Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skaudības Dievs

31.10.2020. 17:43

«Kovids nāk, kovids nāk,
gan ar vilņiem, gan ar čalām.
Kovids nāk no visām malām.
Ko tas Kovid's atnesīs?
Tas atnesa nabadzību simtu gadu garumā.»
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis)
Ar ironiju par nopietno, Tavs Skaudības Dievs
P.S. Gaidām trešo kovid-19 vilnu uzreiz pēc otrā viļņa, kad jezga norims...
#GMI #nabadzība #TrūcīgāStatuss

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

27.10.2020. 05:05

»


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.10.2020. 13:45

Regulāri pārliecinos, ka mūsu valsti vada korumpēti idioti.

Atbildēt

Nju

25.10.2020. 20:41

Brivvalsts produkts darbībā !:P

Atbildēt

Ferdinands

25.10.2020. 20:11

»

vēl vienam

Liela starpība


Aizej pie galvas daktera, varbūt vēl var līdzēt

Atbildēt

loģiski

25.10.2020. 18:49

»


Neraus jau plakātus nost katreiz kad mainīsies iekāpšanas kārtība. Pavasarī arī uz laiku atcēla šo kārtību, tad atkal atjaunoja, bet tagad ir atcelta. Pasažieri kuriem ir kaut nedaudz smadzeņu saprot, kam tie domāti.

Atbildēt

NIKNAIS

25.10.2020. 15:28

Kļūda ir vien vienā burtā, starp vārdiem IEKĀPS vai IZKĀPS atšķirība ir vien viens burts, līdz ar to pie jebkura scenārija Vainīgs būs streločniks (izpildītājs).

Atbildēt

Domē

25.10.2020. 14:29

taču ir pārgudrā Melnā Linda,kur viņa skatās?

Atbildēt

patiesībā

25.10.2020. 13:42

»

vēl vienam

Liela starpība


tieši pretēji. Dēļ tam - tiem biogaļas kautķermeņiem, kas līdz vākam pilnā brētliņu bundžā cenšas iebāzt vēl n-tās papildus ziftiņas (NEVIS - vispirms izķeksēt no pilnās bundžas daļu brētliņu, lai izbrīvētos vieta papildus ziftiņām) būtu visnotaļ svētīgi ieslēgt smadzenes (dabiski, ja vispār ir ko ieslēgt) un papūlēties apgūt lietišķo aritmētiku, kaut vai necilā palīgskolas līmenī.

Atbildēt

Iraīda

25.10.2020. 13:12

kreatīvi radoši nanointeleģentie radošie direktoriņi un menedzērīši biezā slānī ielenkuši vairumu kantorīšu un ... tad jau sanāk kā sanāk Planciņa soctīklu upuriem jau te arī ir

Atbildēt

enchante

25.10.2020. 12:19

plakātiņš bija modē gandrīz visu vasaru, kad ar dažiem Rīgas sabiedriskā transporta maršrutiem tika "eksperimentēts", kā labāk un vairāk trenkāt pasažierus pieturvietās no vienām vāģa durvīm pie otrām. Aizkustinoši bija novērot, kā transporta vadītājs aukstasinīgi (pēc priekšnieka pavēles) tur ciet durvis, kamēr visi gaidošie vecīši aizklunkuro līdz pirmajām atvērtajām. Tiesa gan , bija arī tādi "neklausīgie", kuri parāva durvis vaļā kāda večuka priekšā ..... tādi vienmēr atrodas un tas priecē

Atbildēt

nu, nu...

25.10.2020. 11:58

»

Loģiski

3A pakārtoja likumus savām vajadzībām un tad rīkojās. Tāpēc tautai tas nepalika noslēpts. Jaunie varneši manipulē ar informatīvo telpu un dara ko grib. Tas 3A pat sapņos nerādījās. Turklāt tauta applaudē stāvus un uzņemas maksāt jaunus kredītus. 3A tomēr nedaudz domāja par valsti, kurā pašiem būs arī...


Viss notiek pēc plāna. Kad šeit viss būs izzagts un valsts parāds tāds, ka vairāk aizdevumus dabūt nevarēs, vienīgā izeja būs doties kremļa apskāvienos, kas arĪ IEK GATAVOTS. Tad jaunā vara visiem parādiem uzšķaudīs un Krievija būs mūsu "glābēja". Pašu varasvīri kā kirhenšteini dosies uz kremli ar lūgumu mūs pievienot. Savulaik jau kremlis solīja atjaunot impēriju PSRS robežās. Un atšķirībā no mūsu deputātiem, kremlis ar solījumiem tā vienkārši nemētājas.

Atbildēt

Kašķis

25.10.2020. 11:27

»

Es

Pie varas esošā valdība ir viena no labākajām, kādas Latvijai ir bijušas, vaina nav vis patreizējā valdībā, bet tajās paliekās, dažādās valsts struktūrās, kuras ir palikušas no oligarhu kabatas valdību laikiem un nespēj samierināties ar to, ka vairs nevarēs turpināt apzagt tautu...


Ja nu ir truli, mazizglītoti, neizdevušies vai zombēti cilvēki, tad "Es" varētu atrasties pirmajā rindā kopā ar tiem kas līmē uz mašīnas, vai nēsā lupatas ar uzrakstu latvietis/te.

Atbildēt

Loģiski

25.10.2020. 11:26

»

Pēteris

Ha ha ha


3A pakārtoja likumus savām vajadzībām un tad rīkojās. Tāpēc tautai tas nepalika noslēpts. Jaunie varneši manipulē ar informatīvo telpu un dara ko grib. Tas 3A pat sapņos nerādījās. Turklāt tauta applaudē stāvus un uzņemas maksāt jaunus kredītus. 3A tomēr nedaudz domāja par valsti, kurā pašiem būs arī jādzīvo. Jaunie varneši ir Eiropas pilsoņi, kuriem nospļauties par to kas te notiek. Daļai ir dubultā pilsonība. Nekas viņus te nesaistīs, ja nebūs ko piesavināties. Paskatieties kas notiek ar Latvijas valsts parādu kopš pie varas ir vienotība ar satelītiem.

Atbildēt

P.

25.10.2020. 11:16

Par šādām izdarībām jāsoda ar vidusskolas atestāta atņemšanu.

Atbildēt

aa

25.10.2020. 10:49

tā iekāpšana pa priekšējām durvīm ir lielā zaķu skaita dēļ.Tā kaut daļēji kontrolē. Bieži braucu uz Langstiņiem. Zinu šo situāciju.

Atbildēt

TT

25.10.2020. 10:12

»

vēl vienam

Liela starpība


Slimais plānprātiņš....

Atbildēt

migrants no laukiem

25.10.2020. 10:05

Es ar sabierisko nebraucu, Es pārvietojos ar 17 gadus jaunu Mercedes-Benz.

Atbildēt

Indulis un Ārija

25.10.2020. 09:51

»

ES arī ESMAIJA

Diemžēl arī es reizēm esmu ES tikai MANS VIEDOKLIS IR GLUŽI PRETĒJS jŪSĒJAM. Šī valdība ir nožēlojami un sodāmi nejēgas. Turklāt tautas negribēti, bet acīmredzot, kādu augstāku spēku ierotēti, lai līdz galam piebeigtu un izklīdinātu pasaules vējos visus, kas vēl esam palikuši...


Nelgas ir visi tie, kuri pie vara un pie naudas grābšanas vai sagrābušies līdz riebumam, ka pazaudējuši izpratni par realitāti - viņi sevi uzrāda kā gudrus, kā varenus, kur visu var pirkt un pārdot. Nestāsti brīnumus - ļaunāka, netīrāka par Ušaka varu Rīgā nav bijusi, nerunājot par to, ka Saeimā ir nejēgas, bezdievi, naudas kārsēji, duraki, padodas korupcijai, par ko saņem vieni, bet balso, citi - līdzskrējēji, hameleoni, vampīri jo viņiem nav galvas un sava prāta - apjukuši, ka var sēdēt Saeimā un neko nedarīt, tikai pareizi balsot, kā rāda īkšķis. Viņi nebalsotu "kā vajag", bet naivi cer, ka tas var kaitēt viņu jaunai pārvēlēšanai. Tas pasaulē ir visparazītiskākais amats, tāpat kā valdēs un padomēs - kur neko nevajag darīt, bet var saņemt lielu naudu. Parazīti dzīvo tur, kur tiem ir vide un kur tos netraucē.

Atbildēt

RS

25.10.2020. 09:46

uzraksts tipisks viņiem, viņu stulbumam, tur jau vēl anekdote stāstot pat to, kā jālieto maskas.
Šīs maskas neliek ķirurgs OPERĀCIJU ZĀLĒ, TUR SAVI NOTEIKUMI, šeit noteikumi citi.
ŠĪ vĪrusu ierobeŽoŠanas MASKA DOMĀTA, LAI NEKLEPOTU OTRAM ĢĪMI GĻOTAS.
Būtu gan jāmāca, ka maskas jāmazgā vai jāgludina dezinfekcijai.
Patreiz vismaz liekas, ka vēdina transportu, logi nav notecējuši no tvaikiem, tā brauci kā cūkkūtī.

Atbildēt

Pēteris

25.10.2020. 09:36

»

Es

Pie tā, ka Tu negribi strādāt un sevi profesionāli pilnveidot vainīga gan nebūs vis valdība, bet pilnā mērā Tu pats


Ha ha ha.
Tu visu reducē uz mani, nezinot, kur es strādāju un ko daru!
Tava aklā apmātība ar visiem šodienas varnešu jefiņiem ir totāla.
Latvijas nesenajā vēsturē zināmie 3A ir balti un pūkaini, salīdzinot ar šodienas varas bandītiem.

Atbildēt

ES arī ESMAIJA

25.10.2020. 09:05

»

Es

Pie varas esošā valdība ir viena no labākajām, kādas Latvijai ir bijušas, vaina nav vis patreizējā valdībā, bet tajās paliekās, dažādās valsts struktūrās, kuras ir palikušas no oligarhu kabatas valdību laikiem un nespēj samierināties ar to, ka vairs nevarēs turpināt apzagt tautu...


Diemžēl arī es reizēm esmu ES tikai MANS VIEDOKLIS IR GLUŽI PRETĒJS jŪSĒJAM. Šī valdība ir nožēlojami un sodāmi nejēgas. Turklāt tautas negribēti, bet acīmredzot, kādu augstāku spēku ierotēti, lai līdz galam piebeigtu un izklīdinātu pasaules vējos visus, kas vēl esam palikuši.

Atbildēt

vēl vienam

25.10.2020. 09:04

»

Ferdinands

Kāda starpība, pa kurām


Liela starpība!
Ja vispirms atver priekšējās durvis, pa kurām visi iekāp, bet tad pārējās, pa kurām izkāp, tad nekāda drūzmēšanās nesanāk.

Atbildēt

Es

25.10.2020. 08:25

»

Pēteris

Labākā valdība? Kam? Varbūt tev ar 3000 algu


Pie tā, ka Tu negribi strādāt un sevi profesionāli pilnveidot vainīga gan nebūs vis valdība, bet pilnā mērā Tu pats.

Atbildēt

autoram

25.10.2020. 08:06

Ja esi atpalicis, tad nevajag sevi saukt par viedo! Tas plakāts ir no autobusiem, kur iekāpšana notika pa priekšējām, bet izkāpšana pa pārējām durvīm, turklāt šī kārtība jau kādu laiku ir atcelta.

Atbildēt

Es

25.10.2020. 07:36

Pie varas esošā valdība ir viena no labākajām, kādas Latvijai ir bijušas, vaina nav vis patreizējā valdībā, bet tajās paliekās, dažādās valsts struktūrās, kuras ir palikušas no oligarhu kabatas valdību laikiem un nespēj samierināties ar to, ka vairs nevarēs turpināt apzagt tautu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...