Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jurjītis.

09.02.2021. 17:03

»

Kuze

Viens prokurors video pasūta sev maukas, cits pārkāpjot pilnvaras mierīgi vienojas par nelikumīgiem darījumiem no slēptiem ēpastiem un viss ir ok


Sjukāns esot uztaisījis jaunu nodaļu un uzminiet, ko ielicis par priekšnieku????

Atbildēt

007

07.02.2021. 21:14

Ir kāds redzējis Līgas Lembergas foto??

Atbildēt

anrisam

07.02.2021. 17:10

būs jāiet būrī ...

Atbildēt

Aksels

07.02.2021. 17:01

Tas viss izskatās pēc bezkompromisa tiesiskuma... Interesanti, kāds varētu izskatīties kompromisa tiesiskums...? Laikam normālu tiesiskumu ar šādiem ļurļakiem augstākajos amatos muma vēl ilgi neredzēt...

Atbildēt

millers

07.02.2021. 13:42

kāds interesants ģīmītis,velk uz pideru,tur pat jau kukulīši,pārējās šņagas ,uzsitīs ar pletnīti pa pakaļiņu,un redz,spriedumiņš gatavs

Atbildēt

Edis

07.02.2021. 12:19

Nu nez vai nosauktaja tiesvedibas procesa gaita darbosies teiciens —,, uzbrukums ir labaka aizsardziba ,,...!!!!

Atbildēt

Hm

07.02.2021. 11:38

»

Kuze

Viens prokurors video pasūta sev maukas, cits pārkāpjot pilnvaras mierīgi vienojas par nelikumīgiem darījumiem no slēptiem ēpastiem un viss ir ok


Kalnmeiers gadiem ilgi lasījis šos atkritumus pa visu Latviju, plus viena daļa kalpo Sozinovam, viena daļa hūtei, viena daļa nevar saprast kam.
Iztīrīt šo kantori nozīmē atklāt sabiedrībai problēmas mērogu.
Stukāns neuzdrošināsies.
Plus jādomā ko likt vietā kā vērtēt esošus. Citi veic amata noziegumus akurāti, cenšoties nezīmēties un neuzrādīt deklarācijās aizdomīgus aktīvus.

Atbildēt

Janis pret Korupciju Oik

07.02.2021. 11:36

»

Pēteris

Mazais Jurītis ir bagātākais prokurorčiks Latvijā. Apsveicam


Bagatakais prokurors aiz makslinieces evijas sedlenieces

Atbildēt

Kuze

07.02.2021. 11:29

Viens prokurors video pasūta sev maukas, cits pārkāpjot pilnvaras mierīgi vienojas par nelikumīgiem darījumiem no slēptiem ēpastiem un viss ir ok?
Kad Stukāns sāks izmēzt šo stalli?

Atbildēt

Vienādi vainigi

07.02.2021. 11:27

»

Suverenitate

Lembergi nepadodas asv koloborantiem


Gan Krievijas,gan ASV koloboranti.Lembergs ir Krievijas pakalpiņs jau no padomju laikiem!

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

07.02.2021. 11:22

»

Q

Aiz prokurora stāv vesels Sorosa žurku bars


Cik samais Stipendiju no Meroni sanema.
Sedleniecei mafija izstades organizeja un kadu malejumu vid neredzistreta Notirgoja.
Martas iela Riga 30dienu iztade Prokurorej evijai izmaksaja ar Fursetiem aptuveni 50 000eur
Foto tehnika darga.
Lembergs piedzis no Valsts, prokurors Juras sanems Bridinajumu Juras Strike

Atbildēt

Nelda

07.02.2021. 10:52

A. Lemberg , sūti šo materiālu uz Hāgas Tiesu !

Atbildēt

Q

07.02.2021. 10:36

Aiz prokurora stāv vesels Sorosa žurku bars!

Atbildēt

ha-ha

07.02.2021. 10:33

Diametrāli sabiedrībā vērtētie tiesājamie cenšās panākt prokuratūras t.i.tiesiskā apsūdzības uzrādītaja tiesāšanu,tā kā īsti nav saprotams,ko tiesā un kas tā par tiesu,kurā tas tiek pieļauts.

Atbildēt

Jaunapasaule

07.02.2021. 10:08

Pabeigs tak beidzot to tiesu un skaidrs- kasBALTS kasMELNS ... kas zaglis , kas ne .... miers un skaidrs viss

Atbildēt

Puaro

07.02.2021. 09:33

»

Līdz 2025. gada 31. martam

Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros...


Ko nozīmē karastāvoklis?
Karastāvoklis kā īpašs tiesiskais režīms Latvijas normatīvajos aktos nav paredzēts.
Nacionālās drošības likums nosaka, ka “atkarībā no valsts apdraudējuma veida, tā intensitātes un rakstura, kā arī apdraudētās teritorijas lieluma nosaka atbilstošu terorisma draudu līmeni, kā arī likumā noteiktajā kārtībā var izsludināt ārkārtējo situāciju vai izņēmuma stāvokli. Izsludinot izņēmuma stāvokli, Ministru kabinets var noteikt papildu ierobežojumus iedzīvotājiem, komersantiem, valsts un pašvaldību iestādēm atbilstoši likumam “Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli”.

Atbildēt

Līdz 2025. gada 31. martam

07.02.2021. 07:43

»

Tāds ir tieslietu virzītājspēks

Savējie un svešie...


Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Tāds ir tieslietu virzītājspēks

07.02.2021. 07:30

»

Būsim reāli

šīs teritorijas tiesas no krievijas un citu psrs valsu tiesu sistēmām īpaši neatšķiras. Tieslietās strādā daudz nekompetentu un korumpētu darboņu, lēmumi tiek pieņemti ārpus tiesas zāles vai pēc deguniem, bet strādāt neviens negrib. Ministrs uzskata, ka lietas jārisina ar padomju metodēm pats būdams...


Savējie un svešie.

Tūlīt būs vēl Ekonomikas lietu tiesa. Vispirms. Kas ir ekonomika. Ekonomika ir mājsaimniecības budžets, apgrozījums, aktīvi.

Ekonomikas lietas attiecas uz valsts ekonomiku - budžetu un aktīviem kā Pļaviņu HES utt. un mājsaimniecību.

Jebkura tiesiska aizskāruma - strīda gadījumā ir iesaistītas materiālās intereses un tiesības.

Materiālās intereses valsts un privātpersonas mājsaimniecības.

Tātad Ekonomikas lietu tiesa attiecas uz materiālajām interesēm.

Ar mākslīgo pandēmiju (glorificējot C19 bīstamību - ar gripu to nedarīja, bet bija mēģinājumi - putnu, cūku gripas..) plāno caur pasaules ek. foruma stratēģiju, sašaurinot ekonomiku, atsavināt īpašumus (arī NĪ) par labu bankām, kurās īpašumi ieķīlāti - ātri un efektīvi. Ekonomikas lietu tiesas plāno visā ES teritorijā, vienlaikus uz viltus pandēmijas rēķina palielinot valstu parādus. Eiropas centr. banka ir paziņojusi, ka aizdos naudu ES valstīm proporcionāli to infrastruktūrām kā Pļaviņu HES utt. Visi Kariņa MK lēmumi C19 kontekstā jau sen notiek pilnīgi slepeni. Tātad Ekonomikas lietu tiesas uzdevums būs atsavināt valsts un privātpersonu īpašumus, kuri ieķīlāti. Cilvēktiesības ir arī tiesības uz īpašumu un nodarbošanās izvēli. 13/03/20 LV atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas.Paredzu, ka viltus pandēmiju plāno ar jauniem C19 vīrusu veidiem - jau ir Lielbritānijas, Dienvidafrikas utt. vismaz Pasaules bankas 1. fāzē - līdz 2015. gada 31. martam, terorizējot valstis un privātpersonas, palielinot valstu parādus, graujot ekonomiku, valstīm izmaksājot privātpersonām pabalstus uz aizņemtas naudas rēķina.

Atbildēt

Būsim reāli

07.02.2021. 02:35

šīs teritorijas tiesas no krievijas un citu psrs valsu tiesu sistēmām īpaši neatšķiras. Tieslietās strādā daudz nekompetentu un korumpētu darboņu, lēmumi tiek pieņemti ārpus tiesas zāles vai pēc deguniem, bet strādāt neviens negrib. Ministrs uzskata, ka lietas jārisina ar padomju metodēm pats būdams šīs kroplās sistēmas izcilnieks. Būs notiesājošs spriedums 100%, bet noziedznieki tieslietās turpinās savu uzvaras gājienu. Bet notievējušo mentu čuzi par mēēru.

Atbildēt

Protams

06.02.2021. 22:34

»

S

Kāpēc pret Latviju nebija sankciju, kad Baidens dēls no Burismas ,,skaloja'' miljonus caur Latvijas bankām? Kāpēc Rinkevičš Baidena dēlēnu neielika melnajā sarakstā? Tātad savējie, no ASV, var zagt


Pag.gs 70 gados ASV atteicās no zelta seguma us. Vienlaikus sākās naudas drukāšana un globālistu uzbrukums valstīm. Globālisti izveidoja ofšorus. Vienlaikus globālistu interesēs apvienojās CIP, Mossad un MI 6 (angļu) specdienesti, izveidojot organizēto specdienestu noziedzību, kura sadarbojas ar SAB un VDD. Organizētā specdienestu noziedzība kontrolē arī Meroni. Lembergs to visu nezināja. Varbūt zināja un tēlo muļķi tautai un tiesai, kas spriež tautas vārdā.

Es redzu, ka spriedums būs - vainīgi, bet lietu izbeidz noilguma dēļ. Sankcijas pret Lembergu, lai ASV varētu tēlot pretkorupciju.

Atbildēt

06.02.2021. 21:58

,cik labi ir būt lieciniekam.

Atbildēt

Igaunijā

06.02.2021. 21:09

»

Nika

“Kriminālprocesa saprātīgs termiņš Igaunijā tika noteikts, balstoties uz Eiropas Cilvēktiesību tiesas praksi, kā arī pamatojoties uz Igaunijas pēdējās instances valsts tiesas – Latvijas izpratnē Augstākās tiesas (Riigikohus) – atzinumiem. Igaunijas tiesu praksē pieņemts saprast, ka kriminālprocesa termiņa...


nebija ģeopolitisku apstākļu (Ventspils osta bija lielākā eksporta osta PSRS, kur Lempergu nosūtīja PSKP strādāt par pašvaldības vad.), lai veidotos oligarhs ar ofšoru kontu, izmantojot amatu, kas ir interešu konflikts.

Lemberga stipendīts bija pat Ilgas Kreituses - 6. Saeimas spīkeres vīrs - Aivars Kreituss. Ko, Jūs mīlīši, gaidāt no tiesas, kas ir farss?

Tiesa atzīs ka Lembergi vai īgi, lai vilks (tauta) paēdis un lietu izbeigs noilguma dēļ.

Ja piespriedīs kaut ko, tad dos uzdevumu Levitam apžēlot un cirks būs beidzies.

Atbildēt

es

06.02.2021. 21:08

ābols nekrīt tālu no ābeles,
tāpat zirgābols no zirga.
Laikam pēdējais ir spēkā mazā blēža gadījumā.

Atbildēt

Suverenitate

06.02.2021. 20:36

Lembergi nepadodas asv koloborantiem !

Atbildēt

Vai pareizi sapratu

06.02.2021. 20:24

Apelācijas sūdzību izskatīs Kurzemes apgabaltiesa Liepājā?

Atbildēt

Nika

06.02.2021. 20:22

“Kriminālprocesa saprātīgs termiņš Igaunijā tika noteikts, balstoties uz Eiropas Cilvēktiesību tiesas praksi, kā arī pamatojoties uz Igaunijas pēdējās instances valsts tiesas – Latvijas izpratnē Augstākās tiesas (Riigikohus) – atzinumiem. Igaunijas tiesu praksē pieņemts saprast, ka kriminālprocesa termiņa saprātīguma beigas sākas, ja process sasniedzis piecu gadu garumu. Atkarībā no krimināllietas apjoma un tā sarežģītības process var ilgt līdz septiņiem gadiem, bet tas ir maksimālais saprātīga termiņa ilgums."
Varbūt kāds šorakstu lasīja Puaro? Kāpēc Latvija ir tādās lūzera pozīcijās? Kāpēc zagt aiz aizsega ir tik labi un ērti milzīgajai elitei?

Atbildēt

Betbet

06.02.2021. 20:04

? Vai cits tiesas laika var ka 2 nosauktas personas —- izturetiesbpret tiesu , prokuroru , valsti —- tada maniere ???

Atbildēt

Upsis

06.02.2021. 19:57

»

Augsta līmeņa nejēga

Es


Un kurš muļķis vēl?

Atbildēt

tie Lembergi

06.02.2021. 19:21

ir nepārspējami.Grib laikam tikt Ginesa grāmatā.Visu laiku izskatās,ka nevis viņi tiek tiesāti,bet gan viņi tiesā tiesu un prokuroru.Apbrīnojama bezkaunība.Gadiem ilgi tiesas zālē uzbrukt tiesai un prokuroram.

Atbildēt

interesents

06.02.2021. 19:20

Izskatās, ka Lembergs caur ES tiesu varēs no Latvijas valsts piedzīt pamatīgu kompensāciju par savu nenormāli garo čakarēšanu! Tos 100iem sējumus neviens normāli nelasa, bet raksta tikai kautko klāt. Un, kad būs pārskats par Meroni iztērēto!?

Atbildēt

Oligarhātu LV cionisti ar ofšoriem radīja

06.02.2021. 19:17

lai novājinātu valsti, nesaņemot nodokļus. Lembergs bez pieredzes un zināšanām nonāca organizētās globālistu specdienestu noziedzības rokās Šveices ofšorā ar Meroni figurantu. Minētā organizētā noziedzība - CIP, Mossad, MI6 pārvalda LV tiesību sistēmu (Saeimu, MK) un tieslietu sistēmu (tiesu, tieslietu ministriju utt.). Sankcijas no ASV pret Lembergu tika vērstas, lai paviltu svītru Lemberga darbībai, kura bia jau kļuvusi maznozīmīga. Tiesas uzdevums tagad ir publiski Lembergus notiesāt ar konkrētu spriedumu, vai lietu izbeigt noilguma dēļ, vai citādi.

Pastāv variants, ka spriedums būs - atzīt par vainīgu uietu izbeigt.

Ja spriedums būs cits, E. Levitam tiks dots uzdevums apžēlot.

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

06.02.2021. 19:16

Kurš šito palagu izlasīja no sākuma līdz beigām?

Atbildēt

Apgabals

06.02.2021. 18:57

Nu gan vilkta tiesa ... nu gan ... aiz astes vien... nu nu nu. Tas jau tik spec personen .

Atbildēt

блин

06.02.2021. 18:53

Godīgi sakot esmu vīlies. Praktiski nekā jauna, par ko jau nebūtu Lemberga lietas sakarā lasījis. Tas pats jau par banālo kļuvušais mantas jautājums. Tomēr viena lieta pārsteidz. Izrādās ka Anrijs uzskata, ka par nopietniem pierādījumiem var uzskatīt publikācijas medijos un kā tagad moderni teikt, pretrunīgos interneta portālos. Šajā sakarā pie kādā citā portālā lasīju trāpīgu komentāru, ka pat Rīgas centrā uz žoga rakstītais nav nopietni vērā ņemams.
Taču galvenais jau laikam tas, ka drīzumā spriedums. Nākamās izrādes varētu būt jau no kamerteātra un nedomāju ka būs tādi, kuri domā kā nākamā izrāde nebūs jo neviens neko nepārsūdzēs.

Atbildēt

Epasta adrese

06.02.2021. 18:50

Kad šausmīgi gribās būt Šerlokam Holmam, bet ir tikai Deju Juris... tāds Meroni pakalpiņš... te tiešām prasās pēc blakus lēmuma. Apkaunojums prokuratūrai un tiesu sistēmai. Cerams, ka jaunais ģenerālprokurors rīkosies.

Atbildēt

S

06.02.2021. 18:33

Pārliecinoši izskatās, ka prokurors viņš vairs nedrīkstētu būt

Atbildēt

Nodebesimnikritusimanta

06.02.2021. 18:32

A kur ta Lemberga juniori tik uzreiz tik nenormali daudz naudas un uznemumu sagraba un sataisija . Ka tad tas nu iespejams... no debesim nokrita

Atbildēt

Jurijs Detočkins

06.02.2021. 18:12

Šo lasot , sanāk , ka aizdomās turamais ir Jurītis!

Atbildēt

Lasītājs

06.02.2021. 18:01

Kāds tur vēl noziegums! Beztiesiskā valstī ar apsūdzētā mantu, prokuros rīkojas pēc saviem ieskatiem.

Atbildēt

Pēteris

06.02.2021. 17:15

Mazais Jurītis ir bagātākais prokurorčiks Latvijā. Apsveicam!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....