Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pareizi rakstijis k

04.06.2019. 13:33

Krizinausks visu pareizi uzrakstījis , un nav tas nekāds joks. Beidziet nu liekuljot. Kurš gan tic uzplaukumam desmit gadu garumā ? Ja pie šī temata atgriezīsimies pēc gada, pieciem ( desmit?), skaidrs, ka visi būs bijuši gudri un to krīzi jau neviens nebūs noliedzis :). .

Atbildēt

Lana

04.06.2019. 11:04

Ir ļoti vienkārši: tieši Luminor izsniedz miljonu kredītus "zemes baroniem" par zemi, kuru kadastrālā vērtība 100 reiz mazāk un tirgus vērtība - vēl mazāk. Ņemot vērā Tieslietu ministrijas izstrādātos likumprojektus, "baroni" ies uz maksātnespēju, bet ko darīt bankai? Skumji tas viss gan

Atbildēt

Ebreju Kongress

03.06.2019. 13:11

»

stalins

Tatad tas ir Ebreju Kongress pie(pret) kura var griezties ar sudziibam, ierosinajumiem,bridinajumiem, pateicibam? Tad ta ir organizacija ,kas koordinee lietas...


sola aizstāvēt ebrejus visā pasaulē. Un tā tas notiek visu valstu ebreju diasporās. Tās diasporas ir piektā kolona, kura pulcējas mošejās.Sūdzības pieņem tikai no savējiem, vadoties pēc ebreju impērijas trīs standartiem.

Atbildēt

Vēlētāji ir cionistu

03.06.2019. 13:05

»

lauķis

Jā,kamēr būs aitas ,tikmēr būs cirpēji.Un cirpēji ir cionisti,pārējie aitas


cērpamās aitas, kurām jādod vilna regulāri.

Atbildēt

lauķis

03.06.2019. 11:10

»

xcvbnmn

Tā ar nesapratu par ko jezga. Krīzes bija un būs. Dažām bankām krīzes ir izdevīgas un tad nu atbilstoši rīkojas. Vecas ziņas, nekā īpaša


Jā,kamēr būs aitas ,tikmēr būs cirpēji.Un cirpēji ir cionisti,pārējie aitas.

Atbildēt

xcvbnmn

03.06.2019. 09:20

Tā ar nesapratu par ko jezga. Krīzes bija un būs. Dažām bankām krīzes ir izdevīgas un tad nu atbilstoši rīkojas. Vecas ziņas, nekā īpaša.

Atbildēt

stalins

03.06.2019. 09:17

»

Kas tad pērk Rimševicu un Šķēli

Atgriezies realitātē! Tie, kuriem ir nauda. Ne visi ebreji ir kurpnieki. Ebreju Kongress visā pasaulē koordinē ebreju impērijas stāvokli. Ne visi ebreji ir žīdi, bet tie, kuri kontrolē ebreju impēriju, ir žīdi utt. Pasaules naudas valdnieki ir žīdi, kuri kontrolē ASV fed. rezervju sistēmu, uzspuežot...


Tatad tas ir Ebreju Kongress pie(pret) kura var griezties ar sudziibam, ierosinajumiem,bridinajumiem, pateicibam? Tad ta ir organizacija ,kas koordinee lietas?
Katram var buut savas versijas par amatpersonam, to izveli, motiviem.Man, kurpniekam, atliek tikai ticet vai neticet. Kadas autsaideriem ir iespejas orienteties procesos?Da nekadas:)

Atbildēt

Kas tad pērk Rimševicu un Šķēli

03.06.2019. 08:05

»

stalins

Agri vai veelu, bet krizes regulari atkartojas. Arii lielas.Un tas nav joks, bet neizbegamiba...


Atgriezies realitātē! Tie, kuriem ir nauda. Ne visi ebreji ir kurpnieki. Ebreju Kongress visā pasaulē koordinē ebreju impērijas stāvokli. Ne visi ebreji ir žīdi, bet tie, kuri kontrolē ebreju impēriju, ir žīdi utt. Pasaules naudas valdnieki ir žīdi, kuri kontrolē ASV fed. rezervju sistēmu, uzspuežot pasaulei savu naudu ar naudas drukājamās maš. palīdzību, ar ASV kara industrijas stratēģiju un taktiku. Vai brīnums, ka E. Levits ir VP? Nē, piemeklēta izcili atbilstīga figūra, lai latvieši viņu pieņemtu. Bet ASV cionistu diletantiskais, bet teorētiski pareizais, projekts ar Sproģi, baptistu, kā VP un Vj. Dombrovski kā MP izgāzās. E. Levits , žīds, VP amatā un MP K. Kariņš, kā E. Levits saka - viņa labākais skolnieks, jau ir daudz smakāks cionistu žīdu projekts Latvijai. Visi diversiju plāni, lai palielinātu LV kases parādu, tiek turēts noslēpumā. Ja vajadzēs sabiedrībai novērst uzmanību no sociālā stāvokļa, būs jauna Zolitūde, vai Malaizijas lidmašīna virs "Donmbasa", kura bija pilna cilvēku līķiem jau gaisā virs Donbasa.. Vai uzrīkos jaunu 13. janvāri Doma laukumā.

Atbildēt

Jebkura krīze

03.06.2019. 07:53

»

Vīruss

Esam jau daudz dzirdējuši skaistus paziņojumus, ka nu ir sasniegts pirmskrīzes līmenis


Mākslīga, dabīga.. ir evolūcijas neizbēgamais ceļš. Lieko cilvēku likvidācijas process. Ko tad mēs redzam, kuri ir tie liekie, pārbarotie deģenerāti Latvijā, uz kuriem nomērķēta nākošā krīze, vai 2007. g. krīzes turpinājums? Ne jau uz žīdu cionistu A. Lembergu, kuram ļauj gūt ienākumus 1000 € dienā. Jo A. Lembergs dara labu darbu - izņem naudu no apgrozības, to neatgriež Latvijas ekonomikas apritē, bet ar Meroni gādību tur Šveices bankā, palīdzot radīt krīzi...ar naudas izņemšanu no apgrozības.

Liekie, kuri to vēl nenojauš, ir ierēdņu tūkstoši un tie, kuri uztur parazitējošo, formālo "politiķu" sistēmu, kuri neko nerada, bet patērē..un deģenerējas..

Kādu cilvēku pieprasa jaunie laiki? Tādu, kurš būs derīgs jaunās industriālās revolūcijas bagāto interešu realizācijai. Tā ir mainīgā persona, kura cīnās par izdzīvošanu globālajās tīklu sistēmās. Maksimāli sevi unificējot pati.

Pameklējiet informācijas telpā globālos plānus. Kādi tajos ir iedalīti Latvijai? Tur visa atbilde.

Atbildēt

stalins

03.06.2019. 07:44

Agri vai veelu, bet krizes regulari atkartojas. Arii lielas.Un tas nav joks, bet neizbegamiba.
Viens , ko gribetu piefikseet-tie ,kas noraada , ka ebreji vainiigi , ne visai labi orienteejas realitaatee.Uz planeetas ir kadi 16 mln. ebreju un vinji nav homogeena massa, bet ir loti dazhadi.To laikam sauc par kolektivaas atbildibas praktizeshanu. Nekas labs no ta nav sagaidams,
Bet ir savaadak. Starp ebrejiem ir biznesmenji , to grupeejumi , kaa arii sektas , kas nodarbojas ar shadaam tadam lietaam , tai skaitaa finansu sazverestiibam.Aicinu but domajosiem un preciziem.Ja kadu vainojam- tad apzinamies ko un par ko.
Un atvainojiet ebreji vainigi , ka Rimevics un Smele ir perkamas m...s?Un , ja runa ir par "Luminor"- tad par ko ir runa- par darbiniekiem vai nezinamajiem akcionariem, kuri kaut ir nezinaami , tachu kontrolee gigantiskas summas. Tadas summas izsauc asociacijas ar kadu savadu ASV bankieru grupejumu.

Atbildēt

Vīruss

03.06.2019. 07:33

Esam jau daudz dzirdējuši skaistus paziņojumus, ka nu ir sasniegts pirmskrīzes līmenis!
Skaidrs, ka pēc tam seko pēckrīzes līmenis...

Atbildēt

Īstie teroristi žīdu talmuda judaisti

03.06.2019. 05:37

»

...

Ir vēl daži sīkumi.Iekšlietu ministrija veido reģionālas vienības ,,teroristu,, apkarošanai,iepirkti jauni autobusi ar restotiem logiem,ūdenslielgabali


reda un provocē terorismu. Visi, kas protestē pret nabadzību, reģionālo reformu, reformām izglītībā, medicīnā utt. ir teroristi! Pret viņiem pagaidām cīnās ar slēptām metodēm Bunkus, Jansona "cilvēktiesību aizstāvja", Borovkova (bij. VDK virsnieka metodēm. Bet cionistu vara žīda levitsa vadībā plāno tautas sacelšanos.. ko, iespējams, kā cionista zatlera laikā realizēja Doma laukumā, saaicionot tautu un noslēdzot izejas no Doma laukuma, tautu virzot gar Saeimas namu Jēkaba ielā, policistiem privātās drēbēs metot akmeņus Saeimas nama logos..

Atbildēt

Francijas dzeltenās vestes vēl trako

03.06.2019. 05:27

»

...

Ir vēl daži sīkumi.Iekšlietu ministrija veido reģionālas vienības ,,teroristu,, apkarošanai,iepirkti jauni autobusi ar restotiem logiem,ūdenslielgabali


Tie ir tie cilvēki, kuri dzimuši 60-70 gados, izglītoti, pieredzējuši, dzīvojuši labos apstākļos. Tagad viņu dzīves līmeni samazina Makarons - žīdu naudas ieliktenis. Katedrāli nodedzināja, mēģinot aptureet vestes. Sākas kaut kas ES - Vācijas -ebreju impērijas attīstības ierobežošanai. Grieķiem pēc Grieķijas kreditēšanas vēl liels naids pret žīdu ielikteni cionisti Merkeli.


2008. g. krīze nav beigusies. Uzrāvieni ekonomikā ir uz papīra. Naudu izņem no apgrozības arī Krievijā, kur iedz. ienākumi samaziās jau piekto gadu pēc kārtas. Aprīļa beigās Rotšildi ar Ķīnas atbalstu pacēla reālo zelta cenu par 50 proc. Neviens nezin, ko plāno Fed. rez. sistēma, kā tiks samaksāts ASV parāds, kuru uztur kara industrija. Un neviens pat nezin, kam ASV un cik ir parādā reāli. Naudas saimnieki sola jaunu industriālo revolūciju bagāto interesēs, bet nabagiem jārēķinās ar "potēm, kas viņu bērnus padara neauglīgus". Āfrikā vietējie jau nosit misiju ārstus, kas potē vētējās sievietes pret "slimībām", tās padarot neauglīgas. 90. gados bij. PSRS teritorijā ieveda neviena nekontrolētas potes un modificētu- saindētu bērnu pārtiku. Daudzi tai laikā jaundzimušie, kuri tika potēti, šodien ir neauglīgi. Tostarp Latvijā.


Neviens nezin, kad un kā tiek plānota krīze. Iespējams, ka USD tiks likvidēts un būs vienota cita nauda Kanādā, ASV, Latinamerikā... Atkal naudas daudzumu kontrolējot ASV fed. rez. sistēmai, iespējams tai naudai būs zelta segums...

Atbildēt

...

03.06.2019. 04:31

»

Egde

Daudziem vispār nav skaidrības, kā tiek radītas krīzes. Krīzes rada patiesie globālās naudas saimnieki - ebreji tad, kad to izlemj darīt. To galvenais mērķis ir atsavināt ieķīlātos nekustamos īpašumus, kamēr visi ebreju impērijas okupēto zemju vietējo bērni neatrodas uz ielas un nekļūst par nomniekiem...


Ir vēl daži sīkumi.Iekšlietu ministrija veido reģionālas vienības ,,teroristu,, apkarošanai,iepirkti jauni autobusi ar restotiem logiem,ūdenslielgabali.
Teroristu apkarošanai mazpisānos un kaktiņos esam pilnīgi gatavi.

Atbildēt

fakts

02.06.2019. 23:29

Domājoši cilvēki gatavojas nākamajai krīzei uzreiz pēc tan kad beigusies iepriekšējā!

Atbildēt

Kkk

02.06.2019. 22:27

Izskatās, ka tiešām ir joks. Bankas darbinieku, kas uzskata, ka klientam ir taisnība gandrīz nav.

Atbildēt

m!

02.06.2019. 22:26

Jau kadu bridi runa par nakoso krizi ;)

Atbildēt

Nu

02.06.2019. 21:09

ŽĪDIEM VIENMĒR TAISNĪBA. KAMĒR DZĪVI...Pēc tam - kā nu iznāk.

Atbildēt

jaajaa

02.06.2019. 21:02

..."ES plāno skaidru naudu norēķinos līdz 25€"...kur tas ir rakstīts ?...:)

Atbildēt

Egde

02.06.2019. 20:20

Daudziem vispār nav skaidrības, kā tiek radītas krīzes. Krīzes rada patiesie globālās naudas saimnieki - ebreji tad, kad to izlemj darīt. To galvenais mērķis ir atsavināt ieķīlātos nekustamos īpašumus, kamēr visi ebreju impērijas okupēto zemju vietējo bērni neatrodas uz ielas un nekļūst par nomniekiem nežēlīgas konkurences apstākļos.


Kas ir priekšnoteikumi labai krīzei? Lai to izprastu, jāizprot kreditēšanas principi. Kreditēšana - naudas aizdošana pret nekustamā īpašuma ķīlu ir vislabākais paņēmiens iedzīvoties bagātībā. Tas izskatās tā. Bankas aizņemas naudu no ASV Fed. rez. sistēmas, bet apgrozībā esošo naudas daudzumu kontrolē ar kreditēšanu. Apgrozībā, kā zināms ir arī valstīm aizdotā nauda. Apgrozībā ir tikai nauda bez aizdevuma procentiem. Bet aizņemtā nauda ir jāatdod ar procentiem, kas nozīmē, ka kādiem šai procesā noteikti jāzaudē. Un to palīdz izdarīt paši aizdevēji, pārstājit uz laiku aizdot, izņemot skaidru naudu no apgrozības.


MP K.Kariņš ir izveidojis darba grupu, kurai jāstrādā pie skaidras naudas izņemšanas no apgrozības, ES plāno skaidru naudu norēķinos līdz 25€, kas nozīmē, ka tiekam gatavoti jaunai krīzei. (la.lv)

Atbildēt

Dīvaini!

02.06.2019. 20:01

Neko tādu neredzu. Viss ļotii pareizi un nopietni, pilnīgi adekvāti!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...