Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tante Bauskā

07.04.2016. 13:23

»

Hops

Esmu strādājis kopā ar Āboliņu - normāls džeks, labs žurnālists. Nav ko te žulti liet. Upsi, varbūt par tevi pašu neko labu nevar pateikt nevienā darba vietā


Nezinu, kas ir Āboltiņš, bet sapulces krieviski taču notur LTV vadība, nevis kaut kāds Āboltiņš. Šeit nu ir problēma ar LTV vadību.

Atbildēt

Tante Bauskā

07.04.2016. 13:21

Atbilde ir NEPLP. NEPLP, cik atceros vienbalsīgi (?!) atstāja darbā Belti par valdes priekšsēdētāju un Ņesterovu par locekli. LTV praktisksi skatīties nav iespējams. Kremļa āža kāja tur visu laiku spīd zem kankariem.

Atbildēt

Upsss

31.03.2016. 09:00

»

Kirbis

Apgalvojumam "Problēma ir tajā, ka priekšnieks pasaka "sapulcē runāsim krieviski", tad darbiniekam nav viegli tam iebilst - ir profesijas, kurās nav liela izvēles iespēja darbam Latvijā. " - 100% trapīts, jo diemžel tā ir skaudra realitāte, kas gadiem saglabajas


Vēlreiz piebildīšu, ka CAURKRITUŠAJAM kandidātam Āboliņam vajadzētu nomierināties, jo nodarboties ar šādu rakstu pasūtīšanu ir mega kretīnisms, kas vēlreiz apliecina tikai to, kāpēc visās darba vietās par šo kungu Āboliņu neviens neko labu vispār nevar pateikt!!!

Atbildēt

Kirbis

30.03.2016. 21:21

»

Marks

Vispār jau rakstā bija minēts par sapulcēm krievu valodā, tikai vienas darbinieces dēļ, jo viņa latviski neprotot pietiekami labi, nevis par "ikdieniska sazinasanas krievu valoda...


Apgalvojumam "Problēma ir tajā, ka priekšnieks pasaka "sapulcē runāsim krieviski", tad darbiniekam nav viegli tam iebilst - ir profesijas, kurās nav liela izvēles iespēja darbam Latvijā. " - 100% trapīts, jo diemžel tā ir skaudra realitāte, kas gadiem saglabajas.

Atbildēt

Marks

30.03.2016. 19:08

»

John Doe

Es neesmu pazistams ar Nesterovu, bet ja ikdieniska sazinasanas krievu valoda (ar tiem, kas krieviski saprot) un krievisks uzvards ir vinigie iemesli, lai cilveks nevaretu ienemt kadu amatu, tad man ir briesmigs kauns par Latviju. Dazhi cilveki sava shizofreniskaja uztvere vairs nespej atskirt graudus...


Vispār jau rakstā bija minēts par sapulcēm krievu valodā, tikai vienas darbinieces dēļ, jo viņa latviski neprotot pietiekami labi, nevis par "ikdieniska sazinasanas krievu valoda"!
Problēma ir tajā, ka priekšnieks pasaka "sapulcē runāsim krieviski", tad darbiniekam nav viegli tam iebilst - ir profesijas, kurās nav liela izvēles iespēja darbam Latvijā.

Atbildēt

rty

30.03.2016. 17:50

Lienošais fašisms! Fašisti grib latviešus sadzīt Brīvdabas muzejā un izveidot indiāņu rezervātu. Bet pārējiem būs vārda brīvība un fašistiskas viendzimuma laulības.

Atbildēt

Helena

30.03.2016. 16:06

"Pedējā laikā ļoti bieži LTV1 parādas ta saucamie žurnalisti, kuri latviski runa ar ievērojamu krievu akcentu. Vai patiešām LTV nevar atrast darbiniekus ar pareizo izrunu? Netīcuuu!

Atbildēt

Vai grūti saprast

30.03.2016. 15:48

»

John Doe

Es neesmu pazistams ar Nesterovu, bet ja ikdieniska sazinasanas krievu valoda (ar tiem, kas krieviski saprot) un krievisks uzvards ir vinigie iemesli, lai cilveks nevaretu ienemt kadu amatu, tad man ir briesmigs kauns par Latviju. Dazhi cilveki sava shizofreniskaja uztvere vairs nespej atskirt graudus...


ka tā ir lēnā rusifikācija? Vjačeslavs Dombrovskis nemanot gribēja izgrūst likumu atļaut augstāko izglītību krievu valodā (kad bija izglītības ministrs),valsts iestādēs ierēdņi runā krieviski, kas ar likumu aizliegts, kā dīvainā kārtā nelojāli krievi tiek valsts iestādēs pie amatiem u.t.t. .

Atbildēt

jautajums

30.03.2016. 14:42

Vai tad Plūme vēl strādā TV?

Atbildēt

Beltefu

30.03.2016. 12:50

Belte melo pats sev, raksturiga ipashiba gleviem cilvekiem

Atbildēt

Upsss

30.03.2016. 11:52

»

Upsss

Noteikti interesanti, ka šo ierakstu visticamāk ir sagādājis no LTV nesen atlaistais Ivars Āboliņš


Un aizmirsu piebilst, ka Āboliņš tieši vakar saprata, ka ir CAURKRITUŠAIS kandidāts uz LTV valdi...:)))))

Atbildēt

Upsss

30.03.2016. 11:50

Noteikti interesanti, ka šo ierakstu visticamāk ir sagādājis no LTV nesen atlaistais Ivars Āboliņš...:))))))

Atbildēt

Fēlis

30.03.2016. 11:10

„tā kā visi ir pieklājīgi cilvēki” Ar pieklājību tam nav nekāda sakara. Tā ir latviešu mīkstmiesība un konformisms, kas ļauj krieviem uzspiest savu valodu. Šaubos, ka kundzīte ir no krievijas, vai pensijas vecumā, tāpēc ir ļoti dīvaini, ka neprot latviski. Tas jau liecina par attieksmi un cilvēks ar tādu attieksmi latvijas televīzijā noteikti izplatīs viņai vēlamu informāciju.

Atbildēt

John Doe

30.03.2016. 09:38

Es neesmu pazistams ar Nesterovu, bet ja ikdieniska sazinasanas krievu valoda (ar tiem, kas krieviski saprot) un krievisks uzvards ir vinigie iemesli, lai cilveks nevaretu ienemt kadu amatu, tad man ir briesmigs kauns par Latviju. Dazhi cilveki sava shizofreniskaja uztvere vairs nespej atskirt graudus no pelavam un kompetenci no personas ar uzvardu, piemeram, "Berzinsh"... Labak idiots, bet 'musejais'? Politikus varat dalit un pardalit ka nu vien gribas, viniem darbs tads. Bet aiztikt cilvekus uzvarda del un tapec, ka krievs ar krievu krieviski runa - nav nopietni. Lato, ja spele ir tira un tu vienkarsi netiec izmantots (vai pats neizmanto), lai izmestu vienu valdes locekla kandidaturu, nosauc avotu.

Atbildēt

vilis

30.03.2016. 08:46

Zivs pūst no galvas

Atbildēt

kā varēja

30.03.2016. 08:04

pieņemt darbā LtV tādu Gusarovu,kura latviski nerunā?Lūk,tāds ir jautājums.Vai tad Ņesterovs viņu pieņēma darbā?

Atbildēt

HAHAHA

30.03.2016. 07:39

... it kā programmas un darbinieku maiņa plašās Rusijas virzienā nebija nojaušama jau kopš Kota bēgšanas uz Dienu un bezviedokļa gumijpuisēna Beltes iesēdināšanas krēsliņā. Arvien biežāk LTV ziņu kanālos krievvalodīgie korespondenti mežgī mēli, nespēdami grūto latviešu valodu izrunāt bez kropļojumiem. Arvien biežāk programmā nesaprotamas lietas un diskusijās savādi cilvēki. Integrācija.

Atbildēt

haha

30.03.2016. 06:00

dzirdot vakar elksnes un plūmes izmisumu, ka šamējās nespēj nokontrolēt potenciālo valdes locekļu izvēli, varu saderēt, ka šīs grabažas arī ir inscinējušas šo slepeno ierakstu tapšanu. un vēl nav kauna runāt par politisko neatkarību?!
protams, šim krievam nav ko darīt sabiedriskajā televīzijā, ja problēmas ar latviešu valodu, te esmu par 100%!!!
bet šī lietu bīdīšana pašā organizācijā - fuck - tās visas vecās šmaras vajadzētu izmest ārā, naftalīns tur ož gadiem.

Atbildēt

Sids

29.03.2016. 23:49

Formāli šīs sapulces sasauc Jana Semjonova, tātad viņa arī atbildīga likuma priekšā

Atbildēt

jurisx

29.03.2016. 23:37

Vai tādam vatņikam ar galvu viss kārtībā, ka nevar iemācīties valsts valodu? Dzīt tādu mēslu prom ar sūdainu mietu.

Atbildēt

Marks

29.03.2016. 23:09

»

latvietis

izskatās pēc mērķtiecīgas nomelnošanas...


Pārmest krievam ka viņš ar krievu sarunājas krieviski man šķiet jocīgi.
---
Rakstu lasīji arī, vai arī tev tāpat ir viedoklis?

Atbildēt

latvietis

29.03.2016. 22:43

izskatās pēc mērķtiecīgas nomelnošanas.
Es ar Sergeju Nesterovu esmu netieši pazīstams, un varu apgalvot, ka līdzīgu Latvijas patriotu būtu jāpameklē arī starp etniskajiem latviešiem. Starp citu, Nesterovs ir latviešu studentu korporācijas biedrs, kurām mēdz piedēvēt pat pārlieku ultrapatriotismu.

Pārmest krievam ka viņš ar krievu sarunājas krieviski man šķiet jocīgi.

Atbildēt

zaza

29.03.2016. 21:16

Pilnas iestādes, kur krieviski blarkšķ

Atbildēt

Kirbis

29.03.2016. 21:06

No manis pa.sa pieredzes savulaik - tas jau nav nekas jauns - ka lielos darba koletīvos darba sarunas mēdz notikt krieviski, un uz viena-otra papīra greznojas uzraksts "perevod s gosudarstvennogo jazika" (acīmredzot, lai visi visu 100% teikta saprastu) un latvieši šo politkorekti "piesedza" (jo kurš gan grib būt vainojams starpnacionala konfliktsa izraisīšanā, kā man kādreiz darbā tika aizrādīts. - protams, 100% ka atbilde bija - ka neviens sanaidot nevēlas, tapec "norija" esoso situāciju.) Atminos ka pats pirms gadiem aptuveni 9-10 strādajot viena lielā valsts uzņēmumā no sava tieša vaditaja reiz saņē bargu nopēlumu par to, ka konkrētā pasakuma biju nevieta lietojis valsts valodu, tādejādi nostādot neērtā loma cita valoda runajošos darbiniekus. Raugi vajadzējis konkrētai situācijai pieiet "ar lielāku toleranci un izpratni" vai kaut ka tamlīdzigi. Tagadiņ pēc 10 gades kopš ta brīža lasu šo rakstu par joprojam līdzīgu situāciju un saprotu vien to, ka valsts valodas ziņā joprojam jāprotas būt tolerantiem un ar izpratni, minot tos, vai citus "pamatotus" argumentus par to, kapēc un ka vārda tā jārīkojas. Tas nekas, ka šādi valsts valodas inspekcijas, valodu tiesību akti praksē reizē atrodas pretējas frontes pusēs un latviešu valodas valkātāji ir ka ar baltu karogu staigajoši miera nesēji, kas laipo starp abām pusem, "mīļā miera" labad pa gabaliņam piekāpjoties lozunga "Viens likums- viena taisnība visiem" prasibām vismaz valodu lietošanas jomā. Skumji odnako, vai ne?

Atbildēt

Kāds

29.03.2016. 19:07

Arī taisnība. Ok, gaidam. ;

Atbildēt

PIETIEK

29.03.2016. 18:24

»

Kāds

Ierakstus studijā, lai nesanāk, ka tukša iršana


Pagaidīsim, lai LTV vadība nobrēcas, ka viss ir salti meli un nomelnošana, - un tad.

Atbildēt

Kāds

29.03.2016. 18:18

Ierakstus studijā, lai nesanāk, ka tukša iršana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...