Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

veas

31.03.2019. 10:46

Вы бросите куpить навсегда на утро, если пройдете этот советский курс http://legkivdoh.blogspot.com Не прикладывая усилий, у вас просто исчезнет желание курить! Я курильщик со стажем больше 25 лет и бросал раз 100, но только от этого чувствуется реальный эффект! Уже не курю год и ни разу не тянуло!

Atbildēt

Skats no malas

30.03.2019. 17:35

»

Jānis

KĀda vaina Dāvim? Kur tāda personīga baža tieši par Dāvi? Šo jau raksta gan kāds no Zaķusalas "krotiem


Valdniekam vieta ir Skuteļa šovā, tas redzams katram. Tur tie pliekanie joki iederas. Ar ko Elksni viņš ir iekarojis, mums paliek noslēpums.

Atbildēt

Jānis

28.03.2019. 18:17

»

Šausmas

Ja Elksni aizrotēs, ko tad darīs viņas favorīti, piemēram rīta Panorāmas klauns Dāvis Valdnieks? Kurš tad smīdinās publiku darba dienu rītos


KĀda vaina Dāvim? Kur tāda personīga baža tieši par Dāvi? Šo jau raksta gan kāds no Zaķusalas "krotiem".

Atbildēt

Virsaitis

28.03.2019. 09:49

»

lauķis

Jā , ir arī neuzpērkami žurnālisti,bet tie maksā stipri dārgāk,piemēram,Aidis Tomsons


Tādi kā Tompsons un pārējie krievmīļi lūgsies lai kolonisti viņus paņem līdzi, kad dosies ceļā uz etnisko izcelsmes zemi.
- līvi"Es karājos https://youtu.be/GbuEF-WbsSk

Atbildēt

to diemžēl

28.03.2019. 07:16

»


Tikai krievu deģenerāti lieto apzīmējumu "rusofobs". Neviens no jums nebaidās, jūs vienkārši nicina.

Atbildēt

Tas nav pieļaujams!

27.03.2019. 21:28

Elksnei atrasties vispār LTV tuvumā nav pieļaujami. Latvijas nodevējs un Krievijas propagandas (tai skaitā hibrīdkara) dalībnieks, korumpantu, Latvijas izzadzēju rokaspuisis, kas ir šīs elksnes vīrs, noteikti ir ietekmējis arī sievas darbošanos un noteikti - pretvalstisko darbošanos - noziedzīgo nodarbošanos.
LTV ir valsts drošības jautājums, tāpēc tādām elkksnēm tur nav ko darīt. Lai iet strādāt uz Rīgas domi, tāpat kā to ir jau izdarījuši daudzi LTV un citu mēdiju darbinieki, kuriem nauda nesmird, sirdsapziņas nav un kaunu Dievs nav iedalījis, tāpat kā viņu vecākiem un bērniem.

Atbildēt

Uldis

27.03.2019. 21:26

»


Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

Joprojām esat naiva!

27.03.2019. 19:01

»

Sandra Briķe

Vēl gribu piebilst, ka pilnīgi ticami, ka I.Elksne ir iespējami pasūtījumu un uzpērkama žurnāliste. Citiem tiesnešiem dzenas pakaļ ar jautājumiem, bet man, kura labprāt būtu atbildējusi un pierādījusi, ka nav tā kā to propagandē, bet apakšā ir pavisam kas cits, jautājumu nav. Es pat lūdzos, lai medijus...


Joprojām nesaprotat žīdsātanistu cionista J. Bordāna teātri prms Saeimas vēlēšanām. Viņš šodien savu dēlu virza uz Eiroparlamentu!

4. Maija
4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti. Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem lielās - "Mēs tomēr izveidojām savu valsti!". Un šī arî ir tā savējo - čekistu, komunistu- cionistu 4. maija republika, ko E. Levits un esošā vara, maldinot žīdu garā, uzdod par atjaunoto 1918. g. Latviju.

4. maija republiku, ko uzdeva par atjaunoto 1918. gada republiku, izveidoja čekisti- komunisti- cionisti un šodien jau zinām, ka arī B" nai B' rith žîdsàtanisti, kas mākslīgi savās interesēs izraisīja WWI uun WW2. Pirmajā gad. meērķis bija iznīcināt monarhijas, otrajā ar SVF, ko radīja 1944. gadā, USD padarīt par globālo naudu, valstis pakļaujot parādiem. Šodien tas viss ir realizējies. Lai turpinātu iznīcināt tautas un iedzīvotājus, tiek mēģināts izraisīt WW3. Golobālais genocīds, lokāli kari, piespiedu migrācija ir pagaidu WW3 forma

Atbildēt

Sandra Briķe

27.03.2019. 18:12

Vēl gribu piebilst, ka pilnīgi ticami, ka I.Elksne ir iespējami pasūtījumu un uzpērkama žurnāliste. Citiem tiesnešiem dzenas pakaļ ar jautājumiem, bet man, kura labprāt būtu atbildējusi un pierādījusi, ka nav tā kā to propagandē, bet apakšā ir pavisam kas cits, jautājumu nav. Es pat lūdzos, lai medijus ielaiž disciplinārkolēģijas sēdē, kad tie man uzbruka ārpusē, domājot, ka es nobīšos, bet es pat biju priecīgi, ka varu pastāstīt, kas patiesībā notiek, bet no manis daudz stāstītā, viss tika noklusēts. Tā kā ar demokrātiju Latvijā ir milzīgas problēmas, palielam visur savējie, ietekmējamie, bet patiesie tiek nostumti malā. cilv

Atbildēt

Sandra Briķe

27.03.2019. 18:06

Man ar šo žurnālisti I.Elksni arī bija sarakste e pastā, kad viņa izplatīja par mani melus un sagrozītus faktus bez mana viedokļa pajautāšanas, kas liecina par propagandas pasūtījumu, lai mani nostumtu malā kā tiesu varai neērtu personu, kura cīnījās par tiesiskumu un spēja pieņemt patstāvīgi nolēmumus, kur dažkārt ieinteresētas personas centās iejaukties, gan rakstot sūdzības, gan atņemot lietas un visādi citādi, kad taisnīgs nolēmums nav izdevīgs kādam no lietas dalībniekiem.

Atbildēt

Anna

27.03.2019. 17:21

»

Anita

Un Jūsu anonīmais komentārs


Un Jūs tiešām Anita..:)))

Atbildēt

baba jaga

27.03.2019. 16:19

kurš tad no brāļiem dripēm to kreiso nozveju veica, vai tie ir tie rakstnieka mazbērni ?

Atbildēt

Cik var?

27.03.2019. 16:18

Cik ilgi turpināsies uzbrukums Ivetai Elksnei un LTV Ziņu dienestam? Tāpat agrāk vai vēlāk atklāsies, kas tad ir šīs kārtējās kampaņas iniciatori. Pretīgi, vienkārši pretīgi BEZ VĀRDA ANONĪMI skribelēt rakstus.Kaut kā nevienā no šiem pasūtījuma raksteļiem neparādās ne paša Ģirta, ne Ivetas komentārs.

Atbildēt

g.b.

27.03.2019. 15:46

tiem, kas aizmirsuši malu zvejnieku stāstus:
https://www.tvnet.lv/4764426/par-maluzvejniecibu-aizturets-lvrtc-sefs-dripe-papildinats

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi