Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

K

30.08.2019. 22:34

Caur kuru banku tos simtus miljonus skaitīja? Caur Citadeli? Un ko VID, kurš man piekasās un prasa atskaitīties par 20 euro (nepārrakstījos!)?

Atbildēt

TT

30.08.2019. 22:29

Latvija nav valsts, šis ir mafijas veidojums- Ģenerālprokuratūras, tiesu, prezidentu, ministru piesegts izzdzēju grupējums.

Atbildēt

atkal tas galvasslimais seskubedres muļķis iesmirdējies

07.04.2019. 02:26

»

Vovo

Cenzētais Indulis Durka jau mārutkus sastādījis un atkal dročī diemžēl


tevi taču brīdināja, galvaszslimais cionistu židmaszonu zombiij un cilvēciņ caurums no nullles, kas neiet ārstēties un ir pa dulllno iedomājies, ka esi onānonīmscz bezdzimuma idejots, jo tā esot tava vienīigā bagātība – neizaicini, neārstējami plānprātīgaiis muļķii, savu idiiotiska provokātora un gļēva stukaču izdziimteņa likteni. Aizver savas smiirdīgās debiiloīda žaunas un turpini klusiņām mīzst pampeeros savā lapseņpiissāniijas seskubeedrē pietbirst.komā! Jo tu taču negribi, lai arī turpmāk publiiskojam tavas ČEKAS provokātora un stukača grēkusūdzes, vai tavu mājas adressi kas ir tavā stukača aģeenta kartiiņā ČEKAS maiisos!

Atbildēt

brīvais radikālis

06.04.2019. 23:13

»

Kristaps Ziemelis

Lai Lemberga kungs risina savu problēmu


Lemberga kungam nekas nav jārisina, Lemberga kungs pēc tiesas paprasīs no valsts atpakaļ savu mantu!

Atbildēt

Biruta

06.04.2019. 18:21

»

west

Kalašņikovs panāk jebkuru


Jā, ir gan ko padomāt...
Nupat man arī kā risinājums paliek tik Kalašņikovs...

Atbildēt

Baisik

06.04.2019. 17:00

Varas hierarhija: Meronis>Tiesa>Prokuratuura>MK>Seima

Atbildēt

Naudas zīme

06.04.2019. 16:02

Un uz katras naudiņas lembergīša zieģelis- izzagts Ventspilī.Kā var tādas Puzes tantiņas apgalvojumus publicēt.Nav bail , ka Meroni izlasīs un tiesas process garantēts.

Atbildēt

Es, Indulis Durka,

06.04.2019. 15:14

no Jobaniem Dikļiem! Debss klāra šodien, un atkal masturbē kaimiņu Māra.

Atbildēt

Vovo

06.04.2019. 15:12

»


Cenzētais Indulis Durka jau mārutkus sastādījis un atkal dročī diemžēl.

Atbildēt

Pidari A.P. un debilais Cenzētais

06.04.2019. 05:18

»


atkal dročī murgus.

Atbildēt

fak(C)ts

05.04.2019. 23:47

»

Redziet!

Piem. Navaļņijs ir Putina iespējamais aizvietotājs pa to pašu liberastu- pederastu ekonomikas līniju Krievijā. Tautu vazā aiz deguna...


Lembergs ir visu Latvijas tiesībsargājošo organizāciju protažē un draugs visiem tiesību uzraugu vadoņiem

Atbildēt

Draugs delīrijs

05.04.2019. 23:44

Lembergs atkal būs Liepiņam atdevis pusizdzertās pudeles

Atbildēt

Teds

05.04.2019. 21:58

Zaglim nozagtais arī ir zagts.
Karmai nepiemīt skleroze un karmu nav iespējams apvest ap stūri, tā kā gatavojiet sausiņus jau laicīgi. Noplukuši komjaunieši un kolonisti nav pelnījuši valdīt pār latviešu tautu, tāpat kā to nav pelnījuši ārvalstu darboņi ar savām slepenām brālībām un noziedzīgiem juristu sindikātiem.

Atbildēt

THIS IS A HAMAS-GRU MILITARY OPERATION

05.04.2019. 21:21

THIS IS A HAMAS-GRU MILITARY OPERATION

Atbildēt

Dzk

05.04.2019. 21:08

Skaidrs, ka Meroni dalās sazagtajā ar Vienotību un tās kariņiem..

Atbildēt

Andron Mc

05.04.2019. 20:29

A normāli skaidri un saprotami nevar uzrakstīt kas tur bija?
To garo penteri nav jēgas pat lasīt ja ir laika. Un tiem kas rauj 2 darbos - zombijkaste ir ērtāka nekā pietiek.com liekvārdība.

Atbildēt

Hihihi

05.04.2019. 17:54

»

Kristaps Ziemelis

Lai Lemberga kungs risina savu problēmu


Lembergs pac neko nerisina.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

05.04.2019. 11:47

Lai Lemberga kungs risina savu problēmu..

Atbildēt

Niknais

05.04.2019. 11:27

Pakārt aiz olām to mironi

Atbildēt

Kmm

05.04.2019. 06:41

»

nelej udeni

navalnijs ir asv apmaksats Krievijas ienaidnieks


Piem. , ar likumu CVK balsis jau skaitīs saskaņā ar valsts noslēpumu administratoru Eiroparlamenta vēlēšanās. Neskatoties uz to, ka Ušakovs ir atlaists no amata par pārkāpumiem, viņam liberastu- pederastu valdība balsis CVK saskaitīs tā, ka viņš tiks ievēlēts EP , jo radījis haosu RD pārvaldē, veicinājis naudas līdzekļu izsaimniekošanu, nolejot nanoūdeņus, utt. Amats EP ir atlīdzība par padarīto iepriekš.Tas viss veicina RD parādsaistību palielināšanos, vienlakus palielinot nabadzību un genocīdu.

Atbildēt

Kmm

05.04.2019. 06:29

»

nelej udeni

navalnijs ir asv apmaksats Krievijas ienaidnieks


Arī Latvijā tek realizēts pamatnācijas genocīds cionistu- žīdsātanistu liberastu- pederastu ekonomikas variantā ar banku starpniecību. Piem., kaut kāda izbijusi prokuratūras izmeklētāja Indra Driķe, aizstāvot šo politiku, cēloņus, maldinot viņas komentāru lasītājus, meklē atsevišķos policijas un prokuratūras subjektos.

Atbildēt

Navaļnijs

05.04.2019. 06:19

»

nelej udeni

navalnijs ir asv apmaksats Krievijas ienaidnieks


tieši tāpat kà Putins ir apmaksāti Ienaidnieki. Žīdsātanista Putina projekts, ar ko tautu vazāt aiz deguna. Maskavā un Rīgā no pamatnācijām nekas nav saglabājies. Tie, kas tur palikuši, tiek represēti, vai tiem jāsadarbojas ar varu. Tā kā to dara Zīle, Parādnieks,R. Dzintars utt.

Ņemcovs, pirms viņu nošāva Maskavas centrā uz tilta, dažas stundas iepriekš sniedza interviju. Ko tad zīmigu viņš tajā pateica? Viņš sacīja, ka tiek izskatīts jautājums par viņa iespēju kļūt par prejerministru. To viņš minēja jau otro reizi. Viņš nekad to no zila gaisa neteiktu, ja Putins nebūtu viņam devis un izskatījis tādas cerības.. diemžēl ari Ņemcovs bija liberastu- pederastu ekonomikā putinisma iluminātisma marionete. Bet nošāva Ņemcovu Putinam pietuvinātie oligarhi, kuri neko negrib mainīt. Putins saprot un ASV saprot kopā ar Putinu, ka liberastu - pederastu politika ekonomikā jāsaglabā un regulāri tiek uzturēta spēlētāju- rezervistu rinda uz soliņa, Ņemcova kogalināšana bija lakmusa papīrs, uz kura visi ieraudzīja faktiskos Krievijas politikas saimniekus... Kadirova padomju bandu utt. Ingušjā Putins ievedis karaspēku, lai ar krievu karavīriņiem un policistiem nosargātu teritorijas, kurās naftu iegūst šo zemju ārzemju privātkompānijas. Arī kara Čečeijā iemesli bija tie paši.

Atbildēt

Redziet!

04.04.2019. 18:29

Piem. Navaļņijs ir Putina iespējamais aizvietotājs pa to pašu liberastu- pederastu ekonomikas līniju Krievijā. Tautu vazā aiz deguna.

Te arī, visticamāk, ka Meroni ar prokuroriem, kas pieļauj nobēdzināt Lemberga īpašumus, arī tēlo patvaļnieku, faktiski saglabājot par zināmiem procentiem prouroriem un MeroniLemberga īpašumus citā veidā .. olīvu koku plantācijās...

Bija kokons, tagad tauriņš.

Atbildēt

!

04.04.2019. 17:23

meroni ir latvijas generalprokuraturas draugs un proteze !

Atbildēt

vēl kas

04.04.2019. 16:04

Bez Lemberga, te "doļā" ir arī Kaimiņi, Kariņi, Bordāni, ...

Atbildēt

:):):):):):)

04.04.2019. 14:32

Lemberga lietai vajadzētu "piešūt" vēl vienu epizodi - tieši Lembergs ilgi meklēja, kamēr atrada un ievilka Latvijā šo "lielāko kretīnu"- noziedzīgo afēristu, kurš šobrīd turpina nodarīt kaitējumu Latvijas valstij....

Atbildēt

arl

04.04.2019. 14:28

Publiskot zagtus e-pastus arii
ir kriminaalsodaams nodariijums.
Par zurnaalista eetiku taadam skribentam kaa sis "autors" atgaadinaat lieki...

Atbildēt

Nesaprotu

04.04.2019. 14:26

Un tomēr! Kas tad šo Meroni atveda uz Latviju? Vai tad ne draugs un biznesa partneris Lembergs? Nesaprotu, kur radies šīs "valsts goda jautājums", ja draugi nevar sadalīt - jā, ko tad viņi nevar sadalīt - salaupīto vai grūtā darbā sastrādāto? Vai no valsts "paņemto"?
Ja mūsu valsts to visu atzīs par tai piederošu, tad jārunā cita valoda.

Atbildēt

Naivais

04.04.2019. 14:14

Protams, esmu ļoti naivs. Tomēr man liekas, ka šo tipu nolikt pie vietas ir valsts goda jautājums. Kāda suņa pēc mums pārējiem jāievēro likumi, jāmaksā nodokļi, ja viens justīcijas favorīts nesodīti drīkst šādi uzdzīvot? Čaulas kompānijas, nodokļos nav samaksāts neviens cents, naudas skalošana, 96 ha Grieķijā pie jūras - jūs ko, nopietni? Nopietni?????

Atbildēt

west

04.04.2019. 14:13

Kalašņikovs panāk jebkuru

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...