Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mēs visi no laukiem

27.08.2020. 13:55

»

!

,,jums,, vesturiski ir jadodas atpal uz laukiem,no kurienes esat izkunojusies


"jums" vēsturiski jālien atpakaļ kokā, no kura esiet nokāpuši.

Atbildēt

!

27.08.2020. 13:08

»

malacis

Jo mazāk jūs pederastu - putinososu aiziesiet uz vēlēšanām, jo labāka RD mums būs


,,jums,, vesturiski ir jadodas atpal uz laukiem,no kurienes esat izkunojusies.

Atbildēt

tik tiešām

26.08.2020. 17:30

»

absolūti

Absolūti pareizi teikts! Īsi un kodolīgi. Nu liksim tak tiem baltkrieviem mieru. Vai pašu mājās viss kārtībā


Ko Baltkrievijā dara nolādētie krievu fašistiskie interventi: sadisti un pederasti, kad pašu smirdīgā imperasķija plīst pa visām šuvēm?

Atbildēt

Skolnieciņš

26.08.2020. 16:12

“Mosties, mosties, reiz, svabadais gars, Celies uz salauzi kalpības spaidus, Atpestī cietējus, klusini vaidus – Mosties, brīvības cēlajais gars! Zemē kungus, kas lepnībā sēž, Šķērdīgi putina miljonu sviedrus, Zemē kundzības draugus un biedrus, Kas savus brāļus spaida un plēš!” izturību vēlot, Tavs Skolnieciņš (Skauģu Skauģis) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉 Skolnieciņš® Skolnieciņš™ (Vislatvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš) #SkaudībasDievsSkolnieciņš

Atbildēt

nesaprotu

25.08.2020. 21:28

Kāpēc ūsainam krievu tarakānam iedeva automātu bez patronām? Vai viņa padotie arī to uzskata par plānprātiņu, kas var sākt šaudīties?

Atbildēt

nelegālim

25.08.2020. 21:11

»

Pilsonis

Ja aizskart gods, tad kāpēc viņi iziet ielās ar nacistu karogiem? Tiem karogiem zem kuriem viņus slepkavoja 2 pasaules karā. Baltkrievija bija karā visvairāk izpostītā PSRS teritorija. Nacistu līdzgaitnieki tieši zem tiem karogiem slepkavoja Baltkrievijā, noslepkavoja miljonus...


Nacistu līdzgaitnieki neslepkavoja civiliedzīvotājus, kā to dara krievu fašistiskie izdzimteņi.
Pat tupam krievam, kā tu, būtu vajadzējis zināt, ka Vlasova armija zem baltzilsarkaniem karogiem sita blusainos sarkanarmiešus un ar Georgija krustu 2.Pasaules kara laikā par varonību apbalvoja vācu pusē karojošajās Vlasova armijas daļas.
Pret staļiniskiem izdzimteņiem, kas dzen postā Baltkrieviju, baltkrievu patriotu baltsarkanbaltais karogs ir tieši laikā.

Atbildēt

galvenais

25.08.2020. 20:34

»

Joske

Nu, aber riktīg iekš desmitniek


Lai pietiktu patronu un napalma, kad miljons tavas sugas un saprāta brāļu, bez barības un medicīnas palikušo Ordas orku, izmisumā lauzīsies uz Eiropu.

Atbildēt

Pox

25.08.2020. 19:00

»

Baltkrievijai IKP ir atkarīgs no Krievijas

Pati ekonomiskā suverenitāte ir 40 procenti...


Dainis Īvāns: Visiem, kuri ļerkst par neizdevušos valsti – pa muti!

Atbildēt

Baltkrievijai IKP ir atkarīgs no Krievijas

25.08.2020. 10:26

»

Pilsonis

Es jau kādus 5 gadus novēroju, ka Lukašenko prātu izkūkojis. Bet cik dumjam jābūt, lai atbalstītu to tā saucamo opozīciju? Opozīcija kā galveno mērķi piedāvā saraut visas saites ar Krieviju. Bet baltkrieviem 50% tirdzniecības ir ar Krieviju. Tādus mērķus stāda tikai ienaidnieki vai pajolīši...


Pati ekonomiskā suverenitāte ir 40 procenti.

Problēma ir pretrunās starp ekonomikas suverenitāti un ideoloģiskajām globālajām tendencēm. PSRS sabruka, jo neattīstīja “patērētāja kultu”, kas PSRS beidzās traģiski.

Globālās ideoloģiskās tendences vērtstas uz “patēriņa kultu” un hedonismu. Patēriņa un hedonisma kulta pārņemtā Baltkrievijas jaunatne grib būt “moderna” un negrib tikai “mācīties audzēt kartupeļus ar Lukašenko”.

Lukašenko domā un rīkojas neadekvāti, jo neizprot minētās pretrunas un tās pārvarēt plāno fiziski, nevis morāli, intelektuāli un ideoloģiski. Tirgojoties ar Rietumiem un Krieviju, Baltkrievija tiek novājināta. Visos gadījumos tās suverenitāti saplosa trīs impērijas KF, ĶTR un ASV. No šī strupceļa nav izejas. Baltkrievija sairs.

Atbildēt

Kasīklim

25.08.2020. 10:11

»

incei

Kāpēc tev, krievu sūdu ēdājai un krievu sūdaino daiktu sūkātājai nelīst ārā no skapja


Tu, smirdošais sūdabrāli, iemācies pieklājību, izdezinficē sākumam muti un nomazgājies. Vēlams ar
tualetes tīrīšanas līdzekli Harpic 100% Limescale Remover. Nav dārgs un tev būs labi. Bet labāk viņu izdzer, ātrāk nosprāgsi un LV būs tīrāks gaiss.

Atbildēt

Pilsonis

25.08.2020. 09:56

»

Pilsonis

Ja aizskart gods, tad kāpēc viņi iziet ielās ar nacistu karogiem? Tiem karogiem zem kuriem viņus slepkavoja 2 pasaules karā. Baltkrievija bija karā visvairāk izpostītā PSRS teritorija. Nacistu līdzgaitnieki tieši zem tiem karogiem slepkavoja Baltkrievijā, noslepkavoja miljonus...


Es jau kādus 5 gadus novēroju, ka Lukašenko prātu izkūkojis. Bet cik dumjam jābūt, lai atbalstītu to tā saucamo opozīciju? Opozīcija kā galveno mērķi piedāvā saraut visas saites ar Krieviju. Bet baltkrieviem 50% tirdzniecības ir ar Krieviju. Tādus mērķus stāda tikai ienaidnieki vai pajolīši.
Bet vispār baltkrievijā scenārijs ir viens pret vienu kā Ukrainā. Nesen bijušais ukraiņu premjerministrs Azarovs Baltkom radio teica, ka Ukrainā pat prezidenta biroja vadītājs aktīvi strādāja maidana organizēšanā.
Pēc scenārija tagad jābūt sakrālajam upurim, savādāk viss sāk apsīkt

Atbildēt

Pilsonis

25.08.2020. 09:48

»

dažāda situācijas

Baltkrievi, kas vēl pirms 300 gadiem bija brīvi cilvēki, iziet ielās, kad aizskarts viņu gods, krievi nopietni sadumposies tikai kad to trauciņos vairs nebūs barība. Redzot, kas darās energoresursu, kas sastāda 70% Krievijas budžeta, tirgū, jādomā, ka tehniskie palmu tauki krievu racionā, vēl šogad ...


Ja aizskart gods, tad kāpēc viņi iziet ielās ar nacistu karogiem? Tiem karogiem zem kuriem viņus slepkavoja 2 pasaules karā. Baltkrievija bija karā visvairāk izpostītā PSRS teritorija. Nacistu līdzgaitnieki tieši zem tiem karogiem slepkavoja Baltkrievijā, noslepkavoja miljonus.
Cik dumjam jābūt, lai ietu protestēt ar šiem karogiem?

Atbildēt

!kasiklis ir izraelas pilsones tihanovskas propogandists !

25.08.2020. 06:56

kads sakars izraelas/lietuvas pilsonei tihanovskai ar Baltkrieviju ?par ko seit muld kaut kads kasiklis ?

Atbildēt

barikadnieku pamulkiem

25.08.2020. 06:51

»

Tevi idiot, vajag sodīt,

jo noticēji komunistiem un stāvēji kaut kādās idiotu barikādēs, lai komunisti kā Brigmanis un Lembergs visu iznīcinātu


,,staveji,, lai sodien asv noteiktu sankcijas pret tavu zemi,slegtu bankas tava zeme,lai tev aizliegtu lietot skaidru naudu un sutitu tevi karot par vinu interesem uz Iraku,Afganistanu un Mali ! tad boikote vismaz,,velesanas ,, sai mulku zeme,ja savadak protestet nemaki !

Atbildēt

kasikla sizofrenijas reklama turpinas !

25.08.2020. 06:48

ko grib panakt ar sizofrenika kasikla reklamesanu ?

Atbildēt

Viedais Manels

25.08.2020. 00:49

»

to tas

Kas tad tevi, krievu sūdu ēdāju, krievu garnizonu maukas bērnu, šeit aicina? Civilizācijas atkritumiem ir savi saiti un smirdi tur, deģenerāt


Atceros, kā stāvot uz barikādēm par mūsu brīvību un pret rusifikāciju, centos salikt akcentus uz taisnīgumu, tiesa, saprototot, ka drīzāk spēks, nevis taisnīgums visu sakārtos. Taču tolaik (un arī pašreiz) daudzi krieviņi saprata, ka latvju vēlēšanās īstenot savu valstiskumu, garantējot arī citiem tiesības uz savu viedokli un sadzīvi, ir taisna. Lasot dažādus kasīkļus un asinskārus prātu izkūkojušus viņa atbalstītājus, brīžam šķiet, ka ja viņu nebūtu, Kremlim šādi kretīni būtu jāizdomā, lai pierādītu mūsu valstiskuma idejas impotenci. Es tomēr ticu, ka saprātīgu latviešu ir vairākums.

Atbildēt

to tas

24.08.2020. 22:35

»

tas

Kasīklis ir nenormāls stulbenis, un nav nekādas jēgas no komunikācijas ar to krupi


Kas tad tevi, krievu sūdu ēdāju, krievu garnizonu maukas bērnu, šeit aicina? Civilizācijas atkritumiem ir savi saiti un smirdi tur, deģenerāt.

Atbildēt

tas

24.08.2020. 22:19

»

Piebilde

Kasīkli, kasīkli! Pilna youtube jau kādu pusgadu, ka rudenī sāksies visvisādi procesi


Kasīklis ir nenormāls stulbenis, un nav nekādas jēgas no komunikācijas ar to krupi.

Atbildēt

nesaprotu

24.08.2020. 21:50

»

slimajam

Čemodan - volzal - buļbašstan


Ir bezgala krieviski rakstošu portālu, kas slavē sadistus, slepkavas un pederastus, bet tomēr katram maukas bērnam jāielien pietiek.com, lai izkārnītos.

Atbildēt

Ventspils

24.08.2020. 21:40

Pilnīgas muļķības te sarakstītas. Kas vispār šis ir par portālu, ka kaut ko tik stulbu atļauj publicēt? Lukašenko valdīs kā valdījis, Putinam ir vajadzīgs prognozējams un stabils kaimiņš. Nevajag aizmirst, ka Krievija un Baltkrievija ir savienotas valstis. Tas, ka procentiem 20 iekārta ir apnikusi, nevienu augšā neuztrauc. Apspiedīs, arestēs un arī nākamā paaudze sev sabojās dzīvi. Bez tam Baltkrievijā ir ļoti daudz Lukašenko atbalstītāju, dzīve ir lēta un stabila. Ekstrēmisti ir bijuši un būs. Tur valda slāvu kultūra un likumi- pilnīgi cita pasaule. Nevajag mums kārtot viņu lietas. Un viņu " politiskie bēgļi" mums nemaz nav vajadzīgi. Vēl tie, kas Ventspilī ieradās 70 os gadus, nav aizvākušies. Jaunu metienu mums nevajag. P S vecie ventiņi vēl lieto apzīmējumu "baltkrievu rajons".Kādreiz jebkurš taxists to zināja. Nevajag vēstures atkārtošanos. Ventspilī baltkrievu pa pilnam.

Atbildēt

piekrītu draugs

24.08.2020. 21:30

»

GEO

tas,protams,autora subjektīvais viedoklis,ka Lukašenko dienas skaitītas.Viņš gan neprognozē -cik ilgi.Pēc mēneša,gada vai desmit.Gluži kā totalizatorā,tikai bez skanoša seguma...


Nedrīkst jaukties citu valstu iekšējās lietā un katram smirdīgam krievu interventam jāatstāj Baltkrievija savām kājās jeb koka makintošā.

Atbildēt

GEO

24.08.2020. 21:16

tas,protams,autora subjektīvais viedoklis,ka Lukašenko dienas skaitītas.Viņš gan neprognozē -cik ilgi.Pēc mēneša,gada vai desmit.Gluži kā totalizatorā,tikai bez skanoša seguma :)).
Padomjlaikos neprotestēju ne pret USA nēģeru diskrimināciju,nepieprasīju brīvību Kubai vai Andželai Devisai,nenosodīju imperiālismu utt. Protestēju pret Daugavas Hes celtniecību,pret metro Rīgā (uzlīmes METRO -NĒ ,ja kāds atceras) utt.Bija ko ar degsmi darīt! Pārmaiņas valstī jāveic pašu spēkiem.
Laikam jau stulbi ir jaukties citu valstu iekšējās lietās,ja nevaram atrisināt samilzušās problēmas savā valstī,par kuras atjaunošanu sapņojām un ticējām.Tagad mums tā ir............

Atbildēt

Vovan Bunkernij

24.08.2020. 20:54

»

ASV protektorāts Latvija

Un kas būs, ja kasīklis būs atkal kļūdījies un lukašenko pārdzīvos kasīkli? Lukašeno jau nav mīkstais kā kasīklis. Tas ir vecis


Vecis neķemmē savus plānos matus pāri galvai. Tā dara tikai pederasti un citi krievi.

Atbildēt

hm

24.08.2020. 20:20

Es nesaprotu:
1) kāpēc poļiem vajadzēja izveidot un cauru diennakti atbalstīt TV kanālā opozicionārus. Ne tikai atbalstīt, bet arī nodot instrukcijas efektīvākai pretdarbībai pret patāvošās varas institūcijām.
2) kāpēc leišiem ienāca galvā
neatzīt Lukašenko un vēl pret valsts vadītāju noteikt sankcijas.
3) kāpēc sevi nostādīt par idiotiem un palaist uz Baltkrieviju gaisa balonus? Pēc laika no jauna muļķosies ar plīša lācīšiem,
4) opozicionāre - mājsaimniece jau labu laiku uzturās Lietuvas lepnākajās viesnīcās, izmanto to konferenču zāles un pagaidām netaisās doties mājā! Lai! Bet katra no nosauktajām pozīcijām un arī no nenosauktajām taču prasa noteiktus naudas līdzekļus. Izskatās, ka paprāvus. Kas to apmaksā? Bet šajā sakarā klusums!
Varbūt tas izskaidro, kāpēc Lukašenko ar armijas palīdzību nostiprināja Baltkrievijas Rietumu robežas/

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.08.2020. 19:53

Un kas būs, ja kasīklis būs atkal kļūdījies un lukašenko pārdzīvos kasīkli? Lukašeno jau nav mīkstais kā kasīklis. Tas ir vecis.

Atbildēt

A. Predītis & L. Grantiņš H86

24.08.2020. 19:13

Pret jaunākajiem notikumiem Krievijas Federācijā saistībā ar izmaiņām tās konstitūcijā un V.Putina iespēju saglabāt varu ir jāizturas atbilstoši šo notikumu patiesajai, bet atklāti nedefinētajai jēgai. Un jēgu var formulēt vienā teikumā: tiekamies ar kriminālā kapitālisma konstitucionālo leģitimāciju un iespēju kriminālā kapitālisma Cerberam (“kolektīvajam putinam”) saglabāt varu nenosakāmi ilgu laiku. Krievijā ir notikusi sociālisma pēdējo elementu nesaudzīga likvidācija un kriminālā kapitālisma leģitimācija – “kolektīvā putina” (PSKP/VDK morālo kastrātu “prihvatizatoru”, kompradoru) varas nostiprināšana konstitūcijas līmenī. Krievijā tagad kriminālais kapitālisms ir konstitucionāli akceptēts. Ko tas nozīmē melnajiem latviešiem? Ko tas nozīmē melnajai Latvijai? Melnajiem latviešiem tas nozīmē, ka melnās Latvijas kriminālais kapitālisms, Krievijas kriminālā kapitālisma satelīts, arī netieši ir ieguvis jaunu elpu, jaunu atbalstu, jaunu morālo, politisko, ideoloģisko garantu. Kā liecina Rīgas mediju publikācijas, mūsu “eksperti” tikai ņirgājas par Putinu. “Eksperti” nesaprot, ko tas patiesībā izsaka melnajai Latvijai. Faktiski melnajai Latvijai ir jāpriecājas par Putina panākumiem, jo tie nodrošina arī melno latviešu valdošās kliķes varas saglabāšanos – progresējošu turpinājumu masveida organizētai noziedzībai, masveida zagšanai u.tml. Melno latviešu “eksperti” nav spējīgi saprast, ka “kolektīvā putina” panākumi ir arī melno latviešu (latviešu izdzimteņu) panākumu avots. Melnās Latvijas noziegumu brīvība ir ieguvusi jaunu atbalstu

Atbildēt

ROFLMAO

24.08.2020. 19:03

Muļķības, protestētāji ir noguruši un Lukašenko ir noturējies. Baltkrieviem ir jābūt viņam pateicību parādā, ka ir saglabājis plānveida ekonomiku, ražošanu. Streikotājus atlaidīs no darba un nekārtības beigsies.

Un Krievija pareizi dara, ka nejaucas. Arī mums nevajag jaukties.

Atbildēt

Volodja Bunkers, “dižais “ Pu ar Lukašenko

24.08.2020. 17:36

»

Noskaties, Kasīkli!

https://youtu.be/tvVWums7uY8


baltkrievu masas no fabrikām plāno dzīt kā bēgļus uz Baltiju. Tam ih mesto, v srannoi gejevrope!

Atbildēt

Noskaties, Kasīkli!

24.08.2020. 17:33

https://youtu.be/tvVWums7uY8

Atbildēt

Ak vai.

24.08.2020. 17:26

Ja tauta nerimsies, bus ka Ukrainā un Latvijā

Atbildēt

Es nebūtu tik pārsteidzīgs kā Kasīklis

24.08.2020. 17:02

Konflikti var skart Baltijas valstis. Cilvēku masas ir tikai līdzeklis bēgļu izmantošanā ceļā uz Baltijas robežām. Lukašenko jau staigā bruņuvestē un ar kalašņikova automātu.

Atbildēt

pētnieks

24.08.2020. 16:52

»

...

Vai tiešām šī kara iniciatori bija krievi


Praktiski visu karu un terora aktu.

Atbildēt

ince

24.08.2020. 16:52

Vēl joprojām brīnos, nu kur tie latviešu pseidorakstnieki var būt tik truli, neizglītoti un vienlaicīgi perversi? Ir gatavi sūkāt amerikāņiem, ES ierēdņiem jebkuru ķermeņa daļu, lai uzrakstītu kaut ko tik stulbu ar pretenziju uz kaut kādas nācijas, tautas uzvedības analīzi.
Kasīkli, ja esi gudrs un tik baigi drosmīgs, izlien ārā no skapja. Izskatās, ka Rinkēvičs ir 100x drosmīgāks par tevi, smerdeli.

Atbildēt

krievu izdzimtenim

24.08.2020. 16:07

»

...

Būt par vagaru ir tava preorgatīva,kā jau savas tautas nodevējam


Varbūt tu, netīrais dzīvniek, varētu izteikt pārmetumus osetīniem, kuri par to, ka krievi Beslanas skolā sadedzināja dzīvus 400 cilvēku, sarīkoja karu ar Gruziju?

Atbildēt

Nabaga Koļiņka

24.08.2020. 15:45

»

...

Starptautiskā rabināta maidans Baltkrievijā ir pilnīgi izgāzies


Gūstā padevušies un dezertējušie noteikti nebija žīdi un tie, kuri palīdzēja vāciešiem nometnēs saimiecisko darbu veikšanā, arī.
Mācies ķīniešu valodu, un, varbūt, dienvidsibīrijas šahtā, kur krievi raks ķīniešiem ogles, varēsi būt par kapo.

Atbildēt

...

24.08.2020. 15:21

»

Nabaga Koļiņka

Paška bija normāls krievelis, tāpat kā tie 2 miljoni, kas WWII pirmajās nedēļās padevās vācu gūstā un miljons, kuri dezertēja. Vācu pāraudzināšanas darba nometnēs krievu zonderbrigādes bija visuzcītīgākie izpildītāji...


Starptautiskā rabināta maidans Baltkrievijā ir pilnīgi izgāzies.
Pavļiks Marozovs bija žīdboļseviku radīts fantoms..
Savu nākotni tu jau esi pārdevis,tāpat kā savu godu un sirdsapziņu.
Koļa ar tēvu iestājās par godu,cieņu un sirdsapziņu,par savu tautu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....