Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gāzmaska

28.02.2018. 03:47

»

Anita

Rubenis ir ļoti harizmātika personība, bet manā skatījumā pilda kritušā enģeļa lomu nevis Jēzus un cietēja lomu kā te Paičs mēģina sludināt...


Nu nav tie ne bagāto ne gudro klubiņš, bet parasta komuņagu čekistu un okupantu banda, kas organizēti izlaupa valsti, savā pulkā uzņemot visus kas gatavi uz nodevību un meliem, bet atgrūž vai iznīcina tos, kuri apdraud viņu radītās sistēmas eksistenci. Un sistēma jau izveidojās 1905.gadā, nemitīgi cenšoties parazitēt uz latviešu tautas rēķina. Īsu brīdi pirms 1940.gada okupācijas bijām atbrīvojušies no šīs parazītu varzas, bet atstājot tos dzīvus, tie teicami palīdzēja krievu okupantiem pie Latvijas okupēšanas.

Atbildēt

Anita

23.02.2018. 11:40

Rubenis ir ļoti harizmātika personība, bet manā skatījumā pilda kritušā enģeļa lomu nevis Jēzus un cietēja lomu kā te Paičs mēģina sludināt.
Rubenis jau 7 gadus nevadīja dievkalpojumus. Mācītāja galvenais uzdevums ir sludināt Evanģēliju un Jēzu Kristu, kalpot draudzei- vadīt dievkalpojumus, kristīt, laulāt, apmeklēt slimos un mirstošos. Luterāņu baznīcai trūkst mācītāju, vai Rubenis kādu reizi nokāpa no sava troņa un aizbrauca un kādu vienkāršu draudzi tai kalpot novadīt kaut vienu dievkalpojumu?
Ir jau forši uztaisīt savu klubiņu bagātiem un gudriem cilvēkiem, radīt savu mācību.
Izskatās, ka Jurim Rubenim ar Jēzu Kristu un Evanģēliju ir kļuvi par īsu lai apmierinātu savas intelektuālās ambīcijas.
Ir bēdīgi skatīties kā lepnībā iekritusi personība šķeļ mūsu Latvijas luterāņu Baznīcu.
Un vēl- izskatās, ka Rubenis ir sapratis, ka būs grūti izdzīvot aizstāvot īstās kristīgās vērtības kur homoseksuālisms tiek uzskatīts par grēku. Tāpēc jau laicīgi met kažoku uz otru pusi un aizstāv stiprāko pozīciju.

Atbildēt

cālis-pālis

21.02.2018. 22:50

Rubenis ir mantkārīgs LOHS!

Atbildēt

Smaida

20.02.2018. 20:34

»

KO NU TE..

Nevajag sagrozit faktus. J.Rubenis pats izvelejas celu , kas nav saistams ar Jèzu. Man patiesi skumji par Rubeni


Par Rubeni gan neskumsti! Rubenis iet Patiesības (tātad - Kristus) ceļu.

Atbildēt

A.

20.02.2018. 12:33

Neiedziļinotos faktos par Rubeni ir tikai viens skaidrs, Kalniņš ir s*ds un no s*da nekas cits nevar nākt kā s*di. Paklausoties tikai intervijas ar Kalniņu viss top skaidrs, ka vienkārši zemisks tips. Bet ko nu no tāda var gribēt, zirgābols no ābeles tālu nekrīt. Vēl varēja izlasīt Korānu

Atbildēt

masonis

19.02.2018. 14:16

Jezuiti nav kristiesi .Rubenis apmaldijies

Atbildēt

KO NU TE..

19.02.2018. 11:49

Nevajag sagrozit faktus. J.Rubenis pats izvelejas celu , kas nav saistams ar Jèzu. Man patiesi skumji par Rubeni.

Atbildēt

Latvju Dievu dēls Skolnieciņš

18.02.2018. 22:28

Ak, man priekšā ir ilga cīņa pret monoteismu - ābramiskajām reliģijām! Monoteisma sistēma ir sevi izsmēlusi, tā bija domāta ēbreju tautai, bet ne mums. Es esmu latvietis, es esmu pašpietiekams. Es aizstāvu Latvju Dievu intereses, kuriem pieder šī zeme! Es esmu burvis, kas darbojas politeismā, šajā sistēmā man ir visērtāk kļūt par vienu no Dieviem. Šāds ir manas garīgās pilnveidošanās mērķis.

Kristietība veicina garīgo degradāciju. Kristietība kopā ar islāmu (par jūdaismu es nezinu) ražo vergus. Šajā pasaulē mēs piedzimstam kā cilvēki. Mums ir doda iespēja kļūt par Dieviem, bet kristietība darbojas kā šķērslis tam. Tie latvieši, kas noticēja ēbreju mācības plaģiātam brīvprātīgi sevi paverdzināja. Latviešiem bija, ir un būs savi Dievi. Mums, mani tautieši, ēbreju mācību un tās atvasinājumus nevajag, jo no 12.gs.-13.gs. šeit bija okupācija un aneksija. Latviešus - manus senčus - krustneši garīgi kastrēja.

Esmu antropocentrists, tāpēc vergu mācības manī izraisa iedzimtu riebumu. Kristietība iznīcināja daudzas tautas un kultūras, es nepieļaušu latvju tautas un Latvju Dievu iznīcināšanu.

Mani nevajag žēlot, es esmu pašpietiekams un garīgi attīstīts. Man ir individuālā apziņa, es lietoju smadzenes. Par nelaimi, ļoti daudzi cilvēki dzīvo kolektīvajā apziņā, tie savas smadzenes atrofē.

Cieņā, Skolnieciņš Latvju Dievu dēls [Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš]

Atbildēt

Skolnieciņš

18.02.2018. 22:27

Čau, te Skolnieciņš! Kristietībā pielūdz ēbreja līķi un ēbreja ģimeni. Viņu pasaules koncepcija ir absurda. Ļoti daudzus cilvēkus nogalināja, lai kristietība varētu izplatīties. Kāpēc neviens no tiem ēbrejiem neapstādināja krusta karus? No maģijas viedokļa tā bija masveida cilvēkupurēšana Žīddieva panteonam. Mūsdienās tie naivie un tās naivās, kas iet dzīvot klosterī, upurē Žīddievam savu dzīvi un savu dzimtu. Pirmkārt, celibāts neļauj radīt pēcnācējus, tas nozīmēja, ja indivīds dzimtā ir pēdējais, tad dzimta izmirs. Otrkārt, cilvēks atsakās dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, tādējādi indivīds upurē savus dzīves gadus, savas dzīves potenciālu - nerealizētos sapņus, ieceres un iespējas. Šāda cena ir n-tās reizes lielāka nekā maģijai. Jo maģijā maksā uzreiz rituāla laikā ar savu enerģiju. Maģija ļauj kļūt pašam par Dievu, bet ne par Žīddievu. Tomēr zinātnei ir jāpierāda vai jānoliedz maģijas pastāvēšanu. Maģijas pastāvēšana ļoti sarežģī cilvēces hiearhijas uzbūvi šajā pasaulē. Pasaulei ir jābūt bez reliģijām. Cieņā, Tavs Latvju Dievu dēls Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™

Atbildēt

Ar.

15.02.2018. 19:56

»

Pomeranču vainadziņš

Zviedrijā arī ir kapitālisms. Un nav manīts, ka tur "citi nezin kā izdzīvot, zaudē pajumti vai dzinteni


Zviedrijā ilgu laiku bija sociālisti pie varas, un vēl tautā izplatīta kristietība (brālība, žēlsirdība, godīgums). Tagad gan viņiem nākas nožēlot par savu labo sirdi, jo jābaidās no imigrantiem. To es zinu no kādas paziņas vēstulēm.

Atbildēt

asdas

15.02.2018. 18:00

Цены на электроэнергию постоянно растут, но есть способ платить на 50% меньше! Узнал об этом лайфхаке в статье опытного инженера-электрика https://tiny.ee/savemoney и пользуюсь уже пол года! Это легально, советую всем, кто не хочет переплачивать!x

Atbildēt

Mēģina nogalināt Laimu Linužu

15.02.2018. 16:32

»

:)))

Es Esmu Tas Kas Esmu


http://188.68.49.144/?p 43434

Atbildēt

Es atkal ierēcu

15.02.2018. 15:42

»

nu , redzi

kā tu mētājies vieglprātīgi ar birkām...


par tavu divkosību. Man viss viens, kas esi, bet latviešu nacionālists gan neesi.:)))

Atbildēt

viedoklis

15.02.2018. 15:36

Rubenis ir interesanta personība, taču viņš nevar sludināt Kristus mācību. Viņš sludina kautko citu, savu. Viņam uz to ir tiesības, tikai bez LELB. Nekas traks pret Rubeni nav izdarīts.

Atbildēt

nu , redzi

15.02.2018. 15:25

»

Tu man drīzāk

izskaties pēc DP aktīva trolla - te esi Edge, te :))). Te aizsargā čekistus, te Grantiņu. Hihihi!Haha


kā tu mētājies vieglprātīgi ar birkām. :)))
Tagad 100% redzu ,ka karamāksla tev nav iemācījusi tikt pāri sava egocentrismam , nav iemācījusi efektīvi kontrolēt emocijas un par gaišredzību vispār nevar būt runa. :)
Es paužu savu redzējumu un nevienu neaizstāvu. Bet par DP man vnk. smiekli nāk ,es domāju ,ka viņi šeit ganās un par tavām aizdomām skaļi ierēc ! :D

Atbildēt

Ariadne

15.02.2018. 14:03

»

Antons Mikoss

Nu gadījās mesianistiem kašķis! Par ko...


Un, tavuprāt, kapitālisms ir labākā iekārta, kas var būt uz pasaules? Kur nelielai ļaužu grupai pieder lielas bagātības, bet citi nezin kā izdzīvot, zaudē pajumti vai dzimteni. Tas tikai nozīmē, ka valdošajiem pietrūkst gan sirdsapziņas , gan līdzjūtības.
Baznīcai, ja tā gribētu sekot Jēzus vārdiem, vajadzētu pret šo netaisnību stingrāk vērsties. Kaut ko jau teica arhibīskaps Vanags, bet tā ir par maz.

Atbildēt

Tu man drīzāk

15.02.2018. 13:31

»

Nu ko ,

tu mani arī par čekistu apmeloji . Tev arī tiek dota iespēja atvainoties


izskaties pēc DP aktīva trolla - te esi Edge, te :))). Te aizsargā čekistus, te Grantiņu. Hihihi!Haha! :))

Atbildēt

vispār

15.02.2018. 13:25

domāju, ka Rubeņa atlūguma rakstīšanas laiks nav nejauši izvēlēts, tas ietilpst kopīgajā plānā. Visos medijos emocionālais fons šai ziņai ir vienāds, pieaicinātie eksperti viens otru atkārto, pastiprinot vēstījumu - nabaga, nabaga, nabaga viņš, kuram briesmīgi uzbrukts un nodarīts pāri. Rubenis nav tāda personība, kurš ņems kolēģu kritiku galvā, tāpēc domāju, ka šis ir demagoģisks gājiens saistībāa ar Stambulas konvenciju.

Atbildēt

Ko blēņojies?

15.02.2018. 13:03

»

Nu ko ,

tu mani arī par čekistu apmeloji . Tev arī tiek dota iespēja atvainoties


Kamēr nav atvērti čekas maisi, katru anonīmo var nosaukt par čekistu. Es nezinu ne tavu vārdu, ne uzvārdu, tātad nezinu tavus personas datus. Manus personas datus bez manas atļaujas izmantoja L. Grantiņš, tos atklāja ilgstoši LRTT lapā, kādēļ man cēlies morālais kaitējums ar izsekošanu mēneša garumā no nezināma operatīvā dienesta. Kad lūdzu un draudēju, tad izņēma, bet bija par vēlu - sekas ar izsekošanu jau bija iestājušās. Tad vēlreiz viņu lūdzu, bet viņš gan vārdu, gan uzvārdu atklāja Pietiek komentārā, izmantojot manus personas datus. Tur tie nav izdzēšami un pieejami katram. Viņa noziegumam vairs nav noilguma.

Atbildēt

west

15.02.2018. 11:43

Gribētos, lai cilvēki kaut kad saprastu, ka "mācītāji" ir tikai 2 kategoriju ļautiņi.
1. meļi un krāpnieki, tātad slikti cilvēki. Īstenībā - noziedznieki!
2. pilnīgi idioti. Maigi runājot, neizglītoti muļķi!

Atbildēt

Nu ko ,

15.02.2018. 11:32

»

Karamāksla māca netērēt

resursus nelietderīgi. Nekonstruktīvi. Saskaņā ar Karamākslas principiem, lai ko attiecībā pret mani Grantiņš turpmāk nedarītu, pat atvainotos par apmelošanu, es savu lēmumu pret viņu nemainīšu. Tas nav pārsūdzams un ir galīgs. Viņam tika dotas iespējas līdz pēdējam brīdim. Viņš tās neizmantoja...


tu mani arī par čekistu apmeloji . Tev arī tiek dota iespēja atvainoties . :)))
Vari pat publiski to nedarīt ,jo man nospļauties uz tādām muļķībām , bet Sirdī to izdari ! :)
Savādāk saņemsi bumerangu , tas notiek vienmēr ,ja informācija nesaskan .

Atbildēt

Antons Mikoss

15.02.2018. 11:30

Nu gadījās mesianistiem kašķis! Par ko!
Par melīgo okupantu ideoloģiskiem jautājumiem?
Turpmāk gaidu izklāstu par komunistu ideologu, čekistu un stukaču nesaskaņām. Līdzsvaram.
Abas ideoloģijas ir melīgas, zombējošas, iekaroto tautu pakļaušanai.
Abas nāk no tumsonīgiem laikiem. Viena no vismaz 5000 gadu senatnes ar paradīzi pēc nāves, otra no Platona murgiem ar paradīzi dzīves laikā.
Abas ideoloģijas ir nezinātniskas,tādas, kuras ņirgājas par veselo saprātu( īpaši Luters savā vēstulē cisterstiešiem un Platons, kurš postulēja- komunismā valdošie dzīvo pārpilnībā un šamējiem ir daudzsievība bet tautai nekā netrūkst).
Komunisms un mesianistu ideoloģijas ir murgi, kuri veicina vardarbību un naidu. Pārcilāt tos murgus ir tas pats, kas rakņāties mēslos!

Atbildēt

Karamāksla māca netērēt

15.02.2018. 11:20

»

Bet

Tu pats arī te piekarini birkas


resursus nelietderīgi. Nekonstruktīvi. Saskaņā ar Karamākslas principiem, lai ko attiecībā pret mani Grantiņš turpmāk nedarītu, pat atvainotos par apmelošanu, es savu lēmumu pret viņu nemainīšu. Tas nav pārsūdzams un ir galīgs. Viņam tika dotas iespējas līdz pēdējam brīdim. Viņš tās neizmantoja.

Atbildēt

Pilnīgi pietiek

15.02.2018. 11:17

»

Tev

ir pierādījumi par Grantiņu ? PIERĀDĪJUMI !,nevis tukša muldēšana , kuru var piemērot jebkam un nomelnot . Lūdzu , liec galdā


ar to, ka viņš manu vārdu publiski un godu nomelno kā privātpersonas, apmelojot sadarbībā ar VDK un DP. Viņam uz to nav nekāda pamata. Pat nav izdota iestādes izziņa par manu sadarbību ar VDK, jo tāda vnk nevar būt, par cik nekad ne ar vienu iestādi neesmu sadarbojies.

Tādēļ uzskatu, ka garīgi vesels cilvēks tā nerīkotos. Vērsties tiesā, lai šķērdētu resursus par goda un cieņas aizskaršanu, L. Grantiņš nav tā vērts. Viņa paša vārdiem runājot, sods viņu atradīs pašu.

Atbildēt

Tieši tāpēc šajā reizē,

15.02.2018. 10:14

»

Ir

jāpanāk , lai ne tikai VDK darboņi vairs nevar tikt pie varas , bet gan visi KP biedri un komjaunatnes funkcionāri ,lai pazūd no visām vadošajām struktūrā valstī . Un to vajadzēja izdarīt 26 gadus atpakaļ , nevis Grantiņu lamāt...


kad Rubenim pievērsta uzmanība, Rubenim, kuru grantiņš apsūdz viņa autortiesību nozagšanā uz H86 memorandu, bija interesanti noklausīties vēlreiz "patieso L. Grantiņa stāstu" par memoranda vēsturi.

Atbildēt

Pietiek bija publikācija komentāros

15.02.2018. 10:11

»

Ir

jāpanāk , lai ne tikai VDK darboņi vairs nevar tikt pie varas , bet gan visi KP biedri un komjaunatnes funkcionāri ,lai pazūd no visām vadošajām struktūrā valstī . Un to vajadzēja izdarīt 26 gadus atpakaļ , nevis Grantiņu lamāt...


par viņa brutālo aizturēšanu. Ari apollo redzēju komentārus par viņa aizturēšanu. Bet Grantiņš nav tas, kas spējīgs uz kaut ko konstruktīvu. Diemžēl. Daudzi par to jau pārliecinājušies. Visa viņa darbība drīzāk līdzinās provokatora darbībai, piesaistot LRTT lapai 4. maija republikas cietušos, tos atklājot, ļaujot varai ar viņiem izrēķināties, protams, ja viņš ierodas Latvijā, loģiski, no slepenpolicijas dabū pa muti. Nekā konstruktīva un jēdzīga viņa darbībā neredzu. Drīzāk tā atgādina infantilas personas garīgo traucējumu ekscesu eksplikāciju vai uzskati.

Atbildēt

Pa manu

15.02.2018. 10:10

»

Tieši

par parsteigumu man pašam, tieši pats L. Grantiņš tieši man piekarina sadarbību ar VDK. Un tas jau ir tas pārsteidzošākais. Viņi no H86 mani ievilka savu iekšējo rēķinu kārtošanai, kurš kuru nostučījis VDK, un nu, kad vairs ar to nevaru samierināties, jo publicējot manus personu datus LRTT (pēc mana...


dzīvokli arī kāds bija vazājies un tīši atstājis pazīmes . :))) Man nav nekas slēpjams , bet līdz Debesīm tie dzīvnieki netiek .
Jāpārtrauc plēšanās pašu starpā , lai skaldi un valdi vairs nedarbotos !

Atbildēt

Tieši

15.02.2018. 10:02

»

Patiesībā

ir tā , ka pusmiljons lasa sēnes rietumos , lauki paliek tukšāki , meži šķidrāki , algas pieticīgas , bijušie partijnieki un čekisti un viņu radi draugi ,jeb 4. maija varza veido feodālu iekārtu...


par parsteigumu man pašam, tieši pats L. Grantiņš tieši man piekarina sadarbību ar VDK. Un tas jau ir tas pārsteidzošākais. Viņi no H86 mani ievilka savu iekšējo rēķinu kārtošanai, kurš kuru nostučījis VDK, un nu, kad vairs ar to nevaru samierināties, jo publicējot manus personu datus LRTT (pēc mana lūguma un draudiem tie tika izņemti), jau ar šo publikāciju man bija pievērsta DP uzmanība, domāju, ka DP cerēja atrast saikni starp mani LRTT. Jau piedzīvoju represijas. Neesmu pārliecināts, vai DP, vai kas, bet biju operatīvajā novērošanā veselu mēnesi mani izsekoja. Joprojām L. Grantiņš mani nepamatoti apvaino sadarbībā ar DP un VDK. Grib aiztaisīt muti un tiesības uz viedokli Pietiek. com. L. Grantiņš kļuvis man personiski par ienaidnieku. Par viņu lēmumu esmu pieņēmis. Kāds tas ir, man nav jāatklāj.

Atbildēt

Ir

15.02.2018. 09:04

jāpanāk , lai ne tikai VDK darboņi vairs nevar tikt pie varas , bet gan visi KP biedri un komjaunatnes funkcionāri ,lai pazūd no visām vadošajām struktūrā valstī . Un to vajadzēja izdarīt 26 gadus atpakaļ , nevis Grantiņu lamāt.
Es atceros ,kad Grantiņu pēdējo reizi paņēma ciet , tad ne tvneta , ne delfos ,ne apollo nevarēju pat komentāru ierakstīt. Viņi čurā , jo labi zin ko ēduši . Lai viņi ir marionetes , bet par nodevību būs jāatbild !

Atbildēt

Patiesībā

15.02.2018. 08:57

»

Sauciet to

par H86 deklarāciju vai memorandu, būtība nemainās. Lai rastos pamatota pārliecība, ka autors tai ir L. Grantiņš pats, uz tādām tiesībām var pastāvēt ikviens, ja LRTT saturs ņemams nopietni.Jau ilgstoši LRTT pastāv uz tiesībām katru un ikvienu bez patatojuma nozākāt. Turklāt, LRTT pastāv uz pašpasludinātām...


ir tā , ka pusmiljons lasa sēnes rietumos , lauki paliek tukšāki , meži šķidrāki , algas pieticīgas , bijušie partijnieki un čekisti un viņu radi draugi ,jeb 4. maija varza veido feodālu iekārtu .
Un tai varzai uz viedokļiem un memorandiem ir nospļauties .
Grantīņš vismaz pasaulei pasaka ,kas te notiek.
Cik es te vēroju , tad daudzi te piekarina čekistu birkas , ja kādam ir atšķirīgs viedoklis.Rodas iespaids brīžiem ,ka te darbojas varzas troļļi arī un lai aizbāztu muti kādam , arī izmanto birkas - čekists , cionists un tt ...

Atbildēt

Sauciet to

15.02.2018. 06:31

»

Viena lieta

ir sist sev pie krūtīm un bļaut, ka L. Grantiņš pats sacerējis H86 deklarāciju un vainot Rubeni, ka tas nozadzis viņa autortiesības uz minēto deklarāciju. Cita lieta ir mieriīgi izstāstīt, sīkumos aprakstīt, kā tas izdevies. Kā izdevies to popularizēt. Visam tam šaubas piešķir nevēlēšanās to darīt. ...


par H86 deklarāciju vai memorandu, būtība nemainās. Lai rastos pamatota pārliecība, ka autors tai ir L. Grantiņš pats, uz tādām tiesībām var pastāvēt ikviens, ja LRTT saturs ņemams nopietni.Jau ilgstoši LRTT pastāv uz tiesībām katru un ikvienu bez patatojuma nozākāt. Turklāt, LRTT pastāv uz pašpasludinātām tiesībām uz vienīgo pareizo viedokli cīņā par latviešu tautas tiesībām un interesēm. Bet kā ir patiesībā?

Atbildēt

Viena lieta

15.02.2018. 06:12

»

Latviešu

stilā , citam citu nograuzt. Tas te nu ir redzams. Pastalas ,kā jūs domājiet kaut ko panākt labu Latvijā , ja paši nevarat atrast kopēju valodu...


ir sist sev pie krūtīm un bļaut, ka L. Grantiņš pats sacerējis H86 deklarāciju un vainot Rubeni, ka tas nozadzis viņa autortiesības uz minēto deklarāciju. Cita lieta ir mieriīgi izstāstīt, sīkumos aprakstīt, kā tas izdevies. Kā izdevies to popularizēt. Visam tam šaubas piešķir nevēlēšanās to darīt. Katru, kas par to lūdz inormēt, apsūdz sadarbībā ar VDK. Turklāt persona 26 gadus tikai destruktīvi lamājas, ka šajā sakarā valsts viņu nenovērtē. Pa šiem 26 gadiem dzirdamas tikai lamas, nekā konstruktīva latviešu tautas labā. Vai nerastos šaubas, ka minēto H86 deklarāciju sarakstījusi kāda pavisam cita, trešā persona vai personu grupa?

Atbildēt

gaišs cilvēks, lai viņam veicas

15.02.2018. 02:23

luterāņus čeka ar nodomu infiltrēja ar visu ko, pat nodzērušamies aktierīšiem
šlesram derēja tikai katoļi..........

Atbildēt

to pļutosam

14.02.2018. 23:06

»

pļutaossss

Kalniņa kungs iečurā skudrās un nolaiza putinam zābaku


laizi sorosa pakaļu un esi apmierināts,nerātnais.

Atbildēt

Latviešu

14.02.2018. 22:52

stilā , citam citu nograuzt. Tas te nu ir redzams. Pastalas ,kā jūs domājiet kaut ko panākt labu Latvijā , ja paši nevarat atrast kopēju valodu?
Ta pie dirsas tas memorandums un svētie raksti !!!
Tie, kas tajā tribunālā ir aprakstīti un uzskaitīti taču ir Tautas nodevēji ! Un viņiem būs jāatbild , tas ir neizbēgami !

Atbildēt

jēzus

14.02.2018. 22:11

Patīkami lasīt,pamuļķu klubiņš,un patīkami atgriezties viduslaikos.

Atbildēt

vai nu

14.02.2018. 22:01

»

Nu ja!

Lai tak tas Grantiņš, pirms kādu vaino sadarbībā ar VDK , to dara. Viņa branžā pat bijusī tiesnese Briķe! Lai tad izpalīdz. Tas murmulis Grantiņš to var darīt bez problēmām! Par jebkuru! Nē, viņš to nedarīs, jo viņam prieku sagādā citus apmelot! Kā vēsta LRTT, Kaimiņš un Bordāns esot paši par Grantiņu...


VDK vienīgā organizācija, kā vienmēr sludināja Brežņevs "mēs esam pret antisemītismu un pret cionismu" , kas zin, kas Gorbačova atklātības laikā nesavairojās :)
Un, ja nu kāds advokāts piepalīdzēja pa kluso, tikai nesaki nevienam :)

Atbildēt

Nu ja!

14.02.2018. 21:44

»

kas

tur ko nesarakstīt deklarāciju? Pameklē internetā ko līdzīgu un raksti tik augšā


Lai tak tas Grantiņš, pirms kādu vaino sadarbībā ar VDK , to dara. Viņa branžā pat bijusī tiesnese Briķe! Lai tad izpalīdz. Tas murmulis Grantiņš to var darīt bez problēmām! Par jebkuru! Nē, viņš to nedarīs, jo viņam prieku sagādā citus apmelot! Kā vēsta LRTT, Kaimiņš un Bordāns esot paši par Grantiņu ko atraduši. Pagaidām neatklāj.

Atbildēt

Atceries, Grantiņ!

14.02.2018. 20:17

»

L.G.

Tā tikai tu,žvagin, dari visu ar VDK atbalstu


Pret mani nav un nevar būt kompromātu. Tavi draugi no VDK, vai nedraugi, to taču var pārbaudīt. Atrod un tad izpaudies! Pagaidām tu esi melis. Un ar augstākajām garīgajām vērtībām tev nav nekā kopīga.

Atbildēt

Te es vnk

14.02.2018. 20:14

»

L.G.

Tā tikai tu,žvagin, dari visu ar VDK atbalstu


redzu, kā cilvēks, L. Grantiņš, pats sev reāli rok bedri.

Atbildēt

Pastāsti, draudziņ,

14.02.2018. 20:12

»

Pasaki vēlreiz,

kā saraktīji H86 deklarāciju. Kā tev radās tādas domas, zināšanas un prasmes to reklamēt bez VDK atbalsta


sīkāk, kā tev, vienkāršam gāzes iekārtu atslēdzniekam, izdevās sarakstit H86 deklarāciju. Izstāsti, lūdzu, sīkumus. Neviens tevi nevaino, ka tu to izdarīji ar VDK. Nevajag apvaonoties un padziļināt bedri, kurā jau atrodies tikai tāpēc, ka apvaono bez pamata un tajā mēģini ar savu muļķību ievilkt citus. Daudzi būtu sajūsmā par to, ja tu sīkumos to izpaustu. Daudzi tic, ka to nav izdarījis Rubenis. Arī es tam ticu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...