Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pox

21.06.2020. 21:40

(OPS, otģel pravitelstvennoj svjazi - krieviski)

Daļa bija izvietota Kr. Valdemāra ielā

Atbildēt

Asiirietis

18.06.2020. 02:38

Genocīdam pret latviešu tautu un latviešu kā etnosa iznīdēšanai noilguma nebūs. Tikai nedaudz to var paildzināt cionistu uzpirktās un kontrolētās tiesas, tajā skaitā arī pasaules mērogā.
Kāda jēga grābstīties ap maisiem vai čekas noziegumiem, ja neeksistē apjomīgas struktūras masveida arestiem un pasaulē lielākās organizētās bandas saukšanai pie atbildības.

Atbildēt

Aża

16.06.2020. 21:11

»

RB

Pareizs jaunums


Mīļais cilvēk, nevajag savu galvu piesārņot ar reliģiskām dogmām. Reliģiskais fanātisms ne pie kā laba nenoved, jo to bieži izmanto savtīgi cilvēki. Ja dzīvē ir grūtības, labāk pašam vērsties domās pie Dieva, bez starpniekiem. Man izdevās, man palīdzēja (garīgi) Kristus, kaut arī neesmu baznīcā kristīta.
Zinu, ka kristieši Zviedrijā tagad baidās no musulmaņu migrantiem. Nesenais gadījums Hērnesandē, kur migrants nogalināja zviedru puisi, šajā pilsētā dzīvo mana paziņa, kārtīga kristiete... Neliela pilsētiņa, esot jau pilna ar "bēgļiem"...

Atbildēt

ja

16.06.2020. 20:30

»

RB

Ākstīšanās ar helikopteriem gāja gadiem. Mana jaunā sieva arī sākumā teica to pašu ko Jūs. Ar laiku tas sāk apnikt un krist uz nerviem. Uzrakstīju par to, un uzlidojumi izbeidzās. Seko saite, ja kāds vēlas izlasīt...


vecie čekisti strādāja klusāk un pārāk neplātījās ar saviem panākumiem personu dzīve
s izpētē, tad jaunčekistiem patīk palielīties, parādīt savu varenību, to, kā viņi izmanto dažādus līdzekļus un uzpirktus vai apmuļķotus cilvēkus, lai apstrādātu attiecīgo upuri.
Pietiek, ja upuris ir neapmierināts ar pastāvošo kārtību, vai nu ar oligarhiju vai netradicionālo orientāciju slavināšanu u.t.t.
Viņi var uztaisīt tādu absurdo teātri, ka mazāk līdzsvarots upuris tiešām var nojūgties vai arī viņa tuvinieki nolemt viņu sūtīt pie psihiatra. Ir dzirdēti tādi gadījumi.

Atbildēt

RB

16.06.2020. 17:56

»

Musulmani?

Tas gan mazticams jaunums


Pareizs jaunums

Atbildēt

RB

16.06.2020. 17:52

»

novi

Brunera kungs pirms 30 gadiem bija kluss, intraverts, bet savā nozarē kompetents cilvēks. Tagad lasot viņa publikācijas uzzināju, ka viņs ir pievērsies mūrniecībai Lielbritānijā, kļuvis par musulmani un viņu vajājot tumšie spēki ar helikopteriem. Domāju, ka viņam jāiet pie ārsta...


Ākstīšanās ar helikopteriem gāja gadiem. Mana jaunā sieva arī sākumā teica to pašu ko Jūs. Ar laiku tas sāk apnikt un krist uz nerviem. Uzrakstīju par to, un uzlidojumi izbeidzās. Seko saite, ja kāds vēlas izlasīt

https://societyandnature.org/sarunas/2020/03/kartejas-provokacijas-1-dala/

Atbildēt

Olga

16.06.2020. 16:04

Kas vēlas atpūsties vakarā? Meitenes meklē seksu šeit - getbadgirl.соm

Atbildēt

agents

16.06.2020. 15:53

Nabaga tauta ,vaijus nesaprotat ,ka ja NATO nebutu pilns kgb un gru pilns agentu un darbinieku saraksts ,tad mus uznemtu NATO ? To ko kgb atstaja Baltija ir sikumi. Un vislielakie stukaci bija ne jau letini. Bet "atbrivotaji" . Taka nevajag tos pelnus bert sev uz galvas PUNKTS!

Atbildēt

Neobjektīvi!

16.06.2020. 14:22

»

Nabadziņam

Nepārdzīvo tā, Rid! Tāda kalibra ģēnijiem, kā tu, dzīve nav viegla. Gandrīz neviens neredz patiesību, tikai es viens, pats gudrākais un redzīgākais, tā gadiem ilgi. Cilvēks, kuram 90gadu sākumā bija skaidra vīzija par valdības informācijas centra izveidi, valsts nozīmes datu bāzēm, datorizēšanos un ...


Nabagi no LPSR, ja ir godigi, par miljonāriem pat nekļūst. Un būt miljonāram nav kritērijs. Tas ir žīdu cionistu kritērijs - likt nabagiem uzskatīt, ka nauda ir galvenais. Pats esi joprojām nabags?

Turklāt R. Bruneru čekisti un komunisti radīja apstākļus, ka jāpamet Latviju. Viņš jau 25 gadus ir politiskā izsūtījumā. Daudzi ir tur arī bez viņa.

Atbildēt

novi

16.06.2020. 13:32

Brunera kungs pirms 30 gadiem bija kluss, intraverts, bet savā nozarē kompetents cilvēks. Tagad lasot viņa publikācijas uzzināju, ka viņs ir pievērsies mūrniecībai Lielbritānijā, kļuvis par musulmani un viņu vajājot tumšie spēki ar helikopteriem. Domāju, ka viņam jāiet pie ārsta.

Atbildēt

muahaha

16.06.2020. 13:22

»

klāt bijām VISI, kuri

dzīvoja vai atradās maģistrāļu un tīklu atrašanās tuvumā


Tieši tā! Zelta dzīsla metāla "racējiem". Un pat zvejniekiem atradās sava niša.

Atbildēt

Nabadziņam

16.06.2020. 13:19

Nepārdzīvo tā, Rid! Tāda kalibra ģēnijiem, kā tu, dzīve nav viegla. Gandrīz neviens neredz patiesību, tikai es viens, pats gudrākais un redzīgākais, tā gadiem ilgi. Cilvēks, kuram 90gadu sākumā bija skaidra vīzija par valdības informācijas centra izveidi, valsts nozīmes datu bāzēm, datorizēšanos un interneta ieviešanu, bet, kurš pēc 30 gadiem nav miljardieris un bārsta rakstus kur pagadās. Kas ir vainīgs? Čekas vectēvu, tēvu un mazdēlu garās rokas, rietumu reptiloīdi un tautas tumsonība!

Atbildēt

klāt bijām VISI, kuri

16.06.2020. 10:36

»

RB

Par to, ka nav bijis saimniecības, bet informācijas nebija daudz, piekrītu. Toreiz mani tas sevišķi neinteresēja, kur nu vēl tagad


dzīvoja vai atradās maģistrāļu un tīklu atrašanās tuvumā !

Visi redzējām kā pa dienām "oficiāli" demolēja aparatūras telpas, ar traktoriem
rāva laukā no zemes kabeļus...
Pa naktīm to pašu darīja oficiālo demolētāju firmu strādnieki lai nopelnītu
alkoholam...

Atbildēt

Paija

16.06.2020. 10:13

Līdz šim brīdim cilvēki, kuri sevi ciena, tiesājas ar Parex banku par negodīgas komercprakses rezultātā izsniegtām American Express kartēm bez tarifu un bez Cenrāžu pievienošanas karšu noformēšanas brīžos, pret negodīgi veiktiem, nelikumīgiem procentu aprēķiniem - pašreiz Parex tiesības ir pārņēmusi banka Citadele (visās tiesās iet tāda Eikina kā pārstāve un citi Citadeles personāži kā bankas Parex tiesību mantinieki).

Atbildēt

RB

16.06.2020. 08:50

»

muahaha

Nav nekādas tādas "jūsu saimniecības" un nekad nav bijis, un par exPSRS sakaru tīkliem LV jums ir bijusi tikai minimāla informācija


Par to, ka nav bijis saimniecības, bet informācijas nebija daudz, piekrītu. Toreiz mani tas sevišķi neinteresēja, kur nu vēl tagad.

Kā tur bija ar tiem sakaru tīkliem, ko nodeva Lattelekom un metāllūžņos? Jūtams, ka esiet tur bijis klāt.

Atbildēt

muahaha

16.06.2020. 08:29

»

RB

Manā laikā un manā saimniecībā nekas laupīts un izvazāts netika


Nav nekādas tādas "jūsu saimniecības" un nekad nav bijis, un par exPSRS sakaru tīkliem LV jums ir bijusi tikai minimāla informācija.
Gribat konkrētību, meklējiet arhīvos, jums šobrīd laika pietiekoši.

Atbildēt

Tur jau tā fiška,

16.06.2020. 08:15

»

nu nezinu

Neko daudz nesaprotot no banku lietām, varu pateikt, ka caur Parex toreiz daudzi saņēma algas un pensijas. Tad pēkšņi cilvēkiem neizmaksāja laikā naudu, pensiju! Veicot bankas saglābšanu, tomēr tas atrisinājās. Atceros, man Parexā bija neliela naudiņa, ap 100 Ls, domāju jau to pārvest uz kādu solīdāku...


ka Parex afēru briedināja globālā finansu korporokrātija, plānojot valsti akļaut ar parādiem.

Eksperti no ārzemēm, ASV, ieteica valdībai un sabiedrībai izveidot Parex par sistēmisku banku - tajā turot arī Valsts kases norēķinu kontu, pašvaldību norēķinu kontus, pieškirot Parex finansējumu no valsts budžeta arī citādi. Tas ietilpa globālās finansu korporokrātijas plānos, plānojot 2007.-2008. gada finansu krīzi. Uzspiežot valstīm uzdevumu glābt šīs privātbankas. Bet visa pamatā ir aizliegums valstij pašai uzturēt savu banku, kas attīstītu ekonomiku un dotu finansiālu un politisku neatkarību.

Tas viss sakrīt ar ebreju impērijas trīs standartu principiem, kas ieviesti ES un Latvijas likumdošanā, kas aizliedz valsts bankas esamību. Tas viss sakrīt, ko redzam no 1990. gada ar Romas kluba un FRS plāniem :

1. globāla pasaules ekonomikas deindustrializācija, kas noved pie ,
2. iedzīvotāju skaita samazināšanas un
3. valstu suverenitātes mazināšanas ar valstu parādiem globālajai finansu korporokrātijai - SVF/PB/FRS - visiem vieni un tie paši privātie akcionāri.
4. digitālas, globālas un anonīmas pārvaldes sistēmas izveides.

Atbildēt

SR

16.06.2020. 08:04

Manu dzīvi ļoti spēcīgi, kopš maniem padsmitnieka gadiem, kopš 1959. gada, neatgriezeniski "koriģēja"komunistiskās partijas instruments VDK un , tāpēc, sagaidījis, ko necerēju, PSRS sabrukumu, nebeidzu vien brīnīties par ilgajos gados veikto smadzeņu skalošanas efektivitāti, kas mudināja uzgavilēt LPSR KP vadoņiem, patiesībā noziedzniekiem.

Atbildēt

nu nezinu

16.06.2020. 07:18

Neko daudz nesaprotot no banku lietām, varu pateikt, ka caur Parex toreiz daudzi saņēma algas un pensijas. Tad pēkšņi cilvēkiem neizmaksāja laikā naudu, pensiju! Veicot bankas saglābšanu, tomēr tas atrisinājās. Atceros, man Parexā bija neliela naudiņa, ap 100 Ls, domāju jau to pārvest uz kādu solīdāku banku, uz Latvijas krājbanku. Tomēr noslinkoju, nauda palika Citadelē un nepazuda.
Un krīze, kas tam sekoja, cik saprotu, to radīja aizjūras banku rebes, tas bija traģiskidaudziem pasaulē, arī asv cilvēki zaudēja mājas, jo nevarēja kredītus samaksāt.
Nemēģinu attaisnot mūsu valsts vadoņus, tomēr nesaprotu, kāpēc bija jāpiesaista cilvēku algas un pensijas blēdīgām bankām? Kā tad psrs varēja naudu izmaksāt cilvēkiem uz rokas, bez kādas banku kontroles?

Atbildēt

E. Levitu arī aicina nošaut, apsargā, policija nav tikusi uz pēdām

16.06.2020. 06:15

»

antons mikosss

Ungārijai un Polijai norakstīja savulaik pa 20 mljrd $.Tā uzskatīja aizdevēji


Par naudu. LV kase katru dienu maksāja procentos 1 milj. € laikā, kad vēl nepalielināja parādu par 4 miljardiem tagad.

J. Bordāns publiski nule aicina tērēt un netaupīt, kas nozīmē palielināt parādu un atkarību no aizdevēju nosacījumiem, kuri ir slepeni. Vai nav ieķīlātas valsts kapitālsabiedrības, nav zināms. Jo parādi veidoti nedemkrātiski - sazvērnieciski slēpjot no tautas ar valsts noslēpumu.

Pēc vienkāršotām aplēsēm, lai radītu vienu darbvietu, nepieciešams 1 milj. €.

Atbildēt

antons mikosss

16.06.2020. 06:07

»

RB

Paldies par padomu, ņemšu vērā


Ungārijai un Polijai norakstīja savulaik pa 20 mljrd $.Tā uzskatīja aizdevēji.
Rumānija, milzīgi taupot, atdeva līdzīgu parādu. Par to tauta viņu nogalēja.
Tādi labi piemēri!

Atbildēt

M. Bunkus slepkavība

16.06.2020. 04:55

»

Nolikt “pie sienas” ir visvieglāk,

bet tas neizvedīs latviešu tautu no verdzības, nāks citi žīdu cionistu algotņi no latviešu vidus...


bija politiska slepkavība ar lielu efektu Tieslietu ministrijas un Latvijas tiesu sistēmas virzienā, jo Bunkus rebēm bija sadarbības partneris Augstākajā tiesā un tieslietu ministrs Dz. Rasnačs, un NA politiskā spice.

Atbildēt

Nolikt “pie sienas” ir visvieglāk,

16.06.2020. 04:50

»

Aža

Nesāc nu apvainot Ļeņinu un boļßevikus. Viņi lika korumpantus un valsts izzadzējus pie sienas. Tad kā draugs tu esi


bet tas neizvedīs latviešu tautu no verdzības, nāks citi žīdu cionistu algotņi no latviešu vidus.

Esiet gudrāki par cionistu žīdu algotņiem. Ar šaušanu pat vārdos nevajag mētāties vieglprātīgi. Ja ieroci izvelk, tad ir par vēlu domāt un lemt. Politiskās slepkavības ir smalka lieta, bet tām jābūt ar vislielāko efektu. Ja, piemēram, izvirza atkārtotu apsūdzību I. Godmanim Parex lietā un apcietina, nav izslēgts, lai slēptu noziegumu pēdas, neļaujot liecināt, ka viņš “nepakaras pats” uz durvju kliņķa savā kamerā. Cilvēka “pakāršanās” uz durvju kliņķa simboliski vēsta, ka cilvēks ir pakārts, jo izpļāpājies. Tā, piem.,notiek slepenajos masonu un citos slepenajos klubos. I. Godmanis ir ļoti noderiga “mēle”, kamēr vēl ir dzīvs.

Atbildēt

Nesaprotat galveno

16.06.2020. 04:35

»

RB

Paldies par padomu, ņemšu vērā


Dzīvojat mucā, ser? Sorry! Latvijā nedarbojas demokrātija, Satversmē tā pašlaik noteikta formāli.

Vai tiešām uzskatāt globālo finansu korporokrātiju, kura aizdod naudu liberālajai 4. maija valsts korporācijai naudu, par lielajiem muļķiem? Vai esat dzirdējis par Romas klubu kā globālās korporokrātijas ideoloģisko centru? Es, savulaik, dzīvojot UK, sajutu to pašu psiholoģisko izolāciju UK komfortablajos masu medijos. Es Jūs saprotu. 25 gados var sašķobīties pat psihe un angļu mierā.

Precendentu pierādot, kā globālā finansu korporokrātija iedzina parādos Latvijas valsts kasi, ir jārada pašiem! Bez vietējo pakalpiņu un ārzemju latviešu starpniecības tas nenotika! Protams, tas prasa piepūli! Ko tad dara misters D.Tramps, atbrīvojot ASV no FRS parādu važām? Rada precendentu, bet cionistu superžīds E. Levits “pandēmijas melu miglas aizsegā” Latvijas parādu palielināja par 4 miljardiem €.Atbildēt

Niknais

16.06.2020. 00:44

»

Nesapratāt galveno

Pamatojoties uz pierādītiem faktiem par valsts amatpersonu ieinteresētību valsts parāda izveidē, ar viņu liecībām pierādāms, ka bijuši spiesti vai korumpēti naudas aizdevēju interesēs izveidot valsts parādu...


Eleganti! Vienmēr esmu to teicis! Uzsākt kriminālprocesu par līkdeguņu darbu un atteikties naksāt par saistībām, lai svf paši tiek galā ar bundzunieku un resno pedofilu, kurš maksāja nu jau nelaiķim ginekologam Mišam par 15- 16gadīgām rozā kājstarpēm

Atbildēt

pareizi

15.06.2020. 23:36

Korupcijas apkarošanai vajag izdalīt nevis naudu, bet patronas.

Atbildēt

Aža

15.06.2020. 23:31

»

ar to arī vajadzēja sākt

ka biji(un esi palicis) sākotnējās birokrātijas fans un darbonis


Nesāc nu apvainot Ļeņinu un boļßevikus. Viņi lika korumpantus un valsts izzadzējus pie sienas. Tad kā draugs tu esi?

Atbildēt

ar to arī vajadzēja sākt

15.06.2020. 23:17

»

RB

Manā laikā un manā saimniecībā nekas laupīts un izvazāts netika


ka biji(un esi palicis) sākotnējās birokrātijas fans un darbonis !
Boļševiks līdz kaulu smadzenēm !

Atbildēt

tev RB, laiks

15.06.2020. 23:07

»

RB

Paldies par padomu, ņemšu vērā


šo "diskusiju" slēgt, neviss turpināt spamot !!!

šim precedentu pietrūkst !!!

Precedentu te šimbrīžam nav, te pēc piecām minūtēm var uztaisīt !!!

Tad jau mēs joprojām dzīvotu akmens laikmetā, jo viu laiku trūktu
precedentu !!!

Atbildēt

pareizi !

15.06.2020. 22:59

»

Nesapratāt galveno

Pamatojoties uz pierādītiem faktiem par valsts amatpersonu ieinteresētību valsts parāda izveidē, ar viņu liecībām pierādāms, ka bijuši spiesti vai korumpēti naudas aizdevēju interesēs izveidot valsts parādu...


Godmanis ar privātu organizāciju SVF noslēdza privātā kārtā, bez valsts augstākās izpildvaras pārstāvju piekrišanas, rebes !
Lai tas SVF atkaro savu naudu no sava blēdīgā darījuma partnera privāti, nevis jauc
iekšā valsti !
Tā jau nekaunīgāki personāži var aizmuguriski nopirkt JEBKURU valsti pasaulē !!!

Atbildēt

RB

15.06.2020. 22:47

»

Nesapratāt galveno

Pamatojoties uz pierādītiem faktiem par valsts amatpersonu ieinteresētību valsts parāda izveidē, ar viņu liecībām pierādāms, ka bijuši spiesti vai korumpēti naudas aizdevēju interesēs izveidot valsts parādu...


Paldies par padomu, ņemšu vērā.

Es Jums lūdzu atsūtīt norādi uz precedentu, kur tiek pierādīta aizdevēja vaina, un parāds norakstīts. Ja nevariet to izdarīt, mums būtu laiks šo diskusiju izbeigt

Atbildēt

Nesapratāt galveno

15.06.2020. 22:37

»

RB

Parex afēras lietā mēs varētu celt prasību pret Godmani, labākajā gadījumā. Tas butu par 900 MEUR apmēram. Pieņemsim, ka mēs vinnējam šo prasību. Vai Godmanis mums atdos šos 900 MEUR? Dabiski, ka naudu mēs no viņa neatgūsim, bet SVF (piemēram) prasību pret mums tas neietekmē...


Pamatojoties uz pierādītiem faktiem par valsts amatpersonu ieinteresētību valsts parāda izveidē, ar viņu liecībām pierādāms, ka bijuši spiesti vai korumpēti naudas aizdevēju interesēs izveidot valsts parādu.

Neloģiski ir prasīt to atmaksāt tikai godmanim un izpildītājiem, bet parādu var nemaksāt starptautiskā tiesā pierādot aizdevēju vainu, uzspiežot parādu, palielinot to, radot apstākļus aizdevumu nepieciešamībai.

Otrs veids ir valsts apvērsums, ko var inscenēt. Ir strupceļš. Idejas rodas strupceļā. Esiet gudrāki par žīdu cionistiem. Uzbrūciet, nevis aizsargājieties.

Atbildēt

paliek iespaids, ka

15.06.2020. 22:27

artiķelis ir viena no stibām, ar ko dzīt zosis pareizajā virzienā.

Ar ko R.B. "kapitālisms" atšķirtos no PSRS komunisma de facto ?

Atbildēt

RB

15.06.2020. 22:07

»

Dīvaini, ka pats par to neesat domājis

LR valsts parāds ir neleģitīms, jo, pirmkārt, tas iesākās ar Godmaņa Parex afēru. Afēras pamatā bija Godmaņa meli Latvijas televīzijā, publiski paziņojot, ka valsts pērk Parex un neviens LVL no Parex neaizplūdīs. Labi zinām, ka aptuveni desmit dienu laikā aizplūda 500 milj. kopā ar pašvaldību naudu ...


Parex afēras lietā mēs varētu celt prasību pret Godmani, labākajā gadījumā. Tas butu par 900 MEUR apmēram. Pieņemsim, ka mēs vinnējam šo prasību. Vai Godmanis mums atdos šos 900 MEUR? Dabiski, ka naudu mēs no viņa neatgūsim, bet SVF (piemēram) prasību pret mums tas neietekmē.

Arī pārējiem "kas ar savu bezdarbību, noziedzīgu nekompetenci, kas kļuva par iemeslu valsts parāda palielināšanai" šīs naudas nav. Viņus notiesājot, mēs labākajā gadījumā apmierināsim savu asinskāri vai taisnības izjūtu, kā nu kurš. To, ka viņi darbojās "aizdevēju - privātpersonu - SVF, PB akcionāru interesēs" pagaidām vēl nav pierādijīs neviens. Ja Jums ir zināms kāds precedents, lūdzu dodiet norādi.

Otrkārt. Kurš ņems vērā Jūsu pierādījumus (?) par valsts parāda izveidošanas nedemokrātiskumu?

Atbildēt

Dīvaini, ka pats par to neesat domājis

15.06.2020. 21:45

»

RB

Kāpēc valsts parāds ir neleģitīms


LR valsts parāds ir neleģitīms, jo, pirmkārt, tas iesākās ar Godmaņa Parex afēru. Afēras pamatā bija Godmaņa meli Latvijas televīzijā, publiski paziņojot, ka valsts pērk Parex un neviens LVL no Parex neaizplūdīs. Labi zinām, ka aptuveni desmit dienu laikā aizplūda 500 milj. kopā ar pašvaldību naudu utt. Ģenerālprokuratūra letu ierosināja, lai izbeigtu.Sanāksmē par lēmumu glābt Parex ieradās i. Sudraba kā valsts kontroliere. I. Godmanis brutāli un patvarīgi viņai pavēlēja pamest sēdi. Tāds bija valsts parāda sākums.

Izmeklēšanā noskaidrojot citas valsts amatpersonas, kas ar savu bezdarbību, noziedzīgu nekompetenci, kas kļuva par iemeslu valsts parāda palielināšanai, var pierādīt, ka valsts parāds izveidots aizdevēju - privātpersonu - SVF, PB akcionāru interesēs. To izdarīt nebūtu grūti. Tā tiktu pierādītas noziedzīgas, pabeigtas darbības naudas aizdevēju interesēs, kas būtu cēlonis atzīt valsts parāda nelikumību.

Otrkārt. Valsts parāds izveidots nedemokrātiski, bez referenduma utt. Jau ilgstoši ierobežota demokrātija - tautas piedalīšanās likumgrozījumos prasa 155 000 parakstu savākšanu par konkrētu likumgrozījumu, kas ir nesamērīgi daudz.

Atbildēt

MI

15.06.2020. 21:36

Kas tas par murgu?
Ko viņš tai penterī gribēja pateikt?
Labi, domāju šodien uztvere klibo. Palasījos interneta resursos, kas par cilvēku, sapratu.
Pārlasīju tekstu otrreiz un lasu, vecākiem un vecvecākiem toreiz nebija iespējas pilnībā izprast, un protams priekšpēdējā rindkopa.
Skaidriņš no kurienes vējš pūš.

Atbildēt

Izvairījāties no atbildēm

15.06.2020. 21:11

»

RB

Pirmkārt, man vajadzētu saņemt informāciju un izdiskutēt ar kompetentiem cilvēkiem jautājumu loku, kas apmēram iezīmēts šajā rakstā https://www.pietiek.com/raksti/apspriezamie_jautajumi. Tad lēmumi varētu būt kompetenti...


nav VP kandidāta cienīga rīcība. Aizsapņojāties par virspavēlnieka statusu, ekspertu padomiem, bet pašam galva tukša?

Jums izteica pamatotu versiju - valsts parāds ir neleģitīms. Neliģimitāte ir pamats parādu padarīt nelikumīgu. Kas vnk jāpierāda no jauna. Tauta labi izprot Parex afēru, bet Jūs savās atbildēs minstinieties, sarunu aizvirzāt prom. Skaidru atbilžu nav un redzams, ka nebūs.

Īsti valstsvīri vispirms izaug sevī, savās domās, kuras ir skaidras un drosmīgas. Viņi neslēpjas aiz statusa, ekspertiem, padomniekiem un vārdiem.

Atbildēt

15.06.2020. 21:05

»

Čekists

Autor, dajoš tālāk informāciju, baigi interesanti. Jo Borovkovs u.c tagad ir LV patrioti un neatkarības cēlāji, cīnītāji ar VDK utt, gribas paklausīties ko stāsta cilvēks, kas reāli visā tajā zampā bija iekšā


Rekur profesors 90to sākumā strādāja AM. Piemēram, kangari vēstniecībās ārzemēs bīdīja cilvēkus, kuri vispār nav dzīvojuši Latvijā. Vai lai iznīcinātu tautsaimniecību, kangari brauca uz ASV skoloties. Uzvārdi tiek minēti
https://youtu.be/AlzOGqZJ3Ug

Atbildēt

RB

15.06.2020. 20:44

»

Ja Jūs kļūtu par LR VP

kā Jūs plānotu atdot valsts ārējo parādu? Vai to palielinātu kā E. Levits...


Pirmkārt, man vajadzētu saņemt informāciju un izdiskutēt ar kompetentiem cilvēkiem jautājumu loku, kas apmēram iezīmēts šajā rakstā https://www.pietiek.com/raksti/apspriezamie_jautajumi. Tad lēmumi varētu būt kompetenti.

Otrkārt, pieņemtajiem lēmumiem jāatbilst iespējām tos risināt. Tas nozīmē, ka VP būs jāizmanto savs bruņoto spēku virspavēlnieka statuss, lai šīs iespējas palielinātu. Palielināšana notiks apmēram tā kā aprakstīts šeit https://societyandnature.org/sarunas/2019/06/r-bruners-par-konceptualo-varu-4-dala/ , var sākt lasīt no otrās rindkopas, sākot ar "Savu programmu plānoju ieviest tā.."

Kad šie priekšnoteikumi būs izpildīti, tad būs lielāka pārliecība, ka VP pieņemtie lēmumi netiks sabotēti, nauda vairs netiks nozagta, nepieciešamie resursi netiks izniekoti.

Visi jautājumi attiecas uz naudu, tāpēc risinājumi varētu nākt pa vienām durvīm. Gribētu tikai iebilst, ka tas nav valsts apvērsums, arī atteikšanās no valsts parāda bez pierādāmiem argumentiem šķiet apšaubāma.

Atbildēt

Pirmkārt

15.06.2020. 20:00

Domburam nav ne tikai vēsturnieka izglītības, bet pat augstākās izglītības vispār. Tā ka puisis pelna kā māk, jo bez izglītības citu darbu nedabūs - kad izlidos.

Tāpēc, jādomā, domburs arī nenāk ārā no skapja. Kaut arī delfos skapisir tikpat svarīgs kadru atlases kritērijs kā Ārlietu ministrijā :)

Atbildēt

Ja Jūs kļūtu par LR VP

15.06.2020. 19:41

»

RB

Es strādāju UK jau 15 gadus un rakstu vienu un to pašu gan šeit, gan LRTT, san savās Sarunās. Visi interesenti ir laipni aicināti izlasīt


kā Jūs plānotu atdot valsts ārējo parādu? Vai to palielinātu kā E. Levits?

Vai pretēji E. Levitam Jūs būtu ievērojis spēkā esošo likumu par mediķu algu palielināšanu?

Vai atzīstat iespēju no valsts ārējā parāda nomaksas atteikties, atzīstot ar valsts apvērsumu vai bez tā, ka parāds izveidots neleģitīmi - nedemokrātiski pret tautas interesēm, nejautājot tautas viedokli?

Vai atzīstas vienlaikus iespēju izvirzīt apsūdzības no jauna I. Godmanim Parex afēras lietā, kas noveda valsti parādos?

Kas būtu jādara, lai valsts saglabātu valsts kapitālsabiedrības un tās neatsavinātu, valstij nespējot pildīt naudas aizdevēju nosacījumus?

Atbildēt

varētu visu mēģināt aizmirst

15.06.2020. 18:57

ja tagad būtu kā cilvēki, BET NAV JAU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!laikam par maz smadzeņu. Kam bija daudz, kā Andrejevs , tur punkts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...