Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kautkaili

19.05.2019. 00:16

»

BVEF

Ir pilnīgi nepieņemami, ka Latvijas Universitāte nereaģē uz šo kliedzošo, smieklīgo, bērnudārza līmeņa lietu. Ja Gundaram pašam nav drosmes aiziet no dekāna amata ar godu, tad vadībai kaut kas ir jādara ar steigu! Ko mēs no fakultātes varam izdarīt pret amatā esošu dekānu


Profesors Bērziņš šobrīd sev ieguvis protekciju tieši kandidēšanas uz rektora amatu dēļ. Sen jau viņu izsmērētu pa sienu doktora darba dēļ, ja viņš nesmirdētu. Lai arī bezjēgā stulbi no malas izskatās tā ņemšanās, Olainfarm pacentušies ar PR. Nav ko līst miljonu biznesā, ja negribi melni PR.

Atbildēt

Kautkaili

19.05.2019. 00:12

Vienu Gundars Bērziņš nudien ir panācis - popularizējis akadēmisko diplomu kā pieejamu, salīdzinoši lētu preci :)

Atbildēt

Uldis

18.05.2019. 18:42

»

BVEF

Universitātes vadībā Muižnieks, Druviete, Ikstens neko nedarīs? Mums pašiem taču ir kauns par šo


ikstens neko nedaris GB ji patd ir olainfarm akcionars

Atbildēt

Nu nu

18.05.2019. 18:41

»

Pēc būtības

Man svarīgāk ir tas, ka Bērziņš ceļ fakultāti un ir jaunās paaudzes vadītājs. Vismaz rokas viņam netrīc


Ko nav nosaucis sevi par dirsīdēju!
Kāds cēlājs ja neko nav nopelnījis biznesā? Tukša muca nekas cits.

Atbildēt

BVEF

18.05.2019. 16:18

Ir pilnīgi nepieņemami, ka Latvijas Universitāte nereaģē uz šo kliedzošo, smieklīgo, bērnudārza līmeņa lietu. Ja Gundaram pašam nav drosmes aiziet no dekāna amata ar godu, tad vadībai kaut kas ir jādara ar steigu! Ko mēs no fakultātes varam izdarīt pret amatā esošu dekānu?!?

Atbildēt

Pēc būtības

18.05.2019. 16:00

Man svarīgāk ir tas, ka Bērziņš ceļ fakultāti un ir jaunās paaudzes vadītājs. Vismaz rokas viņam netrīc...

Atbildēt

Tereza Mendoza

18.05.2019. 08:17

Neattīstītā tautā nevar būt īsti zinātnieki, bet var būt tikai zinātnes atdarinātāji neattīstītā veidā.

Atbildēt

klauzula

18.05.2019. 00:24

Ko tad grib pārbaudīt tajā daiļdarbā? Vai tur burtiņu ir pietiekoši daudz, vai lappuses kārtīgi sanummurētas? Par saturu? - visi taču pārbijušies, ka pašu diertācijas kāds tā sāks skatīt...un tradicionālā atriebība šaurajā lokā...viss jau apklusis nesākoties

Atbildēt

BVEF

17.05.2019. 15:30

Universitātes vadībā Muižnieks, Druviete, Ikstens neko nedarīs? Mums pašiem taču ir kauns par šo.

Atbildēt

Man vienai

16.05.2019. 18:40

Man vienai šķiet, ka pirmo un otro atbildi uz Pietiek jautājumiem nav rakstījis viens un tas pats cilvēks, un ka otrais ir krietni advancētāks par pirmo?

Atbildēt

Bullshit

16.05.2019. 17:58

»

zosja

Parastas paviršības, fiziķu un mediķu darbos ir vēl šausmīgāk


Mulkibas! Pavirsibas?! A tekstu ganalu parkopesana bez atsauces?!

Atbildēt

zosja

16.05.2019. 17:55

Parastas paviršības, fiziķu un mediķu darbos ir vēl šausmīgāk

Atbildēt

gadās

16.05.2019. 16:57

ar to zinātni ir tā pat kā ar to grūtniecību - ir, vai nav. Daba jau kādreiz izspēlē ļaunu joku un notiek spontānais aborts.... ap zinātni ir ne mazums tādu upuru, kas grozās Bet pašprukuši nelaikā Cilvēktiesības jau neļauj nevienam tādam kaut ko aizrādīt un tas tolerances līmenis pieņem arī šādus, vismaz dažās zinātnes jomās Citādi gan- vienkārši nožēlojami un vēl noz''elojamāki ir tie, kas par to regulāri balso un atbasta, ceļot debesīs .... no to kas bija

Atbildēt

Niknais

16.05.2019. 11:27

»

J.Sils

Hahahahahahahahaha! Arča "Bomzis" Priedītis tagad sevi uzskatu par zinātnieku! Forši! Lai veicas


tu vispār turi ciet savu sūkātavu, llai kāds nepamana, ka tev nav četru augšējo un četru apakšējo zobu, gailis caurumainais

Atbildēt

Yes

16.05.2019. 11:26

Kārtējais, šķiet, debiloīds nopircis sev grādu, jo neviens jau tos darbus tur nelasa

Atbildēt

paviršība viņa stils

16.05.2019. 10:43

Paskat kā viņa padome sniedz ziņas ar kādu precizitāti un pusstundas laikā mainās rezultāti.

15.05.2019
17:25 RIG Corrected - Olainfarm Group sales in April increase by 14% LV

15.05.2019
16:05 RIG Olainfarm Group sales in April increase by 45%

Laikam cer ka rektoru ievēl autobusa padomē.

Atbildēt

888

16.05.2019. 10:41

Neizdevies uzņēmējs - ekonomikas pasniedzējs.

Atbildēt

A.P.

16.05.2019. 08:58

»

Arturs Priedītis

Bet šis šarlatāns ir arī nelietis un šausmīgs melis, izsakot šādu nekaunīgu un pilnīgi aplamu skaidrojumu: "Attiecībā uz citātu izmantošanu promocijas darbā, vēlos norādīt, ka Jūsu minētie it kā (!?) citāti nav (!?)precīzs autora oriģinālteksts, bet gan vairāku autoru domu, ideju izklāsts, tāpēc nav...


Citēšana bez pēdiņām diemžēl zinātnē nav rets grēks. Pie rakstāmgalda aizvadītajos 53 gados ir nācies bieži saskarties ar šī grēka kritiku, piem., lit.zinātnē. Parasti grēkotāji klusē un neattaisnojas. Tas ir saprotams, jo nekāda attaisnojuma nevar būt. Citāts ir obligāti jāliek pēdiņās, un nav svarīgi, vai citētā teksta autors izklāsta Bībeles leģendu jeb savu viedokli. LU kadra attaisnojums ir unikāls,-tādu negodīguma pamatojumu sastopu pirmo reizi. Tiekamies ar unikāliem meliem un unikālu idiotiju, kurai ir jāieņem goda vieta "Latviešu idiotismu kolekcijā". Tāpat nepieciešams informēt FB draugus. Ja šo kadru ievēlēs par LU rektoru, tad tas būs kaut kas ļoti līdzīgs aprobežotā pielīdēja ebreja ievēlēšanai smirdēšanai Rīgas pilī. Latviešu inteliģences nevērtīgākā daļa pastrādās kārtējo šausmīgo noziegumu.

Atbildēt

Arturs Priedītis

16.05.2019. 08:03

Bet šis šarlatāns ir arī nelietis un šausmīgs melis, izsakot šādu nekaunīgu un pilnīgi aplamu skaidrojumu: "Attiecībā uz citātu izmantošanu promocijas darbā, vēlos norādīt, ka Jūsu minētie it kā (!?) citāti nav (!?)precīzs autora oriģinālteksts, bet gan vairāku autoru domu, ideju izklāsts, tāpēc nav izmantotas pēdiņas. Minēto autoru domu izklāsts veido pamatojumu vai papildina autora izteikto viedokli, vai tieši pretēji - pauž viedokli, kuram autors nepiekrīt. Šāda pieeja ir vispārpieņemta prakse (!?) zinātnisko darbu vai rakstu veidošanā un nav pretrunā (!?) ar citējamības principiem. Vēl vairāk – tieši šāda forma tiek uzskatīta par vēlamu (!?), jo ļauj veidot vieglāk uztveramu (!?) autora domas izklāstu. Precīzi (!?) citāti darbā ir likti pēdiņās, jo ir autora rakstītā tiešs tulkojums." Citāts vienmēr ir citāts, un liekams pēdiņās. Kā var tik drausmīgi melot! Tātad te ir ne tikai antizinātniskums, bet arī elementāra cilvēciskā nelietība, par ko viņu un viņa gratulētājus noteikti vajag nodot bendem kaklu saīsināšanai. Pat negribas ticēt, ka LU un latviešu "zinātne" ir nolaidusies tik zemu! Tautai nav nekādas izredzes ar tādu "inteliģenci" uzlabot savu reputāciju, ja studentus māca tādi mēsli. Šis mēsls noteikti tagad ir latviešu "akadēmiskās" mēslu bedres stabils elements, ja tā var muldēt. Viņš noteikti nav vienīgais mēsls, no mēsliem tagad veidojas visa latv.zinātne. Rainim bija taisnība par LU kā tumsonības iemiesojumu. Tumsonība + morālā deģenerācija! Lūk, kas tagad ir LU un visa latviešu cūkošanās, tēlojot "zinātniekus". Pārējos šī mēsla "attaisnojumus" nedomāju lasīt. Pietiek ar riebīguma sajūtu no dotā "attaisnojuma".

Atbildēt

Leons

16.05.2019. 07:54

Darbā ir konstatējamas arī plaģiāta pazīmes, vai autors varētu to komentēt? Kādi ir bijuši plaģiātisma pārbaudes rezultāri?

Atbildēt

DD1

16.05.2019. 07:26

Respect Pietiek!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....