Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

asais

20.04.2019. 09:55

»

Redžinalds

Lembergam vienkārši apnika, kā vecais Brigmanis viņam laiza pakaļu, tagad pie sava dibena laidīs jaunāku - Krauzi


Krauze bijušais KGB darbinieks kuram neskatoties uz ģimeni un bērniem ir homoseksuālas noslieces.1988 gadā tika ierosināta lieta par nepilngadīgā izvarošanas mēģinājumu bet lieta tika nolaista uz bremzēm .Interesants arī fakts ka viņš nav čekas maisos kautgan viņa apliecību redzēju personiski

Atbildēt

Lauku iedzīvotājs

19.04.2019. 05:39

»

Intars

ZZS prasa JKP, KPLV, JV, AP tikai un vienīgi izpildīt savus dotos solījumus vēlētājiem. Neko vairāk


Tā jaunā varza JKP, KPVLV, JV un AP vispār neko nepilda, ko solījuši.

Tukšmuldētāju bars tagad ir pie varas

Atbildēt

Intars

18.04.2019. 07:28

ZZS prasa JKP, KPLV, JV, AP tikai un vienīgi izpildīt savus dotos solījumus vēlētājiem. Neko vairāk.

Atbildēt

sfsf

16.04.2019. 13:10

»

Jobtv

Krauze. Glums skatiens. Maita. Iemācīts runāt pareizos vārdus. Glumi un pareizi. Mēģinās līst


Vājonim kāds vismaz KĀDU vārdu varētu iemācīt pateikta A to MU I BĒ UN Ē

Atbildēt

lauķis

16.04.2019. 12:21

»

Žulis

Kārtējais raksts, kas domāts tautas muļķošanai. Centrālā doma, kas šeit tiek bīdīta ir tāda, ka tās mūsu partijas jau ir labas, tikai tur tie atsevišķie personāži tādi nelabi, vai nu slikti rīkojas, vai neprot pareizi runāt. Atliek tikai tos personāžus nomainīt un viss būs kārtībā. It kā pārkrāsotā ...


Neviens politmafijas klans (Partija) nav ieinteresēts OIK atcelšanā,turklāt,pret OIK atcelšanu iestājas augļotāji(bankas).Augļotāji un partijnieki darbojas simbiozē,tā kā par reālu OIK atcelšanu var aizmirst.Varbūt ton OIK pārdēvēs citā vārdā,samazinas maksu,bet būtība nemainīsies.

Atbildēt

domīgais

16.04.2019. 11:09

»

opā

Vispār jau ZZS atklāti teica, ka prasīs "jaunajām partijām" izpildīt visus priekšvēlēšanu solījumus. Tāpēc prasa atcelt OIK rīt uz pusdienlaiku:) ar tiek atzīts nevis ka Krauze ir populists, bet ka valdībā sēž populisti, jo tie ir viņu solījumi, ko ZZS tagad bīda kā priekšlikumus...


OIK sakarā ir mainīti akcenti virzoties uz 'elektrības cenas samazinājumu'un tas man kā patērētājam ir galvenais,jo mazsvarīgi -kā cena tiek mazināta-ar OIK,vai iekšējo prioritāšu rekonstrukciju,galvenais,lai cena ir adekvāta.

Atbildēt

bumerangs

16.04.2019. 10:56

Visumā korekts raksts.
Un lasot partijas mudinājumā uz referendumiem pašvaldībās ZZS ir ''iešāvuši sev kājā'',jo kad vajadzēja pieņemt likumu par 'pašvaldību referendumiem'' ZZS bija kategoriski PRET.

Atbildēt

Žulis

16.04.2019. 07:26

Kārtējais raksts, kas domāts tautas muļķošanai. Centrālā doma, kas šeit tiek bīdīta ir tāda, ka tās mūsu partijas jau ir labas, tikai tur tie atsevišķie personāži tādi nelabi, vai nu slikti rīkojas, vai neprot pareizi runāt. Atliek tikai tos personāžus nomainīt un viss būs kārtībā. It kā pārkrāsotā padomju režīma kabatas partiju darbību noteiktu šīs , aiz aukliņām raustāmās lelles. Īstenībā jau gan šis raksts ir tāda kā tēvišķīga pamācība ZZS par to, kā... nē, ne jau kalpot tautai, bet kā aizmālēt tautai acis, lai atkal pēc „lielās izgāšanās” varētu uzpeldēt virspusē. Runa šeit iet par pareizu „imidža” veidošanu, nevis darbības maiņu. Un raksta autore nav apmierināta, ka jaunais ZZS līderis ir pārāk aizrāvies ar šo imidža veidošanu un no Saeimas tribīnes aizrunājies pārāk tālu. Tik tālu, ka izgājis no ZZS partijai ierādītās lomas. Bļaustīties par OIK tūlītēju atcelšanu ir ierādīts Gobzema, Kaimiņa grupējumiem un „Saskaņai” , nevis ZZS! Zaļzemniekiem tagad ir jātēlo „konstruktīvā opozīcija” un paklusām dziļāk aizkulisēs jāaizvāc tautai netīkamākie aktieri. Pēc vēlēšanām nedrīkst pārāk aizrauties ar solījumiem strādāt tautas labā, ko tagad ir pieņemts apzīmēt par populismu. To drīkst tikai pirms vēlēšanām. Pēc vēlēšanām kaut ko tādu darīt, kā jau to atzīmējusi šī raksta autore, ir muļķība, jo neviena partija taču nekad neko reāli tautas labā negrasās darīt. Pēcvēlēšanu periods partijām ir domāts priekš tam, lai meklētu attaisnojumus nepildīt priekšvēlēšanu solījumus, nevis lai no Saeimas tribīnes izbrēktu prasību šos solījumus pildīt. Un ZZS līderis šo principu ir pārkāpis. Šobrīd, piemēram, tautai ir jāsaprot, ka to OIK nu nekādi nav iespējams atcelt. JO citādi tūliņ sekos brrriesmīga tiesvedība un būs jāmaksā miiilzīgas naudas summas. Tauta nedrīkst domāt par to, ka tieši OIK neatceļot mums visiem kopā būs jāmaksā milzīgas naudas summas, kā jau to esam darījuši iepriekšējos gados. Tauta nedrīkst domāt par to, ka neviens no tiem, kuri šo OIK noorganizēja, ar saviem parakstiem apliecināja un vēlāk pagarināja, nav un netiks saukts pie atbildības. Tauta nedrīkst domāt par to, ka atklājot OIK izmaksas nepamatotību atsevišķiem uzņēmumiem, šīs izmaksas tika pārtrauktas un nekādas prasības par nelikumīgi saņemtās naudas atgriešanu dīvainā kārtā nesekoja. Bet, kas attiecas uz tiesvedībām un valstij piespriestajām atmaksas summām, tad tas ir desmitiem gadu garumā stiepjams jēdziens. Ja turpināsies līdzšinējā valsts izsaimniekošanas politika, tai skaitā turpināsim maksāt OIK, valsts nenovēršami bankrotēs. Tad taču to valsts bankrotu labāk ir pasludināt jau tagad un tādā veidā panākt visu valsts maksājumu atlikšanu, nevis grimt vēl dziļāk parādos. Taču to, saprotamu iemeslu dēļ, valdošais režīms nedarīs. Tas nav VIŅU interesēs.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

16.04.2019. 07:14

Ir pienācis laiks nonest šo valsti. Rādīt patriotos riebumu... Nekas nav nejaušība.

Atbildēt

Redžinalds

16.04.2019. 05:13

Lembergam vienkārši apnika, kā vecais Brigmanis viņam laiza pakaļu, tagad pie sava dibena laidīs jaunāku - Krauzi.

Atbildēt

Arnis

15.04.2019. 22:40

Labāk būtu tajā saietā fiksi pašlikvidējušies. Tagad lēna un mokoša nāve ar bēru izvadītāju Krauzi priekšgalā.

Atbildēt

Golda Fanei

15.04.2019. 22:01

Ne jau Krauze solīja OIK atcelt un 3x500, bet jūsējie .
Viņš vienkārši prasa pildīt solīto.

Atbildēt

Aivars

15.04.2019. 21:13

Cik īpaši debīlam bija jābūt skolniekam Padomju laikos, lai no Rīgas ietu mācīties uz Vecbebru tehnikumu! Izcils ZZS kopējā intelekta līmeņa pārstāvis!

Atbildēt

Jobtv

15.04.2019. 18:19

Krauze. Glums skatiens. Maita. Iemācīts runāt pareizos vārdus. Glumi un pareizi. Mēģinās līst.

Atbildēt

Hmmm

15.04.2019. 18:17

Muļķīgs fanijas raksts. Nav fanīgi. Nav kičīgi. Tukšums. Meklē cēloņus. Stulbi. Cionisti izmeta dažus parazītus. Nolietoti. Tauta kurnēja. Muļķa tautai pasvieda citus kupraiņus. Salīkuši viņi vazājas pa Saeimas lēto ēdnīcu. Smaida. Jo novienojās par visu. Arī par cionistiem un žīdu. Fu! Nebūs citu vēlēšanu. Ja labi līdīs, nolīdīs četrus gadus. Galvenais neizlekt. Balsis saskaiīja. Barčai parādīja vidējo. Brigmanim utt. Tā vajag!

Atbildēt

juris

15.04.2019. 17:56

Ar Zemnieku savienību ir tā kā vecajā anekdote "kamēr nenopirksiet veļas mazgājamo mašīnu Rīga, mēs jūs dr......un drā......Tas šodien notiek ar mūsu zemniekiem , kamēr PAŠI nenodibinās savu partiju bez vecajiem bukiem....

Atbildēt

Tavar, piekrīti?

15.04.2019. 17:31

Nav šaubu, ka ZZS centīsies izgāzt VARAM ministra Jura Pūces pieteikto administratīvi teritoriālo reformu. Liela daļa pašvaldību vadītāju ir ZZS biedri, kuri nevēlēsies atteikties no saviem amatiem un iespējām tērēt pašvaldību līdzekļus pēc saviem ieskatiem. Šī reforma nav izdevīga ZZS, kas zaudēs ietekmi reģionos.

Dzirdēts viedoklis, ka ZZS, jo īpaši tās lielākajai partijai – Latvijas Zemnieku savienībai ir jāmaina imidžs, atsakoties no kolhozu priekšsēdētāju domāšanas veida un “savējo” piebarošanas reģionos. Ir skaidrs arī, ka tas būs grūts uzdevums, jo nozīmē to, ka Latvijas Zemnieku savienība ir jāveido faktiski no jauna, atbrīvojoties no vecbiedru uzspiestajiem standartiem.

Atbildēt

Vīruss

15.04.2019. 17:19

Visam rakstam piekrītu. ZZS ir jāaizliedz un jāliek cietumā, it īpaši čaška!
BET!
Par OIKaitniecību - nav taisnība.
Solīja atcelt, bet neatcēla.
Nothing special, mission failed.

Par administratīvi teritoriālo deformu viens jautājums: kāpēc pirms 10 gadiem vajadzēja likvidēt rajonus, ja tagad tie jāatjauno???!

Atbildēt

ZZS

15.04.2019. 16:06

neievēroja tiesiskuma principus nevienā brīdī un nekur. Sevišķi ar to izcēlās Čakša ar Kučīnski,Augulis, šahiste Reizniece-Ozola un pārējie arī.Tā ka rezultāts vēlēšanās ir loģisks un jācer, ka šī Latvijas lielākā nelaime mirs lēnā nāvē.

Atbildēt

opā

15.04.2019. 15:47

Vispār jau ZZS atklāti teica, ka prasīs "jaunajām partijām" izpildīt visus priekšvēlēšanu solījumus. Tāpēc prasa atcelt OIK rīt uz pusdienlaiku:) ar tiek atzīts nevis ka Krauze ir populists, bet ka valdībā sēž populisti, jo tie ir viņu solījumi, ko ZZS tagad bīda kā priekšlikumus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...