Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

K

30.08.2019. 22:34

Caur kuru banku tos simtus miljonus skaitīja? Caur Citadeli? Un ko VID, kurš man piekasās un prasa atskaitīties par 20 euro (nepārrakstījos!)?

Atbildēt

TT

30.08.2019. 22:29

Latvija nav valsts, šis ir mafijas veidojums- Ģenerālprokuratūras, tiesu, prezidentu, ministru piesegts izzdzēju grupējums.

Atbildēt

atkal tas galvasslimais seskubedres muļķis iesmirdējies

07.04.2019. 02:26

»

Vovo

Cenzētais Indulis Durka jau mārutkus sastādījis un atkal dročī diemžēl


tevi taču brīdināja, galvaszslimais cionistu židmaszonu zombiij un cilvēciņ caurums no nullles, kas neiet ārstēties un ir pa dulllno iedomājies, ka esi onānonīmscz bezdzimuma idejots, jo tā esot tava vienīigā bagātība – neizaicini, neārstējami plānprātīgaiis muļķii, savu idiiotiska provokātora un gļēva stukaču izdziimteņa likteni. Aizver savas smiirdīgās debiiloīda žaunas un turpini klusiņām mīzst pampeeros savā lapseņpiissāniijas seskubeedrē pietbirst.komā! Jo tu taču negribi, lai arī turpmāk publiiskojam tavas ČEKAS provokātora un stukača grēkusūdzes, vai tavu mājas adressi kas ir tavā stukača aģeenta kartiiņā ČEKAS maiisos!

Atbildēt

brīvais radikālis

06.04.2019. 23:13

»

Kristaps Ziemelis

Lai Lemberga kungs risina savu problēmu


Lemberga kungam nekas nav jārisina, Lemberga kungs pēc tiesas paprasīs no valsts atpakaļ savu mantu!

Atbildēt

Biruta

06.04.2019. 18:21

»

west

Kalašņikovs panāk jebkuru


Jā, ir gan ko padomāt...
Nupat man arī kā risinājums paliek tik Kalašņikovs...

Atbildēt

Baisik

06.04.2019. 17:00

Varas hierarhija: Meronis>Tiesa>Prokuratuura>MK>Seima

Atbildēt

Naudas zīme

06.04.2019. 16:02

Un uz katras naudiņas lembergīša zieģelis- izzagts Ventspilī.Kā var tādas Puzes tantiņas apgalvojumus publicēt.Nav bail , ka Meroni izlasīs un tiesas process garantēts.

Atbildēt

Es, Indulis Durka,

06.04.2019. 15:14

no Jobaniem Dikļiem! Debss klāra šodien, un atkal masturbē kaimiņu Māra.

Atbildēt

Vovo

06.04.2019. 15:12

»


Cenzētais Indulis Durka jau mārutkus sastādījis un atkal dročī diemžēl.

Atbildēt

Pidari A.P. un debilais Cenzētais

06.04.2019. 05:18

»


atkal dročī murgus.

Atbildēt

fak(C)ts

05.04.2019. 23:47

»

Redziet!

Piem. Navaļņijs ir Putina iespējamais aizvietotājs pa to pašu liberastu- pederastu ekonomikas līniju Krievijā. Tautu vazā aiz deguna...


Lembergs ir visu Latvijas tiesībsargājošo organizāciju protažē un draugs visiem tiesību uzraugu vadoņiem

Atbildēt

Draugs delīrijs

05.04.2019. 23:44

Lembergs atkal būs Liepiņam atdevis pusizdzertās pudeles

Atbildēt

Teds

05.04.2019. 21:58

Zaglim nozagtais arī ir zagts.
Karmai nepiemīt skleroze un karmu nav iespējams apvest ap stūri, tā kā gatavojiet sausiņus jau laicīgi. Noplukuši komjaunieši un kolonisti nav pelnījuši valdīt pār latviešu tautu, tāpat kā to nav pelnījuši ārvalstu darboņi ar savām slepenām brālībām un noziedzīgiem juristu sindikātiem.

Atbildēt

THIS IS A HAMAS-GRU MILITARY OPERATION

05.04.2019. 21:21

THIS IS A HAMAS-GRU MILITARY OPERATION

Atbildēt

Dzk

05.04.2019. 21:08

Skaidrs, ka Meroni dalās sazagtajā ar Vienotību un tās kariņiem..

Atbildēt

Andron Mc

05.04.2019. 20:29

A normāli skaidri un saprotami nevar uzrakstīt kas tur bija?
To garo penteri nav jēgas pat lasīt ja ir laika. Un tiem kas rauj 2 darbos - zombijkaste ir ērtāka nekā pietiek.com liekvārdība.

Atbildēt

Hihihi

05.04.2019. 17:54

»

Kristaps Ziemelis

Lai Lemberga kungs risina savu problēmu


Lembergs pac neko nerisina.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

05.04.2019. 11:47

Lai Lemberga kungs risina savu problēmu..

Atbildēt

Niknais

05.04.2019. 11:27

Pakārt aiz olām to mironi

Atbildēt

Kmm

05.04.2019. 06:41

»

nelej udeni

navalnijs ir asv apmaksats Krievijas ienaidnieks


Piem. , ar likumu CVK balsis jau skaitīs saskaņā ar valsts noslēpumu administratoru Eiroparlamenta vēlēšanās. Neskatoties uz to, ka Ušakovs ir atlaists no amata par pārkāpumiem, viņam liberastu- pederastu valdība balsis CVK saskaitīs tā, ka viņš tiks ievēlēts EP , jo radījis haosu RD pārvaldē, veicinājis naudas līdzekļu izsaimniekošanu, nolejot nanoūdeņus, utt. Amats EP ir atlīdzība par padarīto iepriekš.Tas viss veicina RD parādsaistību palielināšanos, vienlakus palielinot nabadzību un genocīdu.

Atbildēt

Kmm

05.04.2019. 06:29

»

nelej udeni

navalnijs ir asv apmaksats Krievijas ienaidnieks


Arī Latvijā tek realizēts pamatnācijas genocīds cionistu- žīdsātanistu liberastu- pederastu ekonomikas variantā ar banku starpniecību. Piem., kaut kāda izbijusi prokuratūras izmeklētāja Indra Driķe, aizstāvot šo politiku, cēloņus, maldinot viņas komentāru lasītājus, meklē atsevišķos policijas un prokuratūras subjektos.

Atbildēt

Navaļnijs

05.04.2019. 06:19

»

nelej udeni

navalnijs ir asv apmaksats Krievijas ienaidnieks


tieši tāpat kà Putins ir apmaksāti Ienaidnieki. Žīdsātanista Putina projekts, ar ko tautu vazāt aiz deguna. Maskavā un Rīgā no pamatnācijām nekas nav saglabājies. Tie, kas tur palikuši, tiek represēti, vai tiem jāsadarbojas ar varu. Tā kā to dara Zīle, Parādnieks,R. Dzintars utt.

Ņemcovs, pirms viņu nošāva Maskavas centrā uz tilta, dažas stundas iepriekš sniedza interviju. Ko tad zīmigu viņš tajā pateica? Viņš sacīja, ka tiek izskatīts jautājums par viņa iespēju kļūt par prejerministru. To viņš minēja jau otro reizi. Viņš nekad to no zila gaisa neteiktu, ja Putins nebūtu viņam devis un izskatījis tādas cerības.. diemžēl ari Ņemcovs bija liberastu- pederastu ekonomikā putinisma iluminātisma marionete. Bet nošāva Ņemcovu Putinam pietuvinātie oligarhi, kuri neko negrib mainīt. Putins saprot un ASV saprot kopā ar Putinu, ka liberastu - pederastu politika ekonomikā jāsaglabā un regulāri tiek uzturēta spēlētāju- rezervistu rinda uz soliņa, Ņemcova kogalināšana bija lakmusa papīrs, uz kura visi ieraudzīja faktiskos Krievijas politikas saimniekus... Kadirova padomju bandu utt. Ingušjā Putins ievedis karaspēku, lai ar krievu karavīriņiem un policistiem nosargātu teritorijas, kurās naftu iegūst šo zemju ārzemju privātkompānijas. Arī kara Čečeijā iemesli bija tie paši.

Atbildēt

Redziet!

04.04.2019. 18:29

Piem. Navaļņijs ir Putina iespējamais aizvietotājs pa to pašu liberastu- pederastu ekonomikas līniju Krievijā. Tautu vazā aiz deguna.

Te arī, visticamāk, ka Meroni ar prokuroriem, kas pieļauj nobēdzināt Lemberga īpašumus, arī tēlo patvaļnieku, faktiski saglabājot par zināmiem procentiem prouroriem un MeroniLemberga īpašumus citā veidā .. olīvu koku plantācijās...

Bija kokons, tagad tauriņš.

Atbildēt

!

04.04.2019. 17:23

meroni ir latvijas generalprokuraturas draugs un proteze !

Atbildēt

vēl kas

04.04.2019. 16:04

Bez Lemberga, te "doļā" ir arī Kaimiņi, Kariņi, Bordāni, ...

Atbildēt

:):):):):):)

04.04.2019. 14:32

Lemberga lietai vajadzētu "piešūt" vēl vienu epizodi - tieši Lembergs ilgi meklēja, kamēr atrada un ievilka Latvijā šo "lielāko kretīnu"- noziedzīgo afēristu, kurš šobrīd turpina nodarīt kaitējumu Latvijas valstij....

Atbildēt

arl

04.04.2019. 14:28

Publiskot zagtus e-pastus arii
ir kriminaalsodaams nodariijums.
Par zurnaalista eetiku taadam skribentam kaa sis "autors" atgaadinaat lieki...

Atbildēt

Nesaprotu

04.04.2019. 14:26

Un tomēr! Kas tad šo Meroni atveda uz Latviju? Vai tad ne draugs un biznesa partneris Lembergs? Nesaprotu, kur radies šīs "valsts goda jautājums", ja draugi nevar sadalīt - jā, ko tad viņi nevar sadalīt - salaupīto vai grūtā darbā sastrādāto? Vai no valsts "paņemto"?
Ja mūsu valsts to visu atzīs par tai piederošu, tad jārunā cita valoda.

Atbildēt

Naivais

04.04.2019. 14:14

Protams, esmu ļoti naivs. Tomēr man liekas, ka šo tipu nolikt pie vietas ir valsts goda jautājums. Kāda suņa pēc mums pārējiem jāievēro likumi, jāmaksā nodokļi, ja viens justīcijas favorīts nesodīti drīkst šādi uzdzīvot? Čaulas kompānijas, nodokļos nav samaksāts neviens cents, naudas skalošana, 96 ha Grieķijā pie jūras - jūs ko, nopietni? Nopietni?????

Atbildēt

west

04.04.2019. 14:13

Kalašņikovs panāk jebkuru

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...