Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LV Skolnieciņš LV

21.09.2020. 05:20

Latvijā arī diez ko nepaprotestēsi. Menti atbrauks vismaz trijatā, izkratīs māju un aizvedīs. Tikai latvju menti nesitīs, ja nepretosies. Pretošanās gadījumā viņiem ir ierocis pie gurna. Pie mums protestēt nevar! Ar skaudību, Skolnieciņš [Latvju Skaudības Dievs] (Skauģu Skauģis) P.S. Latvijā Grēta Tūnberga jau sen būtu vai nu kolonijā, vai arī psihenē. Latvijā menti viņu būtu sen jau paņēmuši uzskaitē! Latvju menti rullē!!!

Atbildēt

to tupais

19.09.2020. 09:34

»

Viedais Manels

Kasīkļa ūdensgabalu nav vērts strēbt. Pietiek ar virsrakstu, lai mēs mēs latvji paķildotos kā baltkrieviem labāk dzīvot


Kasīklis ir krievu bidlu un rusofīlo deģenerātu iemīlētākais rakstu autors. Nevienu viņa gara darbu neizlaiž.

Atbildēt

jautaajums

19.09.2020. 05:52

»

Mx

Cik klases esi beidzis


Bet tiešām interesanti uzzināt kā vārds kristiešu dievam.Bībele atzīst ka dievu ir daudz;tev nebūs ticēt citiem dieviem.
Dievs ir ka amats,bet kā vārds,vai ne Jahve.

Atbildēt

Viedais Manels

19.09.2020. 00:57

Kasīkļa ūdensgabalu nav vērts strēbt. Pietiek ar virsrakstu, lai mēs mēs latvji paķildotos kā baltkrieviem labāk dzīvot.

Atbildēt

Mx

18.09.2020. 22:52

»

kādas muļķības

Staļinam vajadzēja, lai Hitlers iebruktu Polijā un izprovocētu Francijas un Britu impērijas agresorus uz karu...


Pirmkārt, Hitlers iebruka Francijā 1940. gada 10 maijā un 1940. gada 22. jūnijā Francija bija spiesta parakstīt pamieru ar Hitleru... Tik vien bija no tās Francijas.

Otrkārt, pāris miljoni cilvēku Staļinam bija nekas vairāk, kā kauls, ko pamest sunim. Civilizācijas mēsls, kurš jau pirms kara bija nobendējis miljoniem cilvēku, par upuriem principā neuztraucās. Nevajag aizmirst, ka jau 1941. gada jūlija tika mobilizēti nākošie 15 miljoni...

Staļinam vajadzēja, lai Hitlers iebruktu Padomju Savienībā un no sabiedrotā kļūtu par okupantu. Tieši tas arī Staļinam arī izdevās.

Visas tās muļķības par to, ka Hitlers pārsteidza Staļinu, ir priekš provinciālam tantiņām.

Atbildēt

.

18.09.2020. 22:28

»

Informācija pārdomām

Pirmā valsts, kura apsveica Lukašenko ar ievēlēšanu bija Ķīna! Tātad lielākā daļa cilvēces viņu atzīst par leģitīmu prezidentu. Tāpēc kāda nozīma tam, ko par vēlēšanām Baltkrievijā domā tie daži peģiki, kuri tusējas ap Briseles čurājošo puisēnu


Ūsainais krievu tarakāns savu Koļeņku jau nogādājis Maskavā, lai tas nenomūk uz Rietumiem, bet viņa divas mazmeitas neiet uz skolu. Visi jūt Baltkrievijā pamatīgu deguma smaku, tikai pakaļā drāztam krievu deģenerātam liekas, ka tur viss ir OK.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

18.09.2020. 22:24

»

kādas muļķības

Staļinam vajadzēja, lai Hitlers iebruktu Polijā un izprovocētu Francijas un Britu impērijas agresorus uz karu...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Informācija pārdomām

18.09.2020. 22:21

Pirmā valsts, kura apsveica Lukašenko ar ievēlēšanu bija Ķīna! Tātad lielākā daļa cilvēces viņu atzīst par leģitīmu prezidentu. Tāpēc kāda nozīma tam, ko par vēlēšanām Baltkrievijā domā tie daži peģiki, kuri tusējas ap Briseles čurājošo puisēnu?

Atbildēt

Umka

18.09.2020. 21:10

»

ASV protektorāts Latvija

Līdzsvaram Kasīklis varēja uzrakstīt kaut ko par ASV notiekošiem melnādaino nemieriem. Vai par dzelteno vestu nemieriem Francijā. Vai arī saimnieki par to nemaksā


Protestējošs bezdarbnieks, afroamerikānis ,Amerikas pulsonis dzīvo pārticīgāk , par jeb kuru Krievijas Putnistānas iedzīvotaju.

Atbildēt

ha-ha

18.09.2020. 20:37

»

tik tiešām

krievs, tā ir smaga neārstējama psihiska kaite


Bomzi, tava personība jau daļēji atdubultojās? Atropīna iespaidā cilvēks beidz murgot un atgriežas realitātē! Iedzer vēl, tev tas nāks par labu!!

Atbildēt

tik tiešām

18.09.2020. 20:31

»

ha-ha

Pats raksti komentāru un pats atbildi


krievs, tā ir smaga neārstējama psihiska kaite!

Atbildēt

ha-ha

18.09.2020. 20:28

»

kādas muļķības

Staļinam vajadzēja, lai Hitlers iebruktu Polijā un izprovocētu Francijas un Britu impērijas agresorus uz karu...


Pats raksti komentāru un pats atbildi?
Tādu garīgu slimību sauc par personības dbultošanos!

Atbildēt

ha-ha

18.09.2020. 20:25

»

Mx

1) Ir sfēras, par kuram Lukašenko principā nav teikšana...


1) Tu esi redzējis, ka pa zemi staigā tāds Dievs, kuram par visu noteikšana? Ja tā, kā viņu sauc?
2) Ar inženieriju tu domā specdienestus>
3) Laikam, ka Staļins izprovocēja Hitleru, lai šo nosēdinātu Nirnbergā uz apsūdzēto sola! Bet šai gadījumā amerikāņi nocirta koku, piedrukāja 20 miljonus zaļo. Kā paši paziņoja un nosūtīja sābriem, lai šie taisa revolūciju. Bet poļi izdomāja uz to uzvārīties un par 4 miljardiem zaļo piedāvājās nopirkt baltkrievus ar visām zemēm un rūpnīcām un piedevām šiem ieviest demokrātiju.

Atbildēt

kādas muļķības

18.09.2020. 20:09

»

Mx

1) Ir sfēras, par kuram Lukašenko principā nav teikšana...


Staļinam vajadzēja, lai Hitlers iebruktu Polijā un izprovocētu Francijas un Britu impērijas agresorus uz karu.
Izdarot preventīvo uzbrukumu 1941. gada 22. jūnijā, Hitlers sagrāba 1/3 Staļina bruņojumu, ko tas bija savilcis pie robežas, lai "atbrīvotu" Eiropu un saņēma gūstā 2 miljonu krievu un vēl miljonu piespieda dezertēt.
Tai dienā viskrieviskākais izdzimtenis, kāds jebkad rāpojis pa Cilvēku planētu, saprata, ka dzīve nodzīvota bez jēgas un ja ne draugi amerikāņi, jau kādā 1942. to mērgli vācieši būtu vadājuši pa pasauli būrī, lai visi redz, kādi briemoņi mēdz būt.

Atbildēt

Mx

18.09.2020. 19:35

1) Ir sfēras, par kuram Lukašenko principā nav teikšana.

2) maz kurs saprot, ka viss ko mēs redzam, ir sen izplānots sociālās inženierijas projekts.

3) Lai saprastu kas patiesībā pašreiz notiek, ir jāzina vēsture un jāsaprot, kāpēc Staļins izprovocēja Hitleru okupēt pusi Polijas.

Tas, kāpēc Staļinam vajadzēja, lai Hitlers iebruktu PSRS, ir pavisam cits stāsts...

Svarīgāk ir saprast tieši 3. punktu....

Atbildēt

labvēlis

18.09.2020. 19:27

»

!

asv kolonijas statusa


100000000%

Atbildēt

youtube

18.09.2020. 18:28

Потерянный рай. Как и куда уезжают белорусские «айтишники» // Дождь

Atbildēt

Vovan Bunkernij

18.09.2020. 18:16

»

ASV protektorāts Latvija

Līdzsvaram Kasīklis varēja uzrakstīt kaut ko par ASV notiekošiem melnādaino nemieriem. Vai par dzelteno vestu nemieriem Francijā. Vai arī saimnieki par to nemaksā


Ar melno pērtiķu rīkotiem grautiņiem kremlis kārtējo reizi ir piedirsis savus galifē, jo grautiņos cietušie tagad noteikti nebalsos demences pacientu Baidenu.
Jā, starp citu, kur palikusi "Nakts hokeja līga", kur katrā mačā jūsu galvenais pederasts sameta pa 30 šaibām?

Atbildēt

to ?

18.09.2020. 18:08

»

?

tu esi no sorositu vai nacionalo atkritumu sektas ?par savu minimalo algu tu vari mulkot sorosa,troicka un tihanovskas pieludzejus un klausitajus.bezdarbs so klausitaju delus suta ka algotnus uz Afganistanu,Iraku un Mali pec stikla krellem,kamer pasu zeme arvalstu priesteri karin/leviti 2020 gada sledz...


Tomēr pat tāds, netīrā krievu kazarmā pālī taisīts deģenerāts, kā tu, ne par ko negribētu dzīvot tai "laimes zemē", jo savādāk sen būtu aizvācies un šeit nesmirdētu.
Uz Afganistānu un Irāku brauc profesionāli Latvijas karavīri, bet pakaļā drāztu beztiesīgu bezsmadzeņu krievelēnu, var aizsūtīt suņa nāvē uz Ukrainu, Sīriju, vai Lībiju, pat nepavaicājot, vai tas tiešām grib mirt.
Atbrīvot slāvu, som-ugru, tjurku un mongoļu zemes un attīrīt tās no demogrāfiskā piesārņojuma, arī brauks profesionāli NATO karavīri.
p.s. Krieviju nīst varbūt čurkas abhāzi un mutācija osetīni, jo jūtas jums līdzīgi mēsli, visi pārējie Krieviju nicina un izturas pret to ar riebumu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.09.2020. 18:04

Līdzsvaram Kasīklis varēja uzrakstīt kaut ko par ASV notiekošiem melnādaino nemieriem. Vai par dzelteno vestu nemieriem Francijā. Vai arī saimnieki par to nemaksā?

Atbildēt

?

18.09.2020. 16:11

»

mēslam

Astoņdesmit miljoni, jeb cik to organismu vēl atlicis, krievu bidlomasas, būtu laimīgi tavā, fašistiskais izdzimteni un citu nelegāļu vietā, pārcelties uz "ASV koloniju", kur minimālā alga ir divas reizes lielāka nekā Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas vīrusologam, bet medmāsa pelna vismaz četras...


tu esi no sorositu vai nacionalo atkritumu sektas ?par savu minimalo algu tu vari mulkot sorosa,troicka un tihanovskas pieludzejus un klausitajus.bezdarbs so klausitaju delus suta ka algotnus uz Afganistanu,Iraku un Mali pec stikla krellem,kamer pasu zeme arvalstu priesteri karin/leviti 2020 gada sledz 40 skolas.bet tevis nistaja Krievija sogad atver 200 jaunas skolas.

Atbildēt

mēslam

18.09.2020. 15:49

»

!

asv kolonijas statusa


Astoņdesmit miljoni, jeb cik to organismu vēl atlicis, krievu bidlomasas, būtu laimīgi tavā, fašistiskais izdzimteni un citu nelegāļu vietā, pārcelties uz "ASV koloniju", kur minimālā alga ir divas reizes lielāka nekā Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas vīrusologam, bet medmāsa pelna vismaz četras reizes vairāk, kur neaizliedz kvalitatīvu pārtiku un kur dēlus vājprātīgs pederasts neaizsūtīs suņa nāvē uz Ukrainu, Sīriju, vai Lībiju.

Atbildēt

Armands

18.09.2020. 13:28

Bet pie kā mūsu partiju sistēmas vara ir novedusi Latviju???

Atbildēt

Vēl

18.09.2020. 12:30

Nu, vēl pati galvenā pazīme- Lukašs netika aicināts uz Maskavu, bet uz vienu no Krievijas nomalēm.
Tā ir zīme- ja tu, batjka, netiksi uzrauts kā čaušesku, tik un tā belorusijā tev dzīves nebūs, varēsi bēgt uz Krieviju tērēt savus miljonus un sildīt savus pensionāra kaulus Sočos. Un hokeju paskatīties.
Bet tā gan taisnība, ir liels drauds belorusiem pazaudēt savu valsti, lai gan, iedomājos, kā Putins pēc sanāksmes purpina pie sevis: "tagad vēl šitā vecā perdeļa problēmas man jārisina. Ubagu valsts, ne viņiem ostas, ne nafta, ne gāze, tikai savos trīs simt metros zem zemes kālija sāli rok, kā kurmji". Kam viņam tāda province? Ja nu atkal būs pamatzemei tikai tiešā robeža ar Eiropu...

Atbildēt

Kašķim

18.09.2020. 09:23

»

Kašķis

Pilnīgi melīgi cipari, teksts rupjš un nenozīmīgs. Vāvuļošana ar pretenziju. Kārtējais vaukšķis ar šķidru vēderu. NATO, NATO, NATO. Hujato. Pēc diviem gadiem tāds NATO vairāk nepastāvēs kā suga


To orgānu, pa kuru mātītēm, maukām - narkomānēm, lien laukā tev līdzīgie civilizācijas atkritumi, sauc par kloāku.

Atbildēt

to Q

18.09.2020. 09:16

»

Q

Pēdējā laikā Kasmīsli nedzirdēja, domāju ka aizgājis citos medību laukos ,bet nekā smirdošais atejas tārps atkal izlīdis laukā


Kasīkļa devums ir nepārvērtējams, jo pakaļā drāztie deģenerāti, tā vietā, lai ostītu līmi un zombētos klausoties Ļube, vai skatoties "Šļivnoi Bačok Skobejeva", lasot viņa rakstus, kaut nedaudz civilizējas.

Atbildēt

to kastrētais fidels

18.09.2020. 09:11

»

Če Gevara

Man Lukašenko asociējas ar Kadafi, bija Āfrikā sociāli vislabākā valsts, taču ASV un ES slepkavas iznīcināja tās prezidentu , gan tautu iedzina haosā un savstarpējos karos! Līdzīgi Eiropā bija miera saliņa ,kur pie varas nebija kukuļņēmēji, oligarhi un pederasti ,kā citur Eiropā bet nav miera, vajag...


Lukašenko vēl nav spridzinājis citu valstu lidmašīnas, kā Kadafi, ar to nodarbojas jūsu galvenais pederasts Putins.
Neviens Lukašenko pieminekli necels, bet Putinam gan ukraiņi un baltkrievi milzīgu pateicību parādā, ka atmodināja tās tautas, no letarģiskā miera un atbrīvoja no rusificēšanās (dehumanizācijas) draudošām briesmām un, protams, Putina piemineklim jābūt Briselē pie NATO galvenās mītnes, ka uzcēla no miroņiem starptautisko militāri politisko drošības organizāciju, NATO.

Atbildēt

Kašķis

18.09.2020. 09:10

»

slimajam

Nekad Baltkrievija nav bijusi suverēna, jo tur visu laiku bija krievu okupantu karaspēks un viņu ekonomika 80% balstījās uz kaimiņu milzi ar māla kājām, bet tagad, pateicoties krievu pederastu virsaiša Putina demonstratīvai ūsainā sadistiskā krievu tarakāna atbalstam, bez jau esošiem krievu ienaidniekiem...


Pilnīgi melīgi cipari, teksts rupjš un nenozīmīgs. Vāvuļošana ar pretenziju. Kārtējais vaukšķis ar šķidru vēderu. NATO, NATO, NATO. Hujato. Pēc diviem gadiem tāds NATO vairāk nepastāvēs kā suga.
No kuras čuras izlien šitādi plānprātiņi? Varbūt no anālās aptveres?

Atbildēt

Kauns Saimniekam

18.09.2020. 08:34

»

Saimnieks

Sēd būdā kuņa


Kasīklis ļoti precīzi uzrakstījis,tā arī būs,Saimniek Kvankšķi!

Atbildēt

?

18.09.2020. 07:36

Murgu savārstījums, ne raksts, kur tādus kaktu autorus Pietiek atrod?

Atbildēt

sēlis

18.09.2020. 06:34

šitā Izcilības centra plānprātiņa suņa murgus nelasu, gribēju uzreiz pielikt mīnusu, bet nezin kāpēc portāls to neļauj!

Atbildēt

Če Gevara

18.09.2020. 06:29

Man Lukašenko asociējas ar Kadafi, bija Āfrikā sociāli vislabākā valsts, taču ASV un ES slepkavas iznīcināja tās prezidentu , gan tautu iedzina haosā un savstarpējos karos! Līdzīgi Eiropā bija miera saliņa ,kur pie varas nebija kukuļņēmēji, oligarhi un pederasti ,kā citur Eiropā bet nav miera, vajag to iznīcināt! Domāju, ka Lukašenko novērtēs un baltkrievu tauta viņam uzcels pieminekli kā savas valsts patriotam!

Atbildēt

lukišs

18.09.2020. 05:32

Lukīšs rāda šitam kulaku...….

Atbildēt

Q

18.09.2020. 00:59

Pēdējā laikā Kasmīsli nedzirdēja, domāju ka aizgājis citos medību laukos ,bet nekā smirdošais atejas tārps atkal izlīdis laukā!

Atbildēt

R

17.09.2020. 22:09

Kasīkli, kāpēc pagājušo nedēļu Latvijas zemessargiem speciāli mācīja kā apspiest protestus? Tik ļoti aizņemts ar Baltkrieviju, ka neredzi kam gatavojas Latvijā?

Atbildēt

?

17.09.2020. 21:21

»

cik zināms

Nekur citur pasaulē, kā tikai pie tavas smirdīgās sugas un saprāta brāļiem aiz Zilupes...


Tevi mācītājs izdupsēja un YouTube ielika akta norisi?

Atbildēt

nelauzi galvu

17.09.2020. 21:15

»

slava Baltkrievijas fenomenalajiem programistiem !

Baltkrievijas izcilie programisti parceloties uz latviju vares apmacit atpalikusos,kauna palikusos swh programistus ,kurus godmanis izmitinaja PSRS robezsargiem atnemtaja maja,solot ekanomiskas attistibas brinumus pirms 30 gadiem


Uz kuru civilizētu valsti pārcelsies Baltkrievijas IT speciālisti, galvenais, ka "cietā buļbašgalva" ar viņiem vairs nevarēs lepoties un atgriezīsies viņi tagad jau vairs ne pie Tihonovskas, vai kāda cita "opozicionāra" varas, bet gan kad Baltkrievijā no krievu okupantiem vairs smakas nebūs.

Atbildēt

slimajam

17.09.2020. 21:07

»

Rietumi gribēja gāzt Lukašenko un dabūt Baltkrieviju savos nagos. Panāca pretējo - tagad Baltkrievija aizies Krievijas paspārnē. Katrā ziņā valsts suverenitāti RIetumiem būs izdevies iznīcināt. Cietēji kā parasti būs apmuļķotā tauta


Nekad Baltkrievija nav bijusi suverēna, jo tur visu laiku bija krievu okupantu karaspēks un viņu ekonomika 80% balstījās uz kaimiņu milzi ar māla kājām, bet tagad, pateicoties krievu pederastu virsaiša Putina demonstratīvai ūsainā sadistiskā krievu tarakāna atbalstam, bez jau esošiem krievu ienaidniekiem: gruzīniem un ukraiņiem, klāt nāks arī baltkrievi.
Pirms 2014. 70% Ukrainas bija krieviska, tagad tādu atlicis, varbūt 20% un NATO, ja vien Krievija līdz tam nebūs notīrīta no pasaules kartes, Ukraina būs vēlākais 2 gadu laikā.

Atbildēt

cik zināms

17.09.2020. 20:52

»

To ka amīši ar tevi izdarīja, nenozīmē ka tā notiek Krievijā, jeb vēl kur citur Pasaulē


Nekur citur pasaulē, kā tikai pie tavas smirdīgās sugas un saprāta brāļiem aiz Zilupes.
Ja krieveli bērnībā vēl nav izdrāzis pops:
"Калужский “чудотворец” из РПЦ осужден за педофилию" /google/
jeb: "Педофилия РПЦ"/google/ un atradīsi simtiem tikai atklāto pedofīlijas gadījumu
tad armijā to izdara oficieri: "Российская армия стала рассадником гомосексуальной проституции и насилия" /google/
Гомосексуальная проституция в российской армии /youtube/
"Рядовой, убивший восемь сослуживцев в Забайкалье
Kāpēc Šamsutdinovs nošāva tos krievu pederastus. Elementāri, tāpēc, ka nav krievs, krievs būtu nometies srakom un vēl papletis bulciņas, kā to darīja viņa tēvs un vecaistēvs.
Civilajā tupo krievu drāž kaukāzieši: "Дагестанец изнасиловал казака - YouTube"

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....