Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LV Skolnieciņš LV

21.09.2020. 05:20

Latvijā arī diez ko nepaprotestēsi. Menti atbrauks vismaz trijatā, izkratīs māju un aizvedīs. Tikai latvju menti nesitīs, ja nepretosies. Pretošanās gadījumā viņiem ir ierocis pie gurna. Pie mums protestēt nevar! Ar skaudību, Skolnieciņš [Latvju Skaudības Dievs] (Skauģu Skauģis) P.S. Latvijā Grēta Tūnberga jau sen būtu vai nu kolonijā, vai arī psihenē. Latvijā menti viņu būtu sen jau paņēmuši uzskaitē! Latvju menti rullē!!!

Atbildēt

to tupais

19.09.2020. 09:34

»

Viedais Manels

Kasīkļa ūdensgabalu nav vērts strēbt. Pietiek ar virsrakstu, lai mēs mēs latvji paķildotos kā baltkrieviem labāk dzīvot


Kasīklis ir krievu bidlu un rusofīlo deģenerātu iemīlētākais rakstu autors. Nevienu viņa gara darbu neizlaiž.

Atbildēt

jautaajums

19.09.2020. 05:52

»

Mx

Cik klases esi beidzis


Bet tiešām interesanti uzzināt kā vārds kristiešu dievam.Bībele atzīst ka dievu ir daudz;tev nebūs ticēt citiem dieviem.
Dievs ir ka amats,bet kā vārds,vai ne Jahve.

Atbildēt

Viedais Manels

19.09.2020. 00:57

Kasīkļa ūdensgabalu nav vērts strēbt. Pietiek ar virsrakstu, lai mēs mēs latvji paķildotos kā baltkrieviem labāk dzīvot.

Atbildēt

Mx

18.09.2020. 22:52

»

kādas muļķības

Staļinam vajadzēja, lai Hitlers iebruktu Polijā un izprovocētu Francijas un Britu impērijas agresorus uz karu...


Pirmkārt, Hitlers iebruka Francijā 1940. gada 10 maijā un 1940. gada 22. jūnijā Francija bija spiesta parakstīt pamieru ar Hitleru... Tik vien bija no tās Francijas.

Otrkārt, pāris miljoni cilvēku Staļinam bija nekas vairāk, kā kauls, ko pamest sunim. Civilizācijas mēsls, kurš jau pirms kara bija nobendējis miljoniem cilvēku, par upuriem principā neuztraucās. Nevajag aizmirst, ka jau 1941. gada jūlija tika mobilizēti nākošie 15 miljoni...

Staļinam vajadzēja, lai Hitlers iebruktu Padomju Savienībā un no sabiedrotā kļūtu par okupantu. Tieši tas arī Staļinam arī izdevās.

Visas tās muļķības par to, ka Hitlers pārsteidza Staļinu, ir priekš provinciālam tantiņām.

Atbildēt

.

18.09.2020. 22:28

»

Informācija pārdomām

Pirmā valsts, kura apsveica Lukašenko ar ievēlēšanu bija Ķīna! Tātad lielākā daļa cilvēces viņu atzīst par leģitīmu prezidentu. Tāpēc kāda nozīma tam, ko par vēlēšanām Baltkrievijā domā tie daži peģiki, kuri tusējas ap Briseles čurājošo puisēnu


Ūsainais krievu tarakāns savu Koļeņku jau nogādājis Maskavā, lai tas nenomūk uz Rietumiem, bet viņa divas mazmeitas neiet uz skolu. Visi jūt Baltkrievijā pamatīgu deguma smaku, tikai pakaļā drāztam krievu deģenerātam liekas, ka tur viss ir OK.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

18.09.2020. 22:24

»

kādas muļķības

Staļinam vajadzēja, lai Hitlers iebruktu Polijā un izprovocētu Francijas un Britu impērijas agresorus uz karu...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Informācija pārdomām

18.09.2020. 22:21

Pirmā valsts, kura apsveica Lukašenko ar ievēlēšanu bija Ķīna! Tātad lielākā daļa cilvēces viņu atzīst par leģitīmu prezidentu. Tāpēc kāda nozīma tam, ko par vēlēšanām Baltkrievijā domā tie daži peģiki, kuri tusējas ap Briseles čurājošo puisēnu?

Atbildēt

Umka

18.09.2020. 21:10

»

ASV protektorāts Latvija

Līdzsvaram Kasīklis varēja uzrakstīt kaut ko par ASV notiekošiem melnādaino nemieriem. Vai par dzelteno vestu nemieriem Francijā. Vai arī saimnieki par to nemaksā


Protestējošs bezdarbnieks, afroamerikānis ,Amerikas pulsonis dzīvo pārticīgāk , par jeb kuru Krievijas Putnistānas iedzīvotaju.

Atbildēt

ha-ha

18.09.2020. 20:37

»

tik tiešām

krievs, tā ir smaga neārstējama psihiska kaite


Bomzi, tava personība jau daļēji atdubultojās? Atropīna iespaidā cilvēks beidz murgot un atgriežas realitātē! Iedzer vēl, tev tas nāks par labu!!

Atbildēt

tik tiešām

18.09.2020. 20:31

»

ha-ha

Pats raksti komentāru un pats atbildi


krievs, tā ir smaga neārstējama psihiska kaite!

Atbildēt

ha-ha

18.09.2020. 20:28

»

kādas muļķības

Staļinam vajadzēja, lai Hitlers iebruktu Polijā un izprovocētu Francijas un Britu impērijas agresorus uz karu...


Pats raksti komentāru un pats atbildi?
Tādu garīgu slimību sauc par personības dbultošanos!

Atbildēt

ha-ha

18.09.2020. 20:25

»

Mx

1) Ir sfēras, par kuram Lukašenko principā nav teikšana...


1) Tu esi redzējis, ka pa zemi staigā tāds Dievs, kuram par visu noteikšana? Ja tā, kā viņu sauc?
2) Ar inženieriju tu domā specdienestus>
3) Laikam, ka Staļins izprovocēja Hitleru, lai šo nosēdinātu Nirnbergā uz apsūdzēto sola! Bet šai gadījumā amerikāņi nocirta koku, piedrukāja 20 miljonus zaļo. Kā paši paziņoja un nosūtīja sābriem, lai šie taisa revolūciju. Bet poļi izdomāja uz to uzvārīties un par 4 miljardiem zaļo piedāvājās nopirkt baltkrievus ar visām zemēm un rūpnīcām un piedevām šiem ieviest demokrātiju.

Atbildēt

kādas muļķības

18.09.2020. 20:09

»

Mx

1) Ir sfēras, par kuram Lukašenko principā nav teikšana...


Staļinam vajadzēja, lai Hitlers iebruktu Polijā un izprovocētu Francijas un Britu impērijas agresorus uz karu.
Izdarot preventīvo uzbrukumu 1941. gada 22. jūnijā, Hitlers sagrāba 1/3 Staļina bruņojumu, ko tas bija savilcis pie robežas, lai "atbrīvotu" Eiropu un saņēma gūstā 2 miljonu krievu un vēl miljonu piespieda dezertēt.
Tai dienā viskrieviskākais izdzimtenis, kāds jebkad rāpojis pa Cilvēku planētu, saprata, ka dzīve nodzīvota bez jēgas un ja ne draugi amerikāņi, jau kādā 1942. to mērgli vācieši būtu vadājuši pa pasauli būrī, lai visi redz, kādi briemoņi mēdz būt.

Atbildēt

Mx

18.09.2020. 19:35

1) Ir sfēras, par kuram Lukašenko principā nav teikšana.

2) maz kurs saprot, ka viss ko mēs redzam, ir sen izplānots sociālās inženierijas projekts.

3) Lai saprastu kas patiesībā pašreiz notiek, ir jāzina vēsture un jāsaprot, kāpēc Staļins izprovocēja Hitleru okupēt pusi Polijas.

Tas, kāpēc Staļinam vajadzēja, lai Hitlers iebruktu PSRS, ir pavisam cits stāsts...

Svarīgāk ir saprast tieši 3. punktu....

Atbildēt

labvēlis

18.09.2020. 19:27

»

!

asv kolonijas statusa


100000000%

Atbildēt

youtube

18.09.2020. 18:28

Потерянный рай. Как и куда уезжают белорусские «айтишники» // Дождь

Atbildēt

Vovan Bunkernij

18.09.2020. 18:16

»

ASV protektorāts Latvija

Līdzsvaram Kasīklis varēja uzrakstīt kaut ko par ASV notiekošiem melnādaino nemieriem. Vai par dzelteno vestu nemieriem Francijā. Vai arī saimnieki par to nemaksā


Ar melno pērtiķu rīkotiem grautiņiem kremlis kārtējo reizi ir piedirsis savus galifē, jo grautiņos cietušie tagad noteikti nebalsos demences pacientu Baidenu.
Jā, starp citu, kur palikusi "Nakts hokeja līga", kur katrā mačā jūsu galvenais pederasts sameta pa 30 šaibām?

Atbildēt

to ?

18.09.2020. 18:08

»

?

tu esi no sorositu vai nacionalo atkritumu sektas ?par savu minimalo algu tu vari mulkot sorosa,troicka un tihanovskas pieludzejus un klausitajus.bezdarbs so klausitaju delus suta ka algotnus uz Afganistanu,Iraku un Mali pec stikla krellem,kamer pasu zeme arvalstu priesteri karin/leviti 2020 gada sledz...


Tomēr pat tāds, netīrā krievu kazarmā pālī taisīts deģenerāts, kā tu, ne par ko negribētu dzīvot tai "laimes zemē", jo savādāk sen būtu aizvācies un šeit nesmirdētu.
Uz Afganistānu un Irāku brauc profesionāli Latvijas karavīri, bet pakaļā drāztu beztiesīgu bezsmadzeņu krievelēnu, var aizsūtīt suņa nāvē uz Ukrainu, Sīriju, vai Lībiju, pat nepavaicājot, vai tas tiešām grib mirt.
Atbrīvot slāvu, som-ugru, tjurku un mongoļu zemes un attīrīt tās no demogrāfiskā piesārņojuma, arī brauks profesionāli NATO karavīri.
p.s. Krieviju nīst varbūt čurkas abhāzi un mutācija osetīni, jo jūtas jums līdzīgi mēsli, visi pārējie Krieviju nicina un izturas pret to ar riebumu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.09.2020. 18:04

Līdzsvaram Kasīklis varēja uzrakstīt kaut ko par ASV notiekošiem melnādaino nemieriem. Vai par dzelteno vestu nemieriem Francijā. Vai arī saimnieki par to nemaksā?

Atbildēt

?

18.09.2020. 16:11

»

mēslam

Astoņdesmit miljoni, jeb cik to organismu vēl atlicis, krievu bidlomasas, būtu laimīgi tavā, fašistiskais izdzimteni un citu nelegāļu vietā, pārcelties uz "ASV koloniju", kur minimālā alga ir divas reizes lielāka nekā Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas vīrusologam, bet medmāsa pelna vismaz četras...


tu esi no sorositu vai nacionalo atkritumu sektas ?par savu minimalo algu tu vari mulkot sorosa,troicka un tihanovskas pieludzejus un klausitajus.bezdarbs so klausitaju delus suta ka algotnus uz Afganistanu,Iraku un Mali pec stikla krellem,kamer pasu zeme arvalstu priesteri karin/leviti 2020 gada sledz 40 skolas.bet tevis nistaja Krievija sogad atver 200 jaunas skolas.

Atbildēt

mēslam

18.09.2020. 15:49

»

!

asv kolonijas statusa


Astoņdesmit miljoni, jeb cik to organismu vēl atlicis, krievu bidlomasas, būtu laimīgi tavā, fašistiskais izdzimteni un citu nelegāļu vietā, pārcelties uz "ASV koloniju", kur minimālā alga ir divas reizes lielāka nekā Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas vīrusologam, bet medmāsa pelna vismaz četras reizes vairāk, kur neaizliedz kvalitatīvu pārtiku un kur dēlus vājprātīgs pederasts neaizsūtīs suņa nāvē uz Ukrainu, Sīriju, vai Lībiju.

Atbildēt

Armands

18.09.2020. 13:28

Bet pie kā mūsu partiju sistēmas vara ir novedusi Latviju???

Atbildēt

Vēl

18.09.2020. 12:30

Nu, vēl pati galvenā pazīme- Lukašs netika aicināts uz Maskavu, bet uz vienu no Krievijas nomalēm.
Tā ir zīme- ja tu, batjka, netiksi uzrauts kā čaušesku, tik un tā belorusijā tev dzīves nebūs, varēsi bēgt uz Krieviju tērēt savus miljonus un sildīt savus pensionāra kaulus Sočos. Un hokeju paskatīties.
Bet tā gan taisnība, ir liels drauds belorusiem pazaudēt savu valsti, lai gan, iedomājos, kā Putins pēc sanāksmes purpina pie sevis: "tagad vēl šitā vecā perdeļa problēmas man jārisina. Ubagu valsts, ne viņiem ostas, ne nafta, ne gāze, tikai savos trīs simt metros zem zemes kālija sāli rok, kā kurmji". Kam viņam tāda province? Ja nu atkal būs pamatzemei tikai tiešā robeža ar Eiropu...

Atbildēt

Kašķim

18.09.2020. 09:23

»

Kašķis

Pilnīgi melīgi cipari, teksts rupjš un nenozīmīgs. Vāvuļošana ar pretenziju. Kārtējais vaukšķis ar šķidru vēderu. NATO, NATO, NATO. Hujato. Pēc diviem gadiem tāds NATO vairāk nepastāvēs kā suga


To orgānu, pa kuru mātītēm, maukām - narkomānēm, lien laukā tev līdzīgie civilizācijas atkritumi, sauc par kloāku.

Atbildēt

to Q

18.09.2020. 09:16

»

Q

Pēdējā laikā Kasmīsli nedzirdēja, domāju ka aizgājis citos medību laukos ,bet nekā smirdošais atejas tārps atkal izlīdis laukā


Kasīkļa devums ir nepārvērtējams, jo pakaļā drāztie deģenerāti, tā vietā, lai ostītu līmi un zombētos klausoties Ļube, vai skatoties "Šļivnoi Bačok Skobejeva", lasot viņa rakstus, kaut nedaudz civilizējas.

Atbildēt

to kastrētais fidels

18.09.2020. 09:11

»

Če Gevara

Man Lukašenko asociējas ar Kadafi, bija Āfrikā sociāli vislabākā valsts, taču ASV un ES slepkavas iznīcināja tās prezidentu , gan tautu iedzina haosā un savstarpējos karos! Līdzīgi Eiropā bija miera saliņa ,kur pie varas nebija kukuļņēmēji, oligarhi un pederasti ,kā citur Eiropā bet nav miera, vajag...


Lukašenko vēl nav spridzinājis citu valstu lidmašīnas, kā Kadafi, ar to nodarbojas jūsu galvenais pederasts Putins.
Neviens Lukašenko pieminekli necels, bet Putinam gan ukraiņi un baltkrievi milzīgu pateicību parādā, ka atmodināja tās tautas, no letarģiskā miera un atbrīvoja no rusificēšanās (dehumanizācijas) draudošām briesmām un, protams, Putina piemineklim jābūt Briselē pie NATO galvenās mītnes, ka uzcēla no miroņiem starptautisko militāri politisko drošības organizāciju, NATO.

Atbildēt

Kašķis

18.09.2020. 09:10

»

slimajam

Nekad Baltkrievija nav bijusi suverēna, jo tur visu laiku bija krievu okupantu karaspēks un viņu ekonomika 80% balstījās uz kaimiņu milzi ar māla kājām, bet tagad, pateicoties krievu pederastu virsaiša Putina demonstratīvai ūsainā sadistiskā krievu tarakāna atbalstam, bez jau esošiem krievu ienaidniekiem...


Pilnīgi melīgi cipari, teksts rupjš un nenozīmīgs. Vāvuļošana ar pretenziju. Kārtējais vaukšķis ar šķidru vēderu. NATO, NATO, NATO. Hujato. Pēc diviem gadiem tāds NATO vairāk nepastāvēs kā suga.
No kuras čuras izlien šitādi plānprātiņi? Varbūt no anālās aptveres?

Atbildēt

Kauns Saimniekam

18.09.2020. 08:34

»

Saimnieks

Sēd būdā kuņa


Kasīklis ļoti precīzi uzrakstījis,tā arī būs,Saimniek Kvankšķi!

Atbildēt

?

18.09.2020. 07:36

Murgu savārstījums, ne raksts, kur tādus kaktu autorus Pietiek atrod?

Atbildēt

sēlis

18.09.2020. 06:34

šitā Izcilības centra plānprātiņa suņa murgus nelasu, gribēju uzreiz pielikt mīnusu, bet nezin kāpēc portāls to neļauj!

Atbildēt

Če Gevara

18.09.2020. 06:29

Man Lukašenko asociējas ar Kadafi, bija Āfrikā sociāli vislabākā valsts, taču ASV un ES slepkavas iznīcināja tās prezidentu , gan tautu iedzina haosā un savstarpējos karos! Līdzīgi Eiropā bija miera saliņa ,kur pie varas nebija kukuļņēmēji, oligarhi un pederasti ,kā citur Eiropā bet nav miera, vajag to iznīcināt! Domāju, ka Lukašenko novērtēs un baltkrievu tauta viņam uzcels pieminekli kā savas valsts patriotam!

Atbildēt

lukišs

18.09.2020. 05:32

Lukīšs rāda šitam kulaku...….

Atbildēt

Q

18.09.2020. 00:59

Pēdējā laikā Kasmīsli nedzirdēja, domāju ka aizgājis citos medību laukos ,bet nekā smirdošais atejas tārps atkal izlīdis laukā!

Atbildēt

R

17.09.2020. 22:09

Kasīkli, kāpēc pagājušo nedēļu Latvijas zemessargiem speciāli mācīja kā apspiest protestus? Tik ļoti aizņemts ar Baltkrieviju, ka neredzi kam gatavojas Latvijā?

Atbildēt

?

17.09.2020. 21:21

»

cik zināms

Nekur citur pasaulē, kā tikai pie tavas smirdīgās sugas un saprāta brāļiem aiz Zilupes...


Tevi mācītājs izdupsēja un YouTube ielika akta norisi?

Atbildēt

nelauzi galvu

17.09.2020. 21:15

»

slava Baltkrievijas fenomenalajiem programistiem !

Baltkrievijas izcilie programisti parceloties uz latviju vares apmacit atpalikusos,kauna palikusos swh programistus ,kurus godmanis izmitinaja PSRS robezsargiem atnemtaja maja,solot ekanomiskas attistibas brinumus pirms 30 gadiem


Uz kuru civilizētu valsti pārcelsies Baltkrievijas IT speciālisti, galvenais, ka "cietā buļbašgalva" ar viņiem vairs nevarēs lepoties un atgriezīsies viņi tagad jau vairs ne pie Tihonovskas, vai kāda cita "opozicionāra" varas, bet gan kad Baltkrievijā no krievu okupantiem vairs smakas nebūs.

Atbildēt

slimajam

17.09.2020. 21:07

»

Rietumi gribēja gāzt Lukašenko un dabūt Baltkrieviju savos nagos. Panāca pretējo - tagad Baltkrievija aizies Krievijas paspārnē. Katrā ziņā valsts suverenitāti RIetumiem būs izdevies iznīcināt. Cietēji kā parasti būs apmuļķotā tauta


Nekad Baltkrievija nav bijusi suverēna, jo tur visu laiku bija krievu okupantu karaspēks un viņu ekonomika 80% balstījās uz kaimiņu milzi ar māla kājām, bet tagad, pateicoties krievu pederastu virsaiša Putina demonstratīvai ūsainā sadistiskā krievu tarakāna atbalstam, bez jau esošiem krievu ienaidniekiem: gruzīniem un ukraiņiem, klāt nāks arī baltkrievi.
Pirms 2014. 70% Ukrainas bija krieviska, tagad tādu atlicis, varbūt 20% un NATO, ja vien Krievija līdz tam nebūs notīrīta no pasaules kartes, Ukraina būs vēlākais 2 gadu laikā.

Atbildēt

cik zināms

17.09.2020. 20:52

»

To ka amīši ar tevi izdarīja, nenozīmē ka tā notiek Krievijā, jeb vēl kur citur Pasaulē


Nekur citur pasaulē, kā tikai pie tavas smirdīgās sugas un saprāta brāļiem aiz Zilupes.
Ja krieveli bērnībā vēl nav izdrāzis pops:
"Калужский “чудотворец” из РПЦ осужден за педофилию" /google/
jeb: "Педофилия РПЦ"/google/ un atradīsi simtiem tikai atklāto pedofīlijas gadījumu
tad armijā to izdara oficieri: "Российская армия стала рассадником гомосексуальной проституции и насилия" /google/
Гомосексуальная проституция в российской армии /youtube/
"Рядовой, убивший восемь сослуживцев в Забайкалье
Kāpēc Šamsutdinovs nošāva tos krievu pederastus. Elementāri, tāpēc, ka nav krievs, krievs būtu nometies srakom un vēl papletis bulciņas, kā to darīja viņa tēvs un vecaistēvs.
Civilajā tupo krievu drāž kaukāzieši: "Дагестанец изнасиловал казака - YouTube"

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...