Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Lūdzam palīdzību

Aivars Ivanovskis, Jeļena Kalnača
09.05.2017.
Komentāri (40)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

.

14.05.2017. 11:47

Cietsirdigi ir radit 5 bernus dzivojot zurku ala.

Atbildēt

Robis

14.05.2017. 11:37

»

Varbūt noderēs?

Pieņemot, ka šajā rakstā teiktais ir patiesība un visa patiesība, nākas konstatēt, ka...


Varbūt, ka sākumā Bāriņtiesa nosķīrusi bērnus un pēc tam - Sociālais dienests devis savu atteikumu. Katrā ziņā, no visa raksta rodas iespaids, ka bērniem - tā varētu būt labāk. Par ko žēloties vecākiem? Bērni aprūpēti un satikties nav aizliegts. No vairākuma komentāriem redzams mājiens vecākiem - meklēt proeblēmas risinājumu, nevis naudas trūkumā, bet sevī. Tas ir, mainīt attieksmi pret dzīvi un mainīt šo uztveri, ka jāņem, kamēr vien dod (mantojums, pabalsti, soc.dzīvoklis, utt.).

Atbildēt

Vecā slota

13.05.2017. 22:52

Uz vispārējā nabadzības fona pat visai situētus cilvēkus, valsts parazīti (likumdevēji un birokrātija) iedzen līdzīgās situācijās

Atbildēt

vv

13.05.2017. 12:17

»

26 gadi

Normālās valstīs bērni saņem normālus pabalstus


diemžel normalās valstis ir milzums slaistu un nekauņu, kas izmanto valsts devibu sautīgi. dzivot no bernu pabalstiem ir nepieļaujami, vecākiem ir jagāda par savu ražojumu

Atbildēt

?

11.05.2017. 14:56

Interesanti. Leemumu pienjeema 19.martaa, vai tad baarinjtiesa straadaa bez briivdienaam? 19.marts bija sveetdiena!

Atbildēt

citāti no raksta

10.05.2017. 05:28

»

Re kā NRA

http://nra.lv/skandalozi/209237-absurds-pasvaldiba-uz-ielas-izliek-maminu-ar-tris-berniem.htm


Īres līgums netiek pagarināts, jo sieviete dzīvoklī uzturoties ļoti maz un viņai esot iekrājies parāds par komunālajiem maksājumiem
Sieviete atzīstas, ka savā dzīvokli nedzīvo
sieviete mitinās pie bērnu tēva, kurš dzīvo blakus kāpņu telpā

Atbildēt

Troļļa komentārs?

10.05.2017. 00:26

»

reptilis

Rimševičam arī var...i Rinkevičam ,jo abi ar pareizām vērtībām


Šādi raksti vienīgi troļli. Rakstiet piemērus, nevis nomelnojiet personības. Nu bet "krievu kapeiku" pelnītājiem tas atļauts - viņi drīks pazemot latviešu pesonības un ņirgāties par latviešiem.

Atbildēt

Te ir īsta atbilde - genocīds

10.05.2017. 00:20

»

prokurors

Tie kam vara to uzdevusi tā dara. Tikai ceļot prasību par genocīdu pret tautu var kas nopietns sākties (varbūt kāda pārbaude, jo procesu nesāks bez pierādījumiem). Genocīdam krimināllikumā nav paredzēts noilgums. Jāraksta LR Ģenerālprokuroram, tas jādara publiski un vienlaikus informējot starptautiskas...


"Sociālā dienesta darbiniece mūs pierunāja ievietot bērnus krīzes centrā līdz laikam, kad būs elektrība, ūdens un kanalizācija "- tā ir Rīgas bāriņtiesas totāla bezatbildība. Bāriņtiesa ar teikto, ka "kad būs elektrība, ūdens un kanalizācija", tad varēs saņemt bērnus atpakaļ. Tas ir ne tikai zemiski, bet rupjš, ja neteikt, nekaunīgs bērnu tiesību aozskārums, bērnmu pazemojums. Trīkst vārdu. Ir dzirdēti citi piemēri, ka Rīgas bāriņtiesa neaiztāv bērnus, uzbrūk bērnu matei, aizstāv vīru, kura uzvedība acīmredzama ir nosodāma. Neminēšu piemēru.Nav izslēgts, ka bagāts vīrs labi samaksāja.
Kā var būt, ka neatkarīgā valstī vara Bāriņtiesas persomā, policija un prokuratūra, kurai neziņo bāriņtiesa par bernu dzīvības un veselības apdraudējumu, atslēdzot pamatpakalpojumus, atstājot bezpalīdzīgā situācija.

Arī ši ;piemērs ir GENOCĪDS pret tautu, pret bērniem, pret ģimeni, neiedzilinoties citos apstākļos - valsts ir atstājusi iznīcībai bērnus - genocīds.

Vai nav genocīds ļaujot kādai sabiedriskai organizācijai izmantot tiesas, terorizējot cilvēkus ar "parādu izspiešanu" no 2008.gada? Vai demacionalizācija un privatizācija nav ar genocīda pazīmēm, ar ko spīdzina cilvēkus. Arī manu ģimeni ar četriem maziem bērniem spīdzināja. pazemoja, apdraudēja dzīvības. Vērsāmies policijā un prokuratūrā, bet nekāda atbalsta, kā pret sienu - nav nozieguma sastāva, kaut denacionalizētās māja īpašniece, kaut visi maksājumi bija samaksāti laikā un pilnā apmērā - gribēja izdzīvot uz brokastu laiku. Saimniecei pašai bija divi bērni, latviete.

Mēs rakstījām visām valsts iestādēm, arī Eiropas savienības struktūrām - ka tas genocīds. Klusēja, atbildēj - tā ir nacionālaās valsts iekšējā lieta. Nu mēs laimīgā kārtā aizbēgām no Latvijas un dzīvojam laimīgi un pārticīgi. Visi bērni jau tikpat kā pabeiguši skolas, strādā
vai ārzemēs turpna mācīties.

Paldies ES iespējām, izglābāmies no genocīda, no izmiršanas.

Atbildēt

John Doe

09.05.2017. 22:25

Pro bono juridiskie kantori. Meginiet piezvanit, varbut panems jusu lietu. Pec vestules nevar saprast, vai tiesham jums nodarits pari, vai te ir pilniibaa jusu pashu vaina un nolaidiba.

http://www.sfl.lv/public/30263.html

Atbildēt

reptilis

09.05.2017. 22:08

»

Vienotības Saeimas frakcija

Pilnībā pievienojamies Jūsu viedoklim. Tikai labojums - Jūs laikam domājāt Edgaru Rinkeviču


Rimševičam arī var...i Rinkevičam ,jo abi ar pareizām vērtībām:))))

Atbildēt

interesanti

09.05.2017. 18:45

Mantojuma nokārtošanai izpratnes pietika, bet īpašuma piereģistrēšanai ar 10 gadiem bija par maz. Un nevajag par bērniem un naudas trūkumu- pirms desmit gadiem bija ne vairāk par vienu bērnu un nekas netraucēja strādāt, turklāt tie vēl bija "treknie gadi"!

Atbildēt

Vo

09.05.2017. 16:41

Pirms jūs te braši izrunājieties par to darba nemeklēšanu un nestrādāšanu, paņemiet rakstāmo un parēķiniet, cik naudas nepieciešams mēnesī iztikšanai piecu bērnu ģimenei!( Pārtika, komunālie maksājumi, īres maksa, apģērbs, apavi, mācību piederumi bērniem...) Kad tas būs izdarīts, tad nosauciet tās darba vietas, kur ģimenes galva strādājot, varētu tādu naudu saņemt mēnesī "uz rokas". (Ņemiet vērā, ka, ja mājā ir mazi bērni, tad sievai ar to strādāšanu nekas nesanāks.)
Bet, ja kāds te teiks, kad nevajadzēja tik daudz bērnus "ražot", tad atcerieties, uz ko tie par to demogrāfiju norūpētie " dižvadoņi" pavisam nesen mūs visus aicināja. Viņi teica "vairosimies Latvijai!" Kur tad nu tagad ir tie "dižvadoņi", kad reāli jāpalīdz konkrētai ģimenei, kura ir klausījusi viņu aicinājumam???!!!

Atbildēt

b. Nevilks

09.05.2017. 15:20

Kas traucēja darbu atrast? Nu tak tekstā skaidri teikts - dzīvoja Atpūtas ielā! Darba iela ir nedaudz tālāk, otrpus Zasulauka stacijai.

Atbildēt

eincone

09.05.2017. 14:42

Sekojiet Jurista ieteikumam un ievietojiet bāriņtiesas lēmumus šeit. Tad arī kļūs skaidrs kas ir kas un kā rīkoties. Bet, bezatbildīgajiem egoistiem, kuri nosoda vecākus par bērnu laišanu pasaulē ieteikums aizvērt savus glamūrīgos rijamcaurumus un čivauvas un bengālieša vietā uzražot kādus pāris bēbīšus.

Atbildēt

CENZĒTS

09.05.2017. 14:11

Ir sacīts: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Hjj

09.05.2017. 13:57

Lai uzturetu 5 bernus un sevi un sievu vajag vismaz3000 stukas menesi tas ir ja berni nodsrbojas ar letajiem sporta veidiem gan jau pa 500 eiriki vsr izdivot bet tad visu muzu saimbiekam buus ire jaatstrada un ja taja gimene nelieto altoholiskos dzerienus un ir tik tirs cik ar pliku udeni vsr izmazgat tad ta bsrintiesa un soc dienests ir jalikvide un jatiesaa sai vslsti mak atnemt vietejiem un atdot melnajiem

Atbildēt

jautājums

09.05.2017. 13:48

»

www

tu, kroplais bezbērnniek, turi ciet savu mīzalīgo žaunu un labāk apceri savu kapa vietu


Visi kapos būsim... Tikai šitos, kuru bērnus pasaulei ir jāuztur, gan jau par pašvaldības naudu būs arī jānorok, lai virs zemes nemētājās.
Tiem, kuri no citiem ubago un kļančī, gan vajadzētu būt pazemīgākiem...
Tikai tie, kuri sev un saviem bērniem ar darbu spēj iztiku nopelnīt, var atļauties būt lepni!

Atbildēt

www

09.05.2017. 13:26

»

jautājums

Lai nu iet žēlabnieki darbiņu pameklēt


tu, kroplais bezbērnniek, turi ciet savu mīzalīgo žaunu un labāk apceri savu kapa vietu.

tu esi sliktāks par pidaru, vai komunistu

Atbildēt

jautājums

09.05.2017. 13:02

»

domas ir dažādas

bet te tā viena lieta- kā? kādā veidā par mantojumu tālajā Latgalē (atvainojos, negribu izteikties nicīgi, vienkārši, nu kāda interese kādma rīdziniekam savā kantorī par to, kas ticis mantots pirms tālajiem desmit gadiem tālu tālos laukos)? Tas, protams, nav jau nekas slēpjams (bet aŗī ne par kādu bagātību...


Lai nu iet žēlabnieki darbiņu pameklēt!
ja jau ir veselība bērnus uztaisīt, tad pietiks arī strādāšanai. Kāpēc man ar saviem nodokļiem šitie slaisti ir jāuztur?
Un pēc teksta izklāsta- bērni no ģimenes ir izņemti pamatoti, jo vecāki nespēj viņus uzturēt.

Atbildēt

reptilis

09.05.2017. 13:00

Vispār - Latvijas nabagiem naudu tāpat nevar dot ...,bet augsti izglītotiem speciālistiem no musulmāņu valstīm ir jāpiešķir i pabalsti dzīvokļu īrei,i dzīvošanai,jo viņi ir mūsu nākotne...un bērnus arī no Latvijas nabagu ģimenēm jāizņem un jānodod audzināšanā musulmāņiem(lai apgūst pareizās vērtības)...vai arī vismaz Rimševičam ( jo tās arī esot pareizās vērtības).

Atbildēt

domas ir dažādas

09.05.2017. 12:49

bet te tā viena lieta- kā? kādā veidā par mantojumu tālajā Latgalē (atvainojos, negribu izteikties nicīgi, vienkārši, nu kāda interese kādma rīdziniekam savā kantorī par to, kas ticis mantots pirms tālajiem desmit gadiem tālu tālos laukos)? Tas, protams, nav jau nekas slēpjams (bet aŗī ne par kādu bagātību vai saimniecisko darbību neliecina un nevar būt arguments tādiem bāriņtiesu vai sociāliem kantoriem), vienkārši, tādi "tāli, seni, neaktīvi un neaktivizējami it-kā labumi" jau katram no mums var būt. Kāds sertifikāts kur vēl aizķēries, kāds "no vectēva mantots salūzis divritenis"... tas vviss it kā ir, bet tomēr nav. nu nevar ar to neviens neko nopelnīt, pārtikt. Un normāli, ka nekas tads nevar raisīt kantoru interesi. (Kamēr tas lauku gabals nav Zemesgrāmatā fiksēts, piemēram). Bet kaut kādā brīdī kaut kas (pats Aivars vai kāds cits) būs pieļāvis, ka tur, kur runai vajadzētu būt par bērniem, par ģimeni (trūcīga vai nē, labvēlīga vai ..., strādājoša vai... ), tiek ielikta inof (un tas ir bīstami, jo neatgriezeniski) par šo (ironiski pēdiņās" Ļooti milzīgo bagātību" (poteciālo). Un- viss. Visu atlikušo mūžu tagad dabūs atrakstīties- kur zeme, cik dabūjis, kādā status, kam znomājis , pārdevis, vai arī nē, un kapēc nē... Cik tas ir nejēdzīgi! No sādiem piemērime mācamies- jo Mazak kāds valstī par tevi ko zina, jo labāk.

Atbildēt

kljh

09.05.2017. 12:17

Vai abi vecāki invalīdi, ka neviens nespēj daudz maz normāu darbu atrast? Sēž tik un vaid, ka nekam nav naudas, parādos līdz ausīm un neviens nepalīdzot (lasi: neuztur). Pašsaprotami, ka no tādas ģimenes bērnus izņem.

Atbildēt

Jurists - Autoriem

09.05.2017. 09:36

Nevajag tukšus salmus kult! Aizkrāsojiet personu datus, adreses un ievietojiet bāriņtiesas lēmumus šeit (pēc apraksta, ir vismaz 2). Tad arī redzēsim, kurš ir balts un pūkains, kuram jāpalīdz, kuram nē!

Atbildēt

Varbūt noderēs?

09.05.2017. 09:34

Pieņemot, ka šajā rakstā teiktais ir patiesība un visa patiesība, nākas konstatēt, ka
1) Sociālais dienests ir rīkojies nelikumīgi atsakot palīdzību un trūcīgās ģimenes statusu, jo īpašuma tiesības uz zemi rodas tikai pēc tās reģistrēšanas Zemesgrāmatā. No Zemesgrāmatā nereģistrētas zemes nav iespājams gūt legālus ienākumus. Pat iznomāt šo zemesgabalu potenciālajam īpašniekam nav tiesību, ja tas nav reģistrēts Zemesgrāmatā. Sociālā dienesta pamatojums, ka mantinieks no šī zemes gabala VARĒTU GŪT IENĀKUMUS, ir visai kuriozs. Sociālajam dienstam būtu jāapzina tie ienākumi, kurus cilvēks reāli gūst, nevis tos, kurus viņš „.varētu gūt”. Tad jau Sociālais dienests jebkuram var atteikt palīdzību , izdomājot veidu, kādā šis cilvēks varētu gūt sev vajadzīgos līdzekļus. Loģiski būtu, ja Saciālais dienests atteiktu palīdzību un trūcīgās ģimenes atatusu tikai tad, kad šī raksta autors savu īpašumu būtu reģistrējis Zemesgrāmatā. Bēt mūsu valsts sociālajam dienestam jau loģika ir visai sveša lieta.
2) Bāriņtiesas rīcība ir nepiedodami formāla un cietsirdīga pret šo ģimeni. Bāriņtiesai šis gadījums ir jārisina kopā ar Sociālo dienstu, nevis atrauti no tā. Ja ģimene savu iespēju robežās rūpējas par saviem bērniem un ģimenē valda normālas bērnu-vecāku attiecības, bet sociālie apstākļi no ģimenes neatkarīgu apstākļu dēļ ( ģimenē nav alkoholisma un vardarbības) ir pārāk trūcīgi, lai bērni tur varētu normāli dzīvot, ir jāizdara spiediens uz Sociālo dienestu, lai palīdz atrisināt šo problēmu (Sociālais dienests priekš tam ir domāts!), nevis jāatņem ģimenei bērni. Tas, ka bāriņtiesas lēmums ģimenei ir „sarežģīts un nesaprotams” ir vairāk kā dīvaini. Vai tad bāriņtiesa uz sēdi ģimeni neuzaicināja??? Vai tad šajā sēdē netika izskatīti visi ar bērnu atņemšanu saistītie aspekti un argumenti, tai skaitā pašu bērnu viedoklis? Vai tad uz šo bāriņtiesas sēdi netika uzaicināts Sociālā dienesta pārstāvis, kurš sniedz paskaidrojumus un atskaiti par padarīto darbu ar’gīmeni no Sociālā dienesta puses? Visbeidzot, izskaidrot pašu uzrakstīto bāriņtiesas sēdes lēmumu ģimenei taču ir bāriņtiesas darbinieku pienākums! Bāriņtiesas lēmums šobrīd ir šai ģimenei pats svarīgākais dokuments. Tāpēc vajag ļoti uzmanīgi izlasīt lēmuma konstatējošo un lemjošo daļu. Arī bez kvalificēta jurista palīdzības jūs paši varat izvērtēt, cik pamatots ir viss tas, ko tur bāriņtiesa tajā konstatējošajā daļā ir sarakstījusi un vai ir iespējams tur sarakstīto apstrīdēt, kā arī pārdomāt tos argumentus un attaisnojumus, ko jūs tiesā varētu minēt lai pierādītu savu taisnību. Tālāk nolemjošajā daļā minētajiem likuma pantiem ar ko pamatots lēmums, noteikti atrodiet atreferējumu, to rūpīgi izlasiet un pārdomājiet, vai tiešām šis likuma pants atbilst jūsu gadījumam. Vispār silti iesaku rūpīgi izlasīt visu Bāriņtiesu likumu. ( Pieejams Googlē) Varbūt tur jūs pat atradīsiet kādu pantu, kas darbojas jūsu labā un kuru bāriņtiesa, saprotamu iemslu dēļ, nav ņēmusi vērā. Vēl ievērojiet, ka bāriņtiesai ir tiesības tikai uz laiku atņemt jums aprūpes tiesības pār bērniem, bet aizgādības tiesības par bērniem jums drīkst atņet tikai tiesa. ( Aizgādības tiesību atņemšana nozīmē, ka bērni vispār no jums ir juridiski brīvi un viņus var adoptēt citi vecāki.) Ne bāriņtiesa, ne Sociālais dienests nedrīkst likt šķēršļus jūsu centieniem atjaunot uz laiku pārtrauktās aprūpes tiesības. Tieši otrādi, viņu pienākums ir jums palīdzēt šīs tiesības atgūt.
Tikai pēc tam, kad būsiet visu to izdarījuši, jūs varēsiet paši spriest kādas izredzes jums ir mēģināt taisnību meklēt tiesā. Lai veicas!

Atbildēt

kukū

09.05.2017. 09:07

Mūsu valstī daudz vairāk uzmanības tiek pievērsta pederastu labsajūtai nevis ģimenēm ar bērniem, tas arī saprotams ,jo pederasti ir valdībā un ietekmē tās politiku!

Atbildēt

jautājums

09.05.2017. 09:01

ja bērni bija krīzes centrā, kas traucēja vecākiem darbu atrast? Nu Maximā, Rimi vienmēr darbiniekus vajag, kāpēc šie cilvēki pat nav apsvēruši iespēju strādāt? Ko viņi var iemācīt saviem bērniem?
Un vispār bērni izskatās šeit ir tikai ienākumu avots, uz kā rēķina dzīvot, un iemesls nestrādāt. Un vēl, lūdzu, asistentu viņiem nodrošiniet...
Lai sameklē darbu un pierāda, ka ir spējīgi vismaz paši sev maizi nopelnīt un tad arī bērnus viņiem var atdot.

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

09.05.2017. 08:54

Latvijā gadā no ģimenēm tiek izņemti ~ 2000 bērnu. Pseidoneatkarības gados vairākas pilsētas sanāk. Katrs tāds gadījums ir traģisks, ārpus cilvēka dzīves satvara. Civilizācijas noārdīšana kļuvusi par ikdienu. Fizisko slepkavību skaits ir mazāks, apmēram 100 gadā.

Atbildēt

Fēlis

09.05.2017. 08:32

Pēc trešā nedomāji trubas pārsiet, lai nekļūtu par slogu sabiedrībai. Parasti no tiem lielajiem metieniem nekas jēdzīgs dzīvē nesanāk.

Atbildēt

rokoko

09.05.2017. 08:27

Par Rīgas bāriņtiesas darbu komentāru nav - nožēlojams kantoris, bet....tie saucamie vecāki - neko nesaprot, neko nevar, viss ir sarežģīti, bet uzražot 5 bērnus, tur gan lietpratēji...tikpat nožēlojami.

Atbildēt

Zane

09.05.2017. 08:26

Šādu pat vēstuli aizsūtiet Bērnu tiesību aizsardzības centram Rīgā, Ventspils ielā 53 Ilonai Kronbergai un tiesībsargam Baznīcas iela 25 Rīgā, LV-1010. Uzrakstiet konkrētos darbiniekus, konkrētos lēmumus - kad kur tie pieņemti. pievienojiet visas iespējamās kopijas. Par saviem bērniem ir jācīnās. Demžēl, bāriņtiesas Latvijā, lielāko tiesu, nepārstāv bērnu intereses. Viņi tikai maskējas zem šiem vārdiem un vienmēr pateiks ka jūs esat slikti un darat nepietiekami. Protams, ja vien tiešām zinat, ka jums nav ko pārmest attiecībā par jūsu bērniem - berni ir aprūpēti, paēduši un drošībā.

Atbildēt

kk

09.05.2017. 08:21

Nav viennozīmīga situācija.
Ne jau bāriņtiesa bez iemesla tos bēru izņēma. Ja jau rakstu pietiek.com var uzrastīt, tad jau varētu vajadzēt spēt izlasīt arī, piemēram, bāriņtiesas lēmumu, tāpat arī par to īpašumu un zemesgrāmatu, gan jau var noskaidrot, uzrakstīt, piezvanīt noskaidrot, bet redz neesot izpratnes...
Uz vispār - jāatrod darbs, nevis kaut kādas parādu atstrādāšanas .... tad arī būs kaut kādi ienākumi... te jau cilvēks nesaka, dodiet darbu, bet būtībā, ka mums nepalīdz...

Piecu bērnu radīšana ir liela atbildība!

Atbildēt

Marks

09.05.2017. 07:50

Kaut kā liekas, ka te divas puses. No vienas puses - pāris rada piecus bērnus, kurus nespēj uzturēt! No otras puses - bērnu namā nekas labs viņus arī nesagaida, īpaši, ja ņem vērā, kādi īleni pēdējā laikā lien ārā no maisa!
Ja bērnus uzņemtu audžu ģimenēs, kā tam jābūt, teiktu, ka šiem bērniem tiešām tas ir labāk.
Protams, tas, ka atņem pabalstus dēļ formāliem iemesliem, nav nekas jauns. It kā būtu jāskatās, lai to zemi pārdotu vēl pirms uzmērīšanas, lai pircējs visu apmaksā, bet nav teikts, ka šis mantinieks par šo zemi kaut santīmu dabūs, jo var gadīties, ka uzmērīšanas un citas izmaksas apēdīs visu zemes cenu. Toties pārdota zeme arī būs formāls iemesls pabalstus nemaksāt. Iespējams, no mantojuma vajadzēja vienkārši atteikties.

Atbildēt

26 gadi

09.05.2017. 07:46

Normālās valstīs bērni saņem normālus pabalstus.

Atbildēt

prokurors

09.05.2017. 06:55

Tie kam vara to uzdevusi tā dara. Tikai ceļot prasību par genocīdu pret tautu var kas nopietns sākties (varbūt kāda pārbaude, jo procesu nesāks bez pierādījumiem). Genocīdam krimināllikumā nav paredzēts noilgums. Jāraksta LR Ģenerālprokuroram, tas jādara publiski un vienlaikus informējot starptautiskas organizācijas. Ne no kā nav jābaidās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...