Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tikla

25.05.2019. 13:34

ko te var plosīties - zēns centās, ļoti centās, bet Pampāņu CV rakstīšanas tehnikuma izglītība ir ar robiem Bet biznesa jau ar to var pietikt.

Atbildēt

BVEF

23.05.2019. 12:41

»

zaiga

Kāpēc disertācijā par marketingu nevarētu atsaukties uz preču katalogu


Atsaukties var uz visu un vienmēr. Disertācija nav par mārketingu, kas ir biznesa nozare, bet par stratēģisko vadību radošajos uzņēmumos. Tekstā ir par kompānijas "GOOGLE" darbību, bet atsaucē ir preču katalogs ar visādiem grabuļiem, kas nav google katalogs, kam nav sakara ar minēto pašā disertācijā un, kura vienīgā saistība ar "GOOGLE" ir tā, ka to var atrast google.com. Nu ko... viskaut ko tur var atrast, bet tas jau neddod tiesības visu atrasto piedēvēt "GOOGLE" biznesam. Skaidrs?

Atbildēt

zaiga

23.05.2019. 11:02

Nekas ārkārtējs. Vismaz te puse disertācijas nav sakompilēta no Wikipedia, kā tas ir mediķiem.

Ja disertācija ir par marketingu, neredzu lielu problēmu atsaukties uz preču katalogu.

Atbildēt

Smieklīgi

23.05.2019. 09:57

»

aha

1) kāds tam sakars ar pārmetumu, ka lapa vairs nav pieejama?; 2) pēc kuras akadēmiskas citēšanas sistēmas jānorāda lapas apskates laiks


Tas sāk kļūt smieklīgi. Ja esi iekāpis sūdu čupā, tad nevajag izsmērēt sūdus pa visu apģērbu un beigās nosalaucīt seju ar netīru roku. Pareizā atbilde ir kādas bija prasības promocijas darbam. Ka tik meklējot kritiķu kļūdas, neuzrodas jauni brīnumi izcilajā zinātniskās domas lidojumā. Būs kā ar plaģiātismu.

Atbildēt

aha

23.05.2019. 09:00

»

karma

nope. vinam bija janorada, kad vins so lapu ir parbaudijis, un kas jonkreti no tas lapas ir minets


1) kāds tam sakars ar pārmetumu, ka lapa vairs nav pieejama?; 2) pēc kuras akadēmiskas citēšanas sistēmas jānorāda lapas apskates laiks????

Atbildēt

Tazepāms

23.05.2019. 06:42

»

ipasumi

skaidra lieta, liepajas metalurga reiderisma stila parnemta olainfarm un tagad vel ari oretende uz lu ipasumiem


Bērziņš protams, ka ir vēl tas frukts. Un iespējams, ka šis "uzbrauciens" nāks tikai par labu otram rektora kandidātam.
Bet tik un tā vecajai Olainf. nekas nespīd 🤣
Vienīgais var pretendēt uz pateicības rakstu no LU par labu darbu rektora kandidātu vētīšanā.😎

Atbildēt

nav variantu

23.05.2019. 05:39

gundar, vecit, visi mes nu jau esam apskatijusi to tavu garadarbu. sudigi bus, plagiatisma pazimes ir pieradamas.

Atbildēt

karma

23.05.2019. 05:35

»

F

Atsauce uz neesksistējošu lapu!?? Viņam bija jānodrošina lapas mūžīga uzturēšana??? Murgs te kaut kāds sarakstīts


nope. vinam bija janorada, kad vins so lapu ir parbaudijis, un kas jonkreti no tas lapas ir minets.

Atbildēt

Raivis

22.05.2019. 22:02

Bac. Students no RSU. Piedod, atvaino, bet par šādām atsaucēm un stilu RSU mūs recenzenti paņmetu, kur saule neiespīd. 3x garš bakalaura darbs par neaktuālu tematu.

Atbildēt

Lato

22.05.2019. 19:21

promaucija parastā

Atbildēt

F

22.05.2019. 18:45

Atsauce uz neesksistējošu lapu!?? Viņam bija jānodrošina lapas mūžīga uzturēšana??? Murgs te kaut kāds sarakstīts.

Atbildēt

Zvaigznīšu brīdis

22.05.2019. 18:30

Ja vien šie dokumenti nav falstificēti, tad šāds doktora grāds par Daugavpls tautskolā vai Rēzeknes palīgskolā tiktu anulēts, visdrīzāk arī diplomi par augstāko izglītību.
Vai šādu megadarboni joprojām būs ar mieru kaut vens students klausīties? Kur tad vel tas vistu bars fakultātes kūtiņā....dekāns taču pašu izlolots ....nožēlojami.Bet pavisam labs svaigi izvēlēts profesoriņš un vēl karstāki mīlēts Zinātņu akadēmijas korespondētla-člens.

Atbildēt

Taisnība

22.05.2019. 16:10

»

nav ko liist, kur nevajag

nevajadzeja bazties olainfarm biznesa, viss butu chill


Kur tad šis tā bāzās ? 2/3 uzaicināja un profesors nevarēja atteikties no tik dāsni atalgota piedāvājuma. Viņam taču nav nekāda sakara ar mantinieču razborkām. Vecās padomes locekļi spazmo. Vismaz labi, ka portālam ir par ko rakstīt.

Atbildēt

hgd

22.05.2019. 14:54

LU prasības promocijs darbiem neprasa obligāti norādīt konkrēto lpp numuru. Līdz ar to sākotnējais apgalvojums jau ir muļķības. Tas ir normāli, ka kāds www avots vairākus gadus pēc aizstāvēšanas vairs neeksistē, vai norāda uz citu lapu. Sun Tzu vārds ir saglabāts tajā ortogrāfijā, kāda bija avotā no kā citēts, tas ir ok.

Negatīvākais - tās 4 rindiņas, kas sakrīt ar S. Babra promocijas darbu.

Kopumā rakstelis ir skaist pasūtījuma apmelošanas raksts. Neticas, vai tiešām I. Muižnieks nolaidies tik zemu, ka pasūta tādus skribelējumus? Jeb varbūt tomēr kāda fana pašdarbība? Kuram vajag iezāģēt G. Bērziņam?

Atbildēt

NLO

22.05.2019. 11:27

Bērziņš pats sev zinātnisku grādu nepiešķīra, pat gribēdams nevarētu. Piešķīra LU. Pie viena: kāda ir LU attieksme pret eventuālo un bijušo kandidātu atrašanos "maisos"?

Atbildēt

Edge

22.05.2019. 10:07

»

BVEF

Apstāklis, ka zinātniskā darbā atsaucās uz "KŅIGA MIRIDADA", faktiski Ošo literatūru, ka atsaucas uz bilžu katalogu, kur ir dažādi priekšmeti biznesa dāvanām kā uz literatūras avotu, ir kliedzošs...


Ko darīs "Darba recenzenti":
Profesors, Dr. Juris Krūmiņš, Latvijas Universitāte
Profesore, Dr. Vita Zariņa, Turība
Docente, Dr. Ilze Sproģe, Ekonomikas Kultūras Augstskola - ???

Atbildēt

nav ko liist, kur nevajag

22.05.2019. 10:02

nevajadzeja bazties olainfarm biznesa, viss butu chill !

Atbildēt

Ansonskas ena

22.05.2019. 09:59

Diez kādas ir promocījas darba vadītajas Niedrītes komentārs?

Atbildēt

BVEF

22.05.2019. 09:10

Apstāklis, ka zinātniskā darbā atsaucās uz "KŅIGA MIRIDADA", faktiski Ošo literatūru, ka atsaucas uz bilžu katalogu, kur ir dažādi priekšmeti biznesa dāvanām kā uz literatūras avotu, ir kliedzošs.

Latvijas Universitāte ir jādara viss, lai:

pirmkārt, Gundars Bērziņš pats atkāptos no vēlēšanām 24. maijā, šis cilvēks nedrīkst kandidēt, tas apkauno Latvijas Universitātes labo slavu;

otrkārt, Latvijas Universitātes atbilstošai ētikas institūcijai - Goda tiesai vai Akadēmiskās ētikas tiesai - ir jau līdz rītdienai jādod skaidrs sākotnējais slēdziens, lai kliedētu visas bažas un mūsu pašas Ansonskas murgus par "polītisko pasūtījumu".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....