Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kautkaili

19.05.2019. 00:16

»

BVEF

Ir pilnīgi nepieņemami, ka Latvijas Universitāte nereaģē uz šo kliedzošo, smieklīgo, bērnudārza līmeņa lietu. Ja Gundaram pašam nav drosmes aiziet no dekāna amata ar godu, tad vadībai kaut kas ir jādara ar steigu! Ko mēs no fakultātes varam izdarīt pret amatā esošu dekānu


Profesors Bērziņš šobrīd sev ieguvis protekciju tieši kandidēšanas uz rektora amatu dēļ. Sen jau viņu izsmērētu pa sienu doktora darba dēļ, ja viņš nesmirdētu. Lai arī bezjēgā stulbi no malas izskatās tā ņemšanās, Olainfarm pacentušies ar PR. Nav ko līst miljonu biznesā, ja negribi melni PR.

Atbildēt

Kautkaili

19.05.2019. 00:12

Vienu Gundars Bērziņš nudien ir panācis - popularizējis akadēmisko diplomu kā pieejamu, salīdzinoši lētu preci :)

Atbildēt

Uldis

18.05.2019. 18:42

»

BVEF

Universitātes vadībā Muižnieks, Druviete, Ikstens neko nedarīs? Mums pašiem taču ir kauns par šo


ikstens neko nedaris GB ji patd ir olainfarm akcionars

Atbildēt

Nu nu

18.05.2019. 18:41

»

Pēc būtības

Man svarīgāk ir tas, ka Bērziņš ceļ fakultāti un ir jaunās paaudzes vadītājs. Vismaz rokas viņam netrīc


Ko nav nosaucis sevi par dirsīdēju!
Kāds cēlājs ja neko nav nopelnījis biznesā? Tukša muca nekas cits.

Atbildēt

BVEF

18.05.2019. 16:18

Ir pilnīgi nepieņemami, ka Latvijas Universitāte nereaģē uz šo kliedzošo, smieklīgo, bērnudārza līmeņa lietu. Ja Gundaram pašam nav drosmes aiziet no dekāna amata ar godu, tad vadībai kaut kas ir jādara ar steigu! Ko mēs no fakultātes varam izdarīt pret amatā esošu dekānu?!?

Atbildēt

Pēc būtības

18.05.2019. 16:00

Man svarīgāk ir tas, ka Bērziņš ceļ fakultāti un ir jaunās paaudzes vadītājs. Vismaz rokas viņam netrīc...

Atbildēt

Tereza Mendoza

18.05.2019. 08:17

Neattīstītā tautā nevar būt īsti zinātnieki, bet var būt tikai zinātnes atdarinātāji neattīstītā veidā.

Atbildēt

klauzula

18.05.2019. 00:24

Ko tad grib pārbaudīt tajā daiļdarbā? Vai tur burtiņu ir pietiekoši daudz, vai lappuses kārtīgi sanummurētas? Par saturu? - visi taču pārbijušies, ka pašu diertācijas kāds tā sāks skatīt...un tradicionālā atriebība šaurajā lokā...viss jau apklusis nesākoties

Atbildēt

BVEF

17.05.2019. 15:30

Universitātes vadībā Muižnieks, Druviete, Ikstens neko nedarīs? Mums pašiem taču ir kauns par šo.

Atbildēt

Man vienai

16.05.2019. 18:40

Man vienai šķiet, ka pirmo un otro atbildi uz Pietiek jautājumiem nav rakstījis viens un tas pats cilvēks, un ka otrais ir krietni advancētāks par pirmo?

Atbildēt

Bullshit

16.05.2019. 17:58

»

zosja

Parastas paviršības, fiziķu un mediķu darbos ir vēl šausmīgāk


Mulkibas! Pavirsibas?! A tekstu ganalu parkopesana bez atsauces?!

Atbildēt

zosja

16.05.2019. 17:55

Parastas paviršības, fiziķu un mediķu darbos ir vēl šausmīgāk

Atbildēt

gadās

16.05.2019. 16:57

ar to zinātni ir tā pat kā ar to grūtniecību - ir, vai nav. Daba jau kādreiz izspēlē ļaunu joku un notiek spontānais aborts.... ap zinātni ir ne mazums tādu upuru, kas grozās Bet pašprukuši nelaikā Cilvēktiesības jau neļauj nevienam tādam kaut ko aizrādīt un tas tolerances līmenis pieņem arī šādus, vismaz dažās zinātnes jomās Citādi gan- vienkārši nožēlojami un vēl noz''elojamāki ir tie, kas par to regulāri balso un atbasta, ceļot debesīs .... no to kas bija

Atbildēt

Niknais

16.05.2019. 11:27

»

J.Sils

Hahahahahahahahaha! Arča "Bomzis" Priedītis tagad sevi uzskatu par zinātnieku! Forši! Lai veicas


tu vispār turi ciet savu sūkātavu, llai kāds nepamana, ka tev nav četru augšējo un četru apakšējo zobu, gailis caurumainais

Atbildēt

Yes

16.05.2019. 11:26

Kārtējais, šķiet, debiloīds nopircis sev grādu, jo neviens jau tos darbus tur nelasa

Atbildēt

paviršība viņa stils

16.05.2019. 10:43

Paskat kā viņa padome sniedz ziņas ar kādu precizitāti un pusstundas laikā mainās rezultāti.

15.05.2019
17:25 RIG Corrected - Olainfarm Group sales in April increase by 14% LV

15.05.2019
16:05 RIG Olainfarm Group sales in April increase by 45%

Laikam cer ka rektoru ievēl autobusa padomē.

Atbildēt

888

16.05.2019. 10:41

Neizdevies uzņēmējs - ekonomikas pasniedzējs.

Atbildēt

A.P.

16.05.2019. 08:58

»

Arturs Priedītis

Bet šis šarlatāns ir arī nelietis un šausmīgs melis, izsakot šādu nekaunīgu un pilnīgi aplamu skaidrojumu: "Attiecībā uz citātu izmantošanu promocijas darbā, vēlos norādīt, ka Jūsu minētie it kā (!?) citāti nav (!?)precīzs autora oriģinālteksts, bet gan vairāku autoru domu, ideju izklāsts, tāpēc nav...


Citēšana bez pēdiņām diemžēl zinātnē nav rets grēks. Pie rakstāmgalda aizvadītajos 53 gados ir nācies bieži saskarties ar šī grēka kritiku, piem., lit.zinātnē. Parasti grēkotāji klusē un neattaisnojas. Tas ir saprotams, jo nekāda attaisnojuma nevar būt. Citāts ir obligāti jāliek pēdiņās, un nav svarīgi, vai citētā teksta autors izklāsta Bībeles leģendu jeb savu viedokli. LU kadra attaisnojums ir unikāls,-tādu negodīguma pamatojumu sastopu pirmo reizi. Tiekamies ar unikāliem meliem un unikālu idiotiju, kurai ir jāieņem goda vieta "Latviešu idiotismu kolekcijā". Tāpat nepieciešams informēt FB draugus. Ja šo kadru ievēlēs par LU rektoru, tad tas būs kaut kas ļoti līdzīgs aprobežotā pielīdēja ebreja ievēlēšanai smirdēšanai Rīgas pilī. Latviešu inteliģences nevērtīgākā daļa pastrādās kārtējo šausmīgo noziegumu.

Atbildēt

Arturs Priedītis

16.05.2019. 08:03

Bet šis šarlatāns ir arī nelietis un šausmīgs melis, izsakot šādu nekaunīgu un pilnīgi aplamu skaidrojumu: "Attiecībā uz citātu izmantošanu promocijas darbā, vēlos norādīt, ka Jūsu minētie it kā (!?) citāti nav (!?)precīzs autora oriģinālteksts, bet gan vairāku autoru domu, ideju izklāsts, tāpēc nav izmantotas pēdiņas. Minēto autoru domu izklāsts veido pamatojumu vai papildina autora izteikto viedokli, vai tieši pretēji - pauž viedokli, kuram autors nepiekrīt. Šāda pieeja ir vispārpieņemta prakse (!?) zinātnisko darbu vai rakstu veidošanā un nav pretrunā (!?) ar citējamības principiem. Vēl vairāk – tieši šāda forma tiek uzskatīta par vēlamu (!?), jo ļauj veidot vieglāk uztveramu (!?) autora domas izklāstu. Precīzi (!?) citāti darbā ir likti pēdiņās, jo ir autora rakstītā tiešs tulkojums." Citāts vienmēr ir citāts, un liekams pēdiņās. Kā var tik drausmīgi melot! Tātad te ir ne tikai antizinātniskums, bet arī elementāra cilvēciskā nelietība, par ko viņu un viņa gratulētājus noteikti vajag nodot bendem kaklu saīsināšanai. Pat negribas ticēt, ka LU un latviešu "zinātne" ir nolaidusies tik zemu! Tautai nav nekādas izredzes ar tādu "inteliģenci" uzlabot savu reputāciju, ja studentus māca tādi mēsli. Šis mēsls noteikti tagad ir latviešu "akadēmiskās" mēslu bedres stabils elements, ja tā var muldēt. Viņš noteikti nav vienīgais mēsls, no mēsliem tagad veidojas visa latv.zinātne. Rainim bija taisnība par LU kā tumsonības iemiesojumu. Tumsonība + morālā deģenerācija! Lūk, kas tagad ir LU un visa latviešu cūkošanās, tēlojot "zinātniekus". Pārējos šī mēsla "attaisnojumus" nedomāju lasīt. Pietiek ar riebīguma sajūtu no dotā "attaisnojuma".

Atbildēt

Leons

16.05.2019. 07:54

Darbā ir konstatējamas arī plaģiāta pazīmes, vai autors varētu to komentēt? Kādi ir bijuši plaģiātisma pārbaudes rezultāri?

Atbildēt

DD1

16.05.2019. 07:26

Respect Pietiek!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...