Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zirgam skaidrs

12.04.2019. 23:08

Radio un TV, tāpat kā VISI citu masu dezinformācijas līdzekļi ir čekistu, viņu jaunās paaudzes un visādu blēžu rokās. Padumjo laikā Latvijas radio 2/3 no darbiniekiem bija stukači vai čekisti. Latvijas TV drusku mazāk, varbūt "tikai" 1/3... Principā nekas nav mainījies, turpinās melu, sagrozījumu un ienaidnieka propagandas izplatīšana, un visādu pasūtījuma haltūru izpildīšana. Tas tur notiek autopilota režīmā, bet ja nu reiz pieķer - protams ka vainīgs ir "pārmijnieks" - 30+ gadus nostrādājis profesionālis, nevis priekšnieki kas saņem milzu algas.

Atbildēt

Ziniet

27.03.2019. 11:38

»

HMR

"Šodien informāciju ir jāprot analizēt pašiem." Bet lai analizētu, tad jābūt mazliet prātam, gudrībai, intelektam, kritiskajai domāšanai...


VDD un SAB ir ārkārtīgi maz to, kuri paši ar savām zināšanām spētu sasniegt Tevis minēto mērķi. Domāju, ka sasniedzamo mērķi viņiem kāds ir pasviedis.
Par augstajām skolām, bakalauriem un maģistra grādiem. Esmu dzirdējis Lielbritānijā sakam, ka mums te pilnas noliktavas ar Bakalauriem...
Es uzskatu, ka mums ir daudz labu speciālistu, kuriem vnk nav iespējams sevi tā pa īstam realizēt... Kāda gan jēga no inženiertehniskās izglītības, ja man nav iespējams to pilnvērtīgi īstenot dzimtenē..., jo nav kvalificētu darbinieku, ir augsti el rēķini, ir aplama nodokļu un atbalstu politika... Mums saka, ka "militāristiem" piešķirot papildus mācību vietu (telpu) tiks radītas papildus darba vietas... Idioti, kārtīgs zaldāts kārtīgā armijā izmaksā milzu naudu. Normālā valstī tiek radītas zaldātam nepieciešamās tehnoloģijas, lai aizsargātu ne tik daudz viņa dvēseli, cik viņā ieguldīto kapitālu...
Principā, doma Tev pareiza.

Atbildēt

Joņs

27.03.2019. 11:34

Ļoti labi. Ja cilvēks 30 gadus strādājot nav iemācījies ievērot iekšējos dokumentus par kārtību, kā saskaņojama laišana pie kamerām, iespējams viņu vajadzēja atlaist ātrāk. Nu labi ka vismaz tagad. Citādi nākamreiz ne ar vienu nesaskaņojot zaļos cilvēciņus palaidīs pie kamerām.

Atbildēt

Vecs vīrs

27.03.2019. 08:54

Te pierādās latviešu tautas traģēdija, tā tiek sadalīta un sarīdīta, mēs nevaram celt nākotni, ja mēs esam sanaidoti. Tagad ir cits saimnieks un jākalpo tam. Dažreiz pressē tiek publicēti ASV bijušo politiķu, vai bijušo ģenerāļu, vai citu augsta ranga virsnieku izteikumi kuri radikāli atšķiras no patrizēji ieturētā kursa un neviens tos ne kritizē, ne arī slēdz laikrakstu, vienkārši uzklausa un ja tur ir kas vērtīgs un noderīgs, tad ņem to vērā. Ja Jurkāns aicinātu uz vardarbību, ja aicinātu ar ieročiem rokā gāzt valdību, izmainīt iekārtu, tad varētu saprast, bet tagad, kādi pārmetumi, par ko... ?

Atbildēt

Teds

27.03.2019. 07:30

Deokupācija vēl nav notikusi, pilna Latvija ar dzīviem kolonistiem un okupantiem, kuriem komunistu - čekistu 4.maija režīms steidzami izdalīja LV pilsonību. Latvijas ienaidnieki te ir uz katra soļa, tie atrodas pie varas grožiem un pārvalda ekonomiku, tiem pieder 90% faktiskās peļņas, bet te pēkšņi kāds vīriņš no televīzijas vainīgs. Tas, ka valsts televīzija, radio raidījumi un centrālie mēdiji sastāv tikai no viņu cilvēkiem un pārkrāsotiem Latvijas ienaidniekiem, tas nav nekas un ar tādu kolonizācijas paveidu viss kārtībā ??!!!!

Atbildēt

Q

27.03.2019. 05:35

»

A varbūt

A varbūt Jurkāns runāja pareizi


Tur jau tā lieta, bet meļiem un liekuļiem patiesība ir kā nazis pa olām, tāpēc arī visa šī ķērkšana!

Atbildēt

patiesībā

26.03.2019. 23:23

MUĻĶU zeme eurolatvānija – lojālpatrEJotiskās lumpenpropagandas zombēšanas, ideoloģiskās vajāšanas un politisko represiju "lielvalsts".

Atbildēt

Gbdd

26.03.2019. 23:15

Ķerstīt tantiņas netā un lauzt rokas penšiem, vienīgais, ko prot iznākušie no iekšējiem orgāniem

Atbildēt

Hugo

26.03.2019. 22:48

Kur var izlasīt şo bijušā Ārlietu ministra Jurkāna interviju ?

Atbildēt

juhops

26.03.2019. 22:17

»

cilveks444

Tagad pat VDD ir gatavi vētīt Jurkāna izteikumus, kurš bijis Latvijas ārlietu ministrs, un tas smako pēc totalitārisma, pēc PSRS laikiem. Vēl klāt cenzūra, LTV darbinieka atlaišana no darba, kas arī ož pēc politiskas izrēķināšanās, un esam atpakaļ gluži vai PSRS laikos. Tiešām nezināju, ka Latvijas ...


Ļoti skumji. Piekrītu visam, ko cilveks444 uzrakstījis. Diemžēl, kārtējais pierādījums tam, ka Latvija IR totalitāra valsts, kura nosaka, ko MAN, kā cilvēkam ir jāskatās, kam jātic, kāds ir tā saucamais ,,pareizais,, viedoklis utt. Demokrātija Latvijā pēc manām sajūtām ir apmēram tāda, kā ēdot sviestmaizi ar pastēti, kur tika notīrīts nazis. No sviesta un pastētes tik vien kā- smarža. No demokrātijas palikusi vien smaka, kura izmērāma ar katra maciņa biezumu... Maciņš un citi resursi nosaka arī tiesiskumu šai valstī, diemžēl...

Atbildēt

mo

26.03.2019. 22:16

Prasību tiesā par nelikumīgu atlaišanu

Atbildēt

Motorzāģis “Družba”

26.03.2019. 22:16

ak tad priede gan, sakiet....

Atbildēt

cilveks444

26.03.2019. 20:40

Tagad pat VDD ir gatavi vētīt Jurkāna izteikumus, kurš bijis Latvijas ārlietu ministrs, un tas smako pēc totalitārisma, pēc PSRS laikiem. Vēl klāt cenzūra, LTV darbinieka atlaišana no darba, kas arī ož pēc politiskas izrēķināšanās, un esam atpakaļ gluži vai PSRS laikos. Tiešām nezināju, ka Latvijas pirmā ārlietu ministra pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas viedoklis ir cenzējams šā brīža Latvijā?! Laikam kopš Latvijas neatkarības atgūšanas daudz kas ir mainījies, bet, kā redzams, ne uz labo pusi, jo totāla kontrole nu ir pāri visam. Vai LTV vadībai tā vietā, lai liegtu Jurkānam runāt RT kanālā, nebūtu beidzot jāveido analītiski raidījumi par politiku, kuros piedalītos dažādu viedokļu paudēji, tostarp Jurkāns? Kopumā fons ir tāds, kas liek domāt, ka Latvijā cenzūra darbojas ar pilnu sparu, cilvēkiem neļauj izteikties, tos, kas nepūš “pareizo” meldiņu, sāk vajāt un ietekmēt. Jā, nevar represēt pārāk acīmredzami, ir grūtāk safabricēt politiskas lietas, jo nevar pilnībā izvērsties, kā tas bija PSRS, bet tas nemaz nav vajadzīgs, ja var ar manipulācijām, meliem un netīrām metodēm, daudzas no kurām bija čekas arsenālā, neitralizēt nevēlamo cilvēku, jo svarīgi taču ir nedot iespēju cilvēkiem izteikties, liedzot tiem vārdu sabiedriskajos medijos, bet, ja kāds ir uzdrošinājies pārāk daudz un neliekas mierā, vēlas paust savu viedokli, vai, kas varai vēl bīstamāk, iet politikā, tad viņu vajag iznīcināt ar ķengām, ņirgām un zemisku darbību, kā, piemēram, viņa ģimenes iespaidošanu, kā tas notika ar Sproģi.


Atbildēt

hm

26.03.2019. 19:07

Kur Likuma pārkāpums? Kāda likuma? Morāles normas?
Jurkāns nedrīkst uzstāties LTV? Kas noteicis, kur tā stāv rakstīts? LTV nedrīkst iznomāt (ko iznomāt?) un kam tieši?
Absurda teātris, kura uzvedumā pašreiz notiek raganu un burvju medības.
Vai nu Rīgā jākurina inkvizīcijas ugunskuri , vai šiem panikas, trauksmes cēlājiem un paralēlas likumdošanas izgudrotājiem pašiem jāstājas tiesas priekšā.

Atbildēt

Jautrais

26.03.2019. 18:28

...liela veetra teejas glaazee...teevu zemee mullku kaa tarakaanu..

Atbildēt

Ir OK

26.03.2019. 17:43

»

HMR

"Šodien informāciju ir jāprot analizēt pašiem." Bet lai analizētu, tad jābūt mazliet prātam, gudrībai, intelektam, kritiskajai domāšanai...


Ja esot 30 gadus tur TV nostrādājis, tad jau nu vajadzēja pirms pensijas kaut ko saprast. Bez maizes tak nepaliks, pa 30 gadiem jau tādā veidā būs kaut ko iekrājis.

Atbildēt

Elza Rozenberga

26.03.2019. 15:50

»

Arturs Nagliņš

Jurkāna kritika ir tas pats, ja Hitlers kritizētu holokaustu un plānu iznīcināt latviešus kā nevērtīgu tautu. Nelietis Jurkāns kritizē pats savus noziegumus. Tāda amorāla rīcība ir iespējama vienīgi sabiedrībā, kuru patiešām nav vērts saglabāt Galaktikā. Tā ir sabiedrība, kura visur priekšgalā izvirza...


Jums nevajadzēja gan izmantot Raiņa pagrīdes vārdu, jo viņš tomēr bija gudrāks. Viņš saprastu, ka Jurkāns un Ušakovs pārstāv vairāk nelatviešu sabiedrību, kas ir viņu ievēlētāji.
Gribētu redzēt kādu dokumentu, kas apliecinātu Hitlera vēlmi iznīcināt latviešu tautu kā nevērtīgu. Tas galīgi apliecinātu viņa trakumu, jo pat Ž.Simenonam bija zināms, ka latvieši bijuši zemnieku tauta un spējuši pabarot gan paši sevi, gan iebrucējus diedelniekus.

Atbildēt

HMR

26.03.2019. 15:45

»

Ziniet

Man ir vienalga kas, kam, un cik ir maksājis... Mani visvairāk satrauc tas, ka šis gadījums atkal un atkal pierāda "latvietis latvietim latvietis"... Negribu nevienam neko pārmest, jo zaudēt darbu un ienākumus zemē, kurā nav nekā vērtīgāka par muldēšanu, tukšu salmu kulšanu, ārējā naidnieka nemitīgu...


"Šodien informāciju ir jāprot analizēt pašiem." Bet lai analizētu, tad jābūt mazliet prātam, gudrībai, intelektam, kritiskajai domāšanai.
Latvijā skolas un augstskolas sagatavo muļķus. Augstskolās studenti maksā - ja studentu izmetīs par nesekmību, tad augstskola zaudēs naudu.
VDD un SABs ir vainīgs pie tā, ka ir izveidojusies sistēma, kur skolas un augstskolas ražo diplomētus stulbeņus ar bakalaura un maģistra grādiem.
Bet varbūt tāds arī ir VDD un SABa mērķis - ražot stulbu un nedomājošu masu, kas akli klausa pie varas esošajiem un kas reizi 4 gados izdara politisko izvēli, un atkal ievēl tos pašus blēžus?

Atbildēt

skatīsimies

26.03.2019. 15:09

Nav runa par to, ko teica vai neteica Jurkāns, tā ir viņa darīšana un neviens netaisās viņu pārliecināt. Tracis ir par attieksmi pret valsti. Vēl pavisam nesen Liepiņkungs iznomāja operas namu dzimšanas dienas svinībām vienam Krievijas "ģēnijam" un tagad izrādās, ka LTV nav pašiem ko raidīt un tā īrē telpas kaimiņzemes žurnālistiem?? Tā vien šķiet, ka latvietis ir gatavs iznomāt savu pakaļu, ka tikai nāk naudiņa... Un tagad sāksies bērnudārza līmeņa bezgalīgā ludziņa vainīgo meklēšanā....

Atbildēt

Ziniet

26.03.2019. 15:09

Man ir vienalga kas, kam, un cik ir maksājis... Mani visvairāk satrauc tas, ka šis gadījums atkal un atkal pierāda "latvietis latvietim latvietis"... Negribu nevienam neko pārmest, jo zaudēt darbu un ienākumus zemē, kurā nav nekā vērtīgāka par muldēšanu, tukšu salmu kulšanu, ārējā naidnieka nemitīgu meklēšanu, ir ļoti, ļoti nepatīkami...
Laiks rādīs, kur būs tie, kuri atlaida cilvēku no darba, un kur būs tas, kuru atlaida...Es neticu, ka to izdarīja viens cilvēks. Visbeidzot, man personīgi ir pilnīgi pie ...as, ko runā RT, RTR, vai CNN, BBC ...vai jebkurš cits telekanāls... Šodien informāciju ir jāprot analizēt pašiem... Visas šīs kampaņas saistībā ar informācijas kariem man atgādina baznīcas uzbrukumus citādi domājošiem...

Atbildēt

agents

26.03.2019. 14:39

Kapec neviens negrib zinat cik kremla kgb samaksaja Jurkanam par LR nomelnosanu ? Lato ,kapec nav uzdots uzdots tads jautajums ?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

26.03.2019. 14:11

Jurkāna kritika ir tas pats, ja Hitlers kritizētu holokaustu un plānu iznīcināt latviešus kā nevērtīgu tautu. Nelietis Jurkāns kritizē pats savus noziegumus. Tāda amorāla rīcība ir iespējama vienīgi sabiedrībā, kuru patiešām nav vērts saglabāt Galaktikā. Tā ir sabiedrība, kura visur priekšgalā izvirza tādus amorālus tipus kā Jurkāns, un tā ir sabiedrība, kurai vispār ir haoss morāli tikumiskajā apziņā, necenšoties un nespējot pretoties nevienai amorālai izdarībai. Ja tas tā nebūtu, tad JURKĀNI sēdētu zem galda klusi un mierīgi, jo zinātu, ka jebkuru viņu amorālo izdalījumu tūlīt nokautēs sabiedrības smagā dūre. Bet tagad Latvijā tas nav iespējams, un JURKĀNI jūtas lepni un neaizskarami. Ne tikai Jurkāni, bet arī Ušakovi, kuri zina, ka latviešu miljons nemaz neapjēdz, kas ir politiskā atbildība, kas ir kriminālā atbildība, kas ir morālā atbildība un kas ir metafiziskā atbildība. Ja apjēgtu, tad Ušakovs arī sen jau būtu atteicies no krēsla Rīgas domē un sedētu Meža parkā uz krāsns ar savu blondīni pie sāniem.

Atbildēt

A varbūt

26.03.2019. 13:57

A varbūt Jurkāns runāja pareizi?

Atbildēt

hihihi

26.03.2019. 13:45

»

Secinājums

Nebūtu slikti ja par spiegiem nozīmētu,piemēram,Dzintaru vai Parādnieku,vai arī Jāni Sārtu,kā ASV spiegu


Nezinu vai Dzintars, Parādnieks un Sārts ir spiegi. Dzintaram un Parādniekam zems IQ - tas fakts, bet šie ar savu muldēšanu, apsēstību un degsmi spēj aizraut cilvēkus. Sārtu vajadzētu tiesāt par bezdarbību un gulēšanu uz lauriem, kaut gan, arī Sārta IQ tāda vidēja lauku traktorista līmenī, bet tikai šamējais, pārstāvot izcilības centru un slimojot ar lielummāniju, ir iedomājies, ka ir izcilība, eksperts un ģēnijs.

Atbildēt

Secinājums

26.03.2019. 13:18

»

Latvija ir neizdevusies valsts

Izskatās, ka VDD ir pilns gan ar Krievijas, gan ASV pakalpiņiem - tāpēc Latvijā noķerti tikai 2 spiegi, bet Igaunijā vairāk kā 20. Situācija līdzīgi kā Ukrainā pirms kara un pirms Krimas okupācijas - Ukrainā liela daļa virsnieku bija Krievijas āģenti un darbojās Krievijas interesēs...


Nebūtu slikti ja par spiegiem nozīmētu,piemēram,Dzintaru vai Parādnieku,vai arī Jāni Sārtu,kā ASV spiegu.
Informatīvajā karā , ka jau visos karos,karo varneši,par lielgabalgaļu izmantojot tautas.Varneši varētu savā starpā izmest villu,kāpēc ļaužiem karot vienam pret otru.

Atbildēt

Latvija ir neizdevusies valsts

26.03.2019. 13:06

»

Udo Ulbergs

Šo sižetu ir amizanti skatīt "melno maisu" un šodienas VDD darbības kontekstā. Nākas domāt, ka visvainīgākais šajā lietā ir VDD, kura misija ir sargāt valsts drošību. VDD vajadzēja ar savu aģentu palīdzību savlaicīgi zināt par gatavoto pārraidi un tās iespējamību novērst, bet nevis uz stacijas perona...


Izskatās, ka VDD ir pilns gan ar Krievijas, gan ASV pakalpiņiem - tāpēc Latvijā noķerti tikai 2 spiegi, bet Igaunijā vairāk kā 20. Situācija līdzīgi kā Ukrainā pirms kara un pirms Krimas okupācijas - Ukrainā liela daļa virsnieku bija Krievijas āģenti un darbojās Krievijas interesēs.
Latvijā visdrīzāk VDD kalpo tam, kurš tajā brīdī vairāk maksā. Nebūtu brīnums, ja kāds VDD darbonis saņēma samaksu un pievēra acis uz LTV notiekošo.
Pateicoties VDD mazspējai, Latvijas mediju telpu ar savu saturu piepilda Krievija un krievu mediji, bet neuzticamo LTV un neuzticamo Latvijas radio vairs neviens neņem vērā un neuztver nopietni.
Pateicoties VDD - Latvija informatīvajā karā jau ir zaudējusi un ir sakauta!

Atbildēt

U.U.

26.03.2019. 13:01

Citāts: "Jāsaprot, ka arī mūsdienu Latvijā ir personas, kas sadarbojas ar valsts drošības iestādēm, un tā ir ārkārtīgi slepena, ārkārtīgi sensitīva informācija. Piekrītot sniegt kaut kādu atbalstu savas valsts drošības iestādēm, cilvēki rēķinās ar to, ka šī informācija vienmēr, mūžīgos laikos paliks slepena un diskrēta, un nekad to neviens neuzzinās. Ja mēs atklājam informāciju par personām, kuras savulaik sadarbojušās ar šajā gadījumā totalitāras valsts drošības iestādēm, tas zināmā mērā var atturēt cilvēkus sniegt atbalstu savas valsts drošības iestādēm," skaidroja Mežviets." Kas traucē ņemt vērā šo atziņu? Vai tas ir latviešu aprindās masveidīgais tipiskais stulbums jeb kaut kas cits? Tāpat interesanti ir zināt, kas traucē VDD, SAB panākt elementāru rīcību valsts drošības labā. Vai to traucē 100 galvu stulbums jeb kaut kas cits? Varbūt galvenais sargāšanas objekts ir organizētā noziedzība, noziegumu brīvība, latviešu masu zagšana?

Atbildēt

Udo Ulbergs

26.03.2019. 12:55

Šo sižetu ir amizanti skatīt "melno maisu" un šodienas VDD darbības kontekstā. Nākas domāt, ka visvainīgākais šajā lietā ir VDD, kura misija ir sargāt valsts drošību. VDD vajadzēja ar savu aģentu palīdzību savlaicīgi zināt par gatavoto pārraidi un tās iespējamību novērst, bet nevis uz stacijas perona uznākt tikai tad, kad vilciens jau aizbraucis. Viens ir nemitīgi medijos blādīties par "stukačiem" un pavisam kaut kas cits ir reālais stāvoklis valsts drošības sargāšanā, par ko latviešu miljonam ir ļoti stulbs priekšstats. Un nav ticams, ka stulbeņi vispār spēs kaut ko saprast arī turpmāk no valsts lietām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...