Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zirgam skaidrs

13.04.2019. 00:08

Radio un TV, tāpat kā VISI citu masu dezinformācijas līdzekļi ir čekistu, viņu jaunās paaudzes un visādu blēžu rokās. Padumjo laikā Latvijas radio 2/3 no darbiniekiem bija stukači vai čekisti. Latvijas TV drusku mazāk, varbūt "tikai" 1/3... Principā nekas nav mainījies, turpinās melu, sagrozījumu un ienaidnieka propagandas izplatīšana, un visādu pasūtījuma haltūru izpildīšana. Tas tur notiek autopilota režīmā, bet ja nu reiz pieķer - protams ka vainīgs ir "pārmijnieks" - 30+ gadus nostrādājis profesionālis, nevis priekšnieki kas saņem milzu algas.

Atbildēt

Ziniet

27.03.2019. 12:38

»

HMR

"Šodien informāciju ir jāprot analizēt pašiem." Bet lai analizētu, tad jābūt mazliet prātam, gudrībai, intelektam, kritiskajai domāšanai...


VDD un SAB ir ārkārtīgi maz to, kuri paši ar savām zināšanām spētu sasniegt Tevis minēto mērķi. Domāju, ka sasniedzamo mērķi viņiem kāds ir pasviedis.
Par augstajām skolām, bakalauriem un maģistra grādiem. Esmu dzirdējis Lielbritānijā sakam, ka mums te pilnas noliktavas ar Bakalauriem...
Es uzskatu, ka mums ir daudz labu speciālistu, kuriem vnk nav iespējams sevi tā pa īstam realizēt... Kāda gan jēga no inženiertehniskās izglītības, ja man nav iespējams to pilnvērtīgi īstenot dzimtenē..., jo nav kvalificētu darbinieku, ir augsti el rēķini, ir aplama nodokļu un atbalstu politika... Mums saka, ka "militāristiem" piešķirot papildus mācību vietu (telpu) tiks radītas papildus darba vietas... Idioti, kārtīgs zaldāts kārtīgā armijā izmaksā milzu naudu. Normālā valstī tiek radītas zaldātam nepieciešamās tehnoloģijas, lai aizsargātu ne tik daudz viņa dvēseli, cik viņā ieguldīto kapitālu...
Principā, doma Tev pareiza.

Atbildēt

Joņs

27.03.2019. 12:34

Ļoti labi. Ja cilvēks 30 gadus strādājot nav iemācījies ievērot iekšējos dokumentus par kārtību, kā saskaņojama laišana pie kamerām, iespējams viņu vajadzēja atlaist ātrāk. Nu labi ka vismaz tagad. Citādi nākamreiz ne ar vienu nesaskaņojot zaļos cilvēciņus palaidīs pie kamerām.

Atbildēt

Vecs vīrs

27.03.2019. 09:54

Te pierādās latviešu tautas traģēdija, tā tiek sadalīta un sarīdīta, mēs nevaram celt nākotni, ja mēs esam sanaidoti. Tagad ir cits saimnieks un jākalpo tam. Dažreiz pressē tiek publicēti ASV bijušo politiķu, vai bijušo ģenerāļu, vai citu augsta ranga virsnieku izteikumi kuri radikāli atšķiras no patrizēji ieturētā kursa un neviens tos ne kritizē, ne arī slēdz laikrakstu, vienkārši uzklausa un ja tur ir kas vērtīgs un noderīgs, tad ņem to vērā. Ja Jurkāns aicinātu uz vardarbību, ja aicinātu ar ieročiem rokā gāzt valdību, izmainīt iekārtu, tad varētu saprast, bet tagad, kādi pārmetumi, par ko... ?

Atbildēt

Teds

27.03.2019. 08:30

Deokupācija vēl nav notikusi, pilna Latvija ar dzīviem kolonistiem un okupantiem, kuriem komunistu - čekistu 4.maija režīms steidzami izdalīja LV pilsonību. Latvijas ienaidnieki te ir uz katra soļa, tie atrodas pie varas grožiem un pārvalda ekonomiku, tiem pieder 90% faktiskās peļņas, bet te pēkšņi kāds vīriņš no televīzijas vainīgs. Tas, ka valsts televīzija, radio raidījumi un centrālie mēdiji sastāv tikai no viņu cilvēkiem un pārkrāsotiem Latvijas ienaidniekiem, tas nav nekas un ar tādu kolonizācijas paveidu viss kārtībā ??!!!!

Atbildēt

Q

27.03.2019. 06:35

»

A varbūt

A varbūt Jurkāns runāja pareizi


Tur jau tā lieta, bet meļiem un liekuļiem patiesība ir kā nazis pa olām, tāpēc arī visa šī ķērkšana!

Atbildēt

patiesībā

27.03.2019. 00:23

MUĻĶU zeme eurolatvānija – lojālpatrEJotiskās lumpenpropagandas zombēšanas, ideoloģiskās vajāšanas un politisko represiju "lielvalsts".

Atbildēt

Gbdd

27.03.2019. 00:15

Ķerstīt tantiņas netā un lauzt rokas penšiem, vienīgais, ko prot iznākušie no iekšējiem orgāniem

Atbildēt

Hugo

26.03.2019. 23:48

Kur var izlasīt şo bijušā Ārlietu ministra Jurkāna interviju ?

Atbildēt

juhops

26.03.2019. 23:17

»

cilveks444

Tagad pat VDD ir gatavi vētīt Jurkāna izteikumus, kurš bijis Latvijas ārlietu ministrs, un tas smako pēc totalitārisma, pēc PSRS laikiem. Vēl klāt cenzūra, LTV darbinieka atlaišana no darba, kas arī ož pēc politiskas izrēķināšanās, un esam atpakaļ gluži vai PSRS laikos. Tiešām nezināju, ka Latvijas ...


Ļoti skumji. Piekrītu visam, ko cilveks444 uzrakstījis. Diemžēl, kārtējais pierādījums tam, ka Latvija IR totalitāra valsts, kura nosaka, ko MAN, kā cilvēkam ir jāskatās, kam jātic, kāds ir tā saucamais ,,pareizais,, viedoklis utt. Demokrātija Latvijā pēc manām sajūtām ir apmēram tāda, kā ēdot sviestmaizi ar pastēti, kur tika notīrīts nazis. No sviesta un pastētes tik vien kā- smarža. No demokrātijas palikusi vien smaka, kura izmērāma ar katra maciņa biezumu... Maciņš un citi resursi nosaka arī tiesiskumu šai valstī, diemžēl...

Atbildēt

mo

26.03.2019. 23:16

Prasību tiesā par nelikumīgu atlaišanu

Atbildēt

Motorzāģis “Družba”

26.03.2019. 23:16

ak tad priede gan, sakiet....

Atbildēt

cilveks444

26.03.2019. 21:40

Tagad pat VDD ir gatavi vētīt Jurkāna izteikumus, kurš bijis Latvijas ārlietu ministrs, un tas smako pēc totalitārisma, pēc PSRS laikiem. Vēl klāt cenzūra, LTV darbinieka atlaišana no darba, kas arī ož pēc politiskas izrēķināšanās, un esam atpakaļ gluži vai PSRS laikos. Tiešām nezināju, ka Latvijas pirmā ārlietu ministra pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas viedoklis ir cenzējams šā brīža Latvijā?! Laikam kopš Latvijas neatkarības atgūšanas daudz kas ir mainījies, bet, kā redzams, ne uz labo pusi, jo totāla kontrole nu ir pāri visam. Vai LTV vadībai tā vietā, lai liegtu Jurkānam runāt RT kanālā, nebūtu beidzot jāveido analītiski raidījumi par politiku, kuros piedalītos dažādu viedokļu paudēji, tostarp Jurkāns? Kopumā fons ir tāds, kas liek domāt, ka Latvijā cenzūra darbojas ar pilnu sparu, cilvēkiem neļauj izteikties, tos, kas nepūš “pareizo” meldiņu, sāk vajāt un ietekmēt. Jā, nevar represēt pārāk acīmredzami, ir grūtāk safabricēt politiskas lietas, jo nevar pilnībā izvērsties, kā tas bija PSRS, bet tas nemaz nav vajadzīgs, ja var ar manipulācijām, meliem un netīrām metodēm, daudzas no kurām bija čekas arsenālā, neitralizēt nevēlamo cilvēku, jo svarīgi taču ir nedot iespēju cilvēkiem izteikties, liedzot tiem vārdu sabiedriskajos medijos, bet, ja kāds ir uzdrošinājies pārāk daudz un neliekas mierā, vēlas paust savu viedokli, vai, kas varai vēl bīstamāk, iet politikā, tad viņu vajag iznīcināt ar ķengām, ņirgām un zemisku darbību, kā, piemēram, viņa ģimenes iespaidošanu, kā tas notika ar Sproģi.


Atbildēt

hm

26.03.2019. 20:07

Kur Likuma pārkāpums? Kāda likuma? Morāles normas?
Jurkāns nedrīkst uzstāties LTV? Kas noteicis, kur tā stāv rakstīts? LTV nedrīkst iznomāt (ko iznomāt?) un kam tieši?
Absurda teātris, kura uzvedumā pašreiz notiek raganu un burvju medības.
Vai nu Rīgā jākurina inkvizīcijas ugunskuri , vai šiem panikas, trauksmes cēlājiem un paralēlas likumdošanas izgudrotājiem pašiem jāstājas tiesas priekšā.

Atbildēt

Jautrais

26.03.2019. 19:28

...liela veetra teejas glaazee...teevu zemee mullku kaa tarakaanu..

Atbildēt

Ir OK

26.03.2019. 18:43

»

HMR

"Šodien informāciju ir jāprot analizēt pašiem." Bet lai analizētu, tad jābūt mazliet prātam, gudrībai, intelektam, kritiskajai domāšanai...


Ja esot 30 gadus tur TV nostrādājis, tad jau nu vajadzēja pirms pensijas kaut ko saprast. Bez maizes tak nepaliks, pa 30 gadiem jau tādā veidā būs kaut ko iekrājis.

Atbildēt

Elza Rozenberga

26.03.2019. 16:50

»

Arturs Nagliņš

Jurkāna kritika ir tas pats, ja Hitlers kritizētu holokaustu un plānu iznīcināt latviešus kā nevērtīgu tautu. Nelietis Jurkāns kritizē pats savus noziegumus. Tāda amorāla rīcība ir iespējama vienīgi sabiedrībā, kuru patiešām nav vērts saglabāt Galaktikā. Tā ir sabiedrība, kura visur priekšgalā izvirza...


Jums nevajadzēja gan izmantot Raiņa pagrīdes vārdu, jo viņš tomēr bija gudrāks. Viņš saprastu, ka Jurkāns un Ušakovs pārstāv vairāk nelatviešu sabiedrību, kas ir viņu ievēlētāji.
Gribētu redzēt kādu dokumentu, kas apliecinātu Hitlera vēlmi iznīcināt latviešu tautu kā nevērtīgu. Tas galīgi apliecinātu viņa trakumu, jo pat Ž.Simenonam bija zināms, ka latvieši bijuši zemnieku tauta un spējuši pabarot gan paši sevi, gan iebrucējus diedelniekus.

Atbildēt

HMR

26.03.2019. 16:45

»

Ziniet

Man ir vienalga kas, kam, un cik ir maksājis... Mani visvairāk satrauc tas, ka šis gadījums atkal un atkal pierāda "latvietis latvietim latvietis"... Negribu nevienam neko pārmest, jo zaudēt darbu un ienākumus zemē, kurā nav nekā vērtīgāka par muldēšanu, tukšu salmu kulšanu, ārējā naidnieka nemitīgu...


"Šodien informāciju ir jāprot analizēt pašiem." Bet lai analizētu, tad jābūt mazliet prātam, gudrībai, intelektam, kritiskajai domāšanai.
Latvijā skolas un augstskolas sagatavo muļķus. Augstskolās studenti maksā - ja studentu izmetīs par nesekmību, tad augstskola zaudēs naudu.
VDD un SABs ir vainīgs pie tā, ka ir izveidojusies sistēma, kur skolas un augstskolas ražo diplomētus stulbeņus ar bakalaura un maģistra grādiem.
Bet varbūt tāds arī ir VDD un SABa mērķis - ražot stulbu un nedomājošu masu, kas akli klausa pie varas esošajiem un kas reizi 4 gados izdara politisko izvēli, un atkal ievēl tos pašus blēžus?

Atbildēt

skatīsimies

26.03.2019. 16:09

Nav runa par to, ko teica vai neteica Jurkāns, tā ir viņa darīšana un neviens netaisās viņu pārliecināt. Tracis ir par attieksmi pret valsti. Vēl pavisam nesen Liepiņkungs iznomāja operas namu dzimšanas dienas svinībām vienam Krievijas "ģēnijam" un tagad izrādās, ka LTV nav pašiem ko raidīt un tā īrē telpas kaimiņzemes žurnālistiem?? Tā vien šķiet, ka latvietis ir gatavs iznomāt savu pakaļu, ka tikai nāk naudiņa... Un tagad sāksies bērnudārza līmeņa bezgalīgā ludziņa vainīgo meklēšanā....

Atbildēt

Ziniet

26.03.2019. 16:09

Man ir vienalga kas, kam, un cik ir maksājis... Mani visvairāk satrauc tas, ka šis gadījums atkal un atkal pierāda "latvietis latvietim latvietis"... Negribu nevienam neko pārmest, jo zaudēt darbu un ienākumus zemē, kurā nav nekā vērtīgāka par muldēšanu, tukšu salmu kulšanu, ārējā naidnieka nemitīgu meklēšanu, ir ļoti, ļoti nepatīkami...
Laiks rādīs, kur būs tie, kuri atlaida cilvēku no darba, un kur būs tas, kuru atlaida...Es neticu, ka to izdarīja viens cilvēks. Visbeidzot, man personīgi ir pilnīgi pie ...as, ko runā RT, RTR, vai CNN, BBC ...vai jebkurš cits telekanāls... Šodien informāciju ir jāprot analizēt pašiem... Visas šīs kampaņas saistībā ar informācijas kariem man atgādina baznīcas uzbrukumus citādi domājošiem...

Atbildēt

agents

26.03.2019. 15:39

Kapec neviens negrib zinat cik kremla kgb samaksaja Jurkanam par LR nomelnosanu ? Lato ,kapec nav uzdots uzdots tads jautajums ?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

26.03.2019. 15:11

Jurkāna kritika ir tas pats, ja Hitlers kritizētu holokaustu un plānu iznīcināt latviešus kā nevērtīgu tautu. Nelietis Jurkāns kritizē pats savus noziegumus. Tāda amorāla rīcība ir iespējama vienīgi sabiedrībā, kuru patiešām nav vērts saglabāt Galaktikā. Tā ir sabiedrība, kura visur priekšgalā izvirza tādus amorālus tipus kā Jurkāns, un tā ir sabiedrība, kurai vispār ir haoss morāli tikumiskajā apziņā, necenšoties un nespējot pretoties nevienai amorālai izdarībai. Ja tas tā nebūtu, tad JURKĀNI sēdētu zem galda klusi un mierīgi, jo zinātu, ka jebkuru viņu amorālo izdalījumu tūlīt nokautēs sabiedrības smagā dūre. Bet tagad Latvijā tas nav iespējams, un JURKĀNI jūtas lepni un neaizskarami. Ne tikai Jurkāni, bet arī Ušakovi, kuri zina, ka latviešu miljons nemaz neapjēdz, kas ir politiskā atbildība, kas ir kriminālā atbildība, kas ir morālā atbildība un kas ir metafiziskā atbildība. Ja apjēgtu, tad Ušakovs arī sen jau būtu atteicies no krēsla Rīgas domē un sedētu Meža parkā uz krāsns ar savu blondīni pie sāniem.

Atbildēt

A varbūt

26.03.2019. 14:57

A varbūt Jurkāns runāja pareizi?

Atbildēt

hihihi

26.03.2019. 14:45

»

Secinājums

Nebūtu slikti ja par spiegiem nozīmētu,piemēram,Dzintaru vai Parādnieku,vai arī Jāni Sārtu,kā ASV spiegu


Nezinu vai Dzintars, Parādnieks un Sārts ir spiegi. Dzintaram un Parādniekam zems IQ - tas fakts, bet šie ar savu muldēšanu, apsēstību un degsmi spēj aizraut cilvēkus. Sārtu vajadzētu tiesāt par bezdarbību un gulēšanu uz lauriem, kaut gan, arī Sārta IQ tāda vidēja lauku traktorista līmenī, bet tikai šamējais, pārstāvot izcilības centru un slimojot ar lielummāniju, ir iedomājies, ka ir izcilība, eksperts un ģēnijs.

Atbildēt

Secinājums

26.03.2019. 14:18

»

Latvija ir neizdevusies valsts

Izskatās, ka VDD ir pilns gan ar Krievijas, gan ASV pakalpiņiem - tāpēc Latvijā noķerti tikai 2 spiegi, bet Igaunijā vairāk kā 20. Situācija līdzīgi kā Ukrainā pirms kara un pirms Krimas okupācijas - Ukrainā liela daļa virsnieku bija Krievijas āģenti un darbojās Krievijas interesēs...


Nebūtu slikti ja par spiegiem nozīmētu,piemēram,Dzintaru vai Parādnieku,vai arī Jāni Sārtu,kā ASV spiegu.
Informatīvajā karā , ka jau visos karos,karo varneši,par lielgabalgaļu izmantojot tautas.Varneši varētu savā starpā izmest villu,kāpēc ļaužiem karot vienam pret otru.

Atbildēt

Latvija ir neizdevusies valsts

26.03.2019. 14:06

»

Udo Ulbergs

Šo sižetu ir amizanti skatīt "melno maisu" un šodienas VDD darbības kontekstā. Nākas domāt, ka visvainīgākais šajā lietā ir VDD, kura misija ir sargāt valsts drošību. VDD vajadzēja ar savu aģentu palīdzību savlaicīgi zināt par gatavoto pārraidi un tās iespējamību novērst, bet nevis uz stacijas perona...


Izskatās, ka VDD ir pilns gan ar Krievijas, gan ASV pakalpiņiem - tāpēc Latvijā noķerti tikai 2 spiegi, bet Igaunijā vairāk kā 20. Situācija līdzīgi kā Ukrainā pirms kara un pirms Krimas okupācijas - Ukrainā liela daļa virsnieku bija Krievijas āģenti un darbojās Krievijas interesēs.
Latvijā visdrīzāk VDD kalpo tam, kurš tajā brīdī vairāk maksā. Nebūtu brīnums, ja kāds VDD darbonis saņēma samaksu un pievēra acis uz LTV notiekošo.
Pateicoties VDD mazspējai, Latvijas mediju telpu ar savu saturu piepilda Krievija un krievu mediji, bet neuzticamo LTV un neuzticamo Latvijas radio vairs neviens neņem vērā un neuztver nopietni.
Pateicoties VDD - Latvija informatīvajā karā jau ir zaudējusi un ir sakauta!

Atbildēt

U.U.

26.03.2019. 14:01

Citāts: "Jāsaprot, ka arī mūsdienu Latvijā ir personas, kas sadarbojas ar valsts drošības iestādēm, un tā ir ārkārtīgi slepena, ārkārtīgi sensitīva informācija. Piekrītot sniegt kaut kādu atbalstu savas valsts drošības iestādēm, cilvēki rēķinās ar to, ka šī informācija vienmēr, mūžīgos laikos paliks slepena un diskrēta, un nekad to neviens neuzzinās. Ja mēs atklājam informāciju par personām, kuras savulaik sadarbojušās ar šajā gadījumā totalitāras valsts drošības iestādēm, tas zināmā mērā var atturēt cilvēkus sniegt atbalstu savas valsts drošības iestādēm," skaidroja Mežviets." Kas traucē ņemt vērā šo atziņu? Vai tas ir latviešu aprindās masveidīgais tipiskais stulbums jeb kaut kas cits? Tāpat interesanti ir zināt, kas traucē VDD, SAB panākt elementāru rīcību valsts drošības labā. Vai to traucē 100 galvu stulbums jeb kaut kas cits? Varbūt galvenais sargāšanas objekts ir organizētā noziedzība, noziegumu brīvība, latviešu masu zagšana?

Atbildēt

Udo Ulbergs

26.03.2019. 13:55

Šo sižetu ir amizanti skatīt "melno maisu" un šodienas VDD darbības kontekstā. Nākas domāt, ka visvainīgākais šajā lietā ir VDD, kura misija ir sargāt valsts drošību. VDD vajadzēja ar savu aģentu palīdzību savlaicīgi zināt par gatavoto pārraidi un tās iespējamību novērst, bet nevis uz stacijas perona uznākt tikai tad, kad vilciens jau aizbraucis. Viens ir nemitīgi medijos blādīties par "stukačiem" un pavisam kaut kas cits ir reālais stāvoklis valsts drošības sargāšanā, par ko latviešu miljonam ir ļoti stulbs priekšstats. Un nav ticams, ka stulbeņi vispār spēs kaut ko saprast arī turpmāk no valsts lietām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...