Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pareizi rakstijis k

04.06.2019. 13:33

Krizinausks visu pareizi uzrakstījis , un nav tas nekāds joks. Beidziet nu liekuljot. Kurš gan tic uzplaukumam desmit gadu garumā ? Ja pie šī temata atgriezīsimies pēc gada, pieciem ( desmit?), skaidrs, ka visi būs bijuši gudri un to krīzi jau neviens nebūs noliedzis :). .

Atbildēt

Lana

04.06.2019. 11:04

Ir ļoti vienkārši: tieši Luminor izsniedz miljonu kredītus "zemes baroniem" par zemi, kuru kadastrālā vērtība 100 reiz mazāk un tirgus vērtība - vēl mazāk. Ņemot vērā Tieslietu ministrijas izstrādātos likumprojektus, "baroni" ies uz maksātnespēju, bet ko darīt bankai? Skumji tas viss gan

Atbildēt

Ebreju Kongress

03.06.2019. 13:11

»

stalins

Tatad tas ir Ebreju Kongress pie(pret) kura var griezties ar sudziibam, ierosinajumiem,bridinajumiem, pateicibam? Tad ta ir organizacija ,kas koordinee lietas...


sola aizstāvēt ebrejus visā pasaulē. Un tā tas notiek visu valstu ebreju diasporās. Tās diasporas ir piektā kolona, kura pulcējas mošejās.Sūdzības pieņem tikai no savējiem, vadoties pēc ebreju impērijas trīs standartiem.

Atbildēt

Vēlētāji ir cionistu

03.06.2019. 13:05

»

lauķis

Jā,kamēr būs aitas ,tikmēr būs cirpēji.Un cirpēji ir cionisti,pārējie aitas


cērpamās aitas, kurām jādod vilna regulāri.

Atbildēt

lauķis

03.06.2019. 11:10

»

xcvbnmn

Tā ar nesapratu par ko jezga. Krīzes bija un būs. Dažām bankām krīzes ir izdevīgas un tad nu atbilstoši rīkojas. Vecas ziņas, nekā īpaša


Jā,kamēr būs aitas ,tikmēr būs cirpēji.Un cirpēji ir cionisti,pārējie aitas.

Atbildēt

xcvbnmn

03.06.2019. 09:20

Tā ar nesapratu par ko jezga. Krīzes bija un būs. Dažām bankām krīzes ir izdevīgas un tad nu atbilstoši rīkojas. Vecas ziņas, nekā īpaša.

Atbildēt

stalins

03.06.2019. 09:17

»

Kas tad pērk Rimševicu un Šķēli

Atgriezies realitātē! Tie, kuriem ir nauda. Ne visi ebreji ir kurpnieki. Ebreju Kongress visā pasaulē koordinē ebreju impērijas stāvokli. Ne visi ebreji ir žīdi, bet tie, kuri kontrolē ebreju impēriju, ir žīdi utt. Pasaules naudas valdnieki ir žīdi, kuri kontrolē ASV fed. rezervju sistēmu, uzspuežot...


Tatad tas ir Ebreju Kongress pie(pret) kura var griezties ar sudziibam, ierosinajumiem,bridinajumiem, pateicibam? Tad ta ir organizacija ,kas koordinee lietas?
Katram var buut savas versijas par amatpersonam, to izveli, motiviem.Man, kurpniekam, atliek tikai ticet vai neticet. Kadas autsaideriem ir iespejas orienteties procesos?Da nekadas:)

Atbildēt

Kas tad pērk Rimševicu un Šķēli

03.06.2019. 08:05

»

stalins

Agri vai veelu, bet krizes regulari atkartojas. Arii lielas.Un tas nav joks, bet neizbegamiba...


Atgriezies realitātē! Tie, kuriem ir nauda. Ne visi ebreji ir kurpnieki. Ebreju Kongress visā pasaulē koordinē ebreju impērijas stāvokli. Ne visi ebreji ir žīdi, bet tie, kuri kontrolē ebreju impēriju, ir žīdi utt. Pasaules naudas valdnieki ir žīdi, kuri kontrolē ASV fed. rezervju sistēmu, uzspuežot pasaulei savu naudu ar naudas drukājamās maš. palīdzību, ar ASV kara industrijas stratēģiju un taktiku. Vai brīnums, ka E. Levits ir VP? Nē, piemeklēta izcili atbilstīga figūra, lai latvieši viņu pieņemtu. Bet ASV cionistu diletantiskais, bet teorētiski pareizais, projekts ar Sproģi, baptistu, kā VP un Vj. Dombrovski kā MP izgāzās. E. Levits , žīds, VP amatā un MP K. Kariņš, kā E. Levits saka - viņa labākais skolnieks, jau ir daudz smakāks cionistu žīdu projekts Latvijai. Visi diversiju plāni, lai palielinātu LV kases parādu, tiek turēts noslēpumā. Ja vajadzēs sabiedrībai novērst uzmanību no sociālā stāvokļa, būs jauna Zolitūde, vai Malaizijas lidmašīna virs "Donmbasa", kura bija pilna cilvēku līķiem jau gaisā virs Donbasa.. Vai uzrīkos jaunu 13. janvāri Doma laukumā.

Atbildēt

Jebkura krīze

03.06.2019. 07:53

»

Vīruss

Esam jau daudz dzirdējuši skaistus paziņojumus, ka nu ir sasniegts pirmskrīzes līmenis


Mākslīga, dabīga.. ir evolūcijas neizbēgamais ceļš. Lieko cilvēku likvidācijas process. Ko tad mēs redzam, kuri ir tie liekie, pārbarotie deģenerāti Latvijā, uz kuriem nomērķēta nākošā krīze, vai 2007. g. krīzes turpinājums? Ne jau uz žīdu cionistu A. Lembergu, kuram ļauj gūt ienākumus 1000 € dienā. Jo A. Lembergs dara labu darbu - izņem naudu no apgrozības, to neatgriež Latvijas ekonomikas apritē, bet ar Meroni gādību tur Šveices bankā, palīdzot radīt krīzi...ar naudas izņemšanu no apgrozības.

Liekie, kuri to vēl nenojauš, ir ierēdņu tūkstoši un tie, kuri uztur parazitējošo, formālo "politiķu" sistēmu, kuri neko nerada, bet patērē..un deģenerējas..

Kādu cilvēku pieprasa jaunie laiki? Tādu, kurš būs derīgs jaunās industriālās revolūcijas bagāto interešu realizācijai. Tā ir mainīgā persona, kura cīnās par izdzīvošanu globālajās tīklu sistēmās. Maksimāli sevi unificējot pati.

Pameklējiet informācijas telpā globālos plānus. Kādi tajos ir iedalīti Latvijai? Tur visa atbilde.

Atbildēt

stalins

03.06.2019. 07:44

Agri vai veelu, bet krizes regulari atkartojas. Arii lielas.Un tas nav joks, bet neizbegamiba.
Viens , ko gribetu piefikseet-tie ,kas noraada , ka ebreji vainiigi , ne visai labi orienteejas realitaatee.Uz planeetas ir kadi 16 mln. ebreju un vinji nav homogeena massa, bet ir loti dazhadi.To laikam sauc par kolektivaas atbildibas praktizeshanu. Nekas labs no ta nav sagaidams,
Bet ir savaadak. Starp ebrejiem ir biznesmenji , to grupeejumi , kaa arii sektas , kas nodarbojas ar shadaam tadam lietaam , tai skaitaa finansu sazverestiibam.Aicinu but domajosiem un preciziem.Ja kadu vainojam- tad apzinamies ko un par ko.
Un atvainojiet ebreji vainigi , ka Rimevics un Smele ir perkamas m...s?Un , ja runa ir par "Luminor"- tad par ko ir runa- par darbiniekiem vai nezinamajiem akcionariem, kuri kaut ir nezinaami , tachu kontrolee gigantiskas summas. Tadas summas izsauc asociacijas ar kadu savadu ASV bankieru grupejumu.

Atbildēt

Vīruss

03.06.2019. 07:33

Esam jau daudz dzirdējuši skaistus paziņojumus, ka nu ir sasniegts pirmskrīzes līmenis!
Skaidrs, ka pēc tam seko pēckrīzes līmenis...

Atbildēt

Īstie teroristi žīdu talmuda judaisti

03.06.2019. 05:37

»

...

Ir vēl daži sīkumi.Iekšlietu ministrija veido reģionālas vienības ,,teroristu,, apkarošanai,iepirkti jauni autobusi ar restotiem logiem,ūdenslielgabali


reda un provocē terorismu. Visi, kas protestē pret nabadzību, reģionālo reformu, reformām izglītībā, medicīnā utt. ir teroristi! Pret viņiem pagaidām cīnās ar slēptām metodēm Bunkus, Jansona "cilvēktiesību aizstāvja", Borovkova (bij. VDK virsnieka metodēm. Bet cionistu vara žīda levitsa vadībā plāno tautas sacelšanos.. ko, iespējams, kā cionista zatlera laikā realizēja Doma laukumā, saaicionot tautu un noslēdzot izejas no Doma laukuma, tautu virzot gar Saeimas namu Jēkaba ielā, policistiem privātās drēbēs metot akmeņus Saeimas nama logos..

Atbildēt

Francijas dzeltenās vestes vēl trako

03.06.2019. 05:27

»

...

Ir vēl daži sīkumi.Iekšlietu ministrija veido reģionālas vienības ,,teroristu,, apkarošanai,iepirkti jauni autobusi ar restotiem logiem,ūdenslielgabali


Tie ir tie cilvēki, kuri dzimuši 60-70 gados, izglītoti, pieredzējuši, dzīvojuši labos apstākļos. Tagad viņu dzīves līmeni samazina Makarons - žīdu naudas ieliktenis. Katedrāli nodedzināja, mēģinot aptureet vestes. Sākas kaut kas ES - Vācijas -ebreju impērijas attīstības ierobežošanai. Grieķiem pēc Grieķijas kreditēšanas vēl liels naids pret žīdu ielikteni cionisti Merkeli.


2008. g. krīze nav beigusies. Uzrāvieni ekonomikā ir uz papīra. Naudu izņem no apgrozības arī Krievijā, kur iedz. ienākumi samaziās jau piekto gadu pēc kārtas. Aprīļa beigās Rotšildi ar Ķīnas atbalstu pacēla reālo zelta cenu par 50 proc. Neviens nezin, ko plāno Fed. rez. sistēma, kā tiks samaksāts ASV parāds, kuru uztur kara industrija. Un neviens pat nezin, kam ASV un cik ir parādā reāli. Naudas saimnieki sola jaunu industriālo revolūciju bagāto interesēs, bet nabagiem jārēķinās ar "potēm, kas viņu bērnus padara neauglīgus". Āfrikā vietējie jau nosit misiju ārstus, kas potē vētējās sievietes pret "slimībām", tās padarot neauglīgas. 90. gados bij. PSRS teritorijā ieveda neviena nekontrolētas potes un modificētu- saindētu bērnu pārtiku. Daudzi tai laikā jaundzimušie, kuri tika potēti, šodien ir neauglīgi. Tostarp Latvijā.


Neviens nezin, kad un kā tiek plānota krīze. Iespējams, ka USD tiks likvidēts un būs vienota cita nauda Kanādā, ASV, Latinamerikā... Atkal naudas daudzumu kontrolējot ASV fed. rez. sistēmai, iespējams tai naudai būs zelta segums...

Atbildēt

...

03.06.2019. 04:31

»

Egde

Daudziem vispār nav skaidrības, kā tiek radītas krīzes. Krīzes rada patiesie globālās naudas saimnieki - ebreji tad, kad to izlemj darīt. To galvenais mērķis ir atsavināt ieķīlātos nekustamos īpašumus, kamēr visi ebreju impērijas okupēto zemju vietējo bērni neatrodas uz ielas un nekļūst par nomniekiem...


Ir vēl daži sīkumi.Iekšlietu ministrija veido reģionālas vienības ,,teroristu,, apkarošanai,iepirkti jauni autobusi ar restotiem logiem,ūdenslielgabali.
Teroristu apkarošanai mazpisānos un kaktiņos esam pilnīgi gatavi.

Atbildēt

fakts

02.06.2019. 23:29

Domājoši cilvēki gatavojas nākamajai krīzei uzreiz pēc tan kad beigusies iepriekšējā!

Atbildēt

Kkk

02.06.2019. 22:27

Izskatās, ka tiešām ir joks. Bankas darbinieku, kas uzskata, ka klientam ir taisnība gandrīz nav.

Atbildēt

m!

02.06.2019. 22:26

Jau kadu bridi runa par nakoso krizi ;)

Atbildēt

Nu

02.06.2019. 21:09

ŽĪDIEM VIENMĒR TAISNĪBA. KAMĒR DZĪVI...Pēc tam - kā nu iznāk.

Atbildēt

jaajaa

02.06.2019. 21:02

..."ES plāno skaidru naudu norēķinos līdz 25€"...kur tas ir rakstīts ?...:)

Atbildēt

Egde

02.06.2019. 20:20

Daudziem vispār nav skaidrības, kā tiek radītas krīzes. Krīzes rada patiesie globālās naudas saimnieki - ebreji tad, kad to izlemj darīt. To galvenais mērķis ir atsavināt ieķīlātos nekustamos īpašumus, kamēr visi ebreju impērijas okupēto zemju vietējo bērni neatrodas uz ielas un nekļūst par nomniekiem nežēlīgas konkurences apstākļos.


Kas ir priekšnoteikumi labai krīzei? Lai to izprastu, jāizprot kreditēšanas principi. Kreditēšana - naudas aizdošana pret nekustamā īpašuma ķīlu ir vislabākais paņēmiens iedzīvoties bagātībā. Tas izskatās tā. Bankas aizņemas naudu no ASV Fed. rez. sistēmas, bet apgrozībā esošo naudas daudzumu kontrolē ar kreditēšanu. Apgrozībā, kā zināms ir arī valstīm aizdotā nauda. Apgrozībā ir tikai nauda bez aizdevuma procentiem. Bet aizņemtā nauda ir jāatdod ar procentiem, kas nozīmē, ka kādiem šai procesā noteikti jāzaudē. Un to palīdz izdarīt paši aizdevēji, pārstājit uz laiku aizdot, izņemot skaidru naudu no apgrozības.


MP K.Kariņš ir izveidojis darba grupu, kurai jāstrādā pie skaidras naudas izņemšanas no apgrozības, ES plāno skaidru naudu norēķinos līdz 25€, kas nozīmē, ka tiekam gatavoti jaunai krīzei. (la.lv)

Atbildēt

Dīvaini!

02.06.2019. 20:01

Neko tādu neredzu. Viss ļotii pareizi un nopietni, pilnīgi adekvāti!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...