Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

CV offline

14.04.2016. 09:29

»

Mārtiņš

Bindem un LMT "tirgus" ir tikai Latvija, bet Gulbim un LTC nav tikai Latvijas tirgus. Tele un Bite ir daudz lielāki monstri nekā apvienots LTC+LMT un jākonkurē ar tiem + vēl visādiem citiem datu centru biznesā, starptautiskajā datu pārraidē, TV saturā un izklaidē. Es par apvienošanu


Ne gluži tā. Bindem Telia pateikuši, ka citās smilšu kastēs nelīst, jo tur zviedru intereses pārstāv citi. Un, lai arī alga nav gluži kā Gulbim, tik un tā laba un tā saucamajiem īpašniekiem tiek izdabāts.

Atbildēt

Mārtiņš

13.04.2016. 15:57

Bindem un LMT "tirgus" ir tikai Latvija, bet Gulbim un LTC nav tikai Latvijas tirgus. Tele un Bite ir daudz lielāki monstri nekā apvienots LTC+LMT un jākonkurē ar tiem + vēl visādiem citiem datu centru biznesā, starptautiskajā datu pārraidē, TV saturā un izklaidē. Es par apvienošanu.

Atbildēt

kāds

13.04.2016. 00:00

»

jāapvieno

Latvijā tādu piemēruvarbūt arī nav, bet visi starptautiskie mēdiju ik pa laikam paziņo par telekomunikāciju uzņēmumu apvienošanu. Bet ja vajag kā PARASTI Latvijā, tad lai paliek viss kā ir


Nu ja, skaidrs, ka ja nu pat Starpatautiskie "mēdiji" (starp citu, ir nojausma ar ko atšķiras medijs no mēdija? :P) saka, ka visur apvienojas, tad skaidrs, ka nevajag analizēt un izdomāt to, kas mums pašiem būtu nepieciešams. Sāpīgi un nožēlojami, ka tāda attieksme. Laikam jau Hermanim bij taisnība par tiem lumpeņiem... :(

Atbildēt

ULC

12.04.2016. 22:16

Putniņam ir pārāk liela apetīte :) Apvienošana būtu LV un tās iedzīvotājiem izdevīga, ja LMT pārņemtu daļu LTC un uzņēmumā noteicējs faktiski būtu LV, nevis svensoni, kā patreiz. Un atlikumu varētu izpārdot.Tikai šādam variantam būs vēl vairāk pretinieku, nekā svensonu piedāvātajam murgam un putniņa sapņiem :)

Atbildēt

latvietis

12.04.2016. 17:35

»

Neiedziļinoties detaļās

Atcerieties šo, pēdējos 20+ gados, simtkārtīgi pārbaudītu likumu


Nu ja, un ja "kangari" neko nedara, tad Latvijā arī nekas nenotiek. Stagnācija un vispārējā apātija.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

12.04.2016. 16:02

Atcerieties šo, pēdējos 20+ gados, simtkārtīgi pārbaudītu likumu:
Ja kangari kautko dara, tad tas ir pret latviešu tautas interesēm!
Tālāk izejot no šī var iedziļināties lietas būtībā

Atbildēt

taisnīgais

12.04.2016. 13:03

ko te "sīkie purduļi" bļaustās, gulbim par maz ar pusmiljonu algas, lai izietu no situācijas...
tautai tāpat neprasīs !!!

Atbildēt

Finansists

12.04.2016. 12:40

»

He he

Lasu un ķiķinu- nez kad Gulbim uzdos nervi pēc šiem rakstiem, izskatās, ka pretējā nometne šauj pēdējo pulveri nu jau analizējot arī personīga rakstura informāciju


Nu gan Gulbis atvezejies verienigam darijumam! Bet ne jau viens...

Aiz ta sez Vienotibas treknie zusi, kuriem maz laika atlicis lidz nakamajam Saeimas velesanam, tapec jasteidz kaut ko iekaset. Jaizdoma kads liels darijums, jasanem otkati un jaiet atputa. Tapat jau laikam neparveles. Ozolu dzimta ari entuziasma pilna... Hmmm...

Atbildēt

jāapvieno

12.04.2016. 10:57

»

kāds

Lūdzu kādu reālu piemēru, kad Latvijā tas ir izdevies. :D


Latvijā tādu piemēruvarbūt arī nav, bet visi starptautiskie mēdiju ik pa laikam paziņo par telekomunikāciju uzņēmumu apvienošanu. Bet ja vajag kā PARASTI Latvijā, tad lai paliek viss kā ir.

Atbildēt

kāds

12.04.2016. 10:10

»

jāapvieno

Nu bet tad jau jāapvieno un no katra jāpaņem labākais


Lūdzu kādu reālu piemēru, kad Latvijā tas ir izdevies. :D

Atbildēt

jojo

12.04.2016. 09:07

Neesmu sakaru nozares speciālists, bet esmu redzējis, kā Gulbis nekautrējoties apstaigā ministrijas. Viņš nav lepns, lai sasniegtu savu. Droši vien viņam ir apsolīta jaunā superuzņēmuma vadība ar algu, kas mērāma jau ar septiņiem cipariem. Bet kā nespeciālists esmu pret apvienošanu: lietoju Lattelecom internetu un Tv, jo citas alternatīvas praktiski nav, bet cenas kā pastāvīgajam klientam, tik aug un aug. Bez tam, Lattelecom nekautrējoties ievieto mājaslapā (nevis atsūta klientam),ka vienpusēji groza pakalpojuma līgumu, tai skaitā, ka cenas var paaugstināt vnk atsūtot rēķinu. Nezinu, vai tas ir juridiskais analfabētisms, vai bezkaunība (domāju, ka drīzāk otrais),bet nācās tos visu nosūtīt PTAC, kas, protams, lēma, ka tā darīt Lattelecom nedrīkst. Arī no LMT nācās pēc 15 gadu klientu būšanas atteikties - lai arī kvalitāte par kripatu labāka, Tele 2 ir daudz konkurētspējīgāks piedāvājums. Un apvienojot šos 2 bezkaunīgos monstrus, neviens man neiestāstīs, ka mēs dabūsim lētu, baltu un pūkainu uzņēmumu. ņemot vērā LV praksi, mēs dabūsim dubultā bezkaunīgu un vēl dārgāku monopolistu.

Atbildēt

2 Juris

12.04.2016. 08:12

»

Juris

Pietiek jau ar to, ka gulbis ir glumšs tipāžs. Tādus forvardēt uz Rīgas domi pie Čuka un Geka:))) Pie savējiem


No kurienes tādi secinājumi? Cik zinu, viņš ir tiešas runas džeks, tādi glumekļiem nepatīk.

Atbildēt

Juris

12.04.2016. 07:47

Pietiek jau ar to, ka gulbis ir glumšs tipāžs. Tādus forvardēt uz Rīgas domi pie Čuka un Geka:))) Pie savējiem.

Atbildēt

jānim

12.04.2016. 07:42

Nezinu, kas tu esi par diletantu, bet atverot Lattelekom interneta resursu pārvaldes konsoli, tā klientiem pēc noklusējuma atveras krievu valodā! Ja tu uzskati, ka valsts uzņemumam interneta resursu pārvaldīšanai jānotiek krievu valodā, tad prātiņ nāc mājās. Vēl vairāk, pāris gadus viņi vispār nespēja nodrošināt biznesa risinājumus interneta pakalpojumiem! Nemaz nerunājot par aizvēsturisko sistēmu un risinājumu, kura tiek piedāvāts kā uberkruts jaunums. Iespārda jau pats sitēmas gads - 2013.... Vai Jāni zini, cik ātri mainās un attīstas interneta sistēmas? Muti brūķēt ir viena lieta, bet saprast un pielietot tehnoloģijas ir pavisam kas cits!

Atbildēt

zero

12.04.2016. 07:37

darbs konkurences padomei.

Interneta cenas iedzīvotājiem jau nolīdzināja "uz augšu"

tikko lattelekom pacēla 17 EUR, līdzīgi kā LMT un BITE

Atbildēt

He he

12.04.2016. 07:16

Lasu un ķiķinu- nez kad Gulbim uzdos nervi pēc šiem rakstiem, izskatās, ka pretējā nometne šauj pēdējo pulveri nu jau analizējot arī personīga rakstura informāciju.
Un priecājos par PR biznesa apgrozījuma izaugsmi šī pasūtījuma sakarā.

Atbildēt

Dj Bobo

12.04.2016. 07:13

Der visi varianti pie situācijas - šķēlenieka ieliktenim ar kāju pa pakaļu!

Atbildēt

Hello

12.04.2016. 07:09

»

kāds

Latviski - vienam vecuma demence, otrs pašā briedumā? :P Tāpēc jau esam, kur esam, ka domājam stereotipos ar domu, ka vajag tikai maukt. :( Brauc labāk uz UK un mauc pa sēņu laukiem


Es atkal domāju, ka abus Jurus vada pašsaglabāšanās instinkts, tikai katram savi mērķi - vecajam Jurim - saglabàt siltu vietiņu, jaunajam Jurim - saglabāt uzņēmumu.

Atbildēt

kāds

12.04.2016. 06:27

»

Zinātājs

Nu vispār vienam ir 45, otram - pāri 60. Ko tur salīdzināt


Latviski - vienam vecuma demence, otrs pašā briedumā? :P Tāpēc jau esam, kur esam, ka domājam stereotipos ar domu, ka vajag tikai maukt. :( Brauc labāk uz UK un mauc pa sēņu laukiem!

Atbildēt

Vēlētājs

12.04.2016. 06:02

Ja jau Gulbis tik ietekmīgs, liekam par premjeru.

Atbildēt

Kādam

12.04.2016. 05:49

»

kāds

Jāni, esiet mēģinājis salīdzināt to ko ir paveicis Binde un to ko Gulbis? Pie tam, ņemot vērā pieejamos resursus un politisko atbalstu. Es Bindi neapskaužu, jo šobrīd ir maz saprātīgu cilvēku, kas spēj modelēt situāciju par to, kas būs ilgtermiņā. Gulbim ILGTERMIŅŠ ir max 2 gadi. Vajadzētu mācēt nošķirt...


Visas problēmas sākas no salīdzinàšanas... Binde ir saprātīgs cilvēks, kurai kaut kur jānovelk laiks līdz pensijai. Es viņu saprotu. Turklāt viņam tak apkārt daudzi, kuri apvienošanos redz tikai pāri viņu līķiem... Štrunts par uzņēmumu. Siltu vietu vajag!

Atbildēt

Drāts

12.04.2016. 00:22

Tendenciozs raksts pilns ar glupibām. Žēl ka neviens atbildību nenesīs no lēmējiem, t.i. Nelēmējiem, kas nočakarēs iespēju apvienot konkurētspējīgā uzņēmumā. Kādam sūnu ciema iemītniekam jābūt lai tiražētu šādu sviestu.

Atbildēt

kāds

11.04.2016. 23:39

»

Janis

Izskatās ka rakstu ir pasūtījis LMT, kurš nu ļoti pretojas apvienošanai, kura ir loģisks solis valsts līdzekļu ekonomikai un uzņēmuma attīstībai


Jāni, esiet mēģinājis salīdzināt to ko ir paveicis Binde un to ko Gulbis? Pie tam, ņemot vērā pieejamos resursus un politisko atbalstu. Es Bindi neapskaužu, jo šobrīd ir maz saprātīgu cilvēku, kas spēj modelēt situāciju par to, kas būs ilgtermiņā. Gulbim ILGTERMIŅŠ ir max 2 gadi. Vajadzētu mācēt nošķirt idejas cilvēkus ar pieredzi no politiskā pasūtījuma (zināmā mērā) nopirktajiem izpildītājiem. Ja turpināsim likt akcentu uz izpildītājiem, tad būsim vēl dziļākā vietā, kur papīra rullis vajadzīgs...

Atbildēt

Janis

11.04.2016. 22:25

Izskatās ka rakstu ir pasūtījis LMT, kurš nu ļoti pretojas apvienošanai, kura ir loģisks solis valsts līdzekļu ekonomikai un uzņēmuma attīstībai.
Pie tam rakstu gatavojis apsalūts diletants, kurš no sakaru nozares sajēdz tikai to kas rakstīts avīzēs...

Atbildēt

kāds

11.04.2016. 22:11

»

Ha

Ja labi maksā Dainītis vienmēr gatavs pasūtījumu izpildīt! Par cik ta šoreiz, Daini, 50 euro


Vari turpināt dzīvot savā lumpņpasaulē un raudzīties uz gulbi kā prasmīgu menedžeri. Teikšu banāli (c) Einšteins. Ir tikai divas bezgalīgas lietas: Visums un muļķība. Kas attiecas uz Visumu, es neesmu pilnībā pārliecināts.

Atbildēt

aksu

11.04.2016. 20:20

savlaik Gulbis tika iebītīts ar domu telekomu dārgi pārdot. Tik' tehnoloģijas izrāvās ar tādu jaudu, ka viens otrs grāmatvedis ačeles vien blisina. Bez mobilā tīkla LTC ir apakšnieks mobilajām bāzes stacijām... Bite un Tele2 ar zina, ka priekšā ir Gulbja'gadsimta' darījums. Ja jau tas tik izdevīgi, moš' šie grib "iekļauties"?

Atbildēt

Avo

11.04.2016. 19:44

Runā, ka Gulbim ir paredzēts kaut kas ar 7 cipariem, ja viņš veiks apvienošanu, tas daudz ko izskaidro.

Atbildēt

Daunis

11.04.2016. 18:32

Daunis Lemešonoks sācis interesēties par telekomunikācijām? Tas ir izmisums kāda kantorī! Tad jau Gulbis visu dara pareizi.

Atbildēt

Ha

11.04.2016. 18:29

»

gulbītis

Labi, Daini


Ja labi maksā Dainītis vienmēr gatavs pasūtījumu izpildīt! Par cik ta šoreiz, Daini, 50 euro????

Atbildēt

gulbītis

11.04.2016. 16:11

Labi, Daini!
Biji jau pazudis no labi rakstošo autoru vidus.
Spalvas asums, šķiet, atgriezies

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...