Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gāzmaska

28.02.2018. 04:47

»

Anita

Rubenis ir ļoti harizmātika personība, bet manā skatījumā pilda kritušā enģeļa lomu nevis Jēzus un cietēja lomu kā te Paičs mēģina sludināt...


Nu nav tie ne bagāto ne gudro klubiņš, bet parasta komuņagu čekistu un okupantu banda, kas organizēti izlaupa valsti, savā pulkā uzņemot visus kas gatavi uz nodevību un meliem, bet atgrūž vai iznīcina tos, kuri apdraud viņu radītās sistēmas eksistenci. Un sistēma jau izveidojās 1905.gadā, nemitīgi cenšoties parazitēt uz latviešu tautas rēķina. Īsu brīdi pirms 1940.gada okupācijas bijām atbrīvojušies no šīs parazītu varzas, bet atstājot tos dzīvus, tie teicami palīdzēja krievu okupantiem pie Latvijas okupēšanas.

Atbildēt

Anita

23.02.2018. 12:40

Rubenis ir ļoti harizmātika personība, bet manā skatījumā pilda kritušā enģeļa lomu nevis Jēzus un cietēja lomu kā te Paičs mēģina sludināt.
Rubenis jau 7 gadus nevadīja dievkalpojumus. Mācītāja galvenais uzdevums ir sludināt Evanģēliju un Jēzu Kristu, kalpot draudzei- vadīt dievkalpojumus, kristīt, laulāt, apmeklēt slimos un mirstošos. Luterāņu baznīcai trūkst mācītāju, vai Rubenis kādu reizi nokāpa no sava troņa un aizbrauca un kādu vienkāršu draudzi tai kalpot novadīt kaut vienu dievkalpojumu?
Ir jau forši uztaisīt savu klubiņu bagātiem un gudriem cilvēkiem, radīt savu mācību.
Izskatās, ka Jurim Rubenim ar Jēzu Kristu un Evanģēliju ir kļuvi par īsu lai apmierinātu savas intelektuālās ambīcijas.
Ir bēdīgi skatīties kā lepnībā iekritusi personība šķeļ mūsu Latvijas luterāņu Baznīcu.
Un vēl- izskatās, ka Rubenis ir sapratis, ka būs grūti izdzīvot aizstāvot īstās kristīgās vērtības kur homoseksuālisms tiek uzskatīts par grēku. Tāpēc jau laicīgi met kažoku uz otru pusi un aizstāv stiprāko pozīciju.

Atbildēt

cālis-pālis

21.02.2018. 23:50

Rubenis ir mantkārīgs LOHS!

Atbildēt

Smaida

20.02.2018. 21:34

»

KO NU TE..

Nevajag sagrozit faktus. J.Rubenis pats izvelejas celu , kas nav saistams ar Jèzu. Man patiesi skumji par Rubeni


Par Rubeni gan neskumsti! Rubenis iet Patiesības (tātad - Kristus) ceļu.

Atbildēt

A.

20.02.2018. 13:33

Neiedziļinotos faktos par Rubeni ir tikai viens skaidrs, Kalniņš ir s*ds un no s*da nekas cits nevar nākt kā s*di. Paklausoties tikai intervijas ar Kalniņu viss top skaidrs, ka vienkārši zemisks tips. Bet ko nu no tāda var gribēt, zirgābols no ābeles tālu nekrīt. Vēl varēja izlasīt Korānu

Atbildēt

masonis

19.02.2018. 15:16

Jezuiti nav kristiesi .Rubenis apmaldijies

Atbildēt

KO NU TE..

19.02.2018. 12:49

Nevajag sagrozit faktus. J.Rubenis pats izvelejas celu , kas nav saistams ar Jèzu. Man patiesi skumji par Rubeni.

Atbildēt

Latvju Dievu dēls Skolnieciņš

18.02.2018. 23:28

Ak, man priekšā ir ilga cīņa pret monoteismu - ābramiskajām reliģijām! Monoteisma sistēma ir sevi izsmēlusi, tā bija domāta ēbreju tautai, bet ne mums. Es esmu latvietis, es esmu pašpietiekams. Es aizstāvu Latvju Dievu intereses, kuriem pieder šī zeme! Es esmu burvis, kas darbojas politeismā, šajā sistēmā man ir visērtāk kļūt par vienu no Dieviem. Šāds ir manas garīgās pilnveidošanās mērķis.

Kristietība veicina garīgo degradāciju. Kristietība kopā ar islāmu (par jūdaismu es nezinu) ražo vergus. Šajā pasaulē mēs piedzimstam kā cilvēki. Mums ir doda iespēja kļūt par Dieviem, bet kristietība darbojas kā šķērslis tam. Tie latvieši, kas noticēja ēbreju mācības plaģiātam brīvprātīgi sevi paverdzināja. Latviešiem bija, ir un būs savi Dievi. Mums, mani tautieši, ēbreju mācību un tās atvasinājumus nevajag, jo no 12.gs.-13.gs. šeit bija okupācija un aneksija. Latviešus - manus senčus - krustneši garīgi kastrēja.

Esmu antropocentrists, tāpēc vergu mācības manī izraisa iedzimtu riebumu. Kristietība iznīcināja daudzas tautas un kultūras, es nepieļaušu latvju tautas un Latvju Dievu iznīcināšanu.

Mani nevajag žēlot, es esmu pašpietiekams un garīgi attīstīts. Man ir individuālā apziņa, es lietoju smadzenes. Par nelaimi, ļoti daudzi cilvēki dzīvo kolektīvajā apziņā, tie savas smadzenes atrofē.

Cieņā, Skolnieciņš Latvju Dievu dēls [Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš]

Atbildēt

Skolnieciņš

18.02.2018. 23:27

Čau, te Skolnieciņš! Kristietībā pielūdz ēbreja līķi un ēbreja ģimeni. Viņu pasaules koncepcija ir absurda. Ļoti daudzus cilvēkus nogalināja, lai kristietība varētu izplatīties. Kāpēc neviens no tiem ēbrejiem neapstādināja krusta karus? No maģijas viedokļa tā bija masveida cilvēkupurēšana Žīddieva panteonam. Mūsdienās tie naivie un tās naivās, kas iet dzīvot klosterī, upurē Žīddievam savu dzīvi un savu dzimtu. Pirmkārt, celibāts neļauj radīt pēcnācējus, tas nozīmēja, ja indivīds dzimtā ir pēdējais, tad dzimta izmirs. Otrkārt, cilvēks atsakās dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, tādējādi indivīds upurē savus dzīves gadus, savas dzīves potenciālu - nerealizētos sapņus, ieceres un iespējas. Šāda cena ir n-tās reizes lielāka nekā maģijai. Jo maģijā maksā uzreiz rituāla laikā ar savu enerģiju. Maģija ļauj kļūt pašam par Dievu, bet ne par Žīddievu. Tomēr zinātnei ir jāpierāda vai jānoliedz maģijas pastāvēšanu. Maģijas pastāvēšana ļoti sarežģī cilvēces hiearhijas uzbūvi šajā pasaulē. Pasaulei ir jābūt bez reliģijām. Cieņā, Tavs Latvju Dievu dēls Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™

Atbildēt

Ar.

15.02.2018. 20:56

»

Pomeranču vainadziņš

Zviedrijā arī ir kapitālisms. Un nav manīts, ka tur "citi nezin kā izdzīvot, zaudē pajumti vai dzinteni


Zviedrijā ilgu laiku bija sociālisti pie varas, un vēl tautā izplatīta kristietība (brālība, žēlsirdība, godīgums). Tagad gan viņiem nākas nožēlot par savu labo sirdi, jo jābaidās no imigrantiem. To es zinu no kādas paziņas vēstulēm.

Atbildēt

asdas

15.02.2018. 19:00

Цены на электроэнергию постоянно растут, но есть способ платить на 50% меньше! Узнал об этом лайфхаке в статье опытного инженера-электрика https://tiny.ee/savemoney и пользуюсь уже пол года! Это легально, советую всем, кто не хочет переплачивать!x

Atbildēt

Mēģina nogalināt Laimu Linužu

15.02.2018. 17:32

»

:)))

Es Esmu Tas Kas Esmu


http://188.68.49.144/?p 43434

Atbildēt

Es atkal ierēcu

15.02.2018. 16:42

»

nu , redzi

kā tu mētājies vieglprātīgi ar birkām...


par tavu divkosību. Man viss viens, kas esi, bet latviešu nacionālists gan neesi.:)))

Atbildēt

viedoklis

15.02.2018. 16:36

Rubenis ir interesanta personība, taču viņš nevar sludināt Kristus mācību. Viņš sludina kautko citu, savu. Viņam uz to ir tiesības, tikai bez LELB. Nekas traks pret Rubeni nav izdarīts.

Atbildēt

nu , redzi

15.02.2018. 16:25

»

Tu man drīzāk

izskaties pēc DP aktīva trolla - te esi Edge, te :))). Te aizsargā čekistus, te Grantiņu. Hihihi!Haha


kā tu mētājies vieglprātīgi ar birkām. :)))
Tagad 100% redzu ,ka karamāksla tev nav iemācījusi tikt pāri sava egocentrismam , nav iemācījusi efektīvi kontrolēt emocijas un par gaišredzību vispār nevar būt runa. :)
Es paužu savu redzējumu un nevienu neaizstāvu. Bet par DP man vnk. smiekli nāk ,es domāju ,ka viņi šeit ganās un par tavām aizdomām skaļi ierēc ! :D

Atbildēt

Ariadne

15.02.2018. 15:03

»

Antons Mikoss

Nu gadījās mesianistiem kašķis! Par ko...


Un, tavuprāt, kapitālisms ir labākā iekārta, kas var būt uz pasaules? Kur nelielai ļaužu grupai pieder lielas bagātības, bet citi nezin kā izdzīvot, zaudē pajumti vai dzimteni. Tas tikai nozīmē, ka valdošajiem pietrūkst gan sirdsapziņas , gan līdzjūtības.
Baznīcai, ja tā gribētu sekot Jēzus vārdiem, vajadzētu pret šo netaisnību stingrāk vērsties. Kaut ko jau teica arhibīskaps Vanags, bet tā ir par maz.

Atbildēt

Tu man drīzāk

15.02.2018. 14:31

»

Nu ko ,

tu mani arī par čekistu apmeloji . Tev arī tiek dota iespēja atvainoties


izskaties pēc DP aktīva trolla - te esi Edge, te :))). Te aizsargā čekistus, te Grantiņu. Hihihi!Haha! :))

Atbildēt

vispār

15.02.2018. 14:25

domāju, ka Rubeņa atlūguma rakstīšanas laiks nav nejauši izvēlēts, tas ietilpst kopīgajā plānā. Visos medijos emocionālais fons šai ziņai ir vienāds, pieaicinātie eksperti viens otru atkārto, pastiprinot vēstījumu - nabaga, nabaga, nabaga viņš, kuram briesmīgi uzbrukts un nodarīts pāri. Rubenis nav tāda personība, kurš ņems kolēģu kritiku galvā, tāpēc domāju, ka šis ir demagoģisks gājiens saistībāa ar Stambulas konvenciju.

Atbildēt

Ko blēņojies?

15.02.2018. 14:03

»

Nu ko ,

tu mani arī par čekistu apmeloji . Tev arī tiek dota iespēja atvainoties


Kamēr nav atvērti čekas maisi, katru anonīmo var nosaukt par čekistu. Es nezinu ne tavu vārdu, ne uzvārdu, tātad nezinu tavus personas datus. Manus personas datus bez manas atļaujas izmantoja L. Grantiņš, tos atklāja ilgstoši LRTT lapā, kādēļ man cēlies morālais kaitējums ar izsekošanu mēneša garumā no nezināma operatīvā dienesta. Kad lūdzu un draudēju, tad izņēma, bet bija par vēlu - sekas ar izsekošanu jau bija iestājušās. Tad vēlreiz viņu lūdzu, bet viņš gan vārdu, gan uzvārdu atklāja Pietiek komentārā, izmantojot manus personas datus. Tur tie nav izdzēšami un pieejami katram. Viņa noziegumam vairs nav noilguma.

Atbildēt

west

15.02.2018. 12:43

Gribētos, lai cilvēki kaut kad saprastu, ka "mācītāji" ir tikai 2 kategoriju ļautiņi.
1. meļi un krāpnieki, tātad slikti cilvēki. Īstenībā - noziedznieki!
2. pilnīgi idioti. Maigi runājot, neizglītoti muļķi!

Atbildēt

Nu ko ,

15.02.2018. 12:32

»

Karamāksla māca netērēt

resursus nelietderīgi. Nekonstruktīvi. Saskaņā ar Karamākslas principiem, lai ko attiecībā pret mani Grantiņš turpmāk nedarītu, pat atvainotos par apmelošanu, es savu lēmumu pret viņu nemainīšu. Tas nav pārsūdzams un ir galīgs. Viņam tika dotas iespējas līdz pēdējam brīdim. Viņš tās neizmantoja...


tu mani arī par čekistu apmeloji . Tev arī tiek dota iespēja atvainoties . :)))
Vari pat publiski to nedarīt ,jo man nospļauties uz tādām muļķībām , bet Sirdī to izdari ! :)
Savādāk saņemsi bumerangu , tas notiek vienmēr ,ja informācija nesaskan .

Atbildēt

Antons Mikoss

15.02.2018. 12:30

Nu gadījās mesianistiem kašķis! Par ko!
Par melīgo okupantu ideoloģiskiem jautājumiem?
Turpmāk gaidu izklāstu par komunistu ideologu, čekistu un stukaču nesaskaņām. Līdzsvaram.
Abas ideoloģijas ir melīgas, zombējošas, iekaroto tautu pakļaušanai.
Abas nāk no tumsonīgiem laikiem. Viena no vismaz 5000 gadu senatnes ar paradīzi pēc nāves, otra no Platona murgiem ar paradīzi dzīves laikā.
Abas ideoloģijas ir nezinātniskas,tādas, kuras ņirgājas par veselo saprātu( īpaši Luters savā vēstulē cisterstiešiem un Platons, kurš postulēja- komunismā valdošie dzīvo pārpilnībā un šamējiem ir daudzsievība bet tautai nekā netrūkst).
Komunisms un mesianistu ideoloģijas ir murgi, kuri veicina vardarbību un naidu. Pārcilāt tos murgus ir tas pats, kas rakņāties mēslos!

Atbildēt

Karamāksla māca netērēt

15.02.2018. 12:20

»

Bet

Tu pats arī te piekarini birkas


resursus nelietderīgi. Nekonstruktīvi. Saskaņā ar Karamākslas principiem, lai ko attiecībā pret mani Grantiņš turpmāk nedarītu, pat atvainotos par apmelošanu, es savu lēmumu pret viņu nemainīšu. Tas nav pārsūdzams un ir galīgs. Viņam tika dotas iespējas līdz pēdējam brīdim. Viņš tās neizmantoja.

Atbildēt

Pilnīgi pietiek

15.02.2018. 12:17

»

Tev

ir pierādījumi par Grantiņu ? PIERĀDĪJUMI !,nevis tukša muldēšana , kuru var piemērot jebkam un nomelnot . Lūdzu , liec galdā


ar to, ka viņš manu vārdu publiski un godu nomelno kā privātpersonas, apmelojot sadarbībā ar VDK un DP. Viņam uz to nav nekāda pamata. Pat nav izdota iestādes izziņa par manu sadarbību ar VDK, jo tāda vnk nevar būt, par cik nekad ne ar vienu iestādi neesmu sadarbojies.

Tādēļ uzskatu, ka garīgi vesels cilvēks tā nerīkotos. Vērsties tiesā, lai šķērdētu resursus par goda un cieņas aizskaršanu, L. Grantiņš nav tā vērts. Viņa paša vārdiem runājot, sods viņu atradīs pašu.

Atbildēt

Tieši tāpēc šajā reizē,

15.02.2018. 11:14

»

Ir

jāpanāk , lai ne tikai VDK darboņi vairs nevar tikt pie varas , bet gan visi KP biedri un komjaunatnes funkcionāri ,lai pazūd no visām vadošajām struktūrā valstī . Un to vajadzēja izdarīt 26 gadus atpakaļ , nevis Grantiņu lamāt...


kad Rubenim pievērsta uzmanība, Rubenim, kuru grantiņš apsūdz viņa autortiesību nozagšanā uz H86 memorandu, bija interesanti noklausīties vēlreiz "patieso L. Grantiņa stāstu" par memoranda vēsturi.

Atbildēt

Pietiek bija publikācija komentāros

15.02.2018. 11:11

»

Ir

jāpanāk , lai ne tikai VDK darboņi vairs nevar tikt pie varas , bet gan visi KP biedri un komjaunatnes funkcionāri ,lai pazūd no visām vadošajām struktūrā valstī . Un to vajadzēja izdarīt 26 gadus atpakaļ , nevis Grantiņu lamāt...


par viņa brutālo aizturēšanu. Ari apollo redzēju komentārus par viņa aizturēšanu. Bet Grantiņš nav tas, kas spējīgs uz kaut ko konstruktīvu. Diemžēl. Daudzi par to jau pārliecinājušies. Visa viņa darbība drīzāk līdzinās provokatora darbībai, piesaistot LRTT lapai 4. maija republikas cietušos, tos atklājot, ļaujot varai ar viņiem izrēķināties, protams, ja viņš ierodas Latvijā, loģiski, no slepenpolicijas dabū pa muti. Nekā konstruktīva un jēdzīga viņa darbībā neredzu. Drīzāk tā atgādina infantilas personas garīgo traucējumu ekscesu eksplikāciju vai uzskati.

Atbildēt

Pa manu

15.02.2018. 11:10

»

Tieši

par parsteigumu man pašam, tieši pats L. Grantiņš tieši man piekarina sadarbību ar VDK. Un tas jau ir tas pārsteidzošākais. Viņi no H86 mani ievilka savu iekšējo rēķinu kārtošanai, kurš kuru nostučījis VDK, un nu, kad vairs ar to nevaru samierināties, jo publicējot manus personu datus LRTT (pēc mana...


dzīvokli arī kāds bija vazājies un tīši atstājis pazīmes . :))) Man nav nekas slēpjams , bet līdz Debesīm tie dzīvnieki netiek .
Jāpārtrauc plēšanās pašu starpā , lai skaldi un valdi vairs nedarbotos !

Atbildēt

Tieši

15.02.2018. 11:02

»

Patiesībā

ir tā , ka pusmiljons lasa sēnes rietumos , lauki paliek tukšāki , meži šķidrāki , algas pieticīgas , bijušie partijnieki un čekisti un viņu radi draugi ,jeb 4. maija varza veido feodālu iekārtu...


par parsteigumu man pašam, tieši pats L. Grantiņš tieši man piekarina sadarbību ar VDK. Un tas jau ir tas pārsteidzošākais. Viņi no H86 mani ievilka savu iekšējo rēķinu kārtošanai, kurš kuru nostučījis VDK, un nu, kad vairs ar to nevaru samierināties, jo publicējot manus personu datus LRTT (pēc mana lūguma un draudiem tie tika izņemti), jau ar šo publikāciju man bija pievērsta DP uzmanība, domāju, ka DP cerēja atrast saikni starp mani LRTT. Jau piedzīvoju represijas. Neesmu pārliecināts, vai DP, vai kas, bet biju operatīvajā novērošanā veselu mēnesi mani izsekoja. Joprojām L. Grantiņš mani nepamatoti apvaino sadarbībā ar DP un VDK. Grib aiztaisīt muti un tiesības uz viedokli Pietiek. com. L. Grantiņš kļuvis man personiski par ienaidnieku. Par viņu lēmumu esmu pieņēmis. Kāds tas ir, man nav jāatklāj.

Atbildēt

Ir

15.02.2018. 10:04

jāpanāk , lai ne tikai VDK darboņi vairs nevar tikt pie varas , bet gan visi KP biedri un komjaunatnes funkcionāri ,lai pazūd no visām vadošajām struktūrā valstī . Un to vajadzēja izdarīt 26 gadus atpakaļ , nevis Grantiņu lamāt.
Es atceros ,kad Grantiņu pēdējo reizi paņēma ciet , tad ne tvneta , ne delfos ,ne apollo nevarēju pat komentāru ierakstīt. Viņi čurā , jo labi zin ko ēduši . Lai viņi ir marionetes , bet par nodevību būs jāatbild !

Atbildēt

Patiesībā

15.02.2018. 09:57

»

Sauciet to

par H86 deklarāciju vai memorandu, būtība nemainās. Lai rastos pamatota pārliecība, ka autors tai ir L. Grantiņš pats, uz tādām tiesībām var pastāvēt ikviens, ja LRTT saturs ņemams nopietni.Jau ilgstoši LRTT pastāv uz tiesībām katru un ikvienu bez patatojuma nozākāt. Turklāt, LRTT pastāv uz pašpasludinātām...


ir tā , ka pusmiljons lasa sēnes rietumos , lauki paliek tukšāki , meži šķidrāki , algas pieticīgas , bijušie partijnieki un čekisti un viņu radi draugi ,jeb 4. maija varza veido feodālu iekārtu .
Un tai varzai uz viedokļiem un memorandiem ir nospļauties .
Grantīņš vismaz pasaulei pasaka ,kas te notiek.
Cik es te vēroju , tad daudzi te piekarina čekistu birkas , ja kādam ir atšķirīgs viedoklis.Rodas iespaids brīžiem ,ka te darbojas varzas troļļi arī un lai aizbāztu muti kādam , arī izmanto birkas - čekists , cionists un tt ...

Atbildēt

Sauciet to

15.02.2018. 07:31

»

Viena lieta

ir sist sev pie krūtīm un bļaut, ka L. Grantiņš pats sacerējis H86 deklarāciju un vainot Rubeni, ka tas nozadzis viņa autortiesības uz minēto deklarāciju. Cita lieta ir mieriīgi izstāstīt, sīkumos aprakstīt, kā tas izdevies. Kā izdevies to popularizēt. Visam tam šaubas piešķir nevēlēšanās to darīt. ...


par H86 deklarāciju vai memorandu, būtība nemainās. Lai rastos pamatota pārliecība, ka autors tai ir L. Grantiņš pats, uz tādām tiesībām var pastāvēt ikviens, ja LRTT saturs ņemams nopietni.Jau ilgstoši LRTT pastāv uz tiesībām katru un ikvienu bez patatojuma nozākāt. Turklāt, LRTT pastāv uz pašpasludinātām tiesībām uz vienīgo pareizo viedokli cīņā par latviešu tautas tiesībām un interesēm. Bet kā ir patiesībā?

Atbildēt

Viena lieta

15.02.2018. 07:12

»

Latviešu

stilā , citam citu nograuzt. Tas te nu ir redzams. Pastalas ,kā jūs domājiet kaut ko panākt labu Latvijā , ja paši nevarat atrast kopēju valodu...


ir sist sev pie krūtīm un bļaut, ka L. Grantiņš pats sacerējis H86 deklarāciju un vainot Rubeni, ka tas nozadzis viņa autortiesības uz minēto deklarāciju. Cita lieta ir mieriīgi izstāstīt, sīkumos aprakstīt, kā tas izdevies. Kā izdevies to popularizēt. Visam tam šaubas piešķir nevēlēšanās to darīt. Katru, kas par to lūdz inormēt, apsūdz sadarbībā ar VDK. Turklāt persona 26 gadus tikai destruktīvi lamājas, ka šajā sakarā valsts viņu nenovērtē. Pa šiem 26 gadiem dzirdamas tikai lamas, nekā konstruktīva latviešu tautas labā. Vai nerastos šaubas, ka minēto H86 deklarāciju sarakstījusi kāda pavisam cita, trešā persona vai personu grupa?

Atbildēt

gaišs cilvēks, lai viņam veicas

15.02.2018. 03:23

luterāņus čeka ar nodomu infiltrēja ar visu ko, pat nodzērušamies aktierīšiem
šlesram derēja tikai katoļi..........

Atbildēt

to pļutosam

15.02.2018. 00:06

»

pļutaossss

Kalniņa kungs iečurā skudrās un nolaiza putinam zābaku


laizi sorosa pakaļu un esi apmierināts,nerātnais.

Atbildēt

Latviešu

14.02.2018. 23:52

stilā , citam citu nograuzt. Tas te nu ir redzams. Pastalas ,kā jūs domājiet kaut ko panākt labu Latvijā , ja paši nevarat atrast kopēju valodu?
Ta pie dirsas tas memorandums un svētie raksti !!!
Tie, kas tajā tribunālā ir aprakstīti un uzskaitīti taču ir Tautas nodevēji ! Un viņiem būs jāatbild , tas ir neizbēgami !

Atbildēt

jēzus

14.02.2018. 23:11

Patīkami lasīt,pamuļķu klubiņš,un patīkami atgriezties viduslaikos.

Atbildēt

vai nu

14.02.2018. 23:01

»

Nu ja!

Lai tak tas Grantiņš, pirms kādu vaino sadarbībā ar VDK , to dara. Viņa branžā pat bijusī tiesnese Briķe! Lai tad izpalīdz. Tas murmulis Grantiņš to var darīt bez problēmām! Par jebkuru! Nē, viņš to nedarīs, jo viņam prieku sagādā citus apmelot! Kā vēsta LRTT, Kaimiņš un Bordāns esot paši par Grantiņu...


VDK vienīgā organizācija, kā vienmēr sludināja Brežņevs "mēs esam pret antisemītismu un pret cionismu" , kas zin, kas Gorbačova atklātības laikā nesavairojās :)
Un, ja nu kāds advokāts piepalīdzēja pa kluso, tikai nesaki nevienam :)

Atbildēt

Nu ja!

14.02.2018. 22:44

»

kas

tur ko nesarakstīt deklarāciju? Pameklē internetā ko līdzīgu un raksti tik augšā


Lai tak tas Grantiņš, pirms kādu vaino sadarbībā ar VDK , to dara. Viņa branžā pat bijusī tiesnese Briķe! Lai tad izpalīdz. Tas murmulis Grantiņš to var darīt bez problēmām! Par jebkuru! Nē, viņš to nedarīs, jo viņam prieku sagādā citus apmelot! Kā vēsta LRTT, Kaimiņš un Bordāns esot paši par Grantiņu ko atraduši. Pagaidām neatklāj.

Atbildēt

Atceries, Grantiņ!

14.02.2018. 21:17

»

L.G.

Tā tikai tu,žvagin, dari visu ar VDK atbalstu


Pret mani nav un nevar būt kompromātu. Tavi draugi no VDK, vai nedraugi, to taču var pārbaudīt. Atrod un tad izpaudies! Pagaidām tu esi melis. Un ar augstākajām garīgajām vērtībām tev nav nekā kopīga.

Atbildēt

Te es vnk

14.02.2018. 21:14

»

L.G.

Tā tikai tu,žvagin, dari visu ar VDK atbalstu


redzu, kā cilvēks, L. Grantiņš, pats sev reāli rok bedri.

Atbildēt

Pastāsti, draudziņ,

14.02.2018. 21:12

»

Pasaki vēlreiz,

kā saraktīji H86 deklarāciju. Kā tev radās tādas domas, zināšanas un prasmes to reklamēt bez VDK atbalsta


sīkāk, kā tev, vienkāršam gāzes iekārtu atslēdzniekam, izdevās sarakstit H86 deklarāciju. Izstāsti, lūdzu, sīkumus. Neviens tevi nevaino, ka tu to izdarīji ar VDK. Nevajag apvaonoties un padziļināt bedri, kurā jau atrodies tikai tāpēc, ka apvaono bez pamata un tajā mēģini ar savu muļķību ievilkt citus. Daudzi būtu sajūsmā par to, ja tu sīkumos to izpaustu. Daudzi tic, ka to nav izdarījis Rubenis. Arī es tam ticu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...