Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nevajag muldēt

21.09.2020. 12:02

»

osvalds

Kādus konkrēti


KL 14.,22.,23 nodaļā uzskaitītos. Kopā pie duča pantu.

Atbildēt

smiekls

21.09.2020. 05:40

Eksperti neesot saklausījuši un sapratuši lielu daļu no noklausīto runātā, nav spējuši nodeikt vai ieraksts montēts, bet pilnīgi skaidri un nepārprotami noteikuši, ka runātāji atradušies tajā pašā telpā 3-5 metru attālumā un vienādā attālumā no noklausīšanās ierīces.

Atbildēt

to

21.09.2020. 05:33

To jurašu sen vajadzēja no...…..

Atbildēt

..

21.09.2020. 00:01

Mikelsons

Atbildēt

Krusttēvs. 4.daļa. Lomās:

20.09.2020. 23:59

Jurass
Lode
Strikis
Sparans
Klavins
Jurasa
Upenieks
Pujats

Atbildēt

Ātras pārdomas

20.09.2020. 23:53

1 - Kādas tad var būt problēmas ar ilgu telefonsarunu noklausīšanos? Noklausīties telefonsarunas var tikai ar Augstākās tiesas tiesneša akceptu. Tātad tāds ir saņemts, un noklausīšanās ir bijusi pamatota visa perioda garumā. Turklāt, piemēram, ASV arī ilgstoši (pat gadiem veic operatīvās darbības pret personām, lai atklātu nopietnus noziegumus. Ar 1 mēneša noklausīšanos var mušas tvarstīt, ne noziedzniekus.

- Bet nu par Juraša un viņa bandas metodēm rakstā viss pareizi pateikts. Cik ilgi tāds vēl būs Saeimas deputāts?


Atbildēt

lapsa

20.09.2020. 21:54

»

pietiek izlasītājs

Kur pazuda 500 EUR,lūk,tas ir jautājums!Vai nepaspēja visu naudu piemest vai nospert


Pārējās banknotes izrādījā viltoas.Neērta situācija,tagad septiņi gadi jātiesājas.

Atbildēt

Yess

20.09.2020. 21:49

Aptiekāra Labazņikova lietā Jurašs tak piesavinājās divus kilogramus pelmeņu, kas no lietas mistiski pazuda

Atbildēt

pārkāpumi

20.09.2020. 20:45

»

osvalds

Kādus konkrēti


analizēsim vārdu pārkāpt: !. parkāpt var tad, ja ir kam pārkāpt 2. pārkāpt var tad, ja ir kas pārkāpj 3....
Nu tā notiek tiesu sēdes.
Bet tu vaicā "kādi'

Atbildēt

tīms

20.09.2020. 19:43

Troļļi rej un kož,bet mēs Jurašam ticam.

Atbildēt

par faktu jau mūs tiesas netiesā

20.09.2020. 18:53

»

pietiek izlasītājs

Kur pazuda 500 EUR,lūk,tas ir jautājums!Vai nepaspēja visu naudu piemest vai nospert


viņi gadiem rejas, līdz viss izčākst. Ja nošauj vārnu, tad ātri notiesā. Kaut gan vis kultūrpasaule regulē plēsēju skaitu. Kultūrlaukos vārna bija retums, vismaz majām tā netuvojās, Rīga vārnu, bomžu, suņu, kaķu ...paradīze.
Tas no cikla: "dabiskās" pļavas, tādu nav, pļava ir no vārda pļaut.
Tieslietās tāds pats līmenis. Laikam tāpēc, ka ēd virzu un gārsu, neviens dzīvnieks tās neēd.

Atbildēt

nevajag muldēt

20.09.2020. 18:30

»

Latloto

Ļoti vājš rējiens...


Nav taisnība. Tie NAV tikai procesuāli pārkāpumi. Raksts ir par to, ka knābja darbinieki, darba pienākumus veicot, paši ir izdarījuši noziegumus.

Atbildēt

ansis

20.09.2020. 18:27

»

Veca ziņa

...


A kur tad Pordāns? Loceklis vai tikai lietderīgais?

Atbildēt

Diemžēl ar šādām “procesuālām kļūdām“

20.09.2020. 18:18

»

Latloto

Ļoti vājš rējiens...


ir ne tikai krimināllietas, bet arī administratīvās.

Atbildēt

ES

20.09.2020. 17:30

Lasot. viss sāk izskatīties pēc tā, ka šīs paviršības ir taisītas tīšām, iespējams pat labi atlīdzinātas.Pirms vēlēšanām viņš sagudroja pasaciņu par atteikšanos no piedāvātā kukuļa miljons apmērā... tad pats darīja visu, lai kavētu saukt kukuļa piedāvātāju pie atbildības - cik atceros, neatklājot vajadzīgos faktus lietas uzsākšanai un skaļi izbazūnējot to, kas izmeklētājiem bija jātura slepenībā, līdz ar to izmeklēšanu padarot neiespējamu. Šī lieta tā arī liekas, ir izčākstējusi, Bordāns, uz nelietībām fiksais darbonis varētu būt ieviesis vajadzīgās korekcijas. Jurašs smird jau no attāluma kopš tā laika, kad kā runāja caur tētiņa kontu pieņēma kukuli no firmas, kuras darbība tika pakļauta KNAB pārbaudei Kad rakstā par Rebenoka novākšanu , izlasīju, kādi darbi viņam stāvēja priekšā, tad , nez kādēļ, ienāca prātā Juraši. Arī par Ivanova slepkavību... arī tur pa vidu maisījās Jurašu vārdS.

Atbildēt

pietiek izlasītājs

20.09.2020. 17:26

»

??

Vai tad tas jāsaprot, ka nekas nav bijis un Magonis nemaz nav vainīgs


Kur pazuda 500 EUR,lūk,tas ir jautājums!Vai nepaspēja visu naudu piemest vai nospert?

Atbildēt

Veca ziņa

20.09.2020. 17:09


juraš, sparāns,kļaviņš, strīķis utt. prasti mentu bandīti kuri iefiltrējušies varā. Ar šantāžu,reketu uzņēmuma reģistru utt. veic noziegumus kurus daļē pa TV atrāda,tik tas pat nav 0.1% no šā grupējuma darbiem ! Viņi apdraud Valsti vairāk nekā visi bandīti un oligrhi kopā !!! Jo mentu bandīti ir viss trakākais ko kādai valstij var novēlēt !!! Šarikovi šie kungi !!!!

Atbildēt

In vino veritas

20.09.2020. 16:29

»

fakts

Raksts ir pilnīgi slima suņa murgi...


Nauda, kas saņemta par murgu tiražēšanu, jau nesmird :)

Atbildēt

Kārlis

20.09.2020. 15:50

Šitā ir īstā juraša un viņa līdzdalībnieka sparāna metode ielavīties svešās mājās un objektos piesedzoties ar Valsts pilnvarām, kas galu galā beidzās ar īpašuma sagrābšanu savas bandas alkatīgos nolūkos. Juraš kļuvis tik nekaunīgs savu shēmu realizācijā, ka likumi uz viņu un viņa bandu nedarbojās. Viņi veic vienu noziegumu pēc otra piesedzoties ar savām valsts pilnvarām. Ja viņš organizēja prettiesisku iekļūšanu Magoņa bijušās sievas īpašumā un bez tiesas atļaujas uzstādīja noklausīšanās ierīces tad kur garantija, ka viņš vakar neiekļuva Rebenoka mājā, jo viņa sievai Allai 22.septembrī jāpiedalās Olainfarm akcionāru sapulcē.

Atbildēt

??

20.09.2020. 15:14

Vai tad tas jāsaprot, ka nekas nav bijis un Magonis nemaz nav vainīgs?

Atbildēt

Latloto

20.09.2020. 15:09

Ļoti vājš rējiens.
Ja viss, uz ko brauc Magoņa&co aizstāvība ir dažas procesuālas kļūmes, kuras nevar ietekmēt faktu, ka pati pretlikumīgā darbība-kukuļosana, netiek noliegta, ceru uz drīzu un taisnīgu rezultātu -alkatībai ir jātiek sodītai (līdzīgi kā šonakt to pieredzēja kāds savulaik truls un uzpūtīgs veterenārijas lieluzņēmējs).

Atbildēt

fakts

20.09.2020. 15:07

Raksts ir pilnīgi slima suņa murgi!
1) Tas, ka kaut kas nav bijis atšifrēts vai pārtulkots, nekādi nenozīmē, ka pierādījums iegūts nelikumīgi.
2) No krimināltiesiskā viedokļa nav svarīgi kam pieder īpašums kurā veic operatīvās darbības, bet tas kas tajā uzturas.
3) Lai ievietotu noklausīšanās ierīci nav nepieciešams slepeni iekļūt īpasumā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...