Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

De Fakto

16.04.2019. 11:10

»

beigas

Krahs visās jomās


Srakanie cērmes visas malas apsēduši...

Atbildēt

Bratans

16.04.2019. 11:08

»

Kasiņš

Dripe nav tas mēsls maliķis, ko savulaik ar lašiem nārsta periodā pieķēra


viens no maluzvejniekiem ir valsts AS "Latvijas Valsts televīzijas un radio centrs" valdes priekšsēdētājs Lauris Dripe, un aicināja satiksmes ministru izvērtēt viņa atbilstību ieņemamajam amatam. Satiksmes ministra padomnieks Ģirts Dripe apgalvo, ka Lauris Dripe nepamatoti aizturēts un sists.

Atbildēt

pa to laiku, kamēr Rīgā jampadracis,

16.04.2019. 11:08

Savukārt kopš pagājušās piektdienas ”Kurzemes radio” skan “Stiga RM” apmaksāta reklāma,
uzņēmums reklāmā aicina mežu īpašniekus nekavējoties rīkoties

Atbildēt

LTV rupors

16.04.2019. 11:04

Īsteni LPSR stilā komunakas darbojas!

Atbildēt

kurš

16.04.2019. 10:04

iebāza tajā padomē Patriku?

Atbildēt

Kasiņš

16.04.2019. 07:22

Dripe nav tas mēsls maliķis, ko savulaik ar lašiem nārsta periodā pieķēra?

Atbildēt

pareizais

16.04.2019. 05:50

Muļķu zemes galvenie muļķi rullē!

Atbildēt

Aleks

15.04.2019. 21:09

Atvainojos, praktiski visi komenti,bērnu dārza absolventu līmenī. Bet ja nopietni,Latvijas 4 vara, tas ir prese,pilnīgi sapuvui, un smird līdz riebumam.

Atbildēt

Pārdomas

15.04.2019. 19:03

Katram amatam pa nezcik padomniekiem! Tad kam tādi vadītāji vajadzīgi, ja bez padomnieka (par kuriem ar bieži vien tādi nezinīši tiek ielikti) neko neprot lemt. Padomju laikos direktori iztika bez padomniekiem, paši lēma, paši atbildēja par visu un varēja jebkuru darbu strādniekam ierādīt, jo paši izauga no strādnieka līdz vadītājam. Tagad visi vadītāji pārsvarā ielikteņi-diletanti, tapēc algo padomniekus kuri ne vienmēr ir tie gudrākie, galvenais kritērijs-savējie. Cik ilgi vēl tādi burovi un jakrini būs vadošos amatos un izsaimniekos pilsētas budžetu?!

Atbildēt

Upsss

15.04.2019. 17:38

Cik gan regulāri šajā portāla parādās negatīvi raksti par šo tēmu? Nabaga autors - tik skribelē, skribelē, skribelē.:)))

Atbildēt

beigas

15.04.2019. 16:05

Krahs visās jomās...

Atbildēt

Mārdadze Le Galliete

15.04.2019. 15:50

De Profundis Clamavi! De Profundis Clamavi!

Atbildēt

Latvija ir neizdevusies valsts

15.04.2019. 15:43

Pateicoties VDD un SABa lēnīgajai darbībai, LTV Ziņu dienests ar noderīgajiem idiotiem vadībā darbojas Krievijas interesēs. Latvijas mediju telpu nekontrolē Latvijas valsts! Latvija praktiski ir zaudējusi hibrīdkarā un kā gan nezaudēs, ja par "ģenerālēm" ieceltas dumjas bābas: Ķezbere, Druviete, Elksne.
Paldies VDD un SABam, ka viņi vismaz no NEPLP izvāca prokrievisko Līdaku!

Atbildēt

fgfgfgfgfgf

15.04.2019. 15:41

pērkamās PRO-**********tūtes

Atbildēt

m!

15.04.2019. 15:24

Samaziniet nodokljus alkoholam!!!!

Atbildēt

viedokļi dažādi

15.04.2019. 15:13

»

jautaajums

Un ko par to saka izcilības centrs & Rožkalne?Visi mēdiji taču ir zem izcilības centra lupas


Pabriks tv nu dikti lielīja Sārta izcilības centru. Otto Ozols to dikti pēla.

Atbildēt

ha-ha

15.04.2019. 14:54

»

Korupcija

visaugstākajā līmenī. Shēma. Krievu intereses. Nodevība. Diversija informātikas telpā. Asfaltbetons. Mežš. Šāviens pakausī, otram ausī. Bailes. Likuma un latviešu inrerešu ievērošana, neattīstot prokremlisko vidi kiberkara apstākļos. Spriedums nav pārsūdzams


Korupcionāriem nav tautības,ir tikai milzīgs,nepiebāžams naudas pārstrādes kuņģis.Tā nu ir sanācis kā visur tikai darbojas okupantu izaudzētie profesionālie balamutes un slīmesti-komunistu un komjaunatnes nomenklatūra,tagad finanšu noziegumu organizēto grupu pamatsastāvs,valsts drošības un labklājības drauds.

Atbildēt

par tēmu

15.04.2019. 14:22

Tur nav tikai Elksnes faktors. Neapšaubāmi ir liels Mareka Gailīša iespaids joprojām caur draugiem un paziņām. Tur jau viemēr bijusi kopīga tusēšana un kontakti. Un tur nebūt nav tikai Elksnes saite. Amerika iespaids ir vienmēr bijis. Ušakova neglītās lietas cilāt drīkst, bet tas, kas saistās ar Amerika interesēm, cilāts netiek. Pavērojiet kā strādā, teiksim, Bērtule.

Atbildēt

Šauj bez pavēles

15.04.2019. 14:22

»

Yes

Tāds mērens purvs, ne? NeplP padzina iepriešējo vadību un iecēla jaunus. Visi redzēja, kāds gāganu karš uzreiz sākās, - satrakotu lapseņu bars metās virsū jaunai vadībai, līdz tie bija spiesti glābies un kā mazie nebadziņi paši atteikties. Šis ir izcils gadījums, kā vienā frontē spēj darboties bordānisti...


Asfalbetons. Pilnas bikses upuriem. Mežs. Gāgan kari.. Asaras. Nožēla. Lūgumi. Purvs. Šāvieni kusināti. Ieķērcas vārnas. Visi uzzin. Nekas nenotiek. Ievēl pareizos. Točki nad i slēdz. Vadītājs sadedzinās Doma laukumā. Pamiers hibrīdkarā. Iers mānīgs. Jāgatavojas

Atbildēt

jautaajums

15.04.2019. 12:27

Un ko par to saka izcilības centrs & Rožkalne?Visi mēdiji taču ir zem izcilības centra lupas.

Atbildēt

Yes

15.04.2019. 11:40

Tāds mērens purvs, ne? NeplP padzina iepriešējo vadību un iecēla jaunus. Visi redzēja, kāds gāganu karš uzreiz sākās, - satrakotu lapseņu bars metās virsū jaunai vadībai, līdz tie bija spiesti glābies un kā mazie nebadziņi paši atteikties. Šis ir izcils gadījums, kā vienā frontē spēj darboties bordānisti, jenoti, sorosisti, uškovieši un citi prettautiskie spēki, kad tiek apdraudētas viņu grupējumu kopējās intereses par varu un naudu.

Atbildēt

Korupcija

15.04.2019. 11:24

visaugstākajā līmenī. Shēma. Krievu intereses. Nodevība. Diversija informātikas telpā. Asfaltbetons. Mežš. Šāviens pakausī, otram ausī. Bailes. Likuma un latviešu inrerešu ievērošana, neattīstot prokremlisko vidi kiberkara apstākļos. Spriedums nav pārsūdzams.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...