Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mēs visi no laukiem

27.08.2020. 13:55

»

!

,,jums,, vesturiski ir jadodas atpal uz laukiem,no kurienes esat izkunojusies


"jums" vēsturiski jālien atpakaļ kokā, no kura esiet nokāpuši.

Atbildēt

!

27.08.2020. 13:08

»

malacis

Jo mazāk jūs pederastu - putinososu aiziesiet uz vēlēšanām, jo labāka RD mums būs


,,jums,, vesturiski ir jadodas atpal uz laukiem,no kurienes esat izkunojusies.

Atbildēt

tik tiešām

26.08.2020. 17:30

»

absolūti

Absolūti pareizi teikts! Īsi un kodolīgi. Nu liksim tak tiem baltkrieviem mieru. Vai pašu mājās viss kārtībā


Ko Baltkrievijā dara nolādētie krievu fašistiskie interventi: sadisti un pederasti, kad pašu smirdīgā imperasķija plīst pa visām šuvēm?

Atbildēt

Skolnieciņš

26.08.2020. 16:12

“Mosties, mosties, reiz, svabadais gars, Celies uz salauzi kalpības spaidus, Atpestī cietējus, klusini vaidus – Mosties, brīvības cēlajais gars! Zemē kungus, kas lepnībā sēž, Šķērdīgi putina miljonu sviedrus, Zemē kundzības draugus un biedrus, Kas savus brāļus spaida un plēš!” izturību vēlot, Tavs Skolnieciņš (Skauģu Skauģis) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉 Skolnieciņš® Skolnieciņš™ (Vislatvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš) #SkaudībasDievsSkolnieciņš

Atbildēt

nesaprotu

25.08.2020. 21:28

Kāpēc ūsainam krievu tarakānam iedeva automātu bez patronām? Vai viņa padotie arī to uzskata par plānprātiņu, kas var sākt šaudīties?

Atbildēt

nelegālim

25.08.2020. 21:11

»

Pilsonis

Ja aizskart gods, tad kāpēc viņi iziet ielās ar nacistu karogiem? Tiem karogiem zem kuriem viņus slepkavoja 2 pasaules karā. Baltkrievija bija karā visvairāk izpostītā PSRS teritorija. Nacistu līdzgaitnieki tieši zem tiem karogiem slepkavoja Baltkrievijā, noslepkavoja miljonus...


Nacistu līdzgaitnieki neslepkavoja civiliedzīvotājus, kā to dara krievu fašistiskie izdzimteņi.
Pat tupam krievam, kā tu, būtu vajadzējis zināt, ka Vlasova armija zem baltzilsarkaniem karogiem sita blusainos sarkanarmiešus un ar Georgija krustu 2.Pasaules kara laikā par varonību apbalvoja vācu pusē karojošajās Vlasova armijas daļas.
Pret staļiniskiem izdzimteņiem, kas dzen postā Baltkrieviju, baltkrievu patriotu baltsarkanbaltais karogs ir tieši laikā.

Atbildēt

galvenais

25.08.2020. 20:34

»

Joske

Nu, aber riktīg iekš desmitniek


Lai pietiktu patronu un napalma, kad miljons tavas sugas un saprāta brāļu, bez barības un medicīnas palikušo Ordas orku, izmisumā lauzīsies uz Eiropu.

Atbildēt

Pox

25.08.2020. 19:00

»

Baltkrievijai IKP ir atkarīgs no Krievijas

Pati ekonomiskā suverenitāte ir 40 procenti...


Dainis Īvāns: Visiem, kuri ļerkst par neizdevušos valsti – pa muti!

Atbildēt

Baltkrievijai IKP ir atkarīgs no Krievijas

25.08.2020. 10:26

»

Pilsonis

Es jau kādus 5 gadus novēroju, ka Lukašenko prātu izkūkojis. Bet cik dumjam jābūt, lai atbalstītu to tā saucamo opozīciju? Opozīcija kā galveno mērķi piedāvā saraut visas saites ar Krieviju. Bet baltkrieviem 50% tirdzniecības ir ar Krieviju. Tādus mērķus stāda tikai ienaidnieki vai pajolīši...


Pati ekonomiskā suverenitāte ir 40 procenti.

Problēma ir pretrunās starp ekonomikas suverenitāti un ideoloģiskajām globālajām tendencēm. PSRS sabruka, jo neattīstīja “patērētāja kultu”, kas PSRS beidzās traģiski.

Globālās ideoloģiskās tendences vērtstas uz “patēriņa kultu” un hedonismu. Patēriņa un hedonisma kulta pārņemtā Baltkrievijas jaunatne grib būt “moderna” un negrib tikai “mācīties audzēt kartupeļus ar Lukašenko”.

Lukašenko domā un rīkojas neadekvāti, jo neizprot minētās pretrunas un tās pārvarēt plāno fiziski, nevis morāli, intelektuāli un ideoloģiski. Tirgojoties ar Rietumiem un Krieviju, Baltkrievija tiek novājināta. Visos gadījumos tās suverenitāti saplosa trīs impērijas KF, ĶTR un ASV. No šī strupceļa nav izejas. Baltkrievija sairs.

Atbildēt

Kasīklim

25.08.2020. 10:11

»

incei

Kāpēc tev, krievu sūdu ēdājai un krievu sūdaino daiktu sūkātājai nelīst ārā no skapja


Tu, smirdošais sūdabrāli, iemācies pieklājību, izdezinficē sākumam muti un nomazgājies. Vēlams ar
tualetes tīrīšanas līdzekli Harpic 100% Limescale Remover. Nav dārgs un tev būs labi. Bet labāk viņu izdzer, ātrāk nosprāgsi un LV būs tīrāks gaiss.

Atbildēt

Pilsonis

25.08.2020. 09:56

»

Pilsonis

Ja aizskart gods, tad kāpēc viņi iziet ielās ar nacistu karogiem? Tiem karogiem zem kuriem viņus slepkavoja 2 pasaules karā. Baltkrievija bija karā visvairāk izpostītā PSRS teritorija. Nacistu līdzgaitnieki tieši zem tiem karogiem slepkavoja Baltkrievijā, noslepkavoja miljonus...


Es jau kādus 5 gadus novēroju, ka Lukašenko prātu izkūkojis. Bet cik dumjam jābūt, lai atbalstītu to tā saucamo opozīciju? Opozīcija kā galveno mērķi piedāvā saraut visas saites ar Krieviju. Bet baltkrieviem 50% tirdzniecības ir ar Krieviju. Tādus mērķus stāda tikai ienaidnieki vai pajolīši.
Bet vispār baltkrievijā scenārijs ir viens pret vienu kā Ukrainā. Nesen bijušais ukraiņu premjerministrs Azarovs Baltkom radio teica, ka Ukrainā pat prezidenta biroja vadītājs aktīvi strādāja maidana organizēšanā.
Pēc scenārija tagad jābūt sakrālajam upurim, savādāk viss sāk apsīkt

Atbildēt

Pilsonis

25.08.2020. 09:48

»

dažāda situācijas

Baltkrievi, kas vēl pirms 300 gadiem bija brīvi cilvēki, iziet ielās, kad aizskarts viņu gods, krievi nopietni sadumposies tikai kad to trauciņos vairs nebūs barība. Redzot, kas darās energoresursu, kas sastāda 70% Krievijas budžeta, tirgū, jādomā, ka tehniskie palmu tauki krievu racionā, vēl šogad ...


Ja aizskart gods, tad kāpēc viņi iziet ielās ar nacistu karogiem? Tiem karogiem zem kuriem viņus slepkavoja 2 pasaules karā. Baltkrievija bija karā visvairāk izpostītā PSRS teritorija. Nacistu līdzgaitnieki tieši zem tiem karogiem slepkavoja Baltkrievijā, noslepkavoja miljonus.
Cik dumjam jābūt, lai ietu protestēt ar šiem karogiem?

Atbildēt

!kasiklis ir izraelas pilsones tihanovskas propogandists !

25.08.2020. 06:56

kads sakars izraelas/lietuvas pilsonei tihanovskai ar Baltkrieviju ?par ko seit muld kaut kads kasiklis ?

Atbildēt

barikadnieku pamulkiem

25.08.2020. 06:51

»

Tevi idiot, vajag sodīt,

jo noticēji komunistiem un stāvēji kaut kādās idiotu barikādēs, lai komunisti kā Brigmanis un Lembergs visu iznīcinātu


,,staveji,, lai sodien asv noteiktu sankcijas pret tavu zemi,slegtu bankas tava zeme,lai tev aizliegtu lietot skaidru naudu un sutitu tevi karot par vinu interesem uz Iraku,Afganistanu un Mali ! tad boikote vismaz,,velesanas ,, sai mulku zeme,ja savadak protestet nemaki !

Atbildēt

kasikla sizofrenijas reklama turpinas !

25.08.2020. 06:48

ko grib panakt ar sizofrenika kasikla reklamesanu ?

Atbildēt

Viedais Manels

25.08.2020. 00:49

»

to tas

Kas tad tevi, krievu sūdu ēdāju, krievu garnizonu maukas bērnu, šeit aicina? Civilizācijas atkritumiem ir savi saiti un smirdi tur, deģenerāt


Atceros, kā stāvot uz barikādēm par mūsu brīvību un pret rusifikāciju, centos salikt akcentus uz taisnīgumu, tiesa, saprototot, ka drīzāk spēks, nevis taisnīgums visu sakārtos. Taču tolaik (un arī pašreiz) daudzi krieviņi saprata, ka latvju vēlēšanās īstenot savu valstiskumu, garantējot arī citiem tiesības uz savu viedokli un sadzīvi, ir taisna. Lasot dažādus kasīkļus un asinskārus prātu izkūkojušus viņa atbalstītājus, brīžam šķiet, ka ja viņu nebūtu, Kremlim šādi kretīni būtu jāizdomā, lai pierādītu mūsu valstiskuma idejas impotenci. Es tomēr ticu, ka saprātīgu latviešu ir vairākums.

Atbildēt

to tas

24.08.2020. 22:35

»

tas

Kasīklis ir nenormāls stulbenis, un nav nekādas jēgas no komunikācijas ar to krupi


Kas tad tevi, krievu sūdu ēdāju, krievu garnizonu maukas bērnu, šeit aicina? Civilizācijas atkritumiem ir savi saiti un smirdi tur, deģenerāt.

Atbildēt

tas

24.08.2020. 22:19

»

Piebilde

Kasīkli, kasīkli! Pilna youtube jau kādu pusgadu, ka rudenī sāksies visvisādi procesi


Kasīklis ir nenormāls stulbenis, un nav nekādas jēgas no komunikācijas ar to krupi.

Atbildēt

nesaprotu

24.08.2020. 21:50

»

slimajam

Čemodan - volzal - buļbašstan


Ir bezgala krieviski rakstošu portālu, kas slavē sadistus, slepkavas un pederastus, bet tomēr katram maukas bērnam jāielien pietiek.com, lai izkārnītos.

Atbildēt

Ventspils

24.08.2020. 21:40

Pilnīgas muļķības te sarakstītas. Kas vispār šis ir par portālu, ka kaut ko tik stulbu atļauj publicēt? Lukašenko valdīs kā valdījis, Putinam ir vajadzīgs prognozējams un stabils kaimiņš. Nevajag aizmirst, ka Krievija un Baltkrievija ir savienotas valstis. Tas, ka procentiem 20 iekārta ir apnikusi, nevienu augšā neuztrauc. Apspiedīs, arestēs un arī nākamā paaudze sev sabojās dzīvi. Bez tam Baltkrievijā ir ļoti daudz Lukašenko atbalstītāju, dzīve ir lēta un stabila. Ekstrēmisti ir bijuši un būs. Tur valda slāvu kultūra un likumi- pilnīgi cita pasaule. Nevajag mums kārtot viņu lietas. Un viņu " politiskie bēgļi" mums nemaz nav vajadzīgi. Vēl tie, kas Ventspilī ieradās 70 os gadus, nav aizvākušies. Jaunu metienu mums nevajag. P S vecie ventiņi vēl lieto apzīmējumu "baltkrievu rajons".Kādreiz jebkurš taxists to zināja. Nevajag vēstures atkārtošanos. Ventspilī baltkrievu pa pilnam.

Atbildēt

piekrītu draugs

24.08.2020. 21:30

»

GEO

tas,protams,autora subjektīvais viedoklis,ka Lukašenko dienas skaitītas.Viņš gan neprognozē -cik ilgi.Pēc mēneša,gada vai desmit.Gluži kā totalizatorā,tikai bez skanoša seguma...


Nedrīkst jaukties citu valstu iekšējās lietā un katram smirdīgam krievu interventam jāatstāj Baltkrievija savām kājās jeb koka makintošā.

Atbildēt

GEO

24.08.2020. 21:16

tas,protams,autora subjektīvais viedoklis,ka Lukašenko dienas skaitītas.Viņš gan neprognozē -cik ilgi.Pēc mēneša,gada vai desmit.Gluži kā totalizatorā,tikai bez skanoša seguma :)).
Padomjlaikos neprotestēju ne pret USA nēģeru diskrimināciju,nepieprasīju brīvību Kubai vai Andželai Devisai,nenosodīju imperiālismu utt. Protestēju pret Daugavas Hes celtniecību,pret metro Rīgā (uzlīmes METRO -NĒ ,ja kāds atceras) utt.Bija ko ar degsmi darīt! Pārmaiņas valstī jāveic pašu spēkiem.
Laikam jau stulbi ir jaukties citu valstu iekšējās lietās,ja nevaram atrisināt samilzušās problēmas savā valstī,par kuras atjaunošanu sapņojām un ticējām.Tagad mums tā ir............

Atbildēt

Vovan Bunkernij

24.08.2020. 20:54

»

ASV protektorāts Latvija

Un kas būs, ja kasīklis būs atkal kļūdījies un lukašenko pārdzīvos kasīkli? Lukašeno jau nav mīkstais kā kasīklis. Tas ir vecis


Vecis neķemmē savus plānos matus pāri galvai. Tā dara tikai pederasti un citi krievi.

Atbildēt

hm

24.08.2020. 20:20

Es nesaprotu:
1) kāpēc poļiem vajadzēja izveidot un cauru diennakti atbalstīt TV kanālā opozicionārus. Ne tikai atbalstīt, bet arī nodot instrukcijas efektīvākai pretdarbībai pret patāvošās varas institūcijām.
2) kāpēc leišiem ienāca galvā
neatzīt Lukašenko un vēl pret valsts vadītāju noteikt sankcijas.
3) kāpēc sevi nostādīt par idiotiem un palaist uz Baltkrieviju gaisa balonus? Pēc laika no jauna muļķosies ar plīša lācīšiem,
4) opozicionāre - mājsaimniece jau labu laiku uzturās Lietuvas lepnākajās viesnīcās, izmanto to konferenču zāles un pagaidām netaisās doties mājā! Lai! Bet katra no nosauktajām pozīcijām un arī no nenosauktajām taču prasa noteiktus naudas līdzekļus. Izskatās, ka paprāvus. Kas to apmaksā? Bet šajā sakarā klusums!
Varbūt tas izskaidro, kāpēc Lukašenko ar armijas palīdzību nostiprināja Baltkrievijas Rietumu robežas/

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.08.2020. 19:53

Un kas būs, ja kasīklis būs atkal kļūdījies un lukašenko pārdzīvos kasīkli? Lukašeno jau nav mīkstais kā kasīklis. Tas ir vecis.

Atbildēt

A. Predītis & L. Grantiņš H86

24.08.2020. 19:13

Pret jaunākajiem notikumiem Krievijas Federācijā saistībā ar izmaiņām tās konstitūcijā un V.Putina iespēju saglabāt varu ir jāizturas atbilstoši šo notikumu patiesajai, bet atklāti nedefinētajai jēgai. Un jēgu var formulēt vienā teikumā: tiekamies ar kriminālā kapitālisma konstitucionālo leģitimāciju un iespēju kriminālā kapitālisma Cerberam (“kolektīvajam putinam”) saglabāt varu nenosakāmi ilgu laiku. Krievijā ir notikusi sociālisma pēdējo elementu nesaudzīga likvidācija un kriminālā kapitālisma leģitimācija – “kolektīvā putina” (PSKP/VDK morālo kastrātu “prihvatizatoru”, kompradoru) varas nostiprināšana konstitūcijas līmenī. Krievijā tagad kriminālais kapitālisms ir konstitucionāli akceptēts. Ko tas nozīmē melnajiem latviešiem? Ko tas nozīmē melnajai Latvijai? Melnajiem latviešiem tas nozīmē, ka melnās Latvijas kriminālais kapitālisms, Krievijas kriminālā kapitālisma satelīts, arī netieši ir ieguvis jaunu elpu, jaunu atbalstu, jaunu morālo, politisko, ideoloģisko garantu. Kā liecina Rīgas mediju publikācijas, mūsu “eksperti” tikai ņirgājas par Putinu. “Eksperti” nesaprot, ko tas patiesībā izsaka melnajai Latvijai. Faktiski melnajai Latvijai ir jāpriecājas par Putina panākumiem, jo tie nodrošina arī melno latviešu valdošās kliķes varas saglabāšanos – progresējošu turpinājumu masveida organizētai noziedzībai, masveida zagšanai u.tml. Melno latviešu “eksperti” nav spējīgi saprast, ka “kolektīvā putina” panākumi ir arī melno latviešu (latviešu izdzimteņu) panākumu avots. Melnās Latvijas noziegumu brīvība ir ieguvusi jaunu atbalstu

Atbildēt

ROFLMAO

24.08.2020. 19:03

Muļķības, protestētāji ir noguruši un Lukašenko ir noturējies. Baltkrieviem ir jābūt viņam pateicību parādā, ka ir saglabājis plānveida ekonomiku, ražošanu. Streikotājus atlaidīs no darba un nekārtības beigsies.

Un Krievija pareizi dara, ka nejaucas. Arī mums nevajag jaukties.

Atbildēt

Volodja Bunkers, “dižais “ Pu ar Lukašenko

24.08.2020. 17:36

»

Noskaties, Kasīkli!

https://youtu.be/tvVWums7uY8


baltkrievu masas no fabrikām plāno dzīt kā bēgļus uz Baltiju. Tam ih mesto, v srannoi gejevrope!

Atbildēt

Noskaties, Kasīkli!

24.08.2020. 17:33

https://youtu.be/tvVWums7uY8

Atbildēt

Ak vai.

24.08.2020. 17:26

Ja tauta nerimsies, bus ka Ukrainā un Latvijā

Atbildēt

Es nebūtu tik pārsteidzīgs kā Kasīklis

24.08.2020. 17:02

Konflikti var skart Baltijas valstis. Cilvēku masas ir tikai līdzeklis bēgļu izmantošanā ceļā uz Baltijas robežām. Lukašenko jau staigā bruņuvestē un ar kalašņikova automātu.

Atbildēt

pētnieks

24.08.2020. 16:52

»

...

Vai tiešām šī kara iniciatori bija krievi


Praktiski visu karu un terora aktu.

Atbildēt

ince

24.08.2020. 16:52

Vēl joprojām brīnos, nu kur tie latviešu pseidorakstnieki var būt tik truli, neizglītoti un vienlaicīgi perversi? Ir gatavi sūkāt amerikāņiem, ES ierēdņiem jebkuru ķermeņa daļu, lai uzrakstītu kaut ko tik stulbu ar pretenziju uz kaut kādas nācijas, tautas uzvedības analīzi.
Kasīkli, ja esi gudrs un tik baigi drosmīgs, izlien ārā no skapja. Izskatās, ka Rinkēvičs ir 100x drosmīgāks par tevi, smerdeli.

Atbildēt

krievu izdzimtenim

24.08.2020. 16:07

»

...

Būt par vagaru ir tava preorgatīva,kā jau savas tautas nodevējam


Varbūt tu, netīrais dzīvniek, varētu izteikt pārmetumus osetīniem, kuri par to, ka krievi Beslanas skolā sadedzināja dzīvus 400 cilvēku, sarīkoja karu ar Gruziju?

Atbildēt

Nabaga Koļiņka

24.08.2020. 15:45

»

...

Starptautiskā rabināta maidans Baltkrievijā ir pilnīgi izgāzies


Gūstā padevušies un dezertējušie noteikti nebija žīdi un tie, kuri palīdzēja vāciešiem nometnēs saimiecisko darbu veikšanā, arī.
Mācies ķīniešu valodu, un, varbūt, dienvidsibīrijas šahtā, kur krievi raks ķīniešiem ogles, varēsi būt par kapo.

Atbildēt

...

24.08.2020. 15:21

»

Nabaga Koļiņka

Paška bija normāls krievelis, tāpat kā tie 2 miljoni, kas WWII pirmajās nedēļās padevās vācu gūstā un miljons, kuri dezertēja. Vācu pāraudzināšanas darba nometnēs krievu zonderbrigādes bija visuzcītīgākie izpildītāji...


Starptautiskā rabināta maidans Baltkrievijā ir pilnīgi izgāzies.
Pavļiks Marozovs bija žīdboļseviku radīts fantoms..
Savu nākotni tu jau esi pārdevis,tāpat kā savu godu un sirdsapziņu.
Koļa ar tēvu iestājās par godu,cieņu un sirdsapziņu,par savu tautu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....