Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fragmets no TV

10.11.2022. 03:28

»

neko nesap

to: fragments no LTV...


LTV vadība, cik zinu, teic, ka tulks vārējis iepazīties ar tulkojamo tekstu. Jebkurā gadījumā tā ir tikai un vienīgi LTV vadības blamāža, jo kam gan bija jāpārbauda, kā skan tulkojums, ja ne LTV? Viņi laiž muļķi jau gadiem. Līmenis ir zem katras kritikas!

Atbildēt

Savadi

09.11.2022. 18:23

Kāpēc cilvēki, kuri strādā sabiedrikajā plašsaziņa līdzklī tiešraidē nevar skaidri izrunāt skaņas? IEsledzu Latvijas TV raidījumu "Rīta panorāma", un nedzirdu ne skaņu "š", ne "ķ", ne arī saprotamus "šaursliežu dzelceļus" vai gadustkaitļus?

Atbildēt

JZ

08.11.2022. 20:16

Ir cilvēki, kas uztraucas, ka tv tulkojums bijis neprofesionāls. Vai tie paši cilvēki uztraucas arī par to, ka LV valstī arī juridiskajā un ekonomiskajā sfēra viss ir neprofesionāls jau gadudesmitiem, nemaz nerunājot par kautkādu tulkošanu?

Atbildēt

neko nesap

08.11.2022. 10:33

»

fragments no LTV

https://twitter.com/Lato_Lapsa/status/1588387091171328002


to: fragments no LTV
Paldies par linku!
Noskatījos. Nu, neveikli jau sanācis tur.
Es gan īpaši nesatrauktos. (1) kādu svarīgo informāciju parastais cilvēks cerēja sadzirdēt un nesaņēma? Tāda augstā amatā esošas personas intervēšana, kura tāpat jums neko jaunu nepsatāstīs, vienkārši " atzīmēšanās vietējā televīzijā". Izrādās, ir vēl cilvēki, kas to visu klausās (smaidiņš). Utt. (2) pavisam no citas puses: kas liedza latviešu intervētājai pirms raidījuma (pirms tulkošanas) iedot tulkam Latvisko versiju, ko viņa jautās (šādas intervijas jau nenotiek spontāni un bez plāna. Tas, kas tiks vaicāts - to jau latviešu intervētāja var arī savā valodā uzrakstīt iepriekš. Tas ir tikai normāli, ka pirms tulkošanas maksimāli daudz teksta jau tiek tulkam sagatavots.) Te ir bijusi nevērība pret tulku, tad nu arī... (Neesmu sinhormais tulks, un arī TV nestrādāju.).

Atbildēt

neko nesaprotu

07.11.2022. 16:15

(Raidījumu neskatījos.) Kur var to noskatīties? Meklējot ar gūglīti, video, piedāvā 17 minūšu interviju, bet skan tikai angliski. Un citur " gūglītī izlec" teksts, šo interviju varat pagaidām noskatīties tikai angliski, bet tuvākajās dienās varēsiet redzēt ar subtitriem latviešu valodā. Kas tas ir? Un - subtitriem tak nebūs " krievu akcents" ( vai - kādas izloksnes, vai - bez akcenta). (Tā kā vienmēr jau vainu noveļ uz tulkiem un tulkotājiem, gribējās redzēt, dzirdēt, kā tad tur ir bijis.). Kur var dzirdēt to kritizēto tulkojumu?

Atbildēt

Lācītis trīcvaidziņš

07.11.2022. 15:28

»

Precīzi!

Tv, radio un citi masu dezinformācijas rupori jau krietnu laiku vārās paši savā sulā...


Po. Galvenais ka pašiem labi un Latvija iegrūsta parādu jūgā. Kremļa uzdevums izpildīts biedri, kaut dažam ar asarām acīs.

Atbildēt

Precīzi!

07.11.2022. 14:14

Tv, radio un citi masu dezinformācijas rupori jau krietnu laiku vārās paši savā sulā .
P.S. Ar ko nodarbojas Tv u.c. pārstāvji - propagandoni , kas atrodas Briselē, citās starptautiskās struktūrās ? Kur viņu reportāžas, komentāri ? Kādas ir viņu valodu zināšanas , kompetences līmenis ?

Atbildēt

fakuču rādītāja lagarda

07.11.2022. 13:56

Ne zviedru, ne vācu, pat ne igauņu vai leišu akcents, bet visur trāpās krieva okupanta akcents.

Atbildēt

Gurķis

07.11.2022. 13:32

Latvijā jau tik maz cilvēku, no tiem tikai nenozīmīga daļa skatās šo LTV, līdzīgi ar visiem TV un radio kanāliem, ka tiem vairs nav nekādas nozīmes, reāli šodien viss nomiris. Piekam segregācija totāli atdalījusi vairumu no TV un radio, jo nevēlas piesist galvu ar zomboinfo un dezinformāciju.
Mediji LV ir miruši. turās tikai uz finansējuma avotiem, kas tiem apmaksā zombo un dezu.

Atbildēt

Kvalitāte

07.11.2022. 11:52

»

mjāā

Stulbākus jautājumus laikam grūti izdomāt...


Pārliecināties ir iespējams, kaut vai aprunājoties ar tulci un konstatējot, ka latviešu v. nav dzimtā. Šādas tulces izvēle ir rupjš tulkošanas principu pārkāpums. Biroja un TV atbildīgo personu rīcība ir bezkaunība.

Atbildēt

Jaunsargu salidojums

07.11.2022. 10:34

»

Lagarda,Usrula von Ļjaška ir jūdi kas ievieš dzīvē augstāko jūdu pavēles,tos aiztikt nevar.Tomēr pēdējā laikā mākoņi virs Usrulas galvas sāk sabiezēt saistībā ar kovidafēru bet pagaidām melu mediji par to nerunā


Precīzi. Visas tās Urzulas un Legatdas ir raganas un kalpo sātanam.Plāns viņiem visus parastos cilvēkus iedzīt verdzībā, tā būšot Jaunā Pasules kārtība uz 2030.gadu nevienam nekas nepiederēšot un visi būšot laimīgi. Tikai viņiem tas neizdosies, jo cilvēki sacelsies un viņus pašus pārtaisīs no valdniekiem par vergiem

Atbildēt

07.11.2022. 07:31

»

Latvija - neizdevusies valsts

Variants, ka Lagārda (vai kā viņu tur sauc) uzstāšanās laikā bija piedzērusies, salietojusies vai vienkārši sava stulbuma dēļ nespēja neko sakarīgu pateikt bez papīrīša deguna priekšā, bet tulkotājs tieši tā un pareizi arī iztulkoja to, ko tā vecene tur vervelēja, izskatīts netiek...


Lagarda,Usrula von Ļjaška ir jūdi kas ievieš dzīvē augstāko jūdu pavēles,tos aiztikt nevar.Tomēr pēdējā laikā mākoņi virs Usrulas galvas sāk sabiezēt saistībā ar kovidafēru bet pagaidām melu mediji par to nerunā.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

07.11.2022. 07:01

Variants, ka Lagārda (vai kā viņu tur sauc) uzstāšanās laikā bija piedzērusies, salietojusies vai vienkārši sava stulbuma dēļ nespēja neko sakarīgu pateikt bez papīrīša deguna priekšā, bet tulkotājs tieši tā un pareizi arī iztulkoja to, ko tā vecene tur vervelēja, izskatīts netiek?

Atbildēt

Smejies vai raudi!

07.11.2022. 06:49

»

smejos

Ja tev vajadzēs izrakt grāvi, tad visticamāk tu izvēlēsies tieši to, kurš nav turējis rokās lāpstu, jo kam gan moderna ekskavatora vadītājam lāpsta. Savukārt tulku no tās bedres izvilka nevis LTV, bet privāts uzņēmējs, kurš tādu pieņēma darbā un uzskatīja par atbilstošu veicamajam darbam...


Tātad pēc šādas "loģikas" sanāk, ka LTV ne tikai nav izvēlējusies tulku, kurš prot tulkot, bet LTV vēl pie visas lielās šmuces klāt ir izvēlējusies firmu, kas ir pilnīgi diletanti, jo nav spējīgi pieņemt darbā tulku, kas ir tulks nevis klauns, kurš aptaisās LTV ēterā, aptaisa savu firmu un aptaisa LTV, kuras vadība, saprotot, ka ir totāli izgāzusies, meklē "pārmijnieku". Rezumējot: LTV, gribot izrakt grāvi (tulkot teikto), izvēlējās nevis profesionālu vīru ar lāpstu (profesionālu tulku), bet noīrēja no kādas firmas modernu ekskavatoru, kurā firmas vadība bija ietupinājusi absolūtu nejēgu, kas pat skrūvei uzgriezni neprot uzskrūvēt (nepārzina valodas), kur nu vēl pazīst ekskavatora vadības sviras?!

Atbildēt

anglosaksu muklajs

07.11.2022. 06:44

»

Volta

Vispaar La Gaarda ir francūziete un franču valodā ir ES oficiālā valoda. Kādēļ La Gaardai bija jaamocaas angliski


eiropa ir padasrita par asv koloniju cina pret Krieviju.

Atbildēt

sorositu jezga

07.11.2022. 06:42

sorositu intrigas,tenkas un klacas.

Atbildēt

smejos

07.11.2022. 06:05

»

Smejies vai raudi!

LTV ir pārvērsta par samazgu bedri! Ne tikai nav profesionāla attieksme pret darbu, bet hroniski trūkst cieņas pilna nostāja pret TV skatītājiem, tāpat nav objektivitātes un nav viedokļu daudzveidības, redzama akla pakalpība varai, klaja propaganda arī netiek smādēta, notiek tā saucamā "gatavināšana...


Ja tev vajadzēs izrakt grāvi, tad visticamāk tu izvēlēsies tieši to, kurš nav turējis rokās lāpstu, jo kam gan moderna ekskavatora vadītājam lāpsta. Savukārt tulku no tās bedres izvilka nevis LTV, bet privāts uzņēmējs, kurš tādu pieņēma darbā un uzskatīja par atbilstošu veicamajam darbam.

Atbildēt

Auda

07.11.2022. 01:35

Te viena grek-kaza atrasta, bet ir taču valde un padome- tās ir imitējušas darbību un ne jau šis ir vienīgais totālbrāķis. Bet esat pozitīvi - ir taču Sirdsdziesmas, četri uz koferiem, Ugunsgrēks un citas brīnumpāraides, kam te intervijas vajag ar tikaugstām amatpersonam. Var tacu aptaujāt influencerus un bomžikus- te tie latiņas līmeņi sabiedriskajiem medijiem par valsts naudu.

Atbildēt

Smejies vai raudi!

06.11.2022. 23:49

LTV ir pārvērsta par samazgu bedri! Ne tikai nav profesionāla attieksme pret darbu, bet hroniski trūkst cieņas pilna nostāja pret TV skatītājiem, tāpat nav objektivitātes un nav viedokļu daudzveidības, redzama akla pakalpība varai, klaja propaganda arī netiek smādēta, notiek tā saucamā "gatavināšana", kur pēdējais notikums ar absolūti nejēdzīgo "tulkojumu" ir tikai noslēguma akords. Tur pat nav tik svarīgs krieviskais akcents, kurš būtu piedodams, ja cilvēks labi prot latviski, bet tas, ka "tulks" ir izvilkts no kaut kādas, piedošanu, bet bedres. Tas nav tulks, tas ir diletants. Tāds pats diletants, kā LTV vadība. Ja jūs gribat izrakt grāvi, tad to neuzticēsiet cilvēkam, kas lāpstu rokās nav turējis un nezina pat kā tā izskatās, kur nu prot ar to rakt, vien nocirtīs sev kājas pirkstus, ja pieķersies?! Tad kāpēc tulkošanu uzticēt personai, kura no tulkošanas neko nesajēdz? Kas tā par klaju ņirgāšanos no LTV puses?

Atbildēt

Savadi

06.11.2022. 22:12

Viņiem naudas trūkstot..

Atbildēt

Ivetas Elksnes darbs obligāti jāizvērtē!

06.11.2022. 21:25

Iveta Elksne ir pat sniegusi tādu atbildi, ka kā LTV1 redaktore nepārbaudot (jo tieši tāpat kā šajā sižetā ar La Gardas interviju, neesot tāda prakse) LTV1 saņemtos gan ēterā Dienas ziņās, gan Panorāmā laižamos materiālus no Latvijas reģionālajām televīzijām! NEPĀRBAUDA NEKO! Ne datu ticamību, ne to, vai sižetā atspoguļotais nav klajš kādas interešu grupas lobēts materiāls. Vairāki kliedzoši piemēri ar šādi lobētiem sižetiem nākuši tieši no Latgales reģionālās televīzijas.

Atbildēt

Volta

06.11.2022. 21:13

Vispaar La Gaarda ir francūziete un franču valodā ir ES oficiālā valoda. Kādēļ La Gaardai bija jaamocaas angliski?

Atbildēt

he he

06.11.2022. 20:36

Tulkojuma vietā vajadzēja simtkārt atkārtot "Latvijas sabiedrisko mēdiju" reklāmu - to, ar ko Vienmēr Pirmais čakarē ausis pēdējiem uzticīgajiem klausītājiem. Un viss būtu čikiniekā, jo kurš ta' klausītos? Ļaunas mēles melš, ka sabiedriskajos mēdijos reklāmu esot aizlieguši ...

Atbildēt

Piektkārt un galvenokārt

06.11.2022. 20:33

»

mjāā

Stulbākus jautājumus laikam grūti izdomāt...


Vai šajā "valstī" ir atcelts likums par valsts valodu????

Atbildēt

ko tik šķidri?

06.11.2022. 20:25

Vajadzēja Lagardai uzdot jautājumus, kā šī uzdrošinājusies neierasties uz tiešraidi Latvijas televīzijā un pieprasīt dienaskārtības dokumentus un kāpēc to nav bijis iespējams mainīt, lai pieskaņotu LTV raidījumu grafikam.

Atbildēt

Haralds Kalns

06.11.2022. 20:10

/mjāā/ Te nu vairs nav ko piebilst- ja aprakstīto hronoloģiju lasa no otra gala!

Atbildēt

mjāā

06.11.2022. 19:15

Stulbākus jautājumus laikam grūti izdomāt.
Pirmkārt, nav iespējams tiešraidē parādīt interviju, kas nenotiek raidījuma laikā!
Otrkārt, tulkojuma ierakstīšanai un montāžai nepieciešams laiks.
Treškārt, tulkošana tiešraidē ir vienīgais tulkošanas veids, kā var nodrošināt tulkojumu tiešraidē!
Ceturtkārt, tikai pilnīgs idiots var pajautāt kāpēc par tulkojuma kvalitāti nevarēja pārliecināties pirms tulkojuma veikšanas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...