Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Litrs

01.05.2024. 00:07

Kukuli ņēma / deva??!

Atbildēt

Valsts korumpēta visos līmeņos

30.04.2024. 08:10

Fu pretīgs tas kantoris

Atbildēt

Catania Corado

29.04.2024. 16:13

Es redzēju sapni, ka viss, ko var darīt advokāte Kvjatkovska, ir sava viedokļa izplatīšana caur publikācijām nra. Tas pats bija tiesvedībās pret Vazkevicu, Tamuzzu un citiem. Ko mēs varam teikt? Nespējīga advokāte, jo viņas klienti tik un tā tika notiesāti.

Atbildēt

Mikelsons

29.04.2024. 15:56

Pie visa vainīgs Jurašs. Viņš lika izmantot šādas metodes.

Atbildēt

?!

29.04.2024. 11:29

»

Atis Priedītis

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.18...


atuks takš kosmosa tālēs aizšāvis ar NLO,šeitan
šāmējā mākslīgais intelekts......Vellos kas tik
nenotiek?!

Atbildēt

Atis Priedītis

29.04.2024. 03:31

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.18

Paši nopietnāki mēģinājumi Kristapu nogalināt notika viņu otrajā dzīves vietā. Tikai dažus gadus pirms kodolkara sākšanās Kristaps atrada izskaidrojumu šim faktam. Tika atvērti tā saucamie "čekas maisi" ar to cilvēku uzvārdiem. kuri bija aktīvi sadarbojušies ar okupācijas varas slepeno dienestu. Izpētot šos sarakstus, Kristaps pārliecinājās, ka viņa otrajā dzīves vietā dzīvojošu cilvēku uzvārdu skaits bija neloģiski liels.

Ja visas valsts mērogā apmēram tāda paša lieluma apdzīvoto vietu "pārstāvēja" tikai viens vai divi cilvēki, tad ciematu kurā dzīvoja Kristaps - apmēram 30 cilvēki. Un gandrīz visus šos cilvēkus Kristaps pazina personīgi, ar daudziem pat bija izveidojušās draudzīgas attiecības. Kāpēc šo cilvēku skaits bija tik neticami liels, Kristaps noskaidrot necentās.

Šajā dzīves vietā kopumā bija gandrīz 10 reizes, kad Kristapam bija iespēja aiziet bojā "nelaimes gadījumā". Skaidrs, ka nevienam citam cilvēkam viņš par šāda veida notikumiem nestāstīja, jo saprata - neviens Kristapa stāstītajam neticēs un drīzāk jau ieteiks Kristapam doties pie psihiatra. Tā tolaik un arī pēc neatkarīgas valsts atjaunošanas bija ierasta prakse. Stāsti par cilvēku vajāšanām un pat nogalināšanām ko veica slepenie dienesti, tika atzīti par psihiski slimu cilvēku murgiem un fantāzijām.

Kristaps saprata, ka ir jāpārceļas dzīvot kaut kur citur. Viņam bija īsa tikšanās ar vietējo slepenā dienesta virsnieku, kurš pavisam atklāti, esot ar Kristapu divatā, pateica šādus vārdus: "Brauc prom no šejienes, tev te mieru neliks nekad. Jā, tevi aizliedza un vajāja, bet ja tu mēģināsi mūs iesūdzēt tiesā. tu neko nepanāksi. Tiesā mēs visi melosim". Un Kristaps kopā ar sievu pārcēlās uz citu dzīves vietu.

Atbildēt

Rublis

29.04.2024. 02:19

Būtu Trojka un Vishka - viss būtu drusku vienkāršāk!!

Atbildēt

Māte Terēze

28.04.2024. 19:37

Atkal tas nevainīgais Magone, kurš tikai pavizināties ar mašīnīti bija izvedis pusmiljonu.

Atbildēt

VB

28.04.2024. 19:23

»

Jupis

Drīzāk jau lieta būtu valsts drošības kompentece,jo skaidri ir iezìmèts bīstams valsts drošības apdraudējums ar augsta līmeņa ieredņu,Maskavas ietekmes aģentu iesaisti


Tomēr, advokāts jautās, tieši kā "skaidri ir iezìmèts", kā to var konstatēt, kādā apgaismojumā jāskatās, ar cik lielu lupu etc. Vai kas tāds ir saklausāms arī šajās legāli / nelegāli noklausītajās sarunās? Kas vēl tur varētu būt "iezīmēts" etc, etc.
Un apsūdzībai tas ir jāpierāda ar lielu varbūtību, lai tiesa tad varētu lemt vismaz pēc būtības, kad konkrētu pārkāpumu it kā nava! Vai ne tā?

Atbildēt

Jupis

28.04.2024. 18:41

Drīzāk jau lieta būtu valsts drošības kompentece,jo skaidri ir iezìmèts bīstams valsts drošības apdraudējums ar augsta līmeņa ieredņu,Maskavas ietekmes aģentu iesaisti.

Atbildēt

B.ordāna pasūtījumi

28.04.2024. 18:24

B.ordāna pasūtījumu krimināllietās uzsvars ir uz mierizlīgumu starp reiderējamā uzņēmuma amatpersonu-īpašnieku un cietušo, kuru pārstāv B.ordāna advokātu kantorītis Wall.

Ja lieta iet uz tiesu, tad lohu notiesā un uzliek pienākumu samaksāt mantisko kaitējumu.

Šajā iztiesājamā KNAB “izmeklētajā” pēc visām pazīmēm pasūtījuma kriminālprocesā nenostrādāja pasūtītāju cerība uz mierizlīgumu un vieglo naudiņu.

Kā rezultātā krimināllieta tiesā virzās attaisnojoša sprieduma virzienā, jo B.ordāna kompaškas šī brīža iespējas tiesās šāda kīmeņa lietās ir ierobežotas.Atbildēt

Fakti un kokteiļi

28.04.2024. 17:49

Tas dalbajobs Straume nav strādājis par izmeklētāju, personāžam nav izpratnes par Kriminālprocesa likumu.

Atbildēt

VB

28.04.2024. 16:18

Lasījat: "Apsūdzība uzstāja, ka pēc apgrozījuma un citiem rādītājiem “Latvijas dzelzceļa” vadītājs sava dienesta stāvokļa ietvaros nekādi nevarētu jebkādā veidā ietekmēt tāda dzelzceļa giganta kā “Krievijas dzelzceļš” vadītāju V. Jakuņinu. Līdz ar to būtu secināms, ka naudu O. Osinovskis U. Magonim ir devis nevis par šo iespējamo protekciju, bet gan par četru lokomotīvju pirkšanas darījumu."

Te galvenais: ...būtu secināms! Tomēr nav pierādams, vai nē?

Izskatās, kārtējais prokuratūras brāķis, ne vairāk.

Atbildēt

!?

28.04.2024. 14:51

»

nu kas te atklājas

KNAB darbība -Krievijas specdienestu projekts


Varēji necensties. Šoreiz šai portālā jau skaidrāk lietas par to procesu. Jo process virzās un tiesai vairs nav ko teikt. ! ir smacene.

Atbildēt

Padomju menta asaras

28.04.2024. 13:41

Kā jau padomijā piņemts - menti balti un pūkaini, kukuļus neņem, dzīvo atbilstoši oficiālajiem ienākumiem😂

Atbildēt

biedram pautmanim

28.04.2024. 13:23

saimnieks nomainījies, bet dziesma tā pati vecā: "maizestēvs - balts un pūkains kustonis!"

Atbildēt

!

28.04.2024. 13:13

Šī informācija ir ar pamatīgu ''smaceni'', jo te jau ne reizi publicēta, tāpēc portāls varēja šoreiz necensties. Daļēji tā saistās ar portāla paša pamatīgu izgāšanos, kad tika sludināts ''konkurss'' par to, kas tā varētu būt par ierīci, kura var tik ilgi strādāt bez barošanas bloka maiņu. Ātri vien atsaucās, visticamāk, mednieks, kurš uzrakstīja komentārā ziņu, ka mežā kameras stāv bez barošanas bloka maiņas ļoti ilgi, ieslēdzās tikai uz kustību. Šķiet ka bija arī norādes uz saitēm. Paziņojums par ''konkursu'' ātri vien pazuda, bet informācija par uzvarētāja apbalvošanu neparādījās.

Atbildēt

Re nu!

28.04.2024. 12:57

Tieši jau tā pat kā Rimševica lietā! Tas luek domāt, ka safabricētie ieraksti ir piegādāti no malas…

Atbildēt

nu kas te atklājas

28.04.2024. 12:55

KNAB darbība -Krievijas specdienestu projekts?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...