Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētmeža

29.11.2020. 18:16

Ir palikušas 4 nedēļas līdz Ziemas saulgriežiem. Šis ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievu aizsardzību sev un savai dzimtai. Atcerēsimies savu senču varenību un viedumu. Iedegsim zaļu svecīti skaistā māla šķīvītī uz palodzes par godu Dabas Mātei. Savā privātajā mežiņā uz svētakmeņa noliksim cienastu Latvju Dieviem. Baltmaizes klaipu, četras saujas graudu, vārītu olu un ābolu, sagrieztu četrās daļās. Pieliekot plaukstu pie koka, lūgsim Latvju Dievus. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā dzimtai veselīgumu, možumu un gribasspēku. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā dzimtu no nelaimēm un nelabvēļiem. Lūgsim Laimu, lai Laima dāvā dzimtai finansiālu labklājību, saskaņu un prieku. Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dāvā dzimtai ilgu mūžu. Godināsim Latvju Dievus šajā īpašajā laikā.
Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#ticība #sentēvi #PozitīvāDomāšana #optimisms #DzimtasAizsardzība #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #labklājība #auglība #svētmežs #pagāni

Atbildēt

motorhead 1916

27.11.2020. 16:06

»

Vieplis

Manuprāt, Kultūrkapitāla fonda būtība ir nodarboties ar šādām lietām, nevis izdalīt naudiņu bauru izpriecām


Piekriitu. Starp citu, cena arii adekvaata LABAI restauraacijai. To nu gan no bildes nevar saprast,tas gan. Parasti taadiem galdiem zem taa sarkanaa tuuka ir marmora virsma, liidziigi kaa klasiskajiem biljarda galdiem. Tad nu veel taas ribinjas malaas... Ja tas jaataisa no jauna, kaut vai daljeeji, plus materiaals... Normaali.

Atbildēt

Vieplis

27.11.2020. 00:55

Manuprāt, Kultūrkapitāla fonda būtība ir nodarboties ar šādām lietām, nevis izdalīt naudiņu bauru izpriecām...?!

Atbildēt

Es par galdu,

26.11.2020. 17:48

jo uz restaurētu galdu prieks paskatīties, bet ja bezpajumtes daudzbērnu ģimenei nopirks dzīvokli, tad tas pēc gada būs mēsliem un parādiem apaudzis, ģimenei prasot kārtējo pabalstu.

Atbildēt

dēmons

26.11.2020. 07:14

Varbūt valsts finansē baznīcu tādēļ, ka Zbigņevs nepārtraukti staigā pie augstiem valsts ierēdņiem, pieprasīdams baznīcai īpašu labvēlību? Un kā tad katolis Zbigņevam neizlīdzēs, ja viņš pačīkstēs un samelos par baznīcas nabadzību,gan materiālo, gan garīgo. Izskatās, ka aznīca kā mafija grib izmantot valsts resursus.

Atbildēt

Jj

26.11.2020. 01:27

Precizi pateikts

Atbildēt

manta

26.11.2020. 00:24

Kalējs kala dienu, nakti;
Neuztaisa cilvēciņu.
Es uztaisu cilvēciņu,
Gultiņā gulēdams.

Atbildēt

tā jau ir

26.11.2020. 00:13

»

nu beidz

no beidziet te gaudot par tiem bezpajumtes daudzbērniem un sievietēm ar bērniem. Kur tad tie daudzbērni radās? vai klajā laukā? Kāda pajumte jau būs bijusi. Cilvēks nav lopiņš. Cilvēks vispirms padomā, kur dzīvos pats un sieva, bērni, ko paši ēdīs un ar ko bērnus pabaros. Un tad tik "ķeras pie Zemes...


Paēdušais nesaprot neēdušu, veselais nesaprot slimu, bagātais nesaprot nabagu. Bet nekas, vēl jau dzīve nav nodzīvota, var uznākt gan slimība, gan nabadzība, nevajag lepoties. Kā sanāca Benjamiņa kundzei pēc Finka novēlējuma.

Atbildēt

georgs

26.11.2020. 00:11

sviestaini komenti - pat nojausmas nav cik maksā restaurātoru darbs, materiāli un nodokļi. Tas nav gudri irst dīvānā - tur ar rokām un galvu jāstrādā. Visi amatnieki jau sen aizmukuši no Latvijas. Un tas mg ar savu stāstu par 100 poundiem laikam noskatījis holandiešu "antikvariātu". Bet ko tu durnim padarīsi - lai tak skaita poundus un izgāž žulti

Atbildēt

mg

25.11.2020. 23:04

Rakstā pieminētajā Anglijā šādus krāmus var dabūt blusu tirgos sākot ar 15 poundiem (sliktā stāvoklī) un beidzot ar kādiem 100 poundiem (atjaunoti vai labi saglabājušies). Varbūt lētāk šo grabažu nokurināt un vietā par 100 pundiem nopirkt līdzvērtīgu labā stāvoklī un vēl varbūt ar tiešām izciliem "radurakstiem", sak, tāds vai šāds izcils cilvēks tur piegājis (nevis mūsu provinces mācītājs gar to berzējies ar altārzēniem).

Atbildēt

lūgt jau varētu

25.11.2020. 21:39

no darba brīvajā laikā

Atbildēt

skaidrs

25.11.2020. 21:17

Nauda garām šai Kristīnai.Par muļķibu tagad nesadedzina,tikai apņirdz,ja pati uzprasās.

Atbildēt

vērotājs

25.11.2020. 18:57

Ja jūs rakstāt kritiku kaut kādai darbībai, vispirms skaidri un gaiši izklāstiet, ko kritizējat. Es nelasu jūsu novada ziņas un man nav ne jausmas, par ko jūs runājat. Izskatās, ka jums vienkārši gribas parunāties. Nevar saprast par ko, bet gribas.

Atbildēt

mjāā

25.11.2020. 18:52

Vispār tas rakstāmgalds ir nevis restaurēts, bet pilnīgi sajāts un zaudējis jebkādu vēsturisko vērtību. Kā muzeja eksponāts, tas bija vērtīgs tikai ja izskatījās tāds kāds bija laikā, kad to lietoja prāvests.

Atbildēt

Homo Novus

25.11.2020. 18:18

Žibeikas testaments paredz 5000 latus māslas darbam, ko par labāko atzīs no tautas pārstāvjiem veidota komisija...

Atbildēt

nu beidz

25.11.2020. 18:10

no beidziet te gaudot par tiem bezpajumtes daudzbērniem un sievietēm ar bērniem. Kur tad tie daudzbērni radās? vai klajā laukā? Kāda pajumte jau būs bijusi. Cilvēks nav lopiņš. Cilvēks vispirms padomā, kur dzīvos pats un sieva, bērni, ko paši ēdīs un ar ko bērnus pabaros. Un tad tik "ķeras pie Zemes piepildīšanas". Visādi jau gadās, no nelaimīgiem gadījumiem neviens neesam pasargāti, bet visparms atbildība par sevi (pieaugušo) un bērniem ir katra paša ziņā. Un tas "restaurējamais galdiņš" nu nekādi nepaēdinās tos daudzbērnīgos cilvēkus. Vienmār, kad runa par kādu kultūras pasākumu vai priekšmetu (vai patīk, vai nē), atrodas vieta žēlabainiem teikumiem, cik cilvēku (un uzsver tos ekstrēmos gadjumus, nevis harmoniskas ģimenes) ar to varētu paēdināt.. Kultūru nevajag, svētkus nevajag, neko nevajag, visu naudu mistiskajiem daudzbērnu vientuļnieku bērniem, nu tik ēdīs (kā tur latviešu klaisķim bija tas teiciens, par debesīm, aiz kurām karoti aizbāzt). Bet tas jau nekad nepietiks. (Es neesmu par katoļu būšanām sajūsmā, bet liksim baznīcai mieru. Arī par to, ka ir valstī korupcija, to zinām visi. Tomēr te konkrētu kultūras priekšmetu kāds konkrēti restaurēs, naudu godīgi nopelnīs, bet- tā skaudība, tā skaudība...). (Nezinu ne šo pašvaldību, neko no laukiem, ne aŗī ministriju, ne restauratorus, ne projekta autorus. Vienkārši ir taāāā apnicis visur un vienmēr lasīt par to, cik "putras bļodas varēja piepildīt kādiem tai vietā, lai ko skaistu jauku izveidotu, noskatītos, piedzīvotu svētkus).

Atbildēt

varbut

25.11.2020. 17:28

tas galds ir ar pedofilisku dveeseli?

Atbildēt

otkats

25.11.2020. 17:25

latvijas ekonomikas vadliinija

Atbildēt

Franklins

25.11.2020. 16:03

Tikai bizness un katoļu naudas ekonomija, kādéļ tērēt katolēnu samesto kolekti, ja var zem "cēla" piesega atremontēt galdu un gan jau kāds otkats arī sanāca, kā saka sviestiņam.

Atbildēt

smiekligi,loti smiekligi

25.11.2020. 15:45

asv atbrivo piefrontes joslu no civilistiem ar visiem piejamiem lidzekliem.sledz bankas,aizliedz skaidras naudas lietisanu,aizliedz pasazieru vilcienu elektromotoru remontu,a te peksni paradas,,mebelu restauratori,,.

Atbildēt

lētāk sadedzināt

25.11.2020. 15:21

Kas ir restauroti un kas to projektu bīda? Man tas izskatās pēc naudas izzagšanas - projekta bīdītājs savāks 2000 un reālajiem darba darītājiem restauratoriem iedos 400eiro un noteiks termiņu darbu pabeigšanai - 3 dienas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...