Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edgars A

29.08.2020. 12:34

Vulfsons vareetu buut priekshnieks, tachu raksti Tu arii bleenjas.

Atbildēt

!

23.08.2020. 09:39

»

nekrietnajam autoram

Nekrietns raksts: cilvēks, kas miris, nevar jums atbildēt... Tā vietā, lai pastāstītu par sevi, apgāni mirušos


trockis miris,vulfsons miris,novodvorska mirusi,atliek tikai mutes atverusiem skatities sorosam,troickim,tihanovskai un zelenskim mute !

Atbildēt

vienigais cinas lidzeklis

23.08.2020. 09:37

»

precizēsim

Arī šobrīd mēs pret CIP un liberastiem esam bezspēcīgi. Viņi pilnībā kontrolē visus lielos masu medijus


boikots jebkadam ,,velesanam,, nato okupantu karaspeka klatbutnes apstaklos !

Atbildēt

nekrietnajam autoram

23.08.2020. 09:22

Nekrietns raksts: cilvēks, kas miris, nevar jums atbildēt... Tā vietā, lai pastāstītu par sevi, apgāni mirušos.

Atbildēt

Kaža

22.08.2020. 16:53

»

RB

Par vērtībām neviens nerunā, ja runā, jo tad tikai žīdu strīdi ceļas! Vērtības, par kurām nerunā, apvieno. Virsvadības riska punkti ir subjektu konkurence, tukšas ambīcijas, ko dēvē par populismu un mazvērtības kompleksu kompensācijas - dārgiem auto, neadekvāti lieliem NĪ utt. Mankārība nav savienojama...


Nekādi plaši informācijas avoti nav pieejami.Ir pieejama vienpusīga,dzeltenās preses informācija.Juku laikos barojos no krievu tālaika man simpātiskās sociāldemokratiskās preses,kurā izrādījās ir tikai mežonīgā kapitālisma sagatavošanas ierocis un tika gatavota tāpat kā Latvijā,tikai augstākā līmenī,PSRS ideologu,specdienestu kabinetos.

Atbildēt

savējie > sofa

22.08.2020. 16:13

»

sofa

Te jau visādi troļļi atkal ļerkšķ


Komjaunatnes sekretāri ir jūtīga tēma, kas vieno neskatoties uz tautību, kā valsts, tā pašvaldības sektoru - nosaka ekonomiku valstī, cīnās par mēra vietu Rīgā utjpr..

Atbildēt

sofa

22.08.2020. 15:40

Te jau visādi troļļi atkal ļerkšķ.

Atbildēt

Latvija var

22.08.2020. 14:31

Nav iespējams noslēpt to, ka šobrīd vara, formālā un reālā, atrodas komjauniešu līderu rokās un nevienam tas nerada jautājumus un diskomfortu. Daļa komunistu pēdējā brīdī, paužot savu attieksmi, izstājās no KP, bet nav dzirdēts, ka jel viens komjaunatnes sekretārs būtu nolicis savu biedra karti un izteicis nožēlu.

Atbildēt

precizēsim

22.08.2020. 13:20

»

RB

Mans pēdējais komentārs ir 21.08.2020. 14:48. Sekojošos komentārus ar niku RB ir rakstījis kāds trollis no J. Dikļiem


Arī mans pēdējais komentārs ir “precizēsim 21.08.2020. 14:32”, arī man liekas, ka komentārus mūsu vārdā raksta no J. Dikļiem vai LRTT.

Atbildēt

RB

22.08.2020. 12:46

»

precizēsim

Tu tā arī neko nesaprati.Vēlreiz,ģimene,dzimta ,tauta,balstīti uz vērtību sistēmu.Ienācējiem nāksies pieņemt esošo vērtību sistēmu,vai arī doties mājup


Par vērtībām neviens nerunā, ja runā, jo tad tikai žīdu strīdi ceļas! Vērtības, par kurām nerunā, apvieno. Virsvadības riska punkti ir subjektu konkurence, tukšas ambīcijas, ko dēvē par populismu un mazvērtības kompleksu kompensācijas - dārgiem auto, neadekvāti lieliem NĪ utt. Mankārība nav savienojama ar vērtībām, par kurām nerunā.

Problēma ir neizpratne par šodienas situāciju. Neinformētība, lai gan pieejami visplašākie informācijas resursi.

Atbildēt

Jons

22.08.2020. 12:02

»

izdevusies valsts

Šodien nra.lv Veidemanes intervija ar D.Īvānu par Baltijas ceļu, kuru, izrādās, ierosinājuši igauņi. Tur rakstu komentēt nevar, jo ir tādi svētie, kurus nedrīkst aiztikt...


Ja kāds nezina- Ivans ir bijušais okupētās Latvijas augsta ranga okupantu idelogs.Viss viņa teiktais attiecībā uz neatkarību ir jāuztver kā parodija un pamflets un iederās melnā humora klasifikācijā.Okupantu dresētais klauns darbībā.

Atbildēt

precizēsim

22.08.2020. 11:40

»

no malas

Nacionālisma ideoloģija valdīja Latvijā K.Ulmaņa laikā. Kaut arī iekārta nebija demokrātiska, kas bija trūkums, tomēr tautsaimniecības sasniegumi bija ievērojami...


Tu tā arī neko nesaprati.Vēlreiz,ģimene,dzimta ,tauta,balstīti uz vērtību sistēmu.Ienācējiem nāksies pieņemt esošo vērtību sistēmu,vai arī doties mājup.
Kādreiz balsoju gan,pēc iestāšanās eirokolchozā nekādās vēlēšanās dalību neesmu ņēmis.

Atbildēt

RB

22.08.2020. 11:35

Mans pēdējais komentārs ir 21.08.2020. 14:48. Sekojošos komentārus ar niku RB ir rakstījis kāds trollis no J. Dikļiem

Atbildēt

no malas

22.08.2020. 11:16

»

precizēsim

Vērtību sistēma nav abstrakts lielums,tā ir visa pamatā


Nacionālisma ideoloģija valdīja Latvijā K.Ulmaņa laikā. Kaut arī iekārta nebija demokrātiska, kas bija trūkums, tomēr tautsaimniecības sasniegumi bija ievērojami.
Mūsdienās nacionālisms nepieciešams valstīs, kur imigrantu pieplūdums draud iznīdēt pamatnāciju. Kura tauta gan gribēs apmierināties ar tādu kā indiāņu rezervāta statusu?
Bet tie, kas aicina boikotēt vēlēšanas, parasti paši gan teciņiem skrien balsot...

Atbildēt

precizēsim

22.08.2020. 10:41

»

RB

Visaugstākā virsorganizācija nav abstrakta vērtību sistēma, bet subjektu apvienība - reālas personas ar vienotu ideoloģisko nacionālo vai pārnacionālo koncepciju...


Vērtību sistēma nav abstrakts lielums,tā ir visa pamatā.
Ideoloģija un nacio/anālisma ir surogātvērtības.

Atbildēt

izdevusies valsts

22.08.2020. 10:05

Šodien nra.lv Veidemanes intervija ar D.Īvānu par Baltijas ceļu, kuru, izrādās, ierosinājuši igauņi. Tur rakstu komentēt nevar, jo ir tādi svētie, kurus nedrīkst aiztikt.
Protams, visi pasākumi, lai atbrīvotos no impērijas, bija noderīgi.
Tikai - Īvāns piedraud tiem, kuri "ļerkst par Latviju kā neizdevušos valsti". Viņaprāt, laikam ir pareizi runāt, ka Latvijā ir demokrātija, ja patiesībā valda oligarhija. Kas ir nopirkuši lielākos masu medijus? Vai nav vienalga, vai vietējie, vai ārvalstu oligarhi?
" Pietiek" vismaz ir tāds demokrātiskāks (ja publicēs manu komentu :))

Atbildēt

ha-ha

22.08.2020. 08:55

»

RB

Visaugstākā virsorganizācija nav abstrakta vērtību sistēma, bet subjektu apvienība - reālas personas ar vienotu ideoloģisko nacionālo vai pārnacionālo koncepciju...


Ļeņina jaunatnes miljonāri ietērpušies tautas tērpos un dziedot tautas dziesmas sadarbībā ar ārzemju miljonāriem plucinā tautu kā vanags vistu.

Atbildēt

RB

22.08.2020. 08:22

»

precizēsim

Visaugstākā virsorganizācija ir vērtību sistēma,tieši ar to arī jāsāk.Ģimene ir viens no vērtību sistēmas balstiem


Visaugstākā virsorganizācija nav abstrakta vērtību sistēma, bet subjektu apvienība - reālas personas ar vienotu ideoloģisko nacionālo vai pārnacionālo koncepciju.

Nacionālo interešu virsorganizācija nav arī latviešu tautas tērpos ietērpts deju kolektīvs, paužot nacionalitāti tukšā nacionālā atribūtikā.

Latviešu tautas ienaidnieki mēģina aizstāt patieso latviešu idenditāti ar tautastērpos ietērptiem dziesmu un deju kolektīviem un tukšām runām par vērtībām.

Atbildēt

RB

21.08.2020. 19:03

»

precizēsim

Liksim mierā seno vēsturi,mēs to nezinām un mēģināsim iztikt bez nācijām,jo, ir ģimene,ir dzimta un ir tauta,bez šīm pamatvērtībām neiztikt


Diemžēl ģimene sairstošā valstī nav aizsargāta. Un svarīgi ir saprast, ka pašnoteikšanās bez virsorganizācijas - pašpārvaldes atrauti no vēstures nav iespējama. Ne velti ir spēkā aksioma - kas kontrolē pagātni un tās vēsturi, tas kontrolē nākotni.

Atbildēt

RB

21.08.2020. 18:29

»

precizēsim

Ignorēt vēlēšanas nevajadzētu,tās jāboikotē.Vietējās pašpārvaldes jāveido,tikai pēc citiem noteikumiem,tās jau būs citas vēlēšanas


Valsts pirms valsts. Es domāju, ka ir jāapskata latviešu nāciju vienojošā atmiņa un tās aspekti. Pirms valsts bija Livonijas ordenis. Ordeņa varas aspekta doktrīna šodienas latviešu nācijas pašpārvaldes kontekstā, kā alternatīva esošās valsts nespējā strādāt pamatnācijas interesēs ar savām bojāejas pazīmēm.

Atbildēt

precizēsim

21.08.2020. 16:49

»

RB

Ignorēt vēlēšanas nevajadzētu...


Ignorēt vēlēšanas nevajadzētu,tās jāboikotē.Vietējās pašpārvaldes jāveido,tikai pēc citiem noteikumiem,tās jau būs citas vēlēšanas.

Atbildēt

RB

21.08.2020. 14:52

»

precizēsim

Arī šobrīd mēs pret CIP un liberastiem esam bezspēcīgi. Viņi pilnībā kontrolē visus lielos masu medijus


Esmu akmeņkalis Anglijā, domāju, ka daudzi to nezin. Man nevajag Latvijas zemi, netaisos to ēsts (to eat) esmu 4. maija varas verdzināts pagaidu darbos izsūtījumā. Es to visu esmu aprakstījis. Lasīt šeit. Pienāks diena un Latvija kļūs brīva un mani kā tās prezidentu no trimdas sagaidīs visa Latvija Rīgas lidostā. Ir viens veids, kā sagaidīt, un ir daudz citu veidu! Bet nekas nav akmenī iekalts, bet, ja ir, tad arī tas ir nekas.

Vakar komentāros bija palaists trollis, kurš rakstīja dumības no mana vārda, to es saku, lai citi, kas mani pazīst (to suck), lai zin.

Atbildēt

Kaža

21.08.2020. 14:32

»

Atis Priedītis

Arī šobrīd mēs pret VDK un komunistiem esam bezspēcīgi. Viņi pilnībā kontrolē visus lielos masu medijus. Un cilvēki šos bagātos, slavenos joprojām mīl no visas sirds. Tas tiešām tā ir jo "tolaik taču jau citādāk nevarēja". Savukārt tiem, kurus okupācijas laikā vajāja un aizliedza arī šobrīd ir līdzīga...


Padomju okupantu kontrolētie pašvaldnieki un ideologi miermīlīgi teatrālā ceļā pārņēma absolūto varu,kuru tagad sargā ar ES,NATO un arī Krievijas atbalstu.Vislabāk tas vērojās lauku pašvaldībās,kurās kadru mainība notiek vecuma nevarības dēļ.Visa okupācijas totalitārā režīmā pielietotā tautas apspiešanas tehnoloģija strādā vēl efektivāk.Rezultats-tautas bēgšana,varmācīga sociālā nevienlīdzība,cilvēktiesību tulkošana tikai varas valodā,dzīves līmenis pat zem okupācijas laiku līmeņa,vieta ES nabagu sarakstā bez izredzēm.

Atbildēt

RB

21.08.2020. 13:48

»

precizēsim

Arī šobrīd mēs pret CIP un liberastiem esam bezspēcīgi. Viņi pilnībā kontrolē visus lielos masu medijus


Ignorēt vēlēšanas nevajadzētu.

Varētu padomāt, kā organizēties pašiem, izveidojot savu vietējo pārvaldi. Ir atrodami piemēri kā to izdarīt pilsētā daudzu dzīvokļu mājā, un citur. Tas būs jādara, citas izejas nav. Tautas pašpārvalde.

Vakar komentāros bija palaists trollis, kurš rakstīja dumības no mana vārda.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.08.2020. 13:14

»

Lasītājs

Ļoti izglītojošs raksts. Citādi domāju, ka mēs bijām muļķi, bet pret pieredzes bagāto čeku, mēs bijām bezspēcīgi


Arī šobrīd mēs pret VDK un komunistiem esam bezspēcīgi. Viņi pilnībā kontrolē visus lielos masu medijus. Un cilvēki šos bagātos, slavenos joprojām mīl no visas sirds. Tas tiešām tā ir jo "tolaik taču jau citādāk nevarēja". Savukārt tiem, kurus okupācijas laikā vajāja un aizliedza arī šobrīd ir līdzīga situācija. Masu mediji un oficiālās izdevniecības viņus ignorē. Zaļā gaisma joprojām ir bijušajiem stukačiem un komunistiem.

Atbildēt

vai nav smieklīgi

21.08.2020. 11:12

»

pie mums

daudzas "cienījamas" personas nav smādējušas naudu... Vēl trakāk - klanījušās uz visām debess pusēm


ka bijušās komjaunietes un partijnieces Veidemane un Monika Zīle no la (augstākā partijas skola Maskavā!) izsmej Zatlerpāri, ka tie devušies uz veikalu nevis svētcełojumā uz Aglonu.

Atbildēt

Pilsonis

21.08.2020. 10:47

Bet kādi ir latviešu tautas mērķi. Ja tie ir nedaudz pakaifot(un ne visiem) un tad nosprāgt, tad visi tie LTF darboņi ir malači. Ja mērķi ir tautai kļūt stiprākai, lai dzīvot simtiem gadu, tad LTF darbība ir jāizmeklē ar tendeci viņus tiesāt, protams pie pastāvošā kangaru režīma tas nav iespējams.
Ko sēsi to pļausi. Nākotne veidojas pagātnē.

Atbildēt

porno trijata butu interesants,to apskatitu

21.08.2020. 10:30

»

vēsture

Bildē vidū Kalniete - vecā Jurkāna un Godmana mīļākā


bet ta,pilniga vienaldziba pret siem 3 latviesu mulkotajiem.

Atbildēt

pie mums

21.08.2020. 10:17

»

...

Gluži pretēji,autors malacis,lai laba veselība.Ir tikai atsevišķas nianses,piemēram,mūziku pasūta tas kurš maksā,bet kam tad pieder nauda


daudzas "cienījamas" personas nav smādējušas naudu... Vēl trakāk - klanījušās uz visām debess pusēm.

Atbildēt

Hehe

21.08.2020. 09:27

Dīvānā traki labi esot gājis iekšā kokaīns un citas vielas, kuras šim pārdeva kā kokaīnu

Atbildēt

tā viš i...

21.08.2020. 08:35

»

Pārfrāzējot Ēvalda Valtera vārdus

“Man pieder tēvu zeme ar visām atmatām. Man pašam kalpam būt, čekistam - saimniekam


DĪvāns 90.to sākumā vēl čurāja biksēs, jo bija nobijies ka nepiegriež skrūves. Sieviņa ar šoferi aizlaidās uz Zviedriju, pats arī taisījās.

Atbildēt

...

21.08.2020. 08:16

»

skatos

Kādam baigi nepatīk autors un viņa raksti. Labāk dzīvot absurda teātrī


Gluži pretēji,autors malacis,lai laba veselība.Ir tikai atsevišķas nianses,piemēram,mūziku pasūta tas kurš maksā,bet kam tad pieder nauda.

Atbildēt

bezceris

21.08.2020. 08:15

Vai mums ir daudz kārtīgu cilvēku, kārtīgu vīru? Ir dziedātāji, dejotāji, teātra spēlētāji. Svešos karos karotāji.

Atbildēt

skatos

21.08.2020. 07:59

Kādam baigi nepatīk autors un viņa raksti. Labāk dzīvot absurda teātrī.

Atbildēt

nu gnu

21.08.2020. 07:57

primitīvisma paraugstunda

Atbildēt

RB

21.08.2020. 06:02

»

Kā teica Nikola Tesla

:"Never trust a Jew!" Un latvieši to nav ņēmuši vērā jau kopš 19.gadsimta, kad žīdu melu dēļ piedzīvoja nežēlīgu izrēķināšanos no muižnieku puses. Tas ir aprakstīts Latvijas pareizticīgās baznīcas vēsturē - žīdi iestāstīja latviešiem, ka kaut kur Krimā vai tamlīdzīgi visiem dodot par brīvu zemi, vajagot...


Esmu akmeņkalis Anglijā. Man nevajag Latvijas zemi, esmu 4. maija vara verdzināts izsūtījumā. Es to visu esmu aprakstījis. Lasīt šeit. Pienāks diena un Latvija kļūs brīva un mani kā tās prezidentu no trimdas sagaidīs visa Latvija Rīgas lidostā. Ir viens veids, kā sagaidīt, un ir daudz citu veidu!

Atbildēt

Kā teica Nikola Tesla

20.08.2020. 19:07

:"Never trust a Jew!" Un latvieši to nav ņēmuši vērā jau kopš 19.gadsimta, kad žīdu melu dēļ piedzīvoja nežēlīgu izrēķināšanos no muižnieku puses. Tas ir aprakstīts Latvijas pareizticīgās baznīcas vēsturē - žīdi iestāstīja latviešiem, ka kaut kur Krimā vai tamlīdzīgi visiem dodot par brīvu zemi, vajagot tik pāriet pareizticībā, un tad varēšot izceļot. Realitātē šo zemi deva tikai žīdiem, bet latviešus, kas pārgāja pareizticībā, vācu muižnieki nežēlīgi apspieda, bet pareizticīgā baznīca - rusificēja. Reāli skatoties, tā bija tāda pirmā rusifikācija, kas paveikta Latvijā tieši ar žīdu rokām.

Atbildēt

RB

20.08.2020. 18:40

»

paardomas

Tautības tiešām nav pie vainas,ne katrs žīds ir cionists,toties katrs cionists gan ir žīds


“Ja ebrejs nav žīds, tad noteikti ir cionists. Bet, ja cionists ir ebrejs, tad noteikti ir arī žīds. Ir tikai viens veids un ir arī daudz citu veidu Nekas nav iecirsts akmenī. Bet, ja ir, tad arī tas ir nekas.” R. Bruners/

Atbildēt

paardomas

20.08.2020. 17:54

»

RB

Man arī nepatīk rakstīt par tautībām, jo neesmu ne pret vienu tautību. Problēma tā, ka lietas notiek pārsvarā vienas tautības interesēs. Ja pārējās tautības ir atstumtas, kādam taču ir jāsāk par to runāt


Tautības tiešām nav pie vainas,ne katrs žīds ir cionists,toties katrs cionists gan ir žīds.
Nu jau nelaiķis Bžezinskis un galvenais pederastu un cionistu vadonis Kisindžers bija galvenie PSRS demontāžas kuratori.Laikam jau lieki piebilst ka tie ir žīdu cionisti.

Atbildēt

Ruze

20.08.2020. 17:44

»

RB

Man arī nepatīk rakstīt par tautībām, jo neesmu ne pret vienu tautību. Problēma tā, ka lietas notiek pārsvarā vienas tautības interesēs. Ja pārējās tautības ir atstumtas, kādam taču ir jāsāk par to runāt


Seko britu paraugam.Iedomājies,ka pats esi visgudrākais.Un esi tāds!Gan nāksies piedomāt vismaz 500 gadus klāt,bet mērķis taču skaidrs,vai ne?

Atbildēt

RB

20.08.2020. 17:40

»

Pārfrāzējot Ēvalda Valtera vārdus

“Man pieder tēvu zeme ar visām atmatām. Man pašam kalpam būt, čekistam - saimniekam


Par Daini Īvānu spriežu tikai kā par publisku personu. Viņu personiski nepazīstu, un kopā strādājis neesmu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...