Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tikla

25.05.2019. 13:34

ko te var plosīties - zēns centās, ļoti centās, bet Pampāņu CV rakstīšanas tehnikuma izglītība ir ar robiem Bet biznesa jau ar to var pietikt.

Atbildēt

BVEF

23.05.2019. 12:41

»

zaiga

Kāpēc disertācijā par marketingu nevarētu atsaukties uz preču katalogu


Atsaukties var uz visu un vienmēr. Disertācija nav par mārketingu, kas ir biznesa nozare, bet par stratēģisko vadību radošajos uzņēmumos. Tekstā ir par kompānijas "GOOGLE" darbību, bet atsaucē ir preču katalogs ar visādiem grabuļiem, kas nav google katalogs, kam nav sakara ar minēto pašā disertācijā un, kura vienīgā saistība ar "GOOGLE" ir tā, ka to var atrast google.com. Nu ko... viskaut ko tur var atrast, bet tas jau neddod tiesības visu atrasto piedēvēt "GOOGLE" biznesam. Skaidrs?

Atbildēt

zaiga

23.05.2019. 11:02

Nekas ārkārtējs. Vismaz te puse disertācijas nav sakompilēta no Wikipedia, kā tas ir mediķiem.

Ja disertācija ir par marketingu, neredzu lielu problēmu atsaukties uz preču katalogu.

Atbildēt

Smieklīgi

23.05.2019. 09:57

»

aha

1) kāds tam sakars ar pārmetumu, ka lapa vairs nav pieejama?; 2) pēc kuras akadēmiskas citēšanas sistēmas jānorāda lapas apskates laiks


Tas sāk kļūt smieklīgi. Ja esi iekāpis sūdu čupā, tad nevajag izsmērēt sūdus pa visu apģērbu un beigās nosalaucīt seju ar netīru roku. Pareizā atbilde ir kādas bija prasības promocijas darbam. Ka tik meklējot kritiķu kļūdas, neuzrodas jauni brīnumi izcilajā zinātniskās domas lidojumā. Būs kā ar plaģiātismu.

Atbildēt

aha

23.05.2019. 09:00

»

karma

nope. vinam bija janorada, kad vins so lapu ir parbaudijis, un kas jonkreti no tas lapas ir minets


1) kāds tam sakars ar pārmetumu, ka lapa vairs nav pieejama?; 2) pēc kuras akadēmiskas citēšanas sistēmas jānorāda lapas apskates laiks????

Atbildēt

Tazepāms

23.05.2019. 06:42

»

ipasumi

skaidra lieta, liepajas metalurga reiderisma stila parnemta olainfarm un tagad vel ari oretende uz lu ipasumiem


Bērziņš protams, ka ir vēl tas frukts. Un iespējams, ka šis "uzbrauciens" nāks tikai par labu otram rektora kandidātam.
Bet tik un tā vecajai Olainf. nekas nespīd 🤣
Vienīgais var pretendēt uz pateicības rakstu no LU par labu darbu rektora kandidātu vētīšanā.😎

Atbildēt

nav variantu

23.05.2019. 05:39

gundar, vecit, visi mes nu jau esam apskatijusi to tavu garadarbu. sudigi bus, plagiatisma pazimes ir pieradamas.

Atbildēt

karma

23.05.2019. 05:35

»

F

Atsauce uz neesksistējošu lapu!?? Viņam bija jānodrošina lapas mūžīga uzturēšana??? Murgs te kaut kāds sarakstīts


nope. vinam bija janorada, kad vins so lapu ir parbaudijis, un kas jonkreti no tas lapas ir minets.

Atbildēt

Raivis

22.05.2019. 22:02

Bac. Students no RSU. Piedod, atvaino, bet par šādām atsaucēm un stilu RSU mūs recenzenti paņmetu, kur saule neiespīd. 3x garš bakalaura darbs par neaktuālu tematu.

Atbildēt

Lato

22.05.2019. 19:21

promaucija parastā

Atbildēt

F

22.05.2019. 18:45

Atsauce uz neesksistējošu lapu!?? Viņam bija jānodrošina lapas mūžīga uzturēšana??? Murgs te kaut kāds sarakstīts.

Atbildēt

Zvaigznīšu brīdis

22.05.2019. 18:30

Ja vien šie dokumenti nav falstificēti, tad šāds doktora grāds par Daugavpls tautskolā vai Rēzeknes palīgskolā tiktu anulēts, visdrīzāk arī diplomi par augstāko izglītību.
Vai šādu megadarboni joprojām būs ar mieru kaut vens students klausīties? Kur tad vel tas vistu bars fakultātes kūtiņā....dekāns taču pašu izlolots ....nožēlojami.Bet pavisam labs svaigi izvēlēts profesoriņš un vēl karstāki mīlēts Zinātņu akadēmijas korespondētla-člens.

Atbildēt

Taisnība

22.05.2019. 16:10

»

nav ko liist, kur nevajag

nevajadzeja bazties olainfarm biznesa, viss butu chill


Kur tad šis tā bāzās ? 2/3 uzaicināja un profesors nevarēja atteikties no tik dāsni atalgota piedāvājuma. Viņam taču nav nekāda sakara ar mantinieču razborkām. Vecās padomes locekļi spazmo. Vismaz labi, ka portālam ir par ko rakstīt.

Atbildēt

hgd

22.05.2019. 14:54

LU prasības promocijs darbiem neprasa obligāti norādīt konkrēto lpp numuru. Līdz ar to sākotnējais apgalvojums jau ir muļķības. Tas ir normāli, ka kāds www avots vairākus gadus pēc aizstāvēšanas vairs neeksistē, vai norāda uz citu lapu. Sun Tzu vārds ir saglabāts tajā ortogrāfijā, kāda bija avotā no kā citēts, tas ir ok.

Negatīvākais - tās 4 rindiņas, kas sakrīt ar S. Babra promocijas darbu.

Kopumā rakstelis ir skaist pasūtījuma apmelošanas raksts. Neticas, vai tiešām I. Muižnieks nolaidies tik zemu, ka pasūta tādus skribelējumus? Jeb varbūt tomēr kāda fana pašdarbība? Kuram vajag iezāģēt G. Bērziņam?

Atbildēt

NLO

22.05.2019. 11:27

Bērziņš pats sev zinātnisku grādu nepiešķīra, pat gribēdams nevarētu. Piešķīra LU. Pie viena: kāda ir LU attieksme pret eventuālo un bijušo kandidātu atrašanos "maisos"?

Atbildēt

A.P.

22.05.2019. 10:24

Par LU šarlatānismu "vadībzinātnēs": "Esejas stagnantais šarlatāns ir „LU vadībzinātņu doktors” Andrejs Mūrnieks. Jau viņa tituls ir šarlatānisms un asociatīvi atgādina pūķi ar trim galvām.Pirmā galva ir nesaprotamā norāde „LU”. Tituls liecina, ka kungs ir doktors tikai LU telpās. Ja Andreja kungs pie datora tup mājās, tad viņš vairs nav doktors, jo viņš ir doktors tikai pie datora LU telpās.Otrā galva ir tas, ka Mūrnieka kungs ir nevis „vadībzinātņu”, bet gan „vadībzinātnes” doktors. Viņš diemžēl pagaidām ir nevis daudzu zinātņu doktors, bet ir tikai vienas zinātnes doktors. LU viņš iemanījās iegūt (nopirkt?) „vadībzinātnes doktora zinātnisko grādu”, kā to cilvēcei piedāvā universitātes attiecīgā programma.Trešā galva ir pats salikums „vadībzinātņu doktors”. Tas ir ārprātīgs šarlatānisms. Zinātne vārdā „vadībzinātne” neeksistē! Zinātņu doktors var būt tikai noteiktā zinātnē. Tas, ko pie mums dēvē par „vadībzinātni”, pārējā pasaulē nav zinātne. Tādējādi Mūrnieka kungs ir šarlatānisma doktors.
Par titula kroplību agrāk tika publiski norādīts.* Tomēr Mūrnieka kungs nav reaģējis, un 2017.gada 24.augustā „Delfos” lasāma viņa „versija” ar kroplo titulu „LU vadībzinātņu doktors”. Skat.:https://www.pietiek.com/raksti/stagnantais_sarlatans/komentari

Atbildēt

Edge

22.05.2019. 10:07

»

BVEF

Apstāklis, ka zinātniskā darbā atsaucās uz "KŅIGA MIRIDADA", faktiski Ošo literatūru, ka atsaucas uz bilžu katalogu, kur ir dažādi priekšmeti biznesa dāvanām kā uz literatūras avotu, ir kliedzošs...


Ko darīs "Darba recenzenti":
Profesors, Dr. Juris Krūmiņš, Latvijas Universitāte
Profesore, Dr. Vita Zariņa, Turība
Docente, Dr. Ilze Sproģe, Ekonomikas Kultūras Augstskola - ???

Atbildēt

nav ko liist, kur nevajag

22.05.2019. 10:02

nevajadzeja bazties olainfarm biznesa, viss butu chill !

Atbildēt

Ansonskas ena

22.05.2019. 09:59

Diez kādas ir promocījas darba vadītajas Niedrītes komentārs?

Atbildēt

BVEF

22.05.2019. 09:10

Apstāklis, ka zinātniskā darbā atsaucās uz "KŅIGA MIRIDADA", faktiski Ošo literatūru, ka atsaucas uz bilžu katalogu, kur ir dažādi priekšmeti biznesa dāvanām kā uz literatūras avotu, ir kliedzošs.

Latvijas Universitāte ir jādara viss, lai:

pirmkārt, Gundars Bērziņš pats atkāptos no vēlēšanām 24. maijā, šis cilvēks nedrīkst kandidēt, tas apkauno Latvijas Universitātes labo slavu;

otrkārt, Latvijas Universitātes atbilstošai ētikas institūcijai - Goda tiesai vai Akadēmiskās ētikas tiesai - ir jau līdz rītdienai jādod skaidrs sākotnējais slēdziens, lai kliedētu visas bažas un mūsu pašas Ansonskas murgus par "polītisko pasūtījumu".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

21

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

FotoCienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā. Viņš daudzkārt paudis fundamentālu argumentāciju par pilsoņu attiecībām ar Latvijas valsti un sekmīgu tās pārvaldību.
Lasīt visu...

21

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

FotoLatvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas tiesāšanai Dienvidāfrikas Republikai, kur viņai draud 8 gadi afrikāņu cietumā. Iesaistījušies ministri, deputāti, pat Valsts prezidents. Bet ir vēl divi neatbildēti jautājumi...
Lasīt visu...

15

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

FotoNupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās tik nepatīkami kā šis te "gudrītis". Tie vismaz neizlikās gudrāki, kā esam... Levits īstenībā ir prasts zābaks, bet, ielēcis "nācijas tēva" šļūcenēs, tēlo pārāko intelektuāli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...