Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nevajag muldēt

21.09.2020. 12:02

»

osvalds

Kādus konkrēti


KL 14.,22.,23 nodaļā uzskaitītos. Kopā pie duča pantu.

Atbildēt

smiekls

21.09.2020. 05:40

Eksperti neesot saklausījuši un sapratuši lielu daļu no noklausīto runātā, nav spējuši nodeikt vai ieraksts montēts, bet pilnīgi skaidri un nepārprotami noteikuši, ka runātāji atradušies tajā pašā telpā 3-5 metru attālumā un vienādā attālumā no noklausīšanās ierīces.

Atbildēt

to

21.09.2020. 05:33

To jurašu sen vajadzēja no...…..

Atbildēt

..

21.09.2020. 00:01

Mikelsons

Atbildēt

Krusttēvs. 4.daļa. Lomās:

20.09.2020. 23:59

Jurass
Lode
Strikis
Sparans
Klavins
Jurasa
Upenieks
Pujats

Atbildēt

Ātras pārdomas

20.09.2020. 23:53

1 - Kādas tad var būt problēmas ar ilgu telefonsarunu noklausīšanos? Noklausīties telefonsarunas var tikai ar Augstākās tiesas tiesneša akceptu. Tātad tāds ir saņemts, un noklausīšanās ir bijusi pamatota visa perioda garumā. Turklāt, piemēram, ASV arī ilgstoši (pat gadiem veic operatīvās darbības pret personām, lai atklātu nopietnus noziegumus. Ar 1 mēneša noklausīšanos var mušas tvarstīt, ne noziedzniekus.

- Bet nu par Juraša un viņa bandas metodēm rakstā viss pareizi pateikts. Cik ilgi tāds vēl būs Saeimas deputāts?


Atbildēt

lapsa

20.09.2020. 21:54

»

pietiek izlasītājs

Kur pazuda 500 EUR,lūk,tas ir jautājums!Vai nepaspēja visu naudu piemest vai nospert


Pārējās banknotes izrādījā viltoas.Neērta situācija,tagad septiņi gadi jātiesājas.

Atbildēt

Yess

20.09.2020. 21:49

Aptiekāra Labazņikova lietā Jurašs tak piesavinājās divus kilogramus pelmeņu, kas no lietas mistiski pazuda

Atbildēt

pārkāpumi

20.09.2020. 20:45

»

osvalds

Kādus konkrēti


analizēsim vārdu pārkāpt: !. parkāpt var tad, ja ir kam pārkāpt 2. pārkāpt var tad, ja ir kas pārkāpj 3....
Nu tā notiek tiesu sēdes.
Bet tu vaicā "kādi'

Atbildēt

tīms

20.09.2020. 19:43

Troļļi rej un kož,bet mēs Jurašam ticam.

Atbildēt

par faktu jau mūs tiesas netiesā

20.09.2020. 18:53

»

pietiek izlasītājs

Kur pazuda 500 EUR,lūk,tas ir jautājums!Vai nepaspēja visu naudu piemest vai nospert


viņi gadiem rejas, līdz viss izčākst. Ja nošauj vārnu, tad ātri notiesā. Kaut gan vis kultūrpasaule regulē plēsēju skaitu. Kultūrlaukos vārna bija retums, vismaz majām tā netuvojās, Rīga vārnu, bomžu, suņu, kaķu ...paradīze.
Tas no cikla: "dabiskās" pļavas, tādu nav, pļava ir no vārda pļaut.
Tieslietās tāds pats līmenis. Laikam tāpēc, ka ēd virzu un gārsu, neviens dzīvnieks tās neēd.

Atbildēt

nevajag muldēt

20.09.2020. 18:30

»

Latloto

Ļoti vājš rējiens...


Nav taisnība. Tie NAV tikai procesuāli pārkāpumi. Raksts ir par to, ka knābja darbinieki, darba pienākumus veicot, paši ir izdarījuši noziegumus.

Atbildēt

ansis

20.09.2020. 18:27

»

Veca ziņa

...


A kur tad Pordāns? Loceklis vai tikai lietderīgais?

Atbildēt

Diemžēl ar šādām “procesuālām kļūdām“

20.09.2020. 18:18

»

Latloto

Ļoti vājš rējiens...


ir ne tikai krimināllietas, bet arī administratīvās.

Atbildēt

ES

20.09.2020. 17:30

Lasot. viss sāk izskatīties pēc tā, ka šīs paviršības ir taisītas tīšām, iespējams pat labi atlīdzinātas.Pirms vēlēšanām viņš sagudroja pasaciņu par atteikšanos no piedāvātā kukuļa miljons apmērā... tad pats darīja visu, lai kavētu saukt kukuļa piedāvātāju pie atbildības - cik atceros, neatklājot vajadzīgos faktus lietas uzsākšanai un skaļi izbazūnējot to, kas izmeklētājiem bija jātura slepenībā, līdz ar to izmeklēšanu padarot neiespējamu. Šī lieta tā arī liekas, ir izčākstējusi, Bordāns, uz nelietībām fiksais darbonis varētu būt ieviesis vajadzīgās korekcijas. Jurašs smird jau no attāluma kopš tā laika, kad kā runāja caur tētiņa kontu pieņēma kukuli no firmas, kuras darbība tika pakļauta KNAB pārbaudei Kad rakstā par Rebenoka novākšanu , izlasīju, kādi darbi viņam stāvēja priekšā, tad , nez kādēļ, ienāca prātā Juraši. Arī par Ivanova slepkavību... arī tur pa vidu maisījās Jurašu vārdS.

Atbildēt

pietiek izlasītājs

20.09.2020. 17:26

»

??

Vai tad tas jāsaprot, ka nekas nav bijis un Magonis nemaz nav vainīgs


Kur pazuda 500 EUR,lūk,tas ir jautājums!Vai nepaspēja visu naudu piemest vai nospert?

Atbildēt

Veca ziņa

20.09.2020. 17:09


juraš, sparāns,kļaviņš, strīķis utt. prasti mentu bandīti kuri iefiltrējušies varā. Ar šantāžu,reketu uzņēmuma reģistru utt. veic noziegumus kurus daļē pa TV atrāda,tik tas pat nav 0.1% no šā grupējuma darbiem ! Viņi apdraud Valsti vairāk nekā visi bandīti un oligrhi kopā !!! Jo mentu bandīti ir viss trakākais ko kādai valstij var novēlēt !!! Šarikovi šie kungi !!!!

Atbildēt

In vino veritas

20.09.2020. 16:29

»

fakts

Raksts ir pilnīgi slima suņa murgi...


Nauda, kas saņemta par murgu tiražēšanu, jau nesmird :)

Atbildēt

Kārlis

20.09.2020. 15:50

Šitā ir īstā juraša un viņa līdzdalībnieka sparāna metode ielavīties svešās mājās un objektos piesedzoties ar Valsts pilnvarām, kas galu galā beidzās ar īpašuma sagrābšanu savas bandas alkatīgos nolūkos. Juraš kļuvis tik nekaunīgs savu shēmu realizācijā, ka likumi uz viņu un viņa bandu nedarbojās. Viņi veic vienu noziegumu pēc otra piesedzoties ar savām valsts pilnvarām. Ja viņš organizēja prettiesisku iekļūšanu Magoņa bijušās sievas īpašumā un bez tiesas atļaujas uzstādīja noklausīšanās ierīces tad kur garantija, ka viņš vakar neiekļuva Rebenoka mājā, jo viņa sievai Allai 22.septembrī jāpiedalās Olainfarm akcionāru sapulcē.

Atbildēt

??

20.09.2020. 15:14

Vai tad tas jāsaprot, ka nekas nav bijis un Magonis nemaz nav vainīgs?

Atbildēt

Latloto

20.09.2020. 15:09

Ļoti vājš rējiens.
Ja viss, uz ko brauc Magoņa&co aizstāvība ir dažas procesuālas kļūmes, kuras nevar ietekmēt faktu, ka pati pretlikumīgā darbība-kukuļosana, netiek noliegta, ceru uz drīzu un taisnīgu rezultātu -alkatībai ir jātiek sodītai (līdzīgi kā šonakt to pieredzēja kāds savulaik truls un uzpūtīgs veterenārijas lieluzņēmējs).

Atbildēt

fakts

20.09.2020. 15:07

Raksts ir pilnīgi slima suņa murgi!
1) Tas, ka kaut kas nav bijis atšifrēts vai pārtulkots, nekādi nenozīmē, ka pierādījums iegūts nelikumīgi.
2) No krimināltiesiskā viedokļa nav svarīgi kam pieder īpašums kurā veic operatīvās darbības, bet tas kas tajā uzturas.
3) Lai ievietotu noklausīšanās ierīci nav nepieciešams slepeni iekļūt īpasumā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...