Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gāzmaska

28.02.2018. 04:47

»

Anita

Rubenis ir ļoti harizmātika personība, bet manā skatījumā pilda kritušā enģeļa lomu nevis Jēzus un cietēja lomu kā te Paičs mēģina sludināt...


Nu nav tie ne bagāto ne gudro klubiņš, bet parasta komuņagu čekistu un okupantu banda, kas organizēti izlaupa valsti, savā pulkā uzņemot visus kas gatavi uz nodevību un meliem, bet atgrūž vai iznīcina tos, kuri apdraud viņu radītās sistēmas eksistenci. Un sistēma jau izveidojās 1905.gadā, nemitīgi cenšoties parazitēt uz latviešu tautas rēķina. Īsu brīdi pirms 1940.gada okupācijas bijām atbrīvojušies no šīs parazītu varzas, bet atstājot tos dzīvus, tie teicami palīdzēja krievu okupantiem pie Latvijas okupēšanas.

Atbildēt

Anita

23.02.2018. 12:40

Rubenis ir ļoti harizmātika personība, bet manā skatījumā pilda kritušā enģeļa lomu nevis Jēzus un cietēja lomu kā te Paičs mēģina sludināt.
Rubenis jau 7 gadus nevadīja dievkalpojumus. Mācītāja galvenais uzdevums ir sludināt Evanģēliju un Jēzu Kristu, kalpot draudzei- vadīt dievkalpojumus, kristīt, laulāt, apmeklēt slimos un mirstošos. Luterāņu baznīcai trūkst mācītāju, vai Rubenis kādu reizi nokāpa no sava troņa un aizbrauca un kādu vienkāršu draudzi tai kalpot novadīt kaut vienu dievkalpojumu?
Ir jau forši uztaisīt savu klubiņu bagātiem un gudriem cilvēkiem, radīt savu mācību.
Izskatās, ka Jurim Rubenim ar Jēzu Kristu un Evanģēliju ir kļuvi par īsu lai apmierinātu savas intelektuālās ambīcijas.
Ir bēdīgi skatīties kā lepnībā iekritusi personība šķeļ mūsu Latvijas luterāņu Baznīcu.
Un vēl- izskatās, ka Rubenis ir sapratis, ka būs grūti izdzīvot aizstāvot īstās kristīgās vērtības kur homoseksuālisms tiek uzskatīts par grēku. Tāpēc jau laicīgi met kažoku uz otru pusi un aizstāv stiprāko pozīciju.

Atbildēt

cālis-pālis

21.02.2018. 23:50

Rubenis ir mantkārīgs LOHS!

Atbildēt

Smaida

20.02.2018. 21:34

»

KO NU TE..

Nevajag sagrozit faktus. J.Rubenis pats izvelejas celu , kas nav saistams ar Jèzu. Man patiesi skumji par Rubeni


Par Rubeni gan neskumsti! Rubenis iet Patiesības (tātad - Kristus) ceļu.

Atbildēt

A.

20.02.2018. 13:33

Neiedziļinotos faktos par Rubeni ir tikai viens skaidrs, Kalniņš ir s*ds un no s*da nekas cits nevar nākt kā s*di. Paklausoties tikai intervijas ar Kalniņu viss top skaidrs, ka vienkārši zemisks tips. Bet ko nu no tāda var gribēt, zirgābols no ābeles tālu nekrīt. Vēl varēja izlasīt Korānu

Atbildēt

masonis

19.02.2018. 15:16

Jezuiti nav kristiesi .Rubenis apmaldijies

Atbildēt

KO NU TE..

19.02.2018. 12:49

Nevajag sagrozit faktus. J.Rubenis pats izvelejas celu , kas nav saistams ar Jèzu. Man patiesi skumji par Rubeni.

Atbildēt

Latvju Dievu dēls Skolnieciņš

18.02.2018. 23:28

Ak, man priekšā ir ilga cīņa pret monoteismu - ābramiskajām reliģijām! Monoteisma sistēma ir sevi izsmēlusi, tā bija domāta ēbreju tautai, bet ne mums. Es esmu latvietis, es esmu pašpietiekams. Es aizstāvu Latvju Dievu intereses, kuriem pieder šī zeme! Es esmu burvis, kas darbojas politeismā, šajā sistēmā man ir visērtāk kļūt par vienu no Dieviem. Šāds ir manas garīgās pilnveidošanās mērķis.

Kristietība veicina garīgo degradāciju. Kristietība kopā ar islāmu (par jūdaismu es nezinu) ražo vergus. Šajā pasaulē mēs piedzimstam kā cilvēki. Mums ir doda iespēja kļūt par Dieviem, bet kristietība darbojas kā šķērslis tam. Tie latvieši, kas noticēja ēbreju mācības plaģiātam brīvprātīgi sevi paverdzināja. Latviešiem bija, ir un būs savi Dievi. Mums, mani tautieši, ēbreju mācību un tās atvasinājumus nevajag, jo no 12.gs.-13.gs. šeit bija okupācija un aneksija. Latviešus - manus senčus - krustneši garīgi kastrēja.

Esmu antropocentrists, tāpēc vergu mācības manī izraisa iedzimtu riebumu. Kristietība iznīcināja daudzas tautas un kultūras, es nepieļaušu latvju tautas un Latvju Dievu iznīcināšanu.

Mani nevajag žēlot, es esmu pašpietiekams un garīgi attīstīts. Man ir individuālā apziņa, es lietoju smadzenes. Par nelaimi, ļoti daudzi cilvēki dzīvo kolektīvajā apziņā, tie savas smadzenes atrofē.

Cieņā, Skolnieciņš Latvju Dievu dēls [Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš]

Atbildēt

Skolnieciņš

18.02.2018. 23:27

Čau, te Skolnieciņš! Kristietībā pielūdz ēbreja līķi un ēbreja ģimeni. Viņu pasaules koncepcija ir absurda. Ļoti daudzus cilvēkus nogalināja, lai kristietība varētu izplatīties. Kāpēc neviens no tiem ēbrejiem neapstādināja krusta karus? No maģijas viedokļa tā bija masveida cilvēkupurēšana Žīddieva panteonam. Mūsdienās tie naivie un tās naivās, kas iet dzīvot klosterī, upurē Žīddievam savu dzīvi un savu dzimtu. Pirmkārt, celibāts neļauj radīt pēcnācējus, tas nozīmēja, ja indivīds dzimtā ir pēdējais, tad dzimta izmirs. Otrkārt, cilvēks atsakās dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, tādējādi indivīds upurē savus dzīves gadus, savas dzīves potenciālu - nerealizētos sapņus, ieceres un iespējas. Šāda cena ir n-tās reizes lielāka nekā maģijai. Jo maģijā maksā uzreiz rituāla laikā ar savu enerģiju. Maģija ļauj kļūt pašam par Dievu, bet ne par Žīddievu. Tomēr zinātnei ir jāpierāda vai jānoliedz maģijas pastāvēšanu. Maģijas pastāvēšana ļoti sarežģī cilvēces hiearhijas uzbūvi šajā pasaulē. Pasaulei ir jābūt bez reliģijām. Cieņā, Tavs Latvju Dievu dēls Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™

Atbildēt

Ar.

15.02.2018. 20:56

»

Pomeranču vainadziņš

Zviedrijā arī ir kapitālisms. Un nav manīts, ka tur "citi nezin kā izdzīvot, zaudē pajumti vai dzinteni


Zviedrijā ilgu laiku bija sociālisti pie varas, un vēl tautā izplatīta kristietība (brālība, žēlsirdība, godīgums). Tagad gan viņiem nākas nožēlot par savu labo sirdi, jo jābaidās no imigrantiem. To es zinu no kādas paziņas vēstulēm.

Atbildēt

asdas

15.02.2018. 19:00

Цены на электроэнергию постоянно растут, но есть способ платить на 50% меньше! Узнал об этом лайфхаке в статье опытного инженера-электрика https://tiny.ee/savemoney и пользуюсь уже пол года! Это легально, советую всем, кто не хочет переплачивать!x

Atbildēt

Mēģina nogalināt Laimu Linužu

15.02.2018. 17:32

»

:)))

Es Esmu Tas Kas Esmu


http://188.68.49.144/?p 43434

Atbildēt

Es atkal ierēcu

15.02.2018. 16:42

»

nu , redzi

kā tu mētājies vieglprātīgi ar birkām...


par tavu divkosību. Man viss viens, kas esi, bet latviešu nacionālists gan neesi.:)))

Atbildēt

viedoklis

15.02.2018. 16:36

Rubenis ir interesanta personība, taču viņš nevar sludināt Kristus mācību. Viņš sludina kautko citu, savu. Viņam uz to ir tiesības, tikai bez LELB. Nekas traks pret Rubeni nav izdarīts.

Atbildēt

nu , redzi

15.02.2018. 16:25

»

Tu man drīzāk

izskaties pēc DP aktīva trolla - te esi Edge, te :))). Te aizsargā čekistus, te Grantiņu. Hihihi!Haha


kā tu mētājies vieglprātīgi ar birkām. :)))
Tagad 100% redzu ,ka karamāksla tev nav iemācījusi tikt pāri sava egocentrismam , nav iemācījusi efektīvi kontrolēt emocijas un par gaišredzību vispār nevar būt runa. :)
Es paužu savu redzējumu un nevienu neaizstāvu. Bet par DP man vnk. smiekli nāk ,es domāju ,ka viņi šeit ganās un par tavām aizdomām skaļi ierēc ! :D

Atbildēt

Ariadne

15.02.2018. 15:03

»

Antons Mikoss

Nu gadījās mesianistiem kašķis! Par ko...


Un, tavuprāt, kapitālisms ir labākā iekārta, kas var būt uz pasaules? Kur nelielai ļaužu grupai pieder lielas bagātības, bet citi nezin kā izdzīvot, zaudē pajumti vai dzimteni. Tas tikai nozīmē, ka valdošajiem pietrūkst gan sirdsapziņas , gan līdzjūtības.
Baznīcai, ja tā gribētu sekot Jēzus vārdiem, vajadzētu pret šo netaisnību stingrāk vērsties. Kaut ko jau teica arhibīskaps Vanags, bet tā ir par maz.

Atbildēt

Tu man drīzāk

15.02.2018. 14:31

»

Nu ko ,

tu mani arī par čekistu apmeloji . Tev arī tiek dota iespēja atvainoties


izskaties pēc DP aktīva trolla - te esi Edge, te :))). Te aizsargā čekistus, te Grantiņu. Hihihi!Haha! :))

Atbildēt

vispār

15.02.2018. 14:25

domāju, ka Rubeņa atlūguma rakstīšanas laiks nav nejauši izvēlēts, tas ietilpst kopīgajā plānā. Visos medijos emocionālais fons šai ziņai ir vienāds, pieaicinātie eksperti viens otru atkārto, pastiprinot vēstījumu - nabaga, nabaga, nabaga viņš, kuram briesmīgi uzbrukts un nodarīts pāri. Rubenis nav tāda personība, kurš ņems kolēģu kritiku galvā, tāpēc domāju, ka šis ir demagoģisks gājiens saistībāa ar Stambulas konvenciju.

Atbildēt

Ko blēņojies?

15.02.2018. 14:03

»

Nu ko ,

tu mani arī par čekistu apmeloji . Tev arī tiek dota iespēja atvainoties


Kamēr nav atvērti čekas maisi, katru anonīmo var nosaukt par čekistu. Es nezinu ne tavu vārdu, ne uzvārdu, tātad nezinu tavus personas datus. Manus personas datus bez manas atļaujas izmantoja L. Grantiņš, tos atklāja ilgstoši LRTT lapā, kādēļ man cēlies morālais kaitējums ar izsekošanu mēneša garumā no nezināma operatīvā dienesta. Kad lūdzu un draudēju, tad izņēma, bet bija par vēlu - sekas ar izsekošanu jau bija iestājušās. Tad vēlreiz viņu lūdzu, bet viņš gan vārdu, gan uzvārdu atklāja Pietiek komentārā, izmantojot manus personas datus. Tur tie nav izdzēšami un pieejami katram. Viņa noziegumam vairs nav noilguma.

Atbildēt

west

15.02.2018. 12:43

Gribētos, lai cilvēki kaut kad saprastu, ka "mācītāji" ir tikai 2 kategoriju ļautiņi.
1. meļi un krāpnieki, tātad slikti cilvēki. Īstenībā - noziedznieki!
2. pilnīgi idioti. Maigi runājot, neizglītoti muļķi!

Atbildēt

Nu ko ,

15.02.2018. 12:32

»

Karamāksla māca netērēt

resursus nelietderīgi. Nekonstruktīvi. Saskaņā ar Karamākslas principiem, lai ko attiecībā pret mani Grantiņš turpmāk nedarītu, pat atvainotos par apmelošanu, es savu lēmumu pret viņu nemainīšu. Tas nav pārsūdzams un ir galīgs. Viņam tika dotas iespējas līdz pēdējam brīdim. Viņš tās neizmantoja...


tu mani arī par čekistu apmeloji . Tev arī tiek dota iespēja atvainoties . :)))
Vari pat publiski to nedarīt ,jo man nospļauties uz tādām muļķībām , bet Sirdī to izdari ! :)
Savādāk saņemsi bumerangu , tas notiek vienmēr ,ja informācija nesaskan .

Atbildēt

Antons Mikoss

15.02.2018. 12:30

Nu gadījās mesianistiem kašķis! Par ko!
Par melīgo okupantu ideoloģiskiem jautājumiem?
Turpmāk gaidu izklāstu par komunistu ideologu, čekistu un stukaču nesaskaņām. Līdzsvaram.
Abas ideoloģijas ir melīgas, zombējošas, iekaroto tautu pakļaušanai.
Abas nāk no tumsonīgiem laikiem. Viena no vismaz 5000 gadu senatnes ar paradīzi pēc nāves, otra no Platona murgiem ar paradīzi dzīves laikā.
Abas ideoloģijas ir nezinātniskas,tādas, kuras ņirgājas par veselo saprātu( īpaši Luters savā vēstulē cisterstiešiem un Platons, kurš postulēja- komunismā valdošie dzīvo pārpilnībā un šamējiem ir daudzsievība bet tautai nekā netrūkst).
Komunisms un mesianistu ideoloģijas ir murgi, kuri veicina vardarbību un naidu. Pārcilāt tos murgus ir tas pats, kas rakņāties mēslos!

Atbildēt

Karamāksla māca netērēt

15.02.2018. 12:20

»

Bet

Tu pats arī te piekarini birkas


resursus nelietderīgi. Nekonstruktīvi. Saskaņā ar Karamākslas principiem, lai ko attiecībā pret mani Grantiņš turpmāk nedarītu, pat atvainotos par apmelošanu, es savu lēmumu pret viņu nemainīšu. Tas nav pārsūdzams un ir galīgs. Viņam tika dotas iespējas līdz pēdējam brīdim. Viņš tās neizmantoja.

Atbildēt

Pilnīgi pietiek

15.02.2018. 12:17

»

Tev

ir pierādījumi par Grantiņu ? PIERĀDĪJUMI !,nevis tukša muldēšana , kuru var piemērot jebkam un nomelnot . Lūdzu , liec galdā


ar to, ka viņš manu vārdu publiski un godu nomelno kā privātpersonas, apmelojot sadarbībā ar VDK un DP. Viņam uz to nav nekāda pamata. Pat nav izdota iestādes izziņa par manu sadarbību ar VDK, jo tāda vnk nevar būt, par cik nekad ne ar vienu iestādi neesmu sadarbojies.

Tādēļ uzskatu, ka garīgi vesels cilvēks tā nerīkotos. Vērsties tiesā, lai šķērdētu resursus par goda un cieņas aizskaršanu, L. Grantiņš nav tā vērts. Viņa paša vārdiem runājot, sods viņu atradīs pašu.

Atbildēt

Tieši tāpēc šajā reizē,

15.02.2018. 11:14

»

Ir

jāpanāk , lai ne tikai VDK darboņi vairs nevar tikt pie varas , bet gan visi KP biedri un komjaunatnes funkcionāri ,lai pazūd no visām vadošajām struktūrā valstī . Un to vajadzēja izdarīt 26 gadus atpakaļ , nevis Grantiņu lamāt...


kad Rubenim pievērsta uzmanība, Rubenim, kuru grantiņš apsūdz viņa autortiesību nozagšanā uz H86 memorandu, bija interesanti noklausīties vēlreiz "patieso L. Grantiņa stāstu" par memoranda vēsturi.

Atbildēt

Pietiek bija publikācija komentāros

15.02.2018. 11:11

»

Ir

jāpanāk , lai ne tikai VDK darboņi vairs nevar tikt pie varas , bet gan visi KP biedri un komjaunatnes funkcionāri ,lai pazūd no visām vadošajām struktūrā valstī . Un to vajadzēja izdarīt 26 gadus atpakaļ , nevis Grantiņu lamāt...


par viņa brutālo aizturēšanu. Ari apollo redzēju komentārus par viņa aizturēšanu. Bet Grantiņš nav tas, kas spējīgs uz kaut ko konstruktīvu. Diemžēl. Daudzi par to jau pārliecinājušies. Visa viņa darbība drīzāk līdzinās provokatora darbībai, piesaistot LRTT lapai 4. maija republikas cietušos, tos atklājot, ļaujot varai ar viņiem izrēķināties, protams, ja viņš ierodas Latvijā, loģiski, no slepenpolicijas dabū pa muti. Nekā konstruktīva un jēdzīga viņa darbībā neredzu. Drīzāk tā atgādina infantilas personas garīgo traucējumu ekscesu eksplikāciju vai uzskati.

Atbildēt

Pa manu

15.02.2018. 11:10

»

Tieši

par parsteigumu man pašam, tieši pats L. Grantiņš tieši man piekarina sadarbību ar VDK. Un tas jau ir tas pārsteidzošākais. Viņi no H86 mani ievilka savu iekšējo rēķinu kārtošanai, kurš kuru nostučījis VDK, un nu, kad vairs ar to nevaru samierināties, jo publicējot manus personu datus LRTT (pēc mana...


dzīvokli arī kāds bija vazājies un tīši atstājis pazīmes . :))) Man nav nekas slēpjams , bet līdz Debesīm tie dzīvnieki netiek .
Jāpārtrauc plēšanās pašu starpā , lai skaldi un valdi vairs nedarbotos !

Atbildēt

Tieši

15.02.2018. 11:02

»

Patiesībā

ir tā , ka pusmiljons lasa sēnes rietumos , lauki paliek tukšāki , meži šķidrāki , algas pieticīgas , bijušie partijnieki un čekisti un viņu radi draugi ,jeb 4. maija varza veido feodālu iekārtu...


par parsteigumu man pašam, tieši pats L. Grantiņš tieši man piekarina sadarbību ar VDK. Un tas jau ir tas pārsteidzošākais. Viņi no H86 mani ievilka savu iekšējo rēķinu kārtošanai, kurš kuru nostučījis VDK, un nu, kad vairs ar to nevaru samierināties, jo publicējot manus personu datus LRTT (pēc mana lūguma un draudiem tie tika izņemti), jau ar šo publikāciju man bija pievērsta DP uzmanība, domāju, ka DP cerēja atrast saikni starp mani LRTT. Jau piedzīvoju represijas. Neesmu pārliecināts, vai DP, vai kas, bet biju operatīvajā novērošanā veselu mēnesi mani izsekoja. Joprojām L. Grantiņš mani nepamatoti apvaino sadarbībā ar DP un VDK. Grib aiztaisīt muti un tiesības uz viedokli Pietiek. com. L. Grantiņš kļuvis man personiski par ienaidnieku. Par viņu lēmumu esmu pieņēmis. Kāds tas ir, man nav jāatklāj.

Atbildēt

Ir

15.02.2018. 10:04

jāpanāk , lai ne tikai VDK darboņi vairs nevar tikt pie varas , bet gan visi KP biedri un komjaunatnes funkcionāri ,lai pazūd no visām vadošajām struktūrā valstī . Un to vajadzēja izdarīt 26 gadus atpakaļ , nevis Grantiņu lamāt.
Es atceros ,kad Grantiņu pēdējo reizi paņēma ciet , tad ne tvneta , ne delfos ,ne apollo nevarēju pat komentāru ierakstīt. Viņi čurā , jo labi zin ko ēduši . Lai viņi ir marionetes , bet par nodevību būs jāatbild !

Atbildēt

Patiesībā

15.02.2018. 09:57

»

Sauciet to

par H86 deklarāciju vai memorandu, būtība nemainās. Lai rastos pamatota pārliecība, ka autors tai ir L. Grantiņš pats, uz tādām tiesībām var pastāvēt ikviens, ja LRTT saturs ņemams nopietni.Jau ilgstoši LRTT pastāv uz tiesībām katru un ikvienu bez patatojuma nozākāt. Turklāt, LRTT pastāv uz pašpasludinātām...


ir tā , ka pusmiljons lasa sēnes rietumos , lauki paliek tukšāki , meži šķidrāki , algas pieticīgas , bijušie partijnieki un čekisti un viņu radi draugi ,jeb 4. maija varza veido feodālu iekārtu .
Un tai varzai uz viedokļiem un memorandiem ir nospļauties .
Grantīņš vismaz pasaulei pasaka ,kas te notiek.
Cik es te vēroju , tad daudzi te piekarina čekistu birkas , ja kādam ir atšķirīgs viedoklis.Rodas iespaids brīžiem ,ka te darbojas varzas troļļi arī un lai aizbāztu muti kādam , arī izmanto birkas - čekists , cionists un tt ...

Atbildēt

Sauciet to

15.02.2018. 07:31

»

Viena lieta

ir sist sev pie krūtīm un bļaut, ka L. Grantiņš pats sacerējis H86 deklarāciju un vainot Rubeni, ka tas nozadzis viņa autortiesības uz minēto deklarāciju. Cita lieta ir mieriīgi izstāstīt, sīkumos aprakstīt, kā tas izdevies. Kā izdevies to popularizēt. Visam tam šaubas piešķir nevēlēšanās to darīt. ...


par H86 deklarāciju vai memorandu, būtība nemainās. Lai rastos pamatota pārliecība, ka autors tai ir L. Grantiņš pats, uz tādām tiesībām var pastāvēt ikviens, ja LRTT saturs ņemams nopietni.Jau ilgstoši LRTT pastāv uz tiesībām katru un ikvienu bez patatojuma nozākāt. Turklāt, LRTT pastāv uz pašpasludinātām tiesībām uz vienīgo pareizo viedokli cīņā par latviešu tautas tiesībām un interesēm. Bet kā ir patiesībā?

Atbildēt

Viena lieta

15.02.2018. 07:12

»

Latviešu

stilā , citam citu nograuzt. Tas te nu ir redzams. Pastalas ,kā jūs domājiet kaut ko panākt labu Latvijā , ja paši nevarat atrast kopēju valodu...


ir sist sev pie krūtīm un bļaut, ka L. Grantiņš pats sacerējis H86 deklarāciju un vainot Rubeni, ka tas nozadzis viņa autortiesības uz minēto deklarāciju. Cita lieta ir mieriīgi izstāstīt, sīkumos aprakstīt, kā tas izdevies. Kā izdevies to popularizēt. Visam tam šaubas piešķir nevēlēšanās to darīt. Katru, kas par to lūdz inormēt, apsūdz sadarbībā ar VDK. Turklāt persona 26 gadus tikai destruktīvi lamājas, ka šajā sakarā valsts viņu nenovērtē. Pa šiem 26 gadiem dzirdamas tikai lamas, nekā konstruktīva latviešu tautas labā. Vai nerastos šaubas, ka minēto H86 deklarāciju sarakstījusi kāda pavisam cita, trešā persona vai personu grupa?

Atbildēt

gaišs cilvēks, lai viņam veicas

15.02.2018. 03:23

luterāņus čeka ar nodomu infiltrēja ar visu ko, pat nodzērušamies aktierīšiem
šlesram derēja tikai katoļi..........

Atbildēt

to pļutosam

15.02.2018. 00:06

»

pļutaossss

Kalniņa kungs iečurā skudrās un nolaiza putinam zābaku


laizi sorosa pakaļu un esi apmierināts,nerātnais.

Atbildēt

Latviešu

14.02.2018. 23:52

stilā , citam citu nograuzt. Tas te nu ir redzams. Pastalas ,kā jūs domājiet kaut ko panākt labu Latvijā , ja paši nevarat atrast kopēju valodu?
Ta pie dirsas tas memorandums un svētie raksti !!!
Tie, kas tajā tribunālā ir aprakstīti un uzskaitīti taču ir Tautas nodevēji ! Un viņiem būs jāatbild , tas ir neizbēgami !

Atbildēt

jēzus

14.02.2018. 23:11

Patīkami lasīt,pamuļķu klubiņš,un patīkami atgriezties viduslaikos.

Atbildēt

vai nu

14.02.2018. 23:01

»

Nu ja!

Lai tak tas Grantiņš, pirms kādu vaino sadarbībā ar VDK , to dara. Viņa branžā pat bijusī tiesnese Briķe! Lai tad izpalīdz. Tas murmulis Grantiņš to var darīt bez problēmām! Par jebkuru! Nē, viņš to nedarīs, jo viņam prieku sagādā citus apmelot! Kā vēsta LRTT, Kaimiņš un Bordāns esot paši par Grantiņu...


VDK vienīgā organizācija, kā vienmēr sludināja Brežņevs "mēs esam pret antisemītismu un pret cionismu" , kas zin, kas Gorbačova atklātības laikā nesavairojās :)
Un, ja nu kāds advokāts piepalīdzēja pa kluso, tikai nesaki nevienam :)

Atbildēt

Nu ja!

14.02.2018. 22:44

»

kas

tur ko nesarakstīt deklarāciju? Pameklē internetā ko līdzīgu un raksti tik augšā


Lai tak tas Grantiņš, pirms kādu vaino sadarbībā ar VDK , to dara. Viņa branžā pat bijusī tiesnese Briķe! Lai tad izpalīdz. Tas murmulis Grantiņš to var darīt bez problēmām! Par jebkuru! Nē, viņš to nedarīs, jo viņam prieku sagādā citus apmelot! Kā vēsta LRTT, Kaimiņš un Bordāns esot paši par Grantiņu ko atraduši. Pagaidām neatklāj.

Atbildēt

Atceries, Grantiņ!

14.02.2018. 21:17

»

L.G.

Tā tikai tu,žvagin, dari visu ar VDK atbalstu


Pret mani nav un nevar būt kompromātu. Tavi draugi no VDK, vai nedraugi, to taču var pārbaudīt. Atrod un tad izpaudies! Pagaidām tu esi melis. Un ar augstākajām garīgajām vērtībām tev nav nekā kopīga.

Atbildēt

Te es vnk

14.02.2018. 21:14

»

L.G.

Tā tikai tu,žvagin, dari visu ar VDK atbalstu


redzu, kā cilvēks, L. Grantiņš, pats sev reāli rok bedri.

Atbildēt

Pastāsti, draudziņ,

14.02.2018. 21:12

»

Pasaki vēlreiz,

kā saraktīji H86 deklarāciju. Kā tev radās tādas domas, zināšanas un prasmes to reklamēt bez VDK atbalsta


sīkāk, kā tev, vienkāršam gāzes iekārtu atslēdzniekam, izdevās sarakstit H86 deklarāciju. Izstāsti, lūdzu, sīkumus. Neviens tevi nevaino, ka tu to izdarīji ar VDK. Nevajag apvaonoties un padziļināt bedri, kurā jau atrodies tikai tāpēc, ka apvaono bez pamata un tajā mēģini ar savu muļķību ievilkt citus. Daudzi būtu sajūsmā par to, ja tu sīkumos to izpaustu. Daudzi tic, ka to nav izdarījis Rubenis. Arī es tam ticu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...