Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

veas

31.03.2019. 10:46

Вы бросите куpить навсегда на утро, если пройдете этот советский курс http://legkivdoh.blogspot.com Не прикладывая усилий, у вас просто исчезнет желание курить! Я курильщик со стажем больше 25 лет и бросал раз 100, но только от этого чувствуется реальный эффект! Уже не курю год и ни разу не тянуло!

Atbildēt

Skats no malas

30.03.2019. 17:35

»

Jānis

KĀda vaina Dāvim? Kur tāda personīga baža tieši par Dāvi? Šo jau raksta gan kāds no Zaķusalas "krotiem


Valdniekam vieta ir Skuteļa šovā, tas redzams katram. Tur tie pliekanie joki iederas. Ar ko Elksni viņš ir iekarojis, mums paliek noslēpums.

Atbildēt

Jānis

28.03.2019. 18:17

»

Šausmas

Ja Elksni aizrotēs, ko tad darīs viņas favorīti, piemēram rīta Panorāmas klauns Dāvis Valdnieks? Kurš tad smīdinās publiku darba dienu rītos


KĀda vaina Dāvim? Kur tāda personīga baža tieši par Dāvi? Šo jau raksta gan kāds no Zaķusalas "krotiem".

Atbildēt

Virsaitis

28.03.2019. 09:49

»

lauķis

Jā , ir arī neuzpērkami žurnālisti,bet tie maksā stipri dārgāk,piemēram,Aidis Tomsons


Tādi kā Tompsons un pārējie krievmīļi lūgsies lai kolonisti viņus paņem līdzi, kad dosies ceļā uz etnisko izcelsmes zemi.
- līvi"Es karājos https://youtu.be/GbuEF-WbsSk

Atbildēt

Tas nav pieļaujams!

27.03.2019. 21:28

Elksnei atrasties vispār LTV tuvumā nav pieļaujami. Latvijas nodevējs un Krievijas propagandas (tai skaitā hibrīdkara) dalībnieks, korumpantu, Latvijas izzadzēju rokaspuisis, kas ir šīs elksnes vīrs, noteikti ir ietekmējis arī sievas darbošanos un noteikti - pretvalstisko darbošanos - noziedzīgo nodarbošanos.
LTV ir valsts drošības jautājums, tāpēc tādām elkksnēm tur nav ko darīt. Lai iet strādāt uz Rīgas domi, tāpat kā to ir jau izdarījuši daudzi LTV un citu mēdiju darbinieki, kuriem nauda nesmird, sirdsapziņas nav un kaunu Dievs nav iedalījis, tāpat kā viņu vecākiem un bērniem.

Atbildēt

Uldis

27.03.2019. 21:26

»

A.P.

ūsu diagnoze apstiprinās, tieši šāda objektīvā paškritika ir atbilstoša (jūsu) diagnozei - akūta cionistisko halucināciju plānprātība, simbiozē ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju. Nosakiet pats sev diagnozi, ja nomelnojat pilnīgi objektīvi...


Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

Joprojām esat naiva!

27.03.2019. 19:01

»

Sandra Briķe

Vēl gribu piebilst, ka pilnīgi ticami, ka I.Elksne ir iespējami pasūtījumu un uzpērkama žurnāliste. Citiem tiesnešiem dzenas pakaļ ar jautājumiem, bet man, kura labprāt būtu atbildējusi un pierādījusi, ka nav tā kā to propagandē, bet apakšā ir pavisam kas cits, jautājumu nav. Es pat lūdzos, lai medijus...


Joprojām nesaprotat žīdsātanistu cionista J. Bordāna teātri prms Saeimas vēlēšanām. Viņš šodien savu dēlu virza uz Eiroparlamentu!

4. Maija
4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti. Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem lielās - "Mēs tomēr izveidojām savu valsti!". Un šī arî ir tā savējo - čekistu, komunistu- cionistu 4. maija republika, ko E. Levits un esošā vara, maldinot žīdu garā, uzdod par atjaunoto 1918. g. Latviju.

4. maija republiku, ko uzdeva par atjaunoto 1918. gada republiku, izveidoja čekisti- komunisti- cionisti un šodien jau zinām, ka arī B" nai B' rith žîdsàtanisti, kas mākslīgi savās interesēs izraisīja WWI uun WW2. Pirmajā gad. meērķis bija iznīcināt monarhijas, otrajā ar SVF, ko radīja 1944. gadā, USD padarīt par globālo naudu, valstis pakļaujot parādiem. Šodien tas viss ir realizējies. Lai turpinātu iznīcināt tautas un iedzīvotājus, tiek mēģināts izraisīt WW3. Golobālais genocīds, lokāli kari, piespiedu migrācija ir pagaidu WW3 forma

Atbildēt

Sandra Briķe

27.03.2019. 18:12

Vēl gribu piebilst, ka pilnīgi ticami, ka I.Elksne ir iespējami pasūtījumu un uzpērkama žurnāliste. Citiem tiesnešiem dzenas pakaļ ar jautājumiem, bet man, kura labprāt būtu atbildējusi un pierādījusi, ka nav tā kā to propagandē, bet apakšā ir pavisam kas cits, jautājumu nav. Es pat lūdzos, lai medijus ielaiž disciplinārkolēģijas sēdē, kad tie man uzbruka ārpusē, domājot, ka es nobīšos, bet es pat biju priecīgi, ka varu pastāstīt, kas patiesībā notiek, bet no manis daudz stāstītā, viss tika noklusēts. Tā kā ar demokrātiju Latvijā ir milzīgas problēmas, palielam visur savējie, ietekmējamie, bet patiesie tiek nostumti malā. cilv

Atbildēt

Sandra Briķe

27.03.2019. 18:06

Man ar šo žurnālisti I.Elksni arī bija sarakste e pastā, kad viņa izplatīja par mani melus un sagrozītus faktus bez mana viedokļa pajautāšanas, kas liecina par propagandas pasūtījumu, lai mani nostumtu malā kā tiesu varai neērtu personu, kura cīnījās par tiesiskumu un spēja pieņemt patstāvīgi nolēmumus, kur dažkārt ieinteresētas personas centās iejaukties, gan rakstot sūdzības, gan atņemot lietas un visādi citādi, kad taisnīgs nolēmums nav izdevīgs kādam no lietas dalībniekiem.

Atbildēt

Anna

27.03.2019. 17:21

»

Anita

Un Jūsu anonīmais komentārs


Un Jūs tiešām Anita..:)))

Atbildēt

baba jaga

27.03.2019. 16:19

kurš tad no brāļiem dripēm to kreiso nozveju veica, vai tie ir tie rakstnieka mazbērni ?

Atbildēt

Cik var?

27.03.2019. 16:18

Cik ilgi turpināsies uzbrukums Ivetai Elksnei un LTV Ziņu dienestam? Tāpat agrāk vai vēlāk atklāsies, kas tad ir šīs kārtējās kampaņas iniciatori. Pretīgi, vienkārši pretīgi BEZ VĀRDA ANONĪMI skribelēt rakstus.Kaut kā nevienā no šiem pasūtījuma raksteļiem neparādās ne paša Ģirta, ne Ivetas komentārs.

Atbildēt

g.b.

27.03.2019. 15:46

tiem, kas aizmirsuši malu zvejnieku stāstus:
https://www.tvnet.lv/4764426/par-maluzvejniecibu-aizturets-lvrtc-sefs-dripe-papildinats

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...