

Raksts ir par situāciju. Un par to, ka lieliskā policija šādu bezgala sarežģītu notikumu "izmeklē" mēnešu mēnešiem


Kādu "šādu" notikumu? Vai varbūt Pietiek rīcībā ir arī reālais negadījuma apraksts vai neatkarīgu aculiecinieku liecības?

Atbildēt

PSKP = Vienotība = ZZS = Saskaņa

05.11.2017. 18:46

»

slimnieks

Kā finašu ministrs, komjaunietis Reirs arī sataisīja cilvēknīdēja brīnumus - neapliekamo minimumu samazināja līdz 60€, kas nozīmē, ka tas dod papildus 13,80€ mēnesī. Pirms Vienotība tika pie finanšu ministra amata, neapliekamais minimums bija 170€. Tagad VSAA ir pārvērties par cilvēknīdēju iestādi, ...


Bijušais komjaunietis Jānis Reirs neko nav izdarījis, lai palielinātu neapliekamo minimumu invaliditātes gadījumā no nākošā gada, kad pašreizējais minimums pieaugs absolūti visiem un pārsniegs invaliditātes gadījumā esošo pašreiz. Invalīdiem tas nav mainīts jau 10 gadus. Mēsls un liekulis viņš ir, un mēs par savu nodokļu naudu esam spiesti finansēt viņa prettautiskās izdarības. Pats ir ļoti nasks uz ceļošanu par valsts līdzekļiem, kad nemaz neierodas uz tām visām konferencēm un sēdēm, kuras it kā viņam būtu tajos komandējumos jāapmeklē. Vienīgā pozitīvā ziņa ir tā, ka vēlēšanas tuvojās un mums visiem būs iespēja tikt no viņa vaļā.

Atbildēt

PIETIEK

05.11.2017. 17:53

»

Ripa

Par ko raksts


Raksts ir par situāciju. Un par to, ka lieliskā policija šādu bezgala sarežģītu notikumu "izmeklē" mēnešu mēnešiem.

Atbildēt

Pensionāru mocis:

05.11.2017. 17:09

https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motorcycles/honda/jfxgd.html

Atbildēt

Arī cietušais

05.11.2017. 16:31

Cietušajam varu ieteikt pacietību! Es kopš 2014. Gada gaidu izmaksu no BTA, visu laiku saņemot atrunas un papildus dikumentu pieprasījumu. Kad viņi sajuta, ka nu vairs nav kur sprukt, saņēmu vēstuli, ka atlīdzību saņemšu tikai pēc galīgā tiesas nolēmuma.
A situācija manā gadījumā bija- otra mašīna ierāva pretējā joslā un izsšķaidija mani, ko apliecināja 2 nesaistīti liecinieki.

Atbildēt

:)

05.11.2017. 16:23

Bet tad jau jāprasa policijai kāpēc viņi šo lietu izmeklē tik ilgi. Un varbūt tomēr notikušais nav tik viennozīmīgi traktējams un nav skaidrs, kurš ir vainīgs.

Atbildēt

Kame

05.11.2017. 16:20

Tas nav tāds vienīgais gadījums. Diemžēl ir daudz sliktu piemēru. Situācija ir slikta un būtu jāmaina. Šo octa vajadzētu pārņemt valstij ar ko arī samazinātos octa cenas, jo apdrošinātāji pieaugumus pieņēma, visticamāk, uz neatļautas vienošanās pamata.

Atbildēt

Caurums

05.11.2017. 15:50

likumdošanā veicina patvaļu.

Atbildēt

Ripa

05.11.2017. 15:12

Par ko raksts?
Nu bet tas ir tikai loģiski, ka OCTA apdrošinātājs nevar izmaksāt atlīdzību, ja nav zināms cietušais un vainīgais.

Atbildēt

slimnieks

05.11.2017. 15:10

»

Latvijas Republika

Ko Jūs no bijušā komjaunieša un virpotāja Jāņa Reira citu varētu gribēt? Latvijai šobrīd ir visliktākais labklājības ministrs, kāds jebkad bijis. Sapulcējis aiz sevis LDDK, kas atbalsta visus viņa prettautiskos centienus


Kā finašu ministrs, komjaunietis Reirs arī sataisīja cilvēknīdēja brīnumus - neapliekamo minimumu samazināja līdz 60€, kas nozīmē, ka tas dod papildus 13,80€ mēnesī. Pirms Vienotība tika pie finanšu ministra amata, neapliekamais minimums bija 170€. Tagad VSAA ir pārvērties par cilvēknīdēju iestādi, jādzen ar sūdainu koku ministrs Reirs un VSAA direktore.

Atbildēt

viola

05.11.2017. 15:06

Kā, tai bābai nav tagad bail, ja notriekusi likumīgo zagli Roščinu? Palasiet https://www.vedomosti.ru/politics/articles/2011/12/21/osvobozhden_vtoroj_figurant_dela_ooo_tretij_rim

Atbildēt

zaza

05.11.2017. 14:59

Šitais sīrupainais liekulis ir ārprāts

Atbildēt

savadi

05.11.2017. 14:53

Latvijā apdrošinātāji nesteidzas izmaksāt atlīdzību. Ja var nemaksāt, kāpēc steigties un ievērot LIKUMA PRASĪBAS?!

Atbildēt

Latvijas Republika

05.11.2017. 14:35

»

slimnieks

Tas pats ir ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru. Lai arī finanšu ministre, labklājības ministrs un citi valdības locekļi skandē, ka sociālās iemaksas ir svarīgi maksāt, lai cilvēkam būtu sociālās garantijas, patiesībā VSAA pilnīgi patvaļīgi un pretlikumīgi izlemj daļu no darba ienākumiem neiekļaut...


Ko Jūs no bijušā komjaunieša un virpotāja Jāņa Reira citu varētu gribēt? Latvijai šobrīd ir visliktākais labklājības ministrs, kāds jebkad bijis. Sapulcējis aiz sevis LDDK, kas atbalsta visus viņa prettautiskos centienus.

Atbildēt

slimnieks

05.11.2017. 14:07

Tas pats ir ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru. Lai arī finanšu ministre, labklājības ministrs un citi valdības locekļi skandē, ka sociālās iemaksas ir svarīgi maksāt, lai cilvēkam būtu sociālās garantijas, patiesībā VSAA pilnīgi patvaļīgi un pretlikumīgi izlemj daļu no darba ienākumiem neiekļaut aprēķinā. Turklāt krietni aizkavējot izmaksu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ceļš uz nekurieni

FotoDaudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un elementāras lietas. Rodas loģisks jautājums, kāpēc tā ir? Iespējams, lai to saprastu, ir jāielūkojas šai līdzībā.
Lasīt visu...

21

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

FotoPar spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par spīti valdības vienveidīgajai naudas apgūšanas... pardon, atvainojiet, “vakcinācijas informācijas” kampaņai, iedzīvotāji vakcinējas tā, ka rindās stāv!
Lasīt visu...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....

Foto

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

Šeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā...

Foto

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

Levit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie...

Foto

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

Pašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot...

Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...