Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tante Bauskā

07.04.2016. 13:23

»

Hops

Esmu strādājis kopā ar Āboliņu - normāls džeks, labs žurnālists. Nav ko te žulti liet. Upsi, varbūt par tevi pašu neko labu nevar pateikt nevienā darba vietā


Nezinu, kas ir Āboltiņš, bet sapulces krieviski taču notur LTV vadība, nevis kaut kāds Āboltiņš. Šeit nu ir problēma ar LTV vadību.

Atbildēt

Tante Bauskā

07.04.2016. 13:21

Atbilde ir NEPLP. NEPLP, cik atceros vienbalsīgi (?!) atstāja darbā Belti par valdes priekšsēdētāju un Ņesterovu par locekli. LTV praktisksi skatīties nav iespējams. Kremļa āža kāja tur visu laiku spīd zem kankariem.

Atbildēt

Upsss

31.03.2016. 09:00

»

Kirbis

Apgalvojumam "Problēma ir tajā, ka priekšnieks pasaka "sapulcē runāsim krieviski", tad darbiniekam nav viegli tam iebilst - ir profesijas, kurās nav liela izvēles iespēja darbam Latvijā. " - 100% trapīts, jo diemžel tā ir skaudra realitāte, kas gadiem saglabajas


Vēlreiz piebildīšu, ka CAURKRITUŠAJAM kandidātam Āboliņam vajadzētu nomierināties, jo nodarboties ar šādu rakstu pasūtīšanu ir mega kretīnisms, kas vēlreiz apliecina tikai to, kāpēc visās darba vietās par šo kungu Āboliņu neviens neko labu vispār nevar pateikt!!!

Atbildēt

Kirbis

30.03.2016. 21:21

»

Marks

Vispār jau rakstā bija minēts par sapulcēm krievu valodā, tikai vienas darbinieces dēļ, jo viņa latviski neprotot pietiekami labi, nevis par "ikdieniska sazinasanas krievu valoda...


Apgalvojumam "Problēma ir tajā, ka priekšnieks pasaka "sapulcē runāsim krieviski", tad darbiniekam nav viegli tam iebilst - ir profesijas, kurās nav liela izvēles iespēja darbam Latvijā. " - 100% trapīts, jo diemžel tā ir skaudra realitāte, kas gadiem saglabajas.

Atbildēt

Marks

30.03.2016. 19:08

»

John Doe

Es neesmu pazistams ar Nesterovu, bet ja ikdieniska sazinasanas krievu valoda (ar tiem, kas krieviski saprot) un krievisks uzvards ir vinigie iemesli, lai cilveks nevaretu ienemt kadu amatu, tad man ir briesmigs kauns par Latviju. Dazhi cilveki sava shizofreniskaja uztvere vairs nespej atskirt graudus...


Vispār jau rakstā bija minēts par sapulcēm krievu valodā, tikai vienas darbinieces dēļ, jo viņa latviski neprotot pietiekami labi, nevis par "ikdieniska sazinasanas krievu valoda"!
Problēma ir tajā, ka priekšnieks pasaka "sapulcē runāsim krieviski", tad darbiniekam nav viegli tam iebilst - ir profesijas, kurās nav liela izvēles iespēja darbam Latvijā.

Atbildēt

rty

30.03.2016. 17:50

Lienošais fašisms! Fašisti grib latviešus sadzīt Brīvdabas muzejā un izveidot indiāņu rezervātu. Bet pārējiem būs vārda brīvība un fašistiskas viendzimuma laulības.

Atbildēt

Helena

30.03.2016. 16:06

"Pedējā laikā ļoti bieži LTV1 parādas ta saucamie žurnalisti, kuri latviski runa ar ievērojamu krievu akcentu. Vai patiešām LTV nevar atrast darbiniekus ar pareizo izrunu? Netīcuuu!

Atbildēt

Vai grūti saprast

30.03.2016. 15:48

»

John Doe

Es neesmu pazistams ar Nesterovu, bet ja ikdieniska sazinasanas krievu valoda (ar tiem, kas krieviski saprot) un krievisks uzvards ir vinigie iemesli, lai cilveks nevaretu ienemt kadu amatu, tad man ir briesmigs kauns par Latviju. Dazhi cilveki sava shizofreniskaja uztvere vairs nespej atskirt graudus...


ka tā ir lēnā rusifikācija? Vjačeslavs Dombrovskis nemanot gribēja izgrūst likumu atļaut augstāko izglītību krievu valodā (kad bija izglītības ministrs),valsts iestādēs ierēdņi runā krieviski, kas ar likumu aizliegts, kā dīvainā kārtā nelojāli krievi tiek valsts iestādēs pie amatiem u.t.t. .

Atbildēt

jautajums

30.03.2016. 14:42

Vai tad Plūme vēl strādā TV?

Atbildēt

Beltefu

30.03.2016. 12:50

Belte melo pats sev, raksturiga ipashiba gleviem cilvekiem

Atbildēt

Upsss

30.03.2016. 11:52

»

Upsss

Noteikti interesanti, ka šo ierakstu visticamāk ir sagādājis no LTV nesen atlaistais Ivars Āboliņš


Un aizmirsu piebilst, ka Āboliņš tieši vakar saprata, ka ir CAURKRITUŠAIS kandidāts uz LTV valdi...:)))))

Atbildēt

Upsss

30.03.2016. 11:50

Noteikti interesanti, ka šo ierakstu visticamāk ir sagādājis no LTV nesen atlaistais Ivars Āboliņš...:))))))

Atbildēt

Fēlis

30.03.2016. 11:10

„tā kā visi ir pieklājīgi cilvēki” Ar pieklājību tam nav nekāda sakara. Tā ir latviešu mīkstmiesība un konformisms, kas ļauj krieviem uzspiest savu valodu. Šaubos, ka kundzīte ir no krievijas, vai pensijas vecumā, tāpēc ir ļoti dīvaini, ka neprot latviski. Tas jau liecina par attieksmi un cilvēks ar tādu attieksmi latvijas televīzijā noteikti izplatīs viņai vēlamu informāciju.

Atbildēt

John Doe

30.03.2016. 09:38

Es neesmu pazistams ar Nesterovu, bet ja ikdieniska sazinasanas krievu valoda (ar tiem, kas krieviski saprot) un krievisks uzvards ir vinigie iemesli, lai cilveks nevaretu ienemt kadu amatu, tad man ir briesmigs kauns par Latviju. Dazhi cilveki sava shizofreniskaja uztvere vairs nespej atskirt graudus no pelavam un kompetenci no personas ar uzvardu, piemeram, "Berzinsh"... Labak idiots, bet 'musejais'? Politikus varat dalit un pardalit ka nu vien gribas, viniem darbs tads. Bet aiztikt cilvekus uzvarda del un tapec, ka krievs ar krievu krieviski runa - nav nopietni. Lato, ja spele ir tira un tu vienkarsi netiec izmantots (vai pats neizmanto), lai izmestu vienu valdes locekla kandidaturu, nosauc avotu.

Atbildēt

vilis

30.03.2016. 08:46

Zivs pūst no galvas

Atbildēt

kā varēja

30.03.2016. 08:04

pieņemt darbā LtV tādu Gusarovu,kura latviski nerunā?Lūk,tāds ir jautājums.Vai tad Ņesterovs viņu pieņēma darbā?

Atbildēt

HAHAHA

30.03.2016. 07:39

... it kā programmas un darbinieku maiņa plašās Rusijas virzienā nebija nojaušama jau kopš Kota bēgšanas uz Dienu un bezviedokļa gumijpuisēna Beltes iesēdināšanas krēsliņā. Arvien biežāk LTV ziņu kanālos krievvalodīgie korespondenti mežgī mēli, nespēdami grūto latviešu valodu izrunāt bez kropļojumiem. Arvien biežāk programmā nesaprotamas lietas un diskusijās savādi cilvēki. Integrācija.

Atbildēt

haha

30.03.2016. 06:00

dzirdot vakar elksnes un plūmes izmisumu, ka šamējās nespēj nokontrolēt potenciālo valdes locekļu izvēli, varu saderēt, ka šīs grabažas arī ir inscinējušas šo slepeno ierakstu tapšanu. un vēl nav kauna runāt par politisko neatkarību?!
protams, šim krievam nav ko darīt sabiedriskajā televīzijā, ja problēmas ar latviešu valodu, te esmu par 100%!!!
bet šī lietu bīdīšana pašā organizācijā - fuck - tās visas vecās šmaras vajadzētu izmest ārā, naftalīns tur ož gadiem.

Atbildēt

Sids

29.03.2016. 23:49

Formāli šīs sapulces sasauc Jana Semjonova, tātad viņa arī atbildīga likuma priekšā

Atbildēt

jurisx

29.03.2016. 23:37

Vai tādam vatņikam ar galvu viss kārtībā, ka nevar iemācīties valsts valodu? Dzīt tādu mēslu prom ar sūdainu mietu.

Atbildēt

Marks

29.03.2016. 23:09

»

latvietis

izskatās pēc mērķtiecīgas nomelnošanas...


Pārmest krievam ka viņš ar krievu sarunājas krieviski man šķiet jocīgi.
---
Rakstu lasīji arī, vai arī tev tāpat ir viedoklis?

Atbildēt

latvietis

29.03.2016. 22:43

izskatās pēc mērķtiecīgas nomelnošanas.
Es ar Sergeju Nesterovu esmu netieši pazīstams, un varu apgalvot, ka līdzīgu Latvijas patriotu būtu jāpameklē arī starp etniskajiem latviešiem. Starp citu, Nesterovs ir latviešu studentu korporācijas biedrs, kurām mēdz piedēvēt pat pārlieku ultrapatriotismu.

Pārmest krievam ka viņš ar krievu sarunājas krieviski man šķiet jocīgi.

Atbildēt

zaza

29.03.2016. 21:16

Pilnas iestādes, kur krieviski blarkšķ

Atbildēt

Kirbis

29.03.2016. 21:06

No manis pa.sa pieredzes savulaik - tas jau nav nekas jauns - ka lielos darba koletīvos darba sarunas mēdz notikt krieviski, un uz viena-otra papīra greznojas uzraksts "perevod s gosudarstvennogo jazika" (acīmredzot, lai visi visu 100% teikta saprastu) un latvieši šo politkorekti "piesedza" (jo kurš gan grib būt vainojams starpnacionala konfliktsa izraisīšanā, kā man kādreiz darbā tika aizrādīts. - protams, 100% ka atbilde bija - ka neviens sanaidot nevēlas, tapec "norija" esoso situāciju.) Atminos ka pats pirms gadiem aptuveni 9-10 strādajot viena lielā valsts uzņēmumā no sava tieša vaditaja reiz saņē bargu nopēlumu par to, ka konkrētā pasakuma biju nevieta lietojis valsts valodu, tādejādi nostādot neērtā loma cita valoda runajošos darbiniekus. Raugi vajadzējis konkrētai situācijai pieiet "ar lielāku toleranci un izpratni" vai kaut ka tamlīdzigi. Tagadiņ pēc 10 gades kopš ta brīža lasu šo rakstu par joprojam līdzīgu situāciju un saprotu vien to, ka valsts valodas ziņā joprojam jāprotas būt tolerantiem un ar izpratni, minot tos, vai citus "pamatotus" argumentus par to, kapēc un ka vārda tā jārīkojas. Tas nekas, ka šādi valsts valodas inspekcijas, valodu tiesību akti praksē reizē atrodas pretējas frontes pusēs un latviešu valodas valkātāji ir ka ar baltu karogu staigajoši miera nesēji, kas laipo starp abām pusem, "mīļā miera" labad pa gabaliņam piekāpjoties lozunga "Viens likums- viena taisnība visiem" prasibām vismaz valodu lietošanas jomā. Skumji odnako, vai ne?

Atbildēt

Kāds

29.03.2016. 19:07

Arī taisnība. Ok, gaidam. ;

Atbildēt

PIETIEK

29.03.2016. 18:24

»

Kāds

Ierakstus studijā, lai nesanāk, ka tukša iršana


Pagaidīsim, lai LTV vadība nobrēcas, ka viss ir salti meli un nomelnošana, - un tad.

Atbildēt

Kāds

29.03.2016. 18:18

Ierakstus studijā, lai nesanāk, ka tukša iršana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...