Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Buratino

23.04.2024. 11:25

»

:):):):)

Jūs dzīvojat citā reālitātē kā visa pasaule :):):):). Visa pasaule pazīst tikai vienu ļaunuma impēriju - krieviju


Vieni skatās medijus, citi rok dziļāk un truša ala aizved pie pavisam citas realitātes, kura vairs neierakstās mediju un propogandas konceptā.
Bet valstiski - mūsu informatīvajai telpai jābūt latviskai maksimāli nodrošinot savu drošību un intereses. Apmaksāt krievu valodas medijus protams ir noziegums un darbs likumsargem. Bet tai pašā laikā automātiski atteikties no Krievijas infotelpas ir pilnīgs idiotisms un vispārējo cilvēktiesību smags pārkāpums. Tāpēc ari ir valdība, lai šo jautājumu risinātu nesanaodojot nodalītās cilvēku grupas un tās informatīvi apvienot veidojot vienotu polotnāciju un garantējot republikas ilgtspējīgu attīstību.

Atbildēt

:):):):)

22.04.2024. 17:18

»

realitāte

hoholu banderu regs 10 gadus santaze visu pasauli ar karu ukraina, un karš vajadzīgs USA ļaunuma impērijai


Jūs dzīvojat citā reālitātē kā visa pasaule :):):):). Visa pasaule pazīst tikai vienu ļaunuma impēriju - krieviju!

Atbildēt

nu nu

22.04.2024. 09:23

»

nelej udeni

,,labi apmecita,, tauta visiem iespejamiem lidzekliem beg prom no ukrainas,gan kajam ,gan peldus pari Tisas upei vai padodas gusta Krievijas armijai fronte.un ukraina ir palikusi labi ja 20 miljoni iedzivotaji un arvien mazak velesies iet karot par asv un vietejo ukrainas ebreju interesem un bezjedzigi...


Ukraiņi jau trešo gadu bēg, bet krievu sadistu, marodieru un pederastu armija tagad spiesta ar meliem un viltu rekrutēt lielgabalgaļu Indijā, Nepālā un Etiopijā. Tagad rūpnīcās jau vergo 14 gadīgi krievelēni, drīz tos aizsūtīs uz Donbasu barot ierakumu žurkas.

Atbildēt

nelej udeni

22.04.2024. 06:00

»

militārists

teiksmi kā ir: Labi apmācītu, patriotisku, apbruņotu 40 miljonu lielu tautu Krievijai nav spēju sakaut....Viss jautājums-vai tauta ir patriotiska un apbruņota


,,labi apmecita,, tauta visiem iespejamiem lidzekliem beg prom no ukrainas,gan kajam ,gan peldus pari Tisas upei vai padodas gusta Krievijas armijai fronte.un ukraina ir palikusi labi ja 20 miljoni iedzivotaji un arvien mazak velesies iet karot par asv un vietejo ukrainas ebreju interesem un bezjedzigi mirt.

Atbildēt

ne gluži

21.04.2024. 19:08

»

militārists

teiksmi kā ir: Labi apmācītu, patriotisku, apbruņotu 40 miljonu lielu tautu Krievijai nav spēju sakaut....Viss jautājums-vai tauta ir patriotiska un apbruņota


teiksim kā ir: Marodieri un pederasti nekad nav bijuši karotāji, tas jau tika nodemonstrēts, kad tie vienā rāvienā pazaudēja 20 gadus gatavotu Otro pasaules karu 5 reizes vājākai armijai un 3 miljoni pāris nedēļās padevās vācu gūstā.
Ja toreiz vēl komandieri nošāva zaldātus, kuri atteicās izvarot, laupīt un slepkavot civiliedzīvotājus, tad Ukrainas karā tie jau vairs uz to nebija skubināmi.

Atbildēt

vice

21.04.2024. 15:32

Regresīvo un Jaunās Krievotības rēgs klīst pa Latviju!

Prokremliskā sarkanā Latvijas medijšļura klīst viņiem līdz!

Zilie Zemnieki pendēlējas līdzi!

Jaunčekistēns Švinka - pašā viducī!!!

Siliņpratība ES aģitē PAR to, lai Latvija varētu TURPINĀT mangāna rūdas tranzītu!

Salašņas!!

Atbildēt

militārists

21.04.2024. 15:13

»

ne gluži

Ja Ukraina saņemtu 61 miljardu, līdz vasaras beigām visa krievu sadistu marodieru un pederastu armija, kas vēl nebūtu norakta Urālos, peldētu Ziemeļu ledus okeānā un Japāņu jūrā, tikai tas nav Obamas un Sorosa plānos


teiksmi kā ir: Labi apmācītu, patriotisku, apbruņotu 40 miljonu lielu tautu Krievijai nav spēju sakaut....Viss jautājums-vai tauta ir patriotiska un apbruņota..

Atbildēt

Induli Duka no Zdohļiem!

21.04.2024. 13:37

»

hi hi

šmucmanataudzēn mieru,tiksi TVAIKA ielas numuros


Vai pašam tev nešķiet, ka tas, ko raksti, nav normāli?

Atbildēt

?!

21.04.2024. 13:16

»

Vēsture atkārtojas

Citāts no - K.Markss, F.Engelss ,,Komunistiskās partijas manifests


kāpēc feodalismu,socialismu,kapitalismu,
komunismu,sorosismu,kā no iesākuma līdz galam
izadomāja un ieviesa IZREDZĒTIE un GUDRIE un šie rēgi
klīst un vairojās vedot aitu barus tālēs....Tā viš i.

Atbildēt

patiesībā

21.04.2024. 11:48

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

miedziņš nenāk?

21.04.2024. 11:46

»

Kamēr smirdīgo kluci nenoliek

miedziņš nenāk


Kamēr smirdīgo kluci nenoliek pļutkinene vicehehe

Atbildēt

vice

21.04.2024. 11:37

»

Vēsture atkārtojas

Citāts no - K.Markss, F.Engelss ,,Komunistiskās partijas manifests


Regresīvo un Jaunās Krievotības rēgs klīst pa Latviju!

Prokremliskā sarkanā Latvijas medijšļura klīst viņiem līdz!

Jaunčekistēns Švinka - pašā viducī!!!

Atbildēt

ne gluži

21.04.2024. 09:48

»

Андрій Єрмак

Kijevas žīdiem, arī man, tūlīt sadalei būs 61 miljards, bet Rīgas ielās parādīsies jauni bēgļu luksus auto ar Ukrainas reģistrācijas numurzīmēm


Ja Ukraina saņemtu 61 miljardu, līdz vasaras beigām visa krievu sadistu marodieru un pederastu armija, kas vēl nebūtu norakta Urālos, peldētu Ziemeļu ledus okeānā un Japāņu jūrā, tikai tas nav Obamas un Sorosa plānos.

Atbildēt

krievu kroplim

21.04.2024. 09:43

»

Nelabi ož

Ož pēc piečurātām kamašām un pelējuma,pēc īsta patrijota.Nu neviens sev tuvumā nevēlas redzēt šos izcilniekus


Nomīztu partjanku smirdoņa nevienam nepatīk, tāpēc totāla un globāla derusifikācija ir neizbēgama.

Atbildēt

Андрій Єрмак

21.04.2024. 09:42

Kijevas žīdiem, arī man, tūlīt sadalei būs 61 miljards, bet Rīgas ielās parādīsies jauni bēgļu luksus auto ar Ukrainas reģistrācijas numurzīmēm.

Atbildēt

tā ir

21.04.2024. 09:38

»

realitāte

hoholu banderu regs 10 gadus santaze visu pasauli ar karu ukraina, un karš vajadzīgs USA ļaunuma impērijai


Krievu necilvēki visu laiku, kopš jūs izdomāja sātana sūtnis, Pēteris I, esiet bijuši planētas demogrāfiskais un bioloģiskais piesārņojums un, saprotama lieta, neviens negrib būt krievs. Ukraiņi nav nekāds izņēmums.
Kad krievi nevar dabūt pierīties civilizētu tautu asinis, tie uzsāk slaktiņus pašu starpā, ko mēs drīz piedzīvosim, kad pēdējie dzīvi palikušie krievi, piepļūtītiem kerzavikiem muks no Donbasa atpakaļ neskatīdamies.

Atbildēt

realitāte

21.04.2024. 09:26

»

anti soross

hoholu banderu regs 10 gadus santaze visu pasauli ar karu ukraina


hoholu banderu regs 10 gadus santaze visu pasauli ar karu ukraina, un karš vajadzīgs USA ļaunuma impērijai!!!

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

21.04.2024. 07:30

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Haralds Kalns

21.04.2024. 07:25

Tu Arti nešvunko - nekasi ar kreiso roku labo ausi. Vari dirst angliski, pļūtīt "vecā drukā", bet turies pie mātes valodas!

Atbildēt

Kamēr smirdīgo kluci nenoliek

21.04.2024. 04:14

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


miedziņš nenāk?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

20.04.2024. 23:31

»

Bēda

Vai kāds tos sabiedriskos medijus maz skatās, ejonomija būtu, ja tos slēgtu. Pilnīgi pietiek ar ministriju, valsts iestāžu un pašvaldību mājas lapām. Ne jau iedzīvotāji radījuši šādu situāciju, kurā notiusi pārslēgšanās uz angļu un krievu valodas infoavotiem - neatgrezeniski...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, graujošāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk" un taml. pamatīgāk."
-----------

Mediju ziņa (04.2024.): "Domājams, daudzi sāks "spert zemes gaisā", uzzinot, ka piekrītu kolēģu no "Latvijas Radio" (LR) izplatītajā paziņojumā (kuram nekavējās pievienoties arī "latvijas Televīzijas" (LTV) kolēģi) paustajām bažām, ka dzīvojam laikā, kad vārda brīvības un mediju neatkarības robežas sašaurinās. Iemesls tam ir Krievijas un Ukrainas (kopā ar "civilizētajiem rietumdemokrātiskajiem partneriem") karš, kā to, starp citu, taču atzīst paši LR kolēģi. Atšķiras tas, kādas ievirzes diskomfortu tas rada to vai citu mediju redakcijās. (...) Katram savs sāpju slieksnis, ka mūsu profesionālās brīvības robežas sašaurinās, ir augstāks vai zemāks. Piemēram, radio kolēģiem rada diskomfortu, ka "no medijiem, jo īpaši sabiedriskajiem, tiek sagaidīts tikai "patriotisks" saturs, bet "pamatstraumei" (jeb t.d. "meinstrīmam") pretēja viedokļa izskanēšana tiek novērtēta (vismaz kā "nepareizs konteksts" vai "nepietiekama kontekstpratība", vai pat) kā medija pretvalstiska rīcība". Ja vien šī fakta konstatācija tūliņ nenovestu pie "cūku komiksa" kā problēmu raksturojoša piemēra piesaukšanas. Tiešām, kolēģi? Tik grūti atzīt šo sliktas gaumes, vieduma un brieduma trūkuma kļūdu? Šis tiešām būtu tas piemērs, kad kara dēļ no sabiedriskā medija tiek pieprasīts tikai patriotisks saturs, tā sašaurinot mediju brīvību? Gribētos tomēr sabiedrisko mediju kolēģu lielāku atklātību, kas ir tās tēmas un gadījumi, kad viņi sevī sajutuši pašcenzūru, citādi sanāk, ka mēs paši līdzdarbojamies šo savu neatkarības robežu sašaurināšanā." ... ( apt.cit.vied.aut. – žurnāliste Agnese Margēviča, aktuālā publikācija: "Ierobežojošais patriotisms." )

-----------

"Tak' - TV "Panorāmā" šit(o) pauda!..."
( 'monitōrings' [p]ar MZ SILES "valsts" "sab.masmē.dekļiem" )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Slien TV torņus (augstus) VISĀS valstīs,
Kas (a'priori!) varas "shēmas" balstīs,
Un 'permanenti' ZOMBĒS "pūļa masas",
Lai klausa "varnešiem" un 'neuz(pr)asās'.

Kam nesanāk pie TV NOZOMBĒTIES,
Tiem "RADIO-viļņos atļauts izpeldēties" ~
Klāt TV torņiem raidfrekvences 'stiķē',
Ko (protams!) arī "kūrē" varas 'kliķe'.

JA š'tādā 'vēzī' "nosedz INFO-telpu" ~
Vairs "glupai" Tautai 'nespīd' "atvilkt elpu",
No "kognitīvas" VARDARBĪBAS "valstī",
Ko "sabiedriskie mas.mēdekļi" balstīs...
...
Pēc "standart-shēmas" ZOMBĒTĀJI 'rullē',
Lai "kognitīvais serviss" NAV 'pa nullēm' ~
Par to šiem 'ložņāt' ļauj gar "budžet-lādi",
Ko ‘pieber' NOZOMBĒTIE - SEV par skādi?!
Ja "nepieciešams PROPAGANDU zināt",
Vai "pūlim" kaut ko 'fiškā atsvaidzināt' ~
Par ZOMBĒJUMU gādā PAŠU nauda:
"Tak' - TV "Panorāmā" šit(o) pauda!..."
...
Rīts "valstī" sākas "audio-vizuāli" ~
Pie TV 'pielīp' (pusmiegā, vēl bāli),
Un "rādžiņos" (vai "gadžetos") 'slīkst' ļaudis,
Kam "mērķa" ZOMBĒJUMU "mēēēdijs" '(spr)audīs':

"Mums šodien ATKAL "svaigas" (tiešām?) ziņas ~
No JĒGAS "valstī" ATKAL nav ne miņas,
Bet, tikmēr - ATKAL kāds ir "(aiz)lidojis",
(No "amatbeņķa" - ATKAL 'nolažojis'...)
'Iet vaļā' ATKAL (biežāk) "mī-tū" shēmas,
'Uz vietām' - ATKAL "demisiju" tēmas,
'Lauž pašval(dau)ņiem kaifu' reģionos...
Ar skandāl-šowiem ATKAL "augstos toņos",
Un KOMPROMATIEM (‘jēli’ sexuāliem),
Kas sārtvaidžiem liek šļupstēt, zaļi-bāliem,
No ekrāniem un 'klipos' "medij-straumē",
Kas ATKAL "prastam pūlim" 'fišku traumē'...
BET – citādi, ak "mīļā 'bauru’ Tauta"
(Kas "ilgtspējīgi" tiek "bez naža kauta",
Ar 'lumpen-medij-spamu' biezā slānī) ~
VISS KĀRTĪBĀ!!! Un - 'na(fig)' "valsti" gānīt!
...
Gar robežām – "VISS mierīgi un klusi!",
(Kaut - SILĒ "konteksts" 'klārs', uz kuru pusi,
Un kāpēc mukt, jo - "apdarudējums" esot,
No "slikatjiem") - lai "latv(ĀŅ)i" var stresot,
Un, "trīs-dien-paunām" kuprī, fiksi desot,
Pie "labajiem", kas TIKAI "mieru nesot",
Bet... "INFO-telpā" propaGANDĒ karu(?!):
Pa trulo ZOMBĒ "rusofōbu" baru &
Ar "ļauniem austrum-orkiem" lohus baida,
Kas (samīīīzušies) "kodolširmi" gaida,
Ko "rietumdeŖmokrāti" sola (skaļi!!!) ~
Kad (BEIDZOT) sāksies globāls "traļi-vaļi",
Ja (CERAMS) provocēt šiem Slāvi ļausies,
Uz "KUNGU klopi" (kurā kalpi kausies),
BET - tādā izdzīvot nev lemts NEVIENAM,
Pat Dievzmītē, kaut aiz "dzotu" sienām...
...
No "aizrobežām" ATKAL vēstis (stresam):
Jau ATKAL "labo banderlohu" HES'am,
(Kas "ziepējas" uz NA(x)TO "leiputriju")
'Gāž' "sliktie orki" blāķiem "čuguniju".
'Vot' - "rikošets" (no "ukriem"?) esot zvērā:
Pēc teroraktiem - "orki" ATKAL sērās,
(Bet "rietumpartneriem" tas [sen] 'pie kājas',
Jo - 'hajs' & drīz "vēlēšanas" PAŠU mājās…)
Jau ATKAL globāls ‘tusiņš iezīmējas’
Kur ATKAL 'testēs' "rietumbloka" spējas,
Vai "austrumbloku" ATKAL nostiprinās,
Vai "dienvidblokā" 'rebes saceikinās'...
Pār Pasauli (b)rāž ATKAL brīze jestra,
Kas dažviet ATKAL šķitīs visai dzestra,
Bet daudzviet - BEIDZOT normāla un svaiga ~
Tas, mīļie - TIKAI "sūC priekš Dieva vaiga"!..."
...
Starp propaGANDĒJUMA 'spama' "blokiem",
'Laiž' reklāmpauzes (garas, 'sekliem' jokiem),
Līdz vakars klāt - ar "ziepenēm" (līdz rītam),
Un "lumpen-šowiem" - kamēr "salmos krītam"...
(...)
No TV torņiem -- vieglāk "valsti" vadīt:
Gan SAVU propaGANDĒJUMU "radīt",
Gan SVEŠAM "saimniekam" pa prātam īdēt,
Un - ŠĀDĀ "medij.šļurā" 'lohus' nīdēt…

Bet - ja nu ZOMBIJ-torņi BEIDZOT bruktu,
Vai - DĀRGO "strāvas jaudu" 'pisness' juktu ~
Kas notiktu BEZ "mēdekļiem" ar "valsti" &
BEZ "madij-valsts" - VAI 'bauri' SILI balstīs?...
...
Ja šķiet 'pa mīkstu' "ceturtā no varām" ~
Šī MU.ĻĶU ZEME totāli ir "garām":
KUR Valsts un Tēvzeme, ko Tauta ciena,
Un - NEPIEĻAUJ, ka VISU 'laiž pēc piena'?!?

-----------

M U Ļ Ķ U zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

krievu kroplim

20.04.2024. 23:02

»

anti soross

hoholu banderu regs 10 gadus santaze visu pasauli ar karu ukraina


Jūs krievi visu laiku, kopš jūs izdomāja sātana sūtnis, Pēteris I, esiet bijuši planētas demogrāfiskais un bioloģiskais piesārņojums un, saprotama lieta, ka neviens negrib būt krievs. Ukraiņi nav nekāds izņēmums.

Atbildēt

Rudens

20.04.2024. 21:56

Vērojot invazīvās sugas- krievu -plosīšanos visur pasaulē, tikai pilnīga
krieviskuma izskaušana var attīrīt no šīs sērgas.

Atbildēt

Un ASV FRS žīdu naudas usd saimnieki

20.04.2024. 21:55

»

Yes

Stalins vinu 1937 gada biski pielaboja un modificeja


iznīcina cionistu izraēlas liekos žīdus un pusžīdus, kurus tur savāca no visas pasaules.

Kāpēc Baidens aizliedza atbildēt cionistiem Irānai?

Jo Irānai ir kosmosa apakšā ieejošas balistiskās raķetes, kas nopiostīja cionistu F35 lidlauku un tukšos angārus. Irāna divas nedēļas deva laiku sagatavoties.

Bet cionisti Irānas ģenerāli nogalināja par atriebi līgumos ar krieviju par balistisko raķešu piegādi. Tās no kosmosa zemajiem slāņiem var uzlaist ASV kuģiem Vidusjūrā un citur.

Bet ASV to negrib. Cionisti liekos sausos zarus likvidē Izraēlā kā pašu izraēlu, kā liekos žīdus 2.PK laikā.

Cionistu lielais plāns ir ar Ķīnu globālam kibucam.

Atbildēt

Yes

20.04.2024. 21:42

»

Komunisma rēga šūpulis

ir cionistu žīdu kibucs


Stalins vinu 1937 gada biski pielaboja un modificeja.

Atbildēt

jebkura gadijuma,se tev atpakal eiropas savieniba

20.04.2024. 21:38

Krievija izsutis atpakal uz latviju reperi,, platinu,, par narkotiku propogandu,neatkarigi no ta vinu Krievija notiesas vai ne.

Atbildēt

Kremļa bezmaksas datori

20.04.2024. 21:32

»

anti soross

hoholu banderu regs 10 gadus santaze visu pasauli ar karu ukraina


civilā okupanta spalvainajās roķelēs

Atbildēt

Komunisma rēga šūpulis

20.04.2024. 21:22

»

Vēsture atkārtojas

Citāts no - K.Markss, F.Engelss ,,Komunistiskās partijas manifests


ir cionistu žīdu kibucs.

Atbildēt

Bēda

20.04.2024. 19:09

Vai kāds tos sabiedriskos medijus maz skatās, ejonomija būtu, ja tos slēgtu. Pilnīgi pietiek ar ministriju, valsts iestāžu un pašvaldību mājas lapām. Ne jau iedzīvotāji radījuši šādu situāciju, kurā notiusi pārslēgšanās uz angļu un krievu valodas infoavotiem - neatgrezeniski.

Atbildēt

anti soross

20.04.2024. 19:05

»

Vēsture atkārtojas

Citāts no - K.Markss, F.Engelss ,,Komunistiskās partijas manifests


hoholu banderu regs 10 gadus santaze visu pasauli ar karu ukraina.

Atbildēt

Vēsture atkārtojas

20.04.2024. 18:54

Citāts no - K.Markss, F.Engelss ,,Komunistiskās partijas manifests'':
"Rēgs klīst pa Eiropu. Tas ir komunisma rēgs."

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...