Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

asais

20.04.2019. 09:55

»

Redžinalds

Lembergam vienkārši apnika, kā vecais Brigmanis viņam laiza pakaļu, tagad pie sava dibena laidīs jaunāku - Krauzi


Krauze bijušais KGB darbinieks kuram neskatoties uz ģimeni un bērniem ir homoseksuālas noslieces.1988 gadā tika ierosināta lieta par nepilngadīgā izvarošanas mēģinājumu bet lieta tika nolaista uz bremzēm .Interesants arī fakts ka viņš nav čekas maisos kautgan viņa apliecību redzēju personiski

Atbildēt

Lauku iedzīvotājs

19.04.2019. 05:39

»

Intars

ZZS prasa JKP, KPLV, JV, AP tikai un vienīgi izpildīt savus dotos solījumus vēlētājiem. Neko vairāk


Tā jaunā varza JKP, KPVLV, JV un AP vispār neko nepilda, ko solījuši.

Tukšmuldētāju bars tagad ir pie varas

Atbildēt

Intars

18.04.2019. 07:28

ZZS prasa JKP, KPLV, JV, AP tikai un vienīgi izpildīt savus dotos solījumus vēlētājiem. Neko vairāk.

Atbildēt

sfsf

16.04.2019. 13:10

»

Jobtv

Krauze. Glums skatiens. Maita. Iemācīts runāt pareizos vārdus. Glumi un pareizi. Mēģinās līst


Vājonim kāds vismaz KĀDU vārdu varētu iemācīt pateikta A to MU I BĒ UN Ē

Atbildēt

lauķis

16.04.2019. 12:21

»

Žulis

Kārtējais raksts, kas domāts tautas muļķošanai. Centrālā doma, kas šeit tiek bīdīta ir tāda, ka tās mūsu partijas jau ir labas, tikai tur tie atsevišķie personāži tādi nelabi, vai nu slikti rīkojas, vai neprot pareizi runāt. Atliek tikai tos personāžus nomainīt un viss būs kārtībā. It kā pārkrāsotā ...


Neviens politmafijas klans (Partija) nav ieinteresēts OIK atcelšanā,turklāt,pret OIK atcelšanu iestājas augļotāji(bankas).Augļotāji un partijnieki darbojas simbiozē,tā kā par reālu OIK atcelšanu var aizmirst.Varbūt ton OIK pārdēvēs citā vārdā,samazinas maksu,bet būtība nemainīsies.

Atbildēt

domīgais

16.04.2019. 11:09

»

opā

Vispār jau ZZS atklāti teica, ka prasīs "jaunajām partijām" izpildīt visus priekšvēlēšanu solījumus. Tāpēc prasa atcelt OIK rīt uz pusdienlaiku:) ar tiek atzīts nevis ka Krauze ir populists, bet ka valdībā sēž populisti, jo tie ir viņu solījumi, ko ZZS tagad bīda kā priekšlikumus...


OIK sakarā ir mainīti akcenti virzoties uz 'elektrības cenas samazinājumu'un tas man kā patērētājam ir galvenais,jo mazsvarīgi -kā cena tiek mazināta-ar OIK,vai iekšējo prioritāšu rekonstrukciju,galvenais,lai cena ir adekvāta.

Atbildēt

bumerangs

16.04.2019. 10:56

Visumā korekts raksts.
Un lasot partijas mudinājumā uz referendumiem pašvaldībās ZZS ir ''iešāvuši sev kājā'',jo kad vajadzēja pieņemt likumu par 'pašvaldību referendumiem'' ZZS bija kategoriski PRET.

Atbildēt

Žulis

16.04.2019. 07:26

Kārtējais raksts, kas domāts tautas muļķošanai. Centrālā doma, kas šeit tiek bīdīta ir tāda, ka tās mūsu partijas jau ir labas, tikai tur tie atsevišķie personāži tādi nelabi, vai nu slikti rīkojas, vai neprot pareizi runāt. Atliek tikai tos personāžus nomainīt un viss būs kārtībā. It kā pārkrāsotā padomju režīma kabatas partiju darbību noteiktu šīs , aiz aukliņām raustāmās lelles. Īstenībā jau gan šis raksts ir tāda kā tēvišķīga pamācība ZZS par to, kā... nē, ne jau kalpot tautai, bet kā aizmālēt tautai acis, lai atkal pēc „lielās izgāšanās” varētu uzpeldēt virspusē. Runa šeit iet par pareizu „imidža” veidošanu, nevis darbības maiņu. Un raksta autore nav apmierināta, ka jaunais ZZS līderis ir pārāk aizrāvies ar šo imidža veidošanu un no Saeimas tribīnes aizrunājies pārāk tālu. Tik tālu, ka izgājis no ZZS partijai ierādītās lomas. Bļaustīties par OIK tūlītēju atcelšanu ir ierādīts Gobzema, Kaimiņa grupējumiem un „Saskaņai” , nevis ZZS! Zaļzemniekiem tagad ir jātēlo „konstruktīvā opozīcija” un paklusām dziļāk aizkulisēs jāaizvāc tautai netīkamākie aktieri. Pēc vēlēšanām nedrīkst pārāk aizrauties ar solījumiem strādāt tautas labā, ko tagad ir pieņemts apzīmēt par populismu. To drīkst tikai pirms vēlēšanām. Pēc vēlēšanām kaut ko tādu darīt, kā jau to atzīmējusi šī raksta autore, ir muļķība, jo neviena partija taču nekad neko reāli tautas labā negrasās darīt. Pēcvēlēšanu periods partijām ir domāts priekš tam, lai meklētu attaisnojumus nepildīt priekšvēlēšanu solījumus, nevis lai no Saeimas tribīnes izbrēktu prasību šos solījumus pildīt. Un ZZS līderis šo principu ir pārkāpis. Šobrīd, piemēram, tautai ir jāsaprot, ka to OIK nu nekādi nav iespējams atcelt. JO citādi tūliņ sekos brrriesmīga tiesvedība un būs jāmaksā miiilzīgas naudas summas. Tauta nedrīkst domāt par to, ka tieši OIK neatceļot mums visiem kopā būs jāmaksā milzīgas naudas summas, kā jau to esam darījuši iepriekšējos gados. Tauta nedrīkst domāt par to, ka neviens no tiem, kuri šo OIK noorganizēja, ar saviem parakstiem apliecināja un vēlāk pagarināja, nav un netiks saukts pie atbildības. Tauta nedrīkst domāt par to, ka atklājot OIK izmaksas nepamatotību atsevišķiem uzņēmumiem, šīs izmaksas tika pārtrauktas un nekādas prasības par nelikumīgi saņemtās naudas atgriešanu dīvainā kārtā nesekoja. Bet, kas attiecas uz tiesvedībām un valstij piespriestajām atmaksas summām, tad tas ir desmitiem gadu garumā stiepjams jēdziens. Ja turpināsies līdzšinējā valsts izsaimniekošanas politika, tai skaitā turpināsim maksāt OIK, valsts nenovēršami bankrotēs. Tad taču to valsts bankrotu labāk ir pasludināt jau tagad un tādā veidā panākt visu valsts maksājumu atlikšanu, nevis grimt vēl dziļāk parādos. Taču to, saprotamu iemeslu dēļ, valdošais režīms nedarīs. Tas nav VIŅU interesēs.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

16.04.2019. 07:14

Ir pienācis laiks nonest šo valsti. Rādīt patriotos riebumu... Nekas nav nejaušība.

Atbildēt

Redžinalds

16.04.2019. 05:13

Lembergam vienkārši apnika, kā vecais Brigmanis viņam laiza pakaļu, tagad pie sava dibena laidīs jaunāku - Krauzi.

Atbildēt

Arnis

15.04.2019. 22:40

Labāk būtu tajā saietā fiksi pašlikvidējušies. Tagad lēna un mokoša nāve ar bēru izvadītāju Krauzi priekšgalā.

Atbildēt

Golda Fanei

15.04.2019. 22:01

Ne jau Krauze solīja OIK atcelt un 3x500, bet jūsējie .
Viņš vienkārši prasa pildīt solīto.

Atbildēt

Aivars

15.04.2019. 21:13

Cik īpaši debīlam bija jābūt skolniekam Padomju laikos, lai no Rīgas ietu mācīties uz Vecbebru tehnikumu! Izcils ZZS kopējā intelekta līmeņa pārstāvis!

Atbildēt

Jobtv

15.04.2019. 18:19

Krauze. Glums skatiens. Maita. Iemācīts runāt pareizos vārdus. Glumi un pareizi. Mēģinās līst.

Atbildēt

Hmmm

15.04.2019. 18:17

Muļķīgs fanijas raksts. Nav fanīgi. Nav kičīgi. Tukšums. Meklē cēloņus. Stulbi. Cionisti izmeta dažus parazītus. Nolietoti. Tauta kurnēja. Muļķa tautai pasvieda citus kupraiņus. Salīkuši viņi vazājas pa Saeimas lēto ēdnīcu. Smaida. Jo novienojās par visu. Arī par cionistiem un žīdu. Fu! Nebūs citu vēlēšanu. Ja labi līdīs, nolīdīs četrus gadus. Galvenais neizlekt. Balsis saskaiīja. Barčai parādīja vidējo. Brigmanim utt. Tā vajag!

Atbildēt

juris

15.04.2019. 17:56

Ar Zemnieku savienību ir tā kā vecajā anekdote "kamēr nenopirksiet veļas mazgājamo mašīnu Rīga, mēs jūs dr......un drā......Tas šodien notiek ar mūsu zemniekiem , kamēr PAŠI nenodibinās savu partiju bez vecajiem bukiem....

Atbildēt

Tavar, piekrīti?

15.04.2019. 17:31

Nav šaubu, ka ZZS centīsies izgāzt VARAM ministra Jura Pūces pieteikto administratīvi teritoriālo reformu. Liela daļa pašvaldību vadītāju ir ZZS biedri, kuri nevēlēsies atteikties no saviem amatiem un iespējām tērēt pašvaldību līdzekļus pēc saviem ieskatiem. Šī reforma nav izdevīga ZZS, kas zaudēs ietekmi reģionos.

Dzirdēts viedoklis, ka ZZS, jo īpaši tās lielākajai partijai – Latvijas Zemnieku savienībai ir jāmaina imidžs, atsakoties no kolhozu priekšsēdētāju domāšanas veida un “savējo” piebarošanas reģionos. Ir skaidrs arī, ka tas būs grūts uzdevums, jo nozīmē to, ka Latvijas Zemnieku savienība ir jāveido faktiski no jauna, atbrīvojoties no vecbiedru uzspiestajiem standartiem.

Atbildēt

Vīruss

15.04.2019. 17:19

Visam rakstam piekrītu. ZZS ir jāaizliedz un jāliek cietumā, it īpaši čaška!
BET!
Par OIKaitniecību - nav taisnība.
Solīja atcelt, bet neatcēla.
Nothing special, mission failed.

Par administratīvi teritoriālo deformu viens jautājums: kāpēc pirms 10 gadiem vajadzēja likvidēt rajonus, ja tagad tie jāatjauno???!

Atbildēt

ZZS

15.04.2019. 16:06

neievēroja tiesiskuma principus nevienā brīdī un nekur. Sevišķi ar to izcēlās Čakša ar Kučīnski,Augulis, šahiste Reizniece-Ozola un pārējie arī.Tā ka rezultāts vēlēšanās ir loģisks un jācer, ka šī Latvijas lielākā nelaime mirs lēnā nāvē.

Atbildēt

opā

15.04.2019. 15:47

Vispār jau ZZS atklāti teica, ka prasīs "jaunajām partijām" izpildīt visus priekšvēlēšanu solījumus. Tāpēc prasa atcelt OIK rīt uz pusdienlaiku:) ar tiek atzīts nevis ka Krauze ir populists, bet ka valdībā sēž populisti, jo tie ir viņu solījumi, ko ZZS tagad bīda kā priekšlikumus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Puņķu valdība

FotoMēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem. Turklāt tie veidojušies ne jau akūta deguna dobuma jeb Ministru kabineta gļotādas iekaisuma dēļ. Tā ir jau hroniska saslimšana, kuru kaut kādu iemeslu dēļ dakterim rādīt negribam. Tēlojam bezkompromisa cīņu attiecībā uz visiem un jebkuru, tikai ne attiecībā uz savu - Brīvības ielas ķermeni.
Lasīt visu...

6

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

FotoZāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu zāļu novērtēšanā un reģistrēšanā.
Lasīt visu...

21

Smiekli nevietā

FotoPirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai smagi jautājumi, uz kuriem atbildot esmu sagatavojis jaunus video un rakstveida materiālus.
Lasīt visu...

21

Dzirkstele

FotoMaz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem, uzrunāja bijušās Padomju Savienības valstis, sakot - mēs varam! Mēs spējam nostumt malā padomju nomenklatūru un atbrīvoties no viņu virsvadības. Ja mums tas izdevās – arī jūs to spējat!
Lasīt visu...

12

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

FotoKristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība, taču šoreiz īstuma elpu Lieldienu sveicienam piešķir apņēmība atjaunot kristīgās Eiropas simbolu – Parīzes Dievmātes katedrāli. Piepeši tas ir ļoti svarīgi franču tautai un daudziem cilvēkiem visā pasaulē, arī Latvijā.
Lasīt visu...

21

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

FotoLatvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas valstīm. Turklāt, neskatoties uz būtisko izrāvienu 2018.gadā, Latvijas atpalicība šajā jomā ar katru gadu pieaug, liecina Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) apkopotie dati par inovatīvo zāļu pieejamību Baltijas valstīs 2018.gadā.
Lasīt visu...

21

Nacionālais suicīds

Foto2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam Levitam Valsts prezidenta amatā. Kandidatūra Valsts prezidenta amatam koalīcijai būs jāiesniedz maija sākumā Saeimas prezidijam. Visticamāk, opozīcijas partijas līdz maija sākumam nāks klajā ar savu redzējumu par labākajiem augstā amata kandidātiem. "No koalīcijas partijām ir izvirzīts viens kandidāts, vairāk nav. Es neredzu nevienu iemeslu, kāpēc Levita kungam nevarētu būt Saeimas vairākuma atbalsta," pēc sadarbības sanāksmes paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....

Foto

PAR izdarīja to, ko nespēja NA: EP priekšvēlēšanu partiju cīņas/veļas mazgāšana ir sākusies

Pēdējo dienu laikā redzams, ka partijas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām aktivizē savas priekšvēlēšanu...

Foto

Nenosūtīta atklātā vēstule Arkādijam Suharenko

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāj Arkādij Suharenko! Rakstu Jums atklātu vēstuli, aicinot darīt visu iespējamo, lai neļautu Levita kungam...

Foto

Vējoņa miesassargi invalīdu stāvvietu neaizņēma

Sadarbībā ar arValsts prezidenta drošības dienestu Valsts prezidenta vizītes dienā  šī gada 5. aprīlī tika organizētas stāvvietas pie Carnikavas novada domes...

Foto

Privatizācijas aģentūra vēlas turpināt bezatbildīgi šķiest nodokļu maksātāju naudu, aicinu Ekonomikas ministriju izvērtēt aģentūras vadības rīcību

Paziņojot par savu ieceri lūgt Augstākās tiesas rīcības sēdē tiesnešu...

Foto

Varbūt pienācis laiks likt izšķērdētājiem maksāt?

To, ka uzņēmējs Kirovs Lipmans sūdzas par valsts iestāžu attieksmi konkrētā lietā, bet valsts iestāde – Privatizācijas aģentūra Ministru kabineta...

Foto

Īsi par jauno valdību un tās stutēm

Kartona Jurašs Saeimā ir JKP sektantu prāta nabadzības apliecinājumus, bet smagos noziegumos apsūdzētais Jurašs - Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra...

Foto

Hipotēze par globālas parādības cēloni

Šajā esejā vēlos iepazīstināt ar hipotēzi par globālas parādības cēloni. Virsraksts varēja būt savādāks. Virsrakstā iederas vārdi – “Modernā obsesija jeb...

Foto

Atpakaļ deviņdesmitajos, rindā pēc desas pie „Olainfarm”

Šajā rakstā vēlos paust savu kā mazākuma akcionāru pārstāvja viedokli par notikumiem, kas norisinājās 1. aprīlī pie AS „Olainfarm”...

Foto

Kad politiķi un ierēdņi mēģina sava nesaimnieciskuma dēļ radušos zaudējumus piedzīt no uzņēmējiem

Šodien, 2019. gada 3. aprīlī Rīgas apgabaltiesa pilnībā noraidīja Privatizācijas aģentūras prasību pret...

Foto

Ir nopietnas problēmas ar Laimas slimības novēlotu diagnosticēšanu un nekorektas ārstēšanas vai neārstēšanas sekām

Laimas slimības slimnieku biedrības viedoklis par 2019.gada 27.marta Latvijas Infektologu un Hepatologu...

Foto

Nejaukais metējs Artuss Kaimiņš aizmirsis visas manas veltes un labos darbus

Metējs laikam atkal ir uzkāpis uz korķa, met un cenšas jokot. Laikam metienā būs aizmirsis,...

Foto

Kas vēl ir atkarīgs no Meroni?

1. Valsts drošības dienesti atzīst, ka Meroni ir apdraudējums Latvijas valstij, tādēļ ar Meroni saistītai kompānijai aizliedz iegādāties Radio SWH....

Foto

Kā neapzinīgajām „nepareizajām” influencerēm kļūt „pareizākām” un apzinīgākām - abonējiet pareizo žurnālu un rakstiet par pareizajām lietām

Pirms nedēļas sociālajos tīklos publicēju ierakstu par Latvijas “influenceriem”....

Foto

Par Īvānu un pašiem

Šodien daudz manu sekotāju trako par Daiņa Īvāna rakstu avīzē "Cīņa" pirms gadiem 30, kas piespēlēja sociālismam un PSRS*. Lai būtu....

Foto

Šodiena bieži atklāj pagātni

Gadās, ka nākotne ir nenovēršama, it kā kāda augstāka spēka nolemta. Nav neviena, kas spētu to apturēt. Cilvēki un notikumi virzās līdzīgi...

Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi. Cilvēki, kuriem nacionālās pašapziņas un nacionālo interešu jēdziens šķiet kaut kas svešs. Būdami politikā,...

Foto

Mūsu esības antipodi

Latviešu tautas esību tagad nosaka antipodi – divas diametrāli pretējas dzīves izpausmes. Par katru no šīm izpausmēm ir emocionāli vingra atziņa. Par vienu...

Foto

Atklāta vēstule Kariņa valdībai: lūdzam apturēt ekoloģiskās sistēmas iznīcināšanu

Biedrība “Aleju aizsardzība” un dabas draugi Latvijā lūdz Jūs kļūt par pirmo valdību Latvijā, kura izveido ekoloģisko...

Foto

Čekas „stukaču” kartiņu sāga turpinās

Savdabīgi, ka pēdējās nedēļas laikā ir atklājies fakts, ka nav publiskotas visas „čekas” kartītes. Medijos raksta, ka vēl ir aptuveni 447...

Foto

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera...

Foto

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

Aicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru...

Foto

Prātojums par raibiem laikiem

Prātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības...

Foto

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

Jau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir...

Foto

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

Aizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās...

Foto

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

Vai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds...

Foto

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

Tas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika...

Foto

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

Jau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un...

Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...