Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nu

06.03.2020. 14:27

»

tas butu labi

tad latvija palielinatos pensijas un minimala alga


Vēl mēnesi pakarot Sīrijā un jūsu nedacilvēku Krievijā vispār nekādu pensiju nebūs.

Atbildēt

Vēsturiski atskatoties

06.03.2020. 14:16

»

Waschington Post

Vēsturiski atskatoties, kā arī pēc būtības: Baltkrivijai, Ukrainai un Krievijai būtu jābūt vienai valstij


Kā arī pēc būtības, jums bidlostānai, jābūt integrētai Ķīnā

Atbildēt

Aivars

05.03.2020. 09:02

Jācer, ka Batjkam drošības dienests ir uz līmeņa, jo Putinam tas ir pārāk liels trieciens autoritātei!

Atbildēt

Хм

05.03.2020. 01:40

»

Cyril

Урод латвиец


Обтекай, накормленный)

Atbildēt

?

05.03.2020. 00:46

kasikli ,kapec tavs draugs pompeo piedava par 3 usd barela dargaku naftu Baltkrievijai neka Krievija un kapec nevelas atcelt sankcijas pret Baltkrieviju ?

Atbildēt

kasmīslim

05.03.2020. 00:35

»

Bnf

Stulbenim kasiklim un parejiem pajoliem, kas no musas ziloni taisa...


nestāv atkal. zoofilai lapsai depresija no palikšanas gribot.

Atbildēt

Bnf

05.03.2020. 00:01

Stulbenim kasiklim un parejiem pajoliem, kas no musas ziloni taisa!

Belari grib naftu pirkt par KF iekszemes cenam. Bet iekszemes cena Krievija ir subsideta no budzeta, lai cenas degvielai netiktu palielinatas. Tatad, lai belari dabutu naftas cenu par KF iekszemes cenam, KF vajag subsidet Belariem pardoto naftu. Nu ekonomisks stulbums sanak, vai ne ta Kasikli? Tapec ari parrunas un buksesana! Viss parejais no pirksta izzists. Kopejas macibas tikai Belaru izradisanas. Reali ar Belareu ekonomiku ieatajoties kaut vai ES, viss sabruktu, tapat ka LV.

Atbildēt

Aga

04.03.2020. 22:49

Atbilde ir ļoti vienkārša! Ātrs militārs trieciens Baltkrievijas virzienā, pie reizes nejauši paķers Suvalku koridoru, Daugavpilī, Narvu. Pateiks, ka variantu nebija, bija jāglābj māte Krievija!

Atbildēt

Skaidrīte

04.03.2020. 21:11

Ko nozīmē P. klusēšana ? Manā uztverē ___ klusumu pirms vētras...

Atbildēt

Gliemis

04.03.2020. 18:50

Vovāns bildē tāds gluži glums

Atbildēt

TDI

04.03.2020. 18:46

Neko jaunu protams autors nav pateicis,"Вставание с колен" moskovītu izpratnē īsti nesanāk, arī baltkrievi "неиграет такой футбол". Tomēr "troļļu" uztraukums gan platu smaidu izraisa, īpaši tas viens , kas par "аналогов нет" arsenālu tur jūsmoja, tik nezin kāpēc sultāna (Tēvoča Sema vasaļa) janičāri aplasīja moskovītu tehniku Sīrijā ar visiem "аналогов нет" Pancirjiem kā mellenes vasarā. I neko Valdemārs Saulsejainais klusē lupatiņā, sultāns drīkst likt uz rata.

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

04.03.2020. 17:50

»

Waschington Post

Vēsturiski atskatoties, kā arī pēc būtības: Baltkrivijai, Ukrainai un Krievijai būtu jābūt vienai valstij


Vēsturiski atskatoties mums vajadzētu atgriezties alās un dzīvot pēc pirmatnējās kopienas principiem :):):). Uz cik ilgu vēstures atskatu esat gatavs parakstīties?????

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

04.03.2020. 16:44

Allaž uzjautrinos par šiem sūnu ciema ekspertiem jautajumos par Kremļa slēptajiem nodomiem, Putina nolūkiem, kurus viņš neizpauž un tamlīdzīgi. Nez' kur šie eksperti uzzina SLĒPTOS nodomus un citu slepeno informaciju? :)

Atbildēt

ja jau esi tik grāmotnijs

04.03.2020. 16:27

»

Bezzāģis

Un? Kaut kā ir pazudis kopsavilkums un nobeigums


tad kāpēc PATS nerakstīji SAVLAICĪGI, bet lūri pār plecu atpakaļ, sak,
kurš cits uzrakstīs, bet pats tēlosi prātavēderu ??

Atbildēt

Bezzāģis

04.03.2020. 14:51

Un? Kaut kā ir pazudis kopsavilkums un nobeigums.
Vispār raksts par šo tēmu ir nokavēts.

Atbildēt

Pārsliņš

04.03.2020. 13:49

»

ha-ha

Ukrainā pašreiz notiek valdības maiņa. Atbildīgos amatos tiek nozīmēti daudzi Janukoviča līdzgaitnieki un PSRS militāro augstskolu beidzēji...


Salavecis nāk Jaunajā gadā, Ziemassētkos nāk cits vecis...Nostaļģija pēc PSRS??

Atbildēt

A

04.03.2020. 13:15

»

Anonīmais Šakālis

Kasīklis labi, saprotami uzkasījis


Kremļa troļļiem raksts nepatīk, tātad tāpīts!

Atbildēt

Waschington Post

04.03.2020. 13:04

Vēsturiski atskatoties, kā arī pēc būtības: Baltkrivijai, Ukrainai un Krievijai būtu jābūt vienai valstij!!!

Atbildēt

WTF

04.03.2020. 12:41

»

ha-ha

Ukrainā pašreiz notiek valdības maiņa. Atbildīgos amatos tiek nozīmēti daudzi Janukoviča līdzgaitnieki un PSRS militāro augstskolu beidzēji...


Precīzi. Žēl, ka Pietiek nolaižas līdz tik zemam pamatskolas (izcilības centra vai ārlietu institūta - tas principā tas pats) propagandas līmenim. Daudz labprātāk, ja reiz Pietiek ieviesis ārpolitikas/ģeopolitikas virzienu, sagaidītu reālu autoru rakstus par reālajām ģeopolitiskajām pārmaiņām esošajās un pat liberāļu Minhenes konferencē piesauktajās Westlesness noskaņās.

Atbildēt

Хм

04.03.2020. 12:18

»

Pisēklis

Baķka vienmēr ir mācējis nosēdēt uz diviem krēsliem. Varbūt tas pat ir saskaņots ar Putinu. Pēc kāda brīža parādīs atkal pliku pakaļu rietumu virzienā


Есть версия, что это происходило, пока батька обещал, что "интеграция будет". Ждать надоело, и Путин задал конкретный вопрос, а может и конкретный срок назвал.
И сидеть на 2 стульях стало значительно сложнее. Потому что и ЕС и США тоже хотят видеть уже конкретные действия.
И если батька в итоге интеграцию или присоединение не хочет, военные базы не хочет, то возникает вопрос-а зачем тогда его постоянно поддерживать внутреними ценами на нефть, зачем открывать упрощенный доступ сх продукции?
Мне поведение батьки чем-то напоминает поведение Британии-давайте мы с ЕС выйдем, сами будем все решать, деньги в общий бюджет не дадим, но при этом вы для нас оставьте те же условия по экспорту наших товаров к вам.

Atbildēt

Хм

04.03.2020. 11:46

Интересно, что скажет автор, когда ЕС заявит-ок, нужно помочь беларусам, но это означает что и Латвия солидарно получит меньше фондов ЕС. И заодно надо открыть рынок для белорусской сх продукции в ЕС. И? Напомнить, как забухтели крестьяне, когда предложили открыть рынок для украинской продукции? Или автор думает, что за это все будет платить кто-то другой?

Atbildēt

tā ir, psrs visursavairoja švonderus, pat dalot siplomus

04.03.2020. 11:13

tie tagad visi cīnās pret godīgumu

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

04.03.2020. 11:04

Kasīklis labi, saprotami uzkasījis!

Atbildēt

Q

04.03.2020. 11:03

Vienmēr esmu teicis un autoram vēlreiz atgādinu, iedzimta plānprātība nav ārstējama!

Atbildēt

Pisēklis

04.03.2020. 10:59

Baķka vienmēr ir mācējis nosēdēt uz diviem krēsliem. Varbūt tas pat ir saskaņots ar Putinu. Pēc kāda brīža parādīs atkal pliku pakaļu rietumu virzienā.

Atbildēt

ha-ha

04.03.2020. 10:59

Ukrainā pašreiz notiek valdības maiņa. Atbildīgos amatos tiek nozīmēti daudzi Janukoviča līdzgaitnieki un PSRS militāro augstskolu beidzēji.
Tātad jāgaida Putins?
ES "Šengenas" mobilitātes militārajam projektam vairs neatvēl ne centu, domāto 7 miljardu vietā.
Tātad mums jāgaida Putins?
ASV joprojām hiperskaņas izstrāžu līmenis tikai domāšanas stadijā, kaut Krievija jau ieviesusi un ievieš šo tehnoloģiju masveidā armijas daļās un piedevām ievēl visus amerikāņu prezidentus.
Tātad jāgaida Putins?
Autor, tavi sazvērestības teorijā balstītie propagandas raksti ir tik primitīvi, kā domāti pirmklasniekiem. Ja slikti mācīsies, Ziemmassvētkos atnāks salavecis un atnesīs žagarus ... Nekas gudrāks nenāk prātā?
Bet varbūt paskaties, tavā pagultē jau ielīdis Putins?

Atbildēt

Patriotiskais gars

04.03.2020. 10:51

tas kas zem kasīkļa galīgi dumiķis,kas tie tādi -timošenko,parašanka,LUKAšanka un kas ir PREZIDENTS PUTINS?!Liekās (p)sorosjata tikuši pie batjkas tela,gala sākums?

Atbildēt

pele

04.03.2020. 10:15

pasaules valdnieks ir no paralēlās pasaules. Neredzamie spēki planētu pieskata,citādi te jau sen būtu atomkarš. Ber uz zemes gan nekādi pelēkie kardināli visu nekoriģē, tas ir plānprāšu sazvērestības teorija.

Atbildēt

paardomas

04.03.2020. 09:33

Diez vai lielākais vairums,arī Kasīklis,ir sapratuši ka Putins bez pasaules valdnieku atļaujas pat nobezdēties nedrīkst.
Mūziku pasūta tas kas maksā.
Kam pieder pasaules nauda un kam parādā ir visas valstis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....